Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Часто чоловікові важко визначати, чому дівчина фліртує з ним, і що за цим криється. Чи може це бути прагненням до довгих відносин або просто дружня симпатія. Якщо потрібно зрозуміти, що дівчина хоче хлопця, варто звернутися до рекомендацій експертів.

Зміст приховати

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Зрозуміти, що за поведінкою дівчини криється бажання бути з хлопцем, а не просто дружня симпатія, допоможуть знання про жіночих особливості

Як зрозуміти бажання дівчини

Психологи вказують на психофізіологію жінки, через яку за зовнішнім виглядом не завжди вдається визначити її внутрішній стан. Корисно враховувати деякі поведінкові ознаки, які притаманні і чоловікам, і жінкам. Саме вони допоможуть визначити справжні наміри і зрозуміти, що дівчина тебе хоче.

Йдеться про особливості вербального і невербального спілкування. До першого належать слова, інтонація, тривалість і емоційність розмови; невербальна мова передбачає жести, міміку, рухи тіла.

по поведінці

Будь-якому хлопцю хотілося б отримати докладний відповідь на питання, як зрозуміти що дівчина тебе хоче, так як не завжди подруга демонструє своє бажання відкрито.

Фахівці в області любовних відносин рекомендують: корисно придивитися до явних ознак поведінки своєї обраниці і тим, які вона хоче приховувати:

 • Гарний настрій – важливий нюанс, що дозволяє наблизити момент близькості. Обраниця повинна відчувати душевний і фізичний комфорт, демонструючи явну розслабленість. Це можуть бути легкий сміх, жарти без збентеження і навіть підстрибування, закидання голови, кокетливі погляди.
 • Ознака, який може видати бажання близькості, – скорочення дистанції між партнерами. Дівчина сідає ближче до хлопця, може навіть ненароком доторкнутися до його тіла.

До відома. Жінки, навіть заміжні, не люблять без причини наближатися до непривабливим людям. Якщо чоловік відчуває, що співрозмовниця надовго затрималася в його особистому просторі, це недвозначна підказка про її зацікавленості та прагненні до більш близького контакту.

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Скорочення особового простору між хлопцем і дівчиною – ознака того, що дівчина шукає близьких відносин

 • Прохання про допомогу є хорошою підказкою для чоловіка. Жінка може звернутися з різними проханнями, наприклад, допомогти встановити комп’ютер, пересунути шафу, налагодити планшет. На це можна подивитися, як на привід залишитися наодинці з вподобаним їй чоловіком.
 • Підказкою про жіночих наміри стане приємний сюрприз від обраниці. Абсолютно несподіваний подарунок може показати інтерес до хлопця. Однак він повинен бути підтверджений і іншими ознаками, щоб не прийняти дружнє ставлення за бажане.

з розмов

Важливою ознакою відвертого бажання є вербальні способи спілкування, тобто розмови, питання, обговорення. Фахівці рекомендують, на які ознаки потрібно подивитися, щоб зрозуміти, чи хоче тебе дівчина:

 • Розмовляючи з хлопцем на різні теми, дівчина ненароком вставляє питання про особисте життя обранця, наприклад, чи є у нього постійна партнерка, чи був він одружений. Така інформація для жінки грає важливу роль, так як дає їй можливість подивитися, улюблена вона хлопцем, є для нього єдиною сексуальної партнеркою.

До відома. Жінки поводяться по-різному в відвертій розмові: одна запитає про попередні інтимні стосунки прямо, інша – завуальовано, а третя займеться розслідуванням. Тому, якщо мужик не вільний, краще розповісти про це заздалегідь, щоб потім не опинитися в двозначному становищі.

 • Важливо, коли дівчина сама заводить розмову на інтимні теми. Розмови про секс сигналізують про те, що вона думає про хлопця як про сексуальному партнері.
 • Жінки, як і чоловіки, схильні дарувати своїм сексуальному обранцеві компліменти, як при зустрічі, так і в смс листуванні. Найчастіше це трапляється спонтанно і абсолютно щиро. Компліменти можуть стосуватися зовнішності, успішності, інтересів. На думку сексологів, це вірна ознака, що вона не проти інтимних відносин.

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Манера розмовляти з чоловіком може стати сигналом до того, щоб зрозуміти сексуальне бажання жінки

Міміка і жести

Наміри людини, на думку психологів, легко визначити, якщо навчитися читати невербальні сигнали. Це ж правило діє щодо жінок:

 • Тривалий зоровий контакт багато розповість про стан душі. Жінка може кинути погляд, який легко виділити навіть серед інших, так як він видає сексуальне бажання. Важливо мати на увазі, що у одних дівчат погляд може бути пильним, у інших – грайливим, у третіх – млосним. У будь-якому випадку, очі жінки завжди подадуть мужику сигнал. Таким невербальних способом можна обійтися без зайвих слів.
 • Як правило, погляд пов’язаний з мімічних виразом, грайливою посмішкою, завзятим сміхом. Фахівці роблять ставку на такий хороший знак, як соромлива хихикання з прикриттям рота рукою. Так часто надходять жінки, які хочуть приховати своє бажання від оточуючих.
 • Жестикуляція може бути скупий. Однак навіть скупі жести: легкий дотик руки під час розмови, коліна, якщо закохані сидять близько, поправлення коміра сорочки – явний сигнал сексуального бажання, так як байдуже ставлення до чоловіка такими діями не супроводжується.

Як визначити, що дівчина збуджена

Як зрозуміти, що в тебе депресія

Через невміння впізнавати знаки, які подають дівчата, багато хлопців позбавляються захоплюючих і хвилюючих моментів у своєму інтимному житті. Нерідко жінка натякає своїм станом чоловікові на те, що готова до інтимної близькості, але той може просто не розуміти ці натяки.

До відома. Сексологи вчать чоловіка розбиратися в поведінці подруги, яка якимись діями намагається сигналізувати про своє сексуальне інтерес.

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Жести, міміка, розмови інтимного характеру є ознаками того, що дівчина мріє про близькість з чоловіком

Експерти склали список деяких інтимних ознак, коли дівчина хоче хлопця. Вони видають справжні бажання, які є сигналом до інтимної близькості:

 1. Відкрита розмова про секс не бентежить дівчину. Парадокс, але навіть жарти непристойного характеру дають непряма відповідь на питання, як зрозуміти що жінка тебе хоче. У них є прихований підтекст, що вона розглядає обранця як сексуального партнера.
 2. Інтимні обговорення йдуть на теми: пережитий сексуальний досвід обох партнерів, можливі сексуальні фантазії, обговорення відвертих фільмів або ілюстрацій. Позиція дівчата показує, що хлопець їй цікавий.
 3. Звернувши увагу на жести подруги, хлопець може знайти безсловесні знаки. Її справжні наміри видають погладжування по шиї, по нозі або іншої відкритої частини тіла. Є висока ймовірність того, що співрозмовниця розташована до більш тісного спілкування, якщо вона постійно чіпає своє волосся, накручує локони на палець, смикає косу, тобто поводиться, як маленька дівчинка.
 4. Хороший знак, якщо дівчина бажає і натякає на усамітнення з хлопцем. Важливо зауважити це вчасно і створити умови для інтимної обстановки. Ефективний прийом – дати можливість їй самій вибрати місце, наприклад, тихе затишне кафе, останній сеанс в кінотеатрі.
 5. Найочевиднішим знаком бажання близькості, на думку психологів, є явне або завуальоване пропозицію дівчини. Якщо вона відкрито говорить про секс з обранцем, і бажання пари взаємні, то не доведеться нічого придумувати.

Куди запросити дівчину в перший раз

Ознаки закоханості дівчата – як зрозуміти, що дівчина закохана

Часто проблемою є питання про те, чи знайдуться сприятливі умови, коли треба буде вперше вступити в інтимну близькість. Від того, як проходить перший секс, залежить подальший розвиток відносин, потрібно зробити так, щоб все склалося максимально сприятливо.

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Щоб перший інтимний контакт пройшов вдало, необхідно створити сприятливі умови

Сексологи рекомендують наступні варіанти:

 • Запрошення до себе додому, такий варіант вимагає зусиль: прибраного приміщення, приготованої кави або чаю. Але витрати окупляться, оскільки хлопчикові комфортніше буде на своїй території, що сприятливо позначиться на першому статевому контакті.
 • Не найкращий, але прийнятний варіант – напроситися в гості до дівчини. Однак небажано робити це відразу ж після знайомства, так як можна відштовхнути партнерку.
 • Відмінним варіантом для близькості вважається номер в готелі, якщо у хлопця є фінансова можливість. Зустріч на нейтральній території дасть можливість розкріпачитися, не відчувати себе скутими.

Головне – дати зрозуміти, що він цінує свою партнерку і готовий зайняти центральне місце в їх відносинах.

Як зробити, щоб дівчина тебе захотіла

Психопатія – ознаки у жінок, як зрозуміти з поведінки

У психології є багато прийомів, якими можна привернути увагу вподобаного людини. Деякі з них можна використовувати і в сексуальних відносинах.

Важливо! Перш, ніж практикувати прийоми зваблювання вподобаної дівчини, потрібно їх добре вивчити і потренуватися хоча б перед дзеркалом.

Особливо це актуально, якщо стоїть питання, як дізнатися що жінка хоче з тобою переспати:

 • Піддражнювати її частіше, викликати посмішку, використовувати сексуальний гумор, але в межах пристойності. Тут є побоювання перейти тонку грань і скотитися в вульгарність. Тому краще використовувати цей прийом, якщо хлопець має мовним даром і має в своєму арсеналі хороші жарти.
 • Створити сексуальну напругу найкраще за допомогою чуттєвих дотиків. Такий прийом допоможе появи сексуального збудження в її розумі. Почати слід з звичайних дотиків, як тільки партнери звикнуть до тактильним контактам, можна перейти до сексуальних, наприклад, погладити, поцілувати відкриту частину тіла.

Важливо! Домогтися, щоб вона хотіла сексуальних дотиків. На початку відносин такі прийоми важкі, але при тренуванні легко в них розібратися.

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Флірт на очах своєї обраниці допоможе порушити бажання

 • Ефективно працює флірт з іншими жінками на очах подруги, щоб викликати ревнощі. Це психологія жінки, для якої обранець «тільки мій і нічий більше». Можна грайливо поговорити, наприклад, з її приятельками.

До відома. Треба бути обережним з цією технікою і користуватися нею вміло, інакше може бути більше шкоди, ніж користі.

Читайте також:   Навіщо потрібен секс: користь і необхідність для чоловіків і жінок

На думку сексологів, головна відповідь в питанні, як дізнатися що дівчина тебе хоче, – це зайняти домінуючу позицію у відносинах і заволодіти її почуттями.

Відео

Джерело: https://srazu.pro/socializacia/ponyat-devushka-tebya-xochet.html

Як зрозуміти, що дівчина збуджена – дивимося на характерні ознаки

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушенняЗрозуміти, що дівчина збуджена, буває нелегко. Справа в тому, що один і той самий ознака в її поведінці може говорити абсолютно про різних станах. Нерозумно намагатися побачити наявність у неї порушення тільки по двом-трьом ознаками. Адже нога, закинута на іншу ногу, може говорити про її порушення і в той же час бути показником того, що вона відчуває себе дискомфортно або навіть хоче в туалет.

 • Хоч розповісти про всі ознаки порушення я тобі не зможу (просто тому, що їх дуже багато, і навчитися їх бачити можна тільки з досвідом), а ось перерахувати основні – легко.
 • Крім того, я розповім тобі кілька контекстів, коли ці ознаки можуть говорити не тільки про порушення, але ще і про інших станах.
 • Тому читай і вчися!

Ознаки, які допоможуть зрозуміти, що дівчина збуджена

 • Здійснює зворотно-поступальні рухи

Найчастіше ці рухи дівчина робить при тісних обіймах стоячи або лежачи.

Крім того, вони можуть бути ледве помітними, тобто їх можна тільки відчути тією частиною свого тіла, яка притиснута до її промежини.

 • Поправляє волосся і оголює шию

Вона буде поправляти волосся. Іноді відкидати їх назад, оголюючи шию. Оголена шия – досить типова ознака порушення, що говорить про те, що самка здає свої позиції і дає доступ самцеві для подальших дій.

 • Чіпає / тре деякі предмети

Також вона може крутити ці предмети в руках. Головне – не переплутати з тими ситуаціями, коли вона сама нервує (що зустрічається рідко, особливо з симпатичними дівчатами – все-таки на зустрічі частіше нервують самі хлопці).

 • Не може знайти собі місце

Намагається прийняти найбільш зручну позу або перемістити в інше місце. Причому, сісти або встати зручно відразу вона не може, тому перебирає кілька варіантів. Звідси і вираз «не може знайти собі місце».

 • Запитує тебе про дівчат, говорить про секс

Цей параметр не може гарантовано говорити про її порушення. Але при наявності інших параметрів теж вважається ще однією ознакою порушення.

 • Нога закинута на іншу ногу

Про це я вже згадав. А трохи пізніше розглянемо ситуації, коли це може означати щось інше, а не стан збудження.

 • Ініціює випадкові зіткнення / зіткнення

Вона може вторгатися в твою особисту зону комфорту, намагаючись зробити так, щоб ви «випадково» зіткнулися.

Або просто буде поміщати в твою зону комфорту свої особисті речі або деякі частини тіла.

 • Прискорений пульс, глибоке дихання, розширення зіниць
 • Намокання очей, порозовеніе щік

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушенняЯ б міг віднести це до попереднього пункту, оскільки це відноситься до зовнішніх проявів. Але через рідкість цих проявів і труднощі виявлення, записав в окрему групу.

Ці характеристики ти навчишся бачити з досвідом.

 • Зволоження або сильне потепління між ніг

Правда є один виняток: іноді зволоження може і не бути, незважаючи на те, що ти її порушив і бачиш інші ознаки. Чи не впадай у роздуми, намагаючись зрозуміти, чому його немає – вся справа в запальних (але безпечних для тебе) процесах, яких іноді трапляються у деяких дівчат.

Ознака є, а збудження немає

Як я вже сказав, ситуації бувають різні. І щоб вміти визначати справжній стан збудження, важливо знати про деякі контекстах, коли ці ознаки можуть бути оманливими.

Приклад №1 . Вона совається на стільці (ознака «не може знайти собі місця») або закинула ногу на ногу. Крім порушення, це може говорити ще і про те, що вона хоче в туалет.

Приклад №2 . Лежить і обіймає тебе. Ви перебуваєте у тебе вдома, лежите на ліжку, і вона просувається ближче до тебе, щоб обійняти. Одні лише обійми не можуть говорити про порушення – можливо, в даний момент їй просто приємно лежати поруч з тобою.

Приклад №3 . Поправляє волосся і оголює шию. Це може бути ознакою просто зацікавленості, а не збудження. Дивитися потрібно за іншими додатковими ознаками (наприклад, томний погляд, глибоке дихання), які винесуть остаточний вердикт.

Приклад №4 . Нога може бути закинута на іншу ногу просто тому, що їй так зручно сидіти.

Приклад №5 . Не може знайти собі місце не через порушення, а через те, що забула вимкнути праску, не пам’ятає, поставила чи машину на сигналізацію або просто думає про інші проблеми.

Приклад №6 . Запитує тебе про дівчат, але не тому, що збуджена. Можливо, вона просто хоче перевірити тебе на наявність впевненості і затребуваності у протилежної статі. Або на те, як ти будеш поводитися з нею у відносинах, будеш за нею бігати і багато інших параметрів.

Навіщо я навів ці приклади? Потім, щоб ти не мислив як робот, сприймаючи деякі ознаки за порушення і зелене світло до дій. А аналізував і «складав в загальну суму» різні параметри і вже на основі цього робив якісь висновки.

І кожен раз, коли ти бачиш одна з ознак, ти повинен намагатися побачити і інший. Тобто дивитися на контексти ситуацій . Тут не існує чітких параметрів, які б сказали, що дівчина гарантовано збуджена або, що порушення немає.

Просто запам’ятай основну ідею: чим більше вищенаведених ознак ти побачиш, тим вище ймовірність наявності у неї порушення. Як наслідок: зрозуміти, що дівчина збуджена, стає легше, якщо ти напам’ять знаєш кожен з перерахованих ознак і вмієш швидко їх зіставляти.

Втім, коли ти придбаєш хоч трохи досвіду, твоя інтуїція завжди буде підказувати тобі, чи дійсно вона збуджена, або тобі це тільки здалося .

Ти навчишся відчувати її стан на тонкому рівні, коли від неї буде виходити особлива енергетика. Іноді ти будеш відчувати її збудження і без будь-яких конкретних ознак – просто на енергетичному рівні.

Тільки заради цього варто активно набирати досвід в спокушанні. / b

Джерело: http://znakomstva-vkontakte.ru/kak-ponyat-chto-devushka-vozbuzhdena/

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: основні ознаки

Далеко не кожен чоловік добре розбирається в жіночій психології і природі, а значить, не завжди може розуміти натяки і сигнали. Наприклад, всі представники сильної статі хотіли б знати напевно, як зрозуміти, що дівчина тебе хоче. Насправді немає нічого складного в цій області знань, досить звернути увагу на поведінку дівчини, невербальні та вербальні ознаки.

Крім інтуїції чоловікові допоможуть дієві поради майстрів пікапа, які спеціалізуються в таких питаннях. Вони назвуть стовідсоткові ознаки і прояви жінки, за якими можна отримати зелене світло до зближення. Далеко не кожна жінка може прямо заявити, що хоче чоловіка, але практично всі свідомо і несвідомо подають недвозначні сигнали.

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче?

Невербальні і вербальні ознаки підкажуть, як зрозуміти, що дівчина хоче сексу.

Залишилося тільки ознайомитися з ними, а саме, з форматом поведінки дівчини, готової до сексу, форматом її спілкування і з іншими непрямими натяками.

Якщо ж неправильно розуміти поведінку дівчини, можна не просто зіткнутися з конфузно ситуацією, але і зовсім відштовхнути дівчину. А тому чоловікові потрібно ознайомитися з усіма ознаками її сексуальної готовності заздалегідь.

по поведінці

Поведінка дівчини – це головний показник її відносини до чоловіка, при наявності симпатії вона буде посміхатися, фліртувати і всіляко показувати свої найкращі сторони. Якщо ж вона сексуально налаштована в його сторону, забажає близькості з ним, до базових ознаках симпатії додасться ряд проявів сексуальної підгрунтя. А саме:

 1. Вона буде посміхатися і фліртувати. Як стверджують фахівці, флірт націлений саме на сексуальне спокушання і залучення уваги. Тому дівчина буде побачивши чоловіка посміхатися, всіляко з ним загравати, наприклад, прагнути до тактильному легкому контакту, грати зі своїм волоссям, демонструвати область зап’ястя і т. П. І якщо в своїй жіночій грі вона не зупиняється, а заходить все далі, відповідно , вона вже готова до сексу.
 2. Вона буде глибоко і часто дихати. Під час фізіологічного збудження підвищується тиск, а значить, у дівчини частішає дихання, серцевий ритм, можливо, розширюються зіниці очей. Чоловікові ж потрібно правильно розтлумачити її дихання, не ставлячи питань стосовно самопочуття і стану здоров’я.
 3. Вона буде шукати тактильного контакту. Дівчина буде поступово скорочувати дистанцію, непомітно і як би ненароком стосуватися чоловіки, а головне, не буде усуватися від дотиків з його боку.
 4. Вона буде червоніти, і проявляти хвилювання. Це ознака говорить в першу чергу про те, що чоловік їй щиро симпатичний, навіть якщо мова не йде про сексуальному підґрунті. Але хіба дівчина буде готова на близькість з тим, хто їй просто не подобається?
 5. Вона буде грати зі своїм волоссям. Волосся є мало не фетишем для жінки, яким вона приділяє багато часу. Саме за допомогою волосся дами часто спокушають чоловіків, а накручування локона на палець – це прямий знак готовності до сексу. Але іноді гра з волоссям може бути наслідком нервового стану, тому важливо не плутати два стану.

Також фахівці говорять, що зрозуміти бажання дівчини можна по погляду, наприклад, сексуально збуджена дівчина буде дивитися чоловікові прямо в очі довше звичайного. У такому стані у представниць прекрасної статі часто сохнуть губи.

Читайте також:   Як розлучитися з чоловіком: юридичні основи, принципи поведінки

з розмов

При наявності сильної симпатії багато хто починає отзеркалить поведінку і звички партнера, його жестикуляцію або манеру спілкування. Щоб ще раз переконатися в тому, чи хоче тебе дівчина, чоловікові крім невербальних ознак, варто звернути на вербальні прояви, тобто про що дівчина буде розмовляти. До очевидних сигналів відносять такі ознаки:

 • Вона буде обсипати чоловіка компліментами. Якщо в бесіді вона почне посилено хвалити зовнішні дані чоловіки, красу його внутрішнього світу, перебільшувати його якості, це можна порахувати прямою ознакою її готовності до наступного етапу в їх відносинах, до сексу.
 • Вона буде пропонувати відокремлене проведення часу. В такому випадку чоловікові головне, не зніяковіла від її ініціативності, а сказати, що він і сам хотів їй запропонувати це ж. Якщо ж секс неможливий, важливо м’яко і делікатно відмовити дівчини, пославшись на причини.
 • Вона буде відкрито говорити про свої бажання. Насправді більшість чоловіків мріють про відверту і розкутою жінці, яка б прямо говорила, що хоче сексу. Але в такий момент багато губляться від рішучості жінки, здійснюючи велику помилку.

До подібних прямим сигналам чоловікові потрібно ставитися вкрай спокійно без прояву захвату, але з нотками ентузіазму. Жінка повинна побачити, що не повалила чоловіка в шоковий стан, а навпаки, зробила йому приємно своїми словами.

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

інші ознаки

Однозначно визначити, чи хоче тебе дівчина, можна ще й по її зовнішньому вигляду і вибору нарядів. Насправді жінки відповідально підходять до вибору одягу під ту чи іншу обставину і подія.

Коли вона сексуально бажає чоловіка, її одягу буде говорити про це оголеними плечима, глибоким декольте, короткою спідницею або довгою спідницею, але з глибоким розрізом.

А під час бесіди, щоб притягнути увагу до вбрання, вона буде його поправляти.

Є ще кілька непрямих ознак того, що дівчина хоче свого супутника, наприклад:

 • вона буде помічати деталі в ньому, наприклад, його парфум, нову стрижку або переглядає крізь одяг м’язи;
 • вона готова до поцілунку;
 • вона буде наражатися на компліменти з боку чоловіка;
 • їй будуть смішні все його жарти;
 • вона буде сама ініціювати спілкування;
 • під час вечері вона буде ділитися їжею;
 • у неї сяде тембр голосу;
 • вона буде говорити на теми про секс;
 • вона буде швидко відповідати на дзвінки та повідомлення;
 • їй будуть цікаві критерії ідеальної дівчини в його розумінні.

Вкрай важливо звернути увагу на положення долонь дівчата, відкриті і перевернуті долоні є ознакою її готовності до розвитку відносин, а стиснуті кулаки говорять про її недовіру і відсутності симпатії.

Як зробити так, щоб дівчина тебе захотіла?

Бувають випадки, коли молода людина довгий час спілкується з дівчиною, але вона не проявляє жодних ознак готовності до близькості. Щоб прискорити цей процес, чоловікові потрібно дотримуватися кількох золотих правил, а саме:

 • Правило №1 – бути впевненим у собі і енергійним. У відносинах провідну роль повинен займати чоловік, веселити дівчину, піддражнювати, радувати приємними вчинками. Нічого так не збуджує дівчат, як чоловіча харизма, почуття гумору та інтелект.
 • Правило №2 – створювати сексуальну напругу, підтримуючи тактильний контакт. Для цього чоловікові потрібно торкатися до неї так, щоб створювати сексуальне збудження в її розумі. Наприклад, як би по-дружньому обійняти її під час прогулянки, підтримувати за руку в зручний час, притримувати за талію, поправляти волосся як би по-дружньому без натяків. Але потім через якийсь час, коли вона звикне, дотику можна плавно перевести в інтимний формат.
 • Правило №3 – фліртувати з іншими жінками на її очах. Немає нічого більш стимулюючого і розпалює бажання в дівчатах, як почуття ревнощів. Тобто з дівчиною потрібно спілкуватися в дружньому форматі, як їй комфортно, а з її подругами ставати грайливим і фліртувати з ними. Це покаже, наскільки хороший чоловік, раз він користується попитом, а дівчина даремно не підпускає його ближче до себе.

Чи вмієте Ви розпалювати пристрасть у дівчини?

Та ні

Головне, що завжди тягне і збуджує жінку – це домінуюча позиція чоловіка. Крім того йому потрібно налагодити з нею емоційний зв’язок, влаштовуючи незабутні побачення і зустрічі з морів позитиву. Психологи ж радять чоловікові самому почати любити себе і своє тіло, займатися розвитком і вдосконаленням себе, дізнаватися, чого хоче його жінка і втілювати бажання в реальність.

висновок

Щоб жінка хотіла чоловіка, який за нею доглядає, вона повинна бачити в ньому силу, надійність, чоловічу харизму, почуття гумору та інтелект. Це основні критерії вибору супутника у середньостатистичної жінки.

Чоловікові ж важливо вчасно розпізнати невербальні, вербальні і непрямі ознаки того, що вона його сексуально забажає.

Після цього потрібно не проявляти поспіх і надмірну радість, але і не упускати таку чудову можливість, так як всі дівчата непостійні в своїх бажаннях.

( 2

Джерело: https://afmen.online/kak-ponyat-chto-devushka-tebya-hochet.html

Як зрозуміти, що дівчина збуджена

Коли жінка бачить перед собою привабливого чоловіка, – вона відчуває до нього пристрасть і бажання. Важливу роль відіграють сексуальні переваги партнерки.

Хоча в перевагах жінки можуть і не відрізнятися, коли мова йде про сексуальне задоволення, важливо пам’ятати, що кожна дівчина унікальна в тому, що її збуджує, і як вона ставиться до сексуального досвіду з партнером.

Якщо дівчинка потекла, то це означає, що вона готова до інтимної близькості.

Жінку, як представницю слабкої статі людства, збуджує сам факт статевого акту з більш сильним представником – чоловіком. Так само, для жінок важлива емоційний зв’язок, як іскра сексуального бажання.

https://www.youtube.com/watch?v=utlv0Z90ox4

Визначити, що дівчина збуджена можна за кількома ознаками:

 • частота серцевих скорочень підвищується, а дихання стає важче;
 • температура тіла підвищується;
 • піхву стає вологим, оскільки природне кількість мастила різко збільшується;
 • плутана мова і розгубленість;
 • піхву розширюється і подовжується в міру того, як матка витягується вгору;
 • зовнішні геніталії, включаючи клітор і статеві губи, набухають;
 • шкіра навколо геніталій червоніє або темніє;
 • дівчина прагне тактильний контакт.

Сексуально збуджена жінка стає більш емоційною. Одні дівчата «течуть» тільки при вигляді привабливого чоловіка, інші роблять це під час поцілунку і тактильного контакту, а деяким вдається збудитися тільки при сексуальної стимуляції ерогенних зон.

Чому це залежить від чоловіків?

Досить згадати про світогляд наших далеких предків, і все відразу стане зрозуміло. Який чоловік користувався особливою популярністю у жінок в первісні часи? Той, хто був найсильнішим: вбивав більше всіх на полюванні, міг поборотися і вижити в поєдинку, а також вождь племені. Сила завжди притягувала до себе жіночу стать.

Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

У наш час нічого не змінилося. Жінка хоче відчувати поруч із собою сильного чоловіка, бути, як за кам’яною стіною.

 

Якщо чоловік не має атлетичну і м’язистим статурою, то не варто ставити на ньому хрест. Фізичні дані відмінно замінить внутрішня сила, виражена в впевненості і твердості характеру.

 

Дівчині приємно бачити поруч із собою впевненого чоловіка, який стане для неї справжньою опорою і підтримкою.

Часто так буває, що хлопець спілкується з дівчиною протягом довгого часу, проте не помічає з її боку ніяких ознак готовності до інтимної близькості. Психологи дають кілька цінних рекомендацій тим, хто не проти прискорити процес:

 1. Жінок збуджує чоловіча харизма, інтелектуальні здібності і гарне почуття гумору. Щоб викликати в супутниці сексуальне бажання, чоловікові слід бути в стосунках не веденим, а провідним, а також виявляти впевненість у собі.
 2. Іноді для того, щоб зацікавити дівчину, необхідно загравати з іншими красунями у неї на очах. Почуття ревнощів розпалить бажання в жінці і змусить її відчути бажання. Фліртуючи з подружками обраниці, чоловік покаже їй, наскільки він хороший. Так вона усвідомлює, що дарма не хоче його близько до себе підпускати.
 3. Підтримка тактильного контакту також дозволить домогтися заповітної мети. Рекомендується торкатися таким чином, щоб створювати сексуальне збудження в розумі дівчини. Припустимо, можна поправити їй зачіску, обійняти за талію, взяти за руку. Коли вона звикне, можна буде перевести дотику в інтимний формат.

Домінуюча позиція чоловіки завжди збуджує жіноча стать. Крім цього, дуже важливо встановити емоційний зв’язок з обраницею, влаштовуючи незабутні побачення. Фахівці рекомендують чоловікам займатися саморозвитком і вдосконаленням себе, бути уважним до супутниці і втілювати її бажання.

У чому відмінність статевого збудження жінок від чоловічого потягу?

Вулицею йде ефектна дівчина в короткій спідничці і на високих підборах, які відмінно підкреслюють стрункі довгі ноги. Облегающая майка виділяє тонку талію і красиві груди, а яскравий, але не яскравий макіяж створює погляд хижачки. Увага кожного другого чоловіка буде прикута до такої красуні.

Однак жінці для появи сексуального потягу потрібно більше. Рідко буває таке, що дівчина, подивившись на хлопця, збудилася.

У деяких випадках ніжні обійми або пристрасні поцілунки послужать ідеальним засобом для збудження жінки.

В інших ситуаціях у дівчат бажання інтимної близькості з’являється тільки після безпосередніх ласк клітора, грудей і стегон. А бувають і такі дами, які заводяться від одного тільки розмови про секс.

Всі представниці прекрасної статі індивідуальні. Те, що сподобається одній панночці, буде абсолютно неприйнятно для іншої. Але, тим не менш, грунтуючись на знаннях жіночої психології, а також фізіології, існує кілька порад, які допоможуть домогтися сексульного збудження дівчини.

Читайте також:   Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

Сильний чоловік приваблює жінок

Найбільш достовірний спосіб – перевірка вологості статевих органів. Але такий метод не завжди доступний, особливо якщо дівчина не дається в руки. Крім того, через фізіологічних особливостей, не у всіх жінок виділяється змазка, доводиться штучно змочувати вхід у піхву.

У психології є таке поняття, як невербальні засоби комунікації. Тобто, спілкування виключає слова; сигнали передаються мімікою, жестами, позою, рефлекторними рухами.

 • очі. Очі говорить багато приховані речі. Навіть не погляд, кокетство якого можна з легкістю підроблювати. Саме очі, палаючі вогником, свідчать про найвищого ступеня сексуальної зацікавленості;
 • шкіра. Основний реагент на зовнішні і внутрішні чинники. Сексуальний інтерес змушує ніяковіти дівчину, що може викликати легке почервоніння обличчя. Мурашки на шкірі виникають при сильному емоційному збудженні. Якщо справа дійшла до ласк, то соски стають більш твердими;
 • волосся. Заграючи з цікавим хлопцем, дівчина часто поправляє волосся, при цьому, намагається не дивитися в бік сексуального об’єкта. Подібний жест проявляється несвідомо.
 • змінюється серцевий ритм і дихання;
 • поведінка жінки більш розслабленої;
 • дівчина всіляко намагається доторкнутися до партнера.

Деякі жінки не приховують своїх емоцій, що спрощує завдання чоловіків.

https://www.youtube.com/watch?v=subscribe_widget

Для збудження обраниці потрібно дотримуватися кількох простих порад:

 • вести себе впевнено і наполегливо, але відчувати міру;
 • говорити дівчині щирі компліменти, розташовувати її до себе під час бесіди;
 • ненав’язливо доторкатися;
 • створити сприятливі умови для збудження жінки;
 • поцілунки і ласки тіла парнёрші наблизять бажаний результат.

Джерело: https://koms24.ru/opredelit-zhenshchina-vozbuzhdena/

Як зрозуміти, що дівчина збуджена і хоче інтимної близькості?

Як займатися любов’ю

15.02.2018

7.4 тис.

5 тис.

3 хв.

Ознаки порушення у дівчини можуть бути не зовсім очевидні для представників сильної статі. Це пояснюється індивідуальними особливостями кожної дівчини або недосвідченістю партнера.

Існує кілька ознак, які допоможуть зрозуміти, що дівчина відчуває збудження, готова до сексу.

Потрібно вміти правильно розпізнавати ознаки порушення, щоб в подальшому не плутати їх з банальним фліртом.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Є кілька зовнішніх симптомів, які видадуть інтерес або збудження дівчини:

ознака опис
погляд Практично всі дівчата досконало вміють «стріляти очима». Але якщо дівчина просто на вас дивиться або поглядає, не поспішайте радіти, можливо, у вас в зубах просто петрушка застрягла. Погляд повинен бути грайливим, з искринкой. Збуджений погляд – томний, наповнений бажанням. В цей час дівчина бачить тільки вас, навіть якщо навколо багато людей, для неї вони просто перестають існувати
флірт
 • Слід пам’ятати, що якщо незнайома дівчина робить вам будь-які знаки уваги, вона просто заграє. Вона може хотіти познайомитися, хотіти продовження знайомства, але не варто шукати в її поведінку ніяких ознак порушення. Не поспішайте заявляти приятелям, що вона Вас хоче.

Сигнали мови тіла:

 • Повільно, витончено проводить пальцем по краю келиха або чашці. Порушення? Ні. Вона хотіла привернути вашу увагу, і, судячи з з’явилися у вашій голові думках, їй це вдалося.
 • Дивиться на вас, прікусивая нижню губу. У кращому випадку – фліртує і закликає проявити до неї інтерес. У гіршому – у неї є шкідлива звичка гризти губи
 • Відкидає волосся, оголюючи шию. Хоче продемонструвати привабливість своєї шиї, з м’якою, оксамитовою шкірою? Можливо, їй просто жарко. Або вона натякає, що Вам пора б вже і обійняти і поцілувати її?

Досить проблематично відразу визначити наміри дівчини, але в цьому і полягає справжня майстерність чоловіки.

дотики Якщо дівчина як би випадково притискається до вас, коли проходить повз, або сидить поруч, дивиться на ваші губи, нахиляється, ненароком показуючи своє декольте, або навіть торкається рукою до вашої внутрішньої частини стегна – всі ці дії говорять про те, що вона проявляє до вам чималий інтерес і сподівається на приємне продовження спілкування.

Іноді неоднозначні флюїди і флірт можуть йти з боку заміжньої жінки. Тут молодій людині важливо не помилитися і не прийняти бажане за дійсне. Навіть після короткочасного зв’язку повернути сімейні відносини в старе русло буде дуже складно. Слід тисячу разів подумати як і спокусника, так і жінці, про те, щоб вступати в такого роду відносини.

Порушення – це зміни, що відбуваються в організмі під дією сексуальних стимулів. Не слід плутати збудження з проявом інтересу.

Незаперечні ознаки того, що ви є об’єктом її жадання:

ознака опис
Прискорені дихання і пульс Її дихання частішає, стає глибше і важче, пульс прискорюється, дотику до вас вже не можна назвати випадковими
томний погляд З-під примружених вій, наповнений бажанням
Податливе, вигинання тіло Її тіло стає м’яким і податливим, вигинається в районі живота, стегон, спини, як би тягнеться назустріч до партнера.

Це всі можливі ознаки, за якими можна розпізнати, фліртує з вами дівчина або вона збудилася і хоче з вами переспати.

Пам’ятайте, що за однією з ознак не варто робити висновки.

Набагато складніше зрозуміти почуття і бажання жінки, якщо ви спілкуєтеся по телефону або в повідомленнях. Розпізнати в листуванні, відчуває вона збудження чи ні, неможливо. Можна тільки здогадуватися, чи хоче вона вас. Що стосується розмов по телефону, то якщо ви помічаєте зміна голосу співрозмовниці, він став тихіше, більш важким, дихання важче, це означає, що можна їхати до неї.

Будьте сміливіше, не чекайте поки представниці слабкої статі проявлять ініціативу. Але не перестарайтеся з самовпевненістю. Все добре в міру. Пам’ятайте, що дівчата люблять не за зовнішність, а за ставлення. Будьте ввічливі і, якщо вона вас не хоче, то змінити ситуацію в ваших силах.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/about-sex/how-to-sex/kak-ponyat-chto-devushka-tebya-xochet.html

Як зрозуміти, що жінка тебе хоче?

Є кілька перевірених ознак, за якими можна судити, що жінка тебе хоче.

Пристрасні, красиві і активні сексуальні дівчата можуть знемагати від бажання провести з тобою ніч. Однак як же розпізнати такі хтиві бажання дам?

Є кілька перевірених ознак, за якими можна судити, що жінка тебе хоче. Вони можуть бути приховані і непомітні для інших, однак, їх може вловити чоловік, якому пікантні сигнали призначаються.

Тривалий зоровий контакт очі в очі

Очі жінки можуть розповісти багато про що, в тому числі і про її сексуальному бажанні. Це – безпомилковий сигнал. Такий погляд наповнений сексуальним бажанням, і ти його, безумовно, помітиш навіть в натовпі.

У одних жінок він може бути пильний і грайливий, у інших – томний. У будь-якому випадку, очі жінки завжди подадуть тобі сигнал. Таким невербальних способом можна обійтися без зайвих слів з її боку.

Саме тому знайомства на вулиці під час достатку електронних технологій не відносяться до категорії old school.

Завзятий сміх, промениста посмішка

Як правило, за поглядом слід посмішка або сміх. Також сигналом вважається скромне хихикання з прикритими долонею губами. На думку жінок тривалі і пильні погляди часто стають помітні іншим. Щоб не відчувати незручність, погляд поступається усмішці і сміху.

Похвала і компліменти

Жінки теж схильні обдаровувати чоловіків компліментами. Найчастіше це трапляється спонтанно і абсолютно щиро. Компліменти щодо твоєї зовнішності, успішності, поділ і схвалення твоїх інтересів – вірна ознака, що вона не буде проти більш відокремленій бесіди і інтимної обстановки.

Вона з тобою розслаблена і в хорошому настрої

Це дуже важливий нюанс, що дозволяє визначити наближення моменту близькості. Вона повинна відчувати з тобою комфорт і розслабленість. Вона може відкрито і весело сміятися, чи не бентежитися жартувати і говорити дурниці.

В такому випадку ти за пару кроків до ліжка. Але якщо діалог видався сухим, і на всі твої старання його підтримати ти чуєш «Напевно» або «Та ну?», Залишай це згубне захід.

Ймовірно, ти не викликав у неї зацікавленість.

Геть дистанцію

Вона починає скорочувати з тобою дистанцію. Сідати біля тебе, намагається триматися якомога ближче до тебе, ненароком торкається. Не думай, що це відсутність скромності і поганий тон. Це явний сексуальний маячок.

Під час розмови ви часто говорите про тебе, при цьому вона цікавиться, чи є у тебе дівчина (дружина)

Така інформація для жінки грає важливу роль. Одна запитає про це прямо, інша – красиво і завуальовано, а третя займеться самостійним розслідуванням.

Вона обов’язково зверне увагу, чи є у тебе на безіменному пальці кільце і чи присутні в автомобілі жіночі атрибути.

Навіть якщо ти зараз невільний, краще сказати про це їй заздалегідь, щоб не обманювати її і не виявитися самому в безглуздій ситуації.

Вона намагається доторкнуться до тебе

Якщо торкання до твого тіла стали вже звичним явищем, значить справа майже в капелюсі. Звичайно, вона ніколи не буде діяти по-чоловічому, і не вщипне тебе відкрито за п’яту точку.

Є аналогічні жіночі методи. Вона може ненароком торкнутися твого коліна і затримати на ньому свою руку або ж ніжно доторкнутися до твоїх руках. Це доведений сигнал її сексуального бажання.

Просто так дівчата чоловіків не чіпають.

Просить тебе про допомогу

Вона може звернутися до тебе з проханням допомогти усунути комп’ютерний вірус, розібратися в настройках планшета і т. Д. Не сумнівайся, це привід усамітнитися і провести час з тобою.

Презенти і приємні сюрпризи

Ти можеш несподівано отримувати від неї невеликі подарунки у вигляді сувенірів або дрібничок. Під маскою таких дій, як правило, ховається інтерес до тебе. Однак дізнатися, що він «не користі заради, а сексу для”, можна по прояву інших ознак.

Заводить інтимні теми для розмови

Розмови про секс можуть означати, що він постійно її турбує або ж вона вже представляє тебе, як сексуального партнера. У будь-якому випадку, такі розмови – вже вірна ознака її сексуального бажання.

Теза всіх описаних сигналів такий: якщо жінка проявляє підвищену активність в спілкуванні з тобою, не сумнівайся – вона тебе хоче.

А головне, визначати таких дам серед інших набагато простіше, ніж братися за підкорення чергової фіфи. Звичайно, якщо ти звик сам брати з боєм всіх, кого хочеш ти сам, то це для тебе не аргумент.

Однак рано чи пізно гонка за фіфамі може набриднути, і тоді ти неодмінно скористаєшся нашими порадами.

Читайте НАС ВКонтакте

Джерело: https://woman.rambler.ru/other/40977887-kak-ponyat-chto-zhenschina-tebya-hochet/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *