Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

А ви коли-небудь замислювалися, чому чоловіки вважають за краще дівчат молодших за себе? Хоч на 3 роки, та молодше?

Зміст приховати

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Давайте з’ясуємо причину такої масової любові до різниці віку та розповісти вам цю таємницю. Тим більше, що різниця у віці між чоловіком і жінкою зростає стрімкими темпами.

ВПЕВНЕНІСТЬ В СВОЇЙ СЕКСУАЛЬНОСТІ

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Чоловікам важливо відчувати свою сексуальність, а вибираючи жінку молодше себе, вони починають вірити в свою неперевершеність і здатність зацікавити юне створіння.

Поруч з дівчиною молодше себе чоловіки відчувають себе самцями, здатними задовольнити будь-яку дівчину.

До того ж, секс з молодою дівчиною, якої можна довести, що ви ще не здаєте позиції, багато можете в ліжку, здатні її здивувати і навчити чогось нового тільки додає впевненості в своїй сексуальності.

ПІДВИЩЕННЯ СВОГО ЕГО

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Молоді дівчата можуть запросто підвищити в чоловікові один з компонентів структури особистості в теорії З. Фрейда … Як? Просто з молодою особою вони теж відчувають себе молодими, активними і підвищують свій статус в очах друзів і знайомих.

Мовляв, «дивіться яку молодицю я собі відхопив, значить, я ще ого-го»! Тільки є в цьому більш приховані смисли – чоловіки, які бажають підвищити своє его за рахунок молоденької дівчини, просто невпевнені і закомплексовані мужчінкі, бояться зізнатися в цьому самому собі.

Підім’яв під себе

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Коли дівчина молодше, її простіше прогнути і переробити під себе (не всіх, звичайно).

Дорослий чоловік упевнений, що зможе напоумити юне створіння, навчити її розуму розуму і перетворити в персональну служницю, яка тільки й буде, що дивитися на нього, роззявивши рот і робити все, що він попросить. Тільки це серйозна помилка – люди не змінюються.

Молоденькі дівчата можуть тільки прикидатися і бути поступливими, щоб догодити чоловікові постарше, але як з’явиться нагода, вони випустять кігтики і пиши пропало … Тут ще не знаєш, хто кого під себе зможе підім’яти.

ПРОСТІШЕ зачарували

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Кажуть, що молоденьких дівчат простіше зачарувати чоловікам старшого віку. Правильно, вони вже знають, як потрібно доглядати за жінками, та й кошти дозволяють закрутити молоденької голову.

А якщо ви ще при квартирі, з машиною, з хорошою зарплатою і виглядаєте не як дідуган – все, дівчина повністю у вашому розпорядженні і готова хвалитися вами перед своїми подругами.

Але тут потрібно бути обережним і переконатися, що вона не «доїть» вас і не мріє загарбати ваші шикарні апартаменти в центрі.

авторитетний

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Чим більше дівчина молодшою ​​за чоловіка, тим більше вона сприймає його як Чоловіка. Для неї він авторитет, у нього можна запитати слушну пораду і є факт, що вона йому буде.

Ніщо так не радує чоловіка, як почуття своєї значущості, авторитетності, мудрості і коли дівчина слід його порадою.

І це величезний плюс перед жінками ровесниками або жінками, які старші чоловіки, адже дорослі жінки самі знають, як їх вести в тих чи інших ситуаціях і слухати чоловіка будуть в крайніх випадках.

ЛЮБОВ до красивого тіла

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Ясна річ, що молоденькі дівчата виглядають краще літніх кошиків (і знову ж таки, не варто це сприймати як недоторканну істину – деякі жінки 35-40 років виглядають нітрохи не гірше дівчат 20-25 років).

Чоловіки це прекрасно розуміють. Що може бути краще молодого, красивого і підтягнутого тіла, яке є тобі в будь-який час дня і ночі? Напевно, нічого.

Ну і тут справа смаку – хтось любить персики, а хтось – в’ялену воблу.

ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Коли чоловік уже не молодий, у нього немає дітей і в шлюбі він не був, а так хочеться, зрозуміло, що він буде шукати молоду дівчину, яка зможе народити йому здорових дітей.

Ось він і виходить на полювання в пошуках свіжого «м’яса» і бажанням окільцювати якусь дурочку, здатну забезпечити його потомством (звучить якось по тварині, але це факт).

Тільки не багато залишилося таких дурочек, бажаючих народжувати від старого чоловіка дітей і виставити себе не в кращому світлі перед подругами …

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/914982548936853692/pochemu-muzhchiny-vybirayut-zhenschin-pomladshe/

Якості жінки, які цінують чоловіки: жіночність, ніжність, хазяйновитість, самостійність. Які жінки подобаються чоловікам?

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

 • 9 Апреля, 2019
 • Психологія стосунків
 • Уляна Орєхова

Знайти собі супутницю життя, яка відповідала б усім стандартам чоловічого ідеалу, неможливо хоча б тому, що критерії цього стандарту у представників сильної статі сильно розрізняються. Комусь подобаються самостійні жінки, комусь – беззахисні особи, але є загальний ряд жіночих якостей, сукупність яких будь-яку жінку робить бажаною для обранця. Так які ж вони – якості жінки, які цінують чоловіки?

Очікування чоловіків і дійсність

Беручи в дружини недосвідчену дівчину, ще не стикалися з проблемами самостійного життя, чоловік не має права чекати, що юна особа відразу подарує йому відчуття комфорту і візьме на себе половину відповідальності за сімейне життя.

Всі ці особливості, а також здатність справлятися з побутовими труднощами приходить до жінки з роками.

Однак уважний чоловік завжди зуміє розгледіти в своїй супутниці зачатки потрібних рис характеру, які з часом переростуть в якості, цінуються більшістю сучасних культур.

Які якості в жінці цінують чоловіки:

 • зовнішню красу;
 • доброту і чесність;
 • самоповагу і почуття оптимізму;
 • здатність поступатися, коли це необхідно;
 • жіночність та сексуальність;
 • хазяйновитість.

Виховання в собі цих рис характеру зробить жінку більш впевненою і значно підвищить її цінність в очах представників протилежної статі. Якщо ж у дівчини вже є обранець, приємні зміни в її поведінці зроблять союз ще міцніше, а відносини – яскравіше.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Зовнішня і внутрішня краса

На питання, які жінки подобаються чоловікам, а які ні, самі дівчата часто відповідають помилково, перераховуючи в першу чергу зовнішні ознаки своєї статі.

Звичайно, зовнішній лиск і доглянутість – це перше, на що звертають увагу хлопці при першому знайомстві, але змусити затримати його інтерес на своїй персоні дівчина може тільки через використання своїх розумових і душевних якостей. Не останнє місце серед них займає розвиток духовних цінностей, які роблять жінку по-справжньому цікавою в спілкуванні, адже як і раніше доброта і краса жінки вважаються похідними її внутрішньої чистоти.

Ось в якій черговості по спадаючій важливості чоловіки розставили хвилюючі їх критерії жіночої привабливості:

 • приємна, жіночна фігура;
 • чиста шкіра;
 • ясний, відкритий погляд;
 • хороші зуби;
 • красиві доглянуті волосся.

Кращим показником зовнішньої краси, усупереч поширеній думці сучасних дівчат, чоловіки вважають природність – хоча б на рівні відсутності у обраниці імплантатів і великої кількості косметики на обличчі.

Серйозною перешкодою для розвитку відповідної симпатії стане і надмірна турбота красуні про свою зовнішність.

За словами опитаних чоловіків, нічого не втомлює їх так на побаченні, як постійні побоювання супутниці за свій макіяж і візуальну бездоганність.

оптимістичний настрій

Одне з основних якостей жінки, яке цінують чоловіки, – це її позитивний настрій на будь-які життєві ситуації і вміння з гумором ставитися до тимчасових труднощів.

Навіть дуже красиве жіноче обличчя багато втрачає від виразу вічного невдоволення або зневіри.

Такі дівчата здаються загадковими на початку відносин, проте незабаром партнеру набридає постійно перебувати в «царстві депресії» і він поспішає залишати давить його обстановку.

Вищесказане не означає, що жінка не може, коли їй важко, поділитися своїми проблемами з близькою людиною або посумувати про будь-якому тяжкому подію у своєму житті.

Люблячий чоловік, як правило, ніколи не відмовляє своєї супутниці в підтримці і готовий розділити з нею горе, але не у випадку, коли стан стресу повністю затоплює їх спільне існування і стає переважаючим.

Дівчина, яка поважає себе і своє становище в парі, ніколи не дозволить коханій людині відчувати себе відірваним тільки через те, що її думки взяли негативний напрямок. Проблема вирішиться швидше, якщо дівчина зуміє мотивувати хлопця на її рішення, а зробити це під силу тільки власниці позитивного мислення.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Жіночність і ніжність

Зверніть увагу. Часто вміння партнерки бути жіночною в будь-якій ситуації шанується чоловіками як одне з її головних якостей. Жінка може бути не дуже красивою зовні, але якщо в її поведінці немає суєти, вона здатна до співпереживання і відрізняється душевної м’якістю, поруч з нею завжди буде знаходитися той, хто оцінить її по достоїнству.

Жіночність іноді плутають з безвольностью, невмінням постояти за себе і фізичним безсиллям. Однак ці фактори є прямою протилежністю істиною фемінінності.

Справжня жіночність підкреслюється контрастами – строгість і неприступність в суспільстві, лагідність і легкість наодинці з коханою людиною.

Самостійна, незалежна жінка – ідеальна послідовниця законів фемінінності.

Справжня жінка завжди знайде спосіб своєю ніжністю і чуйністю підкреслити значення чоловіки в своєму житті, змусити його відчувати себе на голову вище за інших.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

хазяйновитість

Господарська жінка – це, перш за все, вміє готувати і підтримувати чистоту в будинку, однак без рабського фанатизму і не на шкоду своїм особистим потребам.

Старі уявлення про ідеальну господині, яка зустрічає чоловіка з роботи в чистому фартушку і з акуратною зачіскою, нікуди не поділися.

Як і раніше чоловік хоче приходити в чисто прибраний будинок, наповнений ароматами смачної їжі і бачити перед собою спокусливу, усміхнену жінку.

Прогрес вносить корективи в нинішню реальність, і зараз жінки працюють нарівні з обранцями, але хазяйновитість все так само високо цінується чоловіками серед якостей ідеальної партнерки.

Щоб встигати за прискорилася динамікою сьогоднішнього життя, дівчатам рекомендується не відмовляти собі в покупці хорошою побутової техніки і не економити на ергономічних пристроях, які можуть зняти навантаження з щоденних турбот господині.

Розкутість і сексуальність

Які жінки подобаються чоловікам? Спірним питанням довгий час залишалася розкутість жінки в прояві своєї любові до партнера.

Десятиліттями дівчатам належало приховувати інтерес до фізичному потягу, і це наклало відбиток на сексуальну активність жінок нинішнього покоління.

Деякі і сьогодні соромляться запропонувати близькість коханій людині або відповідати на його ласки з усією відвертістю почуттів. Але чи має це велике значення для самих чоловіків? Відповідь – «так».

Чоловікові зі здоровими еротичними потребами необхідно усвідомлювати власну бажаність, це є найкращим доказом його мужності. Якщо дівчина не прагне будити чуттєвість партнера і завжди чекає від нього першого кроку, згасання любові станеться дуже швидко.

Сексуальність і сексуальна розкутість – поняття не синонімічні.

Сексуальної жінка може залишатися навіть в суспільстві сторонніх людей, не створюючи для цього ніяких специфічних передумов у вигляді відвертих нарядів або розкутого поведінки.

Читайте також:   Чоловік-рак: як зрозуміти його ставлення до себе за словами і вчинками

Розкутість ж допустима тільки в подружній спальні, де люди можуть не приховувати своїх чуттєвих бажань і не піклуватися про те, як це виглядає з боку.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

здатність надихати

За кожним чоловіком, згортати гори, варто його жінка, якій ці гори заважають під час прогулянки.

Насправді вміння надихати і націлювати на результат можна було б поставити на чолі якостей жінки, які цінують чоловіки, але жага похвали і заохочень не є обговорюваних ланкою в рейтингах сильної статі.

Сама ідея потреби постійної підтримки з боку коханої найчастіше звучить як «відданість», проте без справжньої мотивації результати чоловічих зусиль виглядали б менш переконливо.

Розумній жінці слід частіше хвалити партнера, навіть якщо вчинене ним діяння не виходить за рамки буденного. Натхненний похвалою чоловік зробить все, щоб не знижувати рівень своєї значущості в сім’ї, і кожен раз буде підвищувати власну планку можливостей.

Важливе табу для дівчини, яка бажає приміряти на себе образ Музи, – ніколи нічого не випрошувати у коханого. Чоловіки як вогню бояться здатися партнерці фінансово неспроможними і можуть втратити «запал» рухатися далі, якщо відчують, що їх зусиль недостатньо вже на початку шляху.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Ставлення до харчування

Дивовижний факт: дівчата, так прагнуть виглядати ідеально і постійно сидять на виснажливих дієтах, ризикують назавжди залишитися без серйозних відносин.

Виявляється, на питання, які жінки подобаються чоловікам, багато хто відповів, що їх обраниця повинна мати хороший апетит і мати поняття про правильне використання столових приладів.

Дівчата манірні, соромляться або вважають непристойним є з задоволенням і досхочу, на їхню думку, не здатні на щирість у вчинках, хочуть з усього в житті робити трагедію.

До речі, вміння насолоджуватися їжею, дотримуючись при цьому етичні норми – один з найважливіших іспитів, який заможні женихи влаштовують своїм обраницям. Знаючи це, дівчатам варто переглянути своє ставлення до харчування і навчитися не робити з простої фізіологічної потреби ціле театральне дійство.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

10 якостей ідеальної партнерки

Після закінчення букетно-цукеркового періоду у чоловіка вже складається чітке уявлення про характер коханої і її готовності до переходу на наступний етап відносин. Які якості в жінці цінує чоловік, коли мова йде вже не про приємне проведення часу, а про укладення шлюбного союзу?

10 факторів, які так важливі для здорових подружніх відносин:

 1. Доброта і милосердя, які не межують з безвільністю і невмінням відмовляти.
 2. Наявність спільних планів, загальних ідей або поглядів на життєві ситуації.
 3. Зовнішня краса. Сюди входить дотримання модних тенденцій і доглянутий вигляд.
 4. Порядність – також один з критеріїв цього багатогранного якості жінки, яке цінують чоловіки. Сюди слід віднести відсутність схильності до розпускання пліток, розпалювання інтриг, побутової брехні і маніпуляцій.
 5. Розвиненість розуму, кмітливість, хитрість і вміння знаходити вихід зі складних ситуацій.
 6. Почуття гумору, позитивність, здатність урізноманітнити сірі будні. Найбільше чоловіками цінується вміння дівчини розважатися без великих фінансових витрат.
 7. Компромісність, поступливість.
 8. Любов до господарства, щире бажання «вити гніздо» і облаштовувати його.
 9. Самостійність, незалежність жінки.
 10. Уміння вказати чоловікові на його помилку, не принижуючи при цьому його достоїнства.

Любляча жінка, щиро бажає збагатити внутрішній світ обранця і подарувати йому життєвий комфорт, за замовчуванням буде намагатися розвивати і вдосконалювати в собі ці якості.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

коментар психолога

Психологи вважають, що сама ідея ідеалізації певного набору жіночих якостей має під собою бажання чоловіка поширити зону свого комфорту і на супутника життя.

Перед дівчиною з моменту початку її дорослішання суспільство виставляє якусь метрику відповідності, якою відтепер їй належить дотримуватися, щоб бути оціненою «гідно».

Однак всі параметри цього концентрату корисних властивостей виявляються відносними при зіткненні з реальним життям.

Уподобання чоловіків сильно розрізняються за всіма пунктами «списку ідеальності», і те, що буде з захопленням прийматися одним представником сильної статі, іншому здасться неприйнятним.

Деяким хлопцям подобаються напористі, рішучі дівчата, а хтось представляє в ролі своєї дружини тільки слабку і беззахисну особу.

Дівчині не варто, зустрівши на шляху до свого жіночого щастя вимоги, діаметрально протилежні її особистим уподобанням, відразу намагатися ламати і переробляти себе.

Перш ніж починати змінювати себе для коханого, дуже важливо зрозуміти його мотиви.

Є тип чоловіків-маніпуляторів, які навмисне створюють для своєї половинки жорсткі рамки відповідності, щоб надалі переважити на неї всі свої проблеми і відповідальність.

А, може бути, попереду дійсно є перспектива серйозних відносин, перешкодити яким може невміння дівчата стати на бік обранця в деяких питаннях.

Справжня любов, як вважають психологи, наділяє людину гнучкістю свідомості і сама пробуджує змінюватися в напрямку, бажаному для створення гармонійного союзу. Тому різні списки «ідеальності» являють собою не більш ніж матеріал для ознайомлення і не є керівництвом до дії.

Джерело: https://psychbook.ru/430466a-kachestva-jenschinyi-kotoryie-tsenyat-mujchinyi-jenstvennost-nejnost-hozyaystvennost-samostoyatelnost-kakie-jenschinyi-nravyatsya-mujchinam

Чоловічі якості які цінують жінки: 20 незамінних

Привіт, шановні читачі блогу! Сьогодні ми розглянемо чоловічі якості які цінують жінки. Ясно, що у кожної людини в пріоритеті можуть бути абсолютно різні характеристики, але все ж, список, який я зібрала, можна вважати основним при виборі партнера, неважливо, сексуального або ділового.

На першому місці, звичайно ж, відповідальність. Неважливо, який соціальний статус або зовнішність, якщо чоловік не вміє відповідати за свої вчинки. По крайней мере, для зрілих і усвідомлених представниць прекрасної статі.

Адже як можна довіряти людині, яка намагається перекласти на оточуючих виконання якихось своїх завдань і навіть провини? Відповідальний чоловік здатний подбати про свою сім’ю, інакше, в крайньому випадку, цей обов’язок ляже на тендітні жіночі плечі, а цей процес поваги зовсім не викликає.

2. Цілеспрямованість

Особистість, яка точно знає, чого хоче, обов’язково цього досягне. А той, хто звик плисти за течією, практично ніколи не буде задоволений берегом, на який його приб’є.

Жінці ж важливо розуміти, що у коханого є не тільки бажання, але й чітко сформовані цілі, до яких він рухається, тоді вона зможе бути спокійна за майбутнє.

Та й безцільність прерогатива тих людей, які пропалюють своє життя, не цінуючи її.

3. Уміння тримати своє слово

Щоб вам довіряли і вірили, потрібно вміти не тільки обіцяти, а й обов’язково виконувати свої обіцянки, навіть якщо вони зовсім невигідні і ви передумали. Так що не варто кидати слова на вітер, це зіграє з вами злий жарт, втрачене довіру повернути практично неможливо. Якщо у вас труднощі з цією темою, подивіться цю статтю.

4. Почуття гумору

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Життя без стресів, напруги і різних переживань неможлива, вони чекають нас щодня і на кожному кроці, тому дуже цінується людина, здатна розрядити обстановку і створити комфортну, веселу атмосферу, де можна дозволити собі розслабитися.

5. Щедрість

В основному жінки не настільки значимо, скільки заробляє чоловік, цінніше те, що готовий він їй дати виходячи зі свого матеріального становища.

Адже навіть якщо у нього мільйони, він може економити на таких життєво необхідних речах, як ліки або продукти. Або заробляти трохи, але все одно намагатися порадувати милу квітами, обновками та інше.

Жадібний людина не здатна давати, а повноцінні гармонійні відносини не терплять дисбалансу в процесі «даю-отримую».

6. Впевненість

Якщо людина не впевнена в собі, він не буде вірити в те, що заслуговує любові, що гідний її, тому не робитиме дій, щоб завоювати вподобану дівчину. Та й поруч перебувати з тим, хто постійно сумнівається в своїх силах – складно. Тому подивіться обов’язково статтю про методи, як повірити в себе.

7. Турбота

Яким би брутальним і сильним не був чоловік, жінці важливо, щоб він вмів дбати про близьких людей і про неї саму. Саме турбота допомагає їй відчувати себе щасливою в стосунках, улюбленої і цінною. Саме турбота сподвигает віддавати більшу у відповідь і відчувати ніжність, подяку і визнання до свого обранця.

8. Увага

Дівчат не дарма часом порівнюють з квітами, яким необхідна постійна увага адже вони також будуть «в’янути» і переживати, якщо не будуть отримувати його. І це не означає, що варто бути поруч з нею всі 24 години на добу, немає, воно проявляється в дрібницях. Наприклад, притримати двері, несподівано сказати комплімент і, найголовніше – чути її, помічати.

9. Вірність

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Рідкісна дівчина не мріє про чоловіка, який буде зберігати їй вірність при будь-яких обставинах, навіть якщо його буде спокушати Міс Світу. Уміння концентруватися на одній, а не гнатися за кількістю, насправді ознака зрілості і усвідомленості.

10. Чесність

Цінна абсолютно в будь-яких відносинах, інакше як в них можна перебувати? Та й, кажучи в основному правду, ви значно полегшите собі життя адже, не доведеться утримувати в голові, цілу купу непотрібної інформації про те, що саме і кому збрехав.

Бувають ситуації, коли за допомогою брехні, ми, навпаки, намагаємося вберегти близьких від переживань, але якщо людина використовує її постійно, та й то, щоб уникнути відповідальності за свої вчинки і провини або здатися краще, ніж є насправді – жіноча половина людства може і не пробачити.

11. Відкритість

Не обов’язково всьому світу кричати про свої найпотаємніших думках, проблемах та інше. Ні, варто просто не закриватися від близьких людей, і бути з ними відвертими. Людині, щиро любить вас буде важливо розуміти, що відбувається з вами, і які почуття ви відчуваєте.

12. Стабільність, стійкість і надійність

Невідомість викликає тривогу, особливо, коли не знаєш, чого очікувати від свого партнера. Підсвідомо представниці прекрасної статі вибирають людину, з яким вони зможуть створити сім’ю, в якій буде спокійно і впорядковано.

13. Товариськість

Компанійські люди привертають увагу тому, бажаючи підкорити дівчину, не варто сидіти з видом, ніби все і все навколо зовсім вам не цікаві і не приємні. Особливо, якщо перебуваєте в колі її друзів.

Викликаючи інтерес у інших людей, ви дасте їй зрозуміти, що ви дійсно особлива особистість, на яку варто звернути увагу.

Подивіться, яким чином можна розвинути якості, за допомогою яких ви станете бажаним гостем в будь-якій компанії ось тут.

14. Розум

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Впевнена, ви не раз чули, що милих створінь часом збуджує розумний і начитаний чоловік більше, ніж накачаний або просто красивий. Розумні люди прагнуть пізнавати світ, вони бажають розвиватися і невпинно рухатися вперед. А це дуже приваблює і розбурхує слабку половину людства. Та й поговорити завжди буде про що, захопитися …

Читайте також:   Як пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

15. Духовність

Крім розуму, дуже цінно, коли внутрішній світ партнера багатий, коли він усвідомлений і розуміє, для чого він прийшов у цей світ і чим може бути корисний. Духовно бідна особистість не здатна дарувати любов, і вже тим більше, цінувати її. Більш детальну інформацію про це можете отримати тут.

16. Охайність і почуття стилю

Не обов’язково слідувати моді, але якщо ваша сорочка з брюками завжди будуть чистими і випрасуваними, а взуття начищеної – той цілком зможете завоювати увагу будь-якої красуні.

Але це ще півбіди, необхідно ще й турбуватися про чистоту свого тіла, помірно використовувати туалетну воду і хоча б періодично підстригатися.

Начебто говорю про дуже банальні речі, але, насправді, не кожен вважає гігієну і охайність важливою складовою їхнього життя.

17. Темперамент

Можливо, здивую вас, але жінки хочуть сексу нітрохи не менше сильної половини людства. Тому, якщо обранець у всіх проявах просто ідеальний, але не зовсім цікавий в ліжку, то дівчина цілком може і завершити спілкування. Порушення, пристрасть, ніжність і бажання партнера зміцнюють і роблять більш «живими» відносини, адже сексуальність дуже значуща їх складова.

18. Доброта

Бездушність і жорстокість не те що насторожує, а й лякає, відштовхує. Спостерігаючи за тим, як обранець поводиться з тваринами, дітьми, людьми, які потребують допомоги – дівчина робить висновки щодо їх подальшого спілкування.

19. Сила

Причому як фізична, так і сила духу. Важливо вміти захистити кохану, але не менш цінне проявити характер в подоланні труднощів, в процесі досягнення своїх цілей, і вже тим більше, при боротьбі з різного роду залежностями і слабостями. До речі, можете перевірити рівень вашої сили волі за посиланням «Тест на визначення сили волі».

20. Любов до себе і самоповагу

З нами поводяться так, як ми самі дозволяємо тому, якщо людина не здатна піклуватися про себе і цінувати своє життя, задовольняти потреби і відстоювати кордону – він не зможе поважати себе і близьких людей.

А прекрасній статі важливо відчувати повагу до свого обранця і захоплюватися ним. Якщо у вас з цією темою якої складності, обов’язково подивіться статтю «Що значить любити себе і як навчитися поважати свою особистість?».

висновок

Рекомендую також прочитати статтю: «Особливості та секрети жіночої психології у відносинах з чоловіком».

На цьому хочу завершити список основних якостей, які залучають представниць жіночої статі. І якщо навіть ви в собі не можете виявити і половини перерахованих особливостей характеру, нічого страшного, адже як ви знаєте, при бажанні можна досягти всього, чого захочеться. Головне – наполеглива праця. Сил вам і терпіння!

Матеріал підготувала Журавина Аліна.

Джерело: https://Qvilon.ru/otnosheniya/muzhskie-kachestva-kotorye-tsenyat-zhenshhiny.html

Чи можливі гармонійні відносини і справжня любов, якщо чоловік

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Деяких дівчат приваблюють серйозні відносини ні з ровесниками, а з чоловіками старше на 15-20 років. На відміну від ровесників, вони здаються більш досвідченими і більш цікавими співрозмовниками. Але у відносин і шлюбів між жінками 20 років і чоловіками старше 40 можуть бути свої «підводні камені» – наприклад, відмінності в проведенні дозвілля або музичні смаки. Їх успішність залежить від здатності партнерів до компромісу і вмінню вчитися один у одного чомусь новому.

Деяких дівчат не приваблюють відносини з ровесниками, тому що вони здаються їм занадто дурними, нецікавими і цікавляться тільки фізичною стороною союзу. На думку цих дівчат, чоловіка 40 років більше цікавить їхня душа, ніж тіло.

Також до певного віку чоловік набуває не тільки життєвий досвід, а й певний матеріальний рівень.

Тому багато хто з його оточення будуть скептично ставитися до юної красуні і не вірити, що любов з різницею у віці можлива.

Якщо дівчина цікавиться відносинами з чоловіками старше на 15-20 років, то їй необхідно подумати про те, чим вона може залучити такого чоловіка. Найчастіше дівчата з високим рівнем інтелекту закохуються в чоловіків з багатим внутрішнім світом, яким не завжди володіють ровесники. Чоловікам потрібна цікава співрозмовниця, а тілесні задоволення перебувають вже не на першому плані.

Проте, дівчатам слід бути обережними, заводячи роман з чоловіком старшого віку. Багатий внутрішній світ приваблює далеко не всіх – багато хто просто відчувають кризу середнього віку і тому шукають нове в житті.

У спробі «наздогнати» йде молодість вони легко можуть захопитися фізичної красою юної дівчини, а потім кинути її. До того ж 40-річний обранець може бути одружений і не збиратися розлучатися.

Але деякі дівчата свідомо роблять вибір на користь відносин з одруженими коханцями.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Для дівчат 18-20 років у відносинах з чоловіком 40-45 років можуть бути як плюси, так і мінуси. З плюсів найчастіше відзначають більш широкий кругозір, матеріальний добробут, і в цілому, наявність певних досягнень в житті. Більш молоді чоловіки можуть бути надмірно захоплені пошуком свого життєвого шляху. Любов з чоловіком старшого віку може мати такі «підводні камені»:

 • сформувалися погляди на життя, які вже непросто змінити. У багатьох випадках, формування світогляду завершується ближче до 30 років. Відповідно, в 40-45 чоловік вже має усталену систему поглядів і цінностей, які можуть не збігатися з цінностями юної партнерки. Тому відносини з чоловіком старшого віку припускають вміння дівчини підлаштуватися під його стиль життя;
 • негативний досвід попередніх шлюбів або знаходження в шлюбі. Відносини з чоловіком, який ще не розлучений, самі по собі мають ряд нюансів. Наприклад, коханці змушені ховатися від дружини, реакція якої на роман чоловіка ще невідома. Недосвідченим дівчатам слід бути обережними і з розведеними чоловіками. Цілком можливо, що причиною одного або декількох розлучень стали негативні особисті якості чоловіки. І якщо в шлюбі з ровесником жінки думають про налагодження контакту з його батьками, то у випадку з чоловіком старше 40 часто турбує взаємодія з дорослими або дорослішають дітьми від попередніх шлюбів;
 • можливе придушення самостійності. У деяких випадках чоловіки старшого віку не проти продемонструвати свою владу над молодою обраницею і диктувати їй свою волю. Дівчат, які вважають чоловіка головним, це влаштовує. Але у досить незалежних можуть виникнути проблеми;
 • відмінності в потребах. Дівчатам, заводять роман з чоловіком старшого віку, необхідно пам’ятати про те, що їх обранець може не любити гучні дискотеки, а замість них віддавати перевагу спокійний і розмірений відпочинок на дачі. Наприклад, якщо дівчині 20-25, а чоловікові 40-45, то через 20 років він буде прагнути до спокійного відпочинку ще більше. Але окремі чоловіки навіть старше 60 можуть чудово проводити час в нічному клубі. Для європейців в цьому немає нічого дивного.

Кілька століть тому шлюб з чоловіком значно старшого віку і не завжди по любові був звичайним явищем. Тоді нареченого для дівчини вибирали батьки, орієнтуючись на його статус і матеріальну забезпеченість.

Сьогодні достаток і раніше має значення для дівчат і молодих жінок.

Але, оскільки, вони цілком можуть забезпечувати себе самі, то на першому місці для них, все-таки, широкий кругозір, високий інтелект і стабільність союзу.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

Прогнозів по міцності і довготривалості шлюбів або союзів між молодими дівчатами і зрілими чоловіками не існує. Так само як шлюби або союзи з чоловіками з ближчою вікової групи, вони можуть проіснувати 2-3 роки, а можуть і до кінця життя одного з партнерів. Союз зі зрілим чоловіком може скластися вдало, якщо його молода обраниця врахує ряд особливостей поведінки.

Дівчині або молодій жінці, яка бажає пов’язати долю з чоловіком старшого віку, слід попрацювати над деякими моментами стилю одягу, способу життя і поведінки.

Поруч з солідним і таким, що відбувся чоловіком повинна бути жінка, відповідна йому. Це означає зміну гардероба з молодіжного на більш офіційний і жіночний.

А оскільки їй належить підлаштовуватися під нього, то також буде необхідно ближче познайомитися з його музичними та літературними смаками.

Також дівчатам слід пам’ятати, що після 40-45 чоловіки цінують стабільність, ласку і затишок. Тому любителькам «емоційних гойдалок», бурхливих сварок і настільки ж бурхливих примирень навряд чи підійдуть любителі розміреної і передбачуваною життя.

Для будь-якого союзу найголовніше – взаємна повага партнерів та увага до почуттів та інтересам іншого. І шлюб з чоловіком старше на 15-20 і більше років може проіснувати довго, якщо обоє з подружжя спочатку знають свої цілі, і їх життєві принципи збігаються.

Джерело: https://MedAboutMe.ru/obraz-zhizni/publikacii/stati/otnosheniya/otnosheniya_molodoy_zhenshchiny_so_zrelym_muzhchinoy/

10 якостей емоційно зрілих чоловіків

Зрілість – якість, яке купується не стільки з віком, скільки з досвідом, коли людина стає свідомим і не боїться зазирнути в обличчя труднощам. Що відрізняє чоловіка дорослого від слабкого і емоційно залежного? Перед вами 10 якостей, які властиві тільки зрілим партнерам.

Якості чоловіка, які цінують молоді і зрілі жінки

1. Не боїться бути чуттєвим

Мужність – це базова впевненість в собі, яка ніяк не залежить від рівня емоційності. Бути романтиком, не боятися висловлювати справжні почуття до своєї партнерки – не ознака слабкості, навпаки. Зрілий чоловік здатний демонструвати колосальну глибину почуттів.

2. Чи не стане піддавати партнерку насильства

Зрілий чоловік ніколи не підніме руку на свою жінку і вже точно утримається від морально пресингу. Важке дитинство, поганий настрій або бажання скинути напругу – не привід вихлюпувати злість на партнерку, він знає ціну повазі.

3. Вміє думати про наслідки

Зрілі чоловіки планують життя, а не пливуть за течією. Вони вміють закладати паростки на майбутнє, тому дбають про завтрашній день. Марнування життя, гульня без гальм їм не властивий, хоча деяка частка спонтанності часом використовується як приправа до сірих буднів.

4. Не ниє перед лицем труднощів

Зрілий партнер не любить скаржитися через дрібниці, тому що не бачить в цьому особливого сенсу. Він намагається оточити себе позитивно налаштованими людьми, піклується насамперед про вирішення проблеми, тим самим заощаджуючи свій час.

5. Швидко забуває образи

Явна ознака незрілості партнера – нездатність відпустити образи, бажання зачепити у відповідь, та якомога болючіше. Зрілий чоловік вміє відпускати минуле, щоб легше рухати вперед. Він не боїться визнавати помилки і просити прощення, якщо був не правий. Плекати «обідкі» – не його стиль.

Читайте також:   Чому хлопці не звертають на мене уваги: аналіз проблеми

6. Не занижує самооцінку своєї жінці

Такий чоловік впевнений в собі, а тому не стане принижувати партнерку, щоб прикрити власні слабкості. Він ніколи не опуститься до принижень її зовнішності, розумових здібностей або талантів, тому що знає, він вибирав рівну собі жінку, яка гідна захоплення і підтримки.

7. Чи поважає особистий простір у відносинах

У нього немає необхідності контролювати її коло спілкування або контакти, він має достатній рівень самоповаги, довіру для нього не порожній звук. Зрілий чоловік не буде принижувати себе читанням чужої листування або стеженням, він розуміє, що таке особисті кордону.

8. Чи не стане тікати від проблем

Емоційно зрілий чоловік не боїться зустрітися віч-на-віч з труднощами, тому що вміє приймати швидкі і дієві рішення. Між власним комфортом і захистом близьких він завжди вибере друге, тому що щастя своєї сім’ї у нього в пріоритеті.

9. Не стурбований виробленим враженням

Він не залежить від думки оточуючих, не потребує в захопленні або похвали, а тому не стане діяти з бажання догодити. Їм рухають власні мотиви, бажання розвиватися і бути кращим у своїй сфері, вибирати те, що цікаво в першу чергу йому самому.

10. Не ігнорує почуття своєї жінки

Зрілий чоловік розуміє, улюблена жінка – та сама людина, який буде знаходиться з ним поруч все життя, а тому безглуздо заперечувати її вплив на нього самого. Чим вона щасливіша, тим краще і йому теж. Тому він прислухається до її думки і бажань, допомагає справлятися з життєвими негараздами, піклується.

Зрілий чоловік не зупиняється на досягнутому, задовольнятися малим – не його метод. Він отримує задоволення від життя в процесі подолання себе, відкриваючи нові грані незвіданого, стаючи на голову вище минулого. Він знає, поки працюєш над собою – ти на плаву, поки рухаєшся в правильному напрямку – у тебе є, заради чого жити.

Flytothesky.ru

Поділіться постом з друзями!

Джерело: https://flytothesky.ru/10-kachestv-emocionalno-zrelyx-muzhchin/

9 якостей жінки, які притягують зрілого чоловіка для серйозних стосунків

Буває складно залучити дорослого чоловіка, який вас зацікавив. Пропонуємо 9 простих способів, щоб домогтися його уваги.

У чоловіках віком є ​​щось таке, що зацікавлює дівчат. Багатьох молодих жінок просто тягне до чоловіків старшого віку, а тих, у свою чергу, приваблює краса і молодістю юних дівчат. Але як залучити такого чоловіка?

Дівчата часто прагнуть зав’язати стосунки з партнером старшого віку і у них є безліч причин для цього. З одного боку, вони так відчувають себе більш захищеними, чого не відбувається в стосунках з молодими людьми, які молодші за їх або знаходяться в такій же віковій категорії. Деякі жінки вважають, що чоловіки з віком, як і вино, стають тільки краще.

Розглянемо особливості зрілого чоловіка.

Хоча раніше знайомство з партнерами іншої вікової категорії було під забороною, зараз це практично стало нормою. З віком у людей з’являються інші потреби в стосунках. Коли жінки стають старше, вони прагнуть знайти такого партнера, який зміг би забезпечити їм не тільки фінансову, а й емоційну стабільність.

Багато дівчат вважають, що з віком з’являється мудрість. Можливо, вони зрозуміли, що відносини з погодками занадто нестабільні. Згідно з дослідженнями, більшість чоловіків стають емоційно зрілими тільки до сорока років.

Основні правила, які допомагають привернути партнера в віці.

Знайти потрібну людину завжди важко. Багато на шляху до цього роблять багато помилок, стикаються з втратами і відкриттями.

Деякі прагнуть знайти партнера на все життя. Як же знайти і залучити цього ідеального чоловіка? Ось кілька порад, щоб привернути до себе уваги партнера у віці і утримати його:

1. Будьте впевнені в собі

Впевненість заразлива і в ній є щось таке, що заряджає позитивом. Чоловіки зізнаються, що їм подобаються упевнені дівчата, які іноді зможуть ними командувати. Намагаючись залучити чоловіка постарше, будьте впевнені в собі і покажіть, що ви комфортно почуваєтеся в своєму тілі.

2. Будьте зрілої

Якщо ви хочете навчитися залучати дорослих чоловіків, доведеться навчитися створювати атмосферу зрілості. Таких представників чоловічої статі цікавлять незалежні жінки, здатні приймати зважені рішення.

Позбавтеся від дитячих звичок, таких як ниття, навчитеся бути зрілою не тільки емоційно, а й фінансово. Чоловіки у віці хочуть знайти розсудливу партнерку, яка не братиме спонтанні рішення, покладаючись при цьому виключно на емоції.

3. Змініть свою зовнішність

Звичайно, будь-яких чоловіків будуть залучати ваші форми і тіло. Але в елегантності є щось таке, що змушує партнерів у віці залишатися поруч. Такі чоловіки вже не влаштовують вечірки, а хочуть більш тихою, розміреного життя з обраницею.

Швидше за все, чоловік не захоче заводити сім’ю з дівчиною, яка любить напиватися в місцевому барі і повертатися додому без однієї туфлі. Будьте стильною, елегантною жінкою з шармом. Хоча приваблива зовнішність і притягує увагу багатьох людей, чарівність і елегантність дозволяють знайти партнера для тривалих відносин.

4. Не ведіть себе ненадійно

Дорослі чоловіки вважають за краще не зв’язуватися з ненадійними, нав’язливими дівчатами. Вони в дуже рідкісних випадках захочуть залишитися з тієї, яка драматизує події, оскільки не хочуть зайвих труднощів. Низька самооцінка не є привабливою, тому над нею потрібно працювати.

5. Не ведіть себе так, як ніби вам потрібні тільки гроші

У відношенні з чоловіком старшого віку може виникнути питання про ваші наміри. Намагайтеся уникати сумнівних, небезпечних тем, пов’язаних з грошима. Наприклад, не питайте чоловіка про його заробіток або про те, яка в нього машина.

Ви ж не хочете, щоб партнер думав, що вас цікавлять тільки його фінансові можливості. Будьте незалежною жінкою, відповідальною за свої власні бажання і потреби.

6. Не змушуйте його відчувати себе старим

Чоловіки у віці зазвичай прагнуть заводити стосунки з молодими партнерками для того, щоб теж відчувати себе молодше і розуміти, що їм є кого захищати.

Якщо ви зустрічаєтеся з таким чоловіком, не робіть так, щоб він відчував себе старим. Ведіть себе кокетливо, можете трохи дражнити його, вказуючи на різницю у віці, але так, щоб це не зачіпало його почуттів. Ведіть себе тактовно і правильно підбирайте жарти.

7. Проводьте з ним час

Будьте з ним не тільки тоді, коли захочеться фізичної близькості. Дізнайтеся його краще. Хоча ви можете думати, що через велику різницю у віці у вас не знайдеться нічого спільного – будете дуже здивовані, дізнавшись, що це зовсім не так.

Щиро цікавтеся його думкою про різні речі, його поглядом на світ. Ви багато чому навчитеся і зможете розширити свій кругозір.

8. Будьте вдячні

Чоловіки люблять тих, хто їх цінує. Завжди знаходите момент для того, щоб подякувати партнера за проведений разом час. Робіть щось більше, ніж просто «спасибі». Прикладіть деякі зусилля, щоб чоловік дійсно відчув вдячність.

9. Навчіться справлятися зі своїми емоціями

Коли ви зустрічаєтеся з чоловіком старшого віку, розумійте, що у нього до вас вже було досить жінок. Швидше за все, у нього будуть діти від минулих відносин. Знайте, що у нього є минуле і будьте готові до зустрічі з ним. Запитайте себе, чи згодні ви бути разом, незважаючи на всі ці труднощі.

Є безліч плюсів в знайомстві з чоловіком старшого віку. Використовуйте ці поради, і ви відчуєте на собі переваги нових, зрілих відносин.

Джерело: https://femmie.ru/9-kachestv-zhenshhiny-kotory-e-prityagivayut-zrelogo-muzhchinu-dlya-ser-ezny-h-otnoshenij-230401/

Що жінки цінують у чоловіках? – Любов і cекс – Домашній

Тим часом, цілком можливо, що потрібно було просто висловити свої побажання чоловікові. Жінки цінують повагу з боку чоловіків. У відносинах має панувати рівноправність, а не зарозумілість або зайва опіка. Хоча, в глибині душі, жінці іноді хочеться, щоб чоловік ставився до неї не тільки з повагою, але ще і з благоговінням.

Ще по темі: Як привернути увагу чоловіки – 6 легких способів

1. Гумор

Це одне з найцінніших якостей чоловіки. Потрібно вміти ставитися з гумором до нелегких життєвих ситуацій і не сприймати життєві негаразди надмірно драматично. Часом звичайний, але привабливий хлопець з добре розвиненим почуттям гумору має у дівчат набагато більший успіх, ніж холодний і зарозумілий красень.

2. Увага

Завжди приємно, якщо улюблений пам’ятає день знайомства, першого побачення або поцілунку, дарує своїй дамі її улюблені квіти, добре знає її смак і коло інтересів. Навіть невеликі знаки уваги дозволяють жінці відчувати себе коханою.

3. Уміння слухати

Навіть якщо теми, на які вважає за краще говорити жінка, абсолютно не цікаві її супутнику, не варто робити відсутній погляд і йти в свої думки під час розмов з нею.

Жінці важливо бачити інтерес в очах коханої людини, відчувати емоційний зв’язок з ним.

Зрештою, чоловік і сам може завести розмову на захоплюючу тему, любляча жінка напевно підтримає його.

4. Стабільність

Багато жінок цінують, коли чоловіки приносять в їхнє життя впорядкованість і впевненість у завтрашньому дні. Тому вони шукають чоловіка, на якого завжди можна покластися. Чоловікові слід навчитися виконувати свої обіцянки. Якщо, з якоїсь причини, зробити цього не вдається, потрібно, принаймні, попередити про це улюблену і вибачитися перед нею.

5. Надійність

Як правило, жінка хоче бачити в своєму чоловікові захисника. При цьому йому зовсім не обов’язково бути силачем або олігархом. Досить вміння заспокоїти свою обраницю, оточити її турботою і увагою.

6. Чесність

Жінка багато що може пробачити коханому, але тільки не брехня. Адже якщо людина один раз обдурив її, вона навряд чи зможе ще раз повірити йому.

7. Любов

Зрозуміло, жінка шукає в чоловіку вміння любити. Потрібно доводити їй це якомога частіше, адже навіть самої сильної і незалежної особи необхідно знати, що вона улюблена.

Про досвід пошуку ідеального чоловіка розповідають фахівці каналу. Дивимося відео!

Джерело: https://domashniy.ru/lubov-i-otnosheniya/chto_zhenshiny_cenyat_v_muzhchinah_re15/

Коли чоловік вибирає дружину, він дивиться не на зовнішні дані, а на ці 10 якостей

 • 15+ блискучих цитат з дитячих щоденників
 • 16 осіб, у яких в родині що ні день, то нестримні веселощі
 • Автори AdMe.ru розповіли про незручних ситуаціях, в які вони потрапили через свою зовнішність
 • 12 дитячих казок, які тільки на перший погляд здаються безневинними
 • Молода мама розповіла, чому відпустку по догляду за дитиною пора перестати називати відпусткою
 • 10 речей, на які ми бездарно витрачаємо своє життя, намагаючись заощадити
 • 12 пар вітчизняних артистів, які виявилися родичами
 • 16 пар вітчизняних знаменитостей, в паспортах яких, виявляється, стоїть один і той же рік народження
 • Користувачі Мережі поділилися фактами, які змусять запитати: «Як ви взагалі про це дізналися?»
 • 7 фото в соціальних мережах, які говорять про низьку самооцінку
 • Я подивився популярні дитячі мультфільми, щоб зрозуміти, які з них включив би своїм дітям
 • 15 секретів зоомагазинів, які не поспішають розкривати продавці
 • 20 знімків для любителів говорити «Мене нічим не здивуєш»
 • Теплий розповідь про те, що родичі – це найдорожче, що у нас є. Навіть якщо ми їх соромимося
 • 7 порад, які допоможуть вам непогано заощадити при виборі духів
 • 16 жартівливих тестів, які провалить будь-яка молода пара, але пройдуть досвідчені батьки

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/uznajte-na-kakie-10-kachestv-obraschaet-vnimanie-muzhchina-prezhde-chem-sdelat-predlozhenie-1621115/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *