Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

У вас на прикметі є знайомий молодий і красивий чоловік, про який ви мрієте довгий час, але ніяк не можете звернути на себе його увагу? Не впадайте у відчай – все ефективні техніки спокушання вже давно придумані, потрібно лише з розумом ними скористатися. Ми вам розповімо секрети спокусниця, за допомогою яких вам вдасться заманити його в свої мережі.

Зміст приховати

трохи байдужості

Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

Спочатку ви повинні зблизитися з ним, спілкуватися з ним на рівних кілька днів для розташування його до вас, після чого починається гра:

 • Ви різко віддаляється, і він в розгубленості відчуває порожнечу. Спілкуючись з вами, він відчуває ваше байдужість і розуміє, що може вас втратити.
 • Тут включається інстинкт мисливця: будь-який поважаючий себе чоловік спробує відновити планку, щоб показати вам, що він найкращий з тих, кого ви знали.
 • Він буде перебувати поруч, робити компліменти і навіть заступатися за вас (наприклад, на роботі від пліток ваших колег).
 • Тепер той самий момент, де головне не переборщити: в будь-якому випадку ви повинні залишитися зі своїми картами і повністю йому не відкриватися для того, щоб він кожен раз із захопленням дивувався чомусь новому. Ви повинні як би дозволити йому перебувати біля вас, любити вас, неповторну, щоб він зрозумів, що ви – ідеальна жінка, та сама, якою йому так не вистачало.

Він повинен розуміти, що вам в загальному все одно, буде він з вами чи ні. Він, як мисливець, чекатиме потрібного моменту, коли вирішить, що ви – та сама ідеальна жінка. Саме тоді потрібно відключити байдужість і подякувати йому за зусилля – адже його старання не пройшли дарма. Та й ваші теж.

скромність

Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

Як не дивно, але чоловікам подобається така риса характеру у дівчат як скромність. Саме вона надає елегантність і жіночність. Це укладено в чоловіках самим вихованням і їх переконаннями: вони знають, що скромна дівчина – це таємничість, яку він повинен розгадати.

Чоловікам подобається бути впевненими в собі: він розуміє, що скромна дівчина його не відкине, і йому буде легко з нею. Вони можуть бути зі скромною дівчиною такими, якими вони є, і їм не потрібно прикидатися. Чоловіки люблять домінувати, тому ваша скромність грає для нього значну роль в прояві фантазій.

самодостатність

Багато дівчат в наш час вміють бути самодостатніми. Це не порок, це ще один спосіб залучити чоловіка до себе, так як він розуміє, що самодостатні леді вміють цінувати життя і правильно розподіляти кошти.

Багатьом чоловікам подобаються такі переможниці: вони розуміють, що жінка від нього нічого не чекає і може сама втілювати свої матеріальні мрії в життя без якоїсь допомоги чоловіка. Так що вистачить чекати дарів з неба – пора на роботу, незалежні наші.

Вміння слухати

Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

Жінка, яка вміє слухати чоловіка, показує йому свою небайдужість і повагу по відношенню до нього. Вислухавши його, ви завойовує його розташування, яке важливо для чоловіка. Він відчує, що ви – рідний і близький для нього людина, а для чоловіка (як і для жінки) важлива підтримка.

Якщо ви зможете його вислухати, він буде впевнений в вас не тільки як в людині, а й як в партнері протилежної статі. Це також величезний плюс для вас самих: ви зможете вловлювати і передбачати його настрій, а він буде відчувати, що ви єдине ціле, і ніколи не піде до іншої, так як ви для нього будете відображенням його внутрішнього «Я».

компліменти

Вам колись робили компліменти, і вам було приємно їх чути, чи не так? Точно так само і чоловікам приємно чути компліменти. Незважаючи на те, що дівчата нібито люблять вухами, а чоловіки – очима. Як би там не було, ми вам розповімо кілька прикладів компліментів, які будуть впливати на чоловіка не гірше, ніж вишукана їжа і прекрасні жіночі форми.

Спочатку ти повинна знати хоч трішки про нього: що йому подобається або чим він захоплюється. Тоді ти зможеш сформулювати чимало компліментів, які підходять саме йому. наприклад:

 • «Тобі дуже йде цей галстук, незважаючи на те, що ти його терпіти не можеш»;
 • «Я рідко зустрічала настільки надійних чоловіків. Працювати з тобою – одне задоволення! »;
 • «Ти дуже приємний співрозмовник, з тобою можна говорити про що завгодно! Це дійсно рідкість ».

Спілкування і гумор

Дівчата з відмінним гумором показують чоловікові свій інтелект, а це важливий момент. Так як чоловіки вважають, що у дівчат немає почуття гумору, його наявність може їх приємно вразити. Чоловікам подобаються усміхнені й життєрадісні дівчата, з якими не буває нудно, так як будь-яке спілкування можна перетворити в невимушене спокій і легку посмішку на обличчі обох.

відкрита сексуальність

Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

Жіноча сексуальність – це магніт для чоловіків. Напевно ви бачили на вулиці, як на сексуальних дівчат реагують чоловіки. Але фішка в тому, що кожна дівчина по-своєму сексуальна, просто потрібно знайти в собі ту саму жилку і поекспериментувати з собою. Повірте, це вас в хорошому сенсі здивує, і ви відчуєте увагу і натиск чоловіків по відношенню до вас (адже кожна дівчина знає, як спокусити чоловіка).

невербальне спілкування

Це один із способів, який підійде всім дівчатам без виключення. Спосіб, який зможе залучити чоловіка без слів, тільки рухами свого тіла. Круто, правда? Психологи вже давно розповіли, якими жестами можна привернути увагу протилежної статі – іноді досить косого погляду в його бік і легкого помаху руки, щоб завоювати увагу чоловіка.

Повчитися подібних хитрощів можна у зірок кіно – та ж сама Мерилін Монро може дати вам кілька уроків невербального спілкування і утерти ніс будь-якому чоловіку. Такий собі пікап для жінок. Так що вчіться, вчіться і ще раз вчіться.

Копіювання його поведінки

Як залучити чоловіка? Можна навіть до ворожки не ходити – достатньо лише поспостерігати за ним. Психологи давно помітили, що людину можна розташувати до себе за допомогою копіювання його поведінки.

Наприклад, коли ви сидите вдвох і повторюєте його руху, слухаючи чоловіка, або розмовляєте його ж фразами. Таким чином ви маєте в своєму розпорядженні його до себе і він розуміє, що він до вас не байдужий.

У свою чергу чоловік намагається зробити так, щоб це ніяким чином не змінилося – адже це додає йому впевненості для рішучих дій (в вашу користь).

Тримай планку

Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

Нарешті настав той момент, коли ти змогла розташувати чоловіка своєї мрії до себе. І тут починається найважливіше: утримувати планку і тримати її на висоті, бути краще з кожним днем ​​і дивувати його чимось новим. Це складне завдання, так як потрібно не дати йому можливість розчаруватися, при цьому стаючи все більш красивою, граціозною і веселою.

Тримаючи планку, ви змушуєте його закохуватися в вас з кожним днем ​​все сильніше. Ваша загадковість і таємничість не дозволять йому розчаруватися в вас. І він уже в ваших мережах!

Чому варто звернути увагу на чоловіків старшого віку

Як пробачити образу: перевірені способи

10 порад тим, хто планує жити з хлопцем

Як ненав’язливо показати чоловікові, що він вам подобається

Джерело: https://pretty.ru/zamani_ego_v_seti_10_pravil_soblazneniya_muzhchin

Як змусити чоловіка шалено вас хотіти: дотримуйтесь цієї інструкції

Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушанняНеймовірні факти

Як закрутити голову чоловікові і закохати його в себе до нестями? Напевно цим питанням хоча б раз в житті задавалася кожна жінка.

А адже найвірніший спосіб це змусити чоловіка шалено по вам нудьгувати. Саме так стверджують психологи.

 5 способів посилити свою ПРИВАБЛИВІСТЬ і звести чоловіка з розуму

Як закрутити йому голову

© New Africa / Shutterstock

«Відсутність змушує серце задуматися», – свідчить стара приказка. І це правда. Якщо вам хочеться, щоб чоловік, який вам подобається, втратив від вас голову, перш за все, змусьте його сильно нудьгувати. Нехай він відчує, що вас страшенно не вистачає.

Він може бути вашим чоловіком або іншому, який вам шалено подобається; він може бути колишнім хлопцем, з яким ви хочете возз’єднатися; або ж він -ваш новий знайомий, з яким вам хочеться побудувати міцні відносини-іншими словами, якщо ваша мета, бути разом з цим чоловіком, дозвольте йому по вам гарненько скучити.

Як змусити чоловіка сумувати за тобою

© Unique Vision / Shutterstock

Існує кілька способів, як це зробити. Перш за все, запам’ятайте, що робити це потрібно, граючи, легко і красиво.

Отже, незалежно від того, ким є об’єкт вашої симпатії, дотримуйтесь цієї інструкції з п’ятнадцяти вірних кроків. Примусьте його нудьгувати по вас!

 • 1. Перестаньте з ним спілкуватися
 • © fizkes / Shutterstock
 • Коли ви по кому-то сумуєте, погодьтеся, важко з власної волі відмовитися від спілкування з цією людиною.
 • Цілком природно, що у вас виникає потреба в щоденному спілкуванні, іноді навіть в тому, щоб годинами висіти на телефоні або в чаті.

Але якщо ви хочете, щоб чоловік дійсно почав по вам нудьгувати, ви повинні «піти». Не дзвоніть йому, не пишіть повідомлення і вже тим більше, не завалюйте цими повідомленнями його в соціальних мережах.

Просто пощезайте!

Якщо ви постійно з’являєтеся в його житті, цілком резонно і природно, що він просто не встигає за вами скучити. Дозвольте чоловікові зрозуміти, що йому вас не вистачає, нехай він відчує, що йому без вас погано.

Швидше за все, коли ви перестанете зв’язуватися з ним, дзвонити або писати, об’єкт вашої симпатії запитає, де ви, і що з вами, і чому ви раптово зникли.

Отже, правило перше – випарувався, припиніть контактувати, пощезайте з його життя. Для жінок це дуже складне завдання, тому що їм подобається постійно спілкуватися з чоловіками, які їм не байдужі.

Чоловікові ж куди простіше переносити розлуку, проте навіть, незважаючи на це, швидше за все, якщо жінка йому не байдужа, дуже скоро йому стане її не вистачати. Тому, якщо вам хочеться зачепити чоловіка, обов’язково спробуйте цю тактику!

 1. 2. Змушуйте його чекати
 2. © FGC / Shutterstock
 3. Якщо ви схожі на більшість жінок, то у вас виникає непереборне бажання з блискавичною швидкістю відповідати на його дзвінки і СМС-ки.

Коли об’єкт вашої симпатії дзвонить або відправляє вам текстове повідомлення, ваша перша реакція -негайно відгукнутися, особливо якщо ви чекали довгий час, щоб він з’явився. У цьому полягає основна помилка більшості представниць прекрасної статі.

Невже ви думаєте, що якщо ви змусите його чекати надто довго, він випарується або ж втратить до вас інтерес? Це безумовно не так. І що в результаті? Ви блискавично відповідає на його повідомлення або дзвінок.

А адже в цей момент у чоловіка може створитися відчуття того, що ви просто сидите у свого телефону, чекаючи, коли він зволить про вас згадати. І адже він правильно здогадається!

Пам’ятайте про те, що чоловіки за своєю суттю мисливці, їм подобається домагатися жінку. Відповідаючи йому зі швидкістю світла, ви спрощуєте цю саму полювання. Йому просто стає нецікаво. Адже ви для нього -легка видобуток.

Тому почекайте паузу, прогуляйтеся, сходіть в магазин, зустріньтеся з подружками ну або ж просто подивіться улюблений фільм, і тільки після цього відповідайте на дзвінок або повідомлення.

Кому-то ці маленькі гри здадуться занадто дурними, смішними і смішними, проте настільки нехитрі трюки дійсно спрацьовують, вони змушують чоловіка думати про вас і нудьгувати. Тому терпіння вам на допомогу, коли мова зайде про те, щоб якомога швидше відповісти на дзвінок або повідомлення.

Як зацікавити чоловіка

 • 3. Завжди закінчуйте розмову першою
 • © fizkes / Shutterstock
 • Отже, чоловік вашої мрії вам подзвонив, а ви, почекавши якийсь час (дивіться другий пункт вище), нарешті йому відповіли.

І ось тут в гру вступає правило № 2: ви завжди повинні першої закінчувати розмову. Постарайтеся першої написати «до завтра», «на добраніч» або інші фрази, які означають прощання.

Переконайтеся, що ви перша повісили трубку або відправили текст з побажанням доброї ночі. Мета цього трюку полягає в тому, щоб змусити його хотіти більшого.

Як правило, саме важкодоступність жінки грає ключову роль в тому, що у чоловіка виникає бажання нею володіти. Пам’ятайте про те, що по своїй натурі чоловіки -охотнікі, і все, що недоступно для них, автоматично викликає їх інтерес.

І хоча закінчувати розмову першою завжди дуже важко, -адже якщо вам подобається чоловік, з ним хочеться спілкуватися якомога довше, -Робиться це обов’язково. Повірте, так ви розпалюєте його бажання і змушуєте його хотіти вас більше.

Швидше за все, чоловік скоро захоче знову зв’язатися з вами, і у вас буде ще один шанс поспілкуватися, але спілкування вже буде відбуватися з ініціативи самого чоловіка.

Читайте також:   Стадії розставання: які вони, як їх пережити після розриву

Як привернути увагу чоловіка

4. Обмежте використання соціальних мереж

© ZoFot / Shutterstock

Щоб зацікавити чоловіка, жінці необхідний легкий ореол таємниці навколо себе. Надмірна активність в соціальних мережах швидко і вірно руйнує цю таємничість, роблячи ваше життя доступною для кожного.

 1. Виставляти на загальний огляд особисте життя давно перестало бути чимось дивним і незвичайним.
 2. Але якщо ви є надто активним користувачем в соціальних мережах, це може не зіграти вам на руку, коли мова заходить про відносини з чоловіком.
 3. Рада сучасним дівчатам буде наступним: чи не оновлюйте статуси занадто часто, обмежуйте кількість фотографій, якими ви ділитеся, ну і, звичайно ж, намагайтеся не зависати онлайн 24 години на добу.

Джерело: https://www.infoniac.ru/news/Kak-zastavit-muzhchinu-bezumno-vas-hotet-sleduite-etoi-instrukcii.html

Змова, щоб чоловік хотів тільки мене: 3 способи розпалити пристрасть

Змова, щоб чоловік хотів тільки мене: 8 правил магічного спокушання + 3 речі, якими потрібно доповнити магію + 3 способи провести ритуал

Як зробити так, щоб хлопець захотів тебе: секрети спокушання

Ох, вас попало закохатися в чоловіка, чий томний голос, блакитні очі і кубики преса зводять з розуму всіх панянок в радіусі трьох кілометрів? І вони не соромляться проявляти до нього симпатію, а у вас тут уже любов-морква повним ходом?

Ми впевнені, що у вашій голові вже проскочила думка: «Хм, пора шукати змову, щоб чоловік хотів тільки мене!». Що ж, досить здорова, скажімо вам, думка! Треба як слід розібратися в питанні і почати з азів.

Змова, щоб чоловік хотів тільки мене, дієвий на всі 100%, або 8 правил магічного спокушання

 1. Перед читанням змови запитайте себе, чи дійсно цей чоловік – ваш принц на білому коні.Не варто підключати магію, робити так, щоб чоловік вас хотів через заздрощі до заміжнім подругам, через страх залишитися одній або матеріальної вигоди (ага-га, нову модель iPhone хочеться всім!).

  Такий похід точно не додасть вам плюсиков в карму. Дійте тільки в тому випадку, якщо впевнені в своїх почуттях до чоловіка.

 2. Мовчіть, як партизан на допиті, якщо вирішили провести обряд, щоб улюблений хотів тільки вас. Самі розумієте: люди бувають різні і енергетика у них різна – хтось може і негативно сприйняти ваші методи.
 3. Точно, до дрібниць, виконуйте обряд, не плутайте слова змови, інакше ефект може бути зворотним – чоловік охолоне до вас і буде «холодним, як айсберг в океані». Все таки, магія – штука серйозна!
 4. Вивчайте змову, щоб улюблений вас хотів, напам’ять. Так ви показуєте вищим силам, що ви серйозно налаштовані боротися за свою любов.
 5. Вірте в те, що змова подіє – і все вийде! Магія плюс ваша впевненість у власних силах – це та комбінація, яка підкорить будь-якого чоловіка.
 6. Будьте готові до того, що є чоловіки, на яких любовні змови не діють:«Як правило це люди з дуже сильною енергетикою, глибоко віруючі або ті, хто поставив собі хороший захист від магічного впливу». – пояснюють екстрасенси.

  Тут вже доведеться звернутися до старих добрих методів – усмішці, декольте і короткій спідниці.

 7. Незалежно від результату, дякуйте Всесвіт, вищі сили, природу за те, що вислухали вас. Вдячні люди отримують від життя набагато більше сумовитих скигліїв.
 8. Екстрасенси наполягають: якщо хочете, щоб улюблений вас хотів, магія подіяла, ви повинні бути вірні йому. Це збільшує силу ритуалу. Так що ніяких шури-мури з спокусливим, як Райан Рейнольдс, сусідом.

Не так вже й складно, правда? Тоді вибирайте один з заговоривши і вперед – в щасливе майбутнє.

Змова, щоб чоловік хотів тільки мене: 3 способи роздобути щастя в особистому житті

Існує безліч магічних способів, щоб сконцентрувати увагу вашого улюбленого на вас, і тільки на вас, щоб ваші попа, груди та інші «видатні» частини тіла снилися йому в найсолодших і гарячих снах. Але ми пропонуємо лише найдієвіші.

Змова № 1, щоб чоловік хотів тільки мене: на м’ясо

Для більшості чоловіків трапеза без м’яса – і не трапеза зовсім. І якщо ваш улюблений відноситься до їх числа, то змову на цей продукт, щоб він вас хотів, буде дуже ефективним:

 1. Обчисліть за місячним календарем наступ п’ятниці і повного місяця. Два ці фактори повинні співпасти. Саме цей час ідеально для проведення ритуалу.
 2. Підіть на ринок і купіть шматок хорошого, свіжого м’яса. Причому торгуватися не можна – навпаки, щоб змову допоміг, краще залишити здачу продавцю.
 3. Прийшовши додому, роздягніться догола, станьте перед дзеркалом, щоб бачити себе в повний зріст.
 4. Прикладіть шматок м’яса до оголених грудей і тричі скажіть змову:

  «Під могильною плитою домовина, а там старий чорт. Я чорта то не буду боятися, в поклоні перед ним не зігнуся. Прямо буду стояти, жаром праведним палати. Так і чоловік мене не боїться, перед плоттю моєї не згинається. Ключ. Замок ».

 5. Нагодуйте чоловіка, щоб він вас хотів, заговореним м’ясом. При цьому спосіб приготування значення не має. Але чим більше чоловік з’їсть, тим сильніше подіє ритуал.
 6. Їсти м’ясо повторно не можна. Залишки треба неодмінно викинути.

ВАЖЛИВО! Також не має значення, який саме м’ясо ви купите (свинина, яловичина, телятина і т.д.) – важливо лише, щоб чоловік з’їв його з апетитом.

Змова № 2, щоб чоловік мене хотів на ліжко: буде гаряче!

Ох, які картинки виникають у вашій голові, коли ви думаєте про інтим з коханою людиною? Швидше за все, ліжко.

Змова на неї, щоб чоловік хотів вас, маю особливу силу, але в той же час досить прості у виконанні:

 • Обряд проводиться виключно в вечір середи, на зростаючу Місяць.
 • Гола, ляжьте животом на ліжко, розведіть руки, тричі хлопніть ними по ліжку, кожен раз вимовляючи змову: «Щоб ноги раба Божого (ім’я) тремтіли, губи сохли, а руки тільки до раби Божої (ім’я) тягнулися».
 • Постарайтеся після прочитання цієї змови, щоб чоловік вас хотів, як можна довше не прати постільну білизну.
 • Фахівці рекомендують повторювати цей обряд як мінімум раз на рік, щоб вашому чоловікові було з вами в ліжку солодко.

ВАЖЛИВО! Особливо ефективний змова, якщо ви почали помічати, що коханий став поглядати на інших жінок, а то і зовсім завів коханку. Після такої маніпуляції вона йому остогидне.

Змова № 3, щоб чоловік хотів тільки мене на червону шовкову стрічку

З давніх-давен червоний колір уособлював пристрасть, шовкова стрічка – жіночність, а наші мудрі бабусі використовували це, щоб підтримувати вогонь в інтимних відносинах.

«Змова, щоб він хотів тільки мене – перевірений і простий спосіб» – стверджували вони, і немає причини не довіряти їх досвіду:

 1. Чи не торгуючись, купите шовкову червону стрічку.
 2. Увечері, перед сном, заховайте її під простирадлом, на якій спите зі своїм чоловіком.
 3. Вранці тихенько витягніть стрічку, проведіть нею акуратно по губах улюбленого, щоб його не розбудити.
 4. Потім вирушайте в іншу кімнату, там пов’яжіть стрічку на голову і один раз скажіть слова змови:Як стрічка червона до волосся, так і чоловік до моїх ніг. Як стрічка горить на мені, так і чоловік нехай палає в мені. Як стрічка ця гладка, так нехай буду і я милому мила. Амінь.
 5. Вимовивши змову, щоб чоловік вас хотів, зніміть стрічку і сховайте її так, щоб окрім вас, її більше ніхто і ніколи не побачив. Буквально через кілька тижнів в ваших інтимних відносинах запалає справжній вогонь. Чоловік і не подумає дивитися в бік суперниць.

ВАЖЛИВО! Якщо чоловік потім знайде і доторкнеться до заговореної стрічці, є ризик, що ви перестанете його залучати, тому варто бути обережними і знайти по-справжньому затишне містечко. Просто викинути також не можна – ви повинні зберігати річ.

Змова щоб чоловік хотів тільки мене

Змова, щоб чоловік хотів тільки мене – це ще не все, або 3 табу для по-справжньому сексуальної дівчини

Ви ознайомилися з основними правилами любовної магії, вибрали змова за велінням серця і готові до рішучого кроку? Чудово!

Але, читаючи змову, «щоб чоловік хотів мене і тільки мене», пам’ятайте:

 • магія – магією, але якщо ви будете в ліжку лежати колодою і не подавати ознак життя, навряд чи чоловік захоче ще раз в неї лягає разом з вами. Будьте веселі, активні та ініціативні – ви ж не іспит здаєте, а кураж!
 • доглянутий зовнішній вигляд – ще одна обов’язкова якість починаючої відьмочки, щоб чоловік її хотів. І мова йде зовсім не про накладні вії, нігтях і татуаже губ, а просто про чисту, охайному одязі, чистих волоссі і шкірі. Будьте прекрасні і душею і тілом!
 • Чи не мучити чоловіка: не варто його ревнувати до однокласниці, сусідці і шістдесятирічної конс’єржці. Влаштовуючи йому сцени на порожньому місці, ви самі підказуєте, як можна «накосячіть». До того ж, навіщо вам ці нерви? Ви ж, крім своєї чарівності, заручилися любовним змовою!

Словом, якщо змова, «щоб чоловік хотів тільки мене» – це те, що вам потрібно, – дійте! Але обов’язково доповніть його щирістю, душевною теплотою і розкутістю – і тоді ваш принц неодмінно буде зачарований.

Джерело: http://koldyn.com/zagovor/zagovor-chtoby-muzhchina-hotel-tolko-menja.html

Що робити щоб чоловік захотів тебе

Багато жінок і дівчат, читаючи всіляку літературу, відвідуючи різні сайти, задаються питання: «Яким способом можна порушити або запалити чоловічу уяву?» Зупинимо свій погляд на те, як жінка повинна себе подати, щоб чоловік міг відразу її бажати.

Для багатьох чоловіків одним з головних компонентів збудження є зовнішній вигляд жінки. Чорний низ і червоний верх, завжди привертали увагу сильну половину. Кинувши свій погляд на трохи прочинене декольте, робить його беззбройним перед прекрасною половиною людства. Також вони порушуються, коли дізнаються від жінки що під міні спідницею жінка не наділа нижню білизну.

Правильна хода дає зрозуміти, чоловікові, що ось яка насправді перед ним кішечка. Навіть якщо жінка одягається в яскраві і сексуальні наряди, але не володіє своїм тілом.

Насправді це провал і груба помилка лини поведінки при захопленні свого героя. У чоловіків пропадає бажання дивитися в бік жінки, а іноді навіть нахабно підсміювалися над нею, за її спиною.

Але побачивши граціозно йде жінку, чоловік сам не підозрюючи цього ставати жертвою.

Ставна постава може багато сказати про жінку, яка хоче сподобатися чоловікові. Її стриманий вигляд осикою талії і грайливий погляд, змушує чоловіка зупинитися і задуматися про те який неприступний об’єкт перед ним знаходиться.

Необхідно зауважити, що після кількох випитих келихів вина за романтичною вечерею. Йде повне розслаблення людини як фізичне таки психологічне. Застосувавши один з поширених способів, а саме несподівано станцювати стриптиз, жінка тим самим готує грунт до хорошого сексу.

Окремо можна відзначити той факт. Що коли жінка говорить приємним голосом, чоловікові приємні слова, ділитися своїми враженнями про нього і його статевому органі. Вона тим самим, відкриває завісу вистави бурхливих фантазій чоловіки.

7 вірних ознак, що чоловік зацікавився вами

У науковому середовищі багато вчених стверджують, що запах поту жінки, що містить в собі феромони, які сприяють порушити чоловіка на гормональному рівні.

Безсумнівна збудження чоловік отримує від поцілунків, які супроводжують легким дотиком і царапанием (кінчиками нігтів) всього тіла. Легке погладжування грудей і дотик до сосок і інтимного місця, має безпрограшний ефект спрямований на досягнення поставленої мети.

Чи не останню роль в цьому відіграє так само навколишнє оточення. Правильно підібраний інтер’єр дає зрозуміти чоловікові, що від нього хоче жінка. Вибір запаху ароматичної олії або духів породжує бажання скоріше доторкнутися до забороненого плоду. А правильно підібране сексуальне музичний супровід створить більш пікантну атмосферу, бажаючи відчути жінку біля себе.

Так само дуже сприятливо впливає на чоловіків пропозицію перегляду фільмів еротичного чи порнографічного характеру. І після перегляду запропонувати зробити це удвох. Ця пропозиція дуже сильно підстьобне молодої людини, до подальшого порушення.

З розвитком соц. мереж і телефонного зв’язку можна так само як один з варіантів порушення надіслати своє інтимне фото або написати еротичне смс повідомлення. Раптовість приверне дуже велику увагу до тієї інформації, яка цікава кожному чоловікові.

Одним із прийомів збудження є пропозиція чоловікові написати на чистому аркуші паперу ті потаємні бажання, які він би хотів, щоб жінка зробила в інтимній обстановці для нього.

Танець найвірніший крок до порушення в процесі, якого жінка, поклавши долоні рук на мужню і сексуальну груди свого партнера, виробляти легке тертя в області геніталій.

Ознаки справжньої чоловічої любові до жінки

Якщо жінка знайома з чоловіком не так вже і давно, і вона хоче його порушити, вірний спосіб в цій справі є натяк. Як варіант це може бути покладений біля ліжка на тумбочці запакований презерватив.

 • Пропозиція випити коктейль з назвою сексуального характеру, є успішним способом, який дозволить правильно налаштувати вашого потенційного партнера.
 • Один з останніх способів збудження для чоловіка є те, що жінка пропонує йому помацати ті потаємні місця, до яких мало хто мав право стосується.
 • Зізнатися молодій людині в тому, що коли вона переглядає його фотографії, то відчуває бажання провести з ним незабутню ніч до ранку.
 • Але найвірнішим і безпрограшним варіантом для збудження чоловічої статі буде комбінація вище перерахованих способів.

Варіант №1.

Жінка підходить привабливою ходою до молодому чоловікові, проводячи повільно кінчиками пальців по своєму вирізу в декольте, ніжно торкається до обличчя чоловіка і при цьому ласкавим, голосом шепочучи на вушко, доводить до його відома, то, що вона хоче випити з ним на брудершафт напій під назвою «пристрасна ніч» і станцювати незабутній еротичний танець плавно переходить в сцени інтимного характеру.

Варіант №2. До чоловіка, який в даний момент знаходитися на роботі і нічого не підозрює. Приходить смс повідомлення, в якому жінка пропонує ввечері після важкого робочого дня, зайнятися переглядом фільмів еротичного чи порнографічного характеру з подальшим застосуванням тих поз і згодом випробувати ті відчуття, які були продемонстровані акторами даного фільму.

5 хитрощів життя з жадібною чоловіком

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/1047-kak-sebya-vesti-chtoby-muzhchina-zaxotel-vas.html

Як спокусити чоловіка швидко

Як затягнути чоловіка в ліжко ? Як спокусити чоловіка і при цьому не втратити його інтерес?

Ця стаття для тих, хто безкорисливо любить секс, але при цьому, з різних причин, не може піти на поводу у своїх бажань.

Отже. Як ми знаємо, для того, щоб спокусити чоловіка є два вірних способу. Перший: кокетство, кокетство і ще раз кокетство як це описано в статті Фліртувати – порушувати непомітно! Це працює, але … вимагає часу і не завжди дає результат.

Ось чому багатьох сучасних емансіпе, які не завжди можуть дозволити собі побудова наісерьезнейшей відносин в процесі довгих залицянь, більше цікавить спосіб другий: припинити втрачати час і просто взяти ініціативу в свої руки. Яким чином? В першу чергу, використовуйте мову жестів.

Мова жестів в спокушання чоловіків і ні слова про секс!

Чого вам хочеться при вигляді об’єкта жадання? Вам дуже хочеться його помацати або навпаки – зробити так, щоб він сам до вас доторкнувся. Ось і вперед: йдіть за своїми почуттями! Тільки дотримуйтесь важлива умова: чи не заганяйте в кут ні себе, ні його! Це дасть можливість у разі чого замести сліди.

Ні слова про секс, ніяких банальностей, типу: «Я твоя – візьми мене!» Ніяких заумності, типу: «Давай поговоримо про можливості сексуальних відносин в наших дружніх стосунках!» Секс – найбільш невдала тема для обговорень, якщо ви хочете досягти успіху в швидкому спокушанні чоловіки.

 

 

Не забувайте, будь-які ваші дотик завжди передають ваш внутрішній настрій – йдучи по наростаючій, ви не повинні ні в чому сумніватися (вправи, що допомагають гасити непотрібні сумніви, а також передавати потрібний настрій іншої людини, увійшли в дистанційний тренінг Гіпноз маніпулятора.)

Викликати у відповідь бажання легше тоді, коли ви самі перебуваєте в легкому трансі, в цьому випадку спілкування між вами відбувається не вербально, а на рівні підсвідомості.

Найпростіші шляху вкласти в свою розумну голову самі «божевільні» думки: можна, наприклад, згадати, які приємні і хвилюючі емоції ви відчували перед сексом з іншим чоловіком.

Або просто спіймайте відчуття «тут і зараз» і уявляйте наступне: ось ви ніжно обіймаєте його своїми руками, потім ваші руки безсоромно спускаються все нижче і нижче і … зупиняються на досягнутому. Подібні ігри розуму завжди відображаються в погляді. Нахабний погляд і його варіації, описані в статті Флірт завжди і всюди вам в помощь!

Хочете просунутися у відносинах – зачіпайте його і словом і тілом. Можливостей просто тьма!

 • Якщо ви потискуєте йому руку, дивіться на нього грайливо і затримайте рукостискання на пару секунд довше, ніж ви робите це в стандартних ситуаціях.
 • Коли наступного разу будете передавати йому документи, як би ненароком проведіть своїми пальцями по його руці.
 • Наступна серія «прийомів» виконується тільки тоді, коли ви впевнені, що вас дійсно «хочуть», але об’єкт по-якихось причин проявляє нерішучість:
 • Сидячи поруч з ним, упустите свою голову йому на плече.
 • Запросіть його на танець і, обхопивши його шию руками, притисніть до нього всім тілом.
 • Сядьте до нього ближче і, запитавши його думку з приводу якогось несерйозного, запитання, розсмійтеся і штовхніть його стегно своїм.
 • Утримуючи погляд «очі в очі», ніжно «накрийте» його руку своєю долонею.
 • Підійдіть до нього ззаду і повільно, дуже повільно почніть масажувати йому комірцеву зону.
 • Ведіть себе так, як ніби у вас вже «з ним було», і тоді ваші бажання швидше здійснюватися.
 • Спокушати без комплексів
 • Щоб «все вийшло», важливо себе правильно налаштувати: перестати транслювати подвійність і відключити свої святенницькі аналізатори.

Дієвий спосіб стати сексуальної – це не переживати на тему своєї сексуальності. Особливо це актуально в той момент, коли ви опиняєтеся «у мети».

Чоловіки цінують жінок, які вміють поводитися невимушено в будь-якій обстановці: безпосередніх дівчаток або безмежно впевнених в собі жінок. Секрет шаленої популярності дур давно вже розкритий: в момент зваби вони ні про що не переживають.

Досить добре я виглядаю? Що він подумає, якщо я прямо зараз стрибну до нього на коліна … Зробити йому комплімент (про те, як «розколупувати» чоловіка правильної похвалою написано в книзі Секрети маніпулювання для досвідчених) або похвалитися своїми досягненнями? – проноситься у вас в голові, і ви знову вступаєте не так, «як треба». Але чому? Тому, що ведучи подібні бесіди з собою, ви неминуче випадаєте з дійсності.

У фільмі «Останній самурай» учитель пояснював невдачі в бою так: «Коли ти заносиш свій меч, в твоїй голові занадто багато думок».

Як же в такому випадку бути? Базові вправи, які крім інших достоїнств, розвивають звичку « спокушати , не роздумуючи», докладно описані в книзі З донора в Вамп.

Їх виконання вимагає регулярності – тільки в цьому випадку ваше умонастрій буде вам підконтрольне. Втім, ви можете вже зараз формувати в собі потрібний пофігізм, правильним розумінням суті ситуації.

Огляд річного тренінгу Матріархат.Light- червень 2012

Що він про вас подумає, чим він вам відповість? Яка різниця? Адже ви самі перед собою в будь-якому випадку опинитеся на висоті! Тому що, в цей момент ви виконаєте своє бажання. А здатність виконувати свої бажання – це властивість всіх звабливих жінок.

Як зрозуміти, що момент настав?

Коли ви перебуваєте у мети, не варто вирішувати: «той це людина або не той, настав ваш час або не прийшло». А краще поставте собі інше питання, про що ви будете згадувати завтра: про чергову прісної зустрічі або вашому сексуальному тріумф?

І тут у вас виникає наступне питання: якщо я візьму ініціативу на себе, що ж він про мене подумає?

Відповідь звалюється на голову сам: як тільки ви на нього «накине», він моментально вирішить, що ви … повія! Ах, ах, ах, а як же наша жіноча гордість і інші милі дурниці? !!! І я вам відповім: Відкиньте все це, і чим швидше, тим краще для вас! Тим більше, що є така категорія чоловіків, для яких будь-яка приваблива жінка – це потенційна повія.

Ви думаєте: «Легко про це писати: просто упустите свою голову, ногу, руку на його … А як же популярні мамочкіной поради:« Цінується те, чого довго домагаються. Будь недоступною, пам’ятай про те, що таке жіноча гордість і т. Д ». І взагалі, як розрахувати і як зрозуміти точне наступ того самого «моменту»?

Моя думка: якщо ви не хочете потрапити в капкан почуттів, чекати моменту не варто! Якщо з’явилося бажання, і ви будете надто зволікати з цим, вас підставить ваше ж прагнення: ви почнете занадто багато про нього думати, а потім закохаєтесь, що може зовсім не входити у ваші плани!

Чому чоловік не зробить це за вас

Ви запитаєте, але чому саме я? Чому він сам, перший, не завалить мене на ліжко?
Багато може бути причин … і перша, яка лізе в голову – йому просто зараз «це» не потрібно.

З іншого боку, існує приказка, що апетит приходить під час їжі!
І знаєте, що може вплинути на цей «апетит»? Ваше адекватна поведінка! Знайте, чого ви хочете і не бійтеся розлучитися з дурнем або ханжею.

Ось історії, записані зі слів моїх кмітливих подруг.

Даша: Коли мені було п’ятнадцять років, я вже виглядала на всі двадцять п’ять, що давало мені право на вхід в нічний клуб. Там мені сподобався один дорослий чоловік, який ніяк не наважувався зі мною познайомитися.

Я запросила його на повільний танець раз, потім другий і третій, і тільки після цього, він «ризикнув» покликати мене за свій столик. Подальший розвиток наших відносин відбувалося за тією ж схемою. «Настала» завжди я, і робити це доводилося самим однозначним способом.

Спочатку був вкрадений поцілунок, а через кілька днів після, я просто прошепотіла йому на вухо: «Я тебе хочу».

Зіна: Пів року я просто дружила з однією людиною. Ми зустрічалися, час від часу, і чим більше я його бачила, тим більше мені хотілося з ним сексу. Я перепробувала весь арсенал кокетства – а він, негідник, все перекладав на дружню хвилю.

Чесно кажучи, я вже стала подумувати, що у нього якісь проблеми по чоловічій частині або що якась не така я. Але, слава Богу, моя звичка завжди бути активною, не підвела мене і в цей раз.

Одного разу, в кінці нашої чергової дружньої зустрічі, він, як завжди підставив мені щоку для дружнього поцілунку. А я – візьми, та й поцілунок «по дорослому». В його очах – страх. Мабуть, він цього не очікував. Я: «Ой, вибач, випадково влучила!».

У наступну зустріч, яка, до речі, відбулася не менше, ніж через тиждень, (я дала йому, як слід все обдумати) ми стали коханцями.

Елла: Весь перший місяць знайомства, з моїм майбутнім чоловіком ми просто трималися за руки. За весь цей час, ми неодноразово залишалися наодинці, і він поводився більш, ніж скромно.

Одного разу, коли я знову опинилася у нього в гостях, я відправила його на кухню поставити чай. А сама, в цей час, зняла з себе все, до нижньої білизни, і зустрічала його, напівлежачи на ліжку.

Як думаєте, чим закінчилося то чаювання?

І як потім його не втратити

Якщо ви хочете вести в стосунках, запам’ятайте для себе таке поняття, як емоційна незалежність. Якщо емоційну незалежність приплюсувати до вашої злегка завищену самооцінку, питання, як затягнути чоловіка в ліжко, не зіпсувавши цим свій імідж, більше не буде для вас актуальне.

Фліртувати – порушувати непомітно

І тоді ви не напишіть мені на форумі щось типу цього: «Мої історії кохання закінчуються однотипно. Я пристрасна жінка займаюся сексом на першому-другому побаченні, а воно чомусь ставати останнім. »

Якщо ви безкорисливо любите секс, емоційна незалежність повинна стати вашим кредо. Це перша якість жінок з істинно чоловічий філософією.

Про емоційної незалежності можна говорити тоді, коли ваш настрій не дуже залежить від присутності поруч вашого чоловіка. Коли, в будь-якому випадку, ви відчуваєте себе на хвилі.

Це означає не жити від зустрічі до зустрічі. До речі, на тлі такого свого настрою, ви можете говорити і робити майже все, що завгодно – буде сходити з рук.

Це означає насолоджуватися власною персоною незалежно від ставлення до вас кого-б то не було.

 1. – відпустивши страх «виявитися використаної і кинутої», ви станете емоційно незалежної і отримаєте ряд привілеїв над своїм партнером.
 2. – припиніть боятися своєї підвищеної сексуальності або вам доведеться вчитися тому, як відмовляти, щоб прив’язувати;
 3. – навчитеся дозовано і правильно проявляти ініціативу не тільки в плані сексу, але і в плані звичайного спілкування з чоловіком;
 4. – навчитеся правильно поводитися після першого сексу з новим чоловіком (Детальнішу інформацію в книзі закохується, завдаючи біль (Підкорити чоловіка-маніпулятора)
 5. Історії від забобонів
 6. Бажаю вам якомога швидше наскрізь просочитися чоловічий філософією. А як ліки від забобонів, розповім вам таку ось підбадьорливу історію, яку я почула від однієї спритної дівчата:

Іду по торговому центру. Раптом чую: «Дівчина, що я повинен зробити, щоб ви погодилися зі мною познайомитися. Я питаю: Ти одружений?
Ні, а що?

Ось як одружишся, тоді і познайомимося. Тому, що я заміжня, – гордо сказала я і, як би між іншим, сунула йому в кишеню свою візитку.

Ми зустрілися з ним на другий день. Коли ми їхали на його машині по дорозі з ресторану, він несподівано пригальмував і накинувся на мене з поцілунками.
Я: Ти що робиш! Не так швидко!
Він: Ну ти ж сама цього хочеш, адже так?
Я: Хочу, але вирішуй сам – якщо ми це зараз зробимо, то це буде в перший і останній раз.
Він добре…

Я: Якщо ти згоден, тоді я теж, – і накидаюся на нього вже сама.

Після запаморочливого сексу він довіз мене, куди йому було сказано, і питає:
– Ну так що? Як щодо завтра, а то я вже сумую …
– Ну ми ж уже про все домовилися. Це був перший і останній раз, – і грюкнувши дверима, йду.
На наступний день вже з ранку він мені телефонує, а я, звичайно ж, не беру трубку.

Потім він пише мені смс, і ось тут я вже йому відповідаю:
«Згадай, ти сам відмовився від продовження. Ти сам сказав – добре, нехай буде перший і останній … »
Він передзвонює і розсипається в вибачення: мовляв, прости, ти не те подумала, чи не так зрозуміла і тра-ля-ля.

Я відповідаю: Добре, раз ти зрозумів свою помилку, я згодна на зустріч.

Зустрічаємося знову. Знову «закохуємося». І ось так вже протягом півтора років.

Знала я одну дівчину, средненькая зовнішність і практично повна відсутність грудей, але дуже вже запально вона танцювала.
І ось, одного разу, зайшовши в модний бутік, купити своєму коханцеві нову сорочку, вона звернула увагу на чоловіка, який там вибирав одяг.

Не довго думаючи, вона зайшла разом з ним в роздягальню і там … його спокусила. В кишеню його штанів вона вклала візитку з одним лише номером свого телефону. Потім, вийшла з самим незворушним виглядом і через кілька днів він їй подзвонив. Вона запросила його на побачення до нічного клубу.

І перше, що він побачив, коли там з’явився, це її звивалася фігуру, танцюючу прямо на столі. Зрозуміло, пробитися через кільце шанувальників її таланту було важко. Але він подав їй руку і вона, обійнявши його за шию, відразу ж спустилася.

Що було далі? А далі цей чоловік став спочатку її продюсером, а потім чоловіком, завдяки чому у неї з’явилася власна танцювальна трупа і вона тепер дає концерти по всій країні.

 • Але зрозумійте мене правильно, я не агітую вас ставати розпусної, я просто бажаю вам орієнтуватися на себе і залишатися внутрішньо вільною!
 • Тамара Палій

Джерело: https://matriarchat.ru/kak-soblaznit-muzhchinu-bystro/

Як правильно спокусити чоловіка: секрети і хитрості

мистецтво спокушання

16.01.2018

19 тис.

12.7 тис.

8 хв.

Зваблення чоловіка – це дуже тонкий і складний процес. Знання людської психології і вміння застосовувати на практиці деякі хитрощі допоможуть дівчині звабити обранця і завоювати його серце.

Більшість психологічних прийомів в ході завоювання чоловіки спрямовані на його слабкості, а саме прагнення домагатися бажаного, бути лідером, відчувати себе сильним і розумним.

Дуже важливо при спілкуванні з молодою людиною розташувати його до себе, змусити відкритися і в цей момент дати зрозуміти, що його підтримують і приймають таким, яким він є.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

При спокушанні чоловіки мало виглядати добре. Окрім привабливої ​​зовнішності, слід пам’ятати про наступні деталях, які приковують увагу чоловіки, ваблять його і пробуджують в ньому сексуальне бажання:

 1. 1. Волосся. Красиві і доглянуті локони – це важливий показник жіночої сили і краси. Здоровий блиск волосся, їх рівний колір і довжина нижче лопаток – це те, що найбільше подобається чоловікам в зовнішності жінок. Не варто робити перед побаченням шикарну зачіску, найдоречніше укласти легкі хвилясті локони або зовсім прийти на зустріч з розпущеним волоссям. Під час спілкування з чоловіком слід неспішно грати з кінчиками волосся, при цьому зображуючи легку задума. Всі жести і рухи повинні бути повільними. Таке гіпнотизує поведінку змусить чоловіка в буквальному сенсі відключатися від реальності.
 2. 2. Губи. Важлива природність, тому не варто наносити занадто яскраву помаду. Найкраще якщо губи будуть злегка зволожені прозорим блиском. Під час спілкування дівчині слід злегка відкрити їх, щоб було помітно, що вони знаходяться в розслабленому стані, а в поєднанні з важким поглядом це має додаткову привабливість.
 3. 3. Руки. Доглянуті жіночі руки – це дуже важливий момент в спокушанні чоловіки. Їх особливо приваблива частина – це зап’ястя, демонстрація яких здатна заманити будь-якого хлопця. Невимушена гра з годинником або браслетом, напевно, приверне увагу і пробудить бажання доторкнутися до жіночого тіла.

Велике значення має і правильна міміка. Справити незабутнє враження зможуть томний погляд і розслаблена усмішка. Не варто забувати і про жести, так як часто під час невимушеної бесіди спрацьовує дзеркальний ефект, і коли дівчина стосується своїх рук, обличчя або шиї, у чоловіка підсвідомо прокидається бажання доторкнутися до цих частин тіла дівчини.

Існує кілька правил поведінки, які допоможуть спокусити чоловіка будь-якого віку. Більшість цих рад вбирають в себе багатовіковий досвід жінок і залишаються актуальними до сьогоднішніх днів:

 1. 1. Важливо залишатися скромною. Для того щоб заманити хлопця, не варто вживатися в роль розпущеної левиці, так як така поведінка швидше відштовхне, ніж приверне. Незважаючи на те, що багато чоловіків дозволяють собі відвідувати різні стриптиз-клуби або купувати журнали з фривольним змістом, вони не проявлять надмірного інтересу до доступної дівчині. Він з’явиться тільки в тому випадку, якщо в свідомості хлопця оселиться бажання завоювати жінку. Це правило слід дотримуватися особливо тим дівчатам, які поставили перед собою завдання спокусити чоловіка старше себе.
 2. 2. Не варто забувати про непередбачуваність. При спілкуванні важливо зберегти баланс між вищезгаданої скромністю і здатністю зробити те, що змусить розбудити в хлопця його дике природне начало. Але дуже важливо зробити це так, щоб він цього зовсім не очікував. Наприклад, перебуваючи в людному місці, варто спробувати випадково доторкнутися своїм стегном до стегна чоловіка. Також можна, зустрічаючи його у себе вдома, відкрити двері, будучи одягненою в сексуальну піжаму, а після цього піти і швидко переодягнутися. Ефект несподіванки і відсутність можливості зробити в цей момент якийсь крок зі свого боку змусять чоловіка понервувати.
 3. 3. Важливо усвідомлювати власну сексуальність . Впевненість в собі допоможе подолати деякі страхи, які супроводжують багатьох жінок. Часто це внутрішні комплекси через розмір грудей, недостатньою пухлості губ або зайвої ваги. Варто пам’ятати, що чоловіки здатні не тільки бачити, а й відчувати жінку, і якщо від неї виходить внутрішній сексуальний заклик, то він навряд чи зможе втриматися.
 4. 4. При спілкуванні необхідно дивитися в очі . Пронизливий, розуміє і ласкавий погляд володіє збудливим ефектом. Тому не варто боятися дивитися на свого партнера під час бесіди.

Після того як вдалося перевести формат спілкування в більш інтимне русло, слід використовувати більш серйозні методи спокушання:

 1. 1. Якщо у хлопця є звичка носити краватку, то це прекрасний привід подати йому потужний інтимний сигнал. Необхідно почати ніжно погладжувати цю деталь одягу таким чином, щоб пробудити в мозку чоловіка думки про секс. У цей момент можна продовжити розмову, але зробити тон голосу більш важким.
 2. 2. Шепіт – це спосіб схвилювати навіть самого стійкого, дорослого і сильного чоловіка. Слід нахилитися до нього так, щоб він зміг не тільки почути голос, а й відчути подих, а після цього сказати що-небудь. Така поведінка чоловік вважатиме досить привабливим.
 3. 3. Коли вдалося переконатися в тому, що хлопець відчуває неабиякий інтерес, можна почати доторкатися до нього рукою. Легкі рухи по його долонях, передпліччях, плечах пробудять в ньому запал і пристрасть. Особливо добре цей прийом працює, якщо торкатися до нього за столиком в кафе або в машині.

Знак зодіаку впливає і на сексуальний темперамент. Існує кілька перевірених правил, які допоможуть будь-якій дівчині підібрати більш вигідний метод спокушання чоловіка, знаючи лише його дату народження:

Знак зодіаку чоловіки Правила спокушання Чого робити не варто
Овен Такий чоловік любить дівчат з гарними формами, пухкими губами і великими віями. Він схвалить коротку спідницю і відверті розмови, особливо якщо вони мають сексуальний підтекст Не варто поставати перед таким хлопцем у мішкуватою одязі і намагатися показати себе уособленням невинності
Телець Він не любить натяків і не бажає грати в довгі любовні ігри, тому у випадку з цим чоловіком слід брати ситуацію в свої руки Тельця важко зловити за допомогою стандартних жіночих прийомів, таких як ляскання віями або відвертий флірт
Близнюки Для того щоб спокусити чоловіка, народженого під цим знаком зодіаку, слід зацікавити його. Він любить все неординарне і екзотичне, особливо незвичайні натяки інтимного характеру. Не варто приймати рішення за чоловіка, необхідно зробити все таким чином, щоб він сам прийняв рішення усамітнитися для інтиму зі своєю супутницею
рак Для того щоб спокусити Рака, необхідно довести йому, що він найулюбленіший і бажаний чоловік. Якщо жінка продемонструє, що вона чудова господиня і турботлива супутниця, то він буде готовий йти за нею хоч в ліжко, хоч на край світу Представники цього знака не терплять відкритого домінування і фривольного поведінки, тому важливо зберегти баланс між відвертістю і скромністю
Лев Ці чоловіки – це відверті нарциси, які обожнюють похвалу. Якщо дівчина буде вказувати такому хлопцеві на його силу, мужність і прекрасну зовнішність, то він проявить себе як справжній самець У випадку зі Львом важливо не затьмарювати його своєю зовнішністю і манерою поведінки. Варто пам’ятати, що скрізь і у всьому прекрасний і прав саме він
Діва Ці хлопці вважають за краще романтику, свічки і тихі затишні вечері. Ошатне вбрання і красиво накритий стіл зроблять все, щоб чоловік-Діва забажав свою супутницю Чоловік, народжений під цим знаком, любить, коли відкривають душу, а потім оголюють тіло. Якщо дівчина буде вести себе занадто відверто, її шанси на успіх можуть значно знизитися
ваги Терезів залучають розумні і начитані жінки, які здатні обговорити всі актуальні новини та підтримати бесіду на тему економіки або політики. Суворе сукню або образ дівчини в окулярах неймовірно збуджують таких чоловіків Терези не люблять сильного сексуального тиску на них. Необхідно зробити все таким чином, щоб чоловік сам захотів виявитися з дівчиною в ліжку. Але варто пам’ятати, що іноді Ваги можуть бути вельми повільні щодо інтимної близькості
Скорпіон Ці чоловіки дуже темпераменти в сексуальному плані, тому у випадку з таким хлопцем не доведеться прикладати багато зусиль, щоб його спокусити. Єдине, що необхідно зробити жінці – це натякнути на те, що він їй до вподоби Чоловік-Скорпіон – власник, тому важливо показати, що дівчина готова віддатися лише йому, а всі інші її просто не цікавлять
Стрілець Для того щоб спокусити Стрільця, слід постійно підігрівати інтерес до власної персони, здійснювати непередбачувані вчинки і надягати шикарні наряди Звичайні прийоми спокушання зі Стрільцями не спрацьовують. Ці чоловіки люблять грати в кішки-мишки до тих пір, поки вони самі не захочуть накинутися на жінку
Козеріг При спокушанні Козерога важливо пам’ятати, що його улюблене заняття – це секс. Він обожнює все почуттєві прояви, які тільки можуть бути використані дівчиною, а саме підкреслення гарної фігури красивою одягом, еротичні руху і тонкі сексуальні натяки Не варто з’являтися перед цим чоловіком в безформною одязі або без макіяжу. Козероги, як ніхто інший, люблять очима і обожнюють жіночу красу
Водолій Ці хлопці люблять сексуальні загадки, душевні, але відверті розмови, які дають їм можливість краще пізнати дівчину. Спокусити їх допоможуть приємні бесіди в невимушеній атмосфері Для спокушання цього чоловіка не варто накидатися на нього з відвертими пропозиціями зайнятися сексом. Необхідно дочекатися, поки він сам не поманить дівчину за собою в ліжко
риби Ці хлопці дуже азартні, і чим довше їх мучити і не підпускати до власного тіла, тим сильніше пристрасть, яка в них прокидається Риби не проти сексу на одну ніч, тому якщо мета полягає в тому, щоб не тільки спокусити чоловіка, але і стати для нього супутницею на довгий час, не варто вести себе занадто вульгарно

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/to-attract/seduction/kak-soblaznit-muzhchinu.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *