Як звести чоловіка з розуму? Поради сімейного психолога Зберовского

Часом здається, що всіх, а особливо чоловіків, цікавить тільки секс і палкі дівчата, готові надати його на перше прохання. Однак подумайте самі, чи надовго вистачить задоволення від такого сексу. І ось порівняйте: чоловік йде, він тиждень вже світиться від щастя, з його обличчя не спадає промениста посмішка – таке трапляється тільки від сексу по дуже-дуже велике кохання.

4 28146 15 Ноября 2020 о 01:06 Автор публікації: Ольга Новикова, економіст

 

Чи давно вас хотів чоловік? Чи не кликав з похмурою фізіономією на годинку в кафешку, а пристрасно домагався вашої уваги і боязко запрошував на побачення? Чи не вальяжно кидав пару слів, раз у раз поглядаючи на годинник, а ловив кожен погляд і інтонацію, намагаючись розгадати ваші почуття і потай боячись бути відкинутим. Чи давно, дивлячись в очі чоловіка, ви розуміли, що він готовий покласти весь світ до ваших ніг, віддати все, аби ви сказали «так» ?! Якщо давно, то вам точно пора дізнатися, як звести чоловіка з розуму в ліжку.

І не бійтеся: Системно-векторна психологія Юрія Бурлана НЕ буде третім зайвим, чи не буде лізти до вас в ліжко з вульгарними радами або нескромними рекомендаціями, вона допоможе дізнатися, як звести чоловіка з розуму одним поглядом або навіть одним рядком тексту в соціальних мережах, що не кажучи вже про секс.

 

як звести чоловіка з розуму ліжку

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *