Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Сімейне гніздечко – це той куточок раю на землі, який умиротворяє, живить енергією, надає сил і дарує сенс життя. Сім’я – це те місце, де людина відчуває себе максимально комфортно і затишно, де він контактує з найбільш приємними для себе людьми – своєю другою половинкою і своїми дітьми.

Зміст приховати

Чоловіки, хоч і намагаються бути мужніми і приховують свій трепет по відношенню до близьких їм людей, в рівній мірі поряд з жінками відчувають найніжніші почуття до свого чада, а також з неймовірним почуттям власництва відносяться до своїх дружин.

Тому дуже неприємним моментом у житті кожного чоловіка є ситуація, коли дружина закохалася в іншого.

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Передумови, що підштовхують жінку на адюльтер

Нерідко трапляється так, що міцна, здавалося б, сім’я розпадається ні з того ні з сього, на рівному місці. Люди дивуються: як це сталося? Адже союз був таким надійним, зразково-показовим, благосостоятельним і благополучним.

Але навіть в самій пристойній і соціально зразкової сім’ї існують розлади. І якщо суспільство звикло до того, що часто чоловіки в силу своїх сорокарічних криз або своєї породи «альфа-самця» переступають межі шлюбних умов, то зрада жінки зустрічається набагато рідше.

Як сніг на голову на чоловіка звалюється проблема – дружина закохалася в іншого. Що робити?

Справа в тому, що проблема не виникає нізвідки. На будь-яку ситуативну модель поведінки людини є своє пояснення, їй передує певна передумова. І якщо чоловік вважає, що ця любов його невірної дружини – раптовість, то він глибоко помиляється. Існує маса можливих варіацій і обставин, які могли підштовхнути жінку на адюльтер, а саме:

 • згасання почуттів по відношенню до чоловіка;
 • неувага з боку чоловіка;
 • обридлий побут і спрага нових відчуттів;
 • припинення інтиму між чоловіком і дружиною;
 • психоемоційний стрес;
 • хвилювання жінки на грунті вікового дисбалансу;
 • криза в родині;
 • фінансова неспроможність чоловіка;
 • хвороба, що пожирає жінку зсередини і вимагає забуття, найчастіше проявляється в інтимних зв’язках на стороні.

Можна ще довго говорити про можливі причини жіночої невірності по відношенню до чоловіка, але все ж підгрунтя у них всіх одна – збій в психологічному стані і емоційної нестабільності заплуталася в собі жінки. Але якщо дружина закохалася в іншого, чи винен в цьому чоловік?

Чи винен чоловік в зраді дружини?

Чоловіки не звикли визнавати своїх помилок. Вони по життю вважають, що їх рішення – єдино вірний вихід з тієї чи іншої ситуації. Їм завжди здається, що їх дії цілком логічні і обгрунтовані, і якщо вже щось пішло не так, то це аж ніяк не з їхньої вини. Таке, мовляв, збіг обставин.

Точно так само і в ситуації з подружньою невірністю: якщо дружина закохалася в іншого і змінила – це цілком і повністю її вина, негідниці безсоромної! Однак рідко хто з представників сильної половини людства думає про те, що частка його провини у трагедії вкрай велика.

Адже навіть якщо розсудити чисто логічно: що може рухати жінкою, в сім’ї якої ідилія, порядок, злагодженість у відносинах з чоловіком, любов і взаєморозуміння, довіру і регулярний пристрасний інтим? Невже в її думку спаде ідея «повеселитися з іншим» на стороні? Ледве.

Просто чоловікам набагато простіше думати, що їх провини в події абсолютно немає, і що сім’ю розбила саме жінка. Вони не замислюються про те, що важіль впливу на ситуацію з подружньою зрадою зрушують саме вони, чоловіки. Як? Все дуже просто і легко пояснити.

Яка вина чоловіка в тому, що його дружина закохалася і пішла до іншого? Можливих помилок і упущень з його боку може бути маса:

 • Неповажне ставлення до своєї дружини. Навряд чи якийсь жінці сподобається, коли її чоловік ставиться до неї, як до стінки, і не зважає на ній ні як з дружиною, ні як з жінкою, ні як з особистістю.
 • Регулярне відсутність вдома. Якщо чоловік звик затримуватися на роботі допізна, після чого не упускає можливість пропустити кілька келишком пива в місцевому пивбарі після тяжкого трудодня, а потім ще всі вихідні присвячує риболовлі з друзями, то немає нічого дивного в тому, що жінка від самотності лізе на стіну і в підсумку збігає наліво.
 • Нехтування проханнями подружжя. Якщо дружина просить приділити їй час і поїхати з нею до улюбленої тещі допомогти по городу або полагодити полицю у ванній, яка ось-ось впаде і впаде комусь на голову, або ж вкрутити нову лампочку в прожекторе у дворі, тому що попередня згоріла вже півтора місяці тому, значить, потрібно хоч раз її послухати і зробити те, що вона просить. Ігнорування прохань жінки з боку її чоловіка говорить їй про його до неї неповажне ставлення, про халатність, про зневагу, після чого вона через обурення і злість приходить до пошуку більш «поступливого» молодої людини.
 • Приводи для ревнощів. Чоловікові варто розуміти, що якщо він затіяв інтрижку на стороні, то в дев’яносто дев’яти відсотках випадків його дружина про це знає або як мінімум здогадується. А це, безсумнівно, вагомий привід для того, щоб вона дозволила собі «помста» в тому ж дусі.

Словом, абсолютно марно сильні світу цього не вважають себе винуватцями ситуації, коли їхні чоловіки роблять акт зради. Але якщо все ж така ситуація сталася і дружина закохалася в іншого, що робити чоловікові?

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Що робити, якщо дружина полюбила іншого: перші дії

Зрада – момент досить делікатне. Сім’я, будинок якої відвідала невірність, вже ніколи не стане колишньою. Дізнавшись про адюльтер коханої людини обдурений чоловік в пориві гніву може наробити стільки дров, що до кінця життя з ними не розбереться.

Адже дуже нерідкі сьогодні криміногенні події з вбивствами або нанесенням тяжких тілесних ушкодження в стані афекту через невірність потерпілого.

Тому, щоб уникнути патових ситуацій, чоловікові, який дізнався про те, що дружина закохалася в іншого, необхідно вміти себе контролювати і знати, як правильно діяти.

По-перше, потрібно видихнути. Момент усвідомлення факту зради дружини приходить не відразу, але він обухом по голові б’є її чоловіка і провокує його на потужний сплеск обурення і агресії.

У свою чергу ця агресія моментально трансформується в порив обурення і спрагу фізичної розправи з невірною негідниця і її подільником в адюльтер.

Тому перше, що варто зробити який дізнався про неприємний факт чоловікові, – це видихнути і спустити все на гальмах.

По-друге, необхідно усамітнитися для «обмозгованія» ситуації, що склалася. Жодне конструктивне рішення ще не приймалося зопалу. Для того щоб усвідомити подію і вирішити питання про те, як бути далі, потрібно залишитися наодинці з собою і своїми думками.

Якщо дружина закохалася в іншого, що робити чоловікові? Найголовніше – не пороти гарячку і гарненько обміркувати те, що сталося, виявити корінь проблеми, з’ясувати для себе причину того, що сталося і об’єктивно розглянути себе в контексті можливого винуватця подружньої невірності.

По-третє, випустивши пари і трохи заспокоївшись, побудувати конструктивний діалог з дружиною і задати їй все хвилюючі чоловіка питання. Тільки коректно побудований розмова і врівноважені рішення можуть привести до консенсусу і вийти з ситуації, що склалася найбільш безболісним для обох подружжя шляхом.

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Побудова конструктивного діалогу

Якщо дружина закохалася в іншого, що робити чоловікові? Як побудувати розмову з нею таким чином, щоб не зірватися, не нашкодити їй і, не наробивши дурниць, з’ясувати у неї причини її негоже поведінки? Чоловікові дуже важливо зрозуміти, що жіноча психологія – це найтонша душевна організація з клубом витіюватих думок, почуттів, переживань, але часом дуже впертим характером і незалежну думку. Спроби вплинути на дружину методами фізичного впливу нічого не вирішать, вони можуть тільки погіршити ситуацію проблему – це дуже важливо усвідомити. І потім, бажання повернути дружину в сім’ю має бути підкованим холодним розумом і впевненими діями, а не гарячою запальністю і пихатим вдачею «обманутого» чоловіка.

Якщо дружина закохалася в іншого, рада психолога номер один для кожного чоловіка: побудова конструктивного з нею діалогу. За довгі роки спільного життя у нього, безсумнівно, накопичився певний багаж знань про його жінці, і завдяки йому він може благополучно смикати за ті ниточки, які максимально швидко його приведуть до успіху. Що це за ниточки можуть бути:

 • задати перший прямолінійний питання про те, серйозно це чи ні – в більшості випадків жінка картає себе за зраду в перший же день після неї і готова все на світі віддати за те, щоб забути про це швидкоплинному пориві і повернутися до своєї сім’ї;
 • якщо моментального каяття не було, потрібно дізнатися про найближчі плани жінки – у відповідь вона напевно сухо і невпевнено опише ситуацію про відхід до того самого екземпляру, який став коренем розбрату в сім’ї; ось тут і потрібно викрити хвилинку слабкості подружжя і натякнути їй про хиткість її положення, оскільки невідомо, чи прийме її до себе на, так би мовити, ПМЖ, її колега по адюльтеру;
 • якщо ж все-таки дружина впевнена у своїй новій пасії і в його бажанні прийняти її у себе в якості нової господині, що дуже малоймовірно, варто згадати про спільні дітей – це найпотужніша зброя маніпуляції жінкою в ситуації, що склалася: навряд чи якась мати готова спокійно піти з родини, де її чекають її голодні діти;
 • повільно і планомірно, крок за кроком, аргумент за аргументом чоловікові варто окреслити дружині її майбутнє життя з новим кавалером в дуже невигідному світлі, а перебування в родині, з якої вона так невпевнено хоче піти – в яскравих фарбах нової злагодженої життя з новими умовами, вигідними для неї.

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Повернути або відпустити – ось в чому питання

Якщо дружина закохалася в іншого і коливається, потрібно використовувати всі важелі впливу на неї, потягнути за все ниточки, за допомогою яких можна вплинути на її остаточне рішення і спробувати зберегти рушаться шлюб. Але чи варто це робити? Чи потрібно зберігати сім’ю, яка опинилася на межі розпаду? І що робити, коли жінка не сумнівається, а твердо впевнена в своєму рішенні піти – повернути або відпустити невірну?

Якщо дружина закохалася в іншого, поради психолога припадуть як не можна до речі. Так, фахівець опише нещасному чоловікові дві лінії розвитку подій і два важливих аспекти, які слід врахувати при прийнятті рішення про спроби все повернути або спустити все на гальмах.

По-перше, потрібно розібратися в тому, чи потрібно це жінці: в більшості випадків по ній відразу видно, чи готова вона будувати нову сім’ю з щойно з’явився в її житті альфа-самцем. Найчастіше жінки самі не впевнені в своїх бажаннях і сильно коливаються у виборі подальшого шляху.

По-друге, потрібно розібратися в тому, чи потрібно це чоловікові: якщо він готовий пробачити дружині її невірність, якщо він хоче продовжувати споглядати цю жінку в особі своєї дружини і далі по життю, тоді за неї потрібно боротися.

Але якщо чоловік відчуває їдкий осад ревнощів і гіркий присмак зради коханої жінки, розуміючи, що він ніколи не зможе її пробачити, краще спустити все на гальмах і відпустити таку дружину відразу, без нікому не потрібною боротьби за неї.

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Як зберегти сім’ю

Дружина закохалася в іншого … Якщо це сталося, люблячому і боящемуся її втратити чоловікові слід використовувати всі методи в боротьбі за її прихильність.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на 30 років: ідеї для чоловіків і родичів

Насамперед після конструктивної розмови з нею потрібно всім своїм виглядом показати їй, як він хоче бачити її на колишньому місці. Подарувавши кілька букетів квітів з відповідними записками, запросивши її в ресторан для продовження спілкування з приводу справ сімейних, надаючи всіляку увагу дружині, чоловік тим самим вибере вірний шлях до повернення заплуталася дами в сімейне гніздечко.

Друге, що має слідувати за першим, – це підтримання сприятливого мікроклімату в родині. Створення затишної атмосфери з постійним проведенням часу всієї сім’ї разом подарує жінці відчуття потрібності цього будинку, цим дітям, цьому чоловікові. І вкоренилася її бажання ніколи не залишати будинок своєї щасливої ​​родини.

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Проведення аналогії між чоловічою і жіночою зрадою

Порівнювати чоловічу і жіночу зраду неправильно. Якщо чоловік зізнався дружині, що закохався в іншу – в дев’яносто дев’яти відсотках випадків жінка вже нічого не зможе зробити для того, щоб утримати його.

Вся справа в тому, що чоловік зраджує часто тілом, і це вважається дрібною одноразової інтрижки на стороні.

Але якщо представник сильної половини закохується, якщо в хід йдуть почуття і зачеплені емоції, то напевно його не зупинять ні сльози, ні вмовляння, ні скандали з дружиною, ні навіть маніпуляція дітьми.

Зовсім інакше поводиться жінка. Якщо дружина закохалася в іншого, рада чоловікові буде таким – треба діяти відразу, швидко, але продумано і акуратно. Якщо, зрозуміло, він хоче відновити сім’ю. Просто жінка, якщо вона і змінює, то робить це не так, як чоловіки – тілом.

Вона змінює разом з почуттями, вона йде до іншого чоловіка, ведена пристрастю, потягом, щирими емоціями, званими як мінімум глибокою симпатією. Але в той же час вона не поводиться, як закоханий в іншу даму чоловік.

Вона відгукується на сльози чоловіка, на його вмовляння, і ще більш ранима, коли справа стосується дітей та їх добробуту, яке можливе лише в повноцінній сім’ї, разом з мамою і татом.

Тому, якщо дружина закохалася в іншого чоловіка, її чоловікові набагато простіше повернути її в сім’ю, ніж якби ситуація була б з точністю до навпаки.

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Три способи повернути дружину в сім’ю

Щоб повернути в родину дружину, яка піддалася емоціям і втратила голову через іншого чоловіка, її чоловікові варто напружитися і скористатися одним із способів, який допоможе йому поставити все на свої місця:

 • запросити дружину на вечерю і в спокійній затишній обстановці нагадати їй про всі приємні моменти, пережитих разом у шлюбі, про всі дані один одному обіцянки, про клятви, даних один одному біля вівтаря – і в горі, і в радості – напевно жінка розчулився і пом’якшиться ;
 • використовувати дітей як стримуючий ланки – не дуже гуманно, але дуже дієво;
 • організувати випробувальний міні-квест для дружини: покласти на чільне місце коробку зі спогадами і першими квитками в кіно, першими спільними фото, намовити спільних друзів викликати дружини на розмову про те, що не варто кидати сім’ю, вплинути на дружину через її батьків.

Чого робити не можна

Чого робити не варто чоловікові, який раптом дізнався, що дружина закохалася в іншого? Якщо поради психолога допомагають зрозуміти, що потрібно робити в даній ситуації, то, крім цього, вони ж чоловіка розкажуть і про те, чого робити не можна, а саме:

 • використовувати рукоприкладство;
 • скандалити з дружиною;
 • розшукувати її коханця для розправи;
 • загрожувати дружині всілякими фізичними аналізами і помстою;
 • налаштовувати дітей проти їх матері.

Чоловік повинен розуміти, що кулаками горю не допоможеш. І якщо дружина закохалася в іншого, але не змінювала – це самий грунтовний привід для того, щоб повернути її назад і переглянути до неї своє ставлення. Можливо, проблема криється не в ній, а саме в самому дружині.

Як бути, якщо дружина полюбила іншого і пішла

Бувають випадки, коли ніякі методи не діють на що вирішила піти з сім’ї жінку, і вона залишає своє роками насиджене гніздечко заради нового залицяльника.

У цей момент її чоловік нарешті починає розуміти, що варто було б інакше ставитися до неї, і тоді напевно б він не допустив ситуацію, при якій дружина б закохалася в іншого.

Представникам сильної половини варто частіше замислюватися над тим, як часто вони цілують і обіймають своїх улюблених жінок, нагадують їм про свою любов, проводять з ними час і балують їх за те, що жінки несуть на собі нелегку ношу зберігання сімейного вогнища і виховання діточок.

Щоб дружина закохалася з іншого, потрібно ще постаратися довести її до того рівня самотності, в якій вона просто життєво потребує людину, здатну скрасити її буденний дозвілля і допомогти забути остогидлі тарілки зі сковорідками. Коли чоловіки навчаться цінувати своїх дружин, тоді дружини і перестануть від них йти до інших.

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/1841369268754320242/zhena-vlyubilas-v-drugogo-chto-delat-sovety-i-rekomendatsii-psihologa/

Як закохати в себе жінку

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психологаБагатьом чоловікам цікаво знати, як закохати в себе жінку , щоб створити хороші і ідеальні відносини. Але не всі розуміють, як закохуються жінки в чоловіка, тому виникає проблема відсутності взаємності у відносинах. Щоб закохати в себе жінку, потрібно знати деякі секрети і поради психологів, які є в нашій статті.

Психологи вам розкажуть і дадуть поради, як закохати в себе жінку без особливих зусиль і що конкретно для цього потрібно робити. Головне щоб ви використовували дані поради на практиці, а не просто їх читали.

Закохаєтесь в жінку

Для того щоб зрозуміти, як закохати в себе жінку, потрібно просто закохатися в неї. Коли ви щиро і по-справжньому любите жінку, то і вона закохатися в вас, якщо відчуває до вас інтерес і почуття.

Якщо ви полюбили жінку, але вона вам не відповідає взаємністю, продовжуйте любити. Ніколи не втрачайте здатність любити і берегти любов у своєму серці і тоді, жінка сама знайде вас і закохатися в вас.

Полюбіть себе

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психологаБагато чоловіків самі себе не люблять і хочуть, щоб жінки полюбили їх. Ми любити жінок, не тому що вони такі, а тому що вони себе люблять. Тому полюбите себе, тоді жінка закохатися в вас і не потрібно довго думати, як закохати в себе жінку , так як вона вже сама буде шукати вас і пробувати познайомитися. Жінки люблять впевнених в собі чоловіків, які поважають і люблять себе. Дізнайтеся: як побудувати ідеальні відносини, так як для більшості сьогодні це проблематично.

Чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй

Звичайно, є частка правди в цих словах, але не завжди все саме так. Якщо перестати любитися жінок і стати егоїстом, то ви точно не побудуєте відносин.

Сенс цих слів полягає в тому, що нам потрібно перестати бігати за жінками і почати розвивати самого себе, ставати краще, успішніше і сильніше як духовно, так і фізично.

Жінка шукає сильного чоловіка, а не того, хто відчуває слабкість і проявляє її, бігаючи за жінкою. Любіть жінку і для того, щоб вона полюбила вас, потрібно ставати краще і сильніше інших.

Жінка шукає кращого чоловіка

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психологаНе забувайте, що як у чоловіків, так і у жінок залишаються ще тваринні інстинкти і з цим, нічого не поробиш. Жінка за своєю природою, любить сильного чоловіка і сама шукає безпеки саме з найсильнішим і успішною людиною. Тому немає сенсу витрачати час на те, щоб бігати за жінками, так як вони завжди любили, і будуть любити тих, хто ставати в їх очах все краще і сильніше з кожним днем, а не той, хто стоїть на колінах.

Розчаровуватися в жінках і переставати їх любити немає сенсу, просто потрібно зрозуміти природу жінок і навчитися займатися власним розвитком, а не витрачати час даремно. Бігаючи за жінками, вам будуть потрапляти тільки тимчасові або легкодоступні, не варті жінки. Гідна жінка шукає сильного чоловіка.

Досягніть успіху в житті

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психологаЩоб закохати в себе жінку , вам потрібно домогтися успіху в житті в улюбленій сфері діяльності. Так як успіх тягне за собою новий успіх. Закохаєтесь в ту дівчину або жінку, яка вам сподобалася, але не бігайте за нею, просто робіть все, щоб вона сама проявила бажання з вами познайомитися і закохалася в вас. Дарувати подарунки і увагу, це чудово, але чомусь часто такі відносини далеко не просуваються, так як у жінки з часом, втрачається до вас інтерес. Любити потрібно просто так, а не за подарунки.

Покажіть жінці, що ви її гідні і краще за інших

Часто жінка і сама не знає, чого вона хоче, тому їй потрібно натякнути і показати, що вам судилося бути разом і що інші чоловіки крім вас їй не потрібні. Це потрібно робити не словами, а ділом.

Дівчина або жінка повинна сама помітити і переконатися в тому, що ви є більш достойним інших.

Вмовляти і бігати за жінкою не потрібно, так як це призведе до гри, ви наздоганяєте, а вона ще швидше тікає і як підсумок, час витрачатися даремно, а ви залишаєтеся тими, ким і були.

Присвятіть своє життя своїй улюбленій справі

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психологаВсе що потрібно чоловікові в цьому світі, це знайти свою мету, місію, призначення і улюблена справа. Коли чоловік зайнятий улюбленою справою, він з кожним днем ​​ставати краще, успішніше і щасливіше. Жінки просто мріють про таких чоловіків і будуть самі намагатися завоювати вас. Тому вирішуйте самі, бігати за жінками і залишатися тим, ким ви зараз є або прийняти рішення і почати осягати всю суть і сенс цього життя. Жінка сама знайде вас, коли ви зайняті роботою.

Дізнайтеся якщо ви дівчина: як стати ідеальною дівчиною, так як чоловіки також дивляться з якою жінкою або дівчиною їм бути.

Ведіть себе гідно і залишайтеся сильною статтю

Якщо чоловіків визнали сильною статтю, то не потрібно ставати слабкими, зустрічаючись або бігаючи за жінкою. Будьте справжнім чоловіком, таким, яким ви є насправді.

Жінка полюбить вас такого, яким ви є, якщо ви не будете брехати самому собі і уявляв себе тим, ким ви насправді не є. Покажіть, що ви гідні її серця і тоді жінка полюбить вас.

Поводьтеся гідно з жінкою і тоді, вона вас буде любити, цінувати і поважати все життя.

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

psyh olog . ru

Джерело: https://psyh-olog.ru/2014/06/kak-vlyubit-v-sebya-zhenshhinu/

Як зрозуміти що ти закохалася: нотатки від психолога

Як зрозуміти що ти закохалася в хлопця, якщо думки про нього не залишають твою голову вже кілька днів? Є кілька основних ознак, які вказують, що пухкенький купідон безжально пронизав твоє серце.

https://www.youtube.com/watch?v=fd71LwGjMfo

Як же це по-дівочому – закохатися, розчинитися і пурхати, немов метелик від почуттів і емоцій, що переповнюють душу, серце, голову, все тіло! Дівчина в такому стані думає, що знайшла принца, про який мріяла, але це не завжди так! Тому важливо вчасно зрозуміти, що ти закохалася, а не просто захопилася симпатичним хлопцем.

У чому різниця між симпатією і закоханістю?

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Малюнок 1 Симпатія або закоханість

Якщо зустрівся хороший хлопець, і до нього виникло якесь особливе ставлення, це означає, що він тобі небайдужий. Тільки не варто відразу падати у вир кохання з головою, тому що твої почуття в цей момент сліпі. Можливо, ти тільки перейнялася симпатією до нього, яка може перерости у закоханість, а може і ні.

Читайте також:   Як секс впливає на організм: користь і шкода для здоров’я

Як же розібратися в своїх відчуттях і зрозуміти, що ти закохалася? Є кілька ознак, які допоможуть тобі розібратися, що хлопець тобі просто симпатичний:

 1. У нього приваблива зовнішність: модна зачіска, доглянуте обличчя, стильний одяг, від нього фантастично пахне. Іншими словами, від такого красеня ти не можеш відірвати погляду, і його образ просто в’їдається в твою пам’ять.
 2. Ти звернула увагу, що у хлопця відмінне почуття гумору, і у нього є ще деякі якості, які зазвичай привертають тебе в чоловіках.
 3. Ти постійно знаходиш спосіб, щоб ближче поспілкуватися з хлопцем: починаєш йому писати повідомлення, дзвонити, просто поруч знаходишся, якщо ви в компанії.

Якщо всі ці відчуття через кілька тижнів проходять, з’являється інший хлопець, який тебе також зацікавив, це означає, що тобі людина просто симпатичний, і про закоханість не може бути й мови. Якщо ж ти зрозуміла, що думати ні про що, і ні про кого іншого, крім одного хлопця, не можеш, то однозначно, ти закохалася.

1) Що ти відчуваєш, коли закохалася?

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Малюнок 2 Почуття закоханості

Якщо почуття закоханості тебе перемогло, то будуть сильніші від тебе дивні відчуття, тому що вони за своєю суттю дуже неоднозначні:

 • Тебе просто магнітом буде тягнути до хлопця, але при цьому наблизитися до нього буде дуже страшно.

У мене так було … Ніколи не забуду ці відчуття! Побачила об’єкта своєї пристрасті і все – очей з нього відвести не можу, дихання перекривається саме по собі, руки тремтять, ноги трусяться, хочу підійти, але не можу наважитися цього зробити.

Відразу в голові з’являються думки: «а раптом він не захоче зі мною говорити», «а раптом я йому не подобаюся», «а раптом у нього вже хтось є».

Тільки все це звичайне хвилювання, яке потрібно подолати, якщо ти хочеш, щоб хлопець зрозумів, що ти до нього небайдужа.

 • Ти починаєш бентежитися щоразу, коли мова заходить про хлопця, який тобі подобається. Але, як тільки ти чуєш його ім’я, ти починаєш посміхатися.

Скажу чесно, що оточують відразу зрозуміють, що ти закохана. Можливо, навіть швидше, ніж ти сама про це здогадаєшся. Одна моя подружка місяць «отхіхіківалась», що я не права, що сама собі щось придумала, що чи не закохалася вона зовсім, поки сама до мене не прийшла і не заявила, як же я була права.

 • Ти постійно задоволена, твій настрій завжди гарний. Ти починаєш робити добрі справи, всіх хвалиш, ні з ким не лаєшся і не замечешь того, що раніше тебе дратувало.

Коли я перший раз закохалася, зі мною все саме так і відбувалося. Вранці прокинулася щаслива, пританцьовуючи зайшла в школу, з усіма віталася, на уроках відповідала краще за інших, проявляла ініціативу. Подружки почали думати, що я підсіла на якісь психотропи.

 • Ти стала ревно ставитися до всіх, хто знаходиться поруч з хлопцем, який тобі подобається. І кожна дівчина, якій він підморгнув, посміхнувся або просто поговорив, тебе дико дратує.
 • Ти не можеш спокійно спати, бо все твої думки зайняті однією людиною. Він тобі сниться, ти його сама себе уявляєш, поки намагаєшся заснути.

Особисто я перші кілька тижнів страждала від безсоння. При цьому у мене було стільки енергії протягом всього дня, що я, напевно, могла б в космос полетіти!

 • Ти стала романтичною! Пісні про любов, вірші, картини – будь-яка згадка про відокремлений обстановці з милим занурює тебе в стан ейфорії.

Як дізнатися чи любить тебе чоловік: 20 основних ознак

До речі кажучи! Моя сестра, коли закохалася, поміняла стиль одягу. До зустрічі з об’єктом своєї пристрасті вона робила на голові неохайний пучок, тиждень не вилазила з спортивного костюма і зовсім не робила жодного макіяжу. Але все змінилося, як тільки з’явився ВІН!

2) Як ти поводишся, коли закохалася?

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Малюнок 3 Поведінка при закоханості

Поведінка закоханої дівчини взагалі складно назвати адекватним. Основна причина цього – вся її життя починає крутиться навколо тільки одну людину. Наведу кілька прикладів з життя:

 • У закоханої дівчини з’являється якесь маніакальне бажання ідеально вбиратися і фарбуватися. Всі свої образи ти підбираєш тільки з однією метою – щоб він звернув на тебе увагу і зробив перший крок.
 • Ти перетворюєшся на слідчого, якому потрібно роздобути якомога більше інформації про хлопця.

Я для цього влаштовувала в школі цілі заходу, в яких брали участь однокласники мого об’єкта пристрасті. У них я всілякими способами намагалася з’ясувати, чим живе мій коханий.

Одна з найбільш вдалих спроб – анкетування. Ми тоді вибирали кандидатів для шкільного самоврядування. Саме воно дало мені відповіді на найбільш хвилюючі мене питання.

Уявляєте? Масштабне анкетування для всієї школи заради однієї анкети!

 • Ти в усьому ідеалізіруешь свого коханого. Ось він стає для тебе просто еталоном, втіленням досконалості, навіть якщо це далеко не так.

Для мене хлопець, в якого я перший раз закохалася, був найкрасивішим, хоча у нього був страшенно довгий ніс, який багатьох дратував. Для мене він був найрозумнішим, хоча часто отримував двійки в школі. Я думала, що сильніше його немає нікого на світі, хоча він нормально навіть віджатися не міг.

«Любові всі віки покірні»: симптоми закоханості по віковим групам

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Малюнок 4 Закоханість і вік

Закохатися можна вперше в будь-якому віці. І для кожної дівчини, дівчинки чи жінки є перелік ознак, за якими вона може зрозуміти, що закохалася по вуха:

ВозрастПрізнакі

7 років • Просиш маму, щоб вона тобі зробила найкрасивішу зачіску з самим кращим і більшим бантом. • Просиш маму, щоб вона організувала весілля для тебе і твого коханого хлопця. • Постійно розповідаєш своїй мамі, який чудовий хлопчик, в якого ти закохалася.
8-14 років • При вигляді улюбленого починаєш голосніше всіх сміятися. • Будь-яким способом виділяєшся, щоб об’єкт пристрасті тебе помітив. • Починаєш цікавитися у мами, як вона познайомилася з твоїм татом.
15-20 років • Ти не можеш прожити навіть однієї секунди, щоб не думати про те, в кого закохана. • фантазуєш про те, якою може бути чарівною твоє весілля з коханою. • Чи не відходиш від дзеркала, репетируючи посмішку, приміряючи різні наряди, експериментуючи над макіяжем.
21-30 років • Весь світ відкривається для тебе зовсім по-новому. • У твоїй голові звучить музика, яку ти наспівуєш, якої ти насолоджуєшся. • Ти відчуваєш аромат його парфуму навіть тоді, коли він від тебе дуже далеко.
30-40 років • Ти намагаєшся всіх навколо себе зігріти, втішити, порадувати, тому що від тебе виходить світло і добро. • Ти починаєш перетворюватися, стаєш красивіше, привабливіше, цікавіше. • Твій світ вже ніколи не буде колишнім, тому що він став краще

Як знайти свою любов: зроби всього 3 кроки!

Моя однокласниця вперше закохалася в 20 років. Вона познайомилася з хлопцем, який тепер її чоловік, в університеті. Якщо чесно, стан її закоханості було схоже на психічну патологію.

Уявіть, людина, яка завжди всім був незадоволений, всіх критикував, ніде не брав участі у житті, одягався у все чорне і слухав важкий рок раптом перетворюється в Білосніжку. Вона почала співати пісні, танцювати під Меладзе, писати вірші і носити підбори.

Спочатку ми вирішили, що пора подзвонити її мамі і сказати, що нашу дівчинку пора показати лікарю. Але один випадок нам все прояснив.

Пішли ми пити каву після університетських пар і до нашого столика підійшов ОН. Якби ви тільки бачили, що почало відбуватися з нашої закоханої красунею. Вона перестала моргати, говорити, і, мені здалося, дихати.

Просто її погляд зосередився на одній людині, а все життя навколо зупинилася. Після того, як він пішов, вона ще хвилин 10 перебувала в такому стані, а потім встала з-за столу і пританцьовуючи пішла до станції метро.

Повинна сказати, що через пару місяців після цього хлопці стали разом жити! На щастя, їх почуття виявилися взаємними.

Ще хочу поділитися з вами відео-історією однієї школярки, яка закохалася в хлопця, який довгий період часу її сильно дратував. Таке в нашому житті теж трапляється, адже не дарма ж в народі кажуть, що від любові до ненависті, як і навпаки, лише один крок!

Що робити, якщо закохалася по-справжньому?

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Малюнок 5 Що робити закоханої

Якщо ти, моя люба, зрозуміла, що закохалася, то доведеться стати сміливою, рішучою і активної! Ну, це в тому випадку, якщо ти дійсно хочеш бути поруч з об’єктом своєї пристрасті. Я б тобі порадила наступне:

 1. Намагайся стати для нього спочатку другом. Спілкуйся з ним частіше, будь поруч завжди, коли випадає можливість. Але при цьому не нав’язуйся і не привілей ніяких знаків уваги.

Пам’ятай! Це він тобі повинен дарувати подарунки, робити компліменти, пригощати чаєм, кавою і проводжати додому. Якщо ти почнеш все це робити першої, то він вважатиме тебе легковажною!

 1. Не намагайся здатися йому ідеальною! Нехай він бачить всі твої межі! Адже, коли між вами зав’яжуться відносини, ти не зможеш постійно себе контролювати. Краще відразу ж розкритися людині, і нехай він сам думає, що йому з цим щастям робити – приймати чи ні.

До речі! Зверни увагу і на його недоліки. Вони точно є, навіть не намагайся зі мною сперечатися, просто ти не хочеш їх помічати! Можливо, у нього є такі риси, з якими ти ніколи не зможеш примиритися. Наприклад, він зловживає алкоголем, надмірно багато курить або займається самозамилуванням.

 1. Жди його взаємності стільки часу, скільки сама побажаєш! Тільки, дорога, врахуй! Якщо серце цього хлопця зайнято, якщо він знаходиться у відносинах з іншою дівчиною, чекати доведеться довго.

5 ознак у нього, що любов пройшла

Не намагайся побудувати своє щастя якимось нечесним, негарним шляхом! Якщо ти один раз втрутишся в чиїсь стосунки, поспособствуешь того, щоб люди розлучилися, то тебе наздожене така ж доля. Це буде боляче і не забудеться ніколи. Всесвіт точно знає, хто твій чоловік, а хто зовсім тобі не потрібен. Просто навчися до неї прислухатися – вона подасть вірний знак.

Тепер давай підведемо підсумок всьому сказаному вище. Які зміни з тобою відбудуться, якщо ти закохаєшся:

До влюбленностіВо час закоханості

Ти живеш своїм звичним життям. Тобі хочеться все навколо поліпшити, змінити, зробити красивіше.
Ти не можеш відмовитися від того, що приносить тобі задоволення. Ти відмовишся від усього, що завгодно, лише б побути часом довше з людиною, в якого ти закохалася.
Ти зосереджена тільки на своїх справах. Для тебе в пріоритеті спочатку вирішити проблеми свого коханого, а потім свої.
Ти плануєш своє майбутнє тільки для себе. Ти хочеш пов’язати своє майбутнє з об’єктом свого обожнювання. В твоїх мріях вже немає слова «Я», але з’являється слово «Ми».
Ти їж все, що хочеш. Ти починаєш контролювати своє харчування, тому що хочеш схуднути і бути більш привабливішим.

Закоханість подарує тобі масу незабутніх вражень! Можливо, ти зможеш відкрити в собі нові таланти, корисні якості, які допоможуть в житті.

Тільки не тіш себе ілюзіями, що це почуття в твоєму житті виникло раз і назавжди. Можливо, ця людина не стане твоїм звуженим, ти зустрінеш ще інших хлопців, в яких закохаєшся.

Але постарайся цей чарівний період у своєму житті провести з максимальним задоволенням для себе.

Читайте також:   Привітання з днем народження чоловікові: романтичні і душевні

Сподіваюся, що мої підказки, як зрозуміти, що ти закохалася, вам знадобляться і допоможуть не заплутатися в своїх почуттях.

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/kak-ponjat-chto-ty-vljubilas.html

Дівчина закохалася в жінку – Приватний психолог Галина Педич

Дівчина закохалася в жінку і як же це відбувається?

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Це уривок з листа дівчини, яка закохалася в женшину, про свої почуття, яке я привожу з її дозволу, залишивши її пунктуацію. Наше суспільство до нетрадиційної любові відноситься по-різному:

 • хтось не сприймає цього взагалі
 • хтось ставиться терпимо
 • кому-то все одно

І як би ми не ставилися до нетрадиційної любові, – вона існує. І люди продовжують любити один одного. Відносини між ними такі ж, як і в традиційній любові. Вони відчувають ревнощі і розуміння, сварки і бурхливі примирення. Не можна всіх міряти одним заходом. Тут не можна сказати, що це добре, а це погано.

Людина вільна і тільки він сам може вирішувати, як жити. У цієї дівчини – платонічна любов. Вона не думає про близькість. Їй просто хочеться бути поруч з цією жінкою. Це чисте, щире і безкорисливе почуття. Така любов прекрасна, але вона приносить біль.

Така любов дуже глибоко ранить серце, тому що ти розумієш, що ніколи не будеш з коханою людиною. Він завжди буде для тебе недосяжним ідеалом.

Які психологічні причини?

Я не буду торкатися медичної сторони цього питання. Чому дівчина закохується в жінку? Причин багато. Сама нейтральна з них – це прагнення виділитися із загальної маси, що дуже властиво підліткам. У цьому випадку, це можливо просто виклик і гра. Можливо, така дівчина зазнала велике потрясіння, яке сталося з нею внаслідок спілкування з людиною протилежної статі.

Таке теж буває. Або тут винні особливості виховання всередині сім’ї, коли дівчинку виховують як хлопчика. Є ще інша причина – самотність: коли у дівчини немає друзів, а батьки зайняті самі собою. Або, якщо трапився психологічну кризу в результаті першого сексуального контакту. Можливо тут проблема статевої ідентичності. Дівчина не ототожнює себе з жінкою.

Ідентічность- ця умова психічного здоров’я особистості. Якщо вона не складається, то людина не знаходить себе, не може здійснити життєві і професійні зв’язку.У усякому разі, не треба звинувачувати дівчину. Треба постаратися проявити терпимість. Людина сама може переживати свій стан.

Статистика показує, що близько 30 відсотків підлітків, які вчиняють самогубства, мають проблеми такого роду.

Ще одна витримка з листа:

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Якщо Ви відчуваєте, що Вам нам потрібна консультація психолога з цього питання, то Ви можете звернутися до мене. Разом ми спробуємо розібратися. Можна писати сюди. Діліться своїми думками з цього приводу. Разом Вам буде легше.

Джерело: http://psiholog-galina.ru/poleznie-stati/devushka-vliubilas-v-zhenschinu

Що робити, якщо ви закохалися в свого психотерапевта

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

Перш за все, не варто кидати терапію або сидіти, сховавши обличчя в долоні, під час сеансу. Потяг до терапевта з боку клієнта зустрічається досить часто. Можливо, вашій фахівцеві вже доводилося з цим стикатися. Усвідомлення цих почуттів і робота з ними в процесі терапії дасть нові можливості для особистісного зростання. Так що не піддавайтеся почуттю сорому, зробіть глибокий вдих і зверніть увагу на поради експертів.

Ви можете відчувати незручність від того, що закохалися в психолога, але таке трапляється досить часто. «Я нерідко чую такі історії від інших терапевтів», – розповідає клінічний психолог з Вашингтона Андреа Боньор. Нью-йоркський психоаналітик Шон Гровер додає, що романтичні почуття до терапевта можуть бути цілком звичайним проявом так званого перенесення.

«Перенесенням в психоаналізі називають перенесення почуттів з одних відносин в інші. Зазвичай це наші ранні переживання, які ми проектуємо на інших людей. Нерідко тому в стосунках знову і знову виникають одні і ті ж шаблони, від яких ми не можемо позбутися », – пояснює Гровер.

Звичайно, терапевт допоможе вам розібратися з турбують переживаннями, але корисно і самостійно покопатися в собі, щоб спробувати зрозуміти, звідки вони виникають.

«Терапія – це особисті відносини з фахівцем, в яких ви постійно відчуваєте позитивні емоції і турботу. Нерідко у клієнтів виникають до нього теплі почуття, не обов’язково сексуальний потяг, іноді вони чисто платонічні.

Це можуть бути, наприклад, захоплення і вдячність », – каже Андреа Боньор.

Почуття по відношенню до терапевта можуть допомогти зрозуміти щось важливе

Хороший спеціаліст створює для вас простір, в якому ви відчуваєте себе в безпеці і можете дозволити собі бути відкритими і незахищеними. Деякі з нас в такій обстановці відчувають себе коханими.

«Якщо вам самотньо, ви страждаєте від невпевненості. Цілком природно, у вас виникають теплі почуття по відношенню до того, хто про вас піклується », – каже Андреа Боньор.

Психологи іноді немов замінюють близьких людей, з якими ми не змогли вибудувати тих відносин, яких нам хотілося.

Шон Гровер впевнений, що майстерний психолог зможе звернути романтичні переживання пацієнта йому на користь. «Припустимо, хтось страждає через те, що батьки його не люблять або не приймають. Раптом в його житті з’являється терапевт, який дає те, чого він так прагнув, шкодує про невдачі пацієнта і радіє його успіхам, немов ідеальний батько », – говорить Гровер.

У подібній ситуації підтримка терапевта може допомогти клієнту задовольнити емоційні потреби. Почуття по відношенню до нього можуть допомогти зрозуміти щось важливе. Наприклад, що ви дуже прив’язується до тих, хто про вас піклується, оскільки для вас це незвично. Усвідомлення цього шаблону може дати можливості для особистісного зростання.

Закохалася в жінку: як бути і що робити, поради психолога

У кожного з нас – своя історія, яка може пояснити, чому ми закохалися в психолога.

Щоб розібратися в цьому, для початку запитайте себе: які душевні потреби задовольняє фахівець? «Ми намагаємося дати клієнту можливість виражати себе, не побоюючись наслідків.

Якщо він знає, що нічого поганого точно не трапиться, то розкріпачується і набагато терпиміше відноситься до своїх почуттів. Це допомагає йому в майбутньому легше заводити близькі стосунки, не повертаючись до старих звичок і шаблонами », – пояснює Шон Гровер.

Мова не йде про неповагу до ваших переживань – всім відомо, яку силу мають емоції і як вони можуть повністю нас захлеснути. Але весь сенс психотерапії в тому, щоб краще навчитися володіти емоціями і справлятися з ними. «Почуття не діляться на позитивні і негативні. Є просто почуття. Їх цінність залежить від того, що ви будете з ними робити », – каже Гровер.

Якщо у вас виникли почуття по відношенню до терапевта, можливо, варто про це сказати – в багатьох напрямках психотерапії відвертість заохочується. Якщо ви зважитеся поділитися переживаннями, це теж – частина процесу терапії.

Терапевт не відповість на ваші почуття взаємністю. «Це було б абсолютно неприпустимо, – каже Андреа Боньор. – У ваших почуттях немає нічого поганого. Але тільки в тому випадку, якщо ви розглядаєте їх як привід розібратися в собі, а не як привід почати діяти ». Психотерапевт допоможе вам вирішити, що робити далі, продовжувати роботу з ним або шукати іншого фахівця.

Джерело: Huffington Post

Джерело: http://www.psychologies.ru/articles/chto-delat-esli-vyi-vlyubilis-v-svoego-psihoterapevta/

Як закохати в себе женіщу на все життя. Поради психологів – як вести себе з жінкою, щоб вона закохалася?

Уміння закохувати в себе – наука серйозна, що вимагає хорошої підготовки і польових випробувань. Але, перш ніж приступати до освоєння нових теорій, запам’ятайте одне дуже важливе правило: «спокусити» і «закохати» – це два абсолютно різних поняття. Їх не варто змішувати, але варто освоїти і мистецтво спокушання, як перший крок до основної мети – викликати любов у майбутньої подруги.

Спокушання: мистецтво пікапа

Пікап (або мистецтво зваблювання) зародився в Америці 80-х років XX століття. Сформувалася ця цікава наука на прийомах психології нейролінгвістичного програмування. Головна мета пікап-мистецтва – швидке спокушання. В нашу країну пікап прийшов в кінці минулого століття.

Способи пікапа спрямовані не на створення серйозних відносин, а на вміння розташувати і завоювати вподобану дівчину. Для вміння закохувати, така наука стане в нагоді.

Головні правила пікаперів полягають в наступних принципах:

 • Важливо вміти в будь-якій ситуації залишатися самим собою.
 • Щоб захопити будь-яку привабливу особу, потрібно розробити індивідуальний підхід до неї.
 • Зверніть увагу на себе: зовнішність, манери, одяг. Тут працює принцип: «Хочеш, щоб закохалася принцеса, стань принцом сам».

Щоб закохати в себе майбутню подругу, можна використовувати принципи пікапа, але злегка змінивши їх. Адже для пікаперів утримувати і закохувати обрану принцесу немає потреби. Для них важливо кількість. А для любові – якість.

Тому краще взяти лише основні моменти пікап-технологій і визначити наступні етапи відносин в питанні, як закохати в себе дівчину:

 • Познайомитися.
 • Сподобатися.
 • Зацікавити.
 • Утримати.
 • Закохати.

Щоб стати майстром в мистецтві пікапа, потрібно тренуватися в знайомствах. Необов’язково доводити кожну зустріч до стану закоханості протилежної особи. На першому етапі головне завдання – навчитися знайомитися і спілкуватися з незнайомками без грама збентеження .

Основи чоловічого пікапа:

Дівчина може не звернути уваги на дорожнечу одягу, але чистоту і охайність вона оцінить в першу чергу. Основні правила чоловічого пікапа, для тих, хто не знає про те, як закохати в себе дівчину, можна представити таким чином:

Пильний погляд і нічого більше

Всі жінки люблять увагу. Якщо дівчина помітить, що молода людина спостерігає за нею, вона напевно обернеться, щоб зробити те ж саме. Головне у всьому цьому – не втрачати зорового контакту.

Дівчині має бути зрозуміло, що цікавляться їй не для того, щоб підійти і запитати дорогу, а з певною романтичною метою.

Якщо дівчина відвела погляд першої, то чоловік може святкувати маленьку перемогу.

«Від посмішки стане світ світліше

Ніхто не любить похмурих, замкнутих в собі людей, таких індивідуумів жінки намагаються обходити стороною. Якщо у чоловіка не задався день і він не може видавити з себе нічого, крім кривої посмішки, знайомство свідомо приречений на провал. Виявивши вподобану дівчину в натовпі, чоловік повинен їй посміхнутися. Якщо вона відповість на посмішку, можна підійти і спробувати познайомитися.

“Ніч вулиця ліхтар аптека”

Психологи стверджують, що знайомитися можна в будь-якому місці, будь то шикарне кафе, або ж автобусна зупинка. Головна умова – правильно підібране час. Якщо дівчина повертається одна додому пізно ввечері, то заводити з нею знайомство буде не найкращою ідеєю: швидше за все, вона злякається і постарається відв’язатися від випадкового попутника.

При знайомстві найкраще дотримуватися дистанції. Між дівчиною та чоловіком має зберігатися відстань в 1 метр. В іншому випадку нова знайома може вважати виявлену до неї увагу занадто нав’язливим.

Приємні розмови і компліменти

Потренувавшись в баньки і усмішках і підійшовши до дівчини, чоловік повинен зав’язати приємну бесіду. Почати її краще з банального компліменту. Можна похвалити гарну зачіску, манікюр, плаття, сказати про те, що чоловіка захопили її хода, посмішка, сміх.

Розмова повинна бути простим, не слід переходити до академічних тем і цікавитися у новій знайомій ступенем оволодіння нею теоремою Гаусса. Говорити краще про погоду, навколишнього архітектурі, новинки кіно і театру, смакових особливостях випічки, яку подають в найближчому кафе.

Контакти

Не варто відразу накидатися на дівчину з вимогою дати свій номер телефону. Такий варіант підходить для завершення несподіваного побачення. Якщо чоловік зробив належне враження дівчина з легкістю погодитися дати йому свій номер. Якщо ж ні, можна спробувати дізнатися у неї профіль з соціальних мереж і спробувати продовжити спілкування на просторах інтернету.

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5a1ad6b5a815f164ccddf087/kak-vliubit-v-sebia-jeniscu-na-vsiu-jizn-sovety-psihologov-kak-vesti-sebia-s-jenscinoi-chtoby- ona-vliubilas-5a2952fcf031735fd5f2d3f3

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *