Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Повний зміст

Зміст приховати

зміст

Любов – це набір емоцій. Коли жінки закохуються, їх тіла також виробляють норадреналін і фенілетиламін. Вони збільшують емоції, створюючи відчуття ейфорії. Тому жінки часто зосереджуються на одному чоловікові, виключаючи інші інтереси, коли закохуються.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Те, що дама в когось закохалася, видно відразу. Вона змінюється зовні і внутрішньо. У неї горять очі, вона красиво виглядає, так, ніби зібралася на побачення. Дівчина зосереджується лише на свої почуття, любить слухати пісні про кохання, дивитися романтичні фільми. Її цікавлять розмови про закоханих і романтичні історії.

Все в житті відходить на другий план. Вона більше не так відповідальна і уважна на роботі, рідше зустрічається з друзями, змінює свій розпорядок дня. Хоча навколо може бути все недобре, жінка перебуває в піднесеному настрої. Вона ніби витає в хмарах, захоплюючись своїми думками.

Так як дама думає тільки про свого коханого, говорити вона буде теж про нього. Її будуть цікавити навіть абстрактні теми розмови, які якось перетинаються з інтересами або способом життя її обранця. Нерідко жінки змінюють свої смаки і починають цікавитися тим, що любить об’єкт уваги.

Рекомендуємо

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Як говорити дівчині доречні і оригінальні компліменти

Бувають ситуації, коли дівчина не може відкрито показувати свої почуття до обранця. Молоді дівчата часто приховують свої почуття через сором’язливості і недосвідченості в амурних справах. Однак їх видасть надто затиснуте поведінку перед молодою людиною.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Жінки можуть краще приховувати свої почуття. Але якщо любов сильна, то вони необережно видаватимуть свою симпатію. Чоловікові варто взяти ініціативу в свої руки і перевірити даму.

Байдужа жінка не дозволить доторкнутися до себе сторонньому чоловікові. Якщо жінка приховує любов, то вона дозволить дотику. Те ж стосується і розмов наодинці. Все, що вона не зробить сама, вона дозволить зробити чоловікові.

Так, як їй здається, вона своїх почуттів не проявляє.

Рекомендуємо

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Як правильно зробити чоловікові комплімент

Жінки висловлюють свої емоції різними способами, які багато в чому відрізняються від чоловічих проявів закоханості. Коли пані закохуються, вони можуть демонструвати тип поведінки, незрозумілий для чоловіків. Тому молодим людям слід вдивлятися в поведінкові сигнали обраниці.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Мова жестів

Жінки, яких приваблює чоловік, часто зводять до мінімуму кількість розділяють їх речей. Вони прибирають телефон, сідають ближче, нахиляються вперед і т. П.

Наприклад, коли жінка кладе руки на стіл (в ресторані або барі) перед чоловіком і грає зі своїм смартфоном. Це ознака незацікавленість.

Тоді як нахил вперед і положення рук на столі в напрямку партнера – ознака зацікавленості.

Закоханим жінкам властиво хвилюватися в присутності об’єкта своїх мрій. Часто вони поводяться нервово, різко смикають руками, жестикулюють і т. П. Якщо дівчина сидить, її хвилювання передається закритою позою: вона кладе ногу на ногу, обіймає себе руками.

Зміна положення теж носить різкий характер. Нерідко дівчата похитують ногою, що діє на них заспокійливо.

Якщо пара знаходиться в компанії інших людей, то дівчина може нервувати ще більше, так як їй доводиться не лише пригнічувати сором’язливість перед молодою людиною, але і приховувати свої почуття від інших.

зацікавлений погляд

Часто закохані дами уникають прямого зорового контакту з об’єктом своєї уваги. Коли дівчина закохана, але не може розібратися в почуттях партнера або поки не впевнена в його взаємності, вона буде дивитися на нього крадькома. Варто звернути на це увагу. Якщо дівчина затримує погляд на юнака, коли той її не бачить, то це сигналізує про її зацікавленості.

Дівчата люблять стріляти очима. Якщо вона фліртує, то її погляд буде затримуватися на кавалера. Часто до зацікавленій погляду додається легка усмішка і кокетливий рух рукою, коли дама поправляє волосся або злегка смикає сережку.

феєрверк емоцій

Якщо жінка закохана, вона може вести себе трохи дивно. Вона намагається бути милою в присутності людини, якого любить, і така поведінка часто виглядає дитячим.

Закохані жінки піднімають тон свого голосу, кричать, стрибають або голосно хихикають, щоб привернути увагу чоловіка. Однак при розмові з об’єктом обожнювання жінки, навпаки, тон знижують, а їхні емоції затихають.

Але при цьому вони не перестають посміхатися і сміятися над кожною сказаної їх коханим жартом.

ревнощі

Не кожна жінка витримає присутність іншої жінки поруч зі своїм чоловіком. Це нормально, що закохана відчуває ревнощі. Якщо чоловік поки не відповідає взаємністю дами, то її ревнощі виражається нервовим або засмученим станом. Настрій змінюється різко. Якщо пара вже разом, то партнерка може влаштувати своїй другій половинці великий скандал.

Преображення стилю одягу

Чоловіки люблять очима. Цей факт знають всі дами, тому намагаються перетворитися для обранця. Якщо жінка раптом стала виглядати краще, то вона намагається справити враження на того, ким захоплена. Найчастіше перетворення стосується зміни стилю одягу з повсякденного на більш романтичний і розкутий. На обличчі з’являється більше косметики, волосся кокетливо покладені.

Часті дзвінки або смс

Жінки оточують турботою тих, кого люблять. Це стосується і уваги. Вони будуть постійно дзвонити, турбуватися, дізнаватися плани свого обранця. Закохана дівчина сама почне розмову, відправивши повідомлення або зателефонувавши. Сором’язливі дами можуть не дзвонити, однак вони знайдуть спосіб нагадати про себе в мережі, лайкнув фотографію або написавши коментар.

Знаки уваги

Жінка знайде метод, як проявити увагу до свого обранця. Головна ознака закоханості – це турбота. Зацікавлена ​​дівчина буде турбуватися про все: чи не холодно чоловікові, що він їв і т. Д. До знаків уваги відносяться і легкі дотики, які люблять дівчата. Вони можуть обійняти обранця при зустрічі або прощанні, жати долоню після веселої жарти і т. П.

Вона враховує твої інтереси і можливості

Закохана жінка повірить, що те, чим займається її коханий, є найцікавішим справою на планеті. Вона любить слухати чи говорити про улюблених хобі та інтереси об’єкта своєї уваги. Цікавиться навіть самими нудними речами з його дня.

Вона хоче слухати про його минулий день, дитинстві та юнацтві, надії та мрії. Приділяє увагу його життя, тому, у що він вірить, відчуває, як дивиться на життя і т. П.

Жінка, яка закохана, може годинами слухати найнезначніші подробиці з життя обранця. Дитяча фотографія розчулює її, сумні історії змушують сумувати.

Навіть якщо чоловік є найпростішим людиною, для неї він буде особливим.

незначні подарунки

Чоловік може помітити, що зацікавлена ​​дівчина частіше дарує подарунки. Якщо жінка приносить подарунки часто і без причини, це майже завжди ознака того, що вона сильно закохана. Презенти можуть бути незначними, але жінка і їх не стала б дарувати людині, який їй байдужий.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Вона не помічає недоліки

Закоханим властиво не помічати недоліків своєї половинки. Більшою мірою це стосується дівчат. Вони часто романтизують об’єкт своєї уваги. Для них коханий – це чоловік без мінусів.

Рекомендуємо

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Які ознаки видають приховану закоханість у чоловіка

Коли дівчина перестає відчувати симпатію до молодої людини, вона закриється для нього. Жінки не можуть розпорошуватися в любовному плані так, як чоловіки. Для них існує тільки один коханий. І якщо у неї ще залишилися почуття до колишнього, то вона їх видасть.

В першу чергу вона не випустить його зі свого життя. Вона буде шукати «випадкових» зустрічей, стежити за його життям як в реальності, так і в інтернеті. Спілкуватиметься з його друзями, навіть якщо у них немає спільних інтересів. Вона запишеться в той же спортивний клуб, піде на футбольний матч і т. П. В інтернеті вона буде належати до кількох груп, де є колишній хлопець.

Ревнощі – хороший показник того, що почуття до кінця не згасли. Навіть якщо дівчина не намагається привернути до себе увагу колишнього, вона вийде з себе, коли побачить його з іншого. Страждання, істерика або показове холодну байдужість в такій ситуації – це сигнал того, що їй не все одно.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Жінки в стосунках не менше хитрі й винахідливі, ніж чоловіки. Вони можуть привернути до себе увагу молодої людини і змусити повірити його в любов. Однак це будуть фальшиві почуття. Найбільш поширеними жіночими хитрощами є:

 1. Жалісливі історії. Щоб прив’язати до себе чоловіка або використовувати його в якості «гаманця», дама може розповісти про різні інциденти в її минулому, які важко проверіть.Тіпічнимі прикладами є важке дитинство або важке захворювання, якого ніколи не було. Такі історії розжалоблять суворе чоловіче серце.
 2. Зміна настроїв. Якщо жінка то лащиться, то б’є холодом, її почуття чи є міцними. Така політика «батога і пряника» не дає чоловікові зосередитися, тому з ним можна робити все, що завгодно.
 3. Припинення спілкування з друзями. Закохана дівчина буде намагатися сподобатися оточенню молодої людини. Маніпуляторша постарається прив’язати обранця тільки до себе, обмеживши його коло спілкування. Якщо дама дзвонить друзям обранця, свариться з ними і т. П., То любові немає. Дівчина може проробляти подібні маніпуляції таємно, тому варто запитати свою сім’ю і друзів, що вони думають про цю особу.
 4. Любов до розваг. Варто бути уважними з жінками, ласими на нічні клуби, тусовки, п’яні вечірки і т. П. Закохана дівчина розсудливим. Якщо любові немає, то жінка не погодиться залишити свій веселий спосіб життя.
 5. Відсутність уваги. Людина, який закоханий, любить не тільки отримувати, але й віддавати. Для жінок це більш типово. Вони завжди дбають про свого обранця. Якщо немає уваги і турботи, то і почуттів теж немає.

Чоловікам складно зрозуміти жінок. Часто їх логіка настільки загадкова, що молоді люди розуміють всі сигнали закоханості навпаки. Тому не варто судити про дамах з чоловічу позицію. У відносинах потрібно уважно вдивлятися в типові для них поведінкові знаки і сигнали. Удачі в любові!

Джерело: https://delodnya24.ru/otnosheniya/flirt/priznaki-tajnoj-vlyublennosti-u-devushek.html

Як зрозуміти, що дівчина закохана?

До взаємної любові прагнуть всі люди різного віку, націй і переваг в життя. Але далеко не кожному пощастило зустріти таку людину, який відкрито відповідає взаємністю і говорить про почуттях. Чоловіки цікавляться, як зрозуміти, що дівчина закохана, так як багато представниць прекрасної статі схильні до приховування своїх справжніх мотивів і емоцій.

Не виняток, що закохана жінка сама ще не розпізнає в собі зародження почуттів симпатії та любові.

У будь-якому випадку психологи, кваліфікуються на міжособистісних взаєминах, називають основні ознаки і прояви в поведінці, за якими можна переконатися в наявності закоханості.

Це допоможе чоловікам не губитися в здогадах, сміливо будувати спільні плани, а часом вирішуватися на сміливі вчинки.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Як поводиться закохана дівчина?

Насправді багатьом проникливим і уважним чоловікам навіть не потрібні ознаки закоханої жінки і рада психологів, так як любов відчувається чітко і відразу.

Тепло почуттів кардинально змінюють кожної людини, а в силу особливостей жіночої природи ці відчуття набагато яскравіше і більш насиченим.

Змінюється не тільки настрій і внутрішній стан, але і зовнішність, імідж, погляд закоханої дівчини.

Краса

Зовнішність дівчини – це її головна особливість і навіть якась таємниця, що притягає погляди протилежної статі. Закохана особа виливає внутрішній світ, позитивну енергетику і відчуття щастя.

Якщо придивитися до її образу, але стає витонченим і грайливим з нотками романтики і легкості.

Дівчина все більше використовується світлі і яскраві відтінки, приємно пахне, виглядає доглянуто і привабливо, адже їй є для кого старатися.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Змінюється стиль одягу

Одяг також може кардинально змінюватися в ході розвитку почуттів і закоханості.

Якщо раніше дівчина цінувала комфорт і універсальність предметів гардероба, будучи закоханою, її наряди стають жіночними, романтичними, яскравими і барвистими.

Закохуючись, підвищується самооцінка і прагнення подобається, тому може змінюватися не тільки гардероб, але і стрижка, колір волосся, а замість кросівок і тапочок дівчина все частіше взуває підбори.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

прояв емоцій

Кардинально змінюється і поведінка закоханої жінки, так як закоханість – це завжди стан натхненності, натхнення і віри в себе.

 

У такий дівчата буде присутній суцільне позитивний настрій, а будь-яка справа буде по плечу. Але іноді на тлі підвищеної емоційності і вироблення гормонів у дівчини можуть спостерігатися різкі перепади настрою, відчуття щастя зміниться нудьгою, сентиментальністю і смутком.

В силу особливостей жіночого організму дівчини набагато емоційніше, ніж чоловіки. Тому навіть сама скритна і скромна особа не зможе контролювати свої емоції на тлі закоханості, видаючи свої статки.

Витає в хмарах

Паралельно з відчуттям закоханості дівчина часто піддається мріям і побудови спільних планів зі своїм обранцем.

Як зрозуміти те, що вона витає в хмарах? В першу чергу її видадуть закохані очі, які ніби-то обволікає поволокою. На обличчі може бути присутнім посмішка, навіть якщо на те немає вагомих причин.

Дівчині буде вкрай складно сконцентруватися на справах і клопотах, може спостерігатися неуважність.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

10 ознак того що жінка закохана

Психологія пропонує окремі критерії та показники, як дізнатися по дівчині про її закоханості. Змінюється не тільки поведінку і зовнішній вигляд дівчини, але і її світогляд, пріоритети і бажання в життя. Деяким під впливом сильних почуття вдається навіть скорегувати деякі риси характеру, незважаючи на шаблон, що люди не змінюються.

Чи знаєте Ви, як виглядає закохана жінка?

Та ні

Психологи готові назвати 10 основних показників стану закоханості – це допоможе визначити, чи подобаєшся ти дівчині. Отже, ознаки закоханої заміжньої жінки можуть бути наступними:

 • Тривалий погляд . Невербальні жести здатні помічати тільки проникливі чоловіки, основний показник внутрішнього стану – це погляд дівчини. Її зацікавленість проявляється тривалим пронизливим поглядом при першій же можливості, коли хлопець потрапляє в поле її видимості.
 • Причепурювання . Основний показник – це як виглядає закохана дівчина, яка за допомогою зачіски, макіяжу, нарядів намагається привернути до себе увагу об’єкта обожнювання. Також важливі невербальні жести – поправлення зачіски, накручування локонів на палець, фарбування губ яскравою помадою в присутності чоловіка, демонстративне самолюбування в дзеркалі на його очах.
 • Прагнення до зустрічей . Будь-які приводи для зустрічей, це найпоширеніший ознака, як жінки дають зрозуміти про свою зацікавленість. Під час спілкування вона буде бентежитися, губитися в словах, сміятися і говорити дурниці.
 • Турбота . Материнський інстинкт закладений в кожній жінці, рано чи пізно вона почне проявляти турботу в різних дрібницях, причому на підсвідомому рівні, а не навмисно. Їй буде небайдуже, чи голодна чоловік, чи комфортно йому в певній обстановці, втомилися він на роботі і багато іншого.
 • Надмірна радість . При стані закоханості жінка після появи її об’єкта обожнювання відразу починає сяяти, випромінювати посмішку і радість, навіть якщо вона втомилася, стурбована побутовими клопотами і ін. Також при будь-яких жартах, нехай навіть не завжди смішних, буде слідувати гучний заливистий сміх.
 • Дозвіл до допуску в особистий простір . У кожної людини є зона комфорту і особистий простір, і тільки улюблених людей допускають ближче. Якщо хлопець щиро подобається дівчині, вона буде дозволяти випадкові зіткнення, навіть часом сама прагнути тактильний контакт.
 • Допуск до особистих речей. Серед найважливіших і особистих речей можна розглянути приклад з мобільним телефоном. Тільки закохана дівчина може дозволити його брати чоловікові, рівно, як і користуватися сторінками в соціальних мережах.
 • Флірт. Насправді психологи розрізняють різні рівні флірту між представниками протилежної статі, починаючи від невинного і до вульгарного нахабного флірту. Любовні стосунки частіше зароджуються на невинному і легкому флірті.
 • Підвищена увага . Визначити закоханість в дівчині можна по прояву зайвої уваги до своєї персони. Якщо чоловіки проявляють свою увагу за допомогою компліментів, сюрпризів і вчинків, з боку дівчини воно проявляється увагою до всіх слів чоловіка. Звідси випливає і думка, що дівчата люблять вухами. На будь-які вказівки і зауваження піде її реакція, навіть якщо мова йшла про дрібниці.
 • Зміни в зовнішності. На тлі надмірної уважності до слів і смакам чоловіка дівчина буде поступово змінюватися зовні, прагнучи стати ідеалом для нього. Вона може змінити зачіску або колір волосся, одяг в гардеробі буде більш ошатною та жіночною, а комфортне взуття змінять туфлі на підборах.

Нерідко на тлі закоханості дівчата змінюються зовні і внутрішньо, прищеплюють собі нові хобі та інтереси, а також змінюють коло спілкування. Така поведінка багато чоловіків недооцінюють, хоча психологи кажуть, що тільки справжні почуття здатні підштовхувати дівчину до кардинальних змін і самовдосконалення.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує?

Трохи складніше визначити наявність почуттів, якщо це буде таємно закохана дівчина. Багатьом дівчатам властива зайва скритність для розпалювання інтриги і підтримки тонусу почуттів і емоцій. Окремо в психології розглядаються ознаки закоханої заміжньої жінки, яка в силу свого сімейного стану надмірно приховує свій внутрішній стан.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Психологи дають кілька підказок з цього приводу, а саме:

 • збентежений погляд – при стисненні вона буде опускати очі, дивитися крадькома і з переляком при зіткненні поглядів з чоловіком;
 • хвилювання – при поглядах або близькій відстані з об’єктом обожнювання дівчина буде червоніти, не шукати місця, куди подіти руки, а також вимовляти репліки невпопад;
 • хвилювання про зовнішній вигляд – при зустрічі з коханим вона буде судорожно поправляти зачіску, макіяж, помаду, дивитися у дзеркало;
 • скутість і скромність – при несподіваній зустрічі вона може на кілька хвилин втрачати дар мови, а на тлі сорому зовсім уникати спілкування.

Більшість жінок не соромляться проявляти свої почуття до об’єкта жадання, а навпаки, всіляко намагаються привернути його увагу до власної персони, продемонструвати найкращі якості і зовнішні дані. Набагато простіше розсекретити дівчину через листування в соціальних мережах, в ході якої не буде заважати збентеження, скутість і хвилювання.

висновок

Показники закоханості дівчата на обличчя – це рум’янець, сором, плутана мова, тривалий пронизливий погляд. В такому стані дівчата частіше змінюються і зовні, підбираючи вбрання і взуття, завдяки яким можна підкреслити всі достоїнства фігури. Існує також ряд невербальних жестів, за якими можна розкусити таємну любов.

( 1

Джерело: https://afmen.online/kak-ponyat-chto-devushka-vlyublena.html

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує свої почуття

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Поведінка закоханої дівчини

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Фахівці в області міжособистісних відносин виділяють такі особливості поведінки, які свідчать про наявність закоханості:

 • кокетливу поведінку і флірт;
 • непідробний інтерес;
 • хвилювання при спілкуванні;
 • прояв турботи;
 • намагається привернути увагу.

Крім перерахованих знаків уваги, закохана людина, як правило, завжди дозволяє об’єкту зітхання вторгатися в особистий простір. Це можуть бути випадкові дотики, обійми або будь-який інший тактильний контакт.

Якщо дівчина закохана в хлопця, її поведінку обов’язково видасть цей факт.

Невербальні ознаки закоханості

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Як можна зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує:

 1. Зовнішній вигляд – головне, на що слід звернути увагу. Стиль одягу і образ стає більш романтичним, витонченим. В одязі більше переважають яскраві і світлі відтінки. Спортивна і кежуал одяг змінюється більш жіночною.
 2. Погляд – закоханої людини видають очі, а точніше грайливий і кокетливий погляд. Очі такої людини будуть наповнені радістю і щастям, а особа засяє усмішкою побачивши об’єкта зітхання. Крім цього, ознакою зацікавленості в людині виступає тривалий зоровий контакт.
 3. Жести – мовою жестів так само можна багато чого сказати. Існує декілька технік, які видають закоханість дівчата: часті дотики, контактний флірт, дублювання жестів. Близький контакт в переважній більшості випадків вказує на зацікавленість в людині. Часте поправлення волосся або одягу так само говорить про закоханість.
 4. Емоції – стан закоханості має на увазі якусь піднесеність, підвищення самооцінки і віри в себе. Тому людина в компанії об’єкта своєї закоханості буде володіти виключно позитивним настроєм: на обличчі дівчини можна частіше помітити посмішку і почути від неї сміх.

Подібні «знаки» закоханості сприймаються на рівні інтуїції, логіки або аналізу поведінки людини.

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує це

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Визначити почуття дівчини під час спілкування можна так: спробувати змінити положення тіла або руху. Закоханий чоловік нерідко копіює свого обранця.

Крім цього, дівчина, у якої є почуття, завжди відгукнеться на прохання про допомогу, буде ревнувати і демонстративно привертати до себе увагу.

Джерело: https://mind-control.ru/kak-ponyat-chto-devushka-vlyublena-no-skryvaet/

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує, як вона себе веде

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Великий подарунок природи – любов, безперечно, найсвітліше почуття з гніздяться в серці людини. Підносячи нас на сьоме небо, обдаровує яскравими хвилинами радості. Пощастило молодій людині, якщо його обраниця відразу відкрито відповідає взаємністю.

Правда дівчата самі не завжди можуть правильно зрозуміти що відбуваються з ними. Починають ховати і старанно вуалювати емоції. Може бути закохана, але приховує свої емоції? Молода людина мучиться, не здогадується, що насправді діється в прекрасній голівці і як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує зародження світлого і прекрасного почуття.

Якщо дівчина закохана, як вона себе веде?

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Близько спостерігають, як гарнішає зовнішність, змінюються інтереси і поведінку закоханої дівчини. З’являється витонченість манер, грація. В очі починають кидатися явні ознаки закоханої дівчини:

Краса

Зовнішність притягує погляд, з’являється родзинка і таємниця. Відчувається внутрішня наповненість світлом, безперервно виливається назовні. Образ стає витонченим, романтичним, часом ніжним, іноді грайливим. Очі іскряться радістю, особа осяває посмішка.

Змінюється стиль одягу

В нарядах з’являється елегантність і жіночність. Часто, підлаштовуючись під смак обранця, змінюється імідж, зачіска.

феєрверк емоцій

Фонтаном б’є енергія, все навколишнє радує, викликає суцільний позитив. Будь-яка справа йде на лад і задумане стає по плечу. Трапляються перепади настрою: після бурхливого веселощів раптом промайне смуток або хандра.

Слабкий стать не пізнається розумом і часто сам себе не розуміє. Але бути закоханою і приховувати почуття, не зможе навіть найскромніша і скритна дівчина.

Витає в хмарах

З’являється мила неуважність, часом відчуженість. Погляд застилає поволокою, думки літають десь далеко, а обличчя прикрашає безтурботна усмішка, зазвичай надіта невпопад. Не варто сумніватися – вона закохана і приховує емоції від сторонніх очей дуже погано.

Преображення

Вона перетворюється – ось що відбувається якщо дівчина закохана. Як вона себе веде і надходить з обранцем, стає дуже важливим. Вона може бути холодна або доступна, весела або робити серйозний вид, бути закохана і приховувати це. Головне, зародилося почуття і лише від двох залежатиме, розквітне любов.

Ознаки, як дізнатися, що подруга хоче бути з тобою

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатіїЗрозуміти з поведінки хлопця ставлення до своєї подруги не складає великих труднощів. Все недвозначно і гранично просто. З прекрасною статтю все заплутано і набагато складніше: доводиться постаратися, з’ясовуючи, чи подобаєшся їй.

Як зрозуміти, що дівчина хоче бути з тобою і інша молода людина її не цікавить? Потрібно уважно придивитися. Існують явні ознаки інтересу з боку подруги:

 • Кокетство і флірт.
  Вірна ознака симпатії, набагато спрощує дорогу до серця обраниці. Може проявлятися через загравання, жарти, компліменти. Вона явно закохана і приховувати почуття не має наміру.
 • Погляд.
  Очі – безперечно, дзеркало душі, неможливо помилитися, бачачи в них тепло і інтерес. Як дізнатися, що дівчина закохана в тебе? Просто заглянути їй в очі. Звичайний погляд розповість правду про почуття навіть самої скромної дівчини.
 • Ніжність в дотику.
  Гарна ознака розкрити обраниці свої почуття і з великою ймовірністю дає надію на взаємність.
 • Непідробний інтерес.
  Відсутність байдужості у закоханої, але приховує почуття дівчині, є прекрасним приводом переходити до активних дій. Головне не перестаратися і, перегравши, не відлякувати обраницю. Так, ще важливіше не бути нудним і посереднім.
 • Прихована ревнощі.
  Чи варто сподіватися на взаємність і як зрозуміти, що дівчина в тебе закохана? Легко і просто. Потрібен невеликий привід для ревнощів. Всі знають, якщо ревнує, значить «по вуха закохався». Тільки акуратно з перевірками: не можна зачепити вчинком за живе. Слабка стать дуже ранимий і помилки прощати не любить.

Як зрозуміти, що дівчина в тебе закохана? Потрібно просто запитати у її подруг і спільних знайомих. З боку їм все набагато видніше. І якщо дівчина закохана і приховує від тебе почуття, вони обов’язково розкажуть про це.

Читайте також:   Мене кинув коханець: визначення причини, як пережити розрив

Як зрозуміти, що почуття є, але вона їх приховує?

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії
Часто дівчина закохана, але приховує свої почуття від хлопця, тому, що не впевнена в ньому. І не бачить сенсу в розвитку подальших відносин. Молодим людям доводиться ухитрялися, завойовуючи їх розташування.

Під вуаллю таємниці накинутій на жіночу душу, як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує свої почуття. Придивившись, знаходиться багато підказок, які відкривають справжні почуття дівчини:

 1. Збентежений погляд. Сором’язливо опускаються вниз очі. Погляд крадькома і переляк, якщо він був помічений, показують, що дівчина закохана і приховує почуття.
 2. Миле хвилювання. Легкий рум’янець, що заливає обличчя. Спроба знайти місце рукам. Репліки, вимовлені невпопад. Голос з тремтінням і придихом, вказують, що вона закохана і намагається приховати це.
 3. Трепетне ставлення до зовнішнього вигляду, особливо помітне при зустрічі з коханим. З несподіваною появою молодої людини, помітні судомні спроби поправити зачіску, одяг.
 4. Зайва скромність, скутість. Може виражатися в секундної втрати дару мови або взагалі у втечі від коханого.

Прекрасна стать завжди прагне бути в центрі уваги і вміє домогтися бажаного. Скільки є дівчат на землі, стільки і буде застосовано способів по зваблюванню обранця.

Джерело: https://bvk.news/semya/lyubov/povedenie-lyublennoy-devushki.html

Ознаки закоханості дівчата: як розпізнати зароджуються почуття | ОТНОШЕНІЙ.НЕТ

Навіть недосвідчений в амурних справах молода людина в змозі визначити ознаки закоханості і симпатії у дівчини, адже при вигляді об’єкта любові у жінки починають блищати очі, з’являється посмішка, жести стають плавними, тягнуть.

Але якщо цих сигналів недостатньо, і хлопець все одно не впевнений в почуттях обраниці, то можна звернутися до порад психологів, які краще кого б то не було знають, як поводиться закохана жінка.

Психологія закоханих жінок

Закоханість супроводжується цілим набором гормонів, що викликають почуття і емоції, яких раніше не було. В характері з’являються сентиментальність, чутливість, романтичність.

Зараз думки дівчини займає лише об’єкт любові, про який хочеться постійно говорити. Всі друзі будуть знати найдрібніші деталі про предмет мрій. Звичайно, є потайливі особи, котрі не люблять базікати про особисте. Такі жінки часто ведуть щоденник, де виливають свої почуття. Деякі починають писати вірші чи оповідання.

Коли закоханість переважає над розумом, жінки можуть робити такі вчинки, про які раніше й подумати не сміли. Часто допускають серйозні помилки в спілкуванні з кавалером, аби сподобатися і бути разом.

У будь-якому романтичному фільмі або пісні закохана жінка представляє на місці героїв себе і свого партнера. У неї ніби виростають крила за спиною або відкривається друге дихання – і це видно неозброєним поглядом.

У перші місяці зустрічей дівчина піклується і думає тільки про відносини, а все, що було цінне до цього – кар’єра, хобі, подруги – йде на другий план.

Вона відчуває смак до життя, тільки коли знаходиться поруч з обранцем або отримує від нього знаки уваги у вигляді смс, дзвінків і повідомлень в соціальних мережах.

Невербальні ознаки закоханості дівчата

Щоб побачити ознаки симпатії з боку дівчини, потрібно просто загострити увагу на деякі нюанси в зовнішності, жестах, настрої обраниці.

 1. Зміна зовнішнього вигляду, пріхорашіваніе

Коли жінці подобається чоловік, то вона всіма силами намагається сподобатися і привернути його увагу, а це можна зробити за допомогою зовнішнього вигляду. Закохавшись, дівчина може поміняти колір волосся або зробити нову стрижку. Довге волосся буде носити частіше розпущеним, прикрашаючи шпильками і іншими аксесуарами.

У гардеробі з’являється більше спідниць, суконь та спокусливою одягу з глибоким декольте, прозорими вставками. Якщо раніше перевага віддавалася кросівок і зручного взуття, то тепер будуть переважати туфлі на високих підборах. Така зміна стилю відбувається на підсвідомому рівні, щоб здаватися більш ніжною та жіночною.

У присутності об’єкта любові дівчина часто поправляє волосся, прикраси, роблячи акцент на шиї і зап’ястях. Ноги завжди спрямовує в бік кавалера і, якщо з’явиться можливість, неодмінно продемонструє коліна.

Прагнення привертати увагу дано прекрасній статі від природи, тому не варто судити про закоханість лише по цих знаків. Багато самотні дами так себе ведуть в колі привабливих чоловіків просто для того, щоб бути в центрі уваги.

Якщо ще хвилину тому дівчина була серйозною, зосередженої або сумною, то при вигляді вподобаного хлопця її обличчя осяває усмішкою, в очах загоряється вогник. Вся увага спрямована на коханого, вона уважно його слухає, задає навідні запитання.

Також зміна настрою помітна, коли закохана жінка довго не спілкується зі своїм обранцем. У ці моменти вона сумна, скаржиться на лінь і апатію, але варто тільки коханій людині зателефонувати або надіслати повідомлення, як леді буквально розквітає.

Якщо завжди серйозна і зібрана дівчина раптом стає розсіяною, це означає, що в її життя прийшла любов. Забудькуватість, запізнення на зустрічі – постійні супутники закоханої.

Під час побачення неуважність теж проявляється. Співрозмовниця начебто і слухає кавалера, але варто йому задати питання по темі, як вона втрачається, не знаючи, що відповісти. Це пов’язано з тим, що всі її думки перебувають у мріях про щасливе майбутнє з цим чоловіком.

 1. Дівчина постійно дивиться на предмет обожнювання

Ознаки закоханої жінки, дівчата часом настільки очевидні, що їх важко не помітити, і в першу чергу, це стосується погляду. Вона постійно буде спостерігати за предметом обожнювання, але як тільки їх погляди перетнуться, відразу ж відведе очі вбік або опустить і зніяковіло посміхнеться. Така гра «в баньки» може відбуватися протягом усього вечора.

Закоханий погляд дівчини повністю видає її симпатію. Борошно дивиться на обранця очима, повними захоплення і обожнювання. Це може помітити як сам хлопець, так і оточуючі люди. У компанії не упускає його з поля зору, із завмиранням серця і задоволенням слухає промови коханого.

Психологи стверджують, що копіювання жестів опонента зближує. Багато жінок на підсвідомому рівні повторюють рухи тіла вподобаного чоловіка, щоб відчути єднання з ним.

Якщо ти помічаєш, що представниця прекрасної статі копіює за тобою жести, пози і каже твоїми словами, це явні ознаки того, що дівчина закохана в тебе.

Якщо вона тільки зароджується, і панночка не знає про ставлення до неї обранця, починаються ревнощі. Деякі це приховують і розповідають про переживання тільки подружкам, а інші виявляють емоції навіть у присутності кавалера.

Наприклад, якщо до предмету обожнювання підходить знайома або будь-яка інша представниця прекрасної статі, дівчина всім своїм виглядом показує, що цей чоловік зайнятий. Може легенько обняти, покласти руку йому на плече, намагаючись швидше позбутися від «суперниці».

Якщо бачите, що молода особа надмірно ревнива і, не соромлячись, демонструє це, а ви не збираєтеся будувати відносини – поговоріть і проясніть ситуацію, щоб не давати зайвих надій і не наживати собі проблем.

 1. Прагнення залишитися наодинці

При сильній симпатії до людини нам хочеться більше дізнаватися його особистісні якості, характер, погляди на життя, бути поруч – і бажано, щоб в такі моменти навколо нікого не було. Закохана дівчина ревно ставиться, якщо хтось вторгається в їх особисте з партнером простір, і всіма силами намагається домогтися, щоб сторонні якомога швидше пішли.

Щоб уникнути вторгнень в спілкування молода особа призначає побачення в безлюдних місцях або запрошує кавалера до себе додому, де, звичайно ж, не буде родичів.

Вербальні ознаки закоханості дівчата

Якщо з якихось причин молодий чоловік все ще сумнівається в почуттях обраниці, і невербальних сигналів йому недостатньо або панянка ретельно їх маскує, то вербальні ознаки любові дівчини до хлопця не дадуть сумніватися в щирій симпатії.

Мова дівчини стає плутано, а іноді і незв’язної через сильне хвилювання, коли поруч знаходиться об’єкт ніжних почуттів. Вона хоче розкритися перед чоловіком, сподобатися йому, але в той же час розуміє, що все вимовлені слова будуть проходити оцінку. Від цього панночка починає ще сильніше нервувати і або буде говорити мало, або мова її стане тихою, боязкою і невпевненою.

Але є й інша категорія представниць прекрасної статі, які від хвилювання починають говорити швидко, голосно і нерозбірливо. Розмова також супроводжується активною жестикуляцією.

Вірним знаком сильної симпатії є компліменти, які співрозмовниця робить чоловікові. Але вони не такі прямолінійні, як у представників сильної статі, частіше завуальовані. Дівчата хвалять новий годинник або стрижку, помічають якісь дрібні деталі в іміджі і відзначають вишуканий смак.

Найчастіше компліменти робляться не зовнішнім виглядом, а рис характеру, мужності.

Також похвалу отримує машина, на якій їздить хлопець, адже це він вибирав автомобіль, а значить, у нього неперевершений смак.

Мабуть, це основна ознака того, що молода людина небайдужий. Флірт буває легким, грайливим або нахабним і навіть вульгарним. Другий тип ми розглядати не будемо, оскільки він використовується не в зароджуються відносинах, а з метою спокусити представника сильної статі і швидше зайнятися з ним сексом.

А до легкого флірту відносяться такі жіночі хитрощі, як:

 • Контакт очима. Погляд закоханої жінки неможливо не помітити, тим більше, якщо вона ще починає грати «в баньки» – зустрічатися поглядом і тут же відводити очі, дивлячись через опущені вії. Більш досвідчені представниці слабкої статі можуть «стріляти» очицями, дивлячись спочатку на співрозмовника і повільно переводячи погляд на його губи.
 • Гра локоном. Кожна жінка знає, що красиві доглянуті волосся можуть бути зброєю для спокушання чоловіків, і активно цим користується: у розмові накручує локон на палець, як би ненароком поправляє зачіску.
 • Демонстрація шиї, зап’ястя партнеру – один із симптомів закоханості у дівчат. Якщо панянка оголює шию з того боку, де знаходиться предмет обожнювання, то тим самим вона дає зрозуміти, що повністю довіряє коханому і хоче під його захист. Що стосується зап’ястя, то це ерогенна зона у прекрасної половини людства, і коли дівчина привертає увагу до цієї зони, то посилає неусвідомлений сигнал, що партнер їй подобається.
 • Мова тіла. Жести і пози можуть багато чого сказати про почуття людини, тому не варто ігнорувати цей фактор. Придивіться, як поводиться закохана дівчина: навіть перебуваючи у великій компанії, верхня частина її тіла повернена до обранця, руки не складені на грудях, коліна направлені в сторону коханого.
 • Посмішка. При спілкуванні з вподобаним хлопцем дівчини посміхаються, демонструючи зуби, часто сміються, широко розкривши рот. Можливо, в суспільстві такий сміх назвуть непристойним, але це природний інстинкт, покликаний продемонструвати коханому зуби і ротову порожнину. Це якийсь елемент флірту з сексуальним підтекстом.
 • Невеликі презенти. Панянки люблять робити подарунки тим, хто їм подобається. Найчастіше це щось незвичайне і запам’ятовується. Так молода особа хоче залишити слід в серці обранця, щоб він завжди пам’ятав про неї.
 1. З подругою говорить тільки про нього

Подруги одними з перших дізнаються про почуття молодої леді, адже вона невпинно розповідає про те, який чудовий хлопець їй зустрівся. Часто ці розмови не підкріплені реальними факторами, але на першій стадії закоханості у дівчини пропадає раціональне мислення, а головну роль відіграють емоції.

висновки

Щоб не помилитися в симпатії дівчини, потрібно уважно за нею спостерігати. Багато представниць прекрасної статі не вміють приховувати свої емоції, якщо хлопець дійсно подобається. Але і судити по декільком факторам теж не варто.

Наприклад, плутана мова часто означає, що людина просто хвилюється. Якщо тема актуальна для опонента, то хвилювання цілком доречно і не сигналізує про кохання.

Ось якщо ви нарахували не менше п’яти вищеописаних показників, то тоді вже можна робити відповідні висновки.

І ще, психологія – наука хороша, але не забувайте прислухатися до своєї інтуїції і голосу серця. Кожен чоловік безпомилково може визначити симпатію і палкі почуття з боку дами, якщо буде більш уважний і чуйний.

Джерело: https://otnoshenij.net/yavnye-priznaki-simpatii-v-povedenii-devushki

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує? як дізнатися про почуття дівчини?

Чоловіки, як правило, прямолінійні в своїх діях: дівчина їм чи подобається, чи ні. Вони рідко ставлять запитання: як зрозуміти, що ти закохався в дівчину? У прекрасної половини людства все інакше, емоції можуть бути суперечливими. І як тут людина може визначити, щирі почуття він відчуває до вас або її інтерес викликаний чимось іншим? Чи варто зізнатися їй у почуттях або відповіді на них не буде?

Читайте також:   Як пробачити зраду дружини: думка психологів

Чому дівчина приховує свої почуття?

Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує? Перш ніж сказати заповітні три слова: «я тебе люблю», багато чоловіків намагаються дізнатися, що на серці у їх подруги. Який би кокетливою і загадковою була жінка, навіть якщо вона зовсім не хоче зізнатися, є кілька ознак, які її видадуть. Ось вони:

 • Закохана жінка намагається якомога більше дізнатися про обранця від знайомих;
 • Шукає з вами зустрічі, намагається торкнутися руки, обійняти, йде на контакт;
 • Сміється над вашими жартами, навіть невдалими;
 • Розбудовується, коли бачить вас поруч з іншою дівчиною.

Якщо і ви у відповідь проявляєте інтерес, закохана жінка розквітає: вона стає красивішим, очі блищать, на обличчі завжди посмішка.

Майте на увазі: ваша обраниця, хоч і згорає від любові, може вести себе дуже стримано, якщо вона скромна. Значить, змусити її зізнатися в своїх почуттях буде дуже складно.

Кажуть, очі – дзеркала душі. Вони найбільше видають закохану дівчину. Визначити такий погляд нескладно:

Закохана жінка часто дивиться на вас, особливо, коли думає, що ви це не помічаєте. Навіть у великій компанії її погляд найчастіше спрямований саме в вашу сторону;

Коли вона бачить вас, у неї розширюються зіниці

Слідкуйте за мовою тіла: закохана дівчина всім корпусом розгорнеться до вас, навіть якщо в цей момент вона спілкується з кимось ще. Якщо бачите це розцінювати як визнання: «я тебе люблю». Ще одна ознака: закохана жінка неусвідомлено повторює вашу позу, так само кладе руки і ставить ноги, сідає або стоїть, «отзеркалівая» вас.

Якщо ж спілкування з вашою дівчиною відбувається тільки в соціальних мережах, визначити істинні почуття складніше, але все ж можливо. Ось типова поведінка особи, яка страждає від кохання, але не вирішальним у цьому зізнатися:

Закохана жінка дуже часто пише вам перша, можливо навіть кілька разів в день, деколи навіть по явно надуманими приводами;

 • Завжди бажає «на добраніч» і «доброго ранку»;
 • Намагається дізнатися обранця ближче, виводить спілкування на особисті теми;

Дає зрозуміти, що без вас їй сумно

Якщо дівчина спілкується з вами тільки формально, за потребою, значить, ви їй байдужі і вона цього не приховує.

Є й протилежний варіант: ви багато спілкуєтеся, дівчина навіть обговорює з вами інших хлопців – це говорить про те, що вона сприймає вас тільки як друга, швидше за все, у неї навіть думок не виникає про відносини, крім товариських.

Звичайно, є ймовірність, що вона всього лише прикидається другом, а насправді дуже закохана. Спробуйте зізнатися в своїх почуттях і поцілувати свою обраницю, закохана дівчина з радістю відповість на ваш поцілунок, але є ризик втратити дружбу, якщо ви все ж помилилися.

Часто буває, що дівчина спочатку проявляла до вас інтерес, вона навіть могла зізнатися в своїх почуттях, але раптом ви відчуваєте з її боку холод і байдужість. Причин того, що любов пройшла, може бути кілька: їй сподобався хтось інший або ви її чимось образили.

Визначити самому практично неможливо, спробуйте поговорити з дружиною і дізнатися, що трапилося, може, вона щось приховує. Ви ще можете виправити ситуацію, помилка багатьох хлопців в тому, що усвідомивши взаємність своїх почуттів, вони заспокоюються і перестають надавати дівчині знаки уваги.

Діяти потрібно якраз навпаки: даруєте квіти і шоколад, запрошуйте на побачення, пишіть ніжні повідомлення, признавайтесь в любові, допомагайте їй вирішувати якісь побутові проблеми.

Жінка повинна знати, що їй з вами буде добре і спокійно, що вона може на вас покластися, а головне, зізнатися подругам, що зустріла того самого чоловіка.

Якщо між вами вже зав’язалися відносини, закохана дівчина захоче скоріше почути визнання і буде говорити про свої почуття у відповідь, і нічого не приховує від другої половинки. Сказати «я тебе люблю» не так вже й складно, спробуйте і переконайтеся в цьому самі.

Признавайтесь їй якомога частіше в любові, намагайтеся говорити першим, а не відповідати на її слова. Закохана дівчина почне будувати плани спільного майбутнього, мріяти про те, як у вас все складеться.

Підтримуйте ці розмови, інакше вона вирішить, що ви не та людина, з яким пов’язана її доля і її зацікавленість може пройти.

Як поводиться дівчина, коли вона закохана, можна дізнатися за знаком зодіаку

Овни відкриті в любові, вони не стануть мовчати про переживання, визнання ви почуєте одразу.

Тельці ласкаві і дбайливі, вони вміють любити, жінки цього знака зодіаку будуть намагатися у всьому догодити. Зізнатися їм захочеться творчо.

Близнюки – власниці. Будуть вас контролювати і ревнувати.

 • Раки в усьому слухаються свою половинку, молода людина для них ідеал.
 • Леви поводяться дуже активно, прагнуть познайомитися з родичами коханого і зайняти міцне положення в його житті.
 • Діви вкрай сором’язливі, будуть швидше за все приховувати і бентежитися, зізнатися зможуть тільки під тортурами, почуття видадуть лише довгі погляди.
 • Ваги діють помірно і ненав’язливо, закохані дівчата роблять компліменти, іноді виявляють увагу до своєї половинки за допомогою скромних подарунків.

Скорпіони не люблять довго тупцювати на місці, їм потрібно все і відразу. Закохані дівчата поводяться сміливо, почуттів не приховують. Визнання обрушиться на вас як сніг на голову.

Від стрільців ви не дочекаєтеся яскравого прояву любові і романтичних вчинків, але вони готові довго і наполегливо надавати знаки уваги.

Козероги непередбачувані: сьогодні жінка холодна, як лід, завтра гаряче проявляє почуття. Озбройтеся терпінням.

Водолії обережні, вони довго придивляються, будуть приховувати почуття аналізують свого обранця, але якщо ви почули від них визнання, не сумнівайтеся, це всерйоз і надовго.

Риби романтичні, вони будуть засипати вас компліментами, робити сюрпризи, але тільки якщо будуть упевнені в відповідному почутті.

Довірити свої відносини зірок чи ні, вирішуєте ви. Головне, не опускайте руки, творіть, і ви неодмінно завоюєте серце своєї обраниці.

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5d42e07335c8d800add1a9f9/5da14af4ddfef600adf860e4

Зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: як поводиться закохана

unsplash.com

Любов – штука не з найбільш зрозумілих і вивчених навіть в самих, здавалося б, простих її складових. Дуже часто неможливо вловити навіть елементарно ознаки того, чи відчуває до тебе щось «то самий» людина (при тому, що почуття є). Отже, як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує?

Як поводиться закохана дівчина

Коли справа доходить до любові, люди можуть разюче змінюватися, відходячи від свого звичного «я».

Одні стають романтичні, м’які і сентиментальні, ніколи до цього в собі не знаходить подібних якостей, інші розкриваються, і раніше будучи скутими інтровертами, починають відкрито висловлювати всі свої пристрасні почуття.

А є ті, хто стає дивно скритними, і їм потрібен час (багато часу і багато довіри), щоб зізнатися в тому, що вони відчувають – такими бувають і жінки, і чоловіки. Саме така людина викликає суцільні сумнів і нерозуміння у того, хто в нього закохується, тому що розгадати, взаємні ці почуття, здається неможливим.

Однак так тільки здається, тому що якщо ви ретельно будете вивчати їх поведінку, то побачите, що вони залишають недвозначні «докази», які «здають» їх з потрохами.

Отже, замість того, щоб шукати відповіді зайвим питанням «Чи любить вона мене?», Навчитеся читати знаки – вони самі вам все розкажуть. До того ж, Та Самая дівчина тільки зрадіє, якщо ви будете настільки уважні до неї.

Як дізнатися, що дівчина закохана в тебе: 20 ознак

1. Її щоки червоніють, коли ви разом

Червоний колір завжди буде вірною ознакою любові! Вона дуже соромиться, коли ви разом, не знає, що сказати, що робити або як себе вести. Вона ніяковіє, коли ви дивитеся їй в очі і сильно червоніє.

Коли дівчині все одно – вона не бентежиться, що не червоніє і не ховає погляд.

2. Їй подобається і хочеться бути вашим кращим другом

Бути кращими друзями – це перша фаза для найчесніших, довгострокових і щасливих відносин.

Ви можете розраховувати на неї і знаєте, що вона завжди буде поруч, якщо ви відчуєте себе пригніченим або будете потребувати плечі, щоб поплакатися.

Вона може сперечатися з вами через дурниць, але ніколи вас не кине, а також завжди вибачиться, якщо дійсно в чомусь була не права. Словом, вона хоче бути вам найближчою людиною!

3. Вона йде перша на розмову

У нашому світі водиться міф, що функція почати розмову завжди за чоловіком, і не в «обов’язки» жінки взагалі цим займатися. Її справа грайливо моргати і млосно чекати.

На ділі ж, якщо вона ніколи проявляє ініціативу, щоб поговорити з вами, дізнатися, що відбувається у вашому житті і як у вас справи – це просто означає, що їй не цікаво, і справа тут зовсім не в гендерних ролях.

Інша справа, якщо вона любить говорити з вами і всіляко до цього прагне. Вона навіть може надіслати вам якусь дурницю і сказати: «Ой, я помилилася». Просто тому, що вона намагається почати з вами розмову.

4. Вона завжди планує провести з вами час

У будь-яких відносинах проводити час разом просто необхідно! Якщо ви не приділяєте час один одному, ви толком нічого не знаєте про свого партнера.

Вона не соромиться займати ваш час, любить запрошувати вас на побачення, любить дивитися разом фільми. Загалом, перший, хто приходить їй в голову при планах на будь-яку активність – це ви!

5. Вона чекає вашої поради

Вона обов’язково запитує вашої думки і говорить, що це думка дуже важлива для неї. Ділиться з вами кожною проблемою і шукає вашої участі в ній. Довіряє вашої інтуїції щодо неї – коли ви припускаєте, що для неї добре і що погано.

6. Вона приділяє увагу всім важливим подіям у вашому житті

Будь то день вашого народження або ваш перший (наприклад, дружній) ювілей, ваша перша робота або перший день в коледжі, вона ніколи не забуде зробити цей момент святом.

Крім того, вона підносить вам сюрпризи без причини. Вона насправді знайде будь-якій привід, щоб змусити вас почувати себе щасливим, а можливо, їй взагалі не потрібні приводи.

7. Вона хоче знати про вас все

Їй подобається слухати тебе. Вона хоче знати все про вашу сім’ю, друзів, роботи, дитячих спогадах, симпатіях і антипатіях, про ваших інтересах, захопленнях – про все.

8. Вона любить тусуватися з вами

Куди б вона не йшла, вона просить вас йти з нею. Вона хоче досліджувати світ, відчувати і бачити нове тільки з вами.

Вона хоче тримати вас за руку і відправлятися в пригоди, де тільки ви вдвох: будь то сусідня вулиця, кафе або інший край світу.

9. Вона ревнує

У ревнощів хорошого немає нічого, і взагалі це досить руйнує і саморуйнівної штука. Однак хто не відчуває почуттів, той і не ревнує. Так що якщо ваша обраниця надумала поревнувати, знайте точно: швидше за все, вона закохана!

10. Вона пам’ятає все, що ви говорите (хоча б багато)

Будьте обережні з тим, що ви говорите: жінки все пам’ятають. Якщо вона не зацікавлена ​​в вас, то особливої ​​уваги на ваші слова звертати вона не буде, але якщо вона закохана, то запам’ятає кожну деталь, яку ви їй сказали.

11. Вона хоче дізнатися більше про ваші плани на майбутнє

Якщо вона закохана в вас, вона захоче дізнатися, що ти думаєш про майбутнє. Якщо вона виявиться спустошена думкою про те, що ви їдете або улаштовуєтеся на роботу в іншу частину міста (або, не дай бог, в інше місто), тому що вона не буде вас часто бачити, можливо, це щось більше, ніж просто нудьга.

Коли партнери ставлять один одному запитання про майбутнє, це показує певний рівень близькості.

Важливо звертати увагу на подібні знаки, а також на те, як вона каже про майбутнє: чи використовує вона слово «ми» при розмові про це?

12. Вона ваш найбільший фанат

Чи граєте ви в відеоігри зі своїми друзями або готуєте їжу, вона підбадьорює вас, вболіває за вас і максимально залучена в дію.

Люблячий вас партнер завжди буде робити все можливе, щоб по-справжньому підтримати вас в реалізації вашої мрії, навіть самої, здавалося б, безглуздою.

13. Вона фліртує з вами

Один з найпростіших способів визначити, чи подобаєтеся ви дівчині так само, як вона подобається вам – звернути увагу на флірт з її боку (і зрозуміти, чи є він взагалі). Вона з вами фліртує? Вона здається вам соромливою або збентеженою? Якщо так, то вона точно закохана!

Джерело: https://playboyrussia.com/emzhe/kak-ponyat-chto-devushka-vlyublena-v-tebya-no-skryvaet-13-vazhnykh-priznakov-/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *