Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Одні жінки приділяють більшу увагу зовнішності. Інших же приваблює інтелект і багатий внутрішній світ. І все ж можна відзначити ряд особливостей зовнішності і характеру, які гарантують великий успіх у прекрасної статі. Перерахування цих якостей допоможе зрозуміти, які хлопці подобаються дівчатам.

Зміст приховати

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Внутрішні якості

Дослідники говорять, що жінок найбільш приваблюють чоловіки, які можуть взяти на себе роль захисника сім’ї, стати турботливим чоловіком і батьком. Зовнішність не має першорядного значення для 82% опитаних респонденток.

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Вчені обстежили мозок студенток університету і виявили, що при думках про коханого стає активною область гіпокампу, який відповідає за пам’ять, а не за інтимне потяг. Це говорить про те, що представниці прекрасної статі аналізують свого партнера: їм важливий характер обранця.

Жінки відрізняються більшою чутливістю, ніж чоловіки. Вони пам’ятають безліч деталей: день знайомства з коханим, пісню, яка звучала на першому побаченні, забавну смску, обіцянку, відповідь по телефону. Всі ці спогади потрібні жінці для оцінки. Так вона може визначити, чи підходить партнер в якості батька її майбутніх дітей чи ні.

Також важливу роль у виборі супутника життя відіграє соціальний статус. Для майбутніх дітей важливо не тільки наявність повноцінної сім’ї, а й хороші умови для життя. З цієї причини забезпечені і авторитетні чоловіки завжди здаються дівчатам більш привабливими. Нижче наведено перелік якостей, які подобаються жінкам найбільше.

лідерські задатки

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

У стародавні часи, коли представники сильної статі полювали на мамонтів і боролися з дикими звірами, жінці доводилося непросто. Щоб вижити і привести на світ потомство, дівчата прагнули заручитися підтримкою ватажка племені . Психологи вважають, що такий підхід на підсвідомому рівні досі зберігся і у сучасних жінок.

Бути лідером – ціле мистецтво. Можна почати з малого і поставити себе в таке становище, коли потрібно буде взяти відповідальність за вдале вирішення ситуації.

Це може бути як проста організація поїздки для своїх друзів, так і щось велике і амбітне, наприклад, відкриття бізнесу.

Згідно зі статистикою, коли дівчина бачить, як хлопець керує і надихає групу людей, вона відразу починає ставитися до нього по-іншому.

Соціальна значущість

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Дівчатам не дуже подобаються хлопці, які дні й ночі безперервно лежать на дивані і грають в комп’ютерні ігри. Жінок приваблюють чоловіки, які постійно перебувають в центрі подій, які є душею компанії. Коли представниці прекрасної статі спілкуються з активними молодими людьми, вони самі починають прагнути вести таку ж насичене життя.

У 2010 році психологи проводили цікаве дослідження. Спочатку вони показали добровольцям фотографії людей, які були відображені в самоті. Потім дістали фото тих же людей, але в цей раз в обіймах людини протилежної статі, який був представлений як колишній хлопець або дівчина.

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

В результаті дослідження було виявлено : добровольці визнали більш привабливими тих хлопців і дівчат, які були зображені разом з симпатичними «колишніми». Навички спілкування, наявність цікавих знайомих і велике коло друзів – все це показує соціальну значимість людини і підвищує до нього інтерес протилежної статі.

Почуття гумору

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Згідно з результатами опитувань, люди вважають, що гарне почуття гумору – показник розуму і розвинених навичок спілкування. Жінки люблять розумних чоловіків, оскільки людина, що володіє високим інтелектом, зможе краще забезпечити партнерку і їх майбутніх нащадків.

Юнаки починають замислюватися про те, які хлопчики подобаються дівчатам, ще в ранньому віці. І вже тоді вони відзначають, що веселі хлопці з почуттям гумору завжди привертають увагу дівчаток.

Як правило, це вроджена риса характеру, проте навик теж можна розвивати. Якщо ж людина вже вміє змушувати інших сміятися, значить, він має козирем в рукаві.

При спілкуванні з дівчатами його обов’язково слід використовувати.

Амбіції і цілеспрямованість

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Більшість дівчат вважає, що відсутність амбіцій – негативна якість. Лінь і достаток малим дуже відштовхують жінок. Чоловіче честолюбство полягає не стільки в бажанні заробити більше грошей, скільки в прагненні підвищити свій рівень життя.

Амбіційність також включає в себе впевненість і цілеспрямованість. Прагнення досягти своєї мети – це не тільки привабливе, але і вельми рідкісне якість. Можна сказати, що амбітні особистості – вимираючий тип людей, проте вони завжди будуть користуватися популярністю.

Інтелект і харизма

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Жінки впевнені: розум – найсексуальніша, що є в чоловікові. Різниця в інтелекті з легкістю може послужити причиною розставання хлопця і дівчини. З розумною людиною завжди цікаво, тому така особистість ніколи не зможе набриднути.

На відміну від інтелекту, розвинути харизму вкрай непросто. Ця риса не купиш за гроші. Харизмі важко дати конкретне визначення. Вона проявляється в тому, як чоловік рухається, говорить і навіть кидає погляд на інших.

Незалежність і впевненість

Людина, впевнений в своїх силах, завжди привертає увагу. Це якість вкрай важливо. Однак варто розуміти, що впевненість включає в себе вміння бути самим собою: не слід намагатися бути іншою людиною.

Крім того, чоловікові потрібно вміти покладатися на свої сили, бути зрілою, самостійною особою і не використовувати інших людей як милиці. Дівчата люблять незалежних чоловіків, які мають власне особистий простір, навіть перебуваючи в серйозних відносинах.

Престижна робота і хороший дохід

Жінкам подобаються чоловіки, які мають хорошу високооплачувану роботу. Особиста житлоплощу і іномарка також є атрибутами відбувся чоловіки. Однак, якщо молода людина не володіє перерахованими речами, нічого страшного. Дівчатам подобаються особистості, які прагнуть поліпшити своє життя.

інші складові

Щоб зрозуміти, які чоловіки подобаються дівчатам, варто поглянути і на цей список . У перелік привабливих складових також входять:

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

 1. Позитивне ставлення до життя. Більшості людей подобається перебувати в компанії радісних особистостей. Труднощі завжди трапляються: важливо те, як людина з ними справляється.
 2. Навички комунікації. Уміння спілкуватися – важливе якість. Дівчата люблять перебувати в компанії хлопців, з якими вони відчувають себе легко і невимушено. Важливо проявляти інтерес до жінки, вести себе спокійно і робити компліменти.
 3. Спонтанність. Представниці прекрасної половини людства приходять в захват, коли хлопець робить спонтанні, романтичні вчинки. Це зовсім не означає, що потрібно щотижня відправлятися на уїк-енд в нове місце або влаштовувати побачення в найдорожчому ресторані міста. Замість того, щоб дивитися вечірні новини, можна включити музику і запропонувати подрузі потанцювати або покласти в кишеню її пальто записку з приємними словами.
 4. Вихованість. Жінки звертають увагу на те, як кавалер розмовляє з незнайомими людьми, персоналом в кафе, водієм таксі. Тактовність і хороші манери роблять чоловіка привабливішим в очах жінки.
 5. Турбота і увага. Необов’язково дарувати дорогі подарунки: маленький приємний сюрприз теж зігріває серце. Варто прислухатися до того, що говорить дівчина. Рано чи пізно вона згадає, що їй подобається. Можливо, це кулони з сердечками або білі троянди. Крім того, людині приємно, коли у нього запитують, як пройшов день або цікавляться його думками і настроєм.
 6. Чесність. Багато представниць слабкої статі нарікають на те, що чоловіки говорять про одне, а роблять зовсім інше. Це дійсно не найкраща риса характеру. Людина повинна бути впевнений в тому, що з ним чесні.
 7. Надійність. Це якість справжнього чоловіка. Особистість, що не боїться взяти на себе відповідальність, завжди гідна поваги.
 8. Інтимна сумісність. Секс – одна з найважливіших складових в любовних відносинах. При відсутності сексуальної сумісності союз не може бути довгим і міцним. Чоловікові слід прислухатися до своєї партнерки, не боятися обговорювати її потреби.

відразливі особливості

Є якості, які дуже не подобаються жінкам . До них відносяться:

 1. Звичка скаржитися. Немає нічого гіршого скигліїв. І чим більше він нарікає на життя, тим менше поваги відчуває жінка.
 2. Відсутність кола спілкування. Якщо дівчина розуміє, що, крім неї, з хлопцем ніхто не спілкується, це викликає подив. Жінка починає думати, що з її супутником щось не так. Тому слід розширювати коло спілкування.
 3. Зарозумілість і хвалькуватість. Нікому не сподобається перебувати в компанії хлопця, який намагається довести, що він «крутий пацан». Впевненому людині не потрібно постійно згадувати про свої досягнення, намагаючись справити враження на співрозмовника. Успішні люди поводяться скромно і невимушено.

зовнішня привабливість

Для жінки дійсно важливі внутрішні якості особистості. Але це не означає, що представниці прекрасної статі взагалі не звертають уваги на зовнішність. Дівчатам подобається:

 1. Струнка, підтягнута фігура. Згідно зі статистикою, тіло атлета приводить у захват лише 15% дівчат. А ось струнка статура з невеликою кількістю жиру приваблює 69% опитаних. Ідеальна вага можна розрахувати за класичною формулою – зростання мінус 100.
 2. Пружні сідниці. На підсвідомому рівні людині здається, що, чим краще виглядають сідничні м’язи, тим якісніше буде відбуватися процес запліднення.
 3. Щетина. Рослинність на обличчі приваблює жінок, оскільки щетина асоціюється з брутальністю.
 4. Посмішка. Вона підходить всім. А дружелюбність покращує ставлення будь-якого співрозмовника.
 5. Гарна постава. Згорблена спина псує фігуру. Прекрасна постава додає чоловікові зростання і візуально покращує статуру.

За статистикою, 79% опитаних представниць слабкої статі при першій зустрічі звертають увагу на обличчя чоловіка. Дівчат залучають риси, що натякають на чоловічі вольові якості (виступаюче підборіддя, промальована щелепу, симетричні губи – великий плюс).

Далі звертають увагу на руки потенційного кавалера. Це прояв підсвідомого бажання оцінити сексуальні здібності чоловіка. 75% опитаних зізнавалися, що навіть фантазували про секс, дивлячись на красиві чоловічі руки. Уже після жінки розглядають фігуру хлопця. 66% дівчат люблять статура у формі перевернутого трикутника (широкі плечі і вузькі стегна).

Щоб справити враження на дівчину, необов’язково бути заможним бізнесменом. Жінки найбільше цінують відповідальність, мужність і дбайливе ставлення. Якщо обраниця побачить, що її кавалер має ці якості, їй буде все одно, що він далеко не Апполон і не може похвалитися величезною сумою на рахунку в банку.

Поділіться з друзями і оціните публікацію.Вам не важко, а автору приємно.

 

Спасибі.

 

 

Джерело: https://manbe.ru/otnosheniya/kakie-parni-nravyatsya-devushkam-vneshnost-i-harakter.html

Які хлопці подобаються дівчатам з точки зору фізіології. Докладний розбір основних моментів

Багато вчених сходяться на думці, що для жінок першорядну важливість грають чоловіки, які були б захисником сім’ї, хорошим чоловіком і батьком. Тому дівчата менш звертають увагу на зовнішність, їм куди важливіше внутрішній зміст людини.

При обстеженні мозку студенток було виявлено, що, думаючи про коханого, активується гіпокамп, який відповідає не за сексуальний потяг, а за пам’ять. Тому логічним є припущення, що жінки саме аналізують потенційного партнера, тобто, їм цікавий характер чоловіка.

А тепер наведу приклад. Хто частіше пише друзям по інтернету свої проблеми? Розповідає все до дрібниць? Сидить на кухні вечорами, обговорюючи об’єкт любові? Правильно, жінки.

Вони більш чуйні ніж чоловіки і запам’ятовують кожну деталь: день вашої зустрічі, пісню, під яку ви танцювали, що ви їй подарували, як відповіли по телефону, чим допомогли у важку хвилину, що пообіцяли і так далі … Спогади потрібні, щоб в подальшому оцінити чоловіка і зрозуміти чи підходить він для передачі її генів дітям. Іншими словами, вибір для створення сім’ї доводиться на користь надійності.

Але, крім перерахованого вище, при шлюбних іграх важливий статус. З точки зору еволюції майбутнім нащадкам, погодьтеся, важливо не тільки наявність батьків, але і умов для виживання. Тому солідний, авторитетний, забезпечений чоловік буде в пріоритеті.

Але все-таки фізіологія стоїть на другому місці

Отже, ми прояснили, що дівчата роблять вибір на користь впевнених в собі і цілеспрямованих хлопців, але слід звернути увагу на наступні характеристики.

  1. Високі і великі чоловіки

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Така установка йде ще з первісної доби, тому що такі самці – кращі добувачі. До того ж з точки зору еволюційного процесу, вважається, що високі люди є більш прогресивними.

Цікавий факт: зростання людської раси збільшується, за останні 50 років цифра приросту становить 8 см, а в подальші півстоліття, наш зростання збільшиться ще на 5 см.

Порада: якщо ви хочете збільшити свій зріст, знайте, що сутулістю страждають 86% чоловічого населення. Тому виконуйте спеціальні вправи, наприклад, займайтеся з гантелями і частіше тягніться.

  1. Середня статура
   • Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості
   • За статистикою накочене, доведене до ідеалу тіло привертає тільки 15% жінок, зате тіло з невеликою кількістю жирових відкладень подобається 69% респондентам!
   • Цікавий факт: Доктор Сем Адцанкі встановив, що кров чоловіка в тілі містить підвищений рівень естрогену, що захищає від серцево-судинних захворювань.

Порада: повнота повинна бути помірна, розрахувати ідеальну вагу можна за класичною формулою ВЕС = РОСТ-100. Якщо ж відбувається перевищення на 15%, то відбувається сексуальне гальмування і проблеми зі здоров’ям.

  1. Пружні сідниці
   1. Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості
   2. Найважливіший показник сексуальності, оскільки фізіологи дотримуються думки, що чим більше оформлені сідничні м’язи, тим якісніше проходить статевий акт, збільшуються шанси на запліднення.
   3. Порада: Допомогти підвищити сексуальність п’ятої точки дозволять періодичні присідання, через кілька місяців занять ефект буде суто позитивним.
  2. Борода і щетина

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Рослинність на обличчі асоціюється у жінок з брутальними чоловіками, більш придатними для серйозних стосунків, в протилежному випадку паралель проводиться з молодістю і недосвідченістю. Але найбільш виграшний варіант – легка щетина, яка за результатами опитувань здається найбільш привабливою для жіночої половини.

Не варто також відпускати бороду, згідно з даними дослідження Oxford Journal, такі чоловіки здаються більш агресивними, але, з іншого боку, на ділі мають більш високий соціальний статус

  1. привабливе обличчя
   • Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості
   • За дослідженнями баварського університету University of Regensburg найбільш сексуальними вважаються особи зі смаглявою шкірою і трикутною формою обличчя, без зайвого жиру, у вигляді щік і т.д
   • Крім цього, жінок приваблюють повні симетричні губи, брови темного кольору і вії, високі вилиці, виступаюче підборіддя і добре промальована щелепу.
   • Наприклад, на фото за даними вибірки найпривабливішим є особа зліва, найменш – справа.
  2. фігура

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Найбільш приємною (для 82% дівчат) є фігура посередині. Перший і другий тип подобаються відповідно 8% і 5% з опитаних респондентів.

  1. посмішка

Поділися усмішкою своєю, і вона до тебе не раз ще повернеться! Це стосується і дорослих, в тому числі. Позитивна емоція перетворює особа, дружелюбність налаштовує співрозмовниць на комфорт поруч з вами і, безсумнівно, є запорукою успіху!

Читайте також:   Овен і риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Цікавий факт: згідно зі статистикою 79% жінок вважають, що, в перший раз зустрівши чоловіка, вони намагаються розглянути його обличчя, яке має як би натякати на чоловічі вольові риси характеру, вихованість, добропорядність, сміливість і навіть наявність почуття гумору.

Після погляд переміщається на руки – по ним можна судити, здатності чоловіка в ліжку, оскільки інтим неможливий без допомоги рук. Вважається, що жінка в своєму підсвідомості проводить паралель з почуттям захищеності. 75% представниць жіночої статі, оглядаючи руки чоловіка, навіть вдаються до еротичних фантазій – а саме ту саму ласку, яка буде виходити від цих рук.

На чолі кута в тому числі знаходиться і фігура обранця: 66% мріють про статуру в формі перевернутої піраміди (широкі плечі і вузькі стегна).

Щоб сподобатися дівчині не обов’язково бути, скажімо, багатим мачо. До чого хитрувати, більшість чоловіків зовсім не такі. Дівчата це прекрасно розуміють, тому в чоловічому полі цінують найбільше мужність, готовність брати на себе відповідальність за свої слова і вчинки.

Кожен з нас гідний того, щоб жити в зоні комфорту. Якщо дівчина буде відчувати вашу силу, чоловічу енергію, впевненість, турботу, то плювати їй буде на стандарти краси. Головне завдання чоловіка – оберігати свою кохану.

Будьте для неї опорою і підтримкою, дозвольте їй відчути себе як за кам’яною стіною. І краще вас їй точно не знайти!

які дівчата подобаються хлопцям.

Читаємо: Як почати розмову з дівчиною? Легко!

Джерело: https://psyinspire.com/man/12-kakie-parni-nravyatsya-devushkam-fiziologiya.html

Які хлопці подобаються дівчатам?

Є питання? Зв’яжися з Ігорем Лапін: Знаєш, які хлопці подобаються дівчатам? Думаєш, спортивні, накачані з горою м’язів? Якби тільки зовнішність була основним критерієм, то я і до цього дня грав. Це питання гризе безліч хлопців.

А все через те, що у переважної більшості серйозні проблеми в спілкуванні з протилежною статтю.

На щастя, ситуацію можна виправити, ти можеш стати саме тим чоловіком, який буде подобатися 98% дівчат усього світу! Все в твоїх руках, а тому почнемо поки що тільки морально перетворювати тебе в хлопця, який завжди готовий познайомитися з симпатичною дівчиною. Пікап в цілому з’явився не так давно.

І перші ентузіасти присвятили питанню вивчення переваг дівчат чималу частину свого життя! Треба визнати, що вони прийшли до успіху, і сьогодні ми маємо певний набір якостей, який так подобається дівчатам. Для початку давай прикінчимо твої стереотипи, щоб вони більше тебе не мучили.

Переважна більшість людей вважає, що дівчатам подобаються великі хлопці. 2 метра зростання, блакитні очі, 100 кг м’язів і таке інше. Але все це правда тільки не половину. Дівчатам за великим рахунком подобається відчувати себе захищеними поряд з хлопцем.

І якщо ти зможеш переконати її в тому, що з тобою вона буде в безпеці, ти будеш навіть більше для неї, ніж ту шафу, який був описаний вище. Запевняю тебе, це не має ніякого значення. Я особисто сам низького зросту – подивися мої фотографії і ти в цьому переконаєшся!

Однак все це не означає, що ти не повинен займатися спортом, нарощувати м’язову масу і так далі. Ти повинен бути нормальним хлопцем, який підтримує себе у формі . Цей фактор дуже багато значить на етапі знайомства. Просто стеж за собою, харчуйтеся правильно!

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Зовнішність в цілому не грає великої ролі . Цілком можливо, що у тебе середня статура. Ти не можеш назвати себе дистрофіків або надто товстим хлопцем.

Але при цьому ти дивуєшся, як у тебе не клеїться з дівчатами, а у хлопців із зайвою вагою або дистрофією є красиві дівчата, увагу і так далі. У цьому випадку ти аж надто категорично підходиш до питання.

Зовнішність – це важливо, але це далеко не головне якість, яка цінується в хлопцях.

А ось одяг буде тобі вірним помічником. Дівчата дуже уважно дивляться, як ти одягаєшся, і тільки по одному зовнішньому вигляду вже зроблять безліч висновків. Якщо це звичні джинси і футболка, то ти автоматично потрапляєш в сіру масу. А ось якщо на тобі стильні штани, сорочка, сонцезахисні окуляри (якщо доречні) і симпатичні раси, то і ставлення до тебе зовсім інше. Так чи інакше, приділяй увагу своєму зовнішньому вигляду, але не зводь його в абсолют.

А тепер перейдемо до конкретних якостям, які цінують дівчата в хлопцях.

мужність

Що взагалі у тебе асоціюється з цим словом? Як стати мужнім? Чоловік – це лідер, постійний переможець, йому вдається завжди і все, це та риса характеру, яка подобається дівчатам в хлопцях.

Він не пасує перед перешкодами, а впевнено їх долає, ламає і проводить свою дівчину по второваною стежкою. Ну як то так.

В цілому, мужність – це особлива енергетика, яка повинна виходити від людини.

Він повинен одним своєю появою вселяти силу і домінування . Це справжній самець.

Як вважаєш, чому дівчатка так сохнуть по поганим хлопцям, коли ще не доросли до некримінального віку? Від них виходить ця енергетика, вони сильно відрізняються від інших. І нехай в житті вони повне лайно, не можуть нормально поводитися з дівчиною, псують життя людям, знущаються, роблять все не так, бунтують на порожньому місці. Але саме їх дівчинки вважають крутими. Як показує практика чим нижче у тебе голос і ближче до басу – тим більше шансів сподобатися дівчині.Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якостіТреба визнати, що з віком змінюється не багато. Дівчатам так само будуть подобатися хлопці, які відрізняються від інших. Але тільки у них з’являються переваги, а тому і ти, майбутній професійний пікапер, повинен бути універсальним людиною. Дівчинці подобається пірсинг? Скажи, що захоплюєшся ними, продемонструй реальні знання. Їй подобаються ті, хто вчить фізику годинами? Покажи їй глибокі пізнання хоча б в одній темі і так далі, принцип ти зрозумів.

До того ж, мужність полягає в тому, що хлопець повинен бути сильніше дівчата в усіх відношеннях. Він повинен морально пригнічувати її на підсвідомому рівні. Який би дівчина не була феміністкою, природа бере своє. Їй подобається, коли чоловік приймає рішення, робить, а не думає, направляє її рух, ставить заборони і дозволяє .

І як би ти не поважав свободу вибору дівчата, тобі доведеться в деякому рої придушити її волю і змусити одного разу зробити так, як потрібно тобі. Ось тоді ти станеш в її очах мужнім, сильним.

На початковому етапі це теж можна показати це якість, поставивши свої умови гри. Вона зупиняється для ознайомлення, тому що ти цього хочеш. Дає тобі номер, тому що ти цього хочеш. Йде з тобою на побачення, тому що ти хочеш. І при цьому все це їй подобається. Звісно. Межі теж потрібно бачити, але з досвідом ти зрозумієш, як і що.

Привіт друг! Спеціально для тебе я підготував курс «Школьник. Основи пікапа »всього за 490 рублів! Переходь за посиланням і замовляй ->

впевненість

Перш за все, впевненість повинна бути в тобі самому. Якщо ти в собі не впевнений, то як дівчина буде впевнена в тобі? Як вона зможе довірити тобі хоч що-небудь? Ти повинен знати, чого ти хочеш про життя на макро- і на мікрорівні. В тому числі, ти повинен досконально знати, чого ти хочеш від дівчини.

А ще важливо йти до наміченої мети впевнено і спокійно. Дуже багатьох хлопців мучить питання, як бути впевненим в собі. Тут все досить просто. Ти повинен постійно ставити собі цілі. Спочатку нехай вони будуть маленькими і навіть банальними. Не потрібно нічого глобального і масштабного.

Просто здай проект в термін, зароби певної кількість грошей, візьми участь в яких-небудь змаганнях. Далі більше.

Чим більше цілей буде підкорене, тим впевненіше ти будеш себе почувати. Для пікапера мети – це дівчата . Нехай на певному етапі кожна буде твоєю маленькою метою.

І по її досягненню твоя самооцінка буде рости разом з упевненістю!

рішучість

Не можна сказати, що це якість, яке дівчатам подобається. Але без рішучості у тебе взагалі ніколи не буде дівчини. Припустимо, ти гарний хлопець на думку дівчат, володієш відмінним почуттям гумору, впевнений в собі і сильний. Дівчата будуть тобі підморгувати, кидати в твою сторону важкі погляди.

Але жодна з них так і не стане твоєю, поки ти сам не підійдеш і не познайомишся. Боротися з нерішучістю просто і складно водночас. Просто, тому що потрібно тільки вирішити. Складно, тому що рішення приходить важко.

Раз вже ти вирішив дізнатися всі тонкощі мистецтва спокушання, тобі доведеться стати рішучим. І зробити це простіше за все з дівчатами.

Просто вправляйся в спілкуванні і поступово для тебе знайомство стане звичайною справою, як поснідати.

активність

Чоловік повинен бути лідером за своєю природою. Наприклад, тобі подобається приїжджати до друзів на дорогій машині. А дівчині подобається приходити на вечірку з кращим хлопцем з усіх.

І зробити це дуже просто.

Тобі потрібно бути досить активним (але не гіперактивним). Якщо ти лідіруешь в багатьох питаннях, то ти подобаєшся дівчині, ось і весь рецепт.

Читай мою статтю про те, як сподобатися дівчині.

наполегливість

Це одне з основних якостей, якими тільки повинен володіти чоловік. Якщо у тебе немає наполегливості, то найкращі дівчата дістаються іншим хлопцям . Штука досить суперечлива і межує з нахабством. І ти, можливо, навіть вважаєш, що вести себе подібним чином некультурно і так взагалі можна сподобатися дівчині. Але це поширений стереотип.

Ти хочеш здатися галантним джентльменом, чемним і знаючим манери. Ти звертаєшся до дівчини на «Ви», запитуєш у неї дозволу перебувати поруч, присісти, вибачаєшся і так далі. На ділі ти постав перед нею рохлей, людиною, яка набагато нижче її за рівнем.  Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Зрозумій, наше суспільство вже давно переступило в 21 століття, і ідеали тут серйозно змінилися. А тому у тебе вибір: або ти будеш культурним хлопцем, або тим, кому дають дівчинки . Що ти вибереш? Якщо друге, давай мінятися!

Як бути наполегливим? Доведеться подолати себе, так скажемо, перемогти в деякому відношенні. Тут так само важливо починати з малого, інакше можеш вдаритися в крайності. Спочатку просто постарайся не робити помилок, які видають тебе культурним, але слабким молодою людиною.

спокій

Незалежно від обставин ти повинен зберігати холодний розум і бути спокійним. Дівчина повинна розуміти, що ти виручиш її з будь-якої ситуації, тому що будеш спокійним.

Інакше, хто буде приймати рішення, коли вона просто буде закочувати істерику? Якщо вона звалить цей вантаж на себе, ти будеш в її очах нікчемним.

До того ж, спокій вселяє силу. Якщо ти внутрішньо спокійний, то зовні ти виглядаєш дуже сильним. Тобі повинно бути комфортно в будь-якій ситуації.

Бути спокійним дуже просто, чи не нервуй з приводу і без і просто роби. Такі люди завжди цінуються і не тільки у жінок.

Привіт друг! Спеціально для тебе я підготував курс «Студент. Природне спокушання »всього за 1490 рублів! Переходь за посиланням і замовляй ->

Кілька загальних рекомендацій

Всі ці якості – це, звичайно, здорово. Але як їх ненав’язливо показати дівчині, щоб вона зрозуміла, що ти гідний її уваги і навіть чогось більшого? Тут все по більшій частині проявляється в невербальному поведінці. Те як ти себе тримаєш, каже жінці все, що їй необхідно про тебе знати на початковому етапі.

Ознайомся з моїми матеріалами про те, як правильно чіпати дівчину на побаченні.

Приділи увагу поставі . Спина повинна бути завжди прямий, плечі розверни тому, груди вперед. Підборіддя трохи піднятий. Ти відразу ж будеш вселяти силу, повагу до себе. Згорблені люди справляють враження аутсайдерів.

Читайте також:   Сумісність тільця: друзі, вороги, колеги і коханці

 

Стеж за ходою . Вона повинна бути плавна, не ходи занадто швидко. Всі рухи повинні видавати в тобі спокій і повний контроль над будь-якою ситуацією. Голос повинен бути дуже спокійним і навіть трохи затягнутим. Не говори занадто швидко. Ти кудись поспішаєш хіба? Рівний, низький і спокійний голос подобається дівчатам. Погляд повинен бути максимально добрим при цьому.

Використовуй ці прийоми . Трохи потренуйся і ти зможеш показати дівчині всі свої переваги невербальними засобами м’яко, ненав’язливо і ефективно.

Отже, сподіваюся мені вдалося пояснити, які хлопці подобаються дівчатам як за характером, так і по зовнішності і в загальному по статистиці. Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Джерело: https://trenyng.ru/blog/kakie-parni-nravyatsya-devushkam/

Які хлопці подобаються дівчині зовні

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Приказка про те, що по одягу зустрічають, як і раніше не застаріває. Причому мається на увазі не конкретно одяг, а загальне враження. Часто хлопці не звертають особливої ​​уваги на свою зовнішність, і тому не досягають особливого успіху у вподобаної дівчини. Багато хлопців взагалі помилково вважають, що зовнішність – остання справа. Але вважати так можна, а ось успіху у дівчат буде домагатися значно важче. Дівчата завжди швидко і досконально розбирають всіх своїх залицяльників «по кісточках». Ніщо не вислизає від їх прискіпливого ока. Більш того – багато дівчат не змогли влаштувати своє особисте життя до 30 років саме через свою прискіпливість – то одне їм не подобається, то інше.

Всі дівчата одностайні в одному: в хлопця сильно приваблює фізична краса. Жодна дівчина не встоїть, якщо у хлопця широка спина, м’язистий торс і міцні руки. Дівчина насамперед дивиться на тіло, а вже потім помічає колір очей або волосся.

Дівчатам потрібен захист і турбота, тому бажано займатися собою – зміцнювати м’язи, покращувати реакцію. Все це можна зробити в найближчому спортзалі. Пам’ятайте, у вас є всього одна можливість справити перше враження.

Якщо ви фізично непривабливі, то навряд чи дівчина стане вами далі цікавитися.

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Однак навіть фізична краса не гарантує того, що дівчина захоче продовження відносин, зате існують певні правила чоловічої зовнішності, що підвищують ймовірність знайомства. Може бути з ходу все і не вийде, зате залишається можливість для продовження знайомства.

Ось кілька безвідмовних правил успішної чоловічої зовнішності:

 • – Чистота – на першому місці. Запах поту або нечищені зуби відлякають найтерплячішу дівчину. Чистим потрібно бути завжди, незалежно від обставин.
 • – Коротко підстрижені нігті – не залежно від того, чисті вони чи ні. Якщо ви повиколупували звідти бруд, це вас не врятує.
 • – Доглянуті волосся. Свіжа стрижка, чисте волосся. Можна розливатися перед дівчиною солов’єм, але сплутані брудне волосся і лупа здатні вбити на корені будь-яке враження.
 • – Дезодоранти і свіже натільну білизну.
 • – відіпрати і прасування одяг. Дівчині – особливо якщо вона добре доглядає за собою – неприємно перебувати поруч з людиною неохайним. У дівчат гострий погляд, і неохайність вони помічають автоматично. Невідповідність моді дівчата ще можуть пробачити, але неохайність – ніколи.
 • – Одяг повинен бути гармонійною, підібрана по сезону і відповідати ситуації. Не обов’язково мати багато одягу, просто вона повинні поєднуватися один з одним. У цьому допоможуть модні журнали. Там завжди детально роз’яснюють, що доречно, а що – ні.

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Загальний зміст цих простих правил – навчитися уважно ставитися до себе. Хлопець, який себе поважає, ніколи не відростить пивний живіт і не вийде на вулицю в м’ятою сорочці і брудному взутті. Самоповага починається з дрібниць. На доглянутого і впевненого в собі хлопця дівчини обов’язково звернуть увагу.

Крім зовнішності, дівчат залучають ще деякі внутрішні якості, які важливі не менше, ніж зовнішність. Якщо природа не обдарувала хлопця красою, то зневірятися не варто. Завжди можна зацікавити дівчину своїм внутрішнім світом, ось які якості особливо підкуповують дівчат:

 • – Інтерес і уважність. Дівчата люблять бути в центрі уваги. Кілька добрих слів або простий комплімент здатні творити чудеса. Дівчина хоче знати, що вона важлива. Вона вбиралася не менш години, і їй буде приємна похвала. До речі, легка ревнощі тільки додає інтересу, так що якщо вам не подобається увага інших хлопців, скажіть про це відкрито. Це полестить будь-якій дівчині. Не забувайте також подати руку, посунути стілець, подати пальто – у вас є маса приводів проявити увагу.
 • Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якостіОсвіченість і ерудиція. Намагайтеся бути в курсі всіх подій, що відбуваються – особливо якщо вам дісталася досить розумна особа. Крім того, всіх дівчат приваблюють психологія та загально-філософські питання. Подумайте, чим ви можете зацікавити вподобану дівчину. Їй не повинно бути нудно з вами, одних розмов про те, як пройшов день, явно мало.
 • – Щедрість. Це одне з кращих чоловічих якостей. Але потрібно все ж постаратися відрізнити по-справжньому цікаву дівчину від тієї, яку ви цікавитеся тільки з матеріальної сторони. Щедрість краще проявляти не з перших хвилин спілкування, а тоді, коли відносини стануть досить серйозні, інакше можна глибоко розчаруватися в вашій обраниці.

Звичайно ж, універсальних порад про те, як сподобатися дівчині, немає. Одним подобається сильне тіло, іншим – гнучкий розум, а з третіми взагалі не розібратися. Краще правило на всі випадки життя – бути самим собою.

Просто здорове тіло і акуратний зовнішній вигляд надають впевненості, доречною в будь-якій компанії. Коли хлопець впевнений в собі, він набагато швидше досягає успіху.

Впевнений, розумний і охайний хлопець практично не знає відмов.

Антоніна Лебедєва, психолог, психотерапевт

Почитати про любов Як домогтися любові дівчини Як зрозуміти дівчину

Джерело: https://smsta.ru/text/honey/look_girl

Які хлопці подобаються дівчатам? | Чоловік блог

Рас вже ти задався таким питанням, значить все не так погано в твоєму житті, тому що це ознака нормального розвивається чоловіки. Ти хочеш подобатися жінкам, причому найкращим і це нормально. Ось можеш ще прочитати, як жінки вибирають чоловіків і яким хлопцям люблять дівчата.

Почнемо спочатку. Коли я питаю якогось свого учня про те – які дівчата йому подобаються, то він природно показує на найкращих. А іноді, до мене приходять такі, скажімо так ну дуже айтішной айтішники.

Звичайно частіше все таки приходять нормальні успішні хлопці, але бувають і такі. Так ось, коли він говорить що йому подобаються високі, стрункі, довгоногі, успішні, самодостатні, красиві, розумні і цікаві.

Це цілком зрозуміло.

Але, давай запитаємо себе – які хлопці подобаються дівчатам, Таким дівчатам. Природно, що їй теж потрібен найкращий чоловік, найуспішніший, красивий, спортивний, розумний (мозок чоловіка це – то що збуджує жінок дуже сильно), багатий, сильний і цікавий. Загалом, розвинений в усіх відношеннях.

А цей айтішник – худий, сутулий, в окулярах часів Другої світової, в витягнутому піджаку, з ним не дуже цікаво спілкуватися, так як він розмовляє тільки про свої кодах і програмах і т.д.

Природно, що я можу його навчити і він буде так чи інакше зустрічатися з дівчатами, проводити побачення, і, у нього навіть буде секс. Але, це будуть дівчата певного рівня, але не найкращі.

Ти ж хочеш дізнатися яким хлопцям воліють дівчини найкращі, ти ж хочеш подобатися саме таким. Я правий?

Давай поговоримо про соціальній піраміді. В одній зі статей мого блогу я вже розповідав про це, але, краще повторити.

А ще, на цю тему у мене є кілька відмінних навчальних відео на моєму ютуб каналі, які можна подивитися прямо зараз клікнувши ось сюди. У цих відео я розкриваю цю тему більш детально.

Не дуже люблю писати в блозі, я той ще ледар, мені простіше говорити на камеру;). Так що, мене краще дивитися, а не читати.

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Працює такий принцип – Найкращі жінки дістаються найкращим чоловікам. З часів динозаврів нічого не змінилося. Тоді було так – Найкращі жінки діставалися найсильнішим чоловікам – самцям.

Тільки в наш сучасний час найсильніші це найупевненіші, наполегливі, комунікабельні і зовні не страшні.

Хоча, на рахунок зовнішності – повір моєму досвіду – чоловік це в першу чергу – його стрижень (я не член маю на увазі))))), а внутрішній стрижень і характер.

Давай уявимо собі ідеального чоловіка, який подобається абсолютно всім жінкам.

Якими якостями він повинен володіти і Що люблять дівчата в чоловіках. запам’ятовуй

Зовнішність. Ти не повинен бути Бредом Пітом або ще кимось. Досить щоб ти мав охайний зовнішній вигляд. Стильно одягнений хлопець дуже привертає до себе увагу.

Знову ж, стильно одягнутися – це не обов’язково витрачати дорого. У тебе має бути нормальна зачіска, Чисті нігті і зуби однакового кольору і розміру. Зараз при бажанні можна виправити будь-який дефект зовнішності.

Загалом, шмотки, запах і зовнішній вигляд.

З приводу зовнішності ще важливо мати струнке, підтягнуте, спортивне тіло.

Фізична сила. Так, з часів динозаврів нічого, як я вже сказав, залишається такою. Чоловік повинен бути сильним і здоровим (в сенсі не хворіти) фізично. Не обов’язково перетворюватися в культуриста, можна просто мати м’язи. Жінка хоче бачити поруч із собою сильного чоловіка, і фізично і внутрішньо.

Сила духу. Це можливість робити те, що тобі хочеться і не робити те, що тобі не хочеться. Це повинно бути в кожному хлопцеві. Всі ці якості, в тому числі і це – можна і потрібно демонструвати жінкам.

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Конкуренція серед жінок. Дівчата і суспільство вселили нам, що бути бабієм погано! А все насправді зовсім навпаки! Якщо у навколо тебе в’ються жінки, значить, ти будеш їм подобатися ще більше.

Механізм простий – дівчина думає що якщо у тебе багато жінок, значить ти затребуваний, якщо ти затребуваний, то значить в тобі є якась особливість, і у неї автоматично починає зароджуватися інтерес до тебе.

Ось ти не думав, чому, якщо у дівчини є кілька залицяльників, вона ходить на побачення то з одним, то з іншим, вибираючи їх – це типу нормально ДУЖЕ ВАЖЛИВО ЗРОЗУМІТИ – ЧОЛОВІК ВИБИРАЄ ЖІНОК, А НЕ НАВПАКИ! І як тільки ти це в себе вбере – ти будеш щасливий. Тому не соромся показувати що ти популярний у жінок, навіть якщо це не так то – втілити що все так! Тільки тссссссс …. Нікому не слова))).

Наступне якість ідеального чоловіка це – Цілі. Наявність цілей. Про цілі я вже писав трохи вище. Це дуже важливо. Що відрізняє справжнього мужика від скиглія і слабака, що живе з позицією жертви – глобальні цілі і прагнення до чогось.

Гроші. Вірніше, навіть не стільки багатство, як уміння поводитися з грошима. Я спеціально поставив гроші не на перше місце, так як це дійсно не головне. Гроші в спокушанні самі по собі нічого не значать, важливо те внутрішній стан, яке вони дають тобі. Але це не означає що ти не повинен розвиватися в цьому напрямку. У наш час це те без чого нікуди.

Які хлопці подобаються дівчатам: зовнішні і внутрішні якості

Особливо це відчувається в Москві, де дуже багато успішних хлопців і чоловіків. І, коли я особисто бачу такого хлопця, а з ним поруч красиву дівчину, то мене це дуже сильно мотивує до розвитку.

Які чоловіки подобаються жінкам – не бідні, скажімо так. Але зрозумій, що одні тільки гроші, навіть величезні – нічого не вирішують.

Я знаю купу прикладів, коли у мужика, який прийшов до мене на пікап тренінги, є і квартира в центрі і дві машини, але у нього так і немає дівчини.

Курси пікапа це реальна можливість спокушати гарних жінок, не маючи великої кількості грошей. Іноді кажуть, що це відмінний спосіб для бідних, що ж, в принципі вони мають рацію.

Мова. Здатність красиво і грамотно говорити, причому розмовляти з жінкою з позиції «Зверху». Наприклад підходять знайомиться до дівчини два хлопця – один говорить – «Здрастуйте, вибачте, що я вас відриваю, а можна мені з вами познайомитися.» ЗА ЩО вибачатися? Відриваю? – Та ти для неї просто подарунок! МОЖНА, МОЖЛИВО? – тобі ВСЕ можна, ти ж мужик. – це була позиція «Знизу».

А ось тобі інший хлопець, який в принципі мав на увазі те ж саме, але сказав так – «Привіт! Ти чудово виглядаєш! Стривай секундочку, я хочу з тобою поспілкуватися ». Сенс той же, але різниця колосальна. Це була позиція «Зверху». Важливо ЯК ти говориш, а не ЩО ти говориш. Про це читай в інших статтях блогу.

Харизма. Харизма це якась фішка в тобі, яка відрізняє тебе від інших. Це те що просто притягує до тебе людей. Про це більш детально дивись на Ютубі – Радислав Гандапас – харизма і лідерство.

 

Мозок. Розум. Інтелект. Це дуже важлива якість, яка будь-яка дівчина хоче бачити в своєму чоловікові. Так, ще раз повторюся, що ніщо так не приваблює і не збуджує жінок, як чоловічий мозок. Тобі треба читати більше книжок,

Домінування. Які хлопці подобаються дівчатам – ті, хто постійно в усьому домінує. Це інстинкт кожної самки від природи – знайти собі самого домінуючого самця. З цього дня тепер ТИ все вирішуєш, не має значення, навіть якщо це перше побачення. Ти головний в стосунках. Ти головний по життю. В роботі, в бізнесі, в компанії друзів і т.д. Тільки не перегинай палицю.

На наших живих тренінгах, коли ми під час перерви наводимо до нас в групу дівчину, з якою щойно познайомилися і запропонували посидіти послухати. Ми її як би опитуємо.

І, абсолютна більшість жінок говорить – що чоловік повинен бути господарем, бути головним. Тому, що чоловік – це первинно, а жінка це вторинне. Вдруге – не означає погано або гірше.

«Бо чоловік не походить за дружиною, а дружина за чоловіком».

Відповідальність.

 

Жінки останнім часом часто скаржаться, що практично не зустрічають чоловіків з почуттям власної відповідальності, а вже не те що тих, хто здатний взяти відповідальність ще й за іншого (за свою жінку).

Чоловік який точно сподобається жінці це однозначно відповідальний чоловік. Ти повинен відповідати за свої слова і дії. Якщо ти сказав що щось зробиш – то ти обов’язково це робиш.

Соціальний статус. Це теж мати непогано б. Але не обов’язково бути депутатом або мером. Якщо тебе навіть просто елементарно слухають і поважають твої друзі, то це вже добре. Буде круто, якщо дівчина, яку ти запросив на побачення побачить як з тобою вітається директор кафе або хто-то на вулиці. Або ти просто будеш чимось відомий.

Влада. Це якість мужика з вершини так званої соціальної піраміди. Якщо вона у тебе є – ну, хоча б над друзями, то це круто, але якщо ні, то теж нічого. Це, мабуть, швидше за те, до чого потрібно прагнути.

Почуття гумору. Воно виразно не останнє якість для жінки при оцінці чоловіка. Всупереч поширеній думці, що якщо його немає, то вже і не буде – Ч. Ю. можна навчитися і розвивати його в собі. Ось такі які чоловіки подобаються Жінкам.

Подивися, як легко і весело можна знайомитися з дівчатами. Тут переважає почуття гумору.

А ось тобі завдання , яке ні в якому разі не потрібно відкладати на потім. Візьми аркуш паперу і напиши – як я можу прокачати всі ці якості. І не просто пишеш план – схему свого розвитку, але ще і починаєш діяти негайно.

Причому великі цілі розбивши на дрібні підцілі. І обов’язково став дату, коли це має бути виконано. Наприклад – розвиток сили – Я через три місяці повинен жати в жимі лежачи від грудей – 110 кг. Значить через місяць – я буду тиснути 80 кг.

А через два місяці – 100 кг.

Став свої питання в х, і я обов’язково на них відповім.

Джерело: http://muzhskoy-blog.ru/kakie-parni-nravyatsya-devushkam/

Які чоловіки подобаються жінкам?

Для будь-якого чоловіка абсолютно нормально хотіти познайомитися з красивою дівчиною, побудувати відносини, створити сім’ю … Дівчата всім подобаються різні, але погодьтеся, є риси, які залучають всіх. Гарні манери, наприклад.

Вірно і зворотне, є певний набір якостей, який в чоловіках жінкам подобається незалежно від зовнішності, віку та національності. Ні, зовнішність важлива, про це ми поговоримо далі. Але вибирають не по одній «упаковці».

Хочете дізнатися, як стати тим самим чоловіком, якому дістаються кращі жінки? Тоді уважно прочитайте цю статтю!

Красунчик з журналу або просто здоровий чоловік

Жінкам, безумовно, подобаються красені з журналів і серіалів, але в житті вони вибирають абсолютно інших чоловіків. Тому прагнути бути схожими на жіночих кумирів сенсу немає.

Більшість жінок визнається, що їм подобаються мужні суб’єкти – підтягнуті, з гарною поставою, широкими плечима і сильними руками. Але це в загальному.

Подивимося, що приваблює дівчат, більш детально.

Прес та м’язи – наскільки це важливо?

Відразу скажемо, що гори м’язів для протилежної статі привабливими не є.

Стероїдні хлопчики, які не вилазять із залу і жменями ковтають таблетки для нарощування м’язової маси, по суті, залишаються, як це говориться по-простому «в прольоті».

Досить, якщо ви просто стежте за фігурою, правильної харчуєтеся, пару раз в тиждень ходите в «качалку» і ведете здоровий спосіб життя.

За даними соціологічних опитувань, 82% жінок вважають найбільш сексуальної підтягнуту спортивну фігуру. При цьому чоловіки, що володіють навіть середньої, невеликий м’язовою масою, здаються їм занадто перекачаними.

Жінкам подобаються кубики преса, це правда. Але краса тут ні при чому. Спрацьовує інстинкт – на животі немає жиру, значить, виробляється багато тестостерону, і самець готовий до спарювання.

З лиця воду не пити, але …

… яка ж жінка обійде увагою особа потенційного обранця? Перше, на що леді зверне увагу – не на те, наскільки гламурно або брутально ви виглядаєте, а на якість шкіри.

Запам’ятайте: шкіра повинна бути доглянутою! Здоров’я шкіри – показник здоров’я організму в цілому, а самка думає про здорове потомство. Уже після в залік підуть риси обличчя.

Найбільш привабливими вважаються повні губи, темні брови і вії, високі вилиці, який виступає і чітко окреслене підборіддя. Не треба впадати у відчай, якщо у вас інші риси, це просто статистична інформація.

Доглянутість дуже імпонує слабкому підлозі. При цьому чоловікові не обов’язково обзаводиться тонною косметики. Охайний одяг, гладко виголене обличчя, приємний запах тіла – цього цілком достатньо. І свіжий подих, зрозуміло.

Борода – природну чарівність або ознака ліні?

Ще кілька років тому щетина або борода на обличчі вважалася ознакою ліні. Зараз все кардинально змінилося. Борода робить обличчя темніше, а жінки люблять легкий загар на шкірі – так і виходить невеликий візуальний обман. Ще вона допомагає скорегувати форму, надаючи йому трикутним.

Слабка стать вважає і бороду, і щетину дуже сексуальною. Нарешті, спрацьовує психологічний або навіть архетипний фактор. Бо борода асоціюється з мудрістю. Тобто, бородатий чоловік здається дамі більш дорослим, розумним, досвідченим, і з ним можливо зав’язати тривалі відносини.

А ще жінкам дуже подобаються чоловіки, які вміють широко і відкрито посміхатися. Втім, такі люди всім подобаються.

Як виглядає привабливий чоловік для оточуючих

Зараз ми маємо на увазі не зовнішність, а внутрішні риси, які відрізняють успішного серед жінок чоловіка, від неуспішного. Сукупність цих рис складається в образ, який і стає прототипом Принца на Білому Коне. Всі прекрасні дами чекають Принца. І ось приблизний портрет такого щасливчика.

Він може вибирати свій стиль життя

Забиті і пригнічені «обставинами» скиглії слабка стать не цікавлять. Вони повинні бачити, що ви можете розпоряджатися життям, як на думку спаде. У позитивному сенсі, зрозуміло. Це говорить про перспективи і можливості.

Він вибирає жінок

Дослідження доводять, що найбільшим попитом у жіночого населення користуються … бабії. Точніше, чоловіки, оточені і обласкані жіночою увагою. Це психологія. Якщо дівчина бачить на горизонті багато суперниць, значить, і мета того варта. І такий чоловік може вибрати будь-яку, що підстьобує інтерес і азарт з обох сторін.

він забезпечений

Так-так, без грошей зараз, на жаль, нікуди. І зовсім не жіноча користь у цьому винна. Просто вони хочуть відчувати впевненість в завтрашньому дні, що цілком логічно. Інакше пошуки чоловіка втрачають сенс. Але самі гроші нічого не означають. У вас має бути певна внутрішній стан. Ви повинні відчувати себе забезпеченим і абсолютно впевненим у майбутньому.

Для жінки важливо знати, що, якщо щось трапиться у неї проблеми з грошима, вірний супутник запропонує свою допомогу. Але вони точно не захочуть бачити поруч скупердяя, у якого копійки не випросиш.

Він має певний соціальний статус

Зовсім не обов’язково бути олігархом або крутим бізнесменом. Досить, якщо друзі з вашої компанії поважають ваш авторитет і радяться з вами. Те ж стосується і влади. Якщо ви можете проявити себе в колективі, як лідер, це додатковий плюсик в вашу карму.

Він каже «зверху»

Не треба плутати це з тиранією. Просто мова з позиції «зверху» звучить більш позитивно. Наприклад, чоловік скаже жінці: «Здрастуйте! Ви виглядаєте просто чудово! Стривайте, будь ласка, хвилинку, я б хотів поспілкуватися з вами ». Ось позиція «зверху». Ввічливо і без дурних підкатів.

він харизматичний

Зайве коментувати цінність харизми. Ми думаємо, ви можете згадати багато харизматичних особистостей.

У нього високий інтелект

Ну, не обов’язково, як у Стівена Хоккінга, але інтелект жінки цінують дуже високо. Так само, як і ерудицію. Читайте більше книг, це дійсно допоможе стати більш розумним і цікавим співрозмовником.

він домінує

Який би незалежної ні хотіла здаватися жінка, інстинктивно вона все одно шукає людину, яка буде приймати всі важливі рішення. Природно, у відносинах важливо приймати їх разом. Але якісь доленосні речі, коли хтось повинен сказати останнє слово – це вирішує тільки чоловік. Все-таки пропозицію руки і серця будете робити ви, а не вона, згодні?

Він здатний відповідати за двох

Рідкісне в наш час якість – відповідальність. Якщо ви хочете, щоб улюблена була віддана вам нескінченно, ви повинна відповідати за обох. Всі ваші вчинки, рішення, обіцянки – це ваша відповідальність.

В нього добре почуття гумору

Кажуть, що це вроджена якість. В общем-то, правильно говорять, але почуття гумору можна розвинути, якщо воно страждає або відсутня. При бажанні все всьому вчаться.

Розтопити лід жіночого серця можна за допомогою почуття гумору. Якщо чоловік вміє жартувати, з ним легко спілкуватися, і простіше уникнути незручних моментів. А сидіти і мовчати на побаченні – це жахливо.

Які внутрішні якості цінує жінка в своєму обранцеві

Ми описали вище портрет чоловіка, до якого дівчата тягнуться інстинктивно, оцінюючи тільки за зовнішніми характеристиками: як каже, як поводиться, як реагує на ті чи інші слова і вчинки. А які якості в своєму улюбленому хотіла б бачити кожна представниця слабкої статі? Ключових всього кілька:

 • Ви повинні бути дбайливим, вірним і уважним до неї. Це найголовніше.
 • Ви повинні випромінювати впевненість в собі і своїх силах.
 • Якщо загрожує небезпека, ви повинні захистити свою даму, як відданий лицар, і від гопників в підворітті, і від кричить боса (дозволивши поплакати у себе на плечі), і від загрози виселення з знімною квартири.
 • З вами повинно бути надійно.
 • Ви повинні бути щедрими. Але знайте міру. Багато жінок вкрай меркантильні.

На думку жінок, ідеальний чоловік має бути щедрим. Але зовсім не обов’язково дарувати своїй дамі золото і діаманти в необмежених кількостях. Часом досить букета волошок. Головне тут – увага.

Від яких якостей потрібно позбутися, якщо ви хочете знайти жінку мрії

А є якості, які жінки просто на дух не переносять. І якщо в вас є хоча б одна з цих рис, ви можете забути про щасливих відносинах:

 • Тиранія із застосуванням фізичної сили в конфліктах. Жодна поважаюча себе дівчина не потерпить, щоб її били і принижували.
 • Егоїзм.
 • Нарцисизм.
 • Схильність до ревнощів. Дівчина навряд чи довго буде терпіти потворні сцени, якщо ви будете ревнувати її до кожного стовпа.

Так що, якщо ви хочете мати успіх у протилежної статі, без жалю позбавляйтеся від своїх вад. Це буде важко, але воно того варте.

Будьте справжнім чоловіком

Якщо вам довгий час не щастить з протилежною статтю, задумайтеся, можливо, щось не так з вами, а не з величезною кількістю жінок, які вас відкинули. Може бути, вам варто попрацювати над своєю зовнішністю – прибрати пузо, вилікувати шкіру, відростити бороду або просто змінити імідж.

Можливо, вам не вистачає впевненості в своїх силах. Тоді вам, безумовно, допоможуть всілякі тренінги, на яких вчать спілкуватися з дівчатами, є також курси пікапа, де ви можете навчитися знайомитися. Ну, а книг і фільмів на ці теми існує і зовсім безліч. Переймайте чужий досвід, якщо свого поки недостатньо.

Зрештою, можна записатися до психолога і з’ясувати, що ж з вами не так. Пам’ятайте, що жінки, як метелики, істоти тендітні, і ставитися до них потрібно дбайливо і обережно. Вони цінують турботу і любов, люблять, щоб їх обіймали і закутували в ковдрочку холодними вечорами.

Просто будьте чоловіком поруч зі своєю дамою, і ви побачите, якою ніжною і уважною вона стане по відношенню до вас.

А ми бажаємо вам удачі в пошуках тієї самої жінки, про яку ви завжди мріяли!

Джерело: https://wikiped.ru/news/50-kakie-muzhchiny-nravjatsja-zhenschinam.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *