Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Зміст приховати

Статевий потяг (сексуальне, лібідо) – набір фізичних бажань і психологічних переживань, спрямованих на отримання задоволення від близькості. В основі лежать біологічні інстинкти відтворення потомства. У класичному варіанті мова йде про тяжінні між чоловіком і жінкою, але не виключається факт потягу між одностатевими партнерами (наприклад, потяг до чоловіка-колеги).

У представників сильної статі сексуальні сигнали завжди яскравіше і зрозуміліше, ніж у жінок

Рівень лібідо залежить від багатьох факторів:

 • генетичного набору хромосом;
 • роботи залоз внутрішньої секреції;
 • функціонування головного мозку;
 • віку і стану здоров’я;
 • індивідуальних рис особистості;
 • психосоціального досвіду і виховання.

Статевий потяг – поняття суто індивідуальне. У кого-то воно слабо розвинене і виникає ситуативно, а хтось відчуває непереборне бажання близькості цілодобово. Відхилення в сторону не обов’язково є патологією. Прийнято вважати, що у чоловіків лібідо знаходиться на більш високому рівні в порівнянні з жінками. Насправді, провідну роль відіграє особистість, а не пів.

На гормон статевого потягу, а точніше на його вироблення, впливає кілька чинників. До них відноситься: кастрація, тобто оперативне втручання, терапія засобами синтетичного походження, стресові ситуації, сильна втома.

Статевий потяг у чоловіків, так само як і у представниць прекрасної статі, піддається впливу психологічних факторів.

Так, фіаско в момент інтимної близькості може надовго блокувати бажання повторити спробу знову. У молодому віці хлопці найбільш схильні до критики з боку дівчат.

Некоректне висловлювання щодо розміру статевого гідності або подібне зауваження здатне зародити в людині глибокий комплекс.

На боротьбу з цією проблемою може піти багато часу, але вирішити її вдається не всім. Чоловіки, на відміну від жінок, більш потайливі і, як правило, вкрай рідко звертаються за допомогою до кваліфікованих фахівців. Проте іноді проблему не можна вирішити самостійно. У таких випадках консультація у лікаря-сексопатолога є необхідністю.

Підвищений статевий потяг у чоловіків пов’язано, як правило, з якимись душевними розладами або психологічними травмами (наприклад, невдалий перший статевий контакт). Також це може бути наслідком почуття внутрішньої незадоволеності від нереалізованості свого потенціалу.

Людина намагається довести свою спроможність за рахунок статевої сфери життя. Складність в тому, що чоловік постійно перебуває в пошуку партнерки, а повне задоволення може наступити лише після 3-4 актів (це відбувається через надмірно високу концентрацію статевих гормонів в крові).

нюанси поведеніяi

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Розширені зіниці, відверта посмішка, блукання руками по одязі – типові підсвідомі знаки симпатії, які можна спостерігати у будь-якого хлопця, побачивши симпатичної йому дівчини. Якщо копнути трохи глибше, ці підсвідомі дії є прихованим криком про те, що ось саме цього

самцеві підходить сидить навпроти самочка для спарювання. Це якщо грубо.

Насправді до підсвідомої реакції додається хімія організму і створює справжню картину, яка називається закоханістю.

 • Цитата дня
 • Жінка – наймогутніша в світі істота, і від неї залежить направляти чоловіка туди, куди його хоче повести Господь Бог.
 • Генрік Ібсен
 1. Цитата дня
 2. Чоловікові потрібна жінка, яку можна було б включати і вимикати, як лампочку.
 3. Ян Флемінг
 • Цитата дня
 • Ніколи не роби в ліжку того, чого не можеш вимовити.
 • Мітч Маррі

Жінка з дівчиною: любов і секс. ставлення чоловіків

Є прості дії, які точно видадуть чоловічі бажання. Тільки не варто плутати бажання із закоханістю – таке оману часто збиває жінок і дівчат з пантелику.

Статевий потяг у чоловіків значно відрізняється від жіночого. Сексуальні потреби сильної статі залежать від психологічних факторів, але в більшій мірі вони визначаються фізіологією.

Щоб не уславитися в суспільстві вульгарними і непристойними, люди прагнуть завуалювати ознаки сексуального інтересу

Щоб виділити особливості чоловічого лібідо, візьмемо за основу стандартний варіант потягу до жінки:

 • гормон тестостерон є в організмі обох статей, але в чоловічому його у багато разів більше – сексуальна активність вище;
 • у віці до 20 років потреба в інтимній близькості у хлопців висока, а після 30 вона падає, тоді як 20-річна дівчина орієнтована на платонічні почуття (закоханість), а ближче до 30 років знаходиться на максимальному піку статевого потягу;
 • фізичний потяг виникає у чоловіка ще до знайомства, виключно на підставі зовнішніх ознак, воно виступає поштовхом для продовження знайомства (у жінки все відбувається навпаки);
 • емоційний стан не значно впливає на сексуальне бажання чоловіка, більш того, за допомогою сексу він отримує психологічну розрядку, знімає стрес і напруження (жіноче лібідо значно знижується на тлі стресу);
 • чоловік схильний відчувати фізичний потяг до багатьох представниць прекрасної статі одночасно, і тільки на рівні справжньою симпатії до людини включається адресний сексуальний потяг;
 • сексуальні бажання, потреби, переваги сильної статі багато в чому залежать від віку;

Прояви сексуального потягу у чоловіків можуть залежати і від емоційного ставлення до об’єкта пристрасті

 • хвороби сечостатевої системи (аденома простати, уретрит, простатит) часто стають причиною еректильної дисфункції і, як наслідок, значного зниження лібідо;
 • існує поняття чоловічого клімаксу – вікового зміни гормонального фону і обміну речовин в організмі, на його тлі статевий потяг зменшується або повністю зникає.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Виділені особливості лібідо чоловіків є середньостатистичним показником, і не можуть застосовуватися до всіх представників сильної статі.

Що таке потяг хлопця до дівчини? Це не умоглядні поняття, а цілком конкретний набір ознак, що свідчить про інтерес до вподобаного об’єкта. Виражається в характерних, переважно невербальних, сигналах для потенційного сексуального партнера.

Сексуальний інстинкт – один з найголовніших в людській природі

Ознаки сексуального потягу чоловіки складно не помітити:

 • поза стає більш гордою – випрямляється постава, втягується живіт, піднімаються плечі, розпрямляється груди (чоловік надає собі зовнішньої значущості «самця»);
 • повертається в бік жінки і пильно дивиться;
 • упорядковує одяг – поправляє краватку, струшує пилинки з піджака, смикає манжети сорочки;
 • поправляє зачіску, як би пригладжуючи волосся;
 • намагається наблизитися, скорочуючи дистанцію;
 • говорить голосно, щоб жінка почула дотепний жарт, розумну думку;
 • змінює позу на більш розслаблену або тверду (з упором на ноги);
 • намагається налагодити зоровий контакт з об’єктом жадання;
 • в кінці в хід йде важка артилерія з відверто сексуальним підтекстом – копіювання жестів, міміки, рухів, дотики до обраниці або довколишньому предмету, зняття краватки, розстібання ворота сорочки, гра з годинником.

Комплекс сексуальних сигналів умовний, кожен чоловік приваблює жінку по-своєму. Але якщо придивитися до поведінки сильної статі, то можна помітити більшість перерахованих ознак.

Як правило, чоловіки відчувають фізичний потяг до багатьох жінкам

Більшість представників сильної половини людства ставляться позитивно до любові і інтимної близькості двох жінок. Це пов’язано з еротичними фантазіями, де дівчата беруть участь в сексуальних іграх, а чоловік є безпосереднім спостерігачем, а іноді і учасником сполучення.

Деякі вважають, що особи з подібними сексуальними уподобаннями – відмінні друзі, компаньйони для чоловіків. Однак на ділі все може бути по-іншому: крім нетрадиційність орієнтації, жінки можуть бути затятими фанатами фемінізму і, як наслідок, ненависниками осіб чоловічої статі.

Любов красивих жінок один до одного може сприйматися негативно. Серед чоловіків, які не беруть будь-який прояв гомосексуалізму, в тому числі і жіночого, прийнято вважати, що людина повинна слідувати своєму первісним призначенням – створення сім’ї і продовження роду, а будь-яка невідповідність природним установкам і інстинктам є проявом психічних відхилень.

Ознаки явної симпатії чоловіки: навчися їх помічати!

Справжні ознаки симпатії чоловіки, як правило, приховують протягом довгого часу. І Кошечка.ру «з ходу» хоче застерегти тебе від тих, хто намагається, розкривши хвіст павича, співати тобі про те, яка ти чудова, як він хоче одружитися з тобою. Хоча ви знайомі всього нічого.

Справжня симпатія зазвичай знаходиться глибше і в словах проявляється після тривалого знайомства. Хоча якщо ти вмієш читати ознаки, який він «транслює» тобі невербально, то побачиш все і без слів. Втім, про все по порядку.

Ти знаєш по собі, коли тобі хтось подобається, ти поправляєш локони і прикраси, кокетує, одним словом.

Хлопець теж хоче подобатися, це закладено самою природою! Якщо у тварин багато самців спеціально створені більш яскравими, то у людей все не так. Але він буде:

 • поправляти або наїжачує своє волосся,
 • зупиняти футболку, сорочку, светр, піджак,
 • пригладжувати штани руками.

Так, це прояви якоїсь нервозності. Але ж хочеться подобатися тобі, а тому досить неспокійний.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Є ознаки, які вказують не на його невпевненість в собі, а на те, що людина вже неодноразово представляв (або навіть представляє в момент розмови з тобою) твоя поведінка в ліжку. Тоді чоловік буде:

 • смикати гудзики на своєму одязі,
 • знімати піджак в процесі розмови,
 • класти руки на свої стегна і поправляти ремінець.

Ознаки явної сексуальної симпатії чоловіка до жінки читаються в поглядах.

При першій зустрічі чоловік, звичайно, буде оглядати тебе в прямому сенсі з ніг і до голови. Обов’язково його погляди зупиняться на рівні грудей, стегон, якщо форми викликали у нього приємні відчуття. Якщо ти йому сподобалася зовні, то зорових контактів буде все більше, погляди виявляться пильніше.

Ознаки симпатії хлопця видасть навіть його міміка!

Пиши, що не пиши ці ознаки, жінки все одно їх безпомилково визначають. Але … будемо послідовні і опишемо, як виявляється чоловіче потяг:

 • чоловік під час потягу змінюється зовнішньо його плечі розгортаються, прибирається живіт, голова піднімається, погляд стає впевнений і гордий, вся поза, ніби каже «я тут головний самець, на інших можна навіть не дивитися!». Нічого дивного, така поза і поведінку передалися сильній статі ще з доісторичних часів. Та й в природі це часто можна спостерігати у самців;
 • молода людина хоче добре виглядати зовнішньо- постійно струшує невидимі порошинки, пригладжує зачіску, поправляє сорочку, смикає комір;
 • навіть проти своєї волі постійно дивиться на предмет свого жадання, жінка неодноразово буде ловити на собі його погляд. Чоловік буде нервувати, соромитися, соромитися цього, але нічого з собою не зможе вдіяти;
 • намагається бути поруч, скорочує відстань між бажаною жінкою і собою. Він може не відразу підійти і залишитися. Цілком ймовірно, що він буде ходити туди і назад, але йому неодмінно потрібно бути поруч з тією, до якої його тягне;
 • чоловік намагається привернути до себе увагу. Це може бути гучний голос, він може розповісти анекдот, зіграти на гітарі, заспівати – йому обов’язково треба позначити себе;
 • копіювання дій коханої жінки. При цьому, чоловік навіть сам не помічає, що повторює жести своєї панянки. Жінка поправила волосся, і чоловік зробив те ж саме, жінка відставила чашку з кавою, і чоловік прибрав свою каву. Ви це помітили? Будьте впевнені, ваш співрозмовник до вас небайдужий.
 • голос молодої людини в такі хвилини стає низьким, глухим, з хрипотою. І якщо такий голос супроводжується важким поглядом, чи варто про щось говорити?

Не тільки сильна стать відчуває потяг до жінок. Останнім також властиво відчувати сексуальне бажання. Але у хлопців, є

деякі відмінності:

 • Тестостерон присутній в тілах всіх людей. Але його концентрація в чоловічому організмі набагато перевершує жіночу. Простіше кажучи, у чоловічої половини населення спостерігається більш висока сексуальність.
 • Пікова потреба в сексі спостерігається у юнаків до 25 років. Після третього десятка, дана потреба знижується. У дівчат же вона до цього віку максимально посилюється.
 • Потяг на фізичному рівні проявляється у хлопців ще до знайомства. Їм досить оцінити зовнішність дівчини, щоб вирішити познайомитися ближче.
 • Психоемоційний настрій не дуже впливає на сексуальне бажання чоловіка. Постільні гри виконують роль своєрідної розрядки, мінімізують стресовий стан і перенапруження.
 • Хлопці можуть бажати відразу багатьох красунь. Але справжнє бажання активується одночасно з почуттями до людини.

Читайте також:   Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Якщо представниця прекрасної половини населення вміє сприймати невербальні посили, вона може вибудувати подальше знайомство максимально зручним для себе чином.

Кому вони нужни2

Повноцінне залицяння займає багато часу і ресурсів. А в тих умовах, в яких жили наші примітивні предки (виживає найсильніший) докладні енерговитрати могли виявитися смертельно небезпечним вкладенням. Перестарався зі знаками уваги – не вистачило сил втекти від дикого мамонта або тигра.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Не зміг переконати симпатичну дівчину в своїх якостях – залишився без можливості продовження роду. Тому організм використовує невербальні посили, щоб позначити сексуальний потяг підлог один до одного. Еволюція, не більше.

Причина №1. За Фрейдом

Знаменитий психолог стверджував, що кожна людина несвідомо вибирає в супутники життя того, хто нагадує йому мати (якщо ви – чоловік) або батька (якщо ви – жінка). Чому?

Зигмунд Фрейд вважав, що кожен з нас в ранньому дитинстві переживає першу любов – любов до свого батька. І саме це почуття назавжди накладає певний відбиток на подальші взаємини з протилежною статтю.

 

У майбутньому він завжди буде виділяти серед безлічі людей тих, хто схожий на першу дитячу любов. Тобто, якщо ви зустрінете людину, що володіє характерними рисами батька, то несвідомо відчуєте до нього потяг.

 

 

Сексуальний потяг не гарантує секс4

У прихованих посилів більш широкий спектр функцій, ніж здається на перший погляд. Інакше це було б простим запрошенням до постільною ігор першу-ліпшу людину протилежної статі. Всі невербальні знаки можна розбити три підгрупи. Причому, перші дві категорії не можна сприймати, як запрошення створити пару. Вони потрібні щоб злегка позначить свої наміри,

і в разі взаємності, перейти до третьої підгрупи:

 • Сигнали першої категорії – демонструють симпатичною дамі, що хлопець її помітив. Молода людина втягнув живіт, дівчина поправила волосся і т.д. Завдання подібних знаків – затримати вніманіепротівоположного статі на собі. Часто за цим не стоїть жодних намірів.
 • Сигнали другої категорії – демонструють спробу виділити носія серед інших суперників. Завдання просте – показати своюпрівлекательность як можливого партнера.
 • Сигнали третьої категорії – демонструють явні наміри перейти від слів до справи. Це найбільш викликають знаки (попиткаобнять, тактильний контакт і т.д.).

Жінка з дівчиною: любов і секс. ставлення чоловіків

Ця причина багато в чому схожа з попередньою. Відмінність тільки в тому, що з теорії сексолога Джона Мані, ви завжди зберігайте в серці образ того, хто залишив у вашому житті значимий слід. І після цього вас завжди буде тягнути до певних людей.

Еталоном може стати:

 • Знайомий вам людина – перше кохання, викладач
 • Ваш кумир – музикант, актор
 • І навіть вигаданий образ – герой фільму або літературного твору

Джерело: https://koms24.ru/vlechenie-muzhchiny-zhenshchine-priznaki/

Як зрозуміти, що чоловік хоче тебе?

Сексуальний потяг чоловіка, перетворюючи його в більш м’якого і слухняну людину, часто дозволяє жінці змінити свою другу половину. Головне знати, як зрозуміти, що чоловік тебе хоче, і які ознаки зможуть видати його сексуальний потяг і бажання.

Для розуміння своєї другої половини можна звернутися до психологічних прийомів, які підкажуть подальші дії, якщо чоловік хоче жінку. Але часто низький емоційний потенціал чоловіків здатний приховати його реальні фантазії і бажання.

Таке чоловіче якість як стриманість ускладнить для представниць прекрасної статі розуміння відносин.

З’ясовуючи, чоловік хоче тебе чи ні, дівчина може звернутися до порад психологів і з’ясувати питання, що цікавить, особисто задавши його своєму обранцеві, або приділити більше уваги затятим ознаками, що видає сексуальний потяг чоловіка.

Основні ознаки, якщо чоловік хоче жінку

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Сексуальне напруга між вами часто можна розкрити, знаючи і розуміючи деякі моменти поведінки своєї другої половинки, особливо якщо чоловік ставиться до емоційної і відкритої особистості. Прямі ознаки, коли чоловік хоче тебе і прагне згорнути шлях відносин з вами до ліжка:

 • Присутність загравань і відвертих поглядів в період відносин на етапі флірту;
 • Присутність двозначних жартів, які акцентують увагу на сексуальну збудженість партнера;
 • Пікантні компліменти на адресу жінки.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Емоційно закритих чоловіків складно зрозуміти з їхньої поведінки, тоді на допомогу прийде його тіло, яке з легкістю видасть фізіологічні потреби в разі, якщо чоловік хоче жінку. Кожна дівчина може бути впевнена в тому, що молода людина її хоче, якщо мають місце такі ознаки:

 • Сигналом чоловічого збудження є положення рук, захованих в кишені, якому притаманне демонстративне виставлення великих пальців;
 • Якщо молода людина тебе хоче, то про це скаже поза, що характеризується розгорнутим корпусом і розташуванням долонь біля рівня стегон. При такому положенні хлопця дівчина буде огороджена від уваги і поглядів інших чоловіків. А сексуальна зацікавленість хлопця ніби підсумовує її в полон;
 • Передня частина взуття у більшості чоловіків буде направлена ​​в бік тієї жінки, до якої є сексуальний потяг. Це вірна ознака того, що молода людина хоче тебе і чекає відповідної реакції для виконання своєї фантазії і зацікавленості;
 • Допомога в розумінні того, що чоловік хоче тебе, нададуть його мимовільні і приватні дії, спрямовані на пріхорашіваніе типу дотиків до волосся, краватці і іншим атрибутам. Як і дівчина, якщо чоловік хоче жінку, то його старання будуть спрямовані на створення ідеального зовнішнього вигляду, який напевно повинен залучити обраницю.

Губи – вірна ознака, що хлопець тебе бажає

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

За допомогою настільки чуттєвої, сексуально притягує і соблазняющей зони хлопець часто подає знак, що сигналізує свою зацікавленість і потяг. Так молодий чоловік під час спілкування з дівчиною, до якої він відчуває бажання, може мимоволі облизати губи.

Але є і приховані ознаки, що говорять про те, що хлопець бажає близькості з дівчиною. Один з таких характеризується дотиком губ пальцями.

Так як зрозуміти, що хлопець тебе хоче? Дівчина повинна розуміти погляд і рух рук хлопця під час спілкування.

Якщо молода людина в процесі розмови направляє погляд на губи своєї дами, торкаючись при цьому області рота, то це вірна ознака його сексуально-еротичного потягу.

Також, якщо чоловік хоче жінку, то обов’язково постарається створити таку ситуацію, при якій відбудеться мимовільне, швидкоплинне дотик її рота. Це може бути витирання краплі соку або якийсь крихти. Такий жест, що сигналізує, що хлопець бажає близькості, дівчина повинна зрозуміти напевно.

Погляд здатний видати бажання хлопця

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Думки, які несе погляд хлопця, дівчина може прочитати. І якщо хлопець хоче тебе, то його очі здатні на багато що:

 • Зорова ласка;
 • Уявне роздягання;
 • загравання;
 • Зорова спроба розжалобити;
 • Свідома спроба збентежити.

У процесі з’ясування хоче хлопець тебе чи ні, важливо правильно зрозуміти сигнали, що подаються поглядом. Закохана дівчина часто бачить те, що хоче, не помічаючи реальної ситуації.

Руки, як ознака того, що хлопець мріє про близькість

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Якщо хлопець хоче дівчину, то вона його сильно притягує своєю сексуально-привабливою зовнішністю. Даму, до якої є інтерес, хлопець бажає вивчати і торкатися до неї. Постійні дотики – відомий ознака того, що він хоче з вами близьких відносин.

На частоту і інтимність таких запобігань впливає ситуація, рівень відносин між вами, відповідна реакція дівчини і то, наскільки вихований хлопець. Якщо герой коханець молодий і недосвідчений, то дотику до своєї дівчини будуть боязкими і невмілими. Такого хлопця легко зрозуміти, якщо він хоче близькості, по тілу, схильній до сум’яття, стеснению і страху.

Для чоловіка з досвідом дотику перетворяться в сексуальну гру, в яку буде залучена бажана дівчина. Настільки небезпечна еротична гра викликає у жінки бажання відповісти рухами рук, що говорить хлопцю про її згоду на все.

Таким способом показати, чого хлопець бажає від своєї супутниці, скористається кожен представник сильної статі тільки в різному ступені наполегливості.

Джерело: http://iwoman.center/otnosheniya/kak_ponyat_chto_paren_tebya_hochet.html

Ознаки сексуального потягу у чоловіків

Прояву ознак сексуального бажання у чоловіків можуть бути як явними, так і прихованими, підсвідомими, проте в будь-якому випадку від уваги жінки не вислизне наявність до неї інтимного інтересу. Знання цих ознак допоможе жінці вчасно зорієнтуватися в ситуації і прийняти правильне рішення щодо доцільності розвитку відносин або, навпаки, їх завершення.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

зміст

 • 1 Основна ознака інтересу
 • 2 Мова жестів
 • 3 Темперамент
 • 4 Ревнощі

Основна ознака інтересу

Головною ознакою прояви бажання інтимної близькості у чоловіка є його ерекція. У момент прояви ерекції статевий член, який складається з печеристих тіл, наповнюється кров’ю.

Однак іноді сексуальне бажання відбувається і без ерекції статевого органу, що пов’язано з деякими порушеннями у функціонуванні нервової системи, а також з такими хворобами, як цукровий діабет, серцево-судинні захворювання і стрес.

Сексуальну активність чоловіка можна визначити також за деякими його фізичні особливості. Наприклад, прийнято вважати, що чим вище зростання у чоловіка, тим менше його сексуальна активність.

За сексуальний потяг відповідає тестостерон – чоловічий гормон, який можна зовні виявити по надлишку волосся на тілі чоловіка і по його нестачі на голові.

Цікавим є той факт, що статеве збудження є певним стресом для організму. Обумовлено це почастішанням пульсу, підвищенням артеріального тиску і розширенням зіниць. Навіть подумавши про секс, чоловік може збудитися. Але існує фізіологічна закономірність, згідно з якою чим швидше і легше збуджується чоловік, тим швидше у нього це збудження пропадає.

Мова жестів

Якщо важливо зрозуміти, чи відчуває хлопець сексуальний потяг, то досить звернутися до психології жестів. Мало хто знає, що жести видають поведінку і здатні багато розповісти.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Одним з найбільш відвертих ознак сексуального потягу є прямий погляд в очі протилежної статі. На відміну від простого погляду в очі така точку зору більш відвертий і наполегливий.

У деяких чоловіків при розмові з симпатичною дівчиною червоніють щоки, з’являється красномовний рум’янець.

Розширені зіниці, незважаючи на те, що часто інтерпретуються жінками як ознака інтимного інтересу чоловіки, не завжди свідчать саме про статевий потяг.

Важливо звернути увагу на випадкові дотики. Якщо чоловіка цікавить дівчина в сексуальному плані, то він буде намагатися як би випадково торкатися до неї.

Красномовним ознакою сексуального потягу у чоловіків є і постава. При вигляді сексуально привабливою жінки він завжди хоче виглядати більше і сильніше, а здійснюється це завдяки випрямленою спині і широкій стійці ніг.

Якщо хлопця привертає дівчина в сексуальному плані, то при спілкуванні з нею його голос змінює тембр і здається нижче, ніж зазвичай.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Чоловік, що повторює рухи жінки, тобто виконує роль її «дзеркала», наприклад, ставить ногу на ногу, чіпає своє волосся і т.д., однозначно відчуває до неї сексуальний потяг.

Читайте також:   Як задовольнити чоловіка в ліжку: правила і способи спокуси

Крім основних і психологічних ознак існує і ряд інших не менш очевидних варіантів поведінки чоловіка якщо ви підходите до бажаним об’єктом.

Чоловік веде себе з дівчиною або жінкою, яка сподобалася йому в сексуальному плані, інакше, і це помітно з боку. Постійне бажання поглянути на об’єкт свого жадання також є ознакою бажання зайнятися сексом.

Хлопець намагається всіляко підбадьорювати і робити компліменти сподобалася жінці, при цьому деякі роблять це вкрай нав’язливо.

Приходячи на зустріч або побачення, чоловік виглядає по вищому розряду: дорогий костюм, особливий парфум і т.д. Таким чином він намагається надати на даму гарне враження. У великій компанії він намагається виділитися, щоб жінка його помітила.

темперамент

 • Темперамент – ще один аспект психології, за допомогою якого можна визначити, чи відчуває хлопець до дівчини сексуальне бажання.
 • Якщо чоловік має темпераментом холерика або сангвініка, то, швидше за все, він буде надавати явні ознаки уваги: ​​задаровувати квітами, прикрасами, всіляко намагатися показувати свою перевагу.
 • Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу
 • Меланхоліки і флегматики більш спокійні і сором’язливі – їм складно показувати своє сексуальний потяг, а в силу їх закритості і терплячості жінкам важко зрозуміти, чи тягне до них чоловіків подібного темпераменту в сексуальному плані.

Однак неусвідомлені жести, такі як посмикування волосся, погляд і т.д., присутні у людей з будь-яким типом темпераменту, тому важливо бути уважним і тоді можна буде прочитати партнера, як книгу.

ревнощі

Чоловік за своєю природою є добувачем і власником, тому його бажання володіти чимось або кимось абсолютно природно.

Якщо жінка стає об’єктом його сексуальних прагнень, то, безумовно, він буде її ревнувати.

Зовсім не важливо, чи перебуває чоловік з жінкою в парі чи ні, якщо він вважає її сексуально привабливою, то бажає, щоб вона перебувала ближче до нього, що неодмінно супроводжується ревнощами.

Як зрозуміти, що ви подобатися чоловікам

Існує безліч ознак, що виражаються в міміці, жестах і маленькі хитрощі, за якими можна визначити сексуальний потяг у чоловіків. Головне бути уважним і намагатися стежити за поведінкою свого партнера.

Джерело: https://MedExpert.guru/potentsiya/libido/priznaki-u-muzhchin.html

Увага від чоловічої статі: як зрозуміти що хлопець тебе хоче

Багатьом закоханим чоловікам не завжди просто зробити перший крок і розповісти про свої почуття. Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче, і як вчинити, якщо ваші почуття взаємні? Як діяти, якщо ви дізналися, що одружений чоловік відчуває до вас почуття або закоханий знаходиться серед товаришів по службі.

Ознаки, що вказують на потяг

Є певні ознаки, за якими можна відчувати, що чоловік хоче тебе. Звичайно, не варто відразу кидатися йому на шию, якщо ви помітили всього 1 або 2 з них. У будь-якому разі не поспішайте, якщо хочете з ним розвивати відносини. Проведіть якийсь час разом, спілкуйтеся і спостерігайте.

Основні ознаки, за якими можна зробити висновок і зрозуміти, чи хоче тебе чоловік:

 1. Коли чоловіка приваблює жінка, він відчуває бажання залишитися з нею наодинці. Дуже може бути, що він незабаром запросить вас в кафе, ресторанчик або навіть до себе в гості. Це не може говорити про серйозні наміри хлопця, однак якщо він вас запрошує, наприклад, в сауну, то можете ні в чому не сумніватися.
  Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу
 2. Молода людина може ненароком (а іноді і навмисно) до вас торкатися. Через таку дію він висловлює свою зацікавленість вами і отримує задоволення.
 3. Якщо ви спілкуєтеся з чоловіком кожен день (наприклад, зустрічаєтеся з ним на прогулянці з собакою чи він ваш колега по роботі), зверніть увагу на його погляд. Якщо він періодично дивиться на інтимні частини вашого тіла, то це може означати, що ваш колега щось відчуває до вас. Але про всяк випадок перевірте, чи все в порядку з вашим одягом і зовнішнім виглядом: може бути, до вас прилипла жувальна гумка або ви просто забруднилися.
 4. Якщо ви подобаєтеся хлопцю, він буде шукати можливість зустрітися з вами: дзвонити, запрошувати на прогулянку або в кіно. Якщо він буде не тільки думати про своїх бажаннях, але враховувати і ваші, то це явна ознака симпатії.
 5. Якщо молода людина подарував вам презент (або навіть декілька), то в цьому випадку зрозуміло, що хлопець хоче ближчих відносин з вами. Адже подарунки не вручають просто так – це явна ознака уваги.
 6. Він буде розповідати про вас друзям або колегам.
 7. Чоловіки рідко ставляться до людей з довірою. Якщо вони відчувають себе з вами спокійно, діляться своїми секретами і планами на подальше життя, то це означає, що вам довіряють. Подібне є показником симпатії до вашої персони і чітко означає, що чоловік хоче жінку.
 8. Зазвичай при спілкуванні з об’єктом жадання у чоловіка змінюється тон голосу. Він стає більш м’яким, пропадає вся чоловіча агресивність, закоханий «воркує» з вами.

Існує мова жестів, який може свідчити про особливе ставлення чоловіка до жінки. Досить деякий час проявити спостережливість до вашого співрозмовника, щоб з’ясувати питання, що цікавлять вас деталі і зрозуміти, що чоловік хоче дівчину.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Невербальні ознаки того, що чоловік тебе хоче:

 • постійні дотики до свого обличчя під час спілкування з вами;
 • шкарпетки його черевик найчастіше будуть направлені у вашу сторону;
 • регулярно прибирає невидимий пил зі свого одягу, поправляє її, постійно наводить красу;
 • при вашій появі в зоні видимості намагається поліпшити поставу, прибрати живіт (прагнення прийняти більш мужню позу);
 • при спілкуванні його щоки можуть покритися рум’янцем, голова нахиляється в вашу сторону;
 • приймає відкриті пози, демонструє вам відкриті долоні, великі пальці може тримати за ременем;
 • може ненароком торкатися до ваших речей, класти руку на спинку вашого стільця;
 • якщо молода людина приймає закриті пози, наприклад схрещує руки на грудях або ноги, періодично закриває рот пальцем або долонею, але при цьому подає інші ознаки, що говорять про небайдужість до вас, то будьте уважні: тут може бути щось не так (швидше за все , хлопець хоче тільки переспати з вами, про серйозні стосунки мови може не йти);
 • часто вживає слова «ми» або «розумію» при розмові;
 • підсвідомо може копіювати ваші рухи.

Трохи про чоловічу психологію

Дівчині при спілкуванні з протилежною статтю слід враховувати деякі особливості, властиві чоловікам при контакті.

Представник сильної статі ніколи не проявить бурхливо своє захоплення, навіть якщо буде відчувати його. Чоловік стриманіший. Якщо він і зробить вам комплімент, то він буде звучати скромно, проте це можна розцінювати як найвищу похвалу.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Більшість чоловіків при спілкуванні буде вас перебивати, вставляти свої слова між вашими. Не варто злитися на це – так влаштовано чоловіче мислення.

Молоді люди схильні до суперечок, навіть якщо немає серйозного приводу для цього. У такому випадку для дівчини розумніше буде погодитися з тим, що молода людина прав, і не розвивати конфлікт. Бажано при виникненні подібної ситуації доторкнутися до хлопця або обійняти його – при таких діях чоловіча логіка відключається і починають працювати почуття.

Поведінка молодої людини може бути абсолютно непередбачуваним. Варто переконатися в щирості його серйозних намірів до вас, і тільки після цього вступати з ним в інтимний зв’язок і розвивати відносини.

Джерело: https://mypsihologiya.ru/otnosheniya/vnimanie-ot-muzhskogo-pola-kak-ponyat-chto-paren-tebya-hochet

Точні ознаки того, що чоловік хоче жінку: погляди, жести, поведінку

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Як займатися сексом

20.03.2018

16.7 тис.

11.2 тис.

4 хв.

Багато дівчат мріють дізнатися, як до них ставляться і про що думають чоловіки. Але представники сильної статі не завжди чесно відповідають на питання і не прагнуть виявити свої думки.

Щоб дізнатися, чи хоче чоловік жінку, потрібно звернути увагу на його міміку, жестикуляцію і манеру поведінки. Зміни в положенні тіла, рук і ніг, а також погляд чоловіка видадуть його бажання, навіть якщо він намагається їх приховати.

Одночасно з цим хлопець може робити натяки або говорити прямо про те, що готовий перейти на інший рівень відносин.

Існує ряд ознак, які дозволяють жінкам зрозуміти, чи бажають їх чоловіки. Деякі з них кидаються в очі, але не всі дівчата здатні їх розпізнати. Поведінкова психологія підкаже, на що саме звернути увагу.

Дівчатам потрібно дізнаватися симптоми чоловічого збудження не тільки для того, щоб вчасно закінчити спілкування з будь-яким хлопцем, але і для того, щоб почати сексуальні відносини зі своїм партнером.

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу

Саме тому необхідно більш уважно ставитись до боязким хлопцям, які не здатні зробити перший крок і запропонувати своїй супутниці перевести відносини на новий рівень.

Деякі чоловіки не прагнуть зустрічатися з дівчиною, але хочуть з нею переспати. Ознаки, які видають збудження чоловіки – зміни в міміці, жестикуляції, позі і поведінці.

Очі є дзеркалом душі людини. Якщо він захоче приховати свої емоції і бажання, то погляд його видасть. Коли чоловік чекає близькості, він починає дивитися на жінку по-особливому, але варто поставитися до цього уважно, так як інтимний погляд триває кілька секунд. Спостерігаючи, можна з’ясувати, чи подобається хлопцю його супутниця.

ознаки:

 • Жадібний і пильний погляд, який чоловік може кинути на губи і груди супутниці говорить про те, що хлопець сильно хоче дівчину і не приховує цього. Боязкі, швидкі погляди, які ковзають по тілу, повідомляють про те, що чоловік збентежений і намагається ретельно приховати бажання.
 • Чоловік, який хоче жінку, що не спускає з неї очей і намагається не випустити з уваги.
 • Вкрай частий, але короткий зоровий контакт свідчить про те, що хлопець намагається спокусити. Розширені зіниці є ознакою сильного збудження.

Тіло – то, що здатне розповісти про хлопця багато. Накопичені емоції, які хлопець намагається приховати, відіб’ються на його фізичному стані. У людини, що намагається придушити почуття, підвищується кров’яний тиск. Щоб позбутися від зайвої енергії, чоловік буде виявляти жести, не характерні для нього, коли він спокійний.

Ознаки, що говорять про бажання чоловіка:

 • Скорочення дистанції. Намагається вловлювати запах дівчини, тому постарається бути якомога ближче.
 • «Випадкові» дотики. Хлопець стосується дівчини, прибирає невидимі порошинки з її одягу, поправляє її волосся. Це відбувається, коли він хоче дівчину, але не отримує бажаного.
 • Отзеркаливание. Копіює жести і поведінку дівчини, намагаючись сподобатися.
 • Фізичний дискомфорт. Поправляє краватку, розстібає сорочку. У нього з’являється хрипота в голосі. Сексуальне збудження «нагороджує» чоловіка підвищенням температури тіла і пересиханням горла. Для того щоб відчувати себе комфортно, йому необхідно ковтайте слину. Він намагається позбутися від заважає одягу.
 • Нетерпіння. Постукує пальцями, грає з годинником, закидає ногу на ногу. Все це говорить про те, що йому ніяково, він напружений і бажає що-небудь приховати.
 • Положення стегон. Якщо чоловік заводить пальці за ремінь, тримає руки на стегнах, рухає ними, то це є неусвідомленими сигналами того, що чоловік збуджений.
 • Положення рук. Якщо чоловік тримає руки в кишенях, великі пальці при цьому розташовані зовні, то ця поза є гарантом того, що хлопець готовий до інтимних стосунків і намагається натякнути на це. Чоловік в такій позі як би говорить дівчині, що саме він буде головним.
 • Зміна напрямку тіла і ніг. Тримає руки на стегнах, тіло повернене до дівчини. В такому випадку він планує дізнатися супутницю ближче і вказує на те, що його увагу належить їй. Про це можуть говорити і розгорнуті в її сторону шкарпетки черевиків. Сексологи стверджують, що це жест.
 • Дотик до губ. Якщо хлопець торкається до своїх губ, зрідка торкає їх, це означає, що чоловікові необхідні поцілунки.

Читайте також:   Дружина зраджує чоловікові: причини і способи визначення невірності

Чоловік, який бажає переспати з дівчиною, поводиться досить своєрідно. Він може прямо натякати жінці про це або спробує це приховати. Але і в другому випадку супутниця зможе визначити в його поведінці сигнали сексуального бажання.

Хлопець завжди намагається виглядати максимально добре. Навіть якщо чоловік сидить поруч з дівчиною, він поправляє волосся або шпильку для краватки.

Необхідно пам’ятати про те, що кожен принцип окремо не буде повністю говорити про відчуття хлопця. Не варто реагувати на них занадто бурхливо, адже лише сукупність сигналів гарантує те, що чоловік відчуває збудження.

Хлопець може натякати на інтим по листуванню, адже так набагато легше сказати дівчині про свої бажання:

 • Пересилає фотографії дівчини і говорити про те, що на них вона неймовірно приваблива і бажана.
 • Постійно робить компліменти, намагається оцінити не тільки зовнішність, а й інші якості.
 • Активно пропонує зустрітися для ближчого знайомства або запрошує в гості «на чай».

Джерело: https://doctorfeel.net/intimate-life/how-to-sex/esli-muzhchina-xochet-zhenshhinu-priznaki.html

Як зрозуміти, що чоловік хоче тебе: ознаки, які видадуть, поцілувати, але приховує це

Як зрозуміти, що хлопець тебе хоче: ознаки чоловічого потягу 5/5 (1)

Мабуть, кожна дівчина задається питанням про те, як до неї ставиться конкретний чоловік, і що дійсно в нього на думці. Однак представники сильної половини людства далеко не завжди можуть чесно відповісти на поставлене запитання і аж ніяк не бажають, щоб їх недвозначні думки стали відомі дівчатам. Як зрозуміти, що чоловік хоче тебе? Слід в першу чергу поспостерігати за його мімікою, жестами і обраної манерою поведінки. Навіть найменші деталі, постановка тіла, ніг і рук і навіть просто чоловічий погляд, здатні видати справжні наміри хлопця, навіть якщо він старанно намагається їх не показувати.

Як можна зрозуміти, що чоловік тебе хоче

Є ряд ознак, при оцінці яких можна зробити висновок, чи виникає у чоловіка бажання при вигляді конкретної дівчини. Ряд таких ознак можна визначити візуально, проте іноді це складно. На що саме звертати увагу – для відповіді на це питання потрібно вивчити психологію поведінки.

 • Дівчатам корисно знати, що він збуджений, не тільки для своєчасного завершення спілкування з таким хлопцем, якщо з ним вона просто спілкується, або це знайомий по роботі, але і для того, щоб визначити, чи хоче її партнер, до якого вона не рівно дихає.
 • Як зрозуміти, що чоловік дійсно тебе любить: думка психолога.
 • З цієї причини слід бути уважними зі скромними хлопцями, так як особливості їх виховання і характеру не дозволяють їм відкрито запропонувати більш близькі стосунки.

за погляду

Не дарма кажуть, що саме очі людини, відображають його душу. Навіть якщо є бажання приховати дійсні почуття і емоції, по погляду це відразу ж можна розкусити. Якщо чоловік запалився до конкретної дівчині бажанням і прагне дізнатися її ближче, його погляд прозоро говорить про це.

Такі моменти потрібно вловлювати швидко, оскільки такий «вогненний» погляд зазвичай короткочасний, так як носить спонтанний характер. Тільки в спостереженні можна розпізнати цю ознаку і зробити однозначний висновок.

Ознаки, за якими визначається:

 • якщо погляд його переходить від губ до грудей супутниці, прістален і жадібний, то тут не потрібно бути психологом – цілком зрозумілий настрій хлопця. Таке відкрите поведінка говорить про явні наміри інтимної близькості;
 • аналогічно оцінюються і боязкі, швидкі погляди, що ковзають по тілу дівчини. Це також говорить про порушення і посиленому намаганні приховати цей факт;
 • коли хлопець хоче мати дівчиною, він постійно буде проводжати її поглядом, намагаючись не випустити з уваги;
 • більш прискорені, але нетривалі зорові контакти кажуть про спроби спокусити обраницю. Нестримуваний збудження видають розширені зіниці.

по жестах

По тілу хлопця можна прочитати дуже багато, якщо бути наглядовою. Емоції, які накопичилися у нього, навіть якщо він спробує їх приховати, виявляться на ньому фізично. Якщо людина спробує стримувати свої почуття, його кров’яний тиск збільшується. У спробі усунути явний надлишок енергії він буде проявляти не властиве йому в спокої поведінку.

Як зрозуміти, що чоловік закоханий, але приховує свої почуття?

Прочитати його бажання зблизитися можна за такими ознаками:

 • він намагається весь час скорочувати дистанцію. Йому приємний виходить від дівчини запах, тому він всіляко спробує до неї наблизитися, але при цьому намагається не виявляти свою зацікавленість;
 • швидкоплинні і спонтанні дотику. Він постійно стосується супутниці: то поправить їй волосся, то смітинку прибере з одягу. Зазвичай це проявляється, якщо з’являється прагнення «бути» з дівчиною, але поки що вона залишається недоторканною;
 • підсвідоме наслідування. Зацікавлений в близькості з коханою хлопець на рівні підсвідомості запам’ятовує характерні ознаки в її поведінці і жестах, копіюючи їх. Це природний спосіб розташування до себе, який реалізується інстинктивно;
 • зовнішній дискомфорт. Виявляючи нетерплячість, він розстібає свою сорочку, йому здається, що заважає галстук, і він поправляє його. Виникає характерна хрипотою при розмові. При порушенні у нього починає підвищуватися температура тіла, а також пересихає горло, що створює певні незручності. Щоб більш-менш стабілізувати становище, йому потрібно постійно ковтайте слину, він намагається позбутися від уявного дискомфорту від предметів одягу;
 • ознаки нетерпіння. Він стукає пальцями, починає грати з годинником на руках, кладе ногу на ногу. Це свідчить про незручності і напрузі, які він хоче залишити непомітними;
 • стегна. Потрібно звернути увагу на те, в якому вони стані. Коли руки на стегнах, або він періодично рухає ними, пальці заводяться за ремінь – це можна розцінити як ознаку порушення;
 • руки. На їхнє місце також слід звернути увагу. Коли руки поміщені в кишені, однак великі пальці залишаються з зовнішньої частини, вважайте це явною ознакою готовності молодої людини до близькості. Подібна поза як би натякає про те, що головним буде саме він;
 • змінюється напрямок тіла, ніг. Руки його розташовуються на стегнах, при цьому тіло розгорнуто до дівчини. Це говорить про те, що він націлений дізнатися її ближче, вся увага він віддає своїй обраниці. Це ж говорять і повернені в сторону дами шкарпетки черевиків. Цей жест відносять до запрошує, як кажуть сексологи;
 • торкається до своїх губ. Рідкісні дотику до губ можуть означати потребу хлопця в поцілунках. Іменного цього він і чекає.

по поведінці

Якщо хлопець сповнений бажання затягнути дівчину в ліжко, проявляється це на ньому по-різному. Іноді він висловлює прямі натяки, а часом приховує цей факт. Незважаючи на скритність, все ж загальні ознаки бажання проявляються досить добре.

Він постійно намагається стежити за своїм зовнішнім виглядом, щоб бути ідеальним. Коли він знаходиться поруч з молодою особою, то іноді поправляє своє волосся, запонки.

90% ознак працюють тільки в поєднанні між собою

Слід розуміти, що тільки за наявністю одного з ознак неможливо з упевненістю стверджувати про збудженому стані. Реагувати буйно при виявленні одного з них не потрібно, так як слід оцінювати тільки їх поєднання.

Неправильно зрозумілий підтекст призведе до виникнення непорозумінь і казусів.

Натяк на інтим іноді звучить і в ході листування, оскільки відсутність візуального контакту дозволяє висловити почуття і емоції більш сміливо:

 • він пересилає фото, зроблені на прогулянці з дівчиною, кажучи про її неймовірною привабливості і сексуальності;
 • він весь час говорить компліменти. Це не обов’язково компліменти, що стосуються зовнішності, іноді вихваляють і інші особистісні якості обраниці;
 • від нього прозвучала пропозиція продовження знайомство вже в статусі його дівчини, або ж хлопець запрошує «на чай», «подивитися кіно» і т. д. Будь-яка пропозиція до себе додому, в якому не передбачається присутність сторонніх осіб, слід розцінювати саме як пропозиція побути тет-а-тет.

Подивіться відео. Дізнайся, що чоловік хоче від тебе насправді.

поцілувати

Навіть після двох побачень він не спромігся навіть перейти до поцілунків? Невже він вирішив тримати тебе на дистанції і обмірковує, як би делікатніше розлучитися? Не потрібно відразу ж створювати драму на порожньому місці. Підсвідомо він натякає тобі на те, що не проти і перейти до поцілунків, але ти ніяк не проявляєш тями і не дозволяєш підійти до себе. Тут вже винен явно не молода людина.

Припинити нерозуміння і зрозуміти, що він уже налаштований на поцілунки, можна, коли хлопець:

 • пильно дивиться на дівчину і на її губи, при цьому як би мовчки чекаючи дозволу;
 • скорочує між вами відстань настільки, що дівчина починає чітко чути стукіт його серця і плутане дихання;
 • весь час облизує губи, хоча для цього немає ніяких передумов – на вулиці не жарко, та й вода перед ним в пляшці;
 • починає плутано говорити, дихання його збивається, долоні раптово пітніють;
 • переходить на шепіт, намагаючись на вушко щось говорити дівчині, як ніби вони не вдвох, а в натовпі людей, яким є якась справа до розмов;
 • призначає зустріч у місці, яке можна назвати романтичним: на теплоході, катері, просто запросив в затишне малолюдне кафе, або ж взяв квитки в останніх рядах на кіносеанс.

Ознаки, які видадуть

 1. Коли ж можна однозначно сказати, що у хлопця є думка затягнути тебе в ліжко, якщо зовні таке прагнення начебто ніяк не проявляється.
 2. Психологія: якщо чоловік любить по-справжньому, як він себе веде?
 3. Перша ознака. 

  Він чеше свій ніс

Помітили, що перебуваючи поруч з вами, він постійно чухає собі носа? Ця ознака не означає, що йому потрібні міцні напої. Цілком ймовірно, що саме його бажання сприяє появі подібної особливості.

Окремі нервові закінчення, що розташовуються на чоловічому носі, «відповідальні» за прояв ерекції. Цей факт ще й науково доведений та обґрунтований, чого не скажеш про вигадку наявності прямого зв’язку між розміром носа і розміром «гідності» чоловіка.

Друга ознака. Його очі стають чорними

При можливості подивіться співрозмовнику в очі. Якщо зіниці його збільшені, вони починають перекривати райдужку очі, звідки виникає і чорний колір.

Це перша ознака того, що він збудився і бажає зайнятися сексом.

Виняток – нічний час доби (оскільки адаптуючись до темряви, зіниці також розширюються) і застосування очних крапель, прописаних окулістом (препарат може впливати аналогічним чином).

Третя ознака. Його руки розташовуються нижче пояса

Руки хлопця якщо ви підходите до об’єктом свого бажання постійно розташовуються внизу: він тримає їх біля кишень, поправляє свій ремінь, перебирає гудзики на сорочці біля пояса або інші аксесуари. Нічого дивного в цьому немає, він не нервує. Підсвідомо людина бажає привернути твою увагу саме до того місця внизу від пояса, показуючи, що він сексуально напружений і готовий до близькості.

Четверта ознака. голос грубіє

Джерело: https://o-okkultizme.com/psixologiya/lyubov-i-otnosheniya/kak-ponyat-chto-muzhchina-xochet-tebya.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *