Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Споконвіку чоловік вважався завойовником земель, держав і, звичайно, жіночих сердець. У ті далекі часи дівчині залишалося чекати моменту, коли на неї звернуть увагу, оберуть в фаворитки, а може, і в дружини.

Зміст приховати

Але світ нестабільний, пріоритети змінюються, тому сьогодні нікого не здивуєш жіночої ініціативою. Представниці слабкої статі стали більш незалежними, самодостатніми, тому нерідко вибір, коли, кого і як завойовувати, роблять саме вони.

Але в гонитві за першістю жіноча половина людства трохи забула про своє справжнє призначення.

Трохи про жіноче самоті і психології

Емансипація, крім соціального прогресу, мала деякий дисбаланс в суспільство. Сьогодні жінки мають безліч можливостей чудово виглядати, побут завдяки технологіям також не складає особливих проблем, що ж заважає бути щасливою? Скільки дівчат при приголомшливою зовнішності і вражаючих розумових здібностях залишаються одні!

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Саме для вирішення подібних проблем створено безліч жіночих клубів, які допомагають розкрити в собі богиню і вчать тому, як звести чоловіка з розуму.

Психологія представниць слабкої статі, завдяки тематичним клубам, починає вибудовуватися таким чином, що бажана зустріч з «тим самим єдиним» не примушує себе довго чекати.

У зв’язку зі зміною думок стає іншим і поведінку.

Що потрібно чоловікові?

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Перш ніж давати поради з приводу того, як зводити чоловіків з розуму, потрібно для початку розібратися, що насправді потрібно хлопцям від дівчат. Більшість відповість – інтимні стосунки. Так, без задоволення фізіологічних потреб здоровим не прожити. Але насправді не все так просто. Якби сильній статі потрібно було тільки це, не створювалися б сім’ї, не здійснювалися б подвиги, не було б стільки доказів любові на сторінках класичної літератури.

Увага. Як подарувати його близькій людині на відстані?

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Чоловікові, перш за все, потрібна увага. У далекі часи наших бабусь люди могли роками не бачити один одного з різних причин, а почуття проносилися крізь все життя. Як звести чоловіка з розуму на відстані, прекрасно знали тоді, але користуються даними методами і зараз. Жінці важливо намалювати в голові чоловіка прекрасний образ, саме він буде розбурхувати уяву, навіть при фактичній відсутності дами поруч. Ласкаве звернення в листах, ніжні мови по «Скайпу» – метод, яким проявляється увагу, особливого значення не має.

Рекомендації для ведення переписки на відстані

Отже, наприклад, в наш час поширені шлюби з іноземцями. Практично всі подібні історії починаються з листування через інтернет. А як звести з розуму чоловіка словами? При письмовому спілкуванні необхідно дотримуватися однозначно важливого тону. У процесі вивчення емейлів можна скласти про людину перше враження.

Залежно від близькості спілкування, слід збагачувати фрази компліментами і похвальними висловлюваннями. Чоловіки – як великі діти. При особистому спілкуванні дуже дієвим є поєднання низького тембру голосу і впевненого зацікавленого погляду. Адже які б слова не вимовлялися, без додаткових впливів не обійтися.

позитивна енергетика

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Абсолютно для всіх жінок існує один універсальний рада, як звести чоловіка з розуму на відстані, – це позитивна енергетика. Коли людина випромінює щастя, це служить магнітом для притягання потрібних людей, неважливо, наскільки далеко вони знаходяться. Гармонія всередині жінки, повнота почуттів – обов’язкова умова її благополуччя протягом життя. Самотність таким жінкам не загрожує. Підвищити свій енергетичний рівень можна за допомогою творчості, улюбленого хобі і чисто жіночих справ, які приносять радість. Коли представниця прекрасної статі створює навколо себе атмосферу затишку, спокою та достатку життям, вона стає по-справжньому привабливою.

Як зводити чоловіків з розуму в ліжку?

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

У темі зваблювання не варто забувати і про класичні методи спокушання. Як звести чоловіка з розуму в ліжку? Красиве тіло, доглянута зовнішність, жіночне плаття, білизна для особливих випадків, туфлі на шпильках – арсенал, який допоможе в цій справі. Можна влаштувати романтичну вечерю вдома, розставивши ароматичні свічки і приготувавши страву-афродизіак, створюючи при цьому має обстановку для близькості. Жоден чоловік не відмовиться від еротичного танцю. Повільне роздягання під розслаблюючу музику однозначно підігріє його інтерес. Далі можна перейти до еротичного масажу з використанням масел. Доречно прийняти спільно душ або ванну з піною.

Як звести чоловіка з розуму в ліжку? У цій справі головне – бути розкутою і впевненою в своїй привабливості. Це подобається чоловікам, вони відчувають себе на висоті з такими жінками. Ніч – прекрасна пора для прояву всіх своїх потаємних бажань і фантазій, їх варто тільки лише узгодити між собою. Отримуючи задоволення, жінка доставляє його і партнеру.

Про те, як звести чоловіка з розуму в сексі, розповідається в багатьох книгах, фільмах і навіть на тренінгах. Технічно все поради виконати нескладно, варто лише підібрати відповідний для обох. Тут стануть в нагоді і оральні ласки, які подобаються всім чоловікам без винятку, і традиційні види сексу.

Однак варто приділити особливу увагу передодню романтичної зустрічі, своєрідного антуражу. Адже томне очікування тільки посилює бажання. При цьому не завадить одягтися так, як подобається чоловікові, нанести його улюблені парфуми на ділянки власного тіла, зробити спокусливий макіяж.

Чому б не використати це в своєму способі зваблювання?

Поцілунки, ніжність і, звичайно ж, ласка …

Як зводити чоловіків з розуму? У нашому столітті люди мають дуже напружений графік роботи і пов’язаних з нею справ. Тому, зустрічаючи чоловіка після насиченого трудового дня, потрібно дати йому можливість розслабитися.

Адже може трапитися так, що на продовження романтики у нього просто сил не вистачить. Як поцілунками звести чоловіка з розуму здогадається, напевно, кожна. Адже злиття губ – це не просто процес, це обмін енергією.

Так чому б не підживити таким приємним чином свого знесиленого добувача? Можна легкими поцілунками провести лінію по комірцевої зоні або шиї, яка є вельми чутливою областю чоловічого тіла.

Таким чином, дуже просто визначити ті місця, де доторку губ або мови викликають найбільш приємні відчуття. Такий своєрідний масаж послужить прекрасним засобом від напруги і втоми. І хто знає, чим закінчиться вечір?

Як бути з чоловіком, який одружений? Поради молодим дівчатам

Ми вже дали багато порад з приводу того, як зводити чоловіків з розуму. Але ще не торкнулися одну важливу тему. Всім відомо, заборонений плід солодкий. Це стосується відносин з невільним чоловіком. Звичайно, на чужих осколках щастя свого не побудуєш. Але в житті все буває.

Якщо чоловік дозволяє новому почуттю увійти в його життя, значить, в колишньому укладі щось було не так. Часто сімейне життя перетворюється для людини в борошно. Звикання один до одного, спільний побут з часом стирають гостроту почуттів. На заміну приходить втома і образа.

Кому захочеться витрачати своє життя на постійне з’ясування стосунків. Тому починаються пошуки партнерки на стороні.

Вдихніть в нього нове життя, подаруйте яскраві емоції і почуття

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Нова зв’язок може стати кінцем старого життя, а іноді просто залишається скороминущим захопленням. Щоб зрозуміти, як звести одруженого чоловіка з розуму, і тим самим дати йому ковток свіжого повітря в атмосфері почуттів, потрібно просто подивитися по сторонам, на навколишні сімейні пари. Більшість виглядає закатованими побутом і рутиною. Значить, залучити одруженого чоловіка досить легко. Необхідно лише дати йому відчути смак життя. Коли зустрічі бувають раптовими, сюрпризи влаштовуються не за розкладом, і немає вимог, а є прохання і побажання. Легкість відносин на перших етапах дуже підступна, адже далі два шляхи – залишити все, як є, або перейти на новий рівень.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

У другому випадку важливо не наступити на граблі дружини, тобто не перетворити романтичне захоплення в рутинне співжиття в разі потреби. Звичайно, труднощів не уникнути. Але пережити їх можна з гідністю.

Давати чоловікові відчути, який він значимий для жінки, нагадувати про його неповторності і силі, а також дякувати небеса за зустріч з ним – ось ті чотири слона, на яких тримається всесвіт на ім’я Любов. Одружений він або вільний, не має значення. Говорячи чоловікові про його позитивні якості, жінка вселяє в нього впевненість.

Згодом він і сам починає вірити в добро всередині себе, далі йдуть відповідні вчинки. Адже чоловік проявляється себе так, як йому дозволяє зробити це жінка.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

невелике висновок

Сподіваємося, що завдяки нашим рекомендаціям ви зрозумієте, як звести чоловіка з розуму. Психологія представників сильної статі, безумовно, піддається вивченню і розумію. Якщо добре її пізнати, то можна звести з розуму будь-якого чоловіка. Удачі вам в амурних справах.

Джерело: https://www.syl.ru/article/183510/new_kak-svodit-mujchin-s-uma-jenskie-ulovki-i-hitrosti

Як звести чоловіка з розуму: дієві способи

18 лютого 2017 2411

Для кожної жінки залишається нерозв’язною загадкою питання: «Як же звести чоловіка з розуму?». Безумовно, добитися уваги з чоловічого боку можна однією міні-спідницею і привабливою посмішкою. Але найголовніше – це завоювання душі, здійснити яке можна тільки правильною поведінкою.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Як звести чоловіка з розуму: аспекти психології

Для того, щоб завоювати душу чоловіка, жінка може робити акцент на абсолютно різні речі. Це залежить не тільки від характеру обранця, а й від багатьох інших факторів. Незважаючи на те, що кожна людина індивідуальна, психологи виділили ряд психологічних аспектів, які узагальнюють всіх представників сильної статі.

Психологічні аспекти:

 • чоловіки не розуміють натяків з боку жінки або дуже слабо їх вловлюють;
 • вони прямолінійні, тобто все сказане було обдумано заздалегідь і не має прихованого підтексту;Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла
 • вони обожнюють прямоту і ненавидять мова, побудовану на здогадах;
 • сильна половина має потребу в ніжності і турботі не менш, ніж слабкий;
 • чоловіки не люблять доступність, їм подобається добиватися;
 • вони досить рідко звертають увагу на всякі дрібниці і зазвичай навіть не запам’ятовують їх;
 • представники сильної статі люблять смачно поїсти, як не намагалися приховати цей факт;
 • варто пам’ятати, що абсолютно для будь-якого чоловіка враження, вироблене тільки зовнішністю, незабаром випарується;
 • серед сильної статі існує маса нерішучих особистостей, не слід постійно розраховувати на те, що чоловік завжди повинен підійти першим.

Безперечно, вивчення чоловічої психології в загальному недостатньо для того, щоб звести обранця з розуму. Важливо враховувати безліч інших особливостей аж до таких дрібниць, як знак Зодіаку.

 • Лінія життя на руці Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла– про її трактуваннях можна дізнатися з нашої публікації.
 • Чому не сняться сни – читайте в цій статті.
 • Звідси ви дізнаєтеся, як доглядати за садової гортензією.

Як звести чоловіка з розуму в залежності від знака Зодіаку

Початок відносин – це досить значимий період, під час якого дві протилежності можуть виділити один у одного будь-які особливості характеру і негативні сторони. На жаль, обранець не завжди дає себе відчути з самого початку.

В цьому випадку, завоювати серце чоловіка стає складніше. У вирішенні цього завдання жінці може надати допомогу характеристика знаків Зодіаку.

Звести чоловіка з розуму в залежності від знака Зодіаку можна, з огляду на наступні факти:

 1. Овни. Чоловіки-Овни відрізняються енергійністю і бурхливою фантазією. Завоювати його увагу можна за допомогою ініціативності і нетрадиційного погляду на те, що відбувається навколо.
 2. Телець. Представники цього знака наділені таким прекрасним якістю, як романтичність. Для того, щоб домогтися любові Тельця, жінці необхідно регулярно вносити щось нове в їх відносини і ні в якому разі не акцентувати на побутові проблеми.
 3. Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тілаБлизнюки. Представники цього знака відрізняються злегка роздвоєною натурою, часто вони самі не знають, що саме їм потрібно. Дівчина, яка вирішила звести з розуму Близнюка, повинна вміти підлаштовуватися під нього і бути готова виконувати його забаганки.
 4. Лев. Обраниця Льва повинна бути слухняною і скромною, цей знак дуже любить порядність і хороші манери.
 5. Рак. Чоловік-Рак не відноситься до тих людей, які просто так відкриють свою душу, він дуже уважно придивляється до своєї обраниці. Для нього важливо, щоб жінка була серйозною і мала чітко сформульовані плани на майбутнє. Звести з розуму Рака не так вже й просто.
 6. Діва. Представники цього знака Зодіаку не відрізняються особливою романтичністю і мрійливістю, але все ж здатні полюбити один раз і на все життя. У дівчат Діви найбільше цінують вірність і щирість, з такими чоловіками краще не грати і не прикриватися за маскою.
 7. Ваги. Зачарувати чоловіка-Терези можна за допомогою вознесіння його на вершину блаженства. Представники цього знака цінують те, що обраниця постійно прагнути зробити їм щось приємне і незвичайне.
 8. Скорпіон. Скорпіони є палкими натурами, які наділені чітким розмежуванням емоцій і розуму. Жінка може спокусити такого чоловіка однаковим поглядом на життя або непереможністю.
 9. Стрілець. Для того, щоб близько підібратися до Стрільця, жінка повинна мати специфічне почуття гумору. Представники цього знака люблять веселощі і рух, вони просто божеволіють від креативних і веселих представниць прекрасної статі.
 10. Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тілаКозеріг. Козероги ставляться до числа чоловіків, які люблять постійність і ненавидять несподіванки. Звести з розуму Козерога навряд чи вийде, але завоювати його любов цілком можливо. Обраниця представника цього знака повинна мати високий рівень інтелекту і не вульгарною зовнішністю.
 11. Водолій. Чоловіки-Водолії відносяться до допитливих натурам, їм цікава абсолютно будь-яка дрібниця в подробицях. У дівчат вони цінують відкритість, щирість і прямолінійність.
 12. Риби. Чоловіків-Риб можна сміливо назвати мрійниками, вони постійно відриваються від реальності і живуть надіями на що-небудь. Звести з розуму такого чоловіка дуже просто, достатньо лише почати мріяти разом з ним.

Читайте також:   Овен і діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

Звичайно, керуватися одними лише особливостями знаків Зодіаку не варто. Хоча астрологи стверджують, що саме гороскопи можуть навчити жінок і чоловіків побудови довгих і міцних відносин.

Від яких жінок чоловіки божеволіють, зовнішність має значення?

З давніх-давен існує думка, що зовнішність має велике значення. Незважаючи на те, що переваги у представників сильної статі різні, існує кілька факторів, які без сумніву привернуть чоловіка до жінки.

Серед прекрасної статі побутує хибна думка про те, що сильний дивиться тільки на одяг і фігуру. Виявляється, чоловік набагато наблюдательнее, ніж здається.

Представники сильної статі звертають увагу на такі речі:

 • манікюр;
 • тон волосся;
 • взуття;
 • тон голосу.

Поєднання хороших манер з акуратним зовнішнім виглядом зведе з розуму будь-якого чоловіка без сумнівів. Дуже рідко зустрічається те, що сильна стать воліє вульгарний зовнішній вигляд.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Також жінка повинна пам’ятати, що при зустрічі ні в якому разі не можна бігти і кидатися на чоловічу шию. Не потрібно відразу висловлювати радість і розташування. У будь-якому випадку жінці необхідно створити інтригу і трошки прикинутися недоторкою.

Як звести з розуму чоловіка поцілунком

Для того, щоб звести з розуму чоловіка поцілунком потрібно ретельно дослідити його тіло і виявити найбільш вразливі місця. Багато тануть від покусування шиї, деяким приємні дотики до вух або животу. У цьому випадку все відбувається суто індивідуально.

Найкращим є розпитування чоловіки про його інтимні переваги і перехід від розповіді до дій. Сильна стать просто божеволіє від того, що його сексуальні фантазії втілюються в реальність.

Коли переходити до сексу

Безумовно, перехід до сексу вважається кроком серйозним, не варто ставитися до нього надто легковажно. Не можна з точністю відповісти на це питання, так як рішення криється в готовності обох партнерів.

Незважаючи на це, варто зазначити, що, чим більше жінка не підпускає до себе чоловіка, тим більше він сходить по ній з розуму. Кожній жінці необхідно на якийсь період зберігати неприступність і бути якомога скромніше.

Постіль коштує для чоловіків далеко не на останньому місці. Представникам сильної статі дуже важливо поведінку обраниці в ліжку і задоволення його потреб в повній мірі. Відомо, що істинними майстринями в цій справі вважаються гейші. Саме ці жінки зводять з розуму мільйони чоловіків.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

 1. Поцілунок. Поцілунки повинні бути заворажітельнимі і заводити чоловіка. Під час такої прелюдії в хід необхідно пустити руки і мову.
 2. Порушення. Не варто думати про те, як сильніше порушити свого партнера. Найголовнішим тут виступає збудження самої жінки, обранець повинен бачити, наскільки сильно партнерка хоче його.
 3. Зміна поз. Ні в якому разі не можна займатися любов’ю в одній позі, їх рекомендується міняти кожні 2-3 хвилини.
 4. Скорочення м’язів піхви. Довести чоловіка до швидкого і запам’ятовується оргазму можна за допомогою скорочення м’язів піхви. Досконало оволодіти цією технікою можна за допомогою спеціальних вправ.
 5. Ласки мовою. Гра мовою по тілу обранця не тільки доставить йому непідробне насолоду, а й покаже йому, наскільки сильно жінка ним захоплюється.

Не варто соромитися виконання перерахованих вище рад. Дотримуючись правил східних красунь, ви без сумніву зведете з розуму, кого захочете.

Поширені помилки жінок або чого робити не можна

 1. Крім корисних порад варто розповісти про найпоширеніші помилки, які здійснюють жінки.
 2. Дані недоліки можна зустріти в поведінці практично кожної представниці слабкої статі.
 3. Що не можна робити:
 • підпускати до себе чоловіка занадто швидко і легко;
 • не варто будувати з себе самостійну леді;
 • не варто підлаштовуватися під умови, які незручні;
 • не можна ставити обранця вище власних інтересів;
 • не можна бігти до коханого на першу його покликом, дуже важливо навчити його чекати.

З огляду на вищевикладені рекомендації, жінка зможе домогтися поваги і розуміння з боку чоловіка.

Спокуса – справа тонка, навчившись якому жінка зможе отримувати захоплений погляд чоловіка щодня. Важливо лише зводити з розуму чоловіка регулярно, не даючи йому занудьгувати.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Поради:

 • грайте зі своїм обранцем: стріляйте очима, прочиняйте потаємні місця, облизувати губи;
 • регулярно вносите новинки як в звичайну, так і в статеве життя;
 • доглядайте за собою і підбирайте одяг, яка виглядає на вас ідеально;
 • уникайте конфліктів і суперечок зі своєю другою половинкою.

Досконало оволодівши вищепереліченими прийомами, будь-яка жінка може перетворитися в Володарка чоловічих сердець.

Підбивши підсумок, можна сказати, що звести з розуму чоловіка не так вже й просто. Важливо враховувати всі нюанси і вибрати правильну тактику поведінки. Не варто опускати руки і сумніватися в своїх силах. Кожній жінці під силу підкорити серце обранця, якщо вона дійсно цього хоче.

І ще одна цікава думка по темі статті – в наступному відео.

Джерело: https://nektarin.su/dosug/otnosheniya/kak-svesti-muzhchinu-s-uma.html

Як стати жінкою, яка зводить чоловіків з розуму

У статті поговоримо про те, що подобається чоловікам в жінках. Я розповім, як виглядає і поводиться жінка, здатна звести з розуму чоловіка.

Ви дізнаєтеся, чому важливо мати насичене життя, зберігати гідність в будь-якій ситуації і навіщо робити сюрпризи обранцеві.

Слідуючи моїх рекомендацій, ви навчитеся викликати захоплення чоловіка, підігрівати його інтерес, отримувати увагу і компліменти.

Будь-яка жінка хоче чути компліменти і купатися в захопленні партнера. Але як отримати бажане? Спосіб мислення чоловіків, безумовно, відрізняється від жіночого, проте змусити чоловіка сходити по вас із розуму не так вже й складно. Я розповім, як дізнатися, що подобається чоловікові, і як застосовувати це знання на практиці.

Всі способи сподобатися чоловікові можна поділити на категорії:

 • зовнішність;
 • поведінка;
 • спілкування;
 • інтим.

Жінка, яка зводить чоловіка з розуму, добре виглядає, вміє підігрівати інтерес, приємна в спілкуванні і хороша в ліжку. Давайте детально розглянемо кожен пункт.

зовнішність

Ні для кого не секрет, що чоловіки – візуали. Підібрана зі смаком і по фігурі одяг – відмінний спосіб зацікавити чоловіка. Тільки пам’ятайте, що глибоке декольте в комплекті з ультракороткою спідницею виглядають вульгарно, так що в такому вбранні замість захоплення ви ризикуєте викликати як мінімум подив.

Розстебнутий верхній гудзик блузки, розріз спідниці, оголюються ямку під коліном, що підкреслює талію пояс, застібки, які наштовхують на думку про те, як їх розстебнути, – одяг повинен підігрівати інтерес і змушувати чоловіка фантазувати на тему того, що ховається під вашим платтям.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Одяг повинен бути доречною, чистим та охайним. Якщо вас запросили в ресторан, кросівки і толстовка не найкращий вибір, а міні не підходить для зустрічі на ковзанці.

Пробуйте різні стилі в одязі і стежте за реакцією чоловіка. Так ви зможете дізнатися, подобається йому строгі наряди, романтичні сукні в квіточку або спортивний шик. Знаючи його перевагах, ви зможете підбирати одяг для зустрічей так, щоб він божеволів від одного тільки погляду на вас.

Макіяж – потужна зброя сучасної жінки, якщо користуватися ним з розумом. Чи не переборщіть з тональними основами і рум’янами, дотримуйтесь правил денного і вечірнього макіяжу і підкреслюйте за допомогою косметики свої достоїнства.

Якщо ви зовсім не вмієте фарбуватися, це не привід відмовлятися від косметики: сьогодні в будь-якому місті можна знайти візажистів, які проводять курси з макіяжу для себе. Це корисні знання, які навчать вас за допомогою декоративної косметики маскувати недоліки і виділяти ваші найкращі риси.

Щоб виглядати ефектно і привабливо потрібно правильно поєднувати кольори в одязі, і тоді не один чоловік не пройде мимо, не озирнувшись вам у слід.

Торгові центри пропонують широкий асортимент елементів одягу, які допоможуть звести з розуму вашого обранця: туфлі на підборах, розкішна білизна, панчохи, спідниці та сукні, облягаючі штани, – вибирайте на свій смак. Головне, пам’ятайте, що навіть найдорожча і вишукана річ буде виглядати погано, якщо вона на вас не сидить. Тому на шопінг обов’язково враховуйте особливості вашої фігури.

До слова, про фігуру. Виберіть фітнес до душі, щоб підтримувати тіло в формі. Якщо не любите тягати залізо в залі, відмінно підійдуть пілатес, плавання в басейні, біг, їзда на велосипеді, аквааеробіка, йога, стретчинг і ін.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Всі ці активності покращують циркуляцію крові в організмі, збільшуючи надходження корисних речовин до шкіри, тренують витривалість, гнучкість і підтягують м’язи. Не забувайте і про те, що заняття спортом позитивно впливають на настрій.

Безсумнівно, різним чоловікам подобаються різні типи фігури. Але фітнес в першу чергу потрібен вам для того, щоб відчувати себе впевнено. Жінка, яка відчуває себе привабливою, одним тільки поглядом змушує незнайомців обертатися їй услід.

Спілкування

Чоловіки люблять легкість і комфорт в спілкуванні, а значить, не варто на зорі відносин скаржитися обранцеві на суворого начальника, черги в банку або подорожчали послуги косметолога.

На початку знайомства можна присвячувати чоловіка тільки в ті проблеми, які він може вирішити.

Необхідно вибрати новий ноутбук, нікому забрати вас від подруги пізно вночі, заїла блискавка в сумці – чоловік, який допомагає жінці вирішувати її проблеми, відчуває себе потрібним і затребуваним, що як бальзам для його его. Головне, не забувайте гаряче дякувати обранця, адже без нього ви б ну ніяк не впоралися.

Дуже важливо підігрівати інтерес до своєї персони. Щоб звести з розуму чоловіка, необхідно запам’ятати одне цінне правило: ви можете бачитися з ним рідше, ніж він хоче. У вас тренування, ви втомилися після роботи, йдете в кафе з подругами, вигулюєте собаку або у вас просто інші плани.

Якщо чоловік розуміє, що ваше життя і без нього яскрава і насичена подіями, йому доводиться вчинками пояснювати вам вигоди проведення часу з ним. Люди не цінують те, що дісталося їм без зусиль. Тільки не плутайте наявність вашої власної, окремої від чоловіка життя з показною неприступністю.

Читайте також:   Як натякнути хлопцеві на інтимну близькість: ефективні способи

Подивіться відео від експерта з міжнародних відносин Надії Майер. Дізнайтеся, як справити враження на чоловіка, щоб змусити його думати про вас.

Даруйте емоції

Чоловіки не менше жінок люблять, коли їм роблять сюрпризи і дарують яскраві враження. Будьте для нього джерелом радості, робіть несподівані і приємні сюрпризи.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Сюрпризом може бути що завгодно, головне – в процесі створення подарунка спиратися на переваги і інтереси обранця. Відштовхуючись від цієї інформації, подаруйте йому сертифікат на джип-сафарі або урок сноубордингу, купите радіокерований вертоліт, влаштуйте йому побачення на даху вашого будинку або рушайте на спільний масаж.

Ваше завдання – викликати непідробну радість від несподіваного подарунка, який, до речі, зовсім не повинен бути практичним, але повинен викликати яскраві емоції. Чоловікам подобається, коли жінки думають про них і докладають зусиль для того, щоб доставити радість.

Подивіться відео від практикуючого психолога Надії Майер. Надія розповість, навіщо робити сюрпризи чоловікові і як подарувати йому яскраві емоції.

Поведінка

Чоловікам подобаються доброзичливі, щирі і легкі в спілкуванні жінки з почуттям гумору, з якими не доводиться ламати голову над натяками і можна посміятися над незграбною ситуацією.

Але це зовсім не означає, що ви можете пити пиво з ним в гаражі, хихикати над сальними жартами або ігнорувати зневажливі висловлювання на вашу адресу. Жінка, здатна звести з розуму, зберігає гідність в будь-якій ситуації і не дозволяє оточуючим ставитися до себе нешанобливо.

Як же поводитися, щоб справити враження на чоловіка? Про це читайте даний матеріал.

Чи не грубіянить офіціантові в кафе і не продовжує розмову з хамом, не матюкається в пробці і не виносить лайки в свою присутність, чи не скандалить в черзі в магазині і не реагує на провокації скандалістів, не зловживає алкоголем і не бажає перебувати в суспільстві завзятих пияків, які не танцює на столі на дні народження друга чоловіка і не схвалює сміхом подібна поведінка інших жінок.

Те, як ви ставитеся до себе, безпосередньо впливає на ставлення до вас оточують. Хочете, щоб обранець ставився до вас з трепетом і захопленням? Покажіть, що з вами можна тільки так: демонструйте віддалення після неприйнятних для вас вчинків, прямо говорите про те, що вам категорично не подобається.

Зберігайте баланс і не перетворюйтеся в зануду і снігову королеву. Якщо ви будете вичитувати чоловіка як маленького за кожну дрібницю, він тисячу разів подумає, чи так уже сильно ви йому потрібні.

Чоловік – не ваш дитина, ви можете пояснити, що вам щось не подобається, але не намагатися його перевиховати.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Постільний режим

Інтим – невід’ємна і дуже приємна частина відносин. Ваше завдання в тому, щоб з’ясувати, що подобається чоловікові: яку білизну, іграшки, ритуали або певні дії його заводять, і використовувати це знання регулярно.

Можете запитати прямо або з’ясувати досвідченим шляхом. Досліджуйте тіло коханого: практикуйте різні техніки масажу укупі з ароматними оліями, шукайте особливо чутливі точки, відзначайте його реакцію і частіше робіть те, що приносить йому задоволення.

Чоловіки люблять, коли їх хвалять. Якщо вам добре з партнером, обов’язково висловлюйте це – рухами, стогонами або ніжним шепотом, компліментами після близькості.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Чи існують на світі чоловіки, яким подобаються тихі та нерухомі в ліжку жінки. Решта буквально божеволіють, коли партнерка щиро і пристрасно демонструє своє задоволення. Тільки не орієнтуйтеся на актрис еротичного жанру, щоб не виглядати безглуздо: подібні фільми мають мало спільного з реальним життям.

Як зберегти інтерес

 1. Чоловіки не цінують те, що їм дісталося занадто легко: чи не біжіть на зустріч на перший поклик і не погоджуйтеся на побачення в незручний час.
 2. Ваші особисті справи і інтереси важливіші чоловіки: якщо жінка його цікавить, він почекає.
 3. Дозвольте собі бути жіночною – чоловікам подобається бути незамінними, доглядати і піклуватися.
 4. Чи не підлаштовуватися і не жертвуйте своїми переконаннями і принципами на догоду чоловікові – так ви втратите не тільки його інтерес, а й повагу.

Відповіді на запитання

Подобається колега, але він не робить спроб познайомитися ближче. Робити перший крок – не в моїх правилах. Як спровокувати його на більш близьке знайомство?

Для початку з’ясуйте, чи вільний він. Можливо, причина його відстороненості криється в тому, що він вже зустрів свою любов.

Якщо ж чоловік вільний, дійте. Не забувайте, що чоловіки люблять очима, так що не ігноруйте косметику і підкреслює фігуру одяг. Пожартуйте за обідом, підтримайте розмову, розкажіть про свої захоплення – можливо, йому захочеться дізнатися про вас більше.

Пам’ятайте, що жінка може дуже багато чого висловити одним тільки поглядом. При розмові дивіться йому в очі трохи довше, ніж зазвичай. Це невербальний сигнал симпатії. Якщо чоловік зацікавлений, подібний сигнал може стати стимулом до того, щоб запросити вас на побачення.

Нещодавно у відносинах з новим чоловіком. Я багато вкладаю в цей союз, приділяю увагу, дбаю, намагаюся бути на висоті завжди і у всьому. Але мені здається, він починає холонути. Як повернути його інтерес?

Перестаньте бути зручною. Чоловік, якому нема чого завойовувати, втрачає інтерес.

Відмовтеся пару раз від зустрічі, пославшись на справи, перестаньте підлаштовуватися на догоду його перевагам: у відповідь на запрошення в кіно скажіть, що хочете в театр і т.д.

Жінка, яка ставить відносини вище власних інтересів і на перший поклик готова до зустрічі, втрачає повагу і привабливість в очах партнера.

Кілька років в шлюбі, любимо один одного, але від колишньої пристрасті не залишилося і сліду. Чи можна повернути перчинку у відносини?

Можна і обов’язково потрібно. Візьміть ручку, аркуш паперу і гарненько подумайте: за які якості чоловік полюбив вас свого часу? Запишіть і дайте відповідь собі чесно: чи залишилася в вас хоча б половина цих якостей, або ви перетворилися в ту, якою обіцяли ніколи не ставати?

Станьте для нього знову тієї самої, якій він одного разу віддав його серце. Купіть красивий комплект білизни, змініть тренувальні штани на привабливий комплект домашнього одягу, зробіть укладку замість хвостика, запросіть його на побачення, зробіть приємний сюрприз. Рутина і спільний побут – вбивці пристрасті, тому робота над відносинами не закінчується ніколи.

Придумайте спільний ритуал, який доставляв би задоволення вам обом: похід в спа по п’ятницях, масаж за переглядом серіалу, тренуйтеся разом. Позитивні емоції, які подружжя отримують удвох, зближують і налаштовують на позитивний лад.

що запам’ятати

 1. Жінка, здатна звести чоловіка з розуму, добре виглядає, вміє підігрівати інтерес, приємна в спілкуванні і хороша в ліжку.
 2. Упевнена в собі жінка, яка відчуває себе привабливою, притягує погляд і викликає захоплення.
 3. Ви можете бачитися з чоловіком рідше, ніж він хоче: ваше власне життя – яскрава і наповнена подіями.
 4. Чоловік цінує і поважає вас рівно настільки, наскільки ви самі це робите.
 5. Чи не перетворюйтеся в зануду і снігову королеву, чоловікам подобаються легкі в спілкуванні жінки з почуттям гумору.
 6. Чоловіки не менше жінок люблять сюрпризи і яскраві враження.
 7. Зберігайте баланс жіночності і незалежності.

Джерело: https://womanwise.ru/otnosheniya-s-muzhchinoj/lyubov/kak-svesti-s-uma.html

Як звести чоловіка з розуму в ліжку – п’ять кроків до бажаності і щастя

Безліч жінок задаються питанням про те, як звести чоловіка з розуму в ліжку. Чоловік – істота загадкове, непередбачуване, і часто для нього ліжко – це не привід для знайомства. Хочеться стати тією єдиною, пристрасть до якої назавжди запалить серце твого обранця.

Володіючи системними знаннями, ти зрозумієш, як завоювати коханого зі стовідсотковою гарантією і стати коханою і щасливою.

Ти хочеш, щоб після ночі з тобою улюблений забув всіх жінок, які були до тебе, а заодно і своїх теоретичних майбутніх? Знання про те, як завоювати свого обранця, – це як таємна влада над ним, яка запалює світло в його очах, змушує прагнути до підкорення будь-яких вершин. Це цілий світ, який сходиться в одну точку для вас двох в атласною темряві пекучої ночі.

Ти  жінка і все в твоїх руках

Спроба №1. Міс Досконале тіло

Ти витрачаєш 24 години на добу, щоб твоя зовнішність стала ідеальною: від кінчиків напедікюренних пальчиків до наісексуальнейшего вигину вій. Дієта, фітнес, навіть домашні тапочки на шпильках.

Будь-який хлопець із захопленням буде володіти таким чудовим тілом. Але … улюблений пішов до іншої. І якби ж то до імператриці, а то до невиразною сусідці з мишачим хвостиком.

Так справа не піде. Значить, треба щось ще.

Спроба №2. Розкута і емансипована

Ти прямо питаєш, як зробити йому добре і озвучувати свої бажання, реалізація яких, здається, повинна йому сподобатися. Улюблений в ступорі плескає на тебе очима.

Прийшла пора брати ініціативу в свої руки … До цього ти навіть не припускала, що ліжко – це те, що тобі не подобається. Він чомусь більше не дзвонить, та й ти про всяк випадок внесла його в «чорний список».

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Спроба №3. Непередбачувана і зваблива

Ти методом обережних спроб з’ясовуєш, що його заводить. Те шепочеш на вушко, то танцюєш, то м’яка і ніжна, то накидається тигрицею.

Твій милий марнує компліменти і називає богинею любові. Однак з’ясовується, що таких богинь у нього три і ще пара десятків в запасі.

Спроба №4. У позі лотоса

Скинувши остогидлі шпильки, робиш упор на свій особистісний ріст і самовдосконалення. Позитивне мислення, візуалізація і щоденне заповнення таблиці успіху підносять тебе над навколишнім світом на нереальну висоту.

Тепер ти сама знаєш, що ти богиня любові. Але, рівно ті десять хвилин, які проводиш перед дзеркалом, повторюючи афірмації.

Спроба №5. Як звести чоловіка з розуму і стати богинею любові і пристрасті?

Чоловік всім своїм єством прагне з головного чуттєвого осмислення життя – злягання з жінкою, і, виходячи з цього, системне мислення визначає єдине призначення жінки по відношенню до чоловіка – бути бажаною.

Природне потяг, забезпечується нематеріальними свідомо запахами – феромонами. Ми несвідомо відчуваємо привабливість партнера. Цей вибір робить жінка, а чоловік йде за запахом, реагуючи на її заклик. Жінка приваблює чоловіків в залежності від того, в якому внутрішньому стані вона знаходиться і які у неї вроджені властивості.

Чим більше збалансовано стан жінки, тим більшу популярність і сексуальну привабливість вона має в чоловічих очах. І зовсім необов’язково бути при цьому стрункою блондинкою на шпильках або відповідати якимось шаблонами привабливості.

Як звести з розуму чоловіка в ліжку: способи підкорення душі і тіла

Помічено, що, коли ти йдеш в гидке настрої, хоч і при параді і в хмарі парфуму, до тебе чіпляються аж ніяк не принци. А буває, побігла в магазин за хлібом, ненафарбована, але з сяючими очима і співаючим серцем, і обов’язково зупиниться виблискує авто з симпатичним блондином, бажаючим знайомства.

Безумовно, привабливу зовнішність і модну, гарний одяг, що підкреслює достоїнства фігури ніхто не відміняв.

Спочатку феромони, посаджені на запах твоїх добрих духів, привернуть увагу чоловіки, потім він несвідомо відзначить чистоту шкіри твого обличчя. А тільки потім, можливо, помітить особливості твоєї фігури.

А оскільки вроджені бажання у чоловіків різні, то і переваги кардинально відрізняються.

Величезна груди, вузькі стегна і вага «молодого баранчика» припадають до смаку лише 24 відсоткам представників сильної статі. І на це є серйозні причини, приховані в їх несвідомому.

На тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана детально розбираються всі без винятку сексуальні та психологічні переваги чоловіків, про це ви можете дізнатися більше вже на безкоштовних онлайн-лекціях.

Читайте також:   Методи, що дозволяють зрозуміти, що чоловік зацікавлений в тобі

Але багато років так не протримаєшся

95% людей за своєю природою моногамні. Коли жінка закохується, віддається своєму обранцеві, вона несвідомо віддає запах тільки йому одному. Володіння коханою жінкою – найсильніший і єдиний стимул, заради якого чоловік може перевернути гори, летіти в космос, винайти радіо і навіть винести сміття без нагадувань.

По-справжньому і назавжди «зачарувати» чоловіка можна тільки за допомогою глибокої емоційної зв’язку, яку знову ж створює саме жінка. Про більш міцні зв’язки між чоловіком і жінкою можна дізнатися тут:

Бути собою, бути досконалою, бути звабливою  бути бажаною

На тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана розкриваються всі вроджені бажання чоловіка і жінки в залежності від їх векторів. Не потрібно діяти методом проб і помилок, набуваючи негативний досвід, коли є можливість зрозуміти себе і природу чоловіки. І коли це розуміння відбувається, тоді запах людини змінюється, вона хвилює і вабить.

«Відчуття внутрішньої сили і впевненості в собі як в жінці виросло на всі 100%. Коли ти знаєш, що тебе хочуть всі (або майже всі) – це перестає бути важливим і ти розслабляєшся і раптом стаєш собою, а не боягузливим, незграбним виродком. »

Ольга М., фахівець з сервісу і туризму

На лекціях у жінки знімаються помилкові установки та стереотипи, нав’язані суспільством або ніж реалізацією вроджених властивостей. Адже це сковує жінку гірше будь-яких пут, і вона не може відкритися і стати тим, ким дійсно є для коханого: спокусницею, богинею любові, яка кружляє голову і зводить з розуму.

Знайти цю гармонію між зовнішнім виглядом і внутрішнім станом тобі допоможуть лекції тренінгу «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана. Реєструйся на безкоштовні онлайн-лекції і зведи з розуму будь-якого, навіть самого неприступного красеня.

 • Автор Оксана Шустанова
 • Стаття написана з використанням матеріалів онлайн-тренінгів «Системно-векторна психологія Юрія Бурлана.
 • кохання

Джерело: http://svpsychology.ru/kak-svesti-muzhchinu-s-uma-v-posteli-pyat-popytok-k-sovershenstvu/

Як звести чоловіка з розуму

Як звести чоловіка з розуму і стати для нього тією єдиною і неповторною? Багато представниць прекрасної статі нерідко думали про це. Окремі фемін від природи наділені даром зводити чоловіків з розуму, і їм для цього немає необхідності докладати певних зусиль. А ось іншим доводиться постаратися, однак нічого немає неможливого і цього «мистецтва», цілком можливо навчитися. Головне пам’ятати, що в цій справі не існує дрібниць, тут важливо все: невловимі жести, деталі зовнішності, манера говорити і т.д.

Як звести чоловіка з розуму в ліжку

«Ти богиня» – таке в ліжку хоче почути кожна жінка. А ось як зводити чоловіків з розуму? Психологія на цей рахунок рекомендує навчитися дарувати і отримувати задоволення від занять інтимом і пам’ятати, що це невід’ємна частина життя. Слід з’ясувати у обранця, що його заводить найбільше: це можуть бути ніжні слова або покусування, еротичний масаж.

Може деяка визначеність в одязі (високий каблук, коротка спідниця, відверту білизну, або його відсутність). Дізнавшись переваги свого улюбленого, необхідно взяти їх собі на озброєння і використовувати.

Слід пам’ятати, що не можна в ліжку лежати мовчки.

Отримуючи потік насолод потрібно дозволити собі вигинати спину, еротично стогнати, шепотіти ніжні слова, кусати за вухо, навіть дряпатися, якщо це зводить чоловіка з розуму.

Не треба забувати, що представники сильної статі, не менше романтичні в своїх мріях, ніж слабка стать. Сюрпризи і яскраві враження їм припадають до смаку набагато більше, ніж одноманітна повсякденність. Мало хто з чоловіків встоїть перед поєднанням збуджуючих засобів: приємної музики, аромату прекрасних духів і масел.

Щоб звести чоловіка з розуму потрібно продумати все до дрібниць. Можна влаштувати романтичний вечір, приготувати страви-пристрасті з додаванням афродизіаків, що сприяють посилювати інтимне потяг і спонукати до еротичних фантазій.

До афродизіаками відносять прянощі: фенхель, імбир, кмин, кардамон, корицю, базилік, мускатний горіх, коріандр, кріп, чорний і червоний перець, аніс, любисток; морепродукти: ікру, устриці, креветки, мідії, омари, лангусти; гриби, горіхи, яблука, груші, полуницю, всі цитрусові та екзотичні фрукти: манго, маракуйя, банани, фініки; овочі: цибуля, артишоки, часник, помідори, авокадо, шпинат. Здатні посилювати збудження такі напої: кава, алкоголь, какао, а також продукти: м’ясо птиці, кролятина, яловичина, сир, шоколад, перепелині яйця. Якщо грамотно продумати вечерю, з включенням в меню продуктів – афродизіаків, можна досягти бажаних результатів і звести чоловіка з розуму вже тільки гастрономічними вишукуваннями. Отже, перед зустріччю слід запалити свічки, надіти красиву сукню і нижню білизну і пам’ятати, що все,що жінка робить повинно подобатися і їй і її обранцеві.

Прийнято вважати, що жінку можна підкорити, просто сказавши їй пару компліментів. А ось з представниками сильної статі справи йдуть трохи по-іншому. Безумовно, існують заповітні слова, що зводять чоловіків з розуму, але потрібно вміти ними користуватися.

Отже, звести з розуму чоловіка можна наступними фразами:

«Ще ніколи мені не було так добре». Цю фразу можна вимовляти після прекрасно проведеного вечора, прогулянки в парку, відвідування кафе, вечері в ресторані, після бурхливого інтиму.

«Ти найдивовижніший людина з усіх, кого мені доводилося зустрічати». Ці слова слід підтвердити якимись конкретними прикладами, щоб співрозмовник не підозрював жінку в лестощів.

«З тобою я готова на будь-які безумства!». Після цього багатозначно дивимося на свого обранця і загадково посміхаємося. Такі слова варто говорити, якщо дійсно жінка не проти завести більш тісне знайомство.

«Може, заглянеш до мене на чашечку кави?». Ця фраза, як і раніше лідирує, якщо є бажання завоювати чоловіка. Однак ефективна вона в тому випадку, якщо культурно-розважальна програма включатиме щось ще, крім кави.

«Я тебе люблю» – ця фраза здатна звести з розуму чоловіка, якщо обидва партнери налаштовані на серйозні стосунки, в іншому випадку така відвертість здатна відлякати.

Головне завжди пам’ятати, що над відносинами необхідно працювати і самі собою вони навряд чи розвинуться. Тому не варто забувати і про різноманітність дозвілля, пошуку спільних тем для розмов, нових спільних захопленнях.

На питання: «Які жінки часто зводять з розуму?» – більшість представників чоловічої статі без вагань відповідають: «Та, з якою цікаво і не нудно в ліжку». Звідси висновок, відповідаючи цим вимогам можна все життя залишатися для свого обранця найпрекраснішою і бажаною.

Хочете звести з розуму коханого? Але не знаєте, як це зробити? Дуже просто, адже відомий вислів про те, що жінка притягує чистотою свого тіла. А жінки часто збиваються з ніг у пошуках заповітного аромату, щоб підкорити чоловіка. І часто задаються питанням: «Які парфуми зводять з розуму чоловіків?».

Багато фахівців радять орієнтуватися на нюх партнера в питаннях вибору потрібного аромату. Привабливий парфум залишить про жінку найперше, приємне враження, він виступить незамінним атрибутом при романтичних прогулянках. Духи, як і одяг або взуття мають модні тенденції.

Сучасний світ парфумерії пропонує широкий вибір запахів, включаючи найбільш прості варіанти – від простого квіткового аромату до більш складних композицій.

Духи, що зводять з розуму чоловіка, включають нотки цитруса або тютюну, шкіри або дерева. Є чоловіки віддають перевагу ароматам, що відрізняється свіжістю і легкістю.

Інші вважають за краще східні нотки з ваніллю, сандалом, мускусом або іншими прянощами.

У будь-якому випадку, щоб стовідсотково звести чоловіка з розуму, краще поцікавитися у свого обранця, які аромати він вважає за краще, а ідеально разом вибрати відповідний парфум.

Як звести чоловіка з розуму на відстані?

Чіткого алгоритму дій бути не може, оскільки кожен представник сильної статі індивідуальний. Але є способи, які допоможуть привернути його увагу на відстані. Цього можна домогтися за допомогою жестів. Деякі руху і жести діють привабливо для представників сильної статі.

Рухи дам повинні бути гнучкими, плавними, граціозними. Завжди слід жінці тримати плечі розправленими, а спину рівною. Привабливо в очах чоловіків виглядає жінка, що сидить, закинувши ногу на ногу. Наслідуючи жестам чоловіка, його голосу і міміці можна розташувати його до себе і викликати в ньому довіру.

Можна залучити чоловічий погляд відвертим одягом, яка вигідно підкреслює всі вигини жіночого тіла. Також звести чоловіків з розуму можна довгим розрізом на спідниці і з’являється зрідка гумкою від панчіх. Привабливою є блузка з розстебнутою гудзиком, яка ось-ось загрожує распахнуться і відкрити чудовий вид на улоговинку.

На думку чоловіків, найспокусливішими деталями жіночого гардеробу є бюстгальтер, панчохи і туфлі на підборах. Одяг повинен підкреслювати жіночність, але ні в якому разі не бути викликає і вульгарною.

Вельми спокусливо виглядають сукні з струмуючих тканин, які м’яко окреслюють фігуру, або напівпрозорі наряди, які примушують чоловіків поміркувати, що ховається під ними.

Привертають увагу також різні застібки, які наштовхують на думку, як їх розстебнути.

Оскільки чоловіки люблять фантазувати, то їм подобається дивитися на напівголу жінку, коли є можливість представити подумки її без одягу.

Велику роль відіграє якість білизни і його колір. Найбільш приємне для дотиків є шовковисте білизна.

За привабливістю на колір лідирує чорний і червоний, але і тут необхідно враховувати чоловічі смаки.

Червоний колір білизни деяких представників сильної статі відлякує своєю агресивністю, тому краще почати з класики – чорного, а потім, дізнатися про переваги у свого обранця.

Звести чоловіків з розуму можна довгими, шовковистим, доглянутими волоссям натуральних відтінків. Багатьох представників сильної статі переслідує непереборне бажання занурити руку в шовковисте, м’які локони на потилиці.

Чоловіків зводять з розуму вологі, рожеві жіночі губи. При цьому слід не забувати посміхатися, оскільки посмішка робить жінку привабливою.

Представникам сильної статі подобаються привітні, доброзичливі жінки, що йдуть легко на спілкування. Поглядом можна висловити своє ставлення до чоловіка і звести його з розуму. Для цього необхідно підтримувати з ним зоровий контакт.

Велике значення в чоловічому спокушанні відводиться правильно поставленому жіночого голосу, який здатний заворожувати своєю інтонацією. Чоловікам подобається тихий голос, а ось верескливий, різкий здатний тільки відштовхнути.

У свою адресу чоловіки люблять чути захоплення і похвалу, однак головне в цьому не перестаратися. Необхідно просто підкреслювати позитивні якості свого обранця. Це може бути як зовнішність, так і деякі з рис його характеру.

Як звести з розуму чоловіка поцілунком?

Слід дослідити чоловіче тіло і знайти ті точки, поцілунки яких будуть найбільш приємні. Деякі мліють від поцілунків і легких покусувань шиї, багатьом приємні дотики до живота між пупком і статевими органами.

Щоб звести чоловіка з розуму необхідно досліджувати за допомогою губ і язика соски, вуха, внутрішню поверхню стегон, пальці, стопи. Будь-яке з цих місць може виявитися ерогенних.

Іноді досить розпитати улюбленого про інтимні фантазіях, щоб потім завести його і від оповідань з задоволенням перейти до дій. Ніщо так не зводить з розуму, як споглядання оголеної коханої жінки. Користуючись цим, не віддаючи переваги напівтемряви, можна з легкістю порушувати свого коханого.

 • Як звести чоловіка з розуму – секрети:
 • – не потрібно підпускати до себе чоловіка дуже близько і дуже швидко, оскільки зрозумівши, що завойовувати вже нічого, він швидко втратить до жінки інтерес;
 • – не варто під обранця підлаштовуватися. Не можна погоджуватися на побачення, яке призначене в незручний час і в невідповідному місці;
 • – не можна бігти за першим покликом до чоловіка, якщо жінка його цікавить, він почекає;
 • – не потрібно бути надто незалежною і самостійною, слід залишатися жіночною і дозволити обранцеві за собою доглядати;
 • – не можна ставити чоловіка вище своїх інтересів.
 • Оволодівши вищевикладеними прийомами, можна перетворитися в справжню спокусницю, здатну звести з розуму будь-якого чоловіка.

Джерело: https://psihomed.com/kak-svesti-muzhchinu-s-uma/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *