Які чоловіки подобаються жінкам: аналіз всіх аспектів

У пошуках особистого щастя жінки прагнуть відшукати супутника життя, який буде володіти всіма якостями ідеального чоловіка. Цей образ формується ще в дитячому віці на основі виховання і взаємин батьків.

Зміст приховати
5 Які чоловіки подобаються жінкам, який тип вони вважають за краще

У міру дорослішання дівчинки, він доповнюється новими деталями.

Які чоловіки подобаються жінкам, а які риси характеру представників чоловічої статі насторожують і відштовхують? Чи можна зустріти людину, дійсно володіє всіма необхідними якостями?

Які чоловіки подобаються жінкам: аналіз всіх аспектів

зовнішність

Що подобається жінкам в чоловікові? За статистичними опитуваннями, близько 28% прекрасних дам в першу чергу звертають увагу на зовнішність хлопця. Що конкретно їх приваблює?

 1. Особа. При першій зустрічі дівчата розглядають обличчя співрозмовника, вишукуючи в ньому риси сильного характеру і високого інтелекту.
 2. Руки. Верхні кінцівки підсвідомо асоціюються у жінок з чоловічою силою і надійністю. Більшість жінок віддають перевагу чоловікам з широкими долонями і довгими пальцями.
 3. Зріст. Чому жінкам подобається, коли чоловік вище? Поруч з високим партнером вони відчувають себе комфортно і безпечно.
 4. Тіло. Представницям прекрасної статі подобаються хлопці зі спортивною фігурою. Мускулисте тіло говорить про силу і витривалості – такий обранець зможе кружляти кохану на руках!

Що подобається в чоловікові дівчатам сімейного типу? Вони вибирають супутника з широкими плечима і значним зростанням, щоб опинитися під його захистом.

Низькорослих і кремезних хлопців з бурхливою рослинністю на грудях багато пані вважають відмінними коханцями. Досить часто буває, що жінки вибирають в чоловіки людини, абсолютно невідповідного під описаний ними ідеал.

Це ще раз доводить, що чоловік повинен бути красивий не лицем, а душею.

Які чоловіки подобаються жінкам: аналіз всіх аспектів

характер

Що найбільше люблять жінки в протилежній статі? 20-річні дівчата приділяють більше уваги зовнішньому вигляду обранця, а для тих, кому за 30, на перший план виходять надійність, манера спілкування, спроможність. І хоча смаки у всіх різні, виділяють наступні чоловічі якості характеру, які подобаються жінкам.

Здатність чоловіка робити приємні сюрпризи значно збільшує його популярність. Мова йде не про щоденні розкішних подарунках у вигляді діамантових перснів або подорожей на тропічні острови. Справжні леді цінують увагу, тому цілком зрадіють, якщо коханий без приводу піднесе букет красивих квітів або коробку улюбленого шоколаду. Що ще дівчатам потрібно від чоловіків?

Чи подобається жінкам самостійно приймати всі рішення, що стосуються сім’ї? Це швидше виняток з правил, тому що будь-яка представниця слабкої статі бажає мати поруч людину, на якого можна покластися. Чоловіки, які несуть відповідальність за свої вчинки і виконують дані ними обіцянки, буде миле оце і цінуємо другими половинками.

В одному з соціологічних опитувань у 50 жінок запитали: «Які чоловіки вам подобаються?». 29 з них відповіли, що в першу чергу, самодостатні.

Ця риса характеру говорить про те, що людина – різнобічна особистість, що має власні інтереси і володіє глибокими знаннями в певній галузі.

Не кожна дівчина готова почати відносини з хлопцем, єдиним захопленням якого є лежання на дивані під телевізором.

Що жінки люблять найбільше? Коли їх обранець їм вірний. Дами можуть пробачити коханому багато, але походи на сторону терпить 1 з 10. Чоловіча зрада в більшості випадків призводить до розриву взаємин, тому дівчата підсвідомо оцінюють перспективи і довгостроковість союзу з конкретним партнером по його поведінці вже на першому побаченні.

Які чоловіки подобаються жінкам: аналіз всіх аспектів

Які тобі чоловіки подобаються? Напевно, в описі ідеального чоловіка є слова про його доброті. Істинно добра людина приваблює багатством внутрішнього світу, він стане хорошим партнером, з яким знайоме почуття жалю. Кого люблять жінки? Вони обожнюють добрих чоловіків, здатних на вчинки, що несуть благо оточуючим людям.

Дівчатам, безумовно, за смаком розумні і освічені чоловіки. З ними є про що поговорити, вони здатні дати цінну пораду і часто домагаються стрімкого кар’єрного росту. Представниці слабкої статі набагато цікавіше проводити дозвілля з людиною, читаючою книги, ніж з індивідуумом, якого хвилюють лише комп’ютерні ігри.

Що можуть чоловіки, яких добре виховали в дитинстві? Его галантні кавалери, які знають правила етикету і його береже! В відповідних ситуаціях. Будь-леді буде приємно, якщо її обранець відкриє перед нею двері автомобіля, пропустить вперед, заходячи в приміщення, або подарує комплімент.

Антікачества

Багато жінок заявляють: «Мені не подобаються чоловіки, які не можуть задовольнити мої примітивні потреби». Потреби сучасної леді досить скромні: вона хоче уваги і любові, бути з людиною, про яку треба дбати, мати можливість доглядати за собою і залишатися привабливою. Хлопцям з якими рисами характеру найважче досягти жіночої уваги і розташування?

 1. Слабовілля. Чоловік, у якого немає власної думки та інтересів, навряд чи складе вигідну партію. Таких індивідуумів обходять стороною.
 2. Інфантильність. Молода людина, постійно вередує, безвідповідальний і ведучий себе як мале дитя, не доб’ється успіху у жіночої статі.
 3. Грубість. Що може подобатися в чоловікові? Його ласка, вміння підбадьорити і підтримати, а також вирішувати різні конфлікти мирним шляхом. Розпускає руки грубіян, який виражається виключно ненормативною лексикою, відлякує потенційних наречених вже після 10 хвилин знайомства.
 4. Нарцисизм. Якщо людина вважає себе найпривабливішим і чарівним, а кращий співрозмовник для нього – власне відображення в дзеркалі, він ніколи не доб’ється розташування вподобаної дівчини.

Які чоловіки подобаються жінкам: аналіз всіх аспектів

Жінкам, які вибирають партнера, важливо пам’ятати, що остаточний вибір претендента – це показник того, на що ви самі претендуєте в життя. Слід запитати у самої себе – які чоловіки мені подобаються? Зазвичай жінки знаходять привабливими тих, кого приваблюють самі. Тому варто не тільки шукати ідеального чоловіка, але і зайнятися особистісним самовдосконаленням.

Вам може бути цікаво:  Роман на роботі: як правильно себе вести подобаються хлопцям повні дівчата Відносини на відстані: як зберегти почуття

Джерело: https://dom-isemya.ru/semya/psihologiya-lichnosti/kakie-muzhchinyi-nravyatsya-zhenshhinam/

Які чоловіки подобаються жінкам?

Минулий раз я розповів тобі 9 рад як закохати в себе дівчину. Сьогодні ти дізнаєшся, які чоловіки подобаються жінкам!

Ти думаєш, що хтось буде любити тебе таким, який ти є? Вітаю, це найголовніше помилкова думка в твоєму житті.

Ніхто не захоче любити тебе товстим, ледачим, неохайним, тупим і без грошей. Не думаю, що зараз відкрив тобі якусь нову істину.

Саме тому тобі потрібно працювати над собою. Щоб стати тим чоловіком, який подобається дівчатам. Прокачати свій творчий хист, змінити свій спосіб життя і мислення – це не так-то просто, як здається на перший погляд.

Я дам тобі кілька практичних порад і ти дізнаєшся, що може подобатися в чоловікові, а також тип чоловіків, перед яким жінка не встоїть?

Щоб зрозуміти, які чоловіки подобаються жінкам, відповідай собі:

1. Якби ти був дівчиною, ти б хотів собі такого мужика / хлопця / коханця / чоловіка як ти сам?

Знаючи всі свої переваги і недоліки, постарайся максимально чесно відповісти на це питання. І якщо твій відповідь негативна, то це вже хороший привід для того, щоб задуматися. Ти повинен подобатися не тільки зовні жінкам, а й володіти чоловічими якостями.

Які чоловіки подобаються жінкам: аналіз всіх аспектів

2.Скажем, у тебе є син – ти б хотів, щоб він був схожий на тебе?

Щоб він повністю скопіював модель твоєї поведінки. Займався тим, чим займаєшся ти. Щоб у нього були такі ж захоплення, щоб він проводив свій вільний час так, як його проводиш ти?

3. Припустимо, у тебе дочка: ти хочеш їй такого хлопця, як ти?

Ти хочеш, щоб він ставився до неї так, як ти ставишся до своєї дівчини? Щоб він доглядав за нею так, як це робиш ти? Щоб дарував ті ж подарунки, говорив ті ж компліменти, приділяв стільки ж часу?

Якщо на всі 3 питання ти відповів негативно, то у тебе проблеми, хлопець.

Що люблять жінки в чоловіках:

1. Закохуються в образ.

Ти повинен це запам’ятати і усвідомити для себе один раз і назавжди.

Вона не буде любити тебе за твій колір волосся, зріст, фігуру, статус в суспільстві, твою машину та інше. Вона полюбить тебе за твій цілісний образ і за те, наскільки ти в ньому гармонійний. Втім, у багатьох дійсно є пунктик, за якими вони вибирають кавалера. Спортивний, високий, чорнявий і так далі – зовнішність дуже важлива.

Якщо ти розібраний по частинах, як пазл, то тобі потрібно працювати над тими сферами життя, в яких ти відчуваєш, що ні дотягуєш. І ніяк інакше.

2. Жінки закохуються в тих, з ким почуваються жінками.

Сильної вона може бути і без тебе. Вона хоче бути слабкою. Вона хоче, щоб хтось її пошкодував, щоб хтось взяв частину її проблем і турбот на себе.

Хтось, з ким вона нарешті перестане думати про все, а просто розслабитися і зрозуміє, що поруч з нею саме той чоловік. З яким більше не потрібно грати ніяких ролей, з яким можна видихнути і просто бути собою – нормальної слабкою жінкою.

Які чоловіки подобаються жінкам: аналіз всіх аспектів

3. Жінки вибирають тих, з ким вони відчувають власну значущість.

Не потрібно стібатися її, знущатися і відпускати неприємні коментарі на її адресу. Хвали її, підвищуй самооцінку.

Вона повинна зрозуміти, що вона для тебе – найкраща, тоді їй захочеться відповідати. Тоді вона буде хотіти бути з тобою.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти? Хочеш її підкорити?

 • Отримай 3 видеоурока з закритого курсу «Як жіноче НІ перетворити в жіноче ТАК»
 • – Причини, чому у тебе виникають труднощі з дівчиною; – Мислення успішного чоловіка;
 • – 7 критичних помилок, які ти здійснюєш при спілкуванні з дівчиною.
 • з яких ти дізнаєшся:

1. Причини своїх проблем з дівчиною; 2. Обмежують переконання, які заважають її підкорити;

3. Як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Отримай 3 безкоштовних відеоуроки – http://bit.ly/2MtdkvP

Мотивуй її і надихайте, стань для неї прикладом. Адже, погодься, якщо вона побачить, як 3-4 рази на тиждень ти ходиш в спортзал, стежиш за своїм харчуванням, навряд чи вона полізе в холодильник о 2 годині ночі за черговим шматком торта.

І таких прикладів є маса. У неї має з’явитися бажання реалізовуватися разом з тобою. І саме тоді у вас будуть гармонійні відносини.

4. Жінки закохуються в розумних.

Це природно. Розум для них – чи не один з найпривабливіших критеріїв.

Не потрібно довго роздумувати над тим, які чоловіки подобаються дівчатам, адже відповідь досить проста.

Вона дуже хоче пишатися тобою, тому зроби все, що в твоїх силах. Замість того, щоб подивитися черговий футбольний матч, краще прочитай якусь цікаву книгу. Відвідуй музеї, театри.

Коли вона побачить, що ти знаєш набагато більше її, причому ці знання з різних сфер життя, вона вже майже твоя!

5. Ти повинен бути активним.

Ніхто не хоче провести своє життя з ледарем. Якщо свої вихідні ти пропонуєш провести їй за переглядом чергового нового серіалу і поїданням всього, що є в будинку, то тут тільки два варіанти.

Або з тобою така ж амеба, або вона вже збирає свої речі.

Бери на себе трохи більше, ніж ти можеш взяти – це навчить тебе організації, самодисципліни. Ти захочеш робити все більше, і таким чином колосально зміниш своє життя.

6. Ти повинен бути рішучим і впевненим у собі.

Забудь про свою сором’язливість, сумніви, слюнтяйство та інше. Ти ніколи не знайдеш собі дівчину з таким підходом до життя.

Вона хоче бачити в тобі впевненість і силу, здатність приймати рішення. Ти думаєш за двох, ти забув про всі свої страхи, ти повинен стати альфа.

Якщо ти тільки будеш робити вигляд, що ти рішучий і впевнений, вона досить швидко це відчує. Так що не роби вигляд, а будь.

7. У тебе повинен бути характер.

Своя особиста точка зору, свою думку з різних питань. Ти не повинен підлаштовуватися під обставини і громадську думку. Тобі просто на це наплювати, тому що у тебе є своя система цінностей.

Тоді вона не буде користуватися тобою і витирати об тебе ноги. Як тільки дівчина відчує будь-яку, хоч найменшу слабинку, то саме в те місце вона і натисне.

Вчися ставити її на місце і якщо потрібно, образно вдарити кулаком по столу. Її це не злякає, вона відчує твою силу і твердість характеру.

Жінка – це візитна картка чоловіка.

Чоловік – це візитна картка жінки. Пам’ятай про це, саме тому пузатікі відвалюють такі суми за власниць. Щоб все їм заздрили.

Чоловіків визначають по жінках. І навпаки. Твій вибір – це показник тебе, як чоловіки. На що ти претендуєш і розраховуєш в цьому житті.

Шикарна дівчина хоче бути з шикарним хлопцем.

Прочитав статтю? Але як же впровадити всі ці відомості на практиці? Як отримати покрокову і комплексну інструкцію, щоб домогтися конкретної дівчину?

Про це ти дізнаєшся на платному тренінгу «Як жіноче НІ перетворити в жіноче ТАК» .

Отримай 3 видеоурока з цього курсу:

1. Причини, чому у тебе виникають труднощі з девушкой2. Мислення успішного чоловіка;

3. 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною.

 1. Зареєструватися і отримати 3 видеоурока >> http://bit.ly/2MtdkvP
 2. Твої зміни після перегляду відеуроков: – Ти усвідомлюєш, звідки ростуть твої обмежували переконання щодо дівчат; – посилити внутрішній стан – станеш впевненіше в собі;
 3. – Навчишся правильно себе вести з дівчиною.
 4. Цей крок ні до чого тебе не обязизивает, але якщо тобі знадобитися допомога в підкоренні дівчини – ти знаєш, до кого звернутися.
 5. Зареєструватися і отримати 3 видеоурока >> http://bit.ly/2MtdkvP
 6. Обов’язково прочитайте ці статті Антона Гломозда:
 7. Що робити, якщо дівчина не хоче відносин
 8. Жіноча психологія або що потрібно знати чоловікові про жіночу психологію
 9. Які чоловіки подобаються жінкам?
 10. Чого хоче жінка від чоловіка
 11. Як зрозуміти жінку і що потрібно жінці від чоловіка
 12. 10 причин, чому жінки зраджують
 13. Топ-10 головних жіночих страхів
 14. Як захиститися від жіночих маніпуляцій?
 15. Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?
 16. Справжній чоловік очима жінки

# Справжній чоловік, # Альфа, # ознаки

Джерело: https://akloni.com/blog/post/kakie-muzhchiny-nravyatsya-zhenschinam

Що подобається і не подобається жінкам в чоловіках – Чоловік коуч

Які чоловіки подобаються жінкам: аналіз всіх аспектів

Пропоную вашій увазі статтю, написану жінкою. Жінкою мабуть молодий … Вирішив розмістити цю статтю, так як вона відображає типовий погляд сучасних жінок на чоловіків. Читайте, аналізуйте, думайте …

«У кожної жінки свій ідеал чоловіка. І все ж цей ідеал жінки наділяють приблизно одними й тими ж незаперечними перевагами. Всі жінки хочуть, щоб обранець був справжнім чоловіком. Він повинен бути сильним, надійним, щоб на нього завжди можна було покластися, і разом з тим ніжним і добрим. Більшості жінок хочеться, щоб супутник життя був інтелігентним, розумним, уважним.

Наявність справжнього чоловічого характеру – це головна вимога до супутника життя у жінок будь-якого віку. Нормальним жінкам не подобаються фемінізовані чоловіки. (Це означає наявність в характері й поведінці рис, притаманних жіночій статі, деяка жіночність в зовнішності і звичках, незважаючи на зовнішні атрибути чоловічої статі.)

Інфантильні мужчінкі (тобто не відповідають своєму віку, хлопчики-чоловіки) теж не викликають симпатії. До таких тяжіють в основному жінки позднебальзаковского віку.

У деяких великогабаритних дам виникає важко стримуване бажання стиснути такого хлопчика-чоловіка в палких обіймах і залюбити до нестями. Або взяти на руки і побаюкать. Або усиновити і опікати. Вийшов би класичний союз: жінка-мати і чоловік-син.

Вона б його пестила, плекала, пилинки здувала, смачно годувала, сюсюкала з ним, співала дифірамби і щохвилини повторювала, який він гарненький і любіменькій.

Є така категорія чоловіків-нарцисів (про всяк випадок нагадаю: «нарцисизм» – це самозамилування), які не можуть пройти повз дзеркало, щоб не зупинитися і не помилуватися на власне відображення, приймаючи різні виграшні пози, кокетуючи з собою, поправляючи краватку або вибилося прядку волосся з акуратно покладеної зачіски. Ці перелесники асоціюються у багатьох жінок з пасивними гомосексуалістами і викликають стійке неприйняття.

 • Нервові, запальні, дратівливі, примхливі, слабовільні чоловіки теж не приваблюють представниць прекрасної статі (бувають, втім, виключення).
 • Думка, що чоловік повинен бути трохи красивішим за мавпу, вже не актуально для жінок будь-якого віку.
 • У юних дівчат ще бувають певні переваги в зовнішності – наприклад, їм подобаються високі, широкоплечі, чорняві або ж стрункі блакитноокі блондини.

Жінки постарше кажуть, що коханець нехай буде красивим, а зовнішність майбутнього супутника життя їм байдужа, головне, щоб він був надійним. «Чоловік красивий не лицем, а душею», – такою є думка більшості жінок з життєвим досвідом.

Психологи встановили, що навіть після короткої розмови з чоловіком жінки запам’ятовують набагато більше деталей про співрозмовника, ніж чоловіки, – зовнішність, одяг, манери.

Виявилося, що під час розмови жінка не відводить очей від співрозмовника і встигає не тільки приймати жваве участь в дискусії, але і відзначити про себе все, що її цікавить.

А чоловіки говорять, що жінки – бовтанки, зайняті тільки собою! До речі, це не єдина помилка чоловіків.

Представники сильної статі більше звертають уваги на ніжки, бюст і інші опуклості жіночої фігури, або ж у них залишається загальне враження, з якого робиться висновок: «подобається – не подобається», «хочу її або не хочу».

Мабуть це «хочу» так сильно діє на чоловічі мізки, що всього іншого вони вже не сприймають.

А жінки рідко при першій зустрічі відчувають «слабкість між ніг», для них проблема «хочу” не стоїть так гостро, тому вони фіксують багато нюансів, які для них важливі.

За даними одного з опитувань, 79% жінок сказали, що, побачивши вперше чоловіка, розглядають його обличчя в надії виявити риси сильного характеру, інтелігентність, рішучість, почуття гумору і чуйність. Потім дама переводить погляд на його руки – по ним вона судить, який той буде в ліжку, адже фізичний контакт без допомоги рук неможливий.

Вважається, що жінка підсвідомо асоціює з руками почуття захищеності. 75% жінок, розглядаючи красиві, сильні руки чоловіки, дозволяють собі еротичні фантазії – уявляють собі, як ці руки будуть пестити її. У списку пріоритетів і фігура чоловіка.

66% жінок хотіли б, щоб у коханого була фігура, що нагадує перевернуту піраміду (тобто широкі плечі, вузькі стегна).

Сексуальну привабливість називають сексапільністю (від англійського «sex appeal» – сексуальний заклик).

Сексапільність чоловіка в уявленні жінок пов’язана не тільки з його статевими здібностями, але і з певними рисами характеру.

Як в жінці дуже важливо її жіноче начало, так і в чоловікові важливо його чоловіче начало. Сексуальний чоловік в розумінні жінок повинен бути справжнім чоловіком.

Безумовно, статеві здібності теж мають неабияке значення, так як поняття «справжній чоловік» не може асоціюватися з сексуальними невдачами, невпевненістю в собі і в своїх статевих здібностях. Сексуальний чоловік «і хоче, і може», він завжди впевнений у собі. І жінки теж відчувають сильний потяг до такого чоловіка.

Сексапільність чоловіка не має ніякого відношення до перебільшення чоловічих достоїнств, нарочито чоловічим типом поведінки, грубості, – прагненню йти напролом, не має вона відношення і до зовнішності чоловіка.

Це не розігрується роль «справжнього чоловіка» і «крутого хлопця», а то, що йде зсередини, з самого єства чоловіки, яскраво виражена ознака статі, ознака мужності.

При цьому «косий сажень» в плечах і круті біцепси не мають ніякого значення.

Сексапільність чоловіка – це цілісність його натури, надзвичайна внутрішня сила, яка є стрижнем його особистості. На думку жінки, такий чоловік як стіна, на яку завжди можна покластися, він завжди захистить і вкриє від життєвих негараздів.

Виражається вона і в його непохитної впевненості в собі, в праві чинити саме таким чином, яким він вважає за потрібне, і це не має нічого спільного з погордою, упертістю, бравадою або позерством. Його впевненість відчувається у всіх його діях.

Це особливий погляд, яким чоловік дивиться на жінку, огортаючи її і притягаючи до себе, не сумніваючись, що має на це право, і жінка «тане» під його поглядом.

Це особлива посмішка, якою він усміхається жінці, – не всім відразу, а саме цієї, єдиній жінці, принаймні, він уміє вселити їй, що ця посмішка призначена лише їй одній. Це особливі жести, одночасно і ніжні, і владні. Тільки-но він стосується жінки – їй відразу хочеться йому підкоритися.

Все це робить чоловіка надзвичайно привабливим для жінки, і будь-яка поруч з ним відчуває себе захищеною, нітрохи не переймаючись його лідерством.

Справжній чоловік, залишаючись сильним, ніколи не пригнічує гідність жінки, він поблажливий до її слабостей, даючи їй можливість .бути тендітної, жіночної і беззахисною.

І це нормальний розподіл статевих ролей – мужній чоловік поруч з жіночною жінкою.

Ідеал чоловіка в уявленні жінок, які знають в цьому толк: елегантний, в міру серйозний, галантний. Розумний, проникливий погляд, спокійне обличчя впевненого в собі людини. Легка посмішка в кутах рота і в глибині очей, тонкий гумор, ні натяку на двозначність або вульгарність. Коректний, зовні стриманий, а в очах той самий вогник, який здатний запалити жінку.

Щось таке є в обличчі чоловіка, цінителя жінок, за плечима якого чималий досвід … Справжня жінка відразу це відчуває і заздалегідь знає, що не буде розчарована. Це якесь особливе, майже невловиме вираження, яке жінки відчувають майже шкірою. Пояснити це відчуття неможливо.

Як легкий дотик або навіть подих, яке буває, коли проводять рукою, не торкаючись. Передається воно не дотиком, а поглядом, посмішкою, мімікою. Та сама іскра, яка пробігає між чоловіком і жінкою. Назвати це потягом – значить опошлили.

Слово «потяг» занадто примітивно, а це – емоції вищого порядку.

При цьому в погляді чоловіка немає ні краплі безцеремонності, порочності, а тим більше, нахабства, що притаманне банальним спокусникам, які подумки відразу скидають з жінки одяг і оцінюють побачене.

Цінитель жінок дивиться на них по-особливому. Кожна почувається під його поглядом королевою, хоче бути королевою і є нею. Щаслива та, кому доведеться хоча б раз в житті, але зустріти такого чоловіка. Навіть якщо їх зв’язок буде недовговічною, вона ніколи його не забуде. Він дає їй можливість відчути себе Жінкою, а хіба не це найголовніше для істинної дочки Єви ?!

Читайте також:   Як пробачити зраду дружини: думка психологів

Олександр Печерський в соціальних мережах:

Джерело: https://man-to-man.ru/hochet-genshina/chto-nravitsya-i-ne-nravitsya-zhenshhinam-v-muzhchinax.html

Ответы@Mail.Ru: Які чоловіки подобаються жінкам?)))

ЯКІ ЧОЛОВІКИ НРАВЯТСЯ ЖІНКАМ? ================================================== ================
================================== ================================ Про кого мріє жінка? Який чоловік їй потрібен? Жінки часто в своїй уяві створюють ідеальний образ чоловіка, за яким готові йти на край світу.

Вони визначають якості, якими повинен володіти їх майбутній супутник. Але, за іронією долі, в більшості випадків закохуються в протилежних героїв.

Він може не мати двох вищих освіти, не бути власником заводу або нафтової компанії, але буде найкрасивішим і дивним, сміливим і надійним … А головне, він любить Її і їх дітей! Так які ж чоловіки подобаються жінкам? Чи існують загальні критерії? В першу чергу, чоловік повинен вміти вирішувати проблеми.

Для жінки важливо, коли є опора, на яку можна покластися в скрутну хвилину. Якщо чоловік в цьому відношенні слабкий, то приречений на вислуховування скарг, причіпок або зовсім може залишитися один. Сильний, впевнений в собі, надійний чоловік – мрія будь-якої, навіть не самої крихкою, жінки. Фінансовий стан не завжди відіграє провідну роль у відносинах.

Щоправда, не будемо заперечувати, для утримання сім’ї гроші дуже важливі. Але ж для жінки важливий не мішок з грошима, а чоловік. Чоловік сильний, самостійний, а не користується своїм фінансовим становищем для досягнення будь-яких цілей. Важливу роль відіграє таке чоловіче якість, як уважність.

Чоловік повинен бути уважним, перш за все, до жінки, до її сподіванням і радощів, до її невдач і перемог, не кажучи вже про найпростішому прояві уваги на її день народження або 8 березня. Не можна ігнорувати і той факт, коли любов відбувається з першого погляду. Вона і Вона відпочивають в загальній компанії. Чоловік – душа компанії – відразу приковує до себе жіночі погляди.

Він користується популярністю, часто буває в центрі уваги! Такий чоловік притягує. Ви запитаєте, чому? Невже потяг жінки криється в популярності чоловіки? Все набагато простіше! Відомий чоловік – це, як правило, дотепний, спритний, цілеспрямований, що володіє особливим шармом і харизмою, співрозмовник.

Адже будь-яка жінка розуміє, що рано чи пізно пристрасть пройде, і настануть тихі сімейні вечори, які обов’язково скрасить цікава бесіда. Ну і звичайно, жінкам, як представницям слабкої статі, потрібно ласка. Ласкаві чоловіки, здатні дарувати ніжність, цінувати турботу, завжди привертають жінок.

Їй буде приємно, якщо, принісши чоловікові каву в ліжко або випрасувати йому сорочку, вона почує: «Ти сама турботлива, прекрасна жінка! Моя улюблена!”. Уміння чоловіки говорити компліменти важливо, адже жінка, як відомо, любить вухами. Важливо, щоб комплімент був щирим, гідною кандидатурою, унікальним! Список якостей, які цінують жінки в чоловіках, нескінченний.

Словом, для них чоловік асоціюється з надійністю, рішучістю, уважністю, сексуальністю і комунікабельністю. Важливо цінувати і поважати жінку, бути щирим і справжнім. Щоб жінка з таким чоловіком могла розслабитися, відчути себе комфортно і захищено! Але найголовніше, як для жінок, так і для чоловіків, – це ЛЮБОВ! Тому любите і будьте завжди улюблені !!!

Розумні і на одній хвилі зі мною

На смак і колір як говориться))

Подобаються будь-які: на смак і колір …

Красиві і високі (від 185-ти см і вище))))

Депутати! На крайняк банкіри.

На всіх не догодиш. Менше розмов – більше діла. Щоб не алкоголік-наркоман і руки не з дупи. І не імпотент

Я тут опитування на цю тему проводив. Ось: http://otvet.mail.ru/question/176995174

Ті хто проявляє до жінок: поваги, увагу, дружбу.
Можуть захистити і допомогти. У яких є інтереси в житті і плани на майбутнє.

Гарний з вираженими відтінками мужності, високий але не занадто, добрий з надлишком, розумний в міру, розуміє, що не змінює, оптимістичний, терплячий, майстер на всі руки, і джентельмен і злегка шибеник, розмірений, з красивим голосом, турботливий … як то так .)

Спостерігаючи за своїми подругами і приятельками, то їм подобаються чоловіки з грошима, машинами, квартирою, хорошою роботою. Спортивні. І щоб мав вагу в суспільстві. І в ідеалі з привабливою зовнішністю.

))))) Я прям від цієї локшини :))) прям не знаю, якими вилами її є …

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/178838100

Які чоловіки подобаються жінкам, який тип вони вважають за краще

Сильні чоловіки точно знають: як догодити жінкам, якими рисами характеру потрібно володіти, щоб бути бажаними.

Але слабка стать мислить трохи інакше, має своє уявлення про ідеальний супутник життя. До того – ж смаки змінюються з віком.

Якщо в 18-20 років дівчат приваблюють блакитноокі, високі, стрункі хлопців, то дами за 35 більше цінують внутрішні якості: розум, душевна краса, надійність.

Які жінки подобаються чоловікам?

Звичайно, в сучасному світі неабияку цінність для людей представляють матеріальні блага і з милим в курені вже не рай, адже багатьох представниць прекрасної статі цікавить розмір гаманця свого обранця. Зовнішні, внутрішні якості йдуть на другий план.

Хоча більшість жінок (за статистикою) намагаються дотримуватися “золотої середини”.

Якщо вже не обов’язково купувати постійно золоті прикраси або дорогі сукні від “Шанель”, то партнер в будь-якому випадку повинен побудувати пристойний будинок, оточити любов’ю і увагою, стати господарем в будинку.

Замітка! Багато дівчат намагаються знайти риси характеру в своєму обранцеві, які подобалися раніше в рідного батька. Якщо ж дівчинка виросла в неповній сім’ї (з матір’ю), має негативне уявлення про рідного батька, то навпаки, спробує позбавити себе від повторних страждань, буде шукати в обранцеві протилежний прообраз.

Які якості чоловіків подобаються жінкам

Практично всі представниці слабкої статі хочуть бути щасливими, готові пробачити невеликі зовнішні або внутрішні недоліки в своєму чоловікові, аби обожнював, любив, обожнював її одну-єдину. Які чоловіки подобаються жінкам? Сформуємо список основних якостей.

Як познайомитися з дівчиною: способи, поради, приклади

манери джентльмена

Завжди і при будь-яких обставинах жінкам подобається, коли чоловік проявляє турботу, привітно посміхається, подає руку, притримує двері при виході. Знаки уваги – ознака уважності, вихованості.

Приємний комплімент завжди піднімає настрій. Уважний хлопець підкорює серця дівчат, якщо звичайно, висловлює щирі почуття, знаходить теплі слова, завжди подзвонить, щоб дізнатися про справи, самопочутті.

Хоча, джентльмени в повному розумінні слова зустрічаються сьогодні нечасто.

сила

Багато жінок цінують сильних, вольових чоловіків. Це важливий критерій для створення міцної сім’ї в майбутньому, коли важливо мати поруч чоловіче міцне плече, справжнього хороброго помічника, наполегливого в досягненні своїх цілей. Чоловік повинен створювати необхідні умови, щоб сім’я була спокійна і щаслива.

самодостатність

Сучасні дівчата не люблять “маминих синочків”. Краще, якщо у представників сильної статі матимуть захоплення, хобі, тобто широкий кругозір знань. Дівчат підкорюють різнобічні і незалежні особистості, а не ті, які будуть постійно лежати перед телевізором і нічого не робити.

Лінь – погана риса характеру в чоловікові, що віддає перевагу йти по простому шляху в житті, нічого не роблячи. Також не приваблюють дівчат нудні і замкнуті хлопці. Згодом проводити час з ними просто стає нецікаво.

вірність

Кожна жінка мріє про вірному супутнику і воістину щаслива, якщо поруч є така людина.

щедрість

Якість цінне для слабкої статі в будь-якому віці. Що за чоловік, якщо скупий на подарунки і сюрпризи. Зовсім не обов’язково, щоб він дарував занадто дорогі прикраси.

Однак, знаки уваги приділяти повинен: піднести улюблену шоколадку або букет свіжих польових квітів.

Дрібні сюрпризи завжди подобаються дівчатам, тому варто відмовляти в приємних дрібницях в нашому метушливому бурхливої, але занадто короткого життя.

НЕ ідеальність

Чоловік не повинен і не може бути ідеальним, він теж людина у нього повинні бути якісь недоліки, в розумних межах. Занадто ідеальний чоловік може відлякувати жінок і вони боятимуться, що не зможуть відповідати такому чоловікові або просто порахувати що тут щось не так.

товариськість

Комунікабельний чоловік завжди – душа компанії і з ним не засумуєш компанії в колі друзів. Це гарна якість, якщо в міру. В іншому випадку зайва балакучість може привести до серйозних розбіжностей між партнерами.

зовнішність

У виборі партнера зовнішність відіграє важливе значення. Кожна жінка шукає свій ідеал, але зустрічає по одягу. Чоловік, чисто поголений, красиво одягнений – ознака галантності, вихованості, доброчесності.

Хоча особисті переваги у дам можуть бути різними: одні люблять лисину на голові, помірну рослинність на грудях або шикарну шевелюру на голові.

А ось обвислі черево не прикрашає чоловіків, коли вони просто не займаються собою.

Жінки сімейного типу воліють бачити біля себе широкоплечих, високих чоловіків з міцною статурою.

Завжди і у всі часи дівчатам подобалися погані хлопці, але в міру. Адже жіноче серце важко зрозуміти. Хот більшість дам бажають, щоб джентльменські нотки в хлопця все – таки присутні.

Багато жінок вважають за краще мати поруч міцне чоловіче плече. Розмір гаманця все-таки знаходиться на другому плані. Але, захоплює жінок вміння чоловіків справлятися з будь-якими проблемами, життєвими завданнями. Дами – слабкі від природи, не володіють міцною нервовою системи.

Навряд чи витримають чоловіка, який не буде без прагнути допомагати, особливо в період хвороби або виховання малих дітей. Жінки люблять, коли їх жаліють, дають можливість трохи відпочити, балують.

Адже завжди хочеться відчувати себе потрібною, коханою, бажаною, єдиною.

Довідка! Любов і закоханість – різні речі. Закохатися можна в образ, зовнішність, фігуру, статус в суспільстві. Любов же приходить тоді, коли жінка відчуває себе просто жінкою. Чоловік стає кумиром, з яким можна вже не грати ні в які ролі, а просто трохи відчути себе слабкою.

Які чоловіки НЕ подобаються жінкам?

Дами – ранимі й чуйні. Можуть закрити очі на деякі неприємні, не дуже хороші чоловічі якості, але не потерплять від партнера:

 • ниття, якщо буде з ранку до вечора висловлювати своє невдоволення;
 • “Мамія”, що не вміє відповідати за свої слова і вчинки, що ставить і вихваляють думку мами на перше місце;
 • занудство, якщо постійно буде мити, дорікати, набридати, ходити коло та навколо;
 • байдужість, жорстокість, коли навряд чи буде любити і поважати жінку, скоріше – піднімати руку;
 • насильство – НЕ захоплююче, небезпечне видовище, ображати слабкого і беззахисного – не цінується жінками;
 • альфонс, містити якого сьогодні готові не всі жінки, хоча кожна має право робити свій вибір;
 • егоїзм і на щастя, сьогодні таких чоловіків небагато, які бажають, щоб крутилися тільки навколо них одних, проявляючи насправді неповагу до своєї жінки;
 • жадібність – відразливе якість, негативно сприймається представниками прекрасної статі;
 • неохайність, що не приваблива якість для жінок, якщо чоловік – нечупара;
 • лінь, якщо хлопець вважає за краще нічого не робити і відлежуватися на дивані, а не заробляти гроші;
 • сплетничество і таким чоловікам потрібно працювати над своїм характером;
 • інфантильність з боку чоловіка, наприклад: забруднився в калюжі, надів різні шкарпетки;
 • слабовілля, якщо чоловік дає зневажати собою або стає підкаблучником;
 • схильність до бійок, адже грубі чоловіки не привабливі для жінок, з такими не побудуєш сімейних відносин;
 • невихованість, прояв агресії по відношенню до дівчат.

Сумісність чоловіків і жінок за знаками зодіаку

Астрологія і східна культура сидять сьогодні в умах багатьох сучасних людей, адже нерідко жінки шукають собі ідеал і супутника життя за знаком Зодіаку. Звертаються до астрологів, щоб дізнатися сумісність зі своїм обранцем. Розглянемо також якості мучін, які подобаються жінкам різних знаків зодіаку.

Читайте також:   Причини розлучень: що провокує пари закінчувати стосунки

Сумісність з чоловічими знаками

жінки:

 • Овни сумісні зі Стрільцями, Левами, Терезами, Водолієм, Близнюками;
 • Тельці з Козерогом, Дівами, Скорпіоном, Рибами, Раком;
 • Близнюки з Дівою, Левом, Овном;
 • Раки з Рибами, Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Тельцем;
 • Леви з Близнюками, Терезами, Водолієм, Овном, Стрільцем;
 • Діва з Раком, Скорпіоном, Тельцем, Козерогам, Рибами;
 • Ваги з Овном, Раком, Близнюками;
 • Скорпіон з Козерогом, Близнюками, Левами;
 • Стрілець з Левом, Терезами, Водолієм, Близнюками;
 • Козеріг з Раком, Скорпіоном, Рибами, Тельцем;
 • Водолій із Близнюками, Терезами, Львом, Стрільцем, Овном;
 • Риби зі Скорпіоном, Раком, Дівою, Козерогом, Тельцем.

Які чоловіки подобаються жінкам раків?

Дами – раки – сором’язливі. Подобаються чоловіки господарські, глибокі, з юнацькими поглядами до самої старості, спокійні, некритичні, люблячі подорожувати по морях, океанах.

По відношенню до чоловіків жінки вважають за краще вести себе по-материнськи, не потерплять різких розмов, надмірної критики, незважаючи на те: заслужено критикують чоловіків чи ні.

Які чоловіки подобаються жінкам стрільцям?

Це непередбачуваний, невловимий, невибагливий у виборі свого супутника знак зодіаку. У чоловіках ж привертає почуття гумору, ентузіазм, романтичність, схильність до вільних стосунків, товариськість, імпозантності, розум.

Жінки – стрільці розквітають з довірливим і волелюбним партнером, інакше швидко зів’януть. Вони не потерплять диктату над собою, вважають за краще мати поруч партнера з почуттями і темпераментом зразок своєму. Дисгармонія в сексі може стати причиною розриву відносин.

Які чоловіки подобаються жінкам овнам?

Таким жінкам потрібні активні, незалежні і прямолінійні партнери, які вміють домагатися поставлених цілей.

Жінка – овен – пристрасна натура, не потерпить контролю над собою, оскільки вважає себе власницею. Не любить, коли за нею стежать, перевіряють на вірність.

Чи не допустить поруч з собою маминого синочка або тирана, хоча сама по натурі – імпульсивна, емоційна в міру жорстка.

Овни цінують у чоловіках силу, незалежність, романтику. Звертатимуть увагу на приємні дрібниці і ігнорувати деякі недоліки у чоловіків. Чи не зрадять свого чоловіка після заміжжя.

Які чоловіки подобаються жінкам тільцям?

Жінкам тільцям чоловіки подобаються владні, яскраві, красиві, з нотками гіпнозу, сексуальні, які вміють спокушати. Багато що для бичків значать гроші, покупки, зовнішність. Навряд чи дама запросить чоловіка випити разом чашку кави, якщо він буде виглядати недостатньо добре на її думку.

Які чоловіки подобаються жінкам близнюкам?

Жінки-близнюки – неоднозначні натури. Можуть бути товариськими, м’якими, веселими або замкнутими, примхливими. У чоловіках цінують самодостатність, впевненість у власних силах, здатність утримувати ситуацію під контролем, підприємливість, товариськість, комунікабельність, вміння подати себе в суспільстві.

Які чоловіки подобаються жінкам левам?

Жінки леви шукають собі подібних, щоб відповідали їх царственого положення. У чоловіках подобається фінансова незалежність, щедрість, зовнішня привабливість, товариськість, вміння одягатися зі смаком.

Жінка левиця – вірна дружина, хоча чоловік по відношенню до неї повинен бути тактовним, що не ревнивим. Пані не потерплять зрад, але партнера будуть шукати собі без особливих претензій в сексі.

Які чоловіки подобаються жінкам дів?

За характером сильна стать для жінки-діви повинен бути пунктуальним, відповідальним, прагматичним, який вміє планувати будь-які справи, рішучим, порядною, вихованим, працьовитим, цілеспрямованим, педантичним.

Чоловік приверне, якщо буде завжди ходити в чисто вигладженою одязі, начищеної взуття. Мати акуратну стрижку і невелику рослинністю на обличчі, дотримуватися особистої гігієни, володіти свіжою білосніжною посмішкою.

Які чоловіки подобаються жінкам ваг?

Жінка ваги – ніжні, вишукані, чуйні, але непередбачувана. Очікувати вже через 5 хвилин після знайомства з нею можна чого завгодно. Ваги воліє бачити перед собою енергійного, впевненого в собі, матеріально забезпеченого чоловіка, адже скрізь і у всьому прагне до гармонії, рівноваги.

У чоловіках подобається представництво, вміння справити враження, викликати дику заздрість у жінок-суперниць. Для жінок ваг важливий соціальний статус чоловіка і любить, коли їй заздрять. Звичайно, її не залучають повітряні замки, але очікує красивих побачень, оригінальних залицянь протягом усього життя.

Які чоловіки подобаються жінкам скорпіонам?

Жінки скорпіони – таємничі і загадкові, часто – самокритичні. Чоловіків воліють бачити поруч харизматичних, сильних, мужніх, мудрих, брутальних, цілеспрямованих, різнобічних.

Які чоловіки подобаються жінкам козерогам?

Такі жінки – практичні, стримані. Чоловіків хочуть бачити поруч уважних, чуйних, економних, ощадливих.

Жінці козерогові важливо, щоб супутник ставився з розумінням, повагою і не був власником, оскільки вкрай дорога свобода.

Які чоловіки подобаються жінкам водоліям?

Дами-Водолії – волелюбні, цікаві, чарівні, відкриті. Чоловіків хочуть бачити завжди молодих душею, що не нудних, активних, дбайливих, тактовних, готових перевернути гори, легких в спілкуванні.

Які чоловіки подобаються жінкам рибам?

Дами-риби – романтичні, вибагливі. Сильна стать повинен відповідати певним вимогам. Жінки цінують компліменти і приємну зовнішність. Потребують міцному плечі.

Хочуть бачити біля себе сильного чоловіка з міцною статурою, схожим на принца з сновидінь.

Також повинен бути вірним, турботливим, уважним, відданим, здатним забезпечувати сім’ю і іноді позбавляти від домашніх жіночих клопотів.

Щоб чоловік подобався жінці, він повинен володіти чисто чоловічими якостями, і тоді навіть не знадобиться бути надбагатих, красивим, жінки будуть самі тягнутися до таких чоловіків.

Джерело: https://ChtoiKak.ru/kakie-muzhchiny-nravyatsya-zhenshhinam.html

Які чоловіки подобаються жінкам: 7 головних якостей

Для підкорення жіночих сердець багато чоловіків старанно працюють над своєю фізичною формою. Однак фігура далеко не головний критерій, за яким представниці прекрасної статі вибирають супутника. Існує 7 основних якостей, які залучають жінок до чоловіків.

Красиві дівчата притягують погляд (фото використовується за стандартною ліцензії depositphotos для сайту © loveffect.ru)

оптимізм

Дівчата чутливі і співчуваючі створення. Однак постійно вислуховувати від свого обранця про те, що життя – це мука, важкий вантаж або щось подібне, вони не стануть.

Набагато приємніше знаходитися поруч з людиною, яка намагається дивитися на все з позитивом, вірить в краще і вселяє це почуття в оточуючих.

Поважне відношення

Справжній чоловік проявляє повагу до всіх представників старшого і молодшого покоління. Пані також не залишають поза увагою те, як супутник сприймає чужі помилки. Якщо хлопець дозволяє собі висміювати людей, значить, він також буде надходити зі своєю коханою.

???? Подобається стаття, підписуйтесь !

Вміння слухати

Вербальне спілкування – обов’язковий пункт у відносинах для всіх прекрасних половинок. Іноді вони видають своїм супутникам дуже багато інформації. Деякі чоловіки під час жіночого монологу намагаються відгородитися і не виявляють уваги до слів супутниці. Однак дівчат така поведінка ображає.

Відкритість і товариськість

З мовчазним і замкнутим чоловіком дівчина швидко занудьгує. Схильні до розмов пані хочуть також почути свого обранця. З товариським супутником цікаво проводити час в компанії друзів і тет-а-тет.

Чи згодні зі статтею, ставте лайки, якщо немає – пишіть коментарі!

Впевненість в своїх силах і думці

Жінкам подобаються чоловіки, які готові відстоювати власну точку зору і можуть впливати на думку інших. Однак тут важливо не переплутати впевненість із самовпевненістю. Представник сильної статі повинен адекватно оцінювати свої сили.

???? Читайте ще на нашому сайті: про що чоловіки мовчать в ліжку

охайність

У даного поняття є 2 сторони: зовнішня і внутрішня. До першої відноситься зовнішній вигляд. Дівчині приємно, коли її супутник охайний, добре пахне. Друга має на увазі чистоту намірів і висловлювань. Якщо чоловік не готовий до серйозних стосунків, не потрібно вводити в оману жінку.

романтичність

Від сучасного представника сильної статі не чекають серенад під вікном. Однак жінкам в будь-якому віці подобається, коли обранець привносить у відносини трохи романтики. Чоловікові досить іноді робити приємні сюрпризи: дарувати невеликі подарунки, влаштовувати побачення в незвичайних місцях.

Оригінал статті на нашому сайті

Читайте ще: 3 спритних способу спровокувати дівчину на поцілунок

Джерело: https://zen.yandex.com/media/loveffect/kakie-mujchiny-nraviatsia-jenscinam-7-glavnyh-kachestv-5d1220f045b00700af4757ec?from=feed&rid=1967426688.433.1561511357446.58061&integration=site_desktop&place=layout

Які якості чоловіків не подобаються жінкам?

Слабкість, повільність, безініціативність. Поруч з собою жінка хоче бачити сильного і наполегливого чоловіка. Від нього повинна виходити впевненість, що все буде добре. Міцне чоловіче плече – це не просто красиві слова, це сама справжня жіноча мрія.

Відсутність інтересів. Якщо єдині інтереси чоловіки – це комп’ютерні ігри або марки вітчизняного пива, шансів знайти супутницю життя досить мало. І чим більше чоловік захоплений цими «корисними» хобі, тим швидше його шанси тануть на очах.

Надмірна серйозність. Деякі люди з комплексом неповноцінності схильні трактувати кожне слово і жарт як особисту образу. Якщо жінці доводиться обмірковувати кожне слово, вона дуже швидко втомлюється від такого «самоаналізу».

Невміння розслаблятися. Чоловіки, які не вміють насолоджуватися життям, прирікають свою жінку на таке ж безрадісне існування.

Навіть якщо життя повне неприємностей, проблем і термінових справ, необхідно хоч іноді робити перерву, щоб набратися сил і енергії йти далі.

Варто дивитися на всі боки, щоб переконатися, що сонце світить, земля крутиться і кожен день наповнений не тільки сумній роботою, а й приємними моментами.

Прагнення у всьому погоджуватися з жінкою. Спочатку таке прагнення догодити навіть лестить, показуючи, що жінка для нього важлива і необхідна. Але через якийсь час такий чоловік викликає тільки нудьгу. «Занадто добре» теж буває погано. Жінка не може поважати чоловіка, у якого немає власної думки.

Невпевненість в собі. Відсутність впевненості в собі – одна з головних причин ревнощів і заздрощів. Замість того щоб пишатися своєю дівчиною, такий чоловік буде переводити її своїми підозрами, влаштовувати допити і «розбори польотів». А це, звичайно, не те, чим би жінка хотіла займатися все життя.

Любов до суперечок. Жінки не люблять чоловіків, які сперечаються і сперечаються з будь-якого, навіть самому дріб’язкового, приводу. У суперечок є небезпечний побічний ефект – з часом все образи накопичуються і в один момент виливаються в грандіозний конфлікт. Образа завжди небезпечна для відносин, її варто уникати будь-яку ціну.

Зарозумілість. Нездатність побачити чужі досягнення і радіти успіху інших людей – одне з найгірших чоловічих якостей.

Такий чоловік не зможе досягти висот у своїй професії або захоплення, тому що для нього немає авторитетів.

Все, що вдалося досягти комусь в житті, він списує або на рідкісну удачу, або на сторонню допомогу, без якої нічого б не вийшло. У той же час сам приймати допомогу чи поради від інших відмовляється.

Зайва романтичність. Звичайно, кожна дівчина мріє про романтичне кохання. Але разом з цим, жінка хоче бачити поруч чоловіка сильного і «приземленого».

Якщо вибирати між слізним романтиком і людиною, геть позбавленим цієї якості, вибір завжди буде на користь останнього. Життя – це не романтична історія зі щасливим кінцем.

Життя сповнене труднощів, тому чоловік, який буде опорою і підтримкою, завжди краще, ніж той, хто впадає в депресію від кожної неприємній ситуації.

Бути чоловіком  – значить, не брати себе таким, як ти є, а постійно над собою працювати, самовдосконалюватися і рости. Стати підтримкою і опорою для своїх близьких, захистити їх від можливих неприємностей – ось мета, до якої прагне справжній чоловік. І тоді поруч обов’язково з’явиться гарна, розумна і найулюбленіша жінка.

Джерело: https://ShkolaZhizni.ru/psychology/articles/73866/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *