Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Зміст приховати
 • 9 Апреля, 2019
 • Психологія стосунків
 • Уляна Орєхова

Знайти собі супутницю життя, яка відповідала б усім стандартам чоловічого ідеалу, неможливо хоча б тому, що критерії цього стандарту у представників сильної статі сильно розрізняються. Комусь подобаються самостійні жінки, комусь – беззахисні особи, але є загальний ряд жіночих якостей, сукупність яких будь-яку жінку робить бажаною для обранця. Так які ж вони – якості жінки, які цінують чоловіки?

Очікування чоловіків і дійсність

Беручи в дружини недосвідчену дівчину, ще не стикалися з проблемами самостійного життя, чоловік не має права чекати, що юна особа відразу подарує йому відчуття комфорту і візьме на себе половину відповідальності за сімейне життя.

Всі ці особливості, а також здатність справлятися з побутовими труднощами приходить до жінки з роками.

Однак уважний чоловік завжди зуміє розгледіти в своїй супутниці зачатки потрібних рис характеру, які з часом переростуть в якості, цінуються більшістю сучасних культур.

Які якості в жінці цінують чоловіки:

 • зовнішню красу;
 • доброту і чесність;
 • самоповагу і почуття оптимізму;
 • здатність поступатися, коли це необхідно;
 • жіночність та сексуальність;
 • хазяйновитість.

Виховання в собі цих рис характеру зробить жінку більш впевненою і значно підвищить її цінність в очах представників протилежної статі. Якщо ж у дівчини вже є обранець, приємні зміни в її поведінці зроблять союз ще міцніше, а відносини – яскравіше.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Зовнішня і внутрішня краса

На питання, які жінки подобаються чоловікам, а які ні, самі дівчата часто відповідають помилково, перераховуючи в першу чергу зовнішні ознаки своєї статі.

Звичайно, зовнішній лиск і доглянутість – це перше, на що звертають увагу хлопці при першому знайомстві, але змусити затримати його інтерес на своїй персоні дівчина може тільки через використання своїх розумових і душевних якостей. Не останнє місце серед них займає розвиток духовних цінностей, які роблять жінку по-справжньому цікавою в спілкуванні, адже як і раніше доброта і краса жінки вважаються похідними її внутрішньої чистоти.

Ось в якій черговості по спадаючій важливості чоловіки розставили хвилюючі їх критерії жіночої привабливості:

 • приємна, жіночна фігура;
 • чиста шкіра;
 • ясний, відкритий погляд;
 • хороші зуби;
 • красиві доглянуті волосся.

Кращим показником зовнішньої краси, усупереч поширеній думці сучасних дівчат, чоловіки вважають природність – хоча б на рівні відсутності у обраниці імплантатів і великої кількості косметики на обличчі.

Серйозною перешкодою для розвитку відповідної симпатії стане і надмірна турбота красуні про свою зовнішність.

За словами опитаних чоловіків, нічого не втомлює їх так на побаченні, як постійні побоювання супутниці за свій макіяж і візуальну бездоганність.

оптимістичний настрій

Одне з основних якостей жінки, яке цінують чоловіки, – це її позитивний настрій на будь-які життєві ситуації і вміння з гумором ставитися до тимчасових труднощів.

Навіть дуже красиве жіноче обличчя багато втрачає від виразу вічного невдоволення або зневіри.

Такі дівчата здаються загадковими на початку відносин, проте незабаром партнеру набридає постійно перебувати в «царстві депресії» і він поспішає залишати давить його обстановку.

Вищесказане не означає, що жінка не може, коли їй важко, поділитися своїми проблемами з близькою людиною або посумувати про будь-якому тяжкому подію у своєму житті.

Люблячий чоловік, як правило, ніколи не відмовляє своєї супутниці в підтримці і готовий розділити з нею горе, але не у випадку, коли стан стресу повністю затоплює їх спільне існування і стає переважаючим.

Дівчина, яка поважає себе і своє становище в парі, ніколи не дозволить коханій людині відчувати себе відірваним тільки через те, що її думки взяли негативний напрямок. Проблема вирішиться швидше, якщо дівчина зуміє мотивувати хлопця на її рішення, а зробити це під силу тільки власниці позитивного мислення.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Жіночність і ніжність

Зверніть увагу. Часто вміння партнерки бути жіночною в будь-якій ситуації шанується чоловіками як одне з її головних якостей. Жінка може бути не дуже красивою зовні, але якщо в її поведінці немає суєти, вона здатна до співпереживання і відрізняється душевної м’якістю, поруч з нею завжди буде знаходитися той, хто оцінить її по достоїнству.

Жіночність іноді плутають з безвольностью, невмінням постояти за себе і фізичним безсиллям. Однак ці фактори є прямою протилежністю істиною фемінінності.

Справжня жіночність підкреслюється контрастами – строгість і неприступність в суспільстві, лагідність і легкість наодинці з коханою людиною.

Самостійна, незалежна жінка – ідеальна послідовниця законів фемінінності.

Справжня жінка завжди знайде спосіб своєю ніжністю і чуйністю підкреслити значення чоловіки в своєму житті, змусити його відчувати себе на голову вище за інших.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

хазяйновитість

Господарська жінка – це, перш за все, вміє готувати і підтримувати чистоту в будинку, однак без рабського фанатизму і не на шкоду своїм особистим потребам.

Старі уявлення про ідеальну господині, яка зустрічає чоловіка з роботи в чистому фартушку і з акуратною зачіскою, нікуди не поділися.

Як і раніше чоловік хоче приходити в чисто прибраний будинок, наповнений ароматами смачної їжі і бачити перед собою спокусливу, усміхнену жінку.

Прогрес вносить корективи в нинішню реальність, і зараз жінки працюють нарівні з обранцями, але хазяйновитість все так само високо цінується чоловіками серед якостей ідеальної партнерки.

Щоб встигати за прискорилася динамікою сьогоднішнього життя, дівчатам рекомендується не відмовляти собі в покупці хорошою побутової техніки і не економити на ергономічних пристроях, які можуть зняти навантаження з щоденних турбот господині.

Розкутість і сексуальність

Які жінки подобаються чоловікам? Спірним питанням довгий час залишалася розкутість жінки в прояві своєї любові до партнера.

Десятиліттями дівчатам належало приховувати інтерес до фізичному потягу, і це наклало відбиток на сексуальну активність жінок нинішнього покоління.

Деякі і сьогодні соромляться запропонувати близькість коханій людині або відповідати на його ласки з усією відвертістю почуттів. Але чи має це велике значення для самих чоловіків? Відповідь – «так».

Чоловікові зі здоровими еротичними потребами необхідно усвідомлювати власну бажаність, це є найкращим доказом його мужності. Якщо дівчина не прагне будити чуттєвість партнера і завжди чекає від нього першого кроку, згасання любові станеться дуже швидко.

Сексуальність і сексуальна розкутість – поняття не синонімічні.

Сексуальної жінка може залишатися навіть в суспільстві сторонніх людей, не створюючи для цього ніяких специфічних передумов у вигляді відвертих нарядів або розкутого поведінки.

Розкутість ж допустима тільки в подружній спальні, де люди можуть не приховувати своїх чуттєвих бажань і не піклуватися про те, як це виглядає з боку.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

здатність надихати

За кожним чоловіком, згортати гори, варто його жінка, якій ці гори заважають під час прогулянки.

Насправді вміння надихати і націлювати на результат можна було б поставити на чолі якостей жінки, які цінують чоловіки, але жага похвали і заохочень не є обговорюваних ланкою в рейтингах сильної статі.

Сама ідея потреби постійної підтримки з боку коханої найчастіше звучить як «відданість», проте без справжньої мотивації результати чоловічих зусиль виглядали б менш переконливо.

Розумній жінці слід частіше хвалити партнера, навіть якщо вчинене ним діяння не виходить за рамки буденного. Натхненний похвалою чоловік зробить все, щоб не знижувати рівень своєї значущості в сім’ї, і кожен раз буде підвищувати власну планку можливостей.

Важливе табу для дівчини, яка бажає приміряти на себе образ Музи, – ніколи нічого не випрошувати у коханого. Чоловіки як вогню бояться здатися партнерці фінансово неспроможними і можуть втратити «запал» рухатися далі, якщо відчують, що їх зусиль недостатньо вже на початку шляху.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Ставлення до харчування

Дивовижний факт: дівчата, так прагнуть виглядати ідеально і постійно сидять на виснажливих дієтах, ризикують назавжди залишитися без серйозних відносин.

Виявляється, на питання, які жінки подобаються чоловікам, багато хто відповів, що їх обраниця повинна мати хороший апетит і мати поняття про правильне використання столових приладів.

Дівчата манірні, соромляться або вважають непристойним є з задоволенням і досхочу, на їхню думку, не здатні на щирість у вчинках, хочуть з усього в житті робити трагедію.

До речі, вміння насолоджуватися їжею, дотримуючись при цьому етичні норми – один з найважливіших іспитів, який заможні женихи влаштовують своїм обраницям. Знаючи це, дівчатам варто переглянути своє ставлення до харчування і навчитися не робити з простої фізіологічної потреби ціле театральне дійство.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

10 якостей ідеальної партнерки

Після закінчення букетно-цукеркового періоду у чоловіка вже складається чітке уявлення про характер коханої і її готовності до переходу на наступний етап відносин. Які якості в жінці цінує чоловік, коли мова йде вже не про приємне проведення часу, а про укладення шлюбного союзу?

10 факторів, які так важливі для здорових подружніх відносин:

 1. Доброта і милосердя, які не межують з безвільністю і невмінням відмовляти.
 2. Наявність спільних планів, загальних ідей або поглядів на життєві ситуації.
 3. Зовнішня краса. Сюди входить дотримання модних тенденцій і доглянутий вигляд.
 4. Порядність – також один з критеріїв цього багатогранного якості жінки, яке цінують чоловіки. Сюди слід віднести відсутність схильності до розпускання пліток, розпалювання інтриг, побутової брехні і маніпуляцій.
 5. Розвиненість розуму, кмітливість, хитрість і вміння знаходити вихід зі складних ситуацій.
 6. Почуття гумору, позитивність, здатність урізноманітнити сірі будні. Найбільше чоловіками цінується вміння дівчини розважатися без великих фінансових витрат.
 7. Компромісність, поступливість.
 8. Любов до господарства, щире бажання «вити гніздо» і облаштовувати його.
 9. Самостійність, незалежність жінки.
 10. Уміння вказати чоловікові на його помилку, не принижуючи при цьому його достоїнства.

Любляча жінка, щиро бажає збагатити внутрішній світ обранця і подарувати йому життєвий комфорт, за замовчуванням буде намагатися розвивати і вдосконалювати в собі ці якості.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

коментар психолога

Психологи вважають, що сама ідея ідеалізації певного набору жіночих якостей має під собою бажання чоловіка поширити зону свого комфорту і на супутника життя.

Перед дівчиною з моменту початку її дорослішання суспільство виставляє якусь метрику відповідності, якою відтепер їй належить дотримуватися, щоб бути оціненою «гідно».

Однак всі параметри цього концентрату корисних властивостей виявляються відносними при зіткненні з реальним життям.

Уподобання чоловіків сильно розрізняються за всіма пунктами «списку ідеальності», і те, що буде з захопленням прийматися одним представником сильної статі, іншому здасться неприйнятним.

Деяким хлопцям подобаються напористі, рішучі дівчата, а хтось представляє в ролі своєї дружини тільки слабку і беззахисну особу.

Дівчині не варто, зустрівши на шляху до свого жіночого щастя вимоги, діаметрально протилежні її особистим уподобанням, відразу намагатися ламати і переробляти себе.

Перш ніж починати змінювати себе для коханого, дуже важливо зрозуміти його мотиви.

Є тип чоловіків-маніпуляторів, які навмисне створюють для своєї половинки жорсткі рамки відповідності, щоб надалі переважити на неї всі свої проблеми і відповідальність.

А, може бути, попереду дійсно є перспектива серйозних відносин, перешкодити яким може невміння дівчата стати на бік обранця в деяких питаннях.

Справжня любов, як вважають психологи, наділяє людину гнучкістю свідомості і сама пробуджує змінюватися в напрямку, бажаному для створення гармонійного союзу. Тому різні списки «ідеальності» являють собою не більш ніж матеріал для ознайомлення і не є керівництвом до дії.

Джерело: https://psychbook.ru/430466a-kachestva-jenschinyi-kotoryie-tsenyat-mujchinyi-jenstvennost-nejnost-hozyaystvennost-samostoyatelnost-kakie-jenschinyi-nravyatsya-mujchinam

Які дівчата подобаються хлопцям

зміст

Розповісти ВКонтакте Поділитися в Одноклассниках Поділитися в Facebook

Будь-яка дівчина хоче відчувати себе привабливо. Оцінка власної краси складається від особистого відчуття, що залежить від самооцінки, і від ступеня зацікавленості протилежної статі. Тому питання, які дівчата подобаються хлопцям, завжди залишається актуальним. Знання думки сильної половини допомагає робити корисні висновки і визначати шляхи поліпшення своєї зовнішності, поведінки.

Читайте також:   Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

Який тип дівчат подобається хлопцям? (Фото)

Симпатія між чоловіком і жінкою виникає ще до першого спілкування. Хлопці визначають привабливість дівчат, в першу чергу, за зовнішнім виглядом.

При оцінці враховується як загальний вигляд, так і окремі параметри зовнішності. Практично всі чоловіки говорять, що відчувають приємні почуття, коли бачать дівчину красиву, гармонійну, квітучу, сяючу.

Розглянемо докладніше, що мається на увазі під цими характеристиками.

Яка повинна бути зовнішність?

Чоловікам подобаються жінки красиві. Практично всі закохані хлопці кажуть, що їх дівчина має привабливу зовнішність. Інші можуть вважати її лише милою або ж взагалі володіє пересічною зовнішністю.

Це говорить про те, що параметри краси у кожного чоловіка свої. Одним подобаються зеленоокі блондинки, іншим – темноокі шатенки. Є кілька параметрів зовнішності, які не залишають байдужими жодного чоловіка.

Ось деякі з них:

 • Сяючі очі. Хлопці велике значення надають жіночим очам. Колір при цьому відходить на другий план. Більшість чоловіків запам’ятовують красиву форму, теплоту і сяйво. Домогтися сяючого погляду можливо шляхом зовнішніх і внутрішніх перетворень.
 • Доглянута шкіра. Від чистою шкірою віє свіжістю і здоров’ям, що не залишає байдужими представників сильної статі. Всім, хто хоче виглядати привабливо, необхідно ретельно стежити за станом шкіри обличчя і тіла, регулярно відвідувати косметолога і використовувати відповідні засоби догляду.
 • Доглянуті руки і нігті. Випадки, коли жінка привертала увагу майбутнього чоловіка красивим манікюром, нерідкі. Сучасні чоловіки велику увагу приділяють дрібниць. Важливо завжди мати ідеальний манікюр і педикюр. Навіть така непомітна деталь, як потріскані п’яти, може повністю зіпсувати перше враження.
 • Природність. Хлопцям подобаються дівчата з природною красою. Товстий шар макіяжу створює ефект неприродності, створює підозра: а якщо її не нафарбувати, якою вона буде? Повністю відмовлятися від косметики зовсім не обов’язково, важливо використовувати її акуратно і створювати ефект «макіяж без макіяжу».

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Перераховані параметри зовнішності грають важливу роль, але є ще одна деталь, яку не видно в дзеркалі – запах. Неприємний аромат перетворить будь-яку красуню в малоприємну особу, тому важливо ретельно стежити за особистою гігієною. Користуватися парфумованими засобами допустимо, але тільки в помірних кількостях.

Фігура: худі або повненькі?

В оцінці жіночої зовнішності чоловіки велику роль відводять фігурі. Це пояснюється інстинктом продовження роду. Кожну придивилася дівчину хлопець підсвідомо оцінює як майбутню матір своїх дітей.

Дівчина повинна мати фігуру, яка свідчить про здоров’я, а хвороблива худорба або надмірна рихлість тіла якраз говорять про зворотне. В результаті більшості представників сильної статі подобаються в міру вгодовані дівчата.

Повнота також може залучити шанувальників, але тільки якщо вона характеризується привабливими округлими формами: великим розміром грудей, сідниць.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Зріст: високі або низькі?

Оцінка зростання завжди є умовною. Поняття «високий» і «низький» залежать не тільки від середньостатистичного зростання жителів на певній території, а й від зростання людини, яка проводить оцінку.

Так, для чоловіка зростом 170 см дівчина ростом 156 см зовсім не буде здаватися маленькою. А для хлопця зростом понад 2 метри модель зростанням 175 см може здатися тендітної Дюймовочкою. У більшості випадків чоловіки віддають перевагу жінкам, які нижче їх на 10-15 см.

Чималий відсоток представників сильної статі вважає нормальним, якщо обраниця вище.

Статура

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Привабливість статури визначається його пропорційністю. Дівчина повинна бути стрункою, що зовсім не є синонімом худорлявості. Це скоріше означає гармонійні пропорції, правильну поставу і рівну ходу, що досягається при регулярному виконанні певних комплексів вправ. Слабо піддаються змінам пропорції фігури, але невелика дисгармонія коригується грамотним підбором одягу і аксесуарів. Ось пара рекомендацій щодо поліпшення силуету:

 • При коротких ногах і довгому тулуб показано носіння спідниць і суконь із завищеною лінією талії, взуття на високих підборах.
 • Довгі руки візуально вкоротить стильний жакет або пуловер з рукавами довжиною три чверті.

Що говорить про це статистика?

Офіційної статистики, що вивчає, які дівчата подобаються чоловікам, не існує. Безліч журналів і сайтів регулярно проводять такі опитування. Згідно їх результатами, чоловіки одноголосно сходяться тільки в думці щодо ідеального зростання жінки – 170 см.

В іншому погляди розходяться. Ідеальна вага більшість респондентів не можуть назвати, проте відзначають, що жінка повинна мати правильні пропорції тіла і підтягнуту фігуру. Найпопулярніший розмір грудей – 3-й, а привабливий тип фігури – «пісочний годинник».

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Що стосується кольору волосся, то шанувальників блондинок, брюнеток, шатенок і рудих серед респондентів практично завжди рівну кількість.

Більшість опитуваних вважають за краще натуральний колір волосся, довжину нижче лопаток і природні зачіски. Та ж ситуація і щодо кольору очей.

Одного, єдиного привабливого, з чоловічої точки зору, кольору очей не існує. Багато респондентів відзначають важливість теплоти погляду.

Який характер і поведінку дівчині подобається хлопцям найбільше?

Приваблива зовнішність здатна викликати чоловічий інтерес, однак для продовження довгих і міцних відносин необхідно володіти рисами характеру, які хлопець вважає важливими.

Від них залежить гармонія в парі, якість спілкування і кількість конфліктів. Всі хлопці хочуть відчувати поруч зі своєю обраницею душевний комфорт, а це не забезпечить красива зовнішність.

Які дівчата подобаються хлопцям? Ось основні риси характеру, які залучають більшість чоловіків:

 • Дбайливість. Будь-якому хлопцю подобається, коли жінка уважно ставиться не тільки до себе, але і до свого обранця. Егоїстичні стерви, які прагнуть використовувати хлопців тільки для вирішення своїх проблем, завжди відштовхують.
 • Впевненість в собі. Люди з адекватною самооцінкою концентрується на своїх недоліках, не принижує інших людей, не дратує постійним ниттям щодо своєї зовнішності. З впевненою дівчиною приємно жартувати на різні теми, не боячись раптової образи.
 • Спокій. Більшість хлопців виводить з себе надмірна емоційність дівчат. Хлопцям подобаються спокійні дівчата, які не схильні до істерик, безпричинним сльозам. Класичним прикладом поганого поводження в чоловічому розумінні є скандал з биттям посуду і викиданням речей з вікна.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Які дівчата подобаються хлопцям за знаком зодіаку?

 • Чоловікам водних знаків – Риби, Рак і Скорпіон – подобаються жіночні дівчата, здатні щиро любити і піклуватися про партнера. Цінують представники водної стихії хазяйновитість, вміння створювати затишок в домі. Зовнішність не особливо важлива, велике значення має наявність загадки. За гороскопом цих знаків, дівчина повинна мати щось особливе, що зачаровує.
 • Хлопцям земних знаків зодіаку – Козеріг, Діва, Телець – подобаються практичні, що поєднують в собі риси ідеальної господині і коханки. Представникам земної стихії подобається, коли дівчина цінує традиції, вміє налагоджувати побут, вміло керує фінансами. Зовні чоловіків земних знаків зодіаку привертає класична краса, елегантні, які вміють себе вести в суспільстві леді.
 • Хлопцям повітряних знаків зодіаку – Близнюки, Терези, Водолій – подобаються веселі, повні життя, легкі на підйом дівчата. Чоловікам повітряної стихії важливо, щоб їх обраниця розділяла їх захоплення, була готова до частих поїздок, пригод, прогулянкам. Залучити представників повітря здатна дівчина з яскравою, доглянутою зовнішністю.
 • Хлопцям вогненних знаків зодіаку – Лев, Овен, Стрілець – подобаються дівчата ставні, що володіють пещеною зовнішністю. Представникам стихії вогню важливо, щоб друга половинка була успішною, мала багато захоплень, вміла постояти за себе. Хлопці даних знаків зодіаку цінують, коли дівчина виділяється з натовпу, викликає захоплення оточуючих.

Відео: Що хлопцям і чоловікам подобається в дівчатах?

Представниці прекрасної статі постійно ламають голову над тим, які ж дівчата подобаються хлопцям? Всі намагаються бути доглянутими, милими, скромними і турботливими. Це лише частина характеристик ідеальної жінки. Дізнатися, що ще хлопцям подобається в дівчатах, вам допоможе відео нижче.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості «Які дівчата подобаються хлопцям?»

Знайшли в тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!

Джерело: https://sovets.net/2983-kakie-devushki-nravyatsya-parnyam.html

Чоловічі якості які цінують жінки: 20 незамінних

Привіт, шановні читачі блогу! Сьогодні ми розглянемо чоловічі якості які цінують жінки. Ясно, що у кожної людини в пріоритеті можуть бути абсолютно різні характеристики, але все ж, список, який я зібрала, можна вважати основним при виборі партнера, неважливо, сексуального або ділового.

На першому місці, звичайно ж, відповідальність. Неважливо, який соціальний статус або зовнішність, якщо чоловік не вміє відповідати за свої вчинки. По крайней мере, для зрілих і усвідомлених представниць прекрасної статі.

Адже як можна довіряти людині, яка намагається перекласти на оточуючих виконання якихось своїх завдань і навіть провини? Відповідальний чоловік здатний подбати про свою сім’ю, інакше, в крайньому випадку, цей обов’язок ляже на тендітні жіночі плечі, а цей процес поваги зовсім не викликає.

2. Цілеспрямованість

Особистість, яка точно знає, чого хоче, обов’язково цього досягне. А той, хто звик плисти за течією, практично ніколи не буде задоволений берегом, на який його приб’є.

Жінці ж важливо розуміти, що у коханого є не тільки бажання, але й чітко сформовані цілі, до яких він рухається, тоді вона зможе бути спокійна за майбутнє.

Та й безцільність прерогатива тих людей, які пропалюють своє життя, не цінуючи її.

3. Уміння тримати своє слово

Щоб вам довіряли і вірили, потрібно вміти не тільки обіцяти, а й обов’язково виконувати свої обіцянки, навіть якщо вони зовсім невигідні і ви передумали. Так що не варто кидати слова на вітер, це зіграє з вами злий жарт, втрачене довіру повернути практично неможливо. Якщо у вас труднощі з цією темою, подивіться цю статтю.

4. Почуття гумору

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Життя без стресів, напруги і різних переживань неможлива, вони чекають нас щодня і на кожному кроці, тому дуже цінується людина, здатна розрядити обстановку і створити комфортну, веселу атмосферу, де можна дозволити собі розслабитися.

5. Щедрість

В основному жінки не настільки значимо, скільки заробляє чоловік, цінніше те, що готовий він їй дати виходячи зі свого матеріального становища.

Адже навіть якщо у нього мільйони, він може економити на таких життєво необхідних речах, як ліки або продукти. Або заробляти трохи, але все одно намагатися порадувати милу квітами, обновками та інше.

Жадібний людина не здатна давати, а повноцінні гармонійні відносини не терплять дисбалансу в процесі «даю-отримую».

6. Впевненість

Якщо людина не впевнена в собі, він не буде вірити в те, що заслуговує любові, що гідний її, тому не робитиме дій, щоб завоювати вподобану дівчину. Та й поруч перебувати з тим, хто постійно сумнівається в своїх силах – складно. Тому подивіться обов’язково статтю про методи, як повірити в себе.

7. Турбота

Яким би брутальним і сильним не був чоловік, жінці важливо, щоб він вмів дбати про близьких людей і про неї саму. Саме турбота допомагає їй відчувати себе щасливою в стосунках, улюбленої і цінною. Саме турбота сподвигает віддавати більшу у відповідь і відчувати ніжність, подяку і визнання до свого обранця.

8. Увага

Дівчат не дарма часом порівнюють з квітами, яким необхідна постійна увага адже вони також будуть «в’янути» і переживати, якщо не будуть отримувати його. І це не означає, що варто бути поруч з нею всі 24 години на добу, немає, воно проявляється в дрібницях. Наприклад, притримати двері, несподівано сказати комплімент і, найголовніше – чути її, помічати.

Читайте також:   Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

9. Вірність

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Рідкісна дівчина не мріє про чоловіка, який буде зберігати їй вірність при будь-яких обставинах, навіть якщо його буде спокушати Міс Світу. Уміння концентруватися на одній, а не гнатися за кількістю, насправді ознака зрілості і усвідомленості.

10. Чесність

Цінна абсолютно в будь-яких відносинах, інакше як в них можна перебувати? Та й, кажучи в основному правду, ви значно полегшите собі життя адже, не доведеться утримувати в голові, цілу купу непотрібної інформації про те, що саме і кому збрехав.

Бувають ситуації, коли за допомогою брехні, ми, навпаки, намагаємося вберегти близьких від переживань, але якщо людина використовує її постійно, та й то, щоб уникнути відповідальності за свої вчинки і провини або здатися краще, ніж є насправді – жіноча половина людства може і не пробачити.

11. Відкритість

Не обов’язково всьому світу кричати про свої найпотаємніших думках, проблемах та інше. Ні, варто просто не закриватися від близьких людей, і бути з ними відвертими. Людині, щиро любить вас буде важливо розуміти, що відбувається з вами, і які почуття ви відчуваєте.

12. Стабільність, стійкість і надійність

Невідомість викликає тривогу, особливо, коли не знаєш, чого очікувати від свого партнера. Підсвідомо представниці прекрасної статі вибирають людину, з яким вони зможуть створити сім’ю, в якій буде спокійно і впорядковано.

13. Товариськість

Компанійські люди привертають увагу тому, бажаючи підкорити дівчину, не варто сидіти з видом, ніби все і все навколо зовсім вам не цікаві і не приємні. Особливо, якщо перебуваєте в колі її друзів.

Викликаючи інтерес у інших людей, ви дасте їй зрозуміти, що ви дійсно особлива особистість, на яку варто звернути увагу.

Подивіться, яким чином можна розвинути якості, за допомогою яких ви станете бажаним гостем в будь-якій компанії ось тут.

14. Розум

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Впевнена, ви не раз чули, що милих створінь часом збуджує розумний і начитаний чоловік більше, ніж накачаний або просто красивий. Розумні люди прагнуть пізнавати світ, вони бажають розвиватися і невпинно рухатися вперед. А це дуже приваблює і розбурхує слабку половину людства. Та й поговорити завжди буде про що, захопитися …

15. Духовність

Крім розуму, дуже цінно, коли внутрішній світ партнера багатий, коли він усвідомлений і розуміє, для чого він прийшов у цей світ і чим може бути корисний. Духовно бідна особистість не здатна дарувати любов, і вже тим більше, цінувати її. Більш детальну інформацію про це можете отримати тут.

16. Охайність і почуття стилю

Не обов’язково слідувати моді, але якщо ваша сорочка з брюками завжди будуть чистими і випрасуваними, а взуття начищеної – той цілком зможете завоювати увагу будь-якої красуні.

Але це ще півбіди, необхідно ще й турбуватися про чистоту свого тіла, помірно використовувати туалетну воду і хоча б періодично підстригатися.

Начебто говорю про дуже банальні речі, але, насправді, не кожен вважає гігієну і охайність важливою складовою їхнього життя.

17. Темперамент

Можливо, здивую вас, але жінки хочуть сексу нітрохи не менше сильної половини людства. Тому, якщо обранець у всіх проявах просто ідеальний, але не зовсім цікавий в ліжку, то дівчина цілком може і завершити спілкування. Порушення, пристрасть, ніжність і бажання партнера зміцнюють і роблять більш «живими» відносини, адже сексуальність дуже значуща їх складова.

18. Доброта

Бездушність і жорстокість не те що насторожує, а й лякає, відштовхує. Спостерігаючи за тим, як обранець поводиться з тваринами, дітьми, людьми, які потребують допомоги – дівчина робить висновки щодо їх подальшого спілкування.

19. Сила

Причому як фізична, так і сила духу. Важливо вміти захистити кохану, але не менш цінне проявити характер в подоланні труднощів, в процесі досягнення своїх цілей, і вже тим більше, при боротьбі з різного роду залежностями і слабостями. До речі, можете перевірити рівень вашої сили волі за посиланням «Тест на визначення сили волі».

20. Любов до себе і самоповагу

З нами поводяться так, як ми самі дозволяємо тому, якщо людина не здатна піклуватися про себе і цінувати своє життя, задовольняти потреби і відстоювати кордону – він не зможе поважати себе і близьких людей.

А прекрасній статі важливо відчувати повагу до свого обранця і захоплюватися ним. Якщо у вас з цією темою якої складності, обов’язково подивіться статтю «Що значить любити себе і як навчитися поважати свою особистість?».

висновок

Рекомендую також прочитати статтю: «Особливості та секрети жіночої психології у відносинах з чоловіком».

На цьому хочу завершити список основних якостей, які залучають представниць жіночої статі. І якщо навіть ви в собі не можете виявити і половини перерахованих особливостей характеру, нічого страшного, адже як ви знаєте, при бажанні можна досягти всього, чого захочеться. Головне – наполеглива праця. Сил вам і терпіння!

Матеріал підготувала Журавина Аліна.

Джерело: https://Qvilon.ru/otnosheniya/muzhskie-kachestva-kotorye-tsenyat-zhenshhiny.html

Які дівчата подобаються хлопцям?

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якостіКожна дівчина хоче відчувати себе привабливою. Оцінка власної краси безпосередньо залежить від самооцінки, а також від того, в якому ступені виявляється зацікавленість їй хлопцями. Питання про те, які ж дівчата подобаються найбільше чоловікам, залишається актуальним протягом багатьох років. Якщо знати думку сильної статі про жіночу красу, то можна зробити висновки, що саме повинна змінити в собі дівчина, щоб стати більш привабливою в їхніх очах.

зовнішність

Кожен хлопець з упевненістю скаже, що йому подобаються дівчата з красивою зовнішністю. Закохані кажуть, що їх обраниця найпривабливіша, в той час як інші відзначать, що їх дівчата цілком милі або володіють пересічними зовнішніми даними.

Одні чоловіки в захваті від брюнеток з зеленими очима, інші ж без розуму від карооких шатенок. У підсумку можна сказати, що поняття краси у всіх різний.

Але існує кілька параметрів зовнішнього вигляду, які не зможуть залишити байдужим жодного чоловіка:

 1. Сяючі очі . Як би це не звучало, але хлопці дійсно приділяють велику увагу жіночому погляду. Колір в даному параметрі не грає важливу роль. Хлопці схильні відзначити сяючу іскорку в погляді, теплоту або запам’ятовується форму очей. Домогтися искринкой в погляді можна в результаті якихось внутрішніх і зовнішніх змін.
 2. Доглянута шкіра . Чиста шкіра, від якої виходить приємний запах і свіжість, не зможе залишитися непоміченою. Тому, якщо ви хочете зберегти привабливість, приділяйте увагу стану шкірних покривів обличчя і тіла, своєчасно робіть косметичні процедури. А як правильно доглядати за шкірою, ви можете прочитати тут.
 3. Доглянуті руки – це взагалі візитна картка кожної жінки. Рано чи пізно чоловік зверне на них увагу і уявіть його розчарування, якщо він виявить множинні задирки і бруд під нігтями. Приділяйте увагу дрібницям, регулярно робіть манікюр, стежте за тим, щоб лак не облуплюється.
 4. Природність . Як показує практика, багато чоловіків завжди за природну жіночу красу. Не варто наносити товстий шар косметики. Макіяж завжди повинен залишатися легким і підкреслювати вашу індивідуальність.

Фігура і зростання

Оцінюючи зовнішність дівчини, хлопці неодноразово звертають увагу на її фігуру. Але якщо говорити глобально, то це більше походить на рівні інстинктів. Підсвідомо чоловік в вподобаної дівчини бачить матір своїх майбутніх дітей.

Відповідно, статура жінки повинно говорити про її хорошому стані здоров’я. Дівчат з надмірною худорлявістю або занадто великою вагою навряд чи вийде віднести до числа здорових.

Звідси висновок: більшість чоловіків вибере собі в супутниці дівчину із середнім статурою, яке характеризується округлими сідницями і грудьми.

Звичайно, не всі дівчата від природи можуть отримати третій розмір грудей або опуклу попу. В даному випадку, можна робити акцент на інші параметри своєї зовнішності. Головне, вміти скорегувати фігуру так, щоб вона була схоже на пісочний годинник. Це можна зробити за допомогою одягу і тренувань.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Що стосується зростання, то це поняття умовне. Якщо чоловік має зріст 170 см, то дівчина з ростом близько 155 см поруч з ним не буде здаватися низькою.

Інше питання, якщо у хлопця зростання не менше 2 метрів, тоді вона по відношенню до нього буде маленькою і тендітною Дюймовочкою. Практично завжди чоловіки вибирають дівчат, які нижче їх сантиметрів на 10-15.

Але для деяких чоловіків не буде ніякого дискомфорту, навіть якщо їх обраниця вище.

характер

На першому місці за привабливістю будуть ті дівчата, які мають почуття власної гідності. Якщо ви захочете завоювати серце хлопця, не варто залишати все і кидатися на шию своєму обранцеві. Злегка зберігайте недоступність, і ви навіть не помітите, як чоловік зацікавиться вами, як жінкою.

Будь-яка дівчина для свого чоловіка повинна бути милим і м’яким створенням, здатним внести в життя нотку ніжності і доброти. Повірте, жоден представник сильної статі не прийде в захват, якщо побачить свою обраницю, постійно лаявся з кимось або обговорює інших людей. Завжди зберігайте доброзичливість.

Кожна жінка повинна мати свою «родзинку» – то, що буде відрізняти її від інших. Є думка, що хлопцям подобаються дурненькі дівчатка, в реальному ж житті все не так. Кожен чоловік по достоїнству оцінить розумну жінку, що володіє почуттям гумору і вміє підтримають розмову.

Жінка повинна вміти з повагою ставитися до інтересів свого супутника. Не потрібно з кожного приводу показувати свій каприз, намагаючись змінити в чоловікові той чи інший недолік. До добра це не приводить. А якщо проявити трохи терпіння, то з часом ви зрозумієте, що з багатьма речами можна уживатися.

Мало кому вдається залучити в своє життя чоловіка, будучи в серйозної депресії. Хлопці завжди вибирають щасливих дівчат. Щастя має випромінюватися зсередини, відбиваючись при цьому на зовнішній красі.

Що говорить статистика?

Офіційно визнаною статистики, яка займалася б дослідженням, які жінки більше подобаються чоловікам, немає. Переглядаючи глянцеві видання, ви неодноразово стикалися з подібними опитуваннями.

Проаналізувавши результати, фахівці можуть сказати, що думка чоловіків сходиться тільки в тому, що їх обраниця в ідеалі повинна володіти зростом 170 см.

Сказати з впевненістю ідеальна вага дівчини не зміг ніхто, але при цьому було відзначено, що жінка повинна мати тип фігури пісочний годинник. Також великою популярністю користується третій розмір грудей.

Відносно відтінку волосся думку респондентів розділилося в рівних пропорціях. Одним подобаються брюнетки, іншим – руденькі, третім – блондинки. Велика частина чоловіків за те, щоб дівчина мала натуральним кольором волосся, при цьому довжина локонів повинна бути трохи нижче лопаток. Такі ж особливості стосуються і кольору очей, для хлопців важливо відчувати в погляді ніжність і теплоту.

Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Уподобання за знаками зодіаку

Залежно від знака зодіаку чоловіки висувають різні вимоги до своїх майбутніх обраницям:

 • Овни , вони ж завойовники, мають сильну енергією. Жінка, яка зможе завоювати серце такого чоловіка, повинна залишатися милою, загадкової і в той же час недосяжною. Овни ставлять перед собою мету, а потім всіма шляхами намагаються її досягти. Тому жінці необхідно спочатку зацікавити чоловіка, а потім проявити байдужість.
 • Телець найчастіше намагається вибрати для себе супутницю, яка буде мати певну схожість з його матір’ю. Щоб зацікавити такого чоловіка потрібно показати свої таланти та інтелектуальні пізнання. Чоловік-Телець гідно оцінить такі якості, як турбота, ініціативність, хазяйновитість.
 • Щоб зацікавити Близнюка дівчині краще залишатися самою собою і при цьому проявляти щирість, незалежність, захопленість. Щоб знайти підхід до такого чоловіка їй необхідно вести з ним відверті розмови, а часом навіть робити романтичні визнання.
 • Чоловіки-Раки асоціюють свою другу половину з ніжністю, турботою і затишком. Тому вони виберуть ту жінку, для якої в пріоритеті створення сімейного вогнища і виховання дітей. Союз з жінками-кар’єристками навряд чи закінчиться успіхом.
 • Леви – горді особистості, часом проявляють свою зарозумілість. Вони дуже вимогливі до своєї обраниці, як до її зовнішнім особливостям, так і до внутрішніх. Жінка повинна вміти поступатися, в чомусь навіть підкорятися, але при цьому вона може проявляти дотепність і вміння залишатися в центрі уваги.
 • Поруч з Дівами можуть виявитися лише ті дівчата, які не з чуток знають, що таке ідеальний порядок в домі. Щоб зацікавити чоловіка, жінка повинна залишатися розумною, ретельно стежити за своїм зовнішнім виглядом, проявляти терпіння і розуміння.
 • Щоб надати позитивне враження на чоловіка-Терези , дівчина повинна глибоко розбиратися в інтересах свого обранця. Але при цьому вона не повинна домагатися свого чоловіка, все-таки це він мисливець.
 • Скорпіони віддадуть перевагу сильним жінкам, які також зможуть зберегти свою сексуальну привабливість. Такі чоловіки цінують вірність і розум. Спілкуючись з ними, не бійтеся відстоювати свою думку.
 • Стрілець завжди повинен бути впевнений, що він є джерелом ініціативи. Дівчина повинна проявляти інтерес до занять свого обранця, завжди супроводжувати його, стати невід’ємною частиною його життя. Стрільці оцінять енергійність, сміливість і в чомусь навіть зухвалість.
 • Козеріг шукає в дівчині вірність і підтримку. Його обраниця повинна вміти зберігати спокій і доброзичливість. Козерога не потрібно перевиховувати, його слід навчитися приймати таким, який він є.
 • Ті, хто хоче бути поруч з Водолієм , повинні пам’ятати, що таким чоловікам властиве почуття ревнощів. Вони непостійні і часом дуже складно передбачити їх дії. Водоліїв залучають неординарні особистості, але при цьому на перших етапах спілкування варто зберегти холоднокровність.
 • Риби насамперед цінують в жінці красу, тому дуже важливо зберігати завжди свою привабливість. Дівчина повинна показати позитивний настрій, почуття гумору і готовність до пригод.

Читайте також:   Закоханість і любов: відмінність у симптомах, фази любові

Намагаючись сподобатися хлопцям, важливо завжди залишатися собою і цінувати ту красу, яку подарувала вам природа. Будьте уважні, щирі, стежте за своєю зовнішністю, і ви обов’язково знайдете вірного супутника на все життя.

Джерело: https://planeta-lady.ru/kakie-devushki-nravyatsya-parnyam.html

Хлопці, які зовнішні і внутрішні якості в дівчатах вас особливо приваблюють?

Хороше запитання, хочу відповісти на нього перш за все для себе :))

Бачу, мужики заплюсовалі «небажання дівчини вийти заміж», але для мене це неприйнятно – я за серйозні відносини, сім’ю, моногамію, вірність і інші застарілі поняття, які зараз не в тренді 🙂
Чекаю принцесу на білому поні.

Якщо розставляти по пріоритету зовнішні і внутрішні якості Дівчата, то для мене важливіше (скажу відверто) саме зовнішні – особа, фігура, груди (так-так)) … Не буду описувати все, але краса повинна бути природною, простий (звичайно ж, без всякої косметики).

Тому що якщо Дівчина не сподобається мені зовні, то я її просто-напросто не помічу …

Головне, щоб Вона не була блондинкою – ні натуральної, ні фарбованої, ні «всередині», ні зовні !!! Не люблю блондинок! (Вже вибачте, чарівні дами, але про смаки не сперечаються))

Але і розум, і знання, і інтелект, і ерудованість, і, врешті-решт якась «жіноча мудрість» повинні бути присутніми невід’ємно! Відносини – це не тільки ліжко! Відносини – це ще час, щоб не сказати час – ціле життя, проведена з прекрасним співрозмовником.
Притому, Вона повинна бути доброю, щирою і з почуттям гумору – укупі з інтелектом це «термоядерна суміш» (в найкращому сенсі цих слів !!).

Так, і у нас обов’язково повинні бути спільні інтереси (а як інакше-то?)) – наприклад, книги або автомобілі. І то, і то я дуже люблю, але автомобілі люблю сильніше 🙂А коли розумна і красива Дівчина розбирається в них або вміло і чітко веде спортивну машину – що може бути крутіше ?! Це ж шалено сексуально! =)

Безумовно, Вона повинна тримати себе в формі, доглядати і стежити за собою (і іноді за мною – не жадаю, але оочень приємно)). Так, це і одяг, і прикраси, і парфумерія, але є речі, які не купиш ні за які гроші. Одна з таких речей – це СМАК. Він або є, або його немає. Якщо у Неї буде поганий смак, значить, моя симпатія просто-напросто залишиться без взаємності, ахаха))

Шкідливі звички, типу куріння, алкоголю (не в міру), триповерхового «шевського» мату або постійного пиляння свого Мужика для мене абсолютно неприйнятні. Так, ми повинні поважати один одного і інтереси свого партнера, але з цим я, мабуть, ніколи не змирюся і миритися не збираюся.

Вміння готувати, до речі, я від Неї не жадаю – борщ я можу зварити і сам, та й взагалі готую непогано, треба сказати. Головне, щоб мені дітей народила, трьох))

Узагальнюючи все вище сказане, моя Дівчина повинна бути Леді. Може, і не Досконалість, але обов’язково Леді (з великої літери). Благородної, чесної, в міру гордою. І бути такою не по пунктам, а цілком природно, невимушено, природно. Напевно, головне в ній – саме гармонійно всіх описаних мною якостей.
Так само, як і я буду для Неї Мужиком, Чоловіком, Принцом.

Мабуть, таких Дівчат просто немає в природі-матінці, як діамантів або абсолютної тиші …

Загалом, моя Ідеальна Дівчина – це суцільні протиріччя :))) Судіть самі:
– Дівчина повинна бути дуже вольовою, сильною (не фізично, звичайно) і розумною, але мені хотілося б бачити в ній її слабкість і крихкість, як личить будь-якій жінці , а я відчував би себе поруч з Нею справжнім чоловіком і завжди міг назвати Її «своєї дурненька» :))

– ми повинні приймати один одного, якими ми є, але при цьому (що важливо) хотіти постійно змінюватися для себе і для коханої людини, підкорювати один одного, дивувати.

Ах да, і ще одна річ – те, що я помітив зовсім випадково …

Дуже хочеться, щоб Дівчина мене чимось зачепила! Це навіть одне з ОБОВ’ЯЗКОВИХ умов!
Чому я це згадав – місяць тому життя «зіштовхнула» мене з найгарнішою в усіх відношеннях Дівчиною, причому сталося це на платформі наших спільних інтересів (в буквальному сенсі – на відкритті приймальні партії «Громадянська Платформа» в Москві))). Вона просто зачарувала мене, але я зрозумів, що закохався в той момент, коли вона мені показала список її книг в бібліотеці на Айпад … Звучить, звичайно, смішно, але це реально мене зачепило !!!

Сам закінчив філософський факультет, тому шалено люблю і глибоко поважаю розумних і читають дівчат ….

Власне кажучи, описав тут всю «матчастину», ахах)
А якщо вже говорити про почуття, про закоханість або навіть любов, то це вже зовсім інша тема іншого питання … Ні, навіть тисяч питань, книг, творів, фільмів, пісень! … І це прекрасно!

Джерело: http://vorum.ru/questions/54759

Яка зовнішність подобається чоловікам насправді – Любов і cекс – Домашній

У програму «Присяжні краси» приходять різні жінки і часто з’ясовується, що справа не тільки в зовнішності, а в повній відсутності розуміння себе. А саме в такому стані ми шукаємо орієнтири – на кого схожим, що міняти і, звичайно, як сподобатися чоловікам.

Ще по темі: Як відчути себе привабливою. Поради психолога

Зазвичай ми йдемо від загальних канонів краси – довгі ноги, великі груди, сексуальні губи, розкішне волосся і інші стереотипи. Достатньо доказів, що чоловікам дійсно подобаються такі стандарти, але не можна виключати, що є багато інших залучають для них факторів, які ми зовсім не звикли вважати важливими.

Ми зібрали дані останніх досліджень, щоб в точності бути в курсі, які у чоловіків пристрасті до жіночої зовнішності.

1. Голос

Для того, щоб підкорити чоловіка, виявляється, не обов’язково йому показуватися. Якщо йому подобається ваш голос, майже на сто відсотків, ви сподобаєтеся йому і зовні. Це результати експерименту Клауса Коппенштайнера з Університету Відня . Велика частина чоловіків, які прослухали аудіозаписи 42 жінок, не помилилися у своїх прогнозах!

У чоловіка є претензії до вашої зовнішності. Як реагувати? Дивимося відео!

2. Волосся

Опитавши 400 чоловіків у віці 16-65 років , дослідники виявили, що 31 відсотку подобаються жінки зі світлим волоссям, але стільки ж вважають за краще брюнеток. А  28 відсотків взагалі не звертають на цей фактор ніякої уваги.

3. Ноги

Еволюційний біолог Кембриджа  Девід Бейнбрідж розкрив секрет привабливості жіночих ніг. Виявляється, вони повинні бути не довгими, а симетричними. Цей факт на підсвідомому рівні гарантує чоловікам стабільні гени, а значить, і здорове потомство.

4. Груди

Об’ємний жіночий бюст є для чоловіків символом доступу до ресурсів і можливістю прогодувати спадкоємців. З 65 чоловіків, що заходять до їдальні, більшість відреагувало на зображення жіночих грудей, а ось 58 ситих учасників експерименту на виході поставилися спокійніше.

5. Рум’янець

Схильність червоніти – показник підвищеного вмісту гормону естрадіолу, який регулює здатність до зачаття. Цим же пояснюється тяга до червоних кольорів в одязі і в косметиці. Це версія Бенедикта Джонса з Університету Глазго .

6. Доглянутість

70% респондентів американського сексолога Едварда Морри не стали б цікавитися занадто гарними жінками. По-перше, на їх фоні не можна залишатися звичайними, по-друге – на них доведеться більше витрачатися.

7. Косметика

Спільні дослідження психологів з Бангорского університету (Великобританія) і Йоркського університету (Канада) виявили неважливості макіяжу.

Чоловіки, яким показували жінок сфотографованих до і після, вибирали одних і тих же жінок незалежно від наявності косметики.

Один з авторів досвіду  Алекс Джонс  говорить про те, що природні дані значно важливіше.

8. Риси обличчя

В одному з експериментів британських експертів опитані чоловіки описували ідеальну зовнішність на прикладі знаменитостей. У список увійшли світле волосся, пухкі губи, виразні вилиці, маленький ніс і витончені брови. Чоловіки вибрали волосся Шакіри , ніс Міранди Керр , форму чола Дженніфер Еністон і брови Кейт Міддлтон .

9. Форми тіла

Психологи з Техаського університету в Остіні Девід Басс і  Девід Льюїс  з’ясували, що правильний кут у вигинах тіла свідчить про можливості хребта виносити здоровий плід. Кут між попереком і сідницями повинен прагнути до 45 градусів. У дослідженні брало участь 100 чоловіків .

10. Спортивність

М’язи все більше стають показником сексуальності. За опитуваннями, в 63 відсотках випадків чоловіки швидше запросять на побачення тих, хто дружить з фітнесом і приділяє увагу розвитку своєї фігури.

Джерело: https://domashniy.ru/lubov-i-otnosheniya/kakaya_vneshnost_nravitsya_muzhchinam_na_samom_dele/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *