Як зняти нарощені вії в домашніх умовах без шкоди?

Наша студія рекомендує скористатися послугами зняття вій перед новим нарощуванням, використовуючи новітнє обладнання та досвід кращих майстрів країни. Індивідуальний підхід і кращий результат забезпечимо гарантовано!

Яку б красу і виразність не надавали вашому вигляду нарощені вії, через деякий час їх все ж доведеться зняти. В першу чергу це пов’язано з тим, що з часом (в середньому 4 тижні) частину нарощених вій відпадає і саме нарощування вже не виглядає так акуратно як відразу після процедури. Також іноді потрібно зняти вії з інших причин – при запаленні слизової оболонки очей, що виник ячмені століття, алергії і т.п.

Особливості зняття нарощених вій в домашніх умовах

Носити нарощене вії на очах рекомендується не більше 3-4 тижнів, оскільки по закінченні даного періоду часу завершується цикл природного поновлення волосків і деякі з них починають випадати. У такому вигляді штучні вії виглядають неакуратно. З цієї причини більшість дівчат прагнуть зняти нарощені вії. Але робити це бажано дуже акуратно, щоб не пошкодити свої вії.

 

Жінкам з завантаженим графіком життя, які розуміють, що вчасно можуть не потрапити на процедуру зняття нарощених вій, варто перед нарощуванням дізнатися у майстра склад використовуваного клею. Це допоможе правильно підібрати спосіб видалення штучних волосків.

Як без шкоди зняти нарощені вії в домашніх умовах

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *