Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Зміст приховати

Грунтуючись на досвіді коучингу, хочу підкреслити, що відносини з одруженим чоловіком трапляються у зовсім різних жінок. Від цього не застрахована жодна представниця прекрасної половини людства, незалежно від віку, освіти, етнічної приналежності і культурного рівня.

Також я можу стверджувати, що коханка одруженого чоловіка часто залишається
«біля розбитого корита» – на самоті, а іноді і з глибокою раною в серці.

Який би розумною і досвідченою була жінка, яка створила любовний трикутник, вихід з нього буде болючим.

Що робити, якщо закохалася в одруженого?

Ти вже розумієш, до чого я веду: любов одруженого чоловіка – це історія, яка не закінчується добре. Але я пишу ці рядки зовсім не для того, щоб когось присоромити або дорікнути.

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Можливо, ти поки роздумуєш як бути і що робити, якщо закохалася в одруженого лише невинно фантазуєш, як спокусити одруженого чоловіка, а ця стаття – спосіб Всесвіту попередити тебе, що краще зупинитися, глибоко вдихнути і перемкнути увагу.

Можливо, ти думаєш: «У мене інша ситуація – він споріднена душа і ми будемо щасливі». Але досвід підказує, що принаймні одна з представлених нижче 5 істин відноситься до твого нагоди.

Я розумію, що контролювати емоції може бути досить важко, особливо, якщо відносини вже «закрутилися».

Запам’ятай, ти завжди можеш вплинути на ситуацію.

Звичайно, якщо ти не готова дивитися правді в очі, я навряд чи зможу допомогти. Але якщо ти налаштована зрозуміти психологію одружених чоловіків, продовжуй читати далі, тому що …

… це можливість порушити статистику нещасних коханок і написати окреме питання закінчення відносин з одруженим. Хоча хтозна? Може і продовження :-).

Істина № 1. Немає нічого жахливого в руйнуванні шлюбу, який і так давно «зламаний»

 • Приємно думати, що ти краще дружини – гарніше, сексуальніше, лагідніше.
 • Але якщо чоловік і так був «однією ногою за дверима», швидше за все, ти – найближчий «вихід», спосіб «позбутися» від проблемного шлюбу.
 • Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Увести одруженого вийшло просто? Рано радіти – він і так збирався йти.

Істина № 2. Ви помінялися ролями

На ранніх стадіях відносин з одруженим в це твердження важко повірити. Зрештою, це ж він тебе «переслідує», чи не так? Та й спочатку він навіть не зацікавив тебе.

Однак психологія працює саме так: домогтися, відчути себе завойовником, занудьгувати і потихеньку «почати давати задній хід» – до сім’ї.

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

В результаті ти почнеш усвідомлювати, що відносини з одруженим чоловіком вже не такі палкі, а потім і зовсім помітиш, що це тобі доводиться «переслідувати» його.

Скажи, воно тобі треба? Навряд чи. До чого це призведе? Відносини з одруженим чоловіком закінчаться так само несподівано, як і почалися.

Істина № 3. Витрачаєш життя даремно

Іноді стереотип коханки дозволяє прийняти роль «робочої дружини», яка їздить у відрядження з одруженим начальником або колегою і вважає за краще не помічати того факту, що потрібна лише «остільки оскільки”. Така жінка свято вірить, що все зміниться і «будуть вони жити довго і щасливо».

Чи може одружений чоловік любити в подібній ситуації? Малоймовірно. Коханка тут – просто іграшка, яка допомагає скоротати час в нудних поїздках.

Про які почуття при цьому може йти мова?

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

До деяких з часом доходить, що вони мало чим відрізняються від дівчат з бізнес-ескорту. Хіба що за «послуги» відкрито не платять.

Решта ж продовжують виконувати роль відрядних коханки одруженого чоловіка (часто колеги по роботі), яка, до слова, може віднімати далеко не один рік життя, до тих пір, поки їм прямо не скажуть, що в «послуги» більше не мають потреби. Іноді все відбувається ще складніше, коли жінка заміжня і закохалася в одруженого.

 1. Запам’ятай банальну, але дуже важливу істину – ти заслуговуєш перебувати в центрі чийогось життя, замість того, щоб ховатися на задвірках.
 2. Інакше потім, через багато років, коли прийде усвідомлення, буде дуже гірко і боляче.
 3. До речі, приклад про відрядження – всього лише приклад, на ділі в цю категорію потрапляють будь-які відносини з одруженим, активні періоди в яких трапляються лише коли це зручно чоловікові.

Істина № 4. Для «поганого» шлюбу потрібні дві людини

Психологія відносин з одруженим чоловіком часто базується на сексі і обговореннях «поганий» дружини. Тонкощі полягають в тому, що одружений він на «поганий дружині» не випадково.

А ти знаєш версію одного боку і саме її приймаєш як справжню. Так, дружина дійсно може бути «божевільною злісної карго». Але також можливо, що причина не в дружині.

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Може, він бігає за кожною спідницею. Може, звалює на дружину все побутові обов’язки, а сам грає в танки. Або мільйон інших «може», про яких ти, як коханка одруженого чоловіка, не впізнаєш.

 • Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до діїЄ ризик, що як тільки ви знайдете вихід з любовного трикутника, «божевільною і злісної карго» станеш ти .
 • Як перспектива, радує?
 • Істина № 5. Йому подобається таке життя
 • Для комфорту деякі чоловіки вибирають в дружини «робочих бджілок», які готують їсти, прибирають у хаті, виховують дітей і при необхідності хвалять в ліжку.

Але психологія одруженого чоловіка не забороняє час від часу «заблукати» в пошуках порції адреналіну і нових вражень. Для цих цілей, як правило, шукають жінок, які не такі хороші на кухні, але незрівнянні в ліжку.

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Поки ці пригоди залишаються «в тіні», його все влаштовує. Поки дружина добре виконує свою «роботу», чоловік не захоче одружитися на сексуальному німфу, з якої так добре іноді провести час.

Підведемо підсумки?

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до діїНайімовірніше, щасливого майбутнього у твоїх відносин з одруженим чоловіком немає .

Все, що ти отримаєш:

 • роль актриси «другого плану», на якій ніколи повністю не зосередиться «головний герой»;
 • тимчасові відносини;
 • втрату самоповаги через спроби спокусити одруженого чоловіка, який вже не хоче бачити в тобі коханку;
 • можливість перетворитися на чергову «божевільну злісну» пасію.

Як бачиш, варіанти не дуже райдужні. Винятки трапляються. Але рідко.

 1. Поради подумати двічі, а потім ще раз десять, перш ніж заводити стосунки з одруженим чоловіком. 
 2. Звичайно, якщо ти не робиш це з тією ж метою, що і він – заради розваги.
 3. З вірою в твої успіх,
  Ярослав Самойлов.
 4. Найцікавіші статті Ярослава Самойлова:
 • Психологія відносин з одруженим чоловіком

 • Як зацікавити чоловіка?

 • Як залучити чоловіка, якщо є дитина?

 • Як завоювати чоловіка за 90 днів?
 • Як пережити зраду чоловіка?
 • 16 безцінних прикладів, як робити компліменти чоловікові
 • Як вести себе на першому побаченні?
 • Як мотивувати свого чоловіка? Чоловіча точка зору
 • 19 приємних смс коханому чоловікові
 • Правильна підтримка чоловіка – справжня майстерність жінки
 • Як повернути чоловіка? покрокова стратегія
 • Як відмовити чоловікові ввічливо?
 • Чому чоловіки йдуть?
 • 5 розумінь, як залучити і вибрати “правильного” чоловіка
 • Непрощенні гріхи чоловіків на першому побаченні
 • 3 простих кроки, які навчать вас довіряти чоловікам
 • 5 золотих істин, як зрозуміти чоловіка
 • Як сказати чоловікові, що він неправий?
 • Як познайомитися з хлопцем?
 • Як пережити розлучення з чоловіком? 8 питань, які підкажуть правильну відповідь

Джерело: https://yaroslav-samoylov.com/psihologija-otnoshenij/vlyublena-v-zhenatogo-5-istin-kotorye-nuzhno-uznat-pryamo-sejchas.html

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Вистояти в любовному трикутнику і відвоювати щастя – завдання непросте. Якщо жінка закохалася в одруженого чоловіка, їй доведеться зіткнутися з багатьма труднощами в спілкуванні з ним, тому важливо якомога швидше розібратися зі своїми почуттями та емоціями і вибрати правильну лінію поведінки. Рекомендації психологів допоможуть зрозуміти, що робити, якщо жінка закохалася в одруженого чоловіка.

Чому дівчата задивляються на одружених

Вчені висунули теорію, що жінки закохуються в одружених через копіювання біологічного схвалення.

Іншими словами, дівчина підсвідомо розуміє, що цей партнер може підійти для продовження роду, так як він пройшов «перевірку на придатність» іншою жінкою.

З точки зору тонкощі почуттів ця теорія виглядає грубо, але не можна заперечувати впливу на психіку біологічних посилів. Щоб довести на практиці цю думку, фахівці провели ряд наукових досліджень.

ЧИТАТИ Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує свої почуття

Еволюційні біологи для експерименту відібрали молодих і менш досвідчених у питаннях любові дівчат і попросили оцінити привабливість представників протилежної статі.

В ході спілкування з хлопцями жінки могли дізнатися деякі деталі їх біографії. В результаті вдалося встановити, що найпривабливішими виявилися одружені чоловіки.

Однак вчені прийшли ще до одного висновку – якщо чоловік був у шлюбі більше трьох разів, інтерес до нього з боку дівчат пропадав.

Ще однією причиною того, чому дівчата починають романи з одруженими хлопцями, є бажання побути в стосунках, за які їм не доведеться нести відповідальність. Однак говорити тут про сильному почутті закоханості не доводиться.

При виборі одруженого коханця дівчина відчуває себе вільною, але при цьому отримує необхідну їй кількість часу, проведеного з чоловіком.

Чи може подібне кохання бути справжньою

Для початку варто розібратися в тому, що таке любов. Під цим словом мається на увазі почуття сильної прихильності до іншої людини. Говорячи про закоханість, варто відзначити, що це потяг, засноване на сексуальному бажанні і доброзичливому ставленні до партнера.

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Чи можуть бути ці почуття справжніми? Звичайно ж да! При цьому проявляти їх здатні як жінки, так і чоловіки, тому в таких відносинах почуття можуть бути щирими з обох сторін.

ЧИТАТИ Чи можна закохатися в людину по інтернет-листуванні і чим це загрожує

Однак якщо жінка полюбила одруженого хлопця, з часом почуття любові переросте в залежність. Якщо це сталося, то такий роман стає для неї токсичним. Він отруює її і змушує страждати. Якщо відносини зайшли далеко, дівчині все складніше розірвати їх через залежність і прихильності до хлопця. Це і стає причиною нещасливою життя.

Що вас чекає

Є багато жінок, які ненавмисно закохуються в одружених чоловіків, в той час як інші дівчата навмисно заводять романи з сімейними людьми, щоб отримати задоволення від близькості. Однак коли дівчина закохалася без пам’яті в одруженого чоловіка, вона повинна зрозуміти, як їх відносини будуть розвиватися надалі.

Якщо молода людина говорить, що любить і готовий піти з сім’ї, жінка в такій ситуації отримує надію і помилкове відчуття безпеки. Вона буде сподіватися, що чоловік незабаром кине дружину, а їх відносини перейдуть на інший рівень. Однак часто це помилка, яка необхідна повністю усунути.

Навіть якщо знову доводиться чути, що незабаром він розлучиться з дружиною, щоб зануритися в нове життя, ймовірність, що це відбудеться, катастрофічно мала. Коли одружений хлопець знаходить жінку, яка погоджується бути з ним, то він потрапляє в зону комфорту. У цьому випадку він виразно захоче зберегти статус-кво, оскільки не побажає піти з сім’ї.

ЧИТАТИ Як закохати в себе колишнього хлопця заново: кращі методи

Подальший розвиток відносин з сім’янином можливо, коли він доводить щирість почуттів вчинками. Наприклад, знову закохавшись, він не обманює нікого і повідомляє дружині про наміри подати на розлучення.

Якщо з його боку в хід йдуть одні обіцянки, то він буде триматися за сім’ю. А коли його репутація опиниться під загрозою, він, скоріше, розсердиться і розпрощається з коханкою.

Читайте також:   Привітання з днем народження колишнього хлопця: топ ідей

Чи завжди це означає грати другу роль

Жінка, яка любить в сім’янина, живе життям, яка здебільшого покрита таємницею. Близьке коло друзів може знати про роман, але вона не повідомляє про нього кому-небудь ще. Часто це призводить до депресій і нервових зривів.

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Велику частину часу жінка самотня і знаходиться в очікуванні. Вона чекає, що чоловік подзвонить, запросить зустрітися і приділить дорогоцінний час. Для нього сім’я буде на першому місці. І той факт, що він може негативно відгукуватися про шлюб, не означає, що зобов’язання перед дружиною для нього менш важливі.

Якщо хлопець не робить ніяких серйозних заходів, то коханка буде грати другорядну роль в його житті. Потрібно вчасно розвіяти всі мрії і фантазії на той рахунок, що цей роман матиме для нього більше значення, ніж його подружнє життя.

Як бути і що робити

Щоб полегшити свій емоційний дискомфорт, важливо скласти чіткий план дій. Це допоможе прийняти рішення про те, що потрібно робити: боротися за щастя або розірвати всі контакти. Воно повинно підкріплюватися об’єктивною оцінкою реальності.

Приступаючи до детального аналізу, потрібно відкинути всі фантазії і припущення. Оцінити шанси допоможуть холодні розрахунки і готовність прийняти той факт, що роман може бути припинений в будь-який момент.

Я люблю дівчину, у якої є чоловік

Іноді заручниками ситуації стають і хлопці. Закохатися в заміжню дівчину і завоювати її складніше. Цей пов’язано з тим, що за своєю природою представниці слабкої статі моногамні і більш моральні.

Якщо жінка щаслива в шлюбі, ніщо не змусить її добровільно підвести під удар сімейне благополуччя і власну репутацію. Якщо чоловік закохався в заміжню, йому краще не руйнувати чуже щастя спробами домогтися уваги.

ЧИТАТИ Чоловік не говорить, що любить: як дізнатися, чи є почуття

Однак якщо вона відповідає взаємністю, ситуація повернеться в інше русло. В цьому випадку необхідно вчасно розставити все по місцях і з’ясувати, чи готова вона пожертвувати тим, що у неї є, і піти від чоловіка. Якщо немає, то заручником стає хлопець.

Закохалася в сім’янина

За статистикою, 5% чоловіків розлучаються, щоб продовжити відносини з новою жінкою. Перед тим як мріяти про благополуччя і родинне вогнище з зайнятим хлопцем, потрібно згадати про ці не особливо обнадійливих даних.

Якщо роман з невільним хлопцем не зайшов далеко, то краще скоріше його закінчити. Це дозволить зберегти нерви і дорогоцінний час.

Люблю одруженого і сама заміжня

Будучи заручником такої ситуації, слід поглянути на неї під іншим кутом. Якщо дівчина закохалася в одруженого чоловіка і при цьому сама заміжня, значить, в її шлюбі справи йдуть погано.

У цьому випадку їй важливо для початку розібратися в поточних проблемах, а потім думати про нові стосунки. Грати на два фронти довго не вийде, а рано чи пізно доведеться вибирати, тому краще зробити це раніше. Для таких дівчат порада проста – якщо є можливість зберегти шлюб, то краще спробувати не руйнувати його.

Подобається одружений начальник

Стикаючись з роботи з чоловіком, який займає високу посаду, дівчина може бути зачарована його статусом. Однак такий роман має подвійний ризик.

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Якщо між начальником і підлеглої зав’яжуться відносини, тоді вона стане залежати не тільки від його почуттів, але і від положення. Він може розірвати контакти і вплинути на те, щоб звільнити жінку.

Якщо дівчина закохалася на роботі в одруженого колегу, це відіб’ється на її репутації в колективі. Приховувати такі відносини вдається небагатьом.

Як закохати в себе невільного

Перш ніж піти на відважний крок і почати боротьбу за сімейного чоловіка, потрібно подумати про те, що його дружина – людина з надіями, страхами і почуттями. Якщо не доводилося її зустрічати, тоді важко повірити, що вона існує, але це факт. Залежно від того, що переможе, моральність або непереборне бажання завоювати людини, слід і вирішувати, як вчинити.

Особливих секретів зваблювання сім’янинів не існує. Це такі ж чоловіки, які вважають за краще красивих, легких і привабливих жінок.

Чи можна забрати з сім’ї

Завжди можна домогтися бажаного. Але варто подумати, якщо молода людина зраджує дружині, але не йде від неї, чи хоче він розлучитися? Коли відносини з сім’янином тривають тривалий час, а він не вжив жодних заходів стосовно нової пасії, то він не зробить цього ніколи. Змусити його або підштовхнути до цього кроку – безглузда витрата часу.

Якщо жінка докладе всіх зусиль, щоб коханець розлучився з дружиною, він сприйме подібну поведінку як загрозу безпеці і нічого, крім агресії, очікувати не доведеться. Також важливо задуматися, а чи варто цей чоловік того, щоб ставати через нього розлучницею.

Як забути кохання

Вирішивши обірвати зв’язок з невільним чоловіком, може спочатку здатися, що все жахливо. Після розставання життя виглядає в сірих тонах. В голові з’являються думки, що ця людина – єдиний шанс в житті відчути себе коханою, але все закінчилося. Щоб якомога швидше забути про відносини, слід:

 1. Позбутися речей, які нагадують про нього. Спогади про час, проведений разом, можуть привести до сильної ностальгії, смутку і жаль. З цієї причини ідея позбутися від подарунків, які нагадують про відносини, стане найкращою для першого кроку.
 2. Уникайте контакту з людиною. Якщо доводиться бачити його на вулиці або роботі, розмови повинні бути короткими і ввічливими. Можливо, вибудувати таку лінію поведінки складно, але важливо пересилити себе.

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

 1. Підніміть настрій за допомогою фізичної активності. Вправи – фантастичний спосіб почати відчувати себе добре після важкого романтичного досвіду.
 2. Потрібно прийняти, що любов була, але вона в минулому. Те, що все закінчилося, не означає, що це марна трата часу. Любов зворушує до глибини душі і формує особистість людини.
 3. Відкривайте себе для нових знайомств. Через кілька місяців після розриву можна приступити до пошуку нового молодого чоловіка. Однак важливо винести з минулого досвіду все уроки, яких навчає доля.

Як уникнути закоханості

Якщо певна людина не йде з голови і викликає інтерес, важливо зупинити політ фантазії. Звичайно ж, хочеться погрезіть про те, як би було добре проводити з чоловіком час і насолоджуватися ним. Але важливо пам’ятати, що плата за таке задоволення висока.

Навіть якщо молода людина домагається уваги і натякає на близькість, потрібно попередити його, що ці відносини не почнуться. Можливо, з його боку немає ніяких почуттів, а інтерес викликає інтимна близькість? Поставивши моральність на перше місце, жінка не програє!

Однак якщо в серці закрадаються почуття, необхідно терміново зайняти себе іншими справами. Пояснюючи, як дівчині не закохатися в одруженого, хоч і бажаного, чоловіка, психологи відзначають, що абстрактність – прекрасний засіб.

Через деякий час почуття почнуть остигати, а на їх місце прийде моральне задоволення.

Поради психологів

Психологія дозволяє розібратися в своєму внутрішньому світі і знайти відповіді на хвилюючі питання. Існують рекомендації фахівців, які дозволяють впоратися з закоханістю в одруженого хлопця:

 • Перш ніж прийняти рішення про те, щоб починати або продовжувати відносини з сім’янином, потрібно подумати про його родині. Можливо, його дружина непогана людина і їй нема чого страждати через те, що інша дівчина дозволяє собі втручатися в чуже щастя. Ситуація може погіршитися, якщо будуть залучені діти. Вони безумовно постраждають, якщо чоловік вирішить їх покинути. Варто поглянути на ситуацію з боку моральності і моралі, відповівши собі на питання: «Чи зможу я спокійно жити, знаючи, що зруйнувала чужу сім’ю?».
 • Жінки не повинні погоджуватися на меншу. Чому красива і розумна дівчина повинна залежати від чоловіка, який не буде їй вірний? Необхідно повірити в себе і свою здатність залучати гідних і чесних чоловіків, з якими вийде завести здорові відносини без обмежень.
 • Не варто засмучуватися через те, чого насправді немає. Потрібно відповісти на питання: «У вас є майбутнє?». Велика ймовірність того, що відповідь буде негативною. Тоді навіщо витрачати час на прикрощі? Звичайно ж, любов – одна з найскладніших емоцій, яку неможливо контролювати. Однак потрібно зібрати всі внутрішні сили, розірвати хворобливу зв’язок і зайнятися душевним лікуванням. Це займе деякий час, але можливість відчувати себе вільним і не боятися викриття – це найкраща плата за вихід з таких відносин.

ЧИТАТИ Як залучити любов у своє життя: психологія і магічні ритуали

 • Не варто зв’язуватися з зайнятими хлопцями. Якщо жінка побувала в таких хворих відносинах або збирається вступити в них, їй потрібно схаменутися і покласти край всім видам контактів з такими чоловіками. Важливо усвідомити правило: «Одружені – табу!». Це допоможе убезпечити себе від можливих розчарувань і витраченого марно часу.

Імовірність благополучного розвитку відносин з тим, хто скутий узами шлюбу, неймовірно мала.

Очікувати, що вдасться зайняти головне місце в його житті, значить, свідомо прирікати себе на страждання, тому варто прислухатися до порад психологів і почати вибудовувати нову особисте життя, не обтяжену таємницями і постійними очікуваннями зустрічей. Після цього у кожної дівчини з’явиться шанс знайти людину, яка подарує їй щастя без обмежень і обтяжень.

Джерело: https://love-is.org/vljubilas-v-zhenatogo-muzhchinu/

Як закохати в себе одруженого чоловіка: інструкція + сумна історія

Як закохати в себе одруженого чоловіка? Як дати йому те, на що не здатна дружина? Чого не потрібно робити, щоб не зруйнувати відносини?

Перш ніж приступати до якихось серйозних дій, спрямованих на те, щоб «відвести його з родини», гарненько подумайте. Чи справді цей чоловік потрібен вам? Або це скороминуща слабкість, яка не триватиме довше місяця? Якщо ви вже прокрутили в голові всі можливі наслідки і твердо переконалися, що воно того варто – вперед!

Чому чоловік «пішов наліво»?

Отже, ви зустріли ЙОГО. Свого героя, принца, лицаря. У ньому, здавалося б, все чудово. Впевнений в собі, утворений, заможний і дуже харизматичний. Але є одне маленьке «але» – він одружений.

Незалежно від того, відразу ви це дізналися або в черговій поїздці на Мальдіви, потрібно розібратися в причинах. Адже казкової це історія здається тільки вам. Для нього ж і, тим більше, його законної дружини це справжнісінька зрада.

Які ж мотиви цієї зради?

Корисні поради, як закохати в себе чоловіка

 1. Бажання нових сексуальних розваг.

  Коли ми довго живемо з чоловіком (а це властиво будь-подружжю), то починаємо звикати. Звикати до його звичкам, запаху, манері жартувати. Звикати до нього в ліжку. А адже це нерідко єдине місце, де можна випустити свої емоції.

  Що ж відбувається, коли ми звикаємо до нього в ліжку? Нудьга! І якщо жінки, відчувши нудьгу, біжать в секс-шоп за покупкою іграшок для дорослих, то чоловіки біжать «наліво». Не всі, зрозуміло, але багато.

 2. Жага яскравих емоцій.

  У сім’ї, на щастя, ситуація найчастіше спокійна і умиротворена. Проблеми, звичайно ж, можуть періодично виникати.

  Однак це, скоріше, «легкі хвилі» в порівнянні з «штормом», який відбувається в парі, яка тільки будує свої відносини. І все б добре, якби не ця клята нудьга. Вона і штовхає чоловіка «на подвиги».

 3. Потреба бути важливим.

  Коли ми тільки починаємо відносини з чоловіком, він здається нам ідеальним. І пахне приємно (навіть після пробіжки), і виглядає шикарно (ох уже ці сексуальні ямочки на щоках). Але не встигає пройти рік спільного життя, як ви з жахом виявляєте: він неідеальний! І пахне періодично не кращим чином, і ямочки якісь дитячі.

  Бісить адже! Чоловіки відчувають це наш настрій і починають страждати. Ось тут без жартів. Для нього реально важливо бути кращим. Кращим на роботі, кращим в рибалці, найкращим для вас. Якщо він переконується в зворотному, він іде. І справа тут зовсім не в «слабкості на передок».

 4. Полігамність.

  А ось тут причиною виступає як раз-таки «слабкість на передок». Ну не може він пройти повз шикарної дівчини, не провівши з нею хоча б одну ніч.

Читайте також:   Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Роль коханки: переваги і недоліки

Чесно, я проти зрад. І ні за що не хотіла б побувати ні в ролі коханки, ні в ролі відданої дружини. Але давайте обійдемося без моралізування цієї теми. Всі ми дорослі люди, а значить, повинні розуміти причинно-наслідковий зв’язок того чи іншого вчинку. Розглянемо роль коханки без зайвих прикрас.

5 життєвих ради, як спокусити чоловіків

ПреімуществаНедостаткі

Чоловік «укомплектований». Вам не доведеться варити йому борщі, збирати тормозок і прасувати сорочки. З цим та іншими обов’язками відмінно справляється законна дружина. Дефіцит уваги і любові. Випадки, коли жінка, яка трапляється з одруженим, отримує достатню кількість ласки, досить рідкісні. Тому, готуйтеся до ролі Хатіко.
Він завжди при параді. Це для дружини йому немає сенсу приндитися – вона адже приймає його будь-кого. Коханка (тобто ви) не стане терпіти в своєму ліжку брудного, недоглянутого чоловіка. Тому ваш «самець» завжди буде чистий, доглянутий і в піднесеному … настрої. Дохід. Погодьтеся, на одних тільки подарунки і походах в ресторан далеко не заїдеш. Так, вони поліпшать фінансові справи, але хіба приємно жити на подачки? У той час як дружина отримує все ?!
Піднесений настрій”. А це, мабуть, варто виділити в окремий пункт. Вам не доведеться «розігрівати» партнера, він буде приходити вже готовеньким. Нестабільність. У вас немає морального права викликати його в будь-який момент. Тому якщо у вас раптом зламається кран – сантехнік в допомогу!
Вільні відносини. Якщо ви не хочете в найближчому майбутньому стати дружиною, відносини з одруженим – цілком непоганий варіант. Виходить, коли вам потрібно він є, коли не потрібно – його немає. Відсутність планів на майбутнє. Навіть якщо ви плануєте вирушити з ним у романтичну подорож, це не означає зовсім нічого. Просто уявіть собі ситуацію: ви вже в аеропорту, все йде добре. Раптом «принцу» дзвонить його дружина і повідомляє, що дитина захворіла. Усе. Ви залишилися без Мальдів.
Матеріальний достаток. Чоловік, напевно, захоче радувати вас букетами квітів, улюбленими духами, походами в ресторан. Як би цинічно це не звучало, але відносини з одруженим покращують ваше фінансове становище. Гра в хованки”. Без цього ніяк. Якими б закоханими ви не були, ховатися все одно доведеться. По черзі заходити в кафе, перекидатися парою поглядів і сидіти за різними столиками. Втім, якщо в дитинстві ви любили грати в «шпигуна», це може бути навіть перевагою для вас.
Підвищення самооцінки. Ну, погодьтеся, усвідомлення того, що він вважає за краще вас своєю законною дружині, непогано підвищує самооцінку. Безперспективність відносин. Ось дайте собі відповідь відверто: ви дійсно вважаєте, що він кине сім’ю і піде до вас?

Чого не можна робити в стосунках з одруженим чоловіком?

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Щоб утримати його, не робіть головних помилок

Якщо ви вирішили, що воно того варто, то можна сміливо братися за справу. Почнемо з того, чого категорично не можна робити з одруженим, якщо ви хочете продовжити з ним стосунки.

ДействіяЗначеніе

Навантажувати його своїми проблемами Це роль дружини. У житті чоловіка повинно бути, максимум, дві жінки, які «виносять йому мозок». Це дружина і його мати. Але ж бувають випадки, коли до них приєднується ще і її мати. Бідний чоловік!
Не сваріть за невиконану обіцянку Якщо улюблений запросив вас в кіно, а потім подзвонив і винувато сказав «Сьогодні не вийде», не потрібно «пиляти» його за це. Спокійно відповідайте, що ні образилися і кладіть трубку.
Не змушуйте знайомитися з вашою мамою Повірте, йому з надлишком вистачає однієї тещі. Чи не травмуйте зайвий раз психіку улюбленого.
Не лякайте його своїми планами Якщо ви вже у всю будуєте плани на ваше спільне майбутнє, не поспішайте розповідати про них партнера. Це зайве.
Чи не «забивайте» на свою зовнішність Його фразу «Я люблю тебе будь-» потрібно ділити на 134. Причому незалежно від того, дружина ви або коханка. Розтягнуті штани і заплямований халат залиште в шафі.
Чи не присвячуйте його в усі Навіть якщо в даний момент переконані, що він – ваша доля, не потрібно відкриватися перед ним на 100% .Проте більш, якщо ви не зустрічаєтесь і півроку.
Чи не живіть їм одним Якщо ви зважилися відвести його з родини, значить, ваші почуття дійсно сильні. Так ось, якими б сильними вони не були, не відмовляйте собі в інших радощах. А їх може бути ой як багато. Заняття спортом, спілкування з подругами, подорожі. Чоловік – не сенс життя. Він лише приємний бонус, як би цинічно це не прозвучало.

Покрокова інструкція: як закохати в себе одруженого чоловіка?

Закохалася в одруженого чоловіка: керівництво до дії

Головною умовою щасливих відносин з одруженим є взаємна любов

Крок № 1. Будьте бездоганною

Зацікавити чоловіка, тим більше одруженого, можна, будучи шикарної жінкою. Це не так складно, як може здатися на перший погляд. Що ж потрібно для цього зробити?

 1. Стежити за фігурою.

  Навіть якщо ви «Пампушка», дуже важливо бути підтягнутою. В’яла шкіра і целюлітная попа не притягне навіть екстрімал.

 2. Стиль одягу та макіяж.

  Ви не повинні «кричати» своїм зовнішнім виглядом: «Я – любовніцаааааа!». Так, ви просто зобов’язані бути красивою і сексуальною. Але нести цей секс в навколишній світ зовсім ні до чого. Одяг повинен бути елегантною, стильною і відповідати вашій фігурі. Макіяж – з нагоди. Смокі айс для ранкового чаювання в кафе буде зовсім недоречно.

 3. Аромат.

  Переконана, ви мільйон разів чули про те, наскільки запах жінки впливає на психоемоційний стан її чоловіка. Тому ви завжди повинні приємно пахнути. Парфуми вибирайте на свій смак, зрозуміло, але пам’ятайте: він не повинен бути «важким». Ідеальний варіант – «м’який» аромат з нотками ванілі.

Крок № 2. Будьте сексуальної

У ліжку ви НЕ повинні бути згодної виконати будь-яке, навіть саме принизливе для вас, сексуальне бажання. Мова йде про якусь активності і ініціативи. Завжди майте в запасі пару комплектів нового білизни. Будьте готові до різного роду експериментів.

Але, повторюся, чітко і впевнено заявляйте про те, чого б хотілося вам. До речі, знаєте, що збуджує чоловіка найбільше? Чи не принади, білизна або те, про що ви тільки що подумали. Найпотужнішим «афродизіаком» є улюблена жінка, яка кайфує від процесу.

Тому розслабтеся і отримуйте задоволення!

Як стати хорошою коханкою: 12 правил

Крок № 3. Будьте розуміє

Запам’ятайте: вміння вислухати його – ваша головна зброя. У більшості випадків причина чоловічої зради криється не в жадобі «свіжого м’яса», а в бажанні бути почутим і зрозумілим. Тому завжди слухайте його, а при необхідності підтримуйте. Тільки ні в якому разі не давайте порад, якщо вас про це не просили!

Крок № 4. Піклуйтеся про нього

Це один з головних прийомів, який доводить вашу прихильність і любов краще, ніж будь-які гучні слова. Зустрічайте його гарячим вечерею, ідеально прибраним будинком і в хорошому настрої. Зробіть ваше простір максимально привабливим для нього. До речі, щоб ваше «гніздечко» сподобалося чоловікові, подбайте про:

 • відсутності величезної кількості всяких баночок-скляночек у ванній кімнаті;
 • приємному ароматі в квартирі;
 • інтер’єрі: рожеві шпалери і диван, заповнений м’якими іграшками, його точно не залишать байдужими.

Крок № 5. Займіться спільною справою

Та справа, про яку ви тільки що подумали, звичайно, відмінна річ. Але зараз я говорю не про нього. Виберіть з чоловіком якесь заняття, яким вам обом було б цікаво займатися. Будь-то кінний спорт, дайвінг або прогулянки на велосипедах. Загальна заняття дуже ефективно в питанні вашого зближення.

Зверніть увагу: в цих рекомендаціях немає пункту «прив’яжемо до чоловіка». Це не дарма – ваша надмірна любов може все зіпсувати. Адже ніхто не гарантує успіх вашим відносинам. Намагайтеся контролювати сильні емоції і припиняйте будь-які мрії про спільну старості.

З цього відео ви дізнаєтеся про особливості відносин з одруженим чоловіком. Чи варто домагатися його любові? На що може розраховувати коханка?

Реальна історія моєї подруги, як закохати в себе одруженого чоловіка

Одна моя подруга має більш ніж просто багатий досвід в сфері відносин з одруженим. Олега вона зустріла на рок-концерті, на який сама прийшла не по своїй волі. Молодший брат просто фанатіє від групи Imagine Dragons.

На їх концерт, власне, він і притягнув Наташу. Зіткнулися вони з Олегом, як в кіно. Між ними промайнула «іскра», в той же вечір вони поцілувалися.

Відносини розвивалися стрімко і благополучно до того моменту, поки він не зізнався, що одружений.

Наташа не знаходила собі місця. Зрозуміти її нескладно: закохалася по вуха, а тут на тобі … Я підтримувала, як могла, але толку було мало. Через пару тижнів Олег з’явився. Сказав, що кинув дружину і хоче залишок життя провести тільки з нею. Подруга була у нестямі від щастя, та й я разом з нею. Але періодично у мене в голові виникали думки «А що буде, якщо він все-таки кине її?»

І він кинув. Через півроку їх відносин (які складно було назвати романтичними), Олег раптом пропав. Як з’ясувалося пізніше, він і не з’являвся – ніякої розлуки з дружиною не було. Але Наташа не мала наміру здаватися, вона сказала, що вагітна.

Мало того, заявилася на поріг будинку нареченого. Двері, зрозуміло, відкрила дружина (на це, власне, подруга і розраховувала). Олега не було вдома, тому Наташа розповіла все сама. І про концерт, і про вагітність. Катерина (так звали дружину Олега) була, м’яко сказати, вражена.

І вже точно не любов’ю чоловіка до рок-музиці.

Підсумок наступний: Олега викинули з дому, він прийшов до Наташі. Після того, як з’ясувалося, що вона не вагітна, чоловік взагалі поїхав в інше місто. Наташа залишилася ні з чим. Любі дівчата, як би вам не хотілося «прив’язати» до себе одруженого, не вдавайтеся до методам, на кшталт уявної вагітності.

 • Твіттер

Читайте також:   Чоловік-близнюки в ліжку: особливості характеру

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-vljubit-v-sebja-zhenatogo-muzhchinu.html

Як закохати в себе одруженого чоловіка: 3 психологічних прийому

Вітаю, мої велелюбні. Вирішила я поділитися з вами жіночої мудрістю на тему: «як спокусити одруженого». Для досягнення власного щастя, жінка готова пройти через безліч перешкод.

Однією з них може бути бажання завоювати або звернути на себе увагу одруженого чоловіка. Навіть усвідомлюючи, що шанси відвести чужого чоловіка з родини вкрай малі. Дівчина вступить в боротьбу за нього.

Використовуючи різні психологічні прийоми, дівчина може спокусити або навіть зовсім зачарувати. Згодом закохати в себе коханця.

Чи можливо, закохати в себе, одруженого чоловіка?

Для деяких хлопців шлюб, це всього лише штамп у паспорті, ні до чого не зобов’язує. У зв’язку з цим, вони можуть матеріально забезпечувати свою офіційну сім’ю. У той же час на боці обзавестися інтрижки. Трапляється і таке, що випадковий роман може знайти серйозні наміри. При яких чоловік буде готовий піти від своєї законної дружини.

Кохання на все життя, звучить чудово, але і зустрічається досить рідко. Всі ми розуміємо, що людина до всього звикає, як і до любові від одного партнера. Особливо добре це проявляється в момент кризи у відносинах, дізнатися докладніше про нього ви можете з цієї статті.

Чоловік в момент кризи середнього віку, готовий закрутити роман на стороні, для власного самоствердження. Щоб відчути колишні емоції і відчуття радості життя. У цей момент, коханка має всі шанси як би прив’язати до себе зрадника. Домогтися його розташування до себе.

Спокусити дорослого одруженого чоловіка і відвести його від заміжньої жінки завдання не з легких. Але шанси все-таки є.

Як привернути його увагу?

Хлопець іде на інтрижку якщо не знаходить в дружині певних якостей. Які йому хочеться спостерігати. Можете залучити його увагу знаючи його бажання:

Бажання перша: бути собою

У житті кожної людини, ми граємо певну роль. Так і хлопець, перебуваючи у відносинах з дівчиною, повинен відчувати себе добувачем в родині. Захищати її, оберігати, підтримувати.

У вже побудованої сім’ї чоловік обкладений великою кількістю обов’язків перед дружиною і дітьми. Він втомлюється, починає переживати нервове переживання в собі. Він не буде скаржитися дружині, адже він чоловік.

І тут ступає в хід коханка, яка стає для нього віддушиною. Людиною, з яким можна розслабитися і відпочити.

Бажання друге: різноманітність інтимного життя

Хто б, що не говорив, але секс у відносинах грає не малу роль. Якщо секс не буде пристрасним, він просто приїсться, почнуть згасати емоції і відчуття від нього. Коханка може дати чоловікові ту пристрасть, якої йому не вистачає. Урізноманітнити його сексуальні пориви і задовольнити в повному обсязі.

Бажання третя: дозвілля

Найчастіше сімейний побут занурює жінку з головою і не залишається часу на розваги. Домашні турботи забирають весь вільний час, від чого жінка відчуває потребу у відпочинку. У той час як коханка необтяжена подібними справами. Вона завжди готова виділити час на свого коханого.

Будь-яка новизна проходить з відносин і після настає або розвал сімейного гніздечка. Або стає більш міцним сімейний союз. Головним завданням стоїть, не просто зацікавити чоловіка в собі. Необхідно, щоб він відчував взаємні почуття до вас.

Як закохати в себе

Коли дівчина вступає у відносини з одруженим чоловіком. Їй хочеться розуміти, що чоловік має взаємні почуття до неї. На цей випадок, можна скористатися психологічними прийомами. Вони допоможуть стати тією самою дівчиною, яка зможе підкорити його серце. Бути незамінною в усіх аспектах його життя, підштовхнувши чоловіка до створення нової сім’ї.

Для того щоб заманити його в своє життя, стати для нього єдиною коханої і неповторною дівчиною. Потрібно дотримуватися наступних порад:

 1. Завжди виглядаєте чудово. В незалежності зустріч відбувається, на якій території в ресторані чи вдома. Ти повинна бути чарівна. Дружини після вступу в шлюб перестають стежити за своїм зовнішнім виглядом, домашній халат, відсутність макіяжу. За підсумком чоловікові хочеться бачити біля себе сексуальну дівчину. Саме це бажання може втілити в життя коханка, виглядати красивою. Чоловіки дуже цінують старання дівчини, яка стежить за своїм зовнішнім виглядом.
 2. Повага та підтримка. Чоловік рідко звертається за допомогу, він буде проживати свої проблеми наодинці з собою. У себе вдома, він всю свою увагу і сили віддає дружині. У відповідь рідко чоловіки чують і спостерігають взаємність. Коханка же навпаки, возвеличує коханого чоловіка, надихає його. Чоловік починає цінувати свою нову супутницю більше, ніж свою дружину. Яка тільки приймає ласку, але не віддає її в обмін.
 3. Чи не пиляти мозок. Чоловік, спілкуючись з дівчиною на стороні, знаходиться в хиткому емоційному і нервовому стані. З одного боку улюблена дружина з іншого кохана дівчина. Дізнається дружина, буде скандал, що не розлучиться теж скандал. Для нього буде дуже цінно, розуміння ситуації. Якщо не буде чинитися тиск на швидке прийняття рішення.

Кращим способом заволодіти чоловіком, відповідати, як можна сильніше ідеального образу жінки. Тут необхідно бути майстерною в цьому. У кожного смаки різні і дівчата необхідно адаптувати під чоловіка. Не намагайтеся надягати маску на себе.

Якщо повністю будете змінювати себе, показувати себе тією людиною, яким ви не є. Фальш розкриється і буде неприємно. Найкраще оволодіти навичками: підігрування, поступок, передбачити і вирішити потреба, це буде цінувати ваш чоловік.

Як змусити чоловіка піти до коханки?

Навіть коли, чоловік будучи закоханим в коханку. Він не буде готовий так відразу піти зі своєї, вже наявної сім’ї. Таке рішення залежить від безлічі обставин:

Обставина перша: діти

Якщо батько адекватний, він завжди буде переживати за благополуччя своїх дітей і сім’ї в цілому. Він не буде готовий розірвати шлюб. Тільки через те, щоб це не позначилося на дитячій психіці.

Буває, що дорослі діти розуміють ситуацію, що відбувається. У слідстві чого можуть впливати на рішення батька, за допомогою нав’язування почуття провини за скоєне.

Після такого пресингу чоловік вирішує залишитися в сім’ї.

Обставина друга: юридичні моменти

Чоловік, який йде з сім’ї, ризикує втратити буквально все, що мав. Одна справа розірвати шлюб, інше, коли є спільно нажите майно, яке підлягає поділу. Чи не кожен бажає проходити через судові тяжби.

Обставина третя: думка сім’ї

Існують сім’ї, в яких є глава сім’ї. Зазвичай в них розлучення є зганьбити честь родини і сприймається негативно. Якщо чоловік не збирається послухатися і піти наперекір усім своїм родичам. З більшою ймовірністю він залишиться зі своєю дружиною.

Обставина четверте: особисті переконання

Релігія, минулий негативний досвід відносин. Безліч різних чинників можуть сформувати в голові у хлопця неприємний результат подій, якщо він вирішить піти до коханки.

Якщо почуття сильні і справжні, то є ймовірність, що він піде наперекір своїм переконанням. Не варто відразу розчаровуватись, що чоловік мешкали або боїться залишити дружину одну. Чоловікові часто треба переконатися, що почуття справжні і взаємні.

Як тільки він в цьому повністю переконається, в той момент і зробить крок назустріч коханці.

Важливо розуміти. Якщо дружина дізнається про коханку, вона може вийти на стежку війни з нею. Загрожувати не тільки моральним пресингом, але і фізичною розправою. До цього потрібно бути готовою і думати заздалегідь, чим і як може все обернутися.

Помилки, яких потрібно уникати

Всі ми хочемо, щоб все пройшло швидко. Через те, що дівчина поспішає швидше зав’язати стосунки, робить багато помилок. Які стають ваговими і руйнують надію на щастя з чоловіком. Запам’ятайте правила, які не варто порушувати:

Правило перше: психологічний тиск

Чи не пиляйте йому мозок, щоб він швидше пішов від своєї дружини. Як тільки ви почнете йому виносити мозок почуттям провини, що він, щось повинен і зобов’язаний. Ви тільки збільшите свої відносини.

Чоловік пішов від своєї дружини саме тому, що йому потрібна легкість у відносинах. Не дайте йому подумати, що ви чергова баба з їжакових рукавицях.

Йому рано чи пізно набридне черговий тиск, і він піде від коханки.

Правило друге: образи його законною сім’ї

Це був вибір чоловіки створити союз зі своєю нинішньою дружиною. Ображаючи її, ви ображаєте його вибір. Чоловік неусвідомлено може вибрати сторону дружини в такий перепалки. Таким чином коханка сама собі поставила перепону і віддалила від себе коханого.

Правило третє: знайомство з родиною

Дівчина, кваплячи події, веде свого кавалера знайомитися зі своєю сім’єю. Чоловік ще не пішов від першої сім’ї. Як мінімум він буде відчувати ніяково себе.

Найгіршим варіантом буде, що він ще був не готовий до розсекречення факту наявності коханки. Зустріч з батьками оприлюднить цю інформацію. Тим самим чоловік втратить довіру до своєї нової пасії.

Без передчасного згоди чоловіка, не варто знайомити його зі своєю сім’єю.

Правило четверте: скарги

Звинувачувати чоловіка в тому, що у нього не виходить частіше бачитися з дівчиною, дарувати їй подарунки і так далі. За це накладати на нього почуття провини, не варто.

Все це згубно позначиться на подальшому спілкуванні. У нього все ще є основна сім’я. З якої він повинен проводити більшу частину свого часу.

І запити, які на даному етапі не здійсненні, його будуть тільки сильніше дратувати і злити.

Правило п’яте: плани про майбутній шлюб

Чоловік тільки пішов від своєї дружини і тут же чути, як йому нав’язують новий шлюб. Дана інформація повалить його в шок і зіпсує ваші стосунки. Після розлучення, чоловікові потрібен відпочинок і відновлення від стресу.

Йому потрібно адаптувати до нового життя і обставин. Йому необхідно визначитися зі своїми нинішніми цілями і як рухатися далі по життю. Якщо він в старому союзі був не щасливий, це могло накласти свій відбиток на його підсвідомості.

Вступ в новий союз його може лякати.

Якщо жінка буде дотримуватися цих правил і не допускати розказаних в них помилок. То не буде більше шансів привернути його до себе і добитися його довіри. Хлопець порівнює нову дівчину зі своєю дружиною. Після чого зробить вибір у бік тієї, з якою він вважатиме, що буде найбільш щасливий.

Любити одруженого чоловіка не просто. Не варто сподіватися, що чужий чоловік швидко розірве шлюб зі своєю дружиною. І незабаром прибіжить до вас будувати нові відносини. Це дуже важкий час, не тільки для коханки, а й для самого хлопця.

Якщо хлопець вам потрібен, як віддушина чи розваги, то не варто руйнувати чужу сім’ю. Якщо ви дійсно його по-справжньому любите, то удачі вам.

А як ви вважаєте, чи варто відводити чужого чоловіка з родини? Напишіть свої міркування з цього питання в х.

Джерело: https://Plachu.net/zhenatye-muzhchiny/kak-vlyubit-v-sebya-zhenatogo-muzhchinu

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *