Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Юні і наївні дівчата часто потрапляють в неприємності. І часто такою неприємністю стає шлюб з далеко не найкращим чоловіком у їхньому житті.

Зміст приховати

Жадібний, похмурий і зациклений на собі – така людина вже точно не пара жінці, про яку ви зітхаєте не перший тиждень.

Але що робити в такій ситуації?

Влазити в чужі відносини, дізнаватися про всі проблеми пари і домагатися руки чужої дружини усіма немислимими способами? Давайте розберемося.

Третій не зайвий

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Хоч ваша авантюра зі зваблення і порятунку нещасної дівчини від «сімейних уз» може спочатку здаватися праведним справою, не варто користуватися першим же шансом проявити себе.

Що роблять дівчата, маючи проблеми у відносинах? Вони або їх вирішують, або розлучаються і шукають більш гідну пару.

Однак є й ті, хто бере на себе муки через спільних дітей або матеріальній залежності від чоловіка.

Щоб зрозуміти, як завоювати заміжню дівчину і чи варто взагалі будувати плани викрадення нареченої, дайте відповідь на наступні питання:

Чи справді вона така нещасна?

Мета цього питання – проаналізувати нинішні відносини вашої пасії.

Вам може здаватися, що у неї все жахливо, але на ділі її не влаштовує лише секс або те, що чоловік перестав дарувати квіти і подарунки.

Чому вони все ще разом?

 • Варто з’ясувати сфери впливу її чоловіка, через які дівчина ніяк не може з ним порвати.
 • Це можуть бути почуття обов’язку, страх самотності, звичка, матеріальна залежність, хороші відносини з батьками чоловіка або страх осуду близьких.
 • Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Чи зможу я повноцінно замінити їй чоловіка в тих сферах, які заважають жінці піти з сім’ї?

Оцініть власні сили. Якщо ви відвели жінку з двома дітьми від заможного чоловіка, а самі ледве зводите кінці з кінцями – відносини триватимуть недовго.

Несіть відповідальність за свої вчинки і не примушуйте улюблену погоджуватися на гіршу якість життя. Нехай це буде для вас невеликий мотивацією.

Чи справді я їй потрібен як чоловік?

Переконайтеся в щирості її намірів. Жінка може просто мстити своєму чоловікові, а ви сприйміть ці зради як початок чогось більшого. Погодьтеся, не найприємніша ситуація.

місія здійсненна

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Отже, якщо нинішні відносини вашої жінки дійсно є кошмаром наяву, а впасти у ваші обійми вона не може лише через проблеми, які ви цілком готові вирішити – можна складати план дій.

Чому не можна просто взяти і забрати її від чоловіка? Ах, якби все було так просто.

Сім’я – це не просто поцілунки і милі прогулянки. Це безліч сполучних ланцюжків між людьми, які непросто різко обривати.

Якщо ви дійсно хочете щастя для своєї жінки, завойовувати її серце потрібно не в ході викрадення або втечі, а слідуючи цим 10-ти кроків.

Крок 1. Присутність

Як завоювати заміжню жінку? Просто частіше з’являйтеся в її житті. Спілкуйтеся, листуйтеся, зустрічайтеся, перетинав на роботі або в магазині.

Ваше постійне суспільство на першому етапі просто необхідно.

Світ дівчини ділиться на внутрішній і зовнішній. Зараз ви в зовнішньому світі, який стає їй не особливо важливий на тлі з внутрішнім, де вже зайняли місце чоловік і сім’я.

Але весь час миготять перед її очима, ви закріпіть ваш прекрасний образ в її пам’яті. Чудово, якщо ви колеги, сусіди або маєте спільних друзів. Ненав’язливі перекидання словами і поглядами – саме те, що треба.

Не перестарайтеся з частотою контактів. Ваші наміри повинні виглядати максимально невинно. Не дайте себе виявити завчасно.

Крок 2. Контакт

Ця частина вам сподобається – прийшов час перетворити ваші перекидання фразочками в повноцінні розмови. Говоріть про те, що актуально і цікаво вам обом.

Подорожі, хобі, робота, свіжі новини або навіть спорт – шукайте самі захоплюючі теми і подайте себе як цікавого співрозмовника.

Жінку повинна все частіше відвідувати думка: «Який він чудовий і цікава людина!» Це саме те, що нам потрібно!

Крок 3. Закріплення

Весь цей час ви були лише хлопцем, з яким цікаво поговорити. Пора підвищити свій рівень в її очах.

Перейдіть від слів до справи – надайте допомогу, врятуйте її від неприємностей, захистіть від небезпеки. Здійсніть для неї вчинок, за який вона буде вам вдячна.

Але не будьте нав’язливі – цим ви ризикуєте віддалити від себе жінку мрії.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Крок 4. Зближення

Ви хороша людина і співрозмовник, таких людей називають друзями і діляться з ними найпотаємнішим. Час перейти на розмови про особисте життя, сім’ї, відносинах.

Чи не викликайте жалість своїм холостяцьким статусом і не насміхайтеся над поганим чоловіком, дружину якого хочете відбити – будьте розуміє.

Прийміть інформацію гідно і точно так же її подавайте від себе.

Не бійтеся обговорювати проблеми в стосунках і шляхи їх вирішення. Станьте для дівчини її особистим психологом, щоб показати, наскільки ви чуйний чоловік.

Крок 5. Протиставлення

Жінка повинна усвідомити, що ви краще її чоловіка. Ви приділяєте їй увагу, ви піклуєтеся, ви не егоїстичні і не жадібні. Ви любите дітей і поділяєте її життєві цінності.

Жінки завжди підсвідомо порівнюють чоловіків, шукаючи серед них найкращого. Що ж, допоможіть їй в такій непростій задачі.

Намагайтеся доводити їй свою позицію не словами, а справами.

Крок 6. Наступ

Ви показали свої переваги – настав час застосовувати їх на практиці. Чоловік не дарує квіти? Тепер їх даруєте ви.

Чоловік не говорить компліменти? Відтепер це невід’ємна частина вашого з дівчиною спілкування.

Не потрібно насильно приставати або лізти цілуватися. Жінки люблять робити вибір самі, надаючи фінальну ініціативу щодо зближення самому чоловікові.

Відчувши її зацікавленість у відповідь, поспішіть перейти до наступного кроку.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Крок 7. Розкриття

Ви маєте справу з дівчиною, яка не буде плескати віями, не розуміючи ваших спроб закохати в себе заміжню жінку.

Вона вже встигла відчути ваші неабиякі наміри, а тому настав час показати силу свого чоловічого духу і зізнатися в почуттях, любові і симпатії.

Не уникайте теми заміжжя, наявності сім’ї або навіть дітей. Навпаки, очевидне усвідомлення перешкод підійме серйозність ваших намірів у рази.

«Я знаю, що у тебе є чоловік і діти, але я буду ще кращим чоловіком і ще кращим батьком. Лише я знаю, як зробити тебе щасливою, ти вже встигла в цьому переконатися ».

Такі слова дозволять жінці сприймати вас як гідну альтернативу.

Крок 8. Підготовка

Нарешті, вона висловила своє бажання бути з вами. Залишилося позбутися вантажу минулого.

Не робіть необдуманих рішень. В ідеалі ваша кохана повинна розлучитися з чоловіком, закінчити процедуру розлучення, якщо вони одружені, і вступити в нові відносини вже будучи повністю вільною жінкою.

Любов імпульсивна і непередбачувана, але постарайтеся закласти чистий і невинний фундамент для ваших відносин.

Не будуйте їх на залишках минулих зв’язків і невирішених розбіжностей. Інакше все рано чи пізно зруйнується.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Крок 9. Нове життя

Відносини з вами не повинні стати другим дублем нещасної любові. Завоювавши чужу дружину, не можна опускати руки і насолоджуватися перемогою.

У любові немає переможного фіналу. Це вічна робота, задоволення від якої ви отримуєте в процесі, але не в кінці шляху.

Врахуйте гріхи колишнього чоловіка, погляньте на власний досвід у відносинах. Не будьте черговим чоловіком в житті своєї дівчини. Станьте для неї останнім і найкращим.

Запам’ятайте: перша любов не завжди має щасливий кінець, але остання любов його заслуговує.

Стати її останнім – ось мета, гідна лише по-справжньому люблячого чоловіка.

Команда Фаза Роста, Фаза Роста

Джерело: https://fazarosta.com/kak-zavoevat-zamuzhnjuju-devushku-9-shagov-i-ona-vasha/

Що робити якщо закохався в заміжню дівчину – як вчинити?

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Іноді ми стикаємося з серйозними проблемами – страждаємо, переживаємо, і не знаємо, як вчинити в складних життєвих ситуаціях. Життя наше часом непередбачувана і доля часто відчуває нас на міцність. У кожної людини є його основні життєві принципи, яких він так-сяк, але намагається дотримуватися. А тут раптом спало таке непередбачуване і дивовижне відчуття – закоханість.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

І від нього не відмахнутися, воно не дає душі спокою, адже закохалися ви в дівчину, яка одружена.

“Так” – кажеш ти собі, “Я закохався в заміжню дівчину, і не знаю, що робити, і де вихід з цієї ситуації?” Тобто, іншими словами – утворився любовний трикутник.

Зустрівши людину – дівчину і «потягнувшись до неї всім серцем» складно думати: є у неї чоловік, діти – вільна вона. Давайте домовимося: відповідати на питання чесно, не обманюючи в першу чергу себе. Від цього залежить ваш вихід і ваше рішення – психолог лише намагається допомогти вам розібратися в собі.

Стан душі молодої людини, яка полюбила заміжню дівчину

Якщо попало полюбити дівчину не вільну, а заміжню, що набагато ускладнює життя і ваші зустрічі.

Почуття, по-справжньому сильне, що накрила чоловіка з головою – він же не розуміє пізнання, в якому ж статусі перебуває його кохана. Але, можна впевнено сказати, що в цьому випадку його будуть охоплювати суперечливі відчуття.

По-перше, він хоче простого, самого звичайного щасливого щоденного співіснування з нею. Природно, отримуючи взаємність.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

По-друге, іспитиваніе постійних докорів сумління. Особливо, якщо в її родині (з чоловіком) є діти. Зрозуміло, що ця ситуація для чоловіка нелегка, неоднозначна і складна.

Боротися за улюблену, якщо він вирішує йти, підкоряючись першому своєму відчуттю, слід тільки тоді, коли почуття дійсно взаємно, є спільне бажання і мета.

Тільки завдяки спільним зусиллям з цією жінкою він зможе полегшити собі вихід з цієї складної ситуації.

Відповідаємо на важкі запитання

 1. Перший, і найголовніший питання – чи є у вас своє житло. Якщо свого житла немає – куди ви приведете улюблену жінку, щоб будувати з нею сім’ю? А якщо у неї дитина? Поневірятися по знімних квартирах – не варіант.Не чекайте, що обдурений чоловік добровільно проявить благородство і поступиться вам житло, а сам піде в нікуди – так не буває.
 2. Чи готові ви будувати з коханою жінкою спільний побут: через місяць пройде перша ейфорія від вашого проживання разом. Не відкрию таємниці, якщо скажу, що найстрашніший ворог любові – це побут.Уявіть свої обов’язки, проблеми, які ви, як чоловік, повинні вирішувати. Чи готові ви на жертви заради цієї людини? Чи добре ви знаєте її характер? Бути може, вам щось вже доставляє занепокоєння? Придивіться уважніше до вашої обраниці.

  Краще зараз, поки ще не зруйнована сім’я! Поговоріть з коханою, запитаєте – чи хоче вона спільного життя з вами?

 3. Запитайте себе: “Якщо вона пішла від чоловіка до мене, де гарантія, що це не повториться зі мною?” Поставте себе на місце обманутого чоловіка! Приємно? Думаю – навряд чи.Не дарма ж звучить набила оскому фраза: “На чужому нещасті не побудуєш щастя.” Навіть якщо твоя жінка погано відгукується про чоловіка – це не означає, що він такий насправді. Не сперечаюся, може до чоловіка вона і не відчуває яскравих почуттів, може там дружба-любов: це ще не привід лізти в особисте життя людини.

  А якщо дитина любить батька, уявляєте: може дитина вас ніколи не прийме! Діти – максималісти. Чи зможете ви самі полюбити чужу дитину? Це складно.

 4. Коли дівчина виходила заміж, вона, безумовно, любила цього чоловіка, який став їй чоловіком, раз народила йому дитину, а тим більше – дітей.Якщо в сім’ї немає дитини – це, звичайно, спрощує завдання, але не вирішує її. Все залежить від її ставлення до вас: не побоїться чи вона круто змінити своє життя? Основна маса людей не хочуть міняти своє життя, їх це лякає. Чи не квапте улюблену з вибором – тут вам на допомогу тільки час і ваша наполегливість ЗДАЛЕКУ.

Кілька психологічних порад для чоловіка

 • Любити «здалеку». Сім’ю руйнувати не слід . Чоловіків, які не відчували б таке відчуття, як ревнощі, просто не буває. Бувають ті, що через дрібниці не влаштовують скандалів. У разі, якщо ж чоловік зауважує, що сторонній мужик надає його дружині величезну увагу, доглядаючи за нею, а вона його заохочує – скандалу в сім’ї не уникнути. В цьому випадку складно буде продовжувати ваше спілкування з коханою. Їй можна дуже сильно нашкодити.
 • Необхідно бути до «самого кінця» з коханою, незважаючи на її статус заміжньої жінки . Кохана дівчина заміжня, але почуття її до чоловіка охололи або зовсім пройшли. Причому у чоловіка до неї таке ж відношення – любов пройшла, але є звичайна звичка. В цьому випадку чоловікові рекомендується не зупинятися і домагатися її, єдину, влаштовуючи своє і її щастя, одружившись на ній. Можливо, на цей раз все буде добре в обох: і у нього і у його улюбленої дівчини. В іншому випадку, якщо створення сім’ї в плани не входить, то чоловік не повинен «розбивати» її сім’ю.
 • Якщо у коханої є дитина, який сильно прив’язаний до батька, а з другом матері стосунки не складаються, то в цьому випадку, жінку слід залишити з законним чоловіком . Щастя жінки з новим обранцем не вийде з-за дитини, інтереси якого для неї є пріоритетними. До того ж, не кожен чоловік, закоханий в жінку, вже «сходити» заміж, здатний полюбити і її дитя від колишнього чоловіка. Чи варто йому в цьому випадку серйозно домагатися жінки, ведучи її з сім’ї? Психологи пропонують в такому випадку обмежитися легким, ні до чого не зобов’язує, фліртом.
 • Доглядаючи за дівчиною, яка складається в законному шлюбі, варто з’ясувати її бажання . Можливо, що від свого чоловіка, жінка, в яку закоханий сторонній чоловік (друг, товариш по службі, знайомий), недоотримує уваги. А воно їй необхідно. Їй важливо розуміти і відчувати, що вона кохана, бажана і необхідна в житті чоловіка. Якщо в сім’ї є повага – вона чоловіка не залишить, а закоханого в неї чоловіка «всерйоз» сприймати не буде. Так, трохи з ним пококетував, приймаючи його залицяння. Мучитимуть його і залишить ні з чим.
 • Можливо, що у заміжньої обраниці є потаємні мрії, які її чоловік виконати не може або не має бажання. Тоді, закоханому в неї кавалеру слід з’ясувати: що це за таємниці і максимально їх здійснити. Величезною є ймовірність, що такі дії з боку закоханого чоловіка, приведуть до виникнення зацікавленості її їм, яка можливо через деякий час, переросте у неї в щось більше, але це зазвичай працює з меркантильними жінками.
 • Закоханому в заміжню дівчину чоловікові слід вибудовувати план дій по її «завоювання» так щоб не нашкодити репутації як жінки, так і своєї . Враховувати треба при цьому і бажання її дитини, в тому випадку, якщо він народжений в її шлюбі з чоловіком. У цьому випадку ризик того, що їх роман буде розсекречений – мінімальний. Особливо якщо спільне майбутнє в їх загальні плани не входить.
 • Зверніть увагу на вільну від всіляких зобов’язань дівчину . При завоюванні жінки, у якої статус «заміжня», закоханий в неї чоловік повинен бути готовий до того, що він може бути біт. Причому, в прямому значенні цього слова. Якщо ж він розуміє, що такого роду вплив з боку її чоловіка не мине бути, а він не зможе тим же відповісти, внаслідок чого буде завдано шкоди його здоров’ю, то йому слід залишити цю затію – доглядати і проявляти знаки уваги цій жінці. Краще познайомитися з молодою чарівниця – тим самим, постаравшись забути предмет своїх прагнень.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Любити заміжню складно – вихід чоловік повинен знайти сам

 1. По-перше, в разі закоханості в заміжню жінку, не варто приймати рішення поспішно, що не обдумавши таку ситуацію з усіх боків і не зваживши всіх наслідків.
 2. По-друге, якщо впевнений у собі і своїх почуттях, слід сказати про них улюбленої, але вже заміжньої дівчини.Нехай вона вирішує хто їй більше потрібен в супутники по життю.
 3. По-третє, зі своїми проблемами слід звернутися до фахівця-психолога або порадитися з людиною, якій можна довіритися.
 4. По-четверте, слід завжди бути готовим до того, що зустрічі (поки вона визначиться з вибором) будуть дуже рідкісні.На свята, вечорами, на вихідні – вона залишиться з чоловіком. Вирішувати і планувати зустрічі також буде дівчина, тому вона не вільна.
 5. По-п’яте, важливим є й матеріальне питання. Якщо чоловік багатий і щедрий, то завоювати прихильність дружини практично немає можливості.
 6. По-шосте, і в-останніх.На світлі величезна кількість красивих, розумних, господарських, самотніх дівчат і жінок різного віку, національностей і спеціальностей, які побували в шлюбі і зовсім не знають сімейного життя.

  Серед них обов’язково можна зустріти ту, що зможе допомогти впоратися з проблемою закоханості в уже заміжню жінку, у якої все є – і чоловік і дитина.

Потрібно постаратися починати нове життя, шукати свою долю.

Так, це важко і в грудях пече і опускаються руки – це пройде! Чоловікам теж можна плакати, але тільки щоб ніхто не бачив! Плакати – це не соромно, не плачуть тільки люди з кам’яним серцем, а якщо серце вміє любити – означає воно живе, і зовсім не камінь. Чи не розбивайте чуже життя – завтра під загрозою буде ваша!

Джерело: http://HelpMyLove.ru/vlyubilsya-v-zamuzhnyuyu-devushku

Відносини із заміжньою жінкою з дитиною або дітьми: що робити – Психологія

Любов – непередбачувана і цікава тим, що ви ніколи не зможете проконтролювати цей процес. І іноді погляд чоловіка падає на ту, у якої вже є сім’я і, можливо, навіть малюк.

Якщо почуття сильне і з ним не можна боротися, то це перетворюється на тортури і серйозно псує життя.

У цій статті ми спробуємо розібрати стосунки із заміжньою жінкою, яка має дітей, і дати поради щодо ситуації.

Що відбувається?

Ви стаєте на роздоріжжі:

 • З одного боку, хочеться бути завжди поруч, засинати і прокидатися з коханою, робити її щасливою і ділити побут.
 • З іншого боку, з вами говорить совість. Відносини такого роду – руйнування чийогось життя. Особливо якщо є дітки.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Моральний вибір в цьому випадку набагато важче, ніж якщо б це була вільна дівчина. Особливо нелегко себе почуває чоловік, якщо сам одружений. Для того щоб не руйнувати нічиє існування, варто поговорити з обраницею і зізнатися, а якщо є взаємність – разом думати, що робити далі.

Але будьте чесні в першу чергу з собою.

Перед тим як пропонувати зважитися на важкий крок – розлучення, для початку точно визначитеся, чи правда це серйозне почуття, а не скороминуща інтрижка? Якщо є бажання лише урізноманітнити сексуальне життя, спробувавши щось заборонене, то може варто пошукати вільну від уз шлюбу партнерку?

Зверніть увагу ще на один момент. Поки заміжня не наважилася подавати на розлучення, зустрічі будуть вкрай рідкісні і проходити в стані суворої секретності.

Якщо ви будете наполягати на занадто часті зустрічі, на спільних вихідних або святах, або захочете залишитися на ніч – ці спроби лише відштовхнуть обраницю.

Чи готові ви – чоловік у свідомому віці – грати в шпигуна, терпіти нестатки і бачитися потайки, а якщо зустрічаєтеся обличчя до обличчя на вулиці, то робити вигляд лише шапкових знайомих?

Питання, на які потрібно відповісти

Можливо, теми над якими варто задуматися заздалегідь, здадуться дивними або неприйнятними, але це потрібно зробити обов’язково. Адже якщо ви не зійде на двох або більше пунктах з коханою – життя удвох стане аж ніяк не раєм, а тортурами. Незабаром ви розійдеться, зіпсувавши не тільки своє життя, а й дітей.

Важливі моменти:

 1. Житлове питання. Якщо чоловік твердо каже собі, мовляв, люблю заміжню жінку з дитиною і точно хочу, щоб вона з маленьким жила зі мною, то він повинен надати хороші умови для обох. Переїзд в малогабаритну однушку, яку ви знімаєте з часів студентства, неможливий. Посудіть самі, втрьох там буде як мінімум тісно. Чоловік же в разі розлучення не віддасть житло просто так. Отже питання особистого простору встане дуже гостро, якщо не вирішити його заздалегідь.
 2. Побутові відносини. Коли романтика і пристрасть вщухають, на перше місце стає ведення спільного господарства. Чи готові ви будувати з коханою жінкою побут? Чи буде вас влаштовувати те, що вона ходить в халаті, возиться з карапузами або випадково пересолити борщ? Чи згодні ви вести сімейний бюджет в складчину і як це буде відбуватися? Чи повинна вона забезпечувати сина або дочку самостійно, або ви готові будете з цим допомогти? Чи хочете спільних спадкоємців? На всі ці важливі питання обраниця теж повинна собі відповісти перш, ніж йти від чоловіка.
 3. Фінансова сторона. Якщо твердо вирішили завойовувати свою даму, то важливо ретельно підготувати план дій. Адже існує великий шанс, що законний чоловік добре забезпечує жінку і тому вона не проміняє гідне життя для себе і сина на скромне існування з вами. І справа тут навіть не в меркантильності або небажанні працювати самій. Просто потомство – це дуже великі витрати на навчання, відпочинок та інше, так що керуватися логікою фінансів в першу чергу розумно.
 4. Чи готові ви прийняти чуже дитя як свого рідного? Це вкрай важливий момент. Якщо ситуація така, що чоловік закохався в заміжню дівчину з дитиною, то все подвійно ускладнюється. Адже маленький повинен бути прив’язаний до вітчима. Якщо з «новим татом» стосунки не складаються, то найкраще перервати зв’язок. Жінка ніколи не буде щасливою, якщо її малюк не відчує себе в повному комфорті і безпеки, не приймає вас як рідного. Самка завжди ставить бажання потомства на перший план через сильний материнського інстинкту. Про це говорить і психологія, і біологія. Якщо в перші пару місяців не налагодили контакт з малюком, то нічим хорошим це не закінчиться. Якщо ж відповідь на це питання відразу “ні”, то ситуація явно програшна.
 5. Свої і чужі. Якщо у вас вже є свої нащадки, а тут з’являться ще з боку, то чи зможете ви правильно збудувати відносини? Адже ваші рідні почнуть неодмінно ревнощі батька, бачачи тата тільки кілька разів в тиждень. Чи вдасться віддавати в правильній пропорції свою увагу як рідним, так і нащадкам своєї коханої?
 6. Як поставляться до такого поповненню сімейства родичі? Багато свекрухи не приймають невістку «з причепом». Це може стати приводом серйозних конфліктів і не варто піддавати дорогого вам людини нападкам з боку мами. Якщо батьки скептично налаштовані проти такого союзу, то вони ніколи не дадуть забути новоспеченої невістки про її становищі. Таке життя стане кошмаром.
 7. Постарайтеся об’єктивно придивіться до характеру обраниці. Якщо вона пішла від першого, що їй варто точно так само піти і від вас, завівши нового коханця. Якщо вона авантюристка або легковажна, то краще навіть не намагатися побудувати спільне майбутнє. Інакше другим обдуреним чоловіком опинитеся вже ви. Пам’ятайте, що складно бути об’єктивним по відношенню до того, кого любите. Тому порадьтеся з друзями або близькими, попросіть когось дати їй коротку психологічну характеристику.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

Історії з життя

Для того щоб вам було легше, почитайте кілька показових історій з життя. Знайдете схожі і несхожі аспекти з особистою драмою і тоді ще точніше уявите собі всю картину і наслідки, з якими доведеться зіткнутися.

Сергій і Марія

Я зрозумів, що люблю заміжню дівчину – мою колегу Маші. Плюсом до чоловіка йшли двоє малюків. Ми рік були коханцями. Мене перестало це влаштовувати. Я прямо сказав, що хочу, щоб вона розлучилася і переїжджала з двійнятами до мене.

Вона не хотіла нічого змінювати, пішли постійні сварки. Маша говорила, що не може залишити синів без батька, як би не хотіла особистого щастя.

Нам довелося розлучитися – я не хочу продовжувати грати роль заручника материнського інстинкту колишньої коханки.

Ілля і Ольга

Почалося з того, що в парку до мене підбігла малятко Аня. Веселий ангелок. За нею прибігла її мама – Оля. І це було безумство з першого погляду. Ми гуляли разом, я знав, що у Ганнусі є тато, а у Олі – чоловік.

Мила зрозуміла, що рідний батько так не піклується про неї і про малятку, як я. Вона теж відчувала до мене ніжність і пристрасть. Оля розлучилася через рік, тепер ми разом і через кілька місяців у нас буде ще одна донечка.

В’ячеслав і Ніна

Я вже не молодий і відпочинку познайомився з жінкою трохи за 30. Це був курортний роман, який переріс в постійні відносини, коли виявилося, що ми з одного міста. Через пів року Ніна зізналася, що у неї чоловік і троє карапузів. Було дуже боляче усвідомлювати, що я коханець.

Через деякий час мене стала дратувати ця ситуація, я зрозумів, що не зможу ніколи повністю взяти жінку з дітьми. Я знаю, що я егоїст, але мені потрібно, щоб супутниця життя любила тільки мене і наших дітей.

Розлучилися ми мирно, пристрасть почала потихеньку стихати – і вийшло само собою.

Як висновок

Якщо ви все обговорили і дійшли спільної думки, якщо ви згодні жити, розумієте, що це надовго і довіряєте один друг, то не можна зволікати. Оформляйте документи і не давайте нікому сумніватися.

Адже через страх залишитися одній на руках дітками, заміжня може дати задній хід. Заспокоюйте і підтримуйте її. Пам’ятайте, що заміжня йде на серйозний і відповідальний крок саме заради вас, змінюючи всю свою звичну життя.

Покажіть, що вона може покластися на вас.

Якщо ж абзаци, що ви прочитали вище, змусили насторожитися, з’явилося дуже багато питань щодо спільного майбутнього і ви розумієте, що це занадто радикально, то чи не рушьте життя нікому – ні собі, ні їй, ні дітям.

Джерело: https://obizmenah.ru/lyubovniku/vlyubilsya-v-zamuzhnyuyu-devushku-s-detmi-chto-delat.html

Якщо закохався в заміжню дівчину …

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації У житті багато несправедливо. Полюбив дівчину від щирого серця, а вона заміжня. Справжні почуття не розбирають по нації, положенню в суспільстві або сімейним статусом. Якщо закохався в заміжню дівчину , то радості в цьому мало. З одного боку хочеться щастя і відповідних почуттів, з іншого – моральна сторона не дає спокою. Особливо, якщо у коханої з її чоловіком є спільна дитина.

Основний психологічний момент в такій ситуації можна перефразувати в такий питання: «Чи має право людина бути щасливою, або зобов’язаний страждати?» Іншими словами, незалежно від того, який шлях обере закоханий чоловік, легко не буде. Але, тільки лише в разі, коли дівчина відповідає взаємністю, можуть бути спільні цілі і спільні зусилля полегшать рішення такої складної ситуації.

Любити, але не руйнувати сім’ю

Всі чоловіки дуже ревниві. Навіть скороминуща посмішка, подарована коханій дівчині, може обернутися для неї скандалом будинку. Чоловік – хоч і є перешкодою на шляху до вашого щастя, але йти напролом не варто. Так можна дуже сильно нашкодити коханій людині.

Навіть якщо дівчина і відповідає вам на вашу любов, то де впевненість, що це не швидкоплинне захоплення? А почуття потемніють, втративши свою гостроту, при вашому зближенні. Заборонений плід солодкий! Поки ваша улюблена дружина іншого, може саме ця обставина і привертає вас?

Перш ніж робити які-небудь кроки, потрібно все багато разів зважити, щоб не шкодувати потім про скоєне …

Домагатися свого щастя

Якщо ви абсолютно впевнені, що та, яку любите, і та, що, на жаль, не має значення, єдина можливість бути щасливим в цьому житті, то значить потрібно діяти. Якщо дівчина любить вас, і ви теж її єдиний шанс на щастя, то потрібно спробувати об’єднати зусилля заради досягнення мети – створення сім’ї.

Адже це ж єдина ваша мета, заради якої ви розіб’єте чужу сім’ю і зробите когось нещасним? Якщо такий кінець у вашій історії не передбачений, то не варто морочити голову жінці. Можливо, вона буде щасливіша зі своїм законним чоловіком, а не з вами.

Іноді, люди побудували своє щастя на уламках розбитої сім’ї, ніколи не бувають щасливі остаточно. Виною цьому можуть бути і забобони і власна совість, і, як це не сумно, дитина від іншого чоловіка.

Чи не кожен закоханий може прийняти дитя улюбленої від колишнього чоловіка. Потрібно мати величезний запас толерантності та лояльності до ні в чому не винному створення. А, ще потрібно любити, до болю в душі, всіх дітей, а не тільки своїх. Тоді чужий малюк може стати рідним. Не впевнені, що здатні на таку любов в дитині? Чи не морочте голову бідній жінці!

Якщо вирішите домагатися улюбленої, то майте на увазі, що ризикуєте бути битим. У прямому сенсі цього слова. Руйнуючи чиюсь сім’ю, ви можете зруйнувати життя не одній людині.

Зрозуміло, що той, у кого можуть забрати його дружину, здатний на сильні емоції і навіть справедливий гнів.

Чи зможете ви гідно прийняти такі випробування і не нашкодити людині, у якого збираєтеся забрати найдорожче? Боїтеся за своє здоров’я? Тоді дайте спокій нещасну дівчину!

Любов до заміжньої жінки – це дуже складна ситуація, вихід з якої кожен знаходить свій. Якщо чоловік в силах «пободаться» зі своїм его, то він залишає вибір за дівчиною. Перш за все – саме її сім’я ризикує бути розбитою, і її дитина може втратити батька.

Ви готові прийняти на себе таку відповідальність? Тоді – вперед, назустріч своєму щастю!

Джерело: http://narmedrus.ru/esli-vlyubilsya-v-zamuzhnyuyu-devushku/

Коли вона не вільна. Як любити заміжню жінку

Любов може бути різною – розділеної і нерозділеного, пристрасної і спокійною, щасливою і нещасною.

Закохався в заміжню дівчину: що робити в такій ситуації

І ось ви закохалися в дівчину, але у неї, на жаль, вже є чоловік . Серцю не накажеш, і тому ви тепер хочете дізнатися, як любити заміжню жінку.

Любити заміжню – це загрожує неприємностями

Іноді чоловік закохується в чужу дружину, вже знаючи, що вона не вільна.

Навіщо він це зробив? Чому не став продовжувати пошуки, поки він ще не полюбив її? Можливо, таке відбувається тому, що хлопець просто не хоче, щоб йому натякали на одруження, тягнули в ЗАГС .

Однак перш ніж починати роман з тією, яка вже заміжня, усвідомите, що у вас обох можуть бути великі неприємності . Чи варта гра свічок? Якщо стоїть, тоді дійте.

Краще все-таки не ризикувати

Якщо не можете викинути з голови кохану, пишіть любовні вірші, складайте пісні, в загальному, займайтеся творчістю . Постарайтеся знайти собі вільну дівчину, а справжню вашу любов забути, перестраждати це. Далі буде легше – ви зблизилися з іншою дівчиною, і чужа дружина скоро покине всі ваші думки.

Однак у цієї монети є й інша сторона – якщо не зможете позбутися від любові до заміжньої дівчини, ви будете постійно страждати, знаючи, що поруч з нею постійно знаходиться хтось інший .

Крім того, дівчина, з якою ви почали зустрічатися, щоб забути заміжню, може дізнатися, що кохання не було , що її просто використали. Все залежить від вас.

Хочете екстриму – шукайте його в іншому місці

Якщо вам не вистачає гострих відчуттів, краще почніть займатися екстремальними видами спорту – це корисно, причому як для тіла, так і для душі. Зрозумійте, що якщо ви будете таємно зустрічатися з чиєюсь дружиною, рано чи пізно це стане явним . І що тоді буде? А нічого хорошого.

Якщо вона ще незаміжня

А якщо ваша улюблена ще не вийшла заміж? Тоді можна спробувати відбити її у її залицяльника. Вона ще не зрозуміла, що ви любите її? Так показуйте це – говорите компліменти, робіть частіше пода і, нехай і невеликі, цікавтеся нею . Тоді у вас є всі шанси зав’язати серйозні стосунки з дівчиною, яка заради вас кине свого хлопця.

Вона вибрала вашого друга

Складна ситуація, але вам доведеться вибирати між одним і жінкою . Звичайно, якщо дружби вже як такої і немає, вибирайте любов. Але якщо ви дуже хороші друзі, доведеться вам перестраждати закоханість – рано чи пізно вона зійде нанівець. Дружину ви собі ще знайдете, а ось вірного друга – не факт. Справжні друзі зустрічаються вкрай рідко.

Джерело: https://blog.teamo.ru/2012/09/14/Kogda-ona-nesvobodna-Kak-lyubit-zamuzh/

Ответы@Mail.Ru: Що робити я дуже сильно закохався в заміжню девушку !!! І дуже сильно її люблю !!! І як я бачу вона мене тоже !!!

Навряд чи В Відповідях Вам хтось допоможе. Вирішувати тільки Вам і їй.

Чекати коли вона звільниться

краще не лізь в сім’ю. А почуття пройдуть. головне не май ніякого спілкування з цією дівчиною

А може і не спить … Ти ж точно не знаєш? ?
А любов перевіряється часом … Чи варто чекати і наслождаться поки тим, що є !!

Серж … тут вирішувати тільки дівчині .. це її сім’я полетить до біса, якщо що … ти можеш тільки відкритися їй у своїх почуттях. .
емммм .. це як так .. любить тебе .. спить з чоловіком .. а потрібна тобі така взагалі? може я максималісткою .. але я не можу займатися сексом не з коханим … попахує проституцією ..

Це просто захоплення. І для Вас, і для неї – в першу чергу. Ви їй, звичайно, подобаєтеся, але вона, судячи з усього, не збирається в своєму житті нічого міняти. . Вам це треба?

Любов яка не має постійного джерела потпіткі згасає. Так і ти поступово забудеш її. Переключись на що то більш реальне

Я можу сказати одне … вам варто поговорити відверто з цією дівчиною …. Розповісти про ваші почуття і що у вас на серці …. Дізнатися про її думках ….

Слово за слово, так ви і знайдете вихід з цієї ситуації ….
А жити здогадками не варто …. тому що наші фантазії іноді грають з нами в злу гру …

вони нас тільки нагнітають, після чого ми втрачаємо спокій, сон ….
Так що зустрітися й поговорити ….

час такої любові як правило 3-5месяцев

ой, і намучиться ж ви обидва … ти готовий до цього?

любов кордонів не знає …
заміжжя – створення сім’ї для певної мети … найчастіше мета – зберегти відносини і завести дітей … коли є діти, то сім’я знаходить нове значення – Опіка, Турбота, Виховання і т. д для дитини.
Т. е. Первоцелью стає чадо …

тоді любов, враховуючи що це почуття, причому проходить, можна і присмирити (якщо дитинко є)
а якщо просто шлюб, і любов взаємна, то краще не треба … дитині гірше буде … головне не думати, що якщо любиш, то потрібно домагатися, відбивати тощо, це зашкодить вже наявної парі …
любити можна і так сказати «пасивно».

стояти під вікном і кричати пісні вночі пов не любов! (!)

Вам здорово повезмо – заміжня, спить з чоловіком, і – девушка !!!

Поговори з нею. Якщо не збирається розлучається – не муч, йди в пошук. Інакше – з розуму зійдеш. З власного досвіду.

нічого доброго з вас не вийде

якщо це взаємно і серйозно, то процедура розлучення багато часу не займає. ..

вона не проміняє свою сім’ю на тебе … моя думка

А ти думай, що це ти з нею спиш … і заспокоїшся … уявляєш якого зараз її чоловікові ?? ? Він думає що він з нею ,. . а там ти …

Це не любов, а пристрасть, толко від пристрасті божеволіють. Переспи з нею і все пройде.

Якщо дійсно любить розлучиться, а якщо немає і якщо це просто швидкоплинне захоплення то все залишиться як є або закінчиться найближчим часом …

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/14768006

Що робити люблю заміжню жінку

Відносини »Поради» Що робити люблю заміжню жінку

У цій статті психолог Євгенія Дворецька відповідає на питання «Що робити люблю заміжню жінку?».

Мені 34 роки. У мене хороша дружина, про таку можна тільки мріяти, але я постійно щось шукав, було багато різних жінок, але після них я спокійно приходила додому і спокійно жив, наче й не чого не було, але де то 6 місяців тому все змінилося .

Рік тому я приїхав у справі до свого знайомого, де чисто випадково познайомився з його сусідкою, не чого не скажеш ефектна, товариська, енергійна молода жінка, але за чоловіком, так би мовити табу, поспілкувалися і все начебто. Але через деякий час ми стали спілкуватися з нею по інтернету, а ще через якийсь час ми стали з нею зустрічатися.

Так все закрутилося що я зрозумів що без неї не можу жити, то ж саме і вона мені каже, але жити зі мною вона не може, обгрунтовуючи це тим що у неї двоє дітей і на мене такий тягар вішати не хоче і взагалі кому потрібні чужі діти. Ще вона каже що справа в мені, я кидаюсь між нею і своєю сім’єю. У мене теж є діти я їх люблю. Що робити в цьому випадку? Підкажіть будь ласка?

Думаю потрібно бути з коханою хоча сам не можу зізнався дружині

Я одружений 16 років м весь цей час був вірним чоловіком. Моя дружина хороша мати, господиня, вірна – коротше: робота-дім-робота. Але є одне але. Вона дуже правильна: так роби так не роби, туди цілуй-туди не цілуй і тд., Весь цей час я робив все не так, все не в потраплю, не в тему.

Весь цей час я постійно згладжував конфлікти, хоча я сам не ангел (запальний, люблю бухнуть з друзями іноді, часто фліртую з жінками) хоча сім’янин хороший, на роботі поважають, завжди вчасно з роботи приходжу. У всьому завжди винен був я, а вона – ніколи. І це все мене дістало, але я терпів.

Але одного разу нароботе по п’яні я почав приставати до колег, і (на мій подив) мені не відмовила. Вона незаміжня є діти, але чоловіка не любить. І коли ми опинилися в ліжку виявилося, що я правильно цілу, доставляю оргазм (як потім виявилося – завжди!), Виявилося, що з мною дуже прикольно, що я справжній мущина і мужик.

І я дізнався, що є жінка без якої я не можу жити, є жінка заради якої хочеться жити, і, що всі 16 років …. але тут все зрозуміло. Але я відповідальна людина і не кину свою сім’ю, і чужу руйнувати не хочу. І жити зі своєю дружиною себе змушую, і без тієї інший жити не можу. І вона мене полюбила, і теж не хоче валити родини.

Як мені ВАЖКО. Але доведеться терпіти і таємно зустрічатися поки не Погоріла. Вона моя віддушина, Коротше, така ось печаль …

Слабаки! Поговоріть з коханою і боріться за свою любов, якщо Вона готова бути з вами. А я спробую зробити Це завтра … І вам удачі

Терпи, брат. нас таких много.бог нас розсудить все буде так як на писано на верху.

Кирило – ти не один такий в цьому жорстокому світі, я теж в такій же ситуації, і теж не знаю, що робити. Я тебе розумію і співчуваю тобі, як ніхто інший. Напевно, треба набратися сил, щоб нічого не зруйнувати, залишити так як є, на благо всіх. Люби свою дружину і люби свою подругу.

Та ось так! А по-іншому не вийде. Моя красуня любить мене ніжно і лагідно, у мене ж від неї зупиняється серце і підкошуються ноги. Коли згадую її в розлуці – завжди проливаю сльози, розуміючи, що моєї вона не буде ніколи.

Яке ж це мука! Після кожної зустрічі хочеться померти від безвиході і туги, так що терпи, брат, ти обраний.

Терпи, брат. Якщо любові до дружини немає, то вона і не з’явиться. А зійти з розуму від дійсно коханої жінки – так це і є любов!

Будь готовий на все …

Згоден з Оленою, сам пройшов і чи закінчую проходити через це тільки діти дорослі і вона розлучена правда молодше та й не любить (відчуваю це) їй просто затишно поки, але у мене до неї Істен почуття люблю її 18 років любив з першого погляду потім стали зустрічатися сам не очікував такого щастя я сходжу від неї з розуму і готовий на все але розумію що далі так бути не повинно я немов зачарований і без неї жити не хочеться а це не нормально тим більше любов не взаємна хоча іноді пише в смс ках і по телефону що любить але очі в очі не разу, та й відчуваю що немає, так що ця любов думаю дана мені долею в покарання щоб я відчув весь біль і відчай яку зазнала дружина,але відчуваю усвідомлюю і буду розривати це порочне коло так не повинно бути тим більше коли думаю про дружину відчуваю і провину і і теплоту і ніжність наших душ а з нинішньою пристрасть тугу ревнощі і дикий біль, і дякую богові що наставив через це на шлях Справжня, так що права Олена про мазаікі. Кирил господь дає всім випробування під силу, і сподіваюся у вас вистачить сил розірвати ваші відносини і бути щасливим з дружиною (раз ви так про неї говорите значить ваша душа з її душею разом, а ваша коханка ці ліки від вашої недуги як і в моєму випадки . і тим більше з вашої розповіді вона вас не любить ви просто розвага для неї їй так зручно так подобається. з повагою Alex /і сподіваюся у вас вистачить сил розірвати ваші відносини і бути щасливим з дружиною (раз ви так про неї говорите значить ваша душа з її душею разом, а ваша коханка ці ліки від вашої недуги як і в моєму випадки. і тим більше з вашої розповіді вона вас не любить ви просто розвага для неї їй так зручно так подобається. З повагою Alex /і сподіваюся у вас вистачить сил розірвати ваші відносини і бути щасливим з дружиною (раз ви так про неї говорите значить ваша душа з її душею разом, а ваша коханка ці ліки від вашої недуги як і в моєму випадки. і тим більше з вашої розповіді вона вас не любить ви просто розвага для неї їй так зручно так подобається. З повагою Alex /

Кирило, а чому ти будучи одруженим на жінці, про яку можна мріяти, весь час знаходишся в пошуку? Ти одружився без любові і шукаєш почуттів? Ти невпевнений у собі і зрадами врівноважує себе? Що тебе на це штовхало? Твоя коханка зможе тебе змінити і ти більше не будеш нічого шукати? Відповідай на ці питання собі. Ну а з сім’єю, і майбутнім.

Почекай, ти зараз думаєш тільки про себе, немає фраз про дітей і дружину, значить у тебе період ейфорії. Вона скоро пройде, а життя складається з побуту, дітей, фінансових проблем. Ти готовий на себе таке звалити. Плюс таку як у тебе дружину заберуть відразу, не почнеш чи лікті кусати.

А взагалі, може життя вважає, що ти своєї дружини не гідний, у тебе вдома золото, а ти за мідяками ганяєшся, і влаштувала тобі такий політ почуттів. Ти поведешся, так тебе і покарає життя, а дружині буде підібраний достойніше мужщина. І в період розлучення багато випливає, так вона і про всі інші мідяки дізнається, а це вже навряд чи проститься.

Так, що думай! Не завжди ми в мозаїці життя центр, іноді ми шматочок з боку. І якщо за фактурою не підходимо, нас зрушують до краю.

Кирило, на відміну від вас, та жінка не хоче ламати сім’ю і правильно робить. Швидше за все, вашої пристрасті вистачить не на довго, а життя надломити відразу у кількох людей.

Як її дітям буде без рідного батька, з вами? Як вашим буде без вас, з іншим татом, якого знайде дружина після розлучення? Чи вистачить сил забезпечити своїх і її дітей? Як вони будуть між собою спілкуватися? Чи витримає ваша любов колишнього подружжя, аліменти, образи?

Іноді ми стикаємося з серйозними проблемами – страждаємо, переживаємо, і не знаємо, як вчинити в складних життєвих ситуаціях. Життя наше часом непередбачувана і доля часто відчуває нас на міцність. У кожної людини є його основні життєві принципи, яких він так-сяк, але намагається дотримуватися. А тут раптом спало таке непередбачуване і дивовижне відчуття – закоханість.

І від нього не відмахнутися, воно не дає душі спокою, адже закохалися ви в дівчину, яка одружена.

“Так” – кажеш ти собі, “Я закохався в заміжню дівчину, і не знаю, що робити, і де вихід з цієї ситуації?” Тобто, іншими словами – утворився любовний трикутник.

Стан душі молодої людини, яка полюбила заміжню дівчину

Якщо попало полюбити дівчину не вільну, а заміжню, що набагато ускладнює життя і ваші зустрічі.

Почуття, по-справжньому сильне, що накрила чоловіка з головою – він же не розуміє пізнання, в якому ж статусі перебуває його кохана. Але, можна впевнено сказати, що в цьому випадку його будуть охоплювати суперечливі відчуття.

По-перше, він хоче простого, самого звичайного щасливого щоденного співіснування з нею. Природно, отримуючи взаємність.

По-друге, іспитиваніе постійних докорів сумління. Особливо, якщо в її родині (з чоловіком) є діти. Зрозуміло, що ця ситуація для чоловіка нелегка, неоднозначна і складна.

Боротися за улюблену, якщо він вирішує йти, підкоряючись першому своєму відчуттю, слід тільки тоді, коли почуття дійсно взаємно, є спільне бажання і мета.

Тільки завдяки спільним зусиллям з цією жінкою він зможе полегшити собі вихід з цієї складної ситуації.

Відповідаємо на важкі запитання

 1. Перший, і найголовніший питання – чи є у вас своє житло. Якщо свого житла немає – куди ви приведете улюблену жінку, щоб будувати з нею сім’ю? А якщо у неї дитина? Поневірятися по знімних квартирах – не варіант.Не чекайте, що обдурений чоловік добровільно проявить благородство і поступиться вам житло, а сам піде в нікуди – так не буває.
 2. Чи готові ви будувати з коханою жінкою спільний побут: через місяць пройде перша ейфорія від вашого проживання разом. Не відкрию таємниці, якщо скажу, що найстрашніший ворог любові – це побут.Уявіть свої обов’язки, проблеми, які ви, як чоловік, повинні вирішувати. Чи готові ви на жертви заради цієї людини? Чи добре ви знаєте її характер? Бути може, вам щось вже доставляє занепокоєння? Придивіться уважніше до вашої обраниці.

  Краще зараз, поки ще не зруйнована сім’я! Поговоріть з коханою, запитаєте – чи хоче вона спільного життя з вами?

 3. Запитайте себе: “Якщо вона пішла від чоловіка до мене, де гарантія, що це не повториться зі мною?” Поставте себе на місце обманутого чоловіка! Приємно? Думаю – навряд чи.Не дарма ж звучить набила оскому фраза: “На чужому нещасті не побудуєш щастя.” Навіть якщо твоя жінка погано відгукується про чоловіка – це не означає, що він такий насправді. Не сперечаюся, може до чоловіка вона і не відчуває яскравих почуттів, може там дружба-любов: це ще не привід лізти в особисте життя людини.

  А якщо дитина любить батька, уявляєте: може дитина вас ніколи не прийме! Діти – максималісти. Чи зможете ви самі полюбити чужу дитину? Це складно.

 4. Коли дівчина виходила заміж, вона, безумовно, любила цього чоловіка, який став їй чоловіком, раз народила йому дитину, а тим більше – дітей.Якщо в сім’ї немає дитини – це, звичайно, спрощує завдання, але не вирішує її. Все залежить від її ставлення до вас: не побоїться чи вона круто змінити своє життя? Основна маса людей не хочуть міняти своє життя, їх це лякає. Чи не квапте улюблену з вибором – тут вам на допомогу тільки час і ваша наполегливість ЗДАЛЕКУ.

Кілька психологічних порад для чоловіка

Любити заміжню складно – вихід чоловік повинен знайти сам

 1. По-перше, в разі закоханості в заміжню жінку, не варто приймати рішення поспішно, що не обдумавши таку ситуацію з усіх боків і не зваживши всіх наслідків.
 2. По-друге, якщо впевнений у собі і своїх почуттях, слід сказати про них улюбленої, але вже заміжньої дівчини.Нехай вона вирішує хто їй більше потрібен в супутники по життю.
 3. По-третє, зі своїми проблемами слід звернутися до фахівця-психолога або порадитися з людиною, якій можна довіритися.
 4. По-четверте, слід завжди бути готовим до того, що зустрічі (поки вона визначиться з вибором) будуть дуже рідкісні.На свята, вечорами, на вихідні – вона залишиться з чоловіком. Вирішувати і планувати зустрічі також буде дівчина, тому вона не вільна.
 5. По-п’яте, важливим є й матеріальне питання. Якщо чоловік багатий і щедрий, то завоювати прихильність дружини практично немає можливості.
 6. По-шосте, і в-останніх.На світлі величезна кількість красивих, розумних, господарських, самотніх дівчат і жінок різного віку, національностей і спеціальностей, які побували в шлюбі і зовсім не знають сімейного життя.

  Серед них обов’язково можна зустріти ту, що зможе допомогти впоратися з проблемою закоханості в уже заміжню жінку, у якої все є – і чоловік і дитина.

Потрібно постаратися починати нове життя, шукати свою долю.

Так, це важко і в грудях пече і опускаються руки – це пройде! Чоловікам теж можна плакати, але тільки щоб ніхто не бачив! Плакати – це не соромно, не плачуть тільки люди з кам’яним серцем, а якщо серце вміє любити – означає воно живе, і зовсім не камінь. Чи не розбивайте чуже життя – завтра під загрозою буде ваша!

Мене звуть Микита, мені 37 років. Я закохався, як хлопчисько. Познайомився з Аліною випадково.

Їхав з роботи побачив, йде дівчина з пакетами зупинився, запропонував підвезти, довго умовляв, але все ж довіз до будинку, вона подякувала і пішла. В той день я не познайомився з нею. Приїхав додому, вона не виходила з голови, я все думав і думав про неї.

На наступний день поїхав до будинку і чекав її. Десь через години дві вона вийшла з під’їзду я сидів і радів, як дитина милувався нею. Вона пішла, а я вийшов з машини і йшов за нею дивився, спостерігав. Так я милувався нею три дні.

Але вже на третій день я наважився підійти до неї, вона була в банку я якось спонтанно почав розмову. Її голос був ніжним, тонким не знаю, як описати. Взагалі я закохався. Через деякий час почали спілкуватися.

Дізнався, що у неї є діти, чоловік взагалі сім’я.

Завантаження …

Джерело: https://muzhchina-zhenshchina.ru/sovety/chto-delat-lyublyu-zamuzhnyuyu-zhenshhinu

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *