Як знайти точку G у жінок і чоловіків: де знаходиться точка Джі, як її правильно стимулювати?

Та сама область, про яку багато хто чув, але мало хто знає, де вона знаходиться. Причому питанням, як знайти точку G у жінки, цікавляться не тільки молоді хлопці, а й дорослі чоловіки, які мають чималий досвід в сексуальній сфері. Давайте детально вивчимо це питання, і дізнаємося, де знаходиться точка G у жінок, і як її правильно стимулювати, щоб доставити своїй обраниці неземне задоволення.

Де знаходиться точка G?

Про існування такої ерогенною зони ходить чимало суперечок, причому навіть в колі фахівців. Деякі вважають її просто вигадкою, міфом. Але насправді існування тієї самої точки Джі було підтверджено лікарем-гінекологом на прізвище Графенберг. І саме перша буква його прізвища і стала позначенням даної знахідки.

Масаж точки Джі – це один з найефективніших способів доставити своїй дівчині задоволення і мультиоргазм. Це справжнє джерело насолоди, який являє собою скупчення нервових закінчень на досить маленькій за розміром області. Саме через габарити ця ерогенна зона і була названа точкою.

 

Щоб дізнатися, де знаходиться точка G, слід трохи вивчити теорію, і попрактикуватися. У разі якщо дівчина самостійно бажає виявити у себе цю ерогенну зону, вона може потренуватися, що допоможе набагато швидше збудитися при ласках партнера.

Точка G розташовується на передній стінці піхви, на відстані близько 3-5 см від входу.

 

Діаметр цієї області досягає максимум 1 см, тому виявити точку Джі не так-то просто, особливо при відсутності досвіду. По суті, стимуляція точки G під час сексу або ж прелюдії перед ним, є одним з основних методів отримання оргазму жінкою. І на відміну від клиторального задоволення, правильна стимуляція точки G здатна привести до Мультіоргазм, тобто кільком оргазмів поспіль.

Стимуляція точки Джі може привести до Мультіоргазм

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *