Засіб для відбілювання зубів з аптеки: якими засобами можна відбілити емаль в домашніх умовах

Хто не мріє про білосніжною посмішці і здорових зубах? Правильно, нема таких.

Але професійне відбілювання зубів в клініці далеко не всім по кишені.

 

Хтось вдається до відбілювання народними методами, інші зітхають і говорять «значить, не судилося», а треті не сидять на місці і шукають відбілюючі засоби для зубів в аптеці, щоб вивчити пропонований асортимент для домашнього використання.

Купити засоби для відбілювання зубів в аптеці можна повсюдно, головне, не заплутатися у всьому різноманітті асортименту. Ось тільки основні засоби для відбілювання.

 

Народні засоби

На відміну від відбілюючих засобів для зубів в аптеці, досить часто люди вважають за краще народні рецепти відбілювання зубів. В Інтернеті повно рад, автори яких запевняють, що зуби цілком можливо освітлити в домашніх умовах за допомогою простих засобів. Найчастіше згадуються крейда, вугілля активоване, сода, лимонний сік і розчин перекису водню.
Тверді речовини (крейда, вугілля і сода) не містять перекису водню, а впливають на емаль точно так же, як абразивні частинки зі згаданих паст. Після тривалого застосування таких засобів чутливість зубів гарантована, а ось відбілити їх зсередини вони, на жаль, точно не зможуть.

Кращі засоби з аптеки для відбілювання зубів

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *