Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові? Взаємна закоханість – це прекрасно, але як дізнатися, що симпатія дійсно взаємна, і дівчина подобається хлопцю так само, як і він їй? Про взаємні почуття свідчать кілька вірних ознак, і по ним можна легко зрозуміти, чи подобаєшся ти хлопцю.

Зміст приховати

1. Він скорочує дистанцію

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Психологи вважають, що для соціальних і ділових контактів нормально тримати дистанцію від 1 до 3 м, в залежності від місця, де ви знаходитесь. Якщо ви спілкуєтеся з хорошим другом, то вона скорочується до 60 см – 1 м. Менше – вже «інтимна зона», куди дозволено втручатися тільки улюбленим людям і незнайомцям з громадського транспорту в годину пік.

Якщо чоловік зраджує дистанцію, то це сигналізує про його надзвичайну зацікавленість вашою персоною. Навряд чи він відразу зробить напад на зону для коханих та близьких. Це буде вже досить очевидна ознака.

А ось несподівано скоротити дистанцію до дружньої він цілком може. Особливо звертайте увагу на те, де він буде розташовуватися.

Закохані (і зацікавлені) чоловіки зазвичай намагаються сісти збоку або навскоси, а не прямо навпроти своєї співрозмовниці.

Це цікаво: Якщо жінка любить

2. Його мова змінюється

Навіть якщо чоловік, якому ви подобаєтеся, прагне не видати цього, симпатія безпосередньо впливає на його манеру спілкування. Перш за все, його нервозність проявиться в темпі мови.

Він або буде швидко тараторити і запинатися, або, навпаки, уповільнить мова, щоб здаватися холодним.

Крім того, в мові можуть з’явитися незручні паузи або слова-паразити, хоча раніше він міг відрізнятися красномовством.

У будь-якому випадку, якщо він з вами говорить зовсім не так, як з іншими, це вірна ознака того, що ви йому подобаєтеся.

До речі, якщо він як раз намагається з вами не розмовляти, хоча зазвичай базікає з усіма, то це теж ознака змінилася від збентеження мови, а зовсім не свідчення ворожості, як можна подумати.

інші сигнали

Коли чоловікові подобається жінка, його поведінка включає ряд особливостей, що дозволяють визначити його симпатію. До них відноситься наступне:

 • коли вона згадує про якомусь іншому чоловікові, він реагує бурхливо і болісно, ​​показуючи свою ревнощі;
 • починає будувати плани на майбутнє, в яких присутня вподобана дівчина;
 • починає пильно стежити за зовнішністю, частіше виглядає в дзеркало і зайвий раз застосовує туалетну воду;
 • ненавмисно починає копіювати поведінку дівчини, повторює її жести і слова;
 • намагається допомогти як в серйозних ситуаціях, так і дрібницях;
 • чоловік намагається змінитися в кращу сторону: може розлучитися зі своїми шкідливими звичками і знайти нове корисне хобі;
 • знайомить її зі своїми друзями та родиною.

Психологія поведінки чоловіків відрізняється від жіночої. Більшість чоловіків приховує свої почуття через острах бути відкинутими. Вони більш болісно сприймають відмови і для побудови серйозних відносин намагаються якомога краще пізнати нову супутницю.

Психологи радять жінкам не поспішати, і якщо хлопець не рухає відносини, зайві питання можуть його відлякати. Дівчині необхідно залишатися мудрою і правильно розуміти сигнали, які посилає їй чоловік.

Кожен чоловік бажає відчути себе в ролі мисливця, який не боїться труднощів і завиє улюблену будь-якими способами. Він може чекати взаємної симпатії, але якщо жінка відразу ж проявить почуття – інтерес до неї швидко пропаде. Потрібно дочекатися того моменту, коли чоловік сам буде впевнений у серйозності своїх намірів і визнається в почуттях.

І трохи про секрети.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

10 ознак явної симпатії

Коли в житті чоловіка з’являється дівчина, він може вести себе дивно і часом невпевнено.

Дізнатися про те, чи є почуття, допоможуть наступні ознаки.

ознака розшифровка
1. Незграбні погляди Британські психологи стверджують, що через зоровий контакт у людини зароджується симпатія до протилежної статі і відбувається підсвідоме порівняння з обраним ідеалом
2. Спроби налагодити контакт Чоловік намагається першим зав’язати спілкування і обов’язково доторкнутися до дівчини. Входячи в її інтимну зону, він зміцнюється в своїй позиції і потім починає діяти активніше. Коли співрозмовники не спілкуються, інтимна зона залишається відкритою. Якщо жінка не пускає його ближче, то це відштовхує і засмучує залицяльника, ставить розвиток відносин в глухий кут
3. Активність в соціальних мережах Додатково, крім спілкування вживу, він шукає можливість листування, заходить в профіль дівчини і зазначає лайками її фото. Це вказує на зацікавленість і бажання знову зустрітися
4. Пошук суперника Хлопець вивчає знайомих чоловіків дівчата. Підсвідомо він боїться, що інші хлопці мають великі переваги і хоче виділити для себе можливих конкурентів
5. Прагнення бути на виду Залучення уваги всіма можливими способами, підкреслення своїх переваг і хвастощі перед дівчиною говорить про симпатії. Хлопець намагається частіше зустрічатися з нею, навіть підлаштовує зіткнення, щоб показати себе і похвалитися справами, зайнятістю або успіхами. Йому важлива публіка і він хоче, щоб обраниця помітила реакцію оточуючих. У подібних випадках він може скористатися допомогою одного, який вчасно погодиться зі словами хлопця
6. Компліменти При зустрічі він намагається говорити приємні речі і звертає увагу на зовнішність
7. Організація спільних занять Чоловік хоче прив’язати жінку до себе шляхом спільно проведеного часу. Для цього він шукає причину
8. Спроба захистити Хлопець встає на сторону дівчини в разі, коли потрібна допомога
9. Розмови по душам Це прояв довіри і відкритості. Якщо дана ознака проявився, це означає, що чоловік готовий до наступного етапу
10. Повага Він намагається надати жінці максимум комфорту і наголошує на тому, ким вона для нього є. Якщо відносини знаходяться на стадії міцної дружби, то незабаром вони можуть перерости в щось більше

Крок назустріч чоловікові може змінити долю і дати життя новій союзу. Головне – побачити симпатію і відгукнутися взаємністю.

Це цікаво: Ганс Сельє стрес

Мова жестів

Один з найпростіших способів дізнатися ставлення чоловіка – це поспостерігати за його діями в присутності об’єкта симпатії. Що б не потрапити в халепу, потрібно закликати на допомогу психологію, інакше можна ненароком відкинути гідного чоловіка або ж навпаки, попастися на вудку ловеласа.

Звичайно, при належних знаннях психології можна зіграти зацікавленість, але далеко не всі чоловіки заморочуються на пошуку і вивченні такої інформації.

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Ознаки зацікавленості проявляються, головним чином, в положенні тіла щодо вподобаної дівчини. Чоловік завжди намагається бути повернутим в її сторону і пози його будуть максимально відкриті:

 • рівна спина;
 • демонстрація зап’ясть;
 • розслабленість в рухах.

Більш того, до цікавій жінці чоловік не стане повертатися спиною. При розмові він буде злегка нахиляти голову до дівчини.

Якщо ж молода людина намагається відсторонитися і не хоче спілкуватися з дівчиною, то він:

 • тримає руки і ноги схрещеними;
 • корпус його повернуть в іншу сторону.

Свідченням зацікавленості чоловіки є підсвідоме бажання копіювати жести дівчини, що сидить нашкодили. Це не складно перевірити.

Наприклад, якщо ненароком доторкнутися до мочки вуха, відкинутися на спинку стільця або поміняти положення рук, а потім поспостерігати за співрозмовником, багато що стане зрозуміло.

Не факт, що хлопець повністю скопіює руху, але всидіти на місці спокійно теж не зможе. Можливо, він почне соватися, чіпати волосся або потягнеться за серветкою або запальничкою.

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Якщо чоловік захоплений дівчиною, то шкарпетки його взуття завжди будуть розгорнуті в її сторону. Цей факт красномовно говорить про симпатії, і таке її прояв практично неможливо контролювати, навіть якщо хлопець намагається приховати свої почуття.

Не секрет, що нам завжди хочеться доторкнутися до людини, який подобається. Тому один з варіантів як дізнатися, що подобаєшся хлопцю – це проаналізувати його бажання підібратися ближче.

Якщо у великій компанії він намагається вибрати місце поруч і, швидше за все, зліва, а в просторій кімнаті все одно тримається на близькій відстані, то це добра ознака.

До речі, психологи стверджують, що зона особистого простору в спілкуванні між європейцями різної статі дорівнює приблизно 50 см. Якщо чоловік з легкістю порушує цей бар’єр, значить він зацікавлений в більш тісному знайомстві.

Це саме можна сказати і до особистих речей жінки. Якщо немає можливості доторкнутися до неї, то чоловік не упустить шансу покриття в руках її річ, наприклад, телефон, шпильку або брелок від ключів.

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Почуття через жести

Психологія чоловіків така, що надавати симпатію до дівчини вони можуть і невербальних способом, через поведінку, погляди. Досить простежити за ним, щоб зробити висновки. Якщо дівчина йому не байдужа, хлопець обов’язково просигналізує про це. Ознаки, що говорять про можливі почуттях, видадуть будь-якого, незалежно від типу характеру:

 1. 1. Чоловік поправляє свій одяг і намагається виглядати акуратним. Коли він поводиться таким чином, це означає, що пасія справила хороше враження.
 2. 2. Коли молоді люди стоять разом і розмовляють, треба звернути увагу на позу чоловіки. Виставлена ​​вперед нога – підсвідоме заяву хлопця, що жінка йому подобається, і перша ознака хороших відносин. Якщо з’являються контактні жести через дотики, значить, хлопець починає закохуватися.
 3. 3. Коли залицяльник буквально вивчає очима дівчину, дивиться на її фігуру і робить знаки уваги, то це хороші передумови для продовження знайомства.
 4. 4. Якщо чоловік часто доторкається до особи, підборіддя, рук, змінює позу під час розмови, то це говорить про хвилювання і бажанні сподобатися дівчині. Жінка не повинна акцентувати на цьому увагу. Він може сприйняти погляди дівчата як насмішку.

Крім позитивних емоцій, поведінка чоловіків може вказувати і на антипатію. Щоб вловити негативну атмосферу, треба уважно придивитися до рук і жестам співрозмовника. Їх психологічне значення таке:

 1. 1. Пальці, зчеплені в замок або затиснуті в кулаки, кажуть про напруженість чоловіки. Зовні або своєю розмовою дівчина засмутила його. При такій позі треба розмовляти на загальні теми: захоплення, музика, кіно, погода.
 2. 2. Якщо чоловік задає провокаційні питання і посміхається, значить співрозмовниця зачепила його і включилася захисна реакція. Важко перевести розмову з такого ключа в нормальне спілкування. Дівчині рекомендується заспокоїтися і не звертати уваги на провокацію залицяльника, через деякий час він сам вибачиться.
 3. 3. Коли співрозмовник намагається акцентувати погляди на бюсті дами, її губах і не слухає розмови, то про подальше спілкуванні мови бути не може. Він емоційно незрілий для дорослих відносин і на цьому етапі шукає розваги та відпочинку на одну ніч. Чекати прояви серйозності від чоловіка в такому випадку не варто.
 4. 4. Якщо за час розмови залицяльник не поставив жодного питання, але з гордістю розповідав про свої переваги – це явна ознака нарцисизму і небажання уживатися з іншими. Однобоке спілкування не принесе задоволення обом партнерам.

Щоб переконатися в почуттях хлопця, дівчина може схитрувати і попросити його виконати мале жадання або допомогти в нескладному справі. Якщо чоловік шукає відмовки, то він не бачить в співрозмовниці супутницю життя. Коли він погоджується і з радістю запитує про деталі, це вірна ознака початку міцних відносин.

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Як зрозуміти, що дівчина хоче від чоловіка сексу?

Чи хоче чоловік жінку?

Це питання цікавить кожну дівчину на початку відносин. Звичайно, найбільш достовірне доказ – це виникла ерекція, але помітити її не завжди можливо. Тому варто шукати інші способи, які допоможуть визначити бажання хлопця. Якщо чоловік хоче жінку, ознаки, такі як тембр голосу або жести, обов’язково видадуть його.

Впевненість «самця»

Якщо чоловік хоче жінку, ознаки приховати не вийде. Кожна молода людина намагається проявити індивідуальність, щоб підкорити дівчину, але загальні риси все-таки є. У присутності своєї обраниці чоловік може поправляти краватку або ремінь і доторкатися до свого обличчя.

Читайте також:   Як сказати своєму чоловікові про розлучення: інструкція, корисні поради

Коли він тримає руки на поясі або на стегнах – це впевненість в свої сили і підсвідомий заклик до сексу. Чоловікові хочеться, щоб жінка пестила ці місця.

Всі думки тільки про одне …

Якщо чоловік хоче жінку, ознаки будуть «кричати» про це. Молода людина може наполегливо кликати дівчину додому з якихось абсолютно дурним приводів: подивитися кіно, оцінити його ремонт або допомогти йому з дизайном квартири.

Коли чоловік думає про секс, він може говорити вульгарні фрази, які іноді навіть відштовхують дівчат. Але з цим варто змиритися, так як в даний момент він повністю зосереджений на своїх відчуттях і бажанні мати обраницею.

матеріальна сторона

Багато дівчат часто замислюються про те, які ознаки того, що чоловік хоче жінку. Ознаки можуть стосуватися і матеріального аспекту. Обідаючи в кафе, молода людина обов’язково заплатить за свою пасію, і не буде пропонувати їй розділити рахунок порівну. Це не означає, що жінка зобов’язана провести з ним ніч, але чоловік сподівається, що вона оцінить його щедрість.

Деякі секрети чоловічої психології

Вже давно відомо, що представники сильної і слабкої статі відрізняються за своєю природою. Тому жінкам не варто очікувати від чоловіків того, що вони не зможуть їм дати. Щоб відносини розвивалися гармонійно, дівчата повинні враховувати деякі особливості чоловіків.

Молоді люди не вміють бурхливо виявляти захват і захоплення, вони вважають за краще приховувати свої емоції. Навіть незначний комплімент можна розцінювати, як найвищу похвалу. Слова в чудовій формі жінка навряд чи почує.

Практично всі чоловіки люблять перебивати. Вони роблять це не спеціально і не бажають образити або принизити співрозмовницю. Така манера спілкування відбувається на підсвідомому рівні. Мозок чоловіка влаштований так, що він шукає рішення. Тому, поки дівчина викладає суть питання, він може вже продумати відповідь і пропустити непотрібну, на його думку, інформацію.

Розмовляючи з чоловіком, необхідно спочатку викладати головну думку, і тільки потім переходити до обговорення деталей.

Молоді люди люблять сперечатися, але жінка не повинна сприймати це як сварку або розбіжність. Не потрібно нічого доводити чоловікові, якщо питання не принципове. Набагато мудріше погодитися з ним і визнати правоту його доводів.

Коли виникає напружена ситуація, жінці досить доторкнутися до чоловіка і обійняти його, щоб погасити сварку. Така поведінка відключає логіку і налаштовує його на емоції.

Найцінніше – вчинки!

Поведінка чоловіка, який хоче жінку, досить передбачувано. Він буде шукати з нею зустрічей, дзвонити після побачень, дарувати квіти і подарунки. Не варто погоджуватися на інтимні стосунки, не переконавшись у тому, що у молодої людини серйозні наміри.

Якщо його почуття щирі, він обов’язково доведе це своїми вчинками і діями. А коли чоловікові потрібен разовий секс, він навряд чи буде довго доглядати і домагатися уваги своїй пасії.

Жінкам варто пам’ятати про це, щоб потім не випробувати гірке почуття розчарування.

Насправді немає способу, щоб абсолютно точно сказати, як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові чи ні. Можна задати питання прямо в лоб, однак, якщо чоловік обережний або сором’язливий, то він може відповісти «ні» або передумати доглядати за настільки сміливою дівчиною. Як же бути?

Поділіться в соц.сетях:

Джерело: https://lovedar.ru/lyubov/kak-ponyat-po-povedeniyu-chto-muzhchine-nravitsya-zhenschina.html

Як визначити що ви подобаєтеся чоловікові: як дивляться закохані очі хлопця

Прагнення бути під захистом чоловіки, заміжня несвідомо проявляється ще в дитинстві, коли дівчинка мріє про білу сукню і грає з ляльками.

З віком мрії про принца стають усвідомленими, стосунки з протилежною статтю поступово виходять на перший план.

Як зрозуміти що ти подобаєшся чоловікові, а не нафантазувала собі повітряних замків, прийнявши елементарну ввічливість за закоханість?

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Любить чи ні?

Чи можна зрозуміти, що подобаєшся чоловікові

Якщо молодий людина – не актор або не служив в контррозвідці, то здогадатися про його почуттях можна, проаналізувавши неконтрольований головою мову тіла. Легко приховати певні думки і слова, але складно змусити себе не червоніти, не нервувати, що не тремтіти. Очі видають людини з головою. Щоб їх заховати, можна відвести погляд, але тоді оточуючим буде ясно, що людина збентежений.

Є кілька причин, які змушують чоловіків і жінок приховувати любов:

 • Страх, що сподобався людина не відповість взаємністю;
 • Думка про те, що відносини не мають майбутнього. Наприклад, корпоративний статут компанії забороняє особисті відносини між співробітниками;
 • Чоловік відчуває тільки пристрасть і розуміє, що на основі цього бажання міцних відносин не побудуєш.

Навіть якщо хлопець вирішив приховувати свої почуття, зробити це буде дуже складно.

Основні ознаки симпатії

Жести і міміка

Ознаки закоханості дівчата – як зрозуміти, що дівчина закохана

Багато що в людському організмі контролюється тільки мозком, без участі свідомості, відповідно до базових установками. Так, чоловіки при появі симпатичної дівчини будуть вести себе дуже схоже:

 1. Пригладив волосся, поправлять краватку, випрямити спину, щоб бути у всій красі.
 2. Завжди розгорнуться до жінки особою, можливо, ногу виставлять вперед.
 3. Об’єкт мрій настільки близько, що виникає палке бажання доторкнутися до нього. Тому чоловіки не знають, куди подіти руки. Скромні засунуть в кишеню, відкриті будуть підсвідомо демонструвати зап’ястя, щось крутити, смикати, поправляти.
 4. Деякі засовують пальці за ремінь або сідають, витягнувши ноги, цим показуючи, хто тут чоловік.
 5. Виникає бажання копіювати жести співрозмовниці. Потрібно змінити позу, і, якщо чоловік не зможе всидіти спокійно, хоч і не повторить руху в точності, то він явно небайдужий.
 6. Якщо поза закрита (руки або ноги схрещені), а корпус повернутий в іншу сторону, то це говорить про небажання спілкуватися або про сильну скутості і сором’язливості.
 7. Посмішка і очі здатні багато про що розповісти без слів. Щиру посмішку дуже просто відрізнити від натягнутої, навіть якщо людина гранично ввічливий. За легкому рум’янцю і піднятим брів легко визначити інтерес до теми розмови або співрозмовниці.

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Любов і ніжність можна висловити посмішкою

Погляд і зоровий контакт

Чоловік буде постійно шукати поглядом вподобану дівчину, вона притягує як магніт. Якщо вирішив заховати почуття, то, навпаки, ні за що не подивиться на неї, навіть якщо цього вимагає ситуація.

Адже очі багато розкажуть, крім його бажання. Погляд закоханого чоловіка глибокий, заворожений, що горів і ніжний. Зіниці можуть бути розширені.

Скромний буде відводити очі, самовпевнений підійде впритул і стане розглядати, не бентежачись.

Важливо! Якщо чоловік дивиться пильно, але холодно, примружується, зіниці вузькі, то він просто оцінює дівчину.

Поведінка і мова

Друзі завжди легко розпізнають закоханість, так як поведінка дорослого чоловіка сильно змінюється. В її присутності веселун раптом ніяковіє, зазвичай небагатослівний хлопець почне привертати увагу жартами і активністю.

Непереборне бажання доторкнутися до улюбленої змусить скоротити особистий простір. Вчені підрахували, що для європейця воно дорівнює 50 сантиметрам. Чоловік робить спроби підійти ближче, доторкнутися до жінки або хоча б до її особистих речей.

Щоб привернути увагу цікавою дівчата, чоловік:

 • дізнається телефон, дзвонить, пише повідомлення, намагається бути поруч;
 • хоче знати все, розпитує, уважно слухає;
 • робить невеликі приємні сюрпризи, прагне допомогти;
 • намагається стати кращою: виглядає охайніше, кидає курити;
 • про симпатії можуть свідчити паузи в розмові, вони виникають, оскільки хлопець хвилюється, мріє;
 • намагається розсмішити;
 • розповідає особисті речі, може хвалитися успіхами, адже потрібно справити хороше враження;
 • деякі мужики, в своєму розвитку недалеко пішли від школярів, починають грубити і підколювати;
 • буде ревнувати, якщо дзвонить інший чоловік.

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

муки ревнощів

Яскравою ознакою того, що жінка подобається, буде зміна тембру голосу при розмові з нею. Так він більше ні з ким не говорить. Голос стає ніжніше, нижче, в ньому чуються особливі нотки. Намагається не використовувати грубі слова, говорити м’яко.

Важливо! Деякі донжуани досконало володіють цим прийомом.

Чоловіки можуть довго говорити про роботу, якщо бачать в симпатичній жінці кваліфікованого колегу або хорошого товариша. Якщо він говорить тільки про себе, вважає, що співрозмовниця уваги варта, і йому не підходить.

Хороший спосіб розібратися, чи подобається жінка чоловікові, – запитати у подруг. З боку буває видніше. Якщо друзі хлопця почали жартувати на цю тему, можна не сумніватися, він щиро зацікавлений в спілкуванні.

Як визначити закоханість по листуванню

Як підвищити самооцінку і впевненість в собі чоловікові і жінці

Коли люди спілкуються тільки через світову мережу, складно розібратися, які почуття відчуває співрозмовник.

Елементарну ввічливість і повагу до жінок можна сплутати з бажанням виглядати краще, з щирим інтересом. Половину інформації люди отримують, оцінюючи зовнішність і поведінку іншого.

Як зрозуміти, що дійсно подобаєшся чоловікові, якщо пише людина незнайомий і доводиться довіряти тільки словами? Він буде:

 • ставити лайки і писати коментарі під фотографіями;
 • жартувати, викладати на стіну в соціальних мережах картинки з добрими побажаннями, почуття висловлювати смайликами;
 • як тільки дівчина з’являється в мережі, відразу набирати їй повідомлення; писати регулярно, навіть якщо вона була відсутня кілька днів;
 • задавати різні питання, адже написати простіше, ніж запитати при зустрічі.

В такому спілкуванні є свої переваги. В інтернеті легше висловити симпатію, звернути на себе увагу. Для цього не потрібно порушувати особистих кордонів, боятися заплутатися в словах. Можна лише натиснути кілька клавіш.

Якщо чоловік робить це заради дівчини, то вона йому явно подобається. Однак є молоді люди, які не визнають соціальні мережі або використовують їх тільки по роботі. В цьому випадку чекати такого роду активності від нього не варто.

Симптоми закоханості одруженого чоловіка

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Піде чи залишиться

Що таке френдзона у дівчат і чоловіків – це основна прикмета

У заміжнього шанувальника ці ж ознаки будуть виражені набагато менше. У нього за спиною весілля, роки спільного життя, діти. Він розуміє, скільки бід невірність принесе в сім’ю.

Цілком можливо, що йому сподобалася дівчина, але це не означає, що він готовий на зраду.

Він буде ховати очі, відчувати себе невпевнено і напружено, не зможе весело жартувати і з працею буде підтримувати розмову.

Багато що залежить від ступеня закоханості і обстановки в сім’ї, але сильний чоловік, відчуваючи відповідальність перед дружиною і дітьми, постарається припинити спілкування, приховати прихильність і піти подалі від спокуси. Коли немає можливості відсторонитися, перестане помічати жінку.

Важливо! Якщо чоловік холодний і уникає спілкування, можливо, дівчина йому просто неприємна, або він намагається не афішувати відносини.

Слабкий попливе за течією слідом за своїми почуттями і вирішиться на зраду. У цьому випадку він буде вести себе точно так само, як неодружені. Тільки побачення призначатиме там, де менше ймовірності зустріти знайомих людей. Швидше за все, відновить гардероб, щоб сподобатися новій жінці.

Поведінка небайдужого начальника і викладача

Керівник відчуває себе впевнено – він тут головний. Спочатку посміхається, пильно дивиться, потім починає говорити відверті компліменти, може затримувати після закінчення робочого дня з незначних питань. Досить швидко пропонує пообідати разом або зустрітися в неофіційній обстановці. Може видати преміальні і підвищити на посаді.

Викладач поводиться скромніше. У хід йде чарівний погляд закоханого чоловіка на бажану жінку. Він може часто питати студентку або робити зауваження.

Коли дівчина відповідає біля дошки, викладачеві важко всидіти на місці: буде поправляти одяг або вертіти щось в руках.

Він із задоволенням спілкується з ученицею, під час розмови посміхається, демонструє долоні, говорить компліменти. Запрошує поспілкуватися поза школою або вузу.

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Закоханий в ученицю

Поради психолога

Розібратися, чи сподобалася дівчина хлопцю, розпізнати приховану любов, якщо чоловік мовчить, допоможе психологія:

 1. Закоханий чоловік буде завойовувати жінку, надавати їй знаки уваги: ​​подарує квіти, принесе каву, накине теплу кофту ввечері на плечі.
 2. Він стане ловити погляд або, навпаки, ховати.
 3. Прагне скоротити дистанцію, доторкнутися до дівчини або її речей.
 4. Візьме під свій захист, опіку. Відкриє двері, накине на плечі шубку, постарається вирішити дрібні проблеми, а не відмахнеться, що не придумає відмовку. Це легко перевірити, попросивши молодої людини про допомогу в нескладної ситуації.
 5. Часто буває незграбний, при появі дами серця посміхається або ніяковіє.
 6. Іноді поводиться по-дитячому нерозумно і легковажно.
 7. Намагається жартувати, демонструє веселий характер.
 8. Знайде спосіб дізнатися номер телефону обраниці, відшукає в соціальних мережах.

Читайте також:   Як вибачитися перед чоловіком: добірка перевірених варіантів

Якщо чоловік так себе проявляє, значить, жінка щиро його зацікавила.

Важливо! Знати психологію і вміти логічно мислити, щоб розбиратися в почуттях, це здорово, але іноді корисно прислухатися до свого серця.

Приховати почуття закоханим непросто. Навіть якщо вони вирішили мовчати, за них все розкажуть жести і міміка, які не вийде контролювати на 100%, як слова і поведінку. До того ж погляд закоханого чоловіка і байдужого складно переплутати.

Відео

Джерело: https://srazu.pro/vospriyatie/kak-ponyat-chto-nravishsya-muzhchine.html

Як зрозуміти, що ви влаштовуєте чоловіка в ліжку

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопця

Карельские вести

Як зрозуміти, чи сподобався йому секс з вами і взагалі все у вас добре в інтимних відносинах? Такі питання нерідко розбурхують жіночі уми, адже дівчатам властиво займатися самокопанням і у всьому сумніватися, навіть якщо приводу для цього немає.

Він нікуди не поспішає

Після сексу він не поспішає вставати з ліжка, не згадує раптом про термінові справи, не йде покурити або попити води. Навпаки, він ніжиться в ліжку, обіймає і цілує вас, всім своїм виглядом показуючи, що він задоволений.

А далі він взагалі хоче провести з вами час, наприклад, поговорити, попити кави, подивитися кіно. Якби під час сексу щось пішло не так, то ваш коханий виділяв би нервозність або розчарування.

І він би підсвідомо не захотів залишатися там, де йому незатишно.

Він каже, що все добре

Причому, не відповідає на поставлене тобою питання, а за власною ініціативою озвучує свої статки і ваша поведінка. Такі компліменти – добра ознака того, що секс з вами його не розчарував. Так що в даному випадку не копайтеся в сумнівах, наскільки він щирий, а просто довіртеся його словами.

Чоловік цікавиться, чи залишилися ви задоволені

Якби вашому партнерові не сподобався секс і він не отримав бажаного задоволення, навряд чи б він занадто цікавився вашими відчуттями. Так що якщо він задав вам питання про ваше задоволенні, значить, йому все сподобалося.

Він каже про наступні зустрічі

Він уже планує своє чергове побачення з вами. Наприклад, озвучує дату, час, інші обставини вашої зустрічі. Значить, він готовий до нових інтимним подвигам з вами. Тільки не плутайте з черговою фразою: «Передзвоніть потім». Якщо немає ніякої конкретики, це повинно насторожити.

Він не зупинився на досягнутому

Через деякий час відпочинку чоловік продовжив ваш сексуальний «діалог». Це говорить не тільки про його невтомності, а й про те, що його дуже навіть влаштовує секс з вами. Навряд чи захочеться повторювати те, що не подобається. Але не поспішайте робити лякають висновки, якщо повтору не сталося – раптом хлопець просто втомився?

Він нагадує про себе

Він дзвонить і пише вам, причому навіть без особливого приводу. Такі часті нагадування про себе говорять про те, що чоловік цілком задоволений вами. Йому не потрібно шукати пригод на стороні, він сумує за вам і прагне якомога більше часу проводити разом.

Він дарує подарунки

І не тільки у свята, а й просто так. Отримувати подарунки – це завжди приємно. А ще подарунок – це явна ознака того, що у вас з ним все добре.

Відео дня. Екс-дружина Краско вагітна від його позашлюбного сина

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/40843236-kak-ponyat-chto-vy-ustraivaete-muzhchinu-v-posteli/

Характер чоловіка по його поведінці в перші 5 хвилин після сексу – onedio.ru

Як зрозуміти, що чоловікові сподобався секс: слова і поведінку хлопцяГАЛЕРЕІВІДЕОТЕСТИКАТЕГОРІІВойтіВойті через VKПоделітьсяПоделітьсяДобавіть в ізбранние.Удаліть з ізбранних.Отправіть пошту.

«Чи можна оцінити характер чоловіка по його поведінці в перші кілька хвилин після сексу?» – запитаєте ви. А ми відповімо: «Так! Ви навіть не уявляєте, наскільки це реально! » Дивлячись на дії чоловіка після занять любов’ю з вами, ви цілком зможете спрогнозувати не тільки подальший розвиток відносин з цим хлопцем, але і визначити деякі риси його характеру, вашу загальну сумісність і багато іншого.

Джерело: http://onedio.com/haber/erkeklerin-sevis…

Ці чоловіки ставляться до соромливому типу або навіть не впевнені в собі. Цей вид схожий з такими людьми, які поспішають скрізь і готові навіть розштовхати людей, щоб швидше вибратися з натовпу. При цьому, насправді вони нікуди не спізнюються. Залишивши натовп позаду, вони спокійно сідають на лавочку або закурюють сигарету в сторонці. Пояснень цьому поспіху немає.

90% чоловіків, які говорять «Я не заводжу серйозних відносин, тому що боюся прив’язатися», відносяться саме до цієї категорії.

Їм швидко набридають відносини, вони постійно дивляться на інших жінок і завжди знаходяться в режимі пошуку. В іншому випадку, відносини набувають рутинний характер.

При цьому, як не дивно, цей тип обожнює сюрпризи. Проблема в тому, що він звик їх отримувати, а не робити своїй обраниці.

З цими «мачо» високий ризик зрад. Вони рідко можуть стати романтичними, чуттєвими і душевними партнерами, найчастіше це грубі, здатні образити хлопці, які мають егоїстичну природу і час від часу виявляють нерівне ставлення до жінок.

Такий хлопець почувається комфортно скрізь, причому цей комфорт йому життєво необхідний. Він зациклений на своїй персоні, тому часто відрізняється неуважністю до жінки.

З таким чоловіком можна побудувати хороші відносини в разі, якщо ви готові взяти весь вантаж повсякденних проблем на свої плечі. Він досить поступливішим, не любить багато думати і знаходити рішення завдань.

Найбільш часто використовувана ними фраза «Добре, як хочеш, дорога».

При цьому, незважаючи на видиму поступливість, життя з цим «індивідуумом» не така вже й яскрава, як може здатися: вечірні виходи в світ його не цікавлять, а вихідні він любить проводити вдома. Все це, звичайно, може набриднути згодом.

І незважаючи ні на що, ці хлопці здатні любити, хоча часто і мають проблеми з виразом своїх почуттів: вони будуть чекати, коли ви самі зрозумієте це.

Цей тип дбає про особисту гігієну і чистоті і, швидше за все, регулярно відвідує спортзал. Він доглянутий, егоїстичний і закоханий в себе. Вибірковий в їжі і випивки і досить хороший в ліжку, ніж також намагається підвищити самооцінку.

Іноді це зайва увага до себе може досягти вражаючих розмірів, тому оточуючим буде не по собі поруч з таким себялюбцем. Цей чоловік обожнює, коли його хвалять, і йому необхідно подобатися комусь і бути поміченим.

 

Після занять сексом він напевно запитає партнерку чи сподобалося їй, і її позитивну відповідь, а ще краще захват і блаженне вираз обличчя будуть найкращою нагородою для його самолюбства.

Крім іншого, хлопці такого типу мають прекрасні відносини з сім’єю і величезна кількість друзів завдяки їх активності, рухливості і товариськості.

Якщо ви знайдете в собі достатньо енергії, щоб відповідати таким темпам, вчасно «гладити по голівці» і підтримувати вогонь ваших відносин, «хлопець, який біжить в душ після сексу» стане хорошим партнером для вас. В іншому випадку, він швидко знайде вам заміну.

Це, мабуть, сама сентиментальна і романтична група серед чоловіків. Їм потрібно, щоб їх направляли в сексі: вони більше за інших говорять в процесі занять любов’ю, весь час цікавляться, чи подобається партнерці те, що вони роблять і т.д. Такі хлопці бояться зробити щось не так або, того гірше, образити дівчину, їх часто переповнює ревнощі, і вони дуже швидко прив’язуються.

Спочатку все це здається милим і досить нешкідливим, але з часом може вилитися у велику проблему для вас.

Наприклад, він подзвонить серед ночі і буде довго говорити з вами, не бажаючи вішати трубку, про ваші стосунки і про те, що ви для нього всесвіт і жити без вас він ніяк не зможе. Такий хлопець буде намагатися робити все разом з вами, тримаючи вас за руку завжди і всюди.

І якщо вам не в тягар ТАКЕ кількість романтики, то цілком будете щасливі з ним. Однак, хочемо зауважити, що оточуючим навряд чи сподобається стільки «няшності» з боку чоловіка.

Так, є і такі, хто всього лише пару хвилин тому «був в космосі» завдяки вам, а зараз, як ні в чому не бувало, обговорює повсякденні проблеми або роботу, навіть не встаючи з ліжка. Що це означає? Пояснюємо: ці чоловіки завжди доводять до кінця задумане, вони відповідальні, амбітні і честолюбні.

І все це, в першу чергу, щодо їхньої кар’єри, тому не забувайте, якщо чоловік ТАК швидко вміє переключитися з «справ любовних» на бізнес, то ви, швидше за все, будете на другому місці для нього після роботи або задуманих планів. Будьте готові до роботи по неділях, раптовим зустрічам і т.д.

 

І в плані сексу від нього теж багато чекати не доводиться, оскільки це всього лише задоволення потреб (на його думку). Нерідко буде звучати і фраза «Не зараз, у мене голова забита іншим».

Романтика, довгі попередні ласки, заняття любов’ю в душі – все це ви зможете в кращому випадку підглянути або почути від подруг …

А еротичні фантазії так залишаться у вашій голові нереалізованими мріями.

Тут перед нами, найімовірніше, студент або інший учень. Оскільки такий класики зазвичай дотримуються 99% новачків. Зрілий, впевнений у собі чоловік, який має постійний заробіток і положення в суспільстві, рідко прикурює цигарку відразу після сексу.

Судити таких хлопців або оцінювати їх характер не варто, оскільки вони тільки на початку свого життєвого шляху і навіть навряд чи визначилися, чим займатимуться в цьому житті. Єдине, чим забита у них голова – це секс і досвід, придбаний разом з ним.

Найкраще, що ви можете зробити, це насолоджуватися вогненним сексом з володарем молодого тіла, не замислюючись про майбутнє.

Це, так званий, тип «батько сімейства»: любить «жити по накатаній», для нього важливий розпорядок «сон-ЇЖА-робота-секс». Швидше за все, він навіть закінчив з вами швидше в спальні, щоб раніше поїсти.🙂

Такі чоловіки не люблять брехні, чесні з близькими і тримають дане ними слово. Проблема полягає в тому, що цей тип – звичайні, нічим не видатні люди: не чекайте від нього сюрпризів або якихось незвичайних подарунків, божевільних пригод або яскравого життя.

Щороку у відпустку ви будете їздити в одне і те ж місце, зустрічатися на свята з тими ж родичами і друзями, що і в минулому році. Коротше кажучи, все життя перетвориться на рутину з присмаком монотонності. Все це відбувається тому, що ці хлопці бояться змін і традиційні до непристойності.

Ще один їхній недолік – це ревнощі, яка може перетворити ваше життя в життя ув’язненого. Якщо ви вирішите продовжити відносини з такою людиною, то гарненько подумайте над усім вищесказаним.

Ця категорія чоловіків більше за інших здатна на обман і зради, в голові у них мільйони думок, і все про одне. Якщо ви запитаєте його «Про що ти думаєш?», Відповідь його буде швидким і досить приємним «Про тебе», але не варто вірити йому, скоріше, ви – останнє, про що він думав.

Ці товариші проблемні по природі своїй, і найбільше вони люблять роздмухувати ці неприємності і виглядати при цьому загадково. Простий приклад: звичайна сварка з батьком буде представлена ​​вам як «проблема батьків і дітей».

Такий спосіб, вважає він, найкраще підходить, щоб заінтригувати і викликати у вас інтерес до його персони. Не варто сприймати всерйоз все, що він говорить, його роль «складного чоловіки» всього лише маска.

Насправді, він набагато простіше, а рани, залишені в його серце від минулих відносин, це чергова вигадка.

Ваша думка

Джерело: https://onedio.ru/news/harakter-muzhchiny-po-ego-povedeniyu-v-pervye-5-minut-posle-seksa-10205

Що насправді подобається чоловікам у сексі

Про інтимні переваги чоловіків ходить чимало міфів. Які з них – чиста вигадка, а які відповідають дійсності, розповідає психолог Анетта Орлова.

Міф 1. Чоловік повинен домагатися сексу, інакше він швидко охолоне до жінки

Правда. – Чоловіки – мисливці, тому процес завоювання для них дуже важливий, – говорить Анетта Орлова. – Сьогодні, звичайно, ніхто не судить так строго, як двадцять років тому, але у

чоловіків в голові існують деякі уявлення – як картки, на яких написано: «жінка для дружби», «жінка для любові», «жінка для розваги». Найскладніше – це перекочувати з однієї графи в іншу.

Тобто якщо в його очах ви вже заробили штамп «дівчина на вечір» – незалежно від того, як з вами було добре, – сприймати вас більш серйозно він вже навряд чи зможе.

Аналогічного висновку, до речі, прийшла і практикуючий американський психоаналітик Зоуі Штрімпель. За її словами, чоловік майже ніколи не стане розглядати в якості потенційної партнерки дівчину, яка погодилася на інтим надто легко. Згідно елементарної чоловічої логіки, йому просто «немає чого напружуватися і заводити серйозні стосунки, якщо вже з цією пані і так все просто і швидко».

Міф 2. Чим більше чоловіка ігноріруешь, тим більше ти йому цікава

Читайте також:   Як помститися чоловікові за зраду: способи покарати невірного чоловіка

Неправда. Цей стереотип може зіграти з вами злий жарт. Так, з одного боку, в об’єкта вашого інтересу може спрацювати горезвісний інстинкт завойовника і він як підірваний почне вас добиватися.

Але з іншого боку, багатьох чоловіків будь-яка відмова – ви не повірите – до смерті лякає і, більш того, відбиває в нього будь-яке бажання вступати у відносини взагалі.

Так що діяти треба акуратно, без театральних жестів і залежно від того, з яким чоловіком ви маєте справу.

– Наприклад, при його дзвінку не треба бігти стрімголов до телефону, а, навпаки, злегка пофліртувати, як ніби вас нічого не пов’язує, – радить А. Орлова.

– Якщо ви йому дійсно цікаві, він втягнеться і буде підігравати; якщо ж достатньої зацікавленості немає, він може зійти з дистанції і пошукати кого-то ще з свого записника.

Все залежить від конкретного чоловіка, від його поглядів на цей світ і від того, який образ ідеальної жінки він себе намалював.

Міф 3. Після пологів жінка для чоловіка стає сексуально непривабливою

Неправда. Багато пар дійсно відчувають інтимні проблеми після народження дитини, однак пов’язано це не з чоловічими капризами, а з банальними побутовими незручностями.

– Через складності, пов’язаних з квартирним питанням, часто три покоління живуть під одним дахом, а це вже порушення цілісності сім’ї та постійний стрес, – констатує Анетта Орлова. – У свою чергу стрес – це фактор для виникнення конфліктів і інтимних проблем. Межі сім’ї повинні бути чіткі.

Крім того, як кажуть психологи, багато чоловіків – самі, по суті, діти, тому поява в родині нового об’єкта загальної уваги збиває їх з пантелику і вводить в депресію.

Чоловік, коли стає батьком, переживає кризу, так як жінка переключає свою увагу на дитину. У цей період він відчуває себе покинутим і на цьому грунті може впасти в депресію. А ще багато «великі хлопчики», втративши увагу дружини, знаходять розраду … за монітором комп’ютера.

Багатогодинне спілкування з комп’ютером призводить до підвищення тривоги у людини і може також закінчуватися апатією і депресією, говорить Орлова. А депресія і секс, як відомо, речі малосумісні.

Міф 4. Всі чоловіки за своєю природою полігамні

Правда. Але не зовсім … Ще в еволюційному процесі закріплено, що чоловік прагне до найбільшої кількості сексуальних контактів. Так що це не дивно, хоча для нас, жінок, дуже прикро. Але це ще півбіди. На еволюційні особливості чоловічої психології найчастіше накладаються ще й дитячі враження і травми. Що, до речі, вже загальна проблема для обох статей.

– У кожному з нас живе і дорослий, і дитина, і батько. У різних відносинах, в різних ситуаціях проявляються наші різні іпостасі.

Наприклад, якщо чоловік зустрічається з жінкою значно старша за нього, можливо, в цих відносинах він шукає ту увагу, яку необхідно його «дитині» – маленькому хлопчикові (як іпостасі).

Швидше за все, в дитинстві він відчував дефіцит цих почуттів або був змушений рано виїхати з рідного дому в інше місто, – пояснює Орлова.

Міф 5. Чоловікам подобаються неприступні

Неправда. Незважаючи на неодноразово згаданий інстинкт мисливця, занадто «правильні» і строгі панянки здатні настрахати будь-якого ловеласа.

– При спілкуванні з подібними жінками чоловіки відчувають, що вони не розташовані до простого флірту і грі. Вони розуміють, що тут, крім розваг, ще доведеться брати на себе якусь відповідальність – хоча б емоційну, а чоловіки вкрай бояться цього, – говорить Орлова.

Втім, золота середина потрібна і тут. Нещодавно європейські психологи встановили, що чоловіків відштовхує … гучний жіночий сміх, тому що підсвідомо сприймається як знак розбещеності. Тобто надмірна готовність до флірту також аж ніяк не приваблива для сильної статі, і від занадто «вільних» панночок чоловіки вважають за краще триматися осторонь.

– Так, чоловікам потрібно відчуття жіночої свободи, легкості, але це не означає стати доступною і розв’язаної, – пояснює Орлова. – Просто їм потрібна гра і азарт – вийде чи ні, а що буде далі і т.д. Їм не потрібна ясність на першому етапі, і ваш моральний портрет взагалі їх налякає.

Тому бажано на першому побаченні взагалі як можна менше давати інформації про себе, більше слухати і намагатися залишитися непізнаною, не розповідати про ваші мрії і надії, бути загадкою. Чи не говорити про те, що ви розглядаєте лише серйозні стосунки, і при цьому не планувати самої наступних зустрічей і йти першою.

Треба грати в кішки-мишки – просто тому, що хлопцям так цікавіше.

Міф 6. Ревнощі підігріває чоловічу пристрасть

Правда. Знаки уваги з боку інших чоловіків грають жінці на руку. Вони є прекрасним афродизіаком і можуть навіть зміцнити відносини в шлюбі. А якщо жінка ще й до цього увазі байдужа, її цінність в очах чоловіка багаторазово підвищується.

А ось якщо «загратися» і дозволити стороннім шанувальникам повністю заволодіти вже вашою увагою, таке не сподобається жодному мачо. Зрештою, ви ризикуєте його просто образити і навіть підштовхнути, як то кажуть, наліво, тому ревнощі теж потрібно акуратно дозувати.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/392786-chto-na-samom-dele-nravitsja-muzhchinam-v-sekse/

Як сподобатися чоловікові в ліжку

Щоб сподобатися чоловікові не тільки в перший раз, маючи мало досвіду, але і взагалі, необхідно розглянути саме поведінка жінки (дівчата). Тому розглянемо, що потрібно робити перед інтимними стосунками, як поводитися під час сексу і після нього.

Як сподобатися чоловікові в ліжку, в перший раз

До зустрічі необхідно заспокоїтися і не нервувати. Сходіть в магазин, купіть красиве нижню білизну. Приміряйте. Ви маєте чудовий вигляд! Гарненько запам’ятайте це.

Багато пані занадто прискіпливі до своєї зовнішності, тому відчувають не тільки хвилювання, але і невпевненість у своїй красі. А даремно. Адже якщо чоловік бажає провести з вами ніч, значить, його не хвилюють недоліки вашої фігури.

Флірт перед першою близькістю – обов’язковий атрибут відносин. У цей момент обидва партнери мріють з’єднатися в єдине ціле. На цьому етапі гарні різні пікантні смс. Плюс, якщо це буде якоїсь грою в кішки-мишки, підсумок якої ясний і хлопцю, і дівчині.

Ви можете дражнити, розохочує свою половинку за допомогою листування або в розмові. Але не перестарайтеся, інакше чоловік може занадто перехвилюватися (і таке буває).

Чим можна здивувати чоловіка в ліжку

Опинившись в ліжку з чоловіком, потрібно дотримуватися 5 правил, якщо, звичайно, хочете продовження відносин.

Що сподобається чоловікові в жінці в моменти близькості:

 • Впевненість. Її ви повинні випромінювати. Ніхто не любить закомплексованих осіб. Не соромтеся своєї наготи. Для чоловіка зараз ви чарівні.
 • Зацікавленість. Нікому не хочеться опинитися в ліжку зі «сніговою королевою». Покажіть, що вам подобається процес за допомогою погладжувань, поцілунків і пестощів.
 • Темпераментність. Вона здатна нереально завести будь-якого хлопця. Чоловіки люблять (практично всі), коли ініціатива в ліжку виходить від дівчини. Киньте його на подушки, пристрасно поцілуйте, розірвіть сорочку. Хоча ні, останній пункт краще не виконувати. Мало чи. Може, це його найулюбленіша сорочка. Або єдина.
 • Дбайливість. Ні, не потрібно тягнути в ліжко каструлю з борщем коханому. Але необхідно прагнути доставити партнеру задоволення. Недосвідчені дівчата просто можуть задавати питання під час сексу. Звичайно, переступати через себе і займатися тим, що суперечить твоїм принципам не потрібно. Але намагатися догодити чоловікові необхідно.
 • Емоційність.

Чоловіки люблять розмови під час сексу. Ні, не про вашу нову кофтині або туфлях.

Але такі кинуті фрази, як:

 • «Я так хочу тебе» (під час прелюдії)
 • або «так добре»,

діють збудливо.

Підійдуть також легкі постаниванія і зойки. Ось тільки перегравати не варто. Так, що видаються звуки говорять про те, що вам все подобається. Мовчазні партнерки вводять чоловіка в подив. Чи відчуває вона насолоду від процесу? Не зрозуміло. Так що сміливо говорите про свої відчуття партнера. Тільки знову ж таки не перестарайтеся, зайва балаканина буде заважати.

Що робити в ліжку, щоб чоловікові сподобалося

Багато настільки намагаються сподобатися своєму чоловікові в ліжку, що починають робити те, чим раніше ніколи не займалися. Наприклад, всі знають, що чоловіки люблять оральні ласки. Однак, якщо у тебе немає досвіду, буде досить ласк руками. Невмілими рухами ти швидше отпугнешь його. Він подумає, що так ти дієш завжди, і про наступне побачення можна забути.

Я не кажу, що без досвіду оральним сексом не потрібно займатися зовсім. Але експериментувати в сексі з новим партнером краще не варто.

Як говорила одна знайома мудра дама, спочатку потрібно відкатати обов’язкову програму. А вже потім приступати до імпровізації.

Метушливість і секс несумісні. Чи не намагайтеся відразу ж натягнути одяг і сховатися в ванній. Після інтимної близькості чоловік хоче насолодитися моментом, полежати в обіймах коханої жінки.

Ласки – найважливіше в близькості. Навіть з відсутністю досвіду ви впораєтеся із завданням. Чоловікові подобається, коли партнерка гладить його по волоссю, спускається нижче до спини і сідниць. Оскільки хлопці дуже трепетно ставляться до своєї гідності, потрібно приділити увагу і йому. Багато без розуму від легкого покусування і облизування мочок вуха, або поцілунків за вушко.

Міняйте пози під час сексу (привілей в цьому ініціативу теж) . Крім місіонерської, є ще безліч варіантів! Майже всі чоловіки люблять, коли дівчина знаходиться зверху. Вони теж не проти лежати і отримувати задоволення. Втім, хіба вам самим не подобається контролювати ситуацію?

Як сподобатися чоловікові в ліжку, не маючи багато досвіду

Подряпини на спині вважаються ознакою задоволення жінки. Так думає в основному прекрасна половина людства. Деяка чоловіча половина думає, як би позбутися від відмітин і скаржиться на больові відчуття. Звичайно, пара подряпин в пориві пристрасті цілком з’ясовна. Але ось понівечені нігтями спини я не розумію.

Ви чоловіка хочете заохотити або помучити? Якщо вам добре, можете обійняти міцніше, голосніше скрикнути або прошепотіти щось приємне. Інша справа, коли вашому чоловікові подобається відчувати больові відчуття. Правда, я думаю про це він розповість не під час першої близькості, а коли ваші відносини стануть більш стабільними.

Компліменти хлопці люблять не менше, ніж жінки. Після близькості – саме час хвалити партнера. Але будьте обережні, ваші похвали не повинні звучати фальшиво, неправдоподібно. Наприклад, замість фрази «Ти просто Бог!» (Ну явно перебір), краще сказати щось на кшталт «Я ніяк не можу прийти в себе, це було здорово».

Також не варто вести розмову після сексу про своїх колишніх хлопців. Знати чоловікові про кількість і якість ваших попередніх партнерів не потрібно. Навіть якщо він в порівнянні з ними чудовий і незрівнянний, ці знання йому ні до чого.

Розпитувати про колишніх відносинах чоловіка теж не треба:

 • По-перше, навряд чи він скаже вам всю правду.
 • По-друге, навіщо вам це? Поставите собі за мету стати такою ж гімнасткою, як його попередня пасія? Або будете себе катувати дієтами, заради того, щоб стати як та Зіна (Валя, Оля, Аня)? Зараз чоловік з вами.

Ви йому подобаєтеся. Тому ніякі кардинальні зміни вам не потрібні.

У підсумку, щоб сподобатися чоловікові в ліжку, все просто – розслабся і отримуй задоволення. І не важливо, є у тебе досвід або його мало. Особливо в перший раз, як правило, більше чоловік хвилюється, щоб жінці було приємно. Йому ж треба показати, який він крутий «мачо».

Всім щирої любові!

Джерело: https://art-kiss.ru/kak-ponravitsya-muzhchine-v-posteli.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *