Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

 • Як написати лист еротичного змісту коханій людині, щоб передати йому всі свої почуття тіла і душі?
 • Як запалити його почуття і зробити їх взаємними?

Улюблений, здрастуй! Пишу тобі, так як емоції переповнюють і знову переповнюють мене. Будь ласка, все прочитай від початку і до кінця. Для мене це важливо, тому що ти прочитаєш багато «Чудова», яка виходить з моєї душі.

Зміст приховати

Коли вперше побачила тебе – почала з розуму сходити. Від твоєї зовнішності … Ти такий бажаний … .. Від кінчиків волосся до самих п’ят! Так, немає таких, як ти …. Ні, тому що….

Мої бажання

Хочу торкатися до тебе, ніжно-ніжно, погладжуючи кожен сантиметр твого тіла. Торкатися пальчиками, ручками, язичком. Як тобі подобається більше? Дуже люблю торкатися до твоєму малюкові. Пам’ятаєш, яку частину твого тіла я називаю так, і чому? Чи не для того, щоб гідність твоє принизити, а для того, щоб свою любов і пристрасть до тебе висловити.

Пам’ятаю, як ти роздягав мене, тихенько, акуратно, ніби боявся чогось. Але боявся дуже даремно. Я твоя! Я повністю твоя! Мене так дратує те, як саме ти роздягаєш мене …. Я готова розцілувати твої руки. Можна? .. Спочатку – руки, потім – шию, груди, живіт, і далі, далі ….

Ти любиш мене цілувати в такій послідовності. Я від тебе навчилася цього. Ще навчилася шукати і знаходити певні зони. У тебе ними всипане все тіло! Я пишаюся цим, але здивована. Чи не зустрічала ніде і ніколи таких, як ти.

З яким я задоволенням насолоджуюся тобою, мріючи випити до денця тебе, янголятко мій ….

Твоє божественне тепло – мій талісман

Обожнюю, коли наші тіла стикаються. Самий чарівний момент …. Коли ти входиш в мене, попередньо пестячи, не перестаючи …. Ти це вмієш! Пестити вмієш так солодко, що я ніколи не змогла б сказати тобі «ні». Готова віддаватися тобі в будь-який час (ночі і дня).

Я пам’ятаю, як займисті ти, коли говорю я тобі «бери мене, коханий ….». Ти палаєш, а я люблю говорити тобі все це знову і знову … Говорити і повторювати …. Практично будь-яку секунду! Люблю, коли заводишся ти. Люблю відчувати, як набухає твій малюк ….

Люблю його брати в руки, граючи з ним наманікюреними ногтікі. Я знаю, як робити це, щоб боляче тобі не зробити. Ти б бачив, в моменти ці, свої очі! В їх блиску – кайф умиротворення. Я читаю по погляду, що ти хочеш ще і ще, що ти хочеш, щоб ці ігри ніколи не закінчувалися.

А я готова продовжувати їх до самої нескінченності!

Приємно бачити, що тобі приємно

Я балдію, коли бачу, що тобі зі мною приємно. Здається, що в такий момент ти здатний на все заради мене. Але користуватися я тобою не люблю. Все, що мені потрібно – це твоє тіло.

Все тіло твоє! Без нього я не можу вже ніяк! Скажеш, що я сама вульгарна пошлячка у Всесвіті, але я на це не зверну зовсім ніякої уваги. Я знову роздягну тебе, різко кидаючи кожен атрибут одягу далеко за межі кімнати. Поки ти будеш робити те ж саме з моїм одягом ….

Я буду цілувати тебе невпинно. Цілувати тебе – це щось чарівне. Прости, що іноді покусувати, і ти відчуваєш біль. Чи не спеціально я це роблю, чесно. Просто любов моя мене захльостує, я не контролюю себе повністю.

Так що я пояснюю, коли ти все розумієш і сам? .. Впевнена, що ти те ж саме відчуваєш. Але ти не говориш це, а віддаєш обіймами ….

У моїх спогадах

Пригадую наш перший раз. У ньому було все. Спочатку – місяць, шампанське, зірочки, музика, ніч. Потім – визнання, шовковистість простирадлом, полум’яність пристрастей ….

Твои стоны, которые вырвались, словно на свободу, из душевных глубин, внезапно…. Ты и сам тогда испугался и не ожидал. Даже застыдился, хоть и не нужно было. Ты и мои стоны слышал.

Они всегда (были и есть) настоящие, а не надменные какие-то, не искусственные.

Ты так обожаешь мои стоны! Сравниваешь их с музыкой страсти. Ты все делаешь, чтобы стоны лились рекой. Ты меня заводишь…О, как это получается у тебя! Помню, как ты имя мое шептал.

А я твое — в ответ шептала, словно самые родные слова на свете. Потом нашептывала что-то типа «еще…. еще…. еще….». Да я и не помню, эти ли слова были.

Главное то, что чувствовали мы, когда наши тела и сердца от чувств улетали…

Кстати, о полетах чувств….

Знаешь чего я хочу, когда мы встретимся снова? Хочу, чтобы ты вошел в меня, и после интима не пытался его доставать. Хочу чувствовать и чувствовать тебя внутри себя. Странное желание какое-то, правда? А мы, женщины, все с какими-то странностями….

Еще я хочу, чтобы мы не теряли (не тратили) даром каждую минуту. Хочу, как тогда в гостинице…. Помнишь, как занимались мы любовью, не переставая? Мы забыли и о еде, и о времени, и об усталости….. Мы жили друг в друге! Только пили, в перерывах сок грейпфрутовый, и в душ бегали.

После душа – снова интимчик…. Так – несколько суток напролет. Если бы друзьям рассказали – то обзавидовались бы точно! Кстати, ты спрашивал — устраивает ли меня размер твоего малыша? Он – лучше, чем я предполагала! А сколько он может всего….

Потрясающе! Главное, что без устали может многое. Гигант половой! Тебя не обижает, надеюсь, мой такой комплимент? Я никогда и никому не говорила его! Малыш у тебя – самый нежный. Потому, что когда был наш первый раз, я не почувствовала никакой боли при первой близости.

Ой, как путаются словосочетания! Это – эмоции все, эмоции….

Надеюсь, кроме тебя никто не читает мое письмо? Не считаю пошлыми наши телефонные разговоры, которые «встречались» у нас, когда ты в командировках бывал.

Нам так не хватало друг друга! Интересно, слушали ли нас операторы? Такого бы наслушались! Начиналось, конечно, все с вопросов и очень банальных…. «в чем ты сейчас одета?», «какие трусики на тебе?», «какого трусики цвета?». Мне так все это нравилось….

Тільки не могла заснути потім. Так сильно відчути тебе хотіла по-справжньому …. Знаю, що тебе нікуди більше відпускати не буду!

Не можу без тебе

Не можу без тіла твого … Красунчик ти мій бажаний …. Бережи себе, будь ласка. І сили бережи, щоб ми ще довго, довго один одним могли так насолоджуватися. Хочу тебе, люблю …. Бери мене, рідний! Я вже чекаю тебе …. Побачиш мене – зрозумієш, який подарунок дістався тобі!

Цілую тебе в усі твої місця!

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Еротичне лист – це інтимне послання, уявне дотик тіла і душі до бажаного і коханому еротичного образу свого обранця чи обраниці.

 • Скажи йому це –
 • Що ще можна написати коханому? –
 • Любовна інвалідність –

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Багато жінок вважають, що ініціативу в будь-якій сфері взаємовідносин повинен проявляти чоловік. Поведінка жінки повинно бути подібно неприступною королеві.

 1. З одного боку – підхід правильний і відповідає стереотипним уявленням про зв’язку, але з іншого боку, чоловікам з подібними леді стає нудно.
 2. Будь-якому чоловікові подобається коли жінка починає з ним загравати,
  але як це зробити, якщо милий постійно пропадає на ділових зустрічах, відрядженнях.
 3. Для цього були придумані короткі смс повідомлення, що збуджують уяву чоловіка на відстані.

Збуджуючі СМС чоловікові своїми словами

Більшість недосвідчених в сексуальної листуванні жінок часто роблять поширений проступок – вони намагаються завалити чоловіка вульгарними повідомленнями.

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Від напористого поведінки, молода людина не знає, чи варто продовжувати спілкування далі. Звичайно, є чоловіки, які люблять дану поведінку, але багато представників сильної статі вважають за краще тримати інтригу.

Головною
задачею дівчата є зацікавити хлопця і порушити інтерес до особистості, щоб він моментально захотів опинитися поряд з коханою.

Тому почати переписку краще з ненастирливої ​​визнання в любові своїми словами. Далі рекомендується перейти до більш відвертим повідомленнями, підкріпленим інтимними фотографіями.

Приклади коротких фраз і розбурхують розум смс:

 1. Добу
  безперервно, думки про тебе не залишають мою голову. Мрію, щоб опинився поруч, міцно притиснув і пристрасно поцілував!
 2. Чи не уявляєш,
  наскільки я скучила. Мені здається, твій запах супроводжує мене всюди.
 3. Зараз
  ранок, але я з величезним нетерпінням перебуваю в очікуванні вечора. Мрію про розслаблення мого тіла також ласкаво, як зробив це вчора.
 4. Збираюся
  спати і не можу визначитися: знімати милі чорні панчішки, ажурно облягаючі стрункі ноги?Або не чіпати їх – примчиться і допоможеш стягнути? – викликає фразу можна написати на ніч.
 5. Хотіла
  заснути, але не вийшло. Зажмурюю очі і бачу твоє накачане красиве тіло: в голові виникають різні вульгарності.
 6. Хочу
  пестити твоє тіло і насолоджуватися пристрасними поцілунками.
 7. Приходь
  сьогодні ввечері, якщо бажаєш побачити солодкий і тривалий стриптиз у виконанні жриці любові.
 8. Улюблений,
  давай сьогодні приймемо разом душ? Я і ти, і мінімум одягу!
 9. Є
  чудова ідея – прикувати тебе ременем до ліжка і робити все, що захочу!
 10. Хочу
  бачити твоє оголене тіло на м’якій постелі.
 11. Уяви
  мене в улюбленому чорному мереживній білизні. Зустріч сьогодні тебе так!
 12. Коли
  пестиш моє тіло, я божеволію. Ніколи не зустрічала великих міцних і ласкавих рук.
 13. Настільки
  сильно хочу тебе, що зараз зійду з розуму.
 14. Хочу
  вночі продовжити задоволення, що ми почали сьогодні вранці.
 15. Я зараз
  повністю оголена. Будинки нудно і я одна.
 16. Улюблений,
  я готувала твоє улюблене блюдо, і зрозуміла, як скучила. Уже взяла в прокаті костюм японської школярки і коньяк – чекаю ввечері.
 17. Прочитала
  статтю про те, як можна зробити хлопцеві приємне. Приходь – спробуємо!
 18. Купила
  нову білизну – потрібна чоловіча оцінка.
 19. Я вирішила
  більше не носити вдома одяг – чекаю реакції.
 20. Сьогодні
  записалася на йогу, щоб діставати п’ятами до голови – думаю, ти не проти.

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Варто зазначити: чим довше пара знаходиться в зв’язку, тим різноманітніше доведеться вигадувати слова.

На початковому етапі зустрічей, молодій людині варто лише уявити дівчину без білизни – і він готовий бігти до неї.

Вульгарні СМС хлопцю для підняття настрою

Щоб підняти настрій коханій людині, не обов’язково телефонувати йому щогодини. Достатньо написати розпусні або вульгарні СМС хлопцю.

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Після прочитання збудливого тексту, він відразу захоче опинитися поруч з обраницею. Відверті повідомлення можуть бути написані в прозі або віршах – залежить від фантазії дівчини.

Зверніть увагу!
Для підняття настрою і не тільки його, можна підкріпити повідомлення еротичної фотографією – вона доведеться до місця протягом важкого робочого дня.

Запропоновані короткі повідомлення приведуть в захват коханої людини, у нього з’явиться бажання зробити те, що зазначено в тексті.

Не варто дивуватися, якщо після СМС піде дзвінок з пристрасними словами:

смс
опис
Не хвилюйся, я впораюся з усіма твоїми бажаннями
Підходить, якщо хлопець повинен прийти в гості або при поверненні чоловіка додому
Якщо потрібна секс-рабиня – подзвони!
Дане смс оптимально на початковій стадії знайомства, якщо обидва партнери знають, для чого вони зустрічаються
Я відчуваю сильну збудженість. Хочу зайнятися з тобою любов’ю
Підходить для заміжніх жінок, для дівчат, які перебувають в ролі нареченої – від привабливої ​​пропозиції навряд чи відмовиться чоловік
Зараз немає настрою для сексу, але ми можемо зайнятися їм швидко і пристрасно
Підійде як побажання на добраніч, якщо люди живуть окремо. У чоловіка з’явиться бажання моментально приїхати в гості
Я хочу, щоб обняв мене під моїм легким домашнім халатом
Закликають слова змусять навіть чоловіка в шлюбі звернути увагу на дружину
Одягну будь-яку еротичну одяг, яку скажеш!
Якщо в парі постійно відбувається експерименти, варто спробувати відправити дане смс
Може, хочеш позбавити мене невинності? Я готова!
Повідомлення варто відправляти після ретельного обмірковування серйозного рішення
В голові одні думки – повалятися з тобою в теплому ліжку
Підходить для нового знайомства і для пар в шлюбі
Я хочу тебе бачити, чути і чіпати
Двозначне повідомлення допоможе порушити фантазію хлопця
Володарюй наді мною, я хочу підкорятися сильним чоловічим рукам
Характеризує жінку палкою коханкою. Чоловіки від волелюбних дам без розуму

Читайте також:   Які жінки подобаються чоловікам: зовнішність і характер

З обережністю
підбирайте повідомлення, якщо напередодні була незначна сварка. Налагодити зв’язок допоможуть романтичне листування і смачна вечеря, що поєднується з любовними ласками.

Стати доступними для коханого чоловіка, тоді він зможе гідно оцінити почуття і продовжити тривалий, цікаву розмову в іншій кімнаті.

Джерело: https://favoritcapper.ru/black-magic/eroticheskoe-priznanie-muzhu-eroticheskie-soobshcheniya-muzhchine-v-proze-kak/

Збуджуючі чоловіка слова: список фраз для застосування

Мистецтво зваблювання і збудження чоловіків складається з безлічі тонкощів, яким багато жінок, на жаль, не приділяють належної уваги.

Беручи на віру постулат, що чоловік любить очима, жінки приділяють особливу увагу зовнішнім атрибутам спокушання, не замислюючись про те, що будь-яка краса викликає звикання, і потрібно шукати нові способи підтримки в чоловікові бажання, і слово грає важливу роль. Як порушити чоловіка словами: список фраз, а також вираження під час сексу і збуджуючі слова по смс.

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

принципи впливу

Які фрази збуджують чоловіків? Збуджуючі чоловіків слова важко об’єднати в загальний перелік рекомендацій, на сильну стать діє не пряме значення слів, а то, як вони сказані, в якій обстановці і який сенс вкладається. Чимале значення, щоб порушити, мають і способи вербального впливу, які можна класифікувати наступним чином:

 • Особливий тембр голосу. Тембр є одним з головних інструментів впливу на чоловіків, вони відчувають фальш і нещирість, говорити краще м’яко, без перебільшень інтонації і без зайвого пафосу.
 • Гучність. Відмінною особливістю чоловіків є те, що вони погано сприймають розмови на підвищених тонах. Слова, сказані надто голосно, навіть ніжні і ласкаві збуджуючі фрази, можуть не тільки не порушити чоловіка, а й надати протилежний ефект. Набагато сильніше подіють слова, вимовлені інтимним шепотом.
 • Прихований або подвійний сенс іноді не діє як збудлива фраза. Пошуки прихованого сенсу в виголошених під час сексу словах характерні для жінок, для молодих дівчат, чоловіки набагато більш прямолінійні у висловлюваннях. Для чоловіка теж буває важливо вловити в невинних жіночих фразах заклик до дії, це будить його еротичні фантазії, здатне порушувати. Особливо можуть порушити чоловіка сказані жінкою в громадських місцях слова і фрази, прихований сенс яких зрозумілий тільки їм двом.
 • Індивідуальний підхід. Жінка, розмірковуючи про те, якими словами можна порушити чоловіка, повинна обов’язково враховувати його індивідуальні особливості. На одних чоловіків особливо збудливо діють ніжні прізвиська і зменшувально-пестливі форми слів, а для інших найсильнішим збудником будуть прохання про грубе сексі. Деякі чоловіки відчувають гостре збудження, коли партнерка лається в ліжку матом, але якщо для жінки це неприйнятно, вона повинна якомога делікатніше пояснити це чоловікові.

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Одним з основних інструментів впливу на чоловіків, є тембр голосу.

Що варто говорити

Які фрази збуджують більшість чоловіків, можна зрозуміти в процесі експерименту, головне – робити це чутливо і тактовно.

Можна дати лише найзагальніші рекомендації по підбору слів, фраз і тим, які здатні порушити чоловіка. Є певний перевірений набір засобів вербального впливу на сексуальну активність коханого чоловіка:

 1. У ліжку потрібно частіше називати чоловіка на ім’я, причому робити ніжно, вкладаючи почуття. Ім’я – це слово, яке людина чує в житті найчастіше, і будь-який хлопець з легкістю розрізняє найменші відтінки інтонацій, з якими до нього звертаються по імені. Якщо чоловік відчуває, що, вимовляючи його ім’я, жінка відчуває сильне збудження і бажання, його відповідна реакція зазвичай буває негайною, і порушити його не складе особливих труднощів. Варто відзначити, що якщо жінка відчула, що партнерові не подобаються сентиментальні прізвиська, вони не збуджують чоловіка, наприклад «котик» або «зайчик», краще відразу відмовитися від їх використання. У той же час такі слова, як «улюблений», «єдиний», «рідний», особливо в поєднанні з ім’ям, майже завжди зможуть сильно порушити чоловіка.
 2. Чоловіка можна порушити, коли він чує компліменти своєму статевого члена, що збуджують його слова і фрази, звернені до пеніса, підвищують чоловічу самооцінку.
 3. Еротичні фантазії. Хлопці люблять слухати різні історії на сексуальні теми і зазвичай відчувають збудження, коли ними ділиться улюблена жінка. Тут можна проявити фантазію, приблизно знаючи, які фрази здатні порушити хлопців, придумати або знайти де-небудь текст еротичного змісту і представити його як власну задумку або приснився сон, який хочеться втілити в реальність. Історії, які збуджують чоловіків, як правило, не відрізняються складним сюжетом, тому їх можна варіювати, доповнюючи все новими і новими подробицями, що містять збуджуючі фрази.

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Для збудження чоловіки можна використовувати еротичні фантазії.

Зазвичай жінка відразу відчуває, якими фразами і словами можна сексуально збуджувати чоловіка, і з розвитком відносин вчиться використовувати їх максимально ефективно.

Використання телефону і месенджерів

Спілкування по смс є невід’ємною складовою сучасного життя і часто допомагає підтримувати взаємний сексуальний інтерес, коли люблячі люди знаходяться на відстані один від одного. Безумовно, вираження любові і бажання за допомогою повідомлень, що містять збуджуючі фрази і слова, можуть бути дуже приємні коханому, але тут рекомендується знати міру.

Дівчата часто зловживають спілкуванням за допомогою смс і різних мессенджей, не розуміючи, що хлопці не дуже люблять цей спосіб комунікації, порушити їх так складніше.

Якщо жінка, провівши чоловіка на роботу, починає слати йому численні смс, вона ризикує отримати грубий відповідь, оскільки телефон може відволікати чоловіка від вирішення серйозних питань і викликати глузування оточуючих.

Відправляючи смс хлопцю, дівчина повинна думати про те, що він скоріше за все не буде читати довгі послання у віршах або в прозі, краще обмежитися короткими фразами, які гарантовано доставлять коханому задоволення.

Коли промовчати і що не рекомендується

Якщо в процесі попередніх ласк ласкаві слова зазвичай діють на хлопців збудливо, то безпосередньо під час статевого акту вони можуть відволікати партнера і діяти зворотним чином.

Для підтримки хлопця в збудженому стані краще не вимовляти довгі збуджуючі фрази, а обмежитися іншими проявами почуття і бажання: зітханнями, короткими вигуками і вигуками.

Розмови на сторонні теми в процесі сексуального контакту неприпустимі, вони дратують хлопця, і він сприймає це як зневажливе ставлення.

Не можна сміятися над розміром статевого члена партнера, давати образливі прізвиська або порівнювати з величиною пеніса колишнього партнера і приводити в приклад. Такими діями і словами жінка може назавжди втратити сексуальної привабливості в очах чоловіка, і він не зазнає до неї статевого потягу і збудження.

Особливо обережно потрібно вибирати слова в разі невдачі у партнера. Якщо жінка знайде правильні слова і зможе при наступній спробі підібрати правильні збуджуючі фрази, чоловік не буде зациклюватися на своєму фіаско, і ситуація нормалізується. Проте жіноча насмішка і неправильну поведінку можуть привести чоловіка до імпотенції.

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

При невдачі партнера, слова потрібно підбирати дуже обережно.

Жінки, особливо не надто впевнені в собі молоді дівчата, звертаються за порадою про те, як порушити хлопця, в різні жіночі інтернет-спільноти та форуми, а потім намагаються буквально втілити в життя отримані рецепти. Потрібно враховувати, що на таких форумах в більшості своїй присутні такі ж недосвідчені дівчинки, і найчастіше їх поради можуть тільки нашкодити.

Не варто під час інтимної близькості відволікатися на телефон, якщо це не форс-мажорні обставини, краще вимкнути телевізор. Ніщо не може швидше погасити сексуальне збудження хлопця, ніж бажання партнерки негайно відповісти на повідомлення в соціальній мережі.

Які слова збуджують чоловіків, жінка повинна визначити сама в процесі сексуального спілкування. Не існує єдино правильних рецептів ідеальної статевої близькості, але якісь загальні рекомендації можуть допомогти уникнути фатальних помилок.

Джерело: https://menspot.ru/sexus/vozbuzhdayushhie-muzhchinu-slova

Які слова збуджують чоловіків

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

 • → в початок рубрики Еротичні смс
 • Лід, шампанське, полуниця, Доторкнися до мене скоріше. Віддамося пристрасті дикої
 • Серед нудних сірих днів! 65
 • Хочеш збільшити що-небудь в розмірі? Просто приходь до мене ???? 110
 • Кажуть що знання статевим шляхом не передаються, але ж завжди можна спробувати, так? 26
 • Люблю, цілую, чекаю тебе в ліжку ???? 92
 • Я скажу тобі все прямо, не соромлячись і не тая – милий, можеш роздягатися, адже сьогодні я твоя! 37
 • Невгамовне і пристрасне еротичне смс: безліч почуттів мені не вгамувати, так хочу тебе обійняти, навіть якщо обіймаючи – все одно я не уймусь! 55
 • Я домашнє заданье Приготувала, повір, Запрошую на побачення, Приходь швидше, перевір. Буде ні до чого «чіплятися» –
 • Навчилася цілуватися. 18

Сонечко моє улюблене, солодких тобі еротичних снів! Я тебе люблю! 64 (1)

Богинями ми були і залишилися, зводячи з розуму божевіллям наших тел. Нехай облизнути ті, кому ми не дісталися і здохнуть ті, хто нас не захотів! 73

Палаюче смс хлопцю: Милий мій, я вся горю – дуже вже тебе люблю. 73 (1)

Не потрібно слів. Не треба. Просто поглянь в мої очі і ти зрозумієш, як я тебе люблю і як я тебе хочу! -2

Пам’ятай, дорогий, злитися тілом між справою не завадить НІКОЛИ 🙂 19

Роби милий все як треба, краще по порядку: З ранку каву, сигарета, любов зі мною – і на зарядку! 34

 1. Найпростіше еротичне смс хлопцю: Якщо хочеш – я вдома … 101
 2. Ти поцілунками моє божевілля множиться … Цікаво, що ти вночі можеш? 38
 3. А ти знаєш, що любов починається ідеалом, а триває ковдрою? ???? 28

Хочу закидати тебе квітами, втомити тебе віршами, ні на що не натякаючи, запросити на чашку чаю, пригостити ванільним кексом, а потім зайнятися …! (Варіант: зайнятися … переглядом фільму!) 21

 • Твоє тіло в моє тіло – це миле справа? 91
 • Ти чоловічий ідеал, безжальний ти мачо, я так хочу тебе завжди і не можу інакше! 99
 • джерело:

Як порушити чоловіка словами?

Як порушити чоловіка словами? Як смс написати з таким змістом, щоб до самих п’ят пробрало, і щоб до кінця дня раз у раз згадував про кохану? Як дізнатися, які фрази збуджують чоловіків? По телефону або просто в розмові на дивані? Чи можна взагалі спокусити і порушити чоловіка тільки словами, без допомоги рук? Можна, можливо.

Як порушити чоловіка по смс

Якщо ви шукаєте відповідь на питання, як порушити чоловіка по смс або в телефонній розмові, коли ніякі фізичні засоби впливу неможливі, варто раз і назавжди забути про пошуки оригінальних віршів або хитромудрої прози. Чим простіше текст повідомлення, тим краще.

І не варто боятися відвертості, не варто знущатися над словами, щоб просто не називати речі своїми іменами. Натяків і алегорій чоловіки не розуміють.

Хочете його – так і кажіть, хочу тебе! А не “мені так холодно в квартирі, навіть не знаю, як зігрітися …» Люблячий чоловік припре обігрівач і про всяк випадок засіб від застуди. Раптом вже треба?

Фрази, які збуджують чоловіків, повинні містити почуття, пристрасть, відкритість, і не варто боятися проявляти свої почуття. Вас якраз правильно зрозуміють. А деякі чоловіки зізнаються, що немає кращого способу порушити по смс, як надіслати ну дуже непристойне повідомлення з грайливим доповненням – очікую!

Як порушити чоловіка в розмові по телефону

Хочете знати, як порушити чоловіка словами, розмовляючи по телефону? Згадайте, як спілкуються дівчата, чия професія – відповідати на дзвінки сексуальним голосом. Не повинно бути штучних інтонацій, спеціального тембру, особливих слів або незвичних вам фраз.

Будьте природні в свою розмову, немає нічого більш заводного, ніж щире бажання жінки отримати свого чоловіка сьогодні ж. Щирість і ненаігранность звучать набагато краще, ніж слова, завчені з сайту або спеціально побудована мова. Якщо слів немає, можете просто помурчать в трубку, якщо вам це властиво.

Можете зітхнути так, що у нього по спині мурашки забігають! Найпримітивніша фраза придбає двозначного відтінку, якщо ви вкладете в неї щирі емоції, які відчуваєте.

Якщо ви зателефонуєте в момент, коли дійсно відчуваєте серйозне почуття, тобто, дійсно всіма фібрами душі хочете свого обранця, він це відчує. Чоловіків навіть на відстані збуджує почуття мисливця, який розуміє, що жертва вже чекає на нього.

Читайте також:   Як вести себе з чоловіком після сексу: секрети поведінки і спілкування

Як порушити чоловіка словами будинку

Найцікавіше – як легко часом можна порушити чоловіка словами, що не відносяться до відвертих сексуальних тем.

Боже мій, які у тебе руки сильні! Або шалений гарне волосся, а ще вони дуже смачно пахнуть, з глузду з’їхати можна! У самих тривіальних речах – на кшталт «чи не час нам …. (І пауза »чоловік схильний шукати натяки.

Тому ви можете говорити про що завгодно, але якщо ваш вид при цьому відвертіше слів, довго чекати взаємності не доведеться.

Фрази, що збуджують чоловіків

Є певні фрази, які дійсно люблять чоловіки. Звичайно, все залежить від індивідуальності, і є такі особливі особистості, яким і поезію подай, і що-небудь зовсім вже вульгарне, на кшталт «порви на мені ліфчик!» Але в більшості своїй можна зловити чоловіка на наступні слова:

 • я тільки твоя…
 • хочу тебе шалено …
 • доторкнися до мене, відчуй, як мені гаряче …
 • люби мене, солодкий!
 • обожнюю твої руки …
 • мені здається, я зараз закінчу від одних твоїх ласк …
 • у тебе чудове тіло
 • у тебе шкіра шовкова
 • Він такий гарний у тебе
 • ти мене з глузду зводиш!

Назвіть його по імені, саме так, як він любить. Чи не зменшувально-пестливо, що не котик-зайчик-пташеня, а так, як він сам представився вам перший раз.

Говоріть йому, що він улюблений, що він розкішний чоловік, що він класний, суперський – якою завгодно, головне, щоб це звучало, як щира похвала.

Напевно, це найкращий засіб збудження чоловіки словами – похвала його здібностям, його пристрасті, його зовнішності і вмінням. Головне, зробити це знову ж таки, максимально щиро.

джерело:

Легкі методи, як порушити чоловіка словами

Збуджуючі смс чоловікові: приклади текстів, здатних порушити

Статевий потяг з точки зору медицини і науки прийнято називати терміном лібідо. Рівень лібідо залежить від багатьох факторів, в тому числі і від гормональної системи і психоемоційного фону людини. Саме лібідо зумовлює, наскільки обидва партнери будуть порушені для подальшого сполучення. Пристрасть і бажання у молодих часто відбувається саме по собі практично миттєво.

Джерело: https://soveti-masterov.com/sovety/kakie-slova-vozbuzhdayut-muzhchin.html

Еротичні смс чоловікові в прозі

Ти – чоловік моїх мрій. Хочу тебе відчувати до кінчиків пальців. Пристрасно бажаю притиснутися до тебе пружною грудьми і поглянути в твої іскристі очі. Хочу до тебе прямо зараз. Згораю без твоїх ніжних рук.

Як шкода, що настав ранок, я не хочу прокидатися, тому що все ще бачу один прекрасний сон.

Я закриваю очі і відчуваю твої гарячі губи, що терзають насолодою моя тіло, я відчуваю твої сильні руки, які вміють так нестерпно ніжно пестити! Мій прекрасний мучитель, як у тебе це талановито виходить … Знай, я хочу тебе знову і знову, хочу покрити поцілунками все твоє тіло, хочу розчинитися в тобі і згоріти від щастя!

Приємний вечір, чудовий настрій, холодна кристально чиста горілка, солодка полуниця і шоколад … Не вистачає тільки одного … Тебе! Приїжджай пограй зі мною в азартні ігри, у мене їх вдома кілька!

Я люблю тебе, моя принадність. Часто згадую чудові моменти, коли ми з тобою живемо, віддають райського насолоди і безмежним пестощів найбільш чутливих частин тіла. Я сумую за ніжним зворушливим дотиків твоїх палких пристрасних губ. З нетерпінням чекаю зустрічі.

Я пам’ятаю, як біжать мурашки по твоїй шкірі, як вона тремтить під моїми пальцями, як частішає дихання, з грудей виривається хрипкий стогін і тіло починає ритмічно рухатися в любовному танці. Голова йде обертом від одних спогадів!

Коли я думаю про тебе, тіло моє тремтить, воно рветься до тебе, палає від пристрасті, бажання притиснутися і відчути ніжність і легкий аромат твоєї шкіри. Допоможи мені вгамувати своє дике бажання бути з тобою поруч.

Я хочу сховатися від зимової холоднечі в запаху твоїх теплих волосся! Він віднесе мене на морський берег в безхмарне літній щастя! В липні променистий, як твоя посмішка! Подаруй мені річний запах твого волосся!

Твої люблячі очі, ніжні губи, ласкаві руки і ароматна, тепла шкіра – ось світ моїх прекрасних бажань! У цьому світі ми з тобою відчуваємо себе як вдома. Давай вийдемо за межі мрій і зустрінемося!

При думках про тебе у мене серце б’ється частіше, дихання переривається, тиск зашкалює. Сподіваюся, сьогодні вечір ми проведемо разом? Мої гарячі губи жадають доторкнутися до тебе.

Мені приснився сон, що я кішечка! Я лежала на твоїх теплих руках і мурчала: мурр, Мурр! Ти гладив мене по спинці і я танула від твоїх дотиків! Як ти думаєш, до чого цей сон? Він збудеться? Мурр! ..

Мій пристрасний мачо! Як шкода, що до ночі ще далеко. Моя полуничка сумує за тобою. Повертайся скоріше, сьогодні – друга серія нашого романтичного вечора. Мої грішні фантазії вимагають реалізації.

Ти дієш на мене запаморочливо. Моя фантазія рветься назовні. Нічого не можу з собою зробити. Просте слово сумую, зате який за ним сенс. Сподіваюся і ти теж відчуваєш такі почуття.

Мені так хочеться, щоб ти пригорнув мене до себе, а я, горя від пристрасті, хапала повітря ротом, не встигаючи перевести подих. Хочу відчувати напругу в твоєму тілі, ледь стримуване бажання, що зводить нас обох з розуму.

Хочу кожен день відчувати твої сильні міцні руки. Від твоїх поцілунків я вся тану і відчуваю тремтіння по всьому тілу. Хочу, щоб ти стосувався моєї шиї і талії. О Боже, я так сумую за тобою!

Слова любові зриваються з губ, коли ти поруч. Твоїми красивими очима хочеться милуватися вічно. Твої теплі обійми хвилюють душу. А губи створені не тільки для посмішки, але і для ніжних поцілунків.

Твій погляд привабливий, як і твої дотики. Обіймати і пестити тебе, вдихати аромат твого тіла – солодко і хвилююче до неможливості витерпіти. І бути від тебе на відстані теж неможливо витерпіти. Хочу торкнутися твоїх губ і відвести тебе в царство любові.

Хочу сказати тобі, що все думки мої зараз тільки про тебе. Я уявляю тебе в моїх обіймах, вигини тіла, по яких ковзають мої долоні. Навіть не можеш уявити собі, як я хочу тебе …

Думки про тебе наповнюють моє тіло солодкої тремтінням. Кожна клітинка розслабляється, горячеет, чекає дотику. Дихання стає частіше, губи пам’ятають аромат твоєї шкіри. Хочу розчиниться в тобі до кінця, до нестями.

Я вже так сильно сумую за твоєю солодкої усмішці … Хочу бачити її знову і знову, особливо чекаю нової ночі з тобою. Хочу відчути твої міцні обійми і віддатися почуттям знову …

Хочу потонути в нескінченному океані твоїх очей, розчинитися в диханні, зануриться в ніжність. Хочу пити губами аромат твоєї шкіри, відчувати кожною клітинкою твоє тепло. Хочу сходити з розуму від твоїх дотиків.

Я хочу твої очі, які дивляться на мене з любов’ю і турботою. Я хочу твої руки, які пестять мене. Я хочу твої губи, які мене ніжно цілують. Я хочу твоє тіло, від якого виходить тепло. Я дуже хочу тебе!

Хочу приїхати до тебе, ніжно роздягнути тебе, всюди цілувати, пестити, а потім жорстко оттрахать. Чур я зверху ХД

Весь день ти не виходиш у мене з голови. Твій образ є мені знову і знову в найсміливіших і несподіваних фантазіях … Які у тебе плани на вечір?

Хочу ніжно вкусити тебе за вушко, притискаючись своїм оголеним тілом до твого, щоб ти відчув два щільних кульки моїх грудей.

Сьогодні вночі я збираюся тобі наснитися. Ось тільки не знаю, чи варто тобі бажати спокійної ночі?

Знаєш, яку асоціацію викликають у мене слова «ніжність», «романтика», «пристрасть», «потяг», «збудження», «обожнювання»? Моя асоціація – ти! Дуже сумую. Кохаю. Чекаю.

Ти сама еротична натура, і мені дуже подобається, як ти це робиш, точніше, які ти пишеш мені смс …

Хочу тебе так палко так ніжно, хочу любви пристрасної і ніжної, хочу щоб пестив і любив мене так, щоб тіло тремтіло у тебе і мене!

Є тільки один світ, в якому моя душа почуває себе як вдома … Це світ твоїх прекрасних очей … Є тільки один світ, в якому мої руки не слухаються мене … Це світ твого ніжного і красивого тіла … Є тільки один світ, в якому мої губи горять вогнем пристрасті … Це світ твоїх поцілунків … Хочу тебе … Швидше до мене приїжджай!

Дивлячись на тебе, я перетворююся на дитину, яка знає тільки одне слово – «ХОЧУ»!

Еротичні сни, на які мене налаштовують твої смс – це, звичайно, здорово, але, може бути, ти все-таки приїдеш і ми зробимо все це наяву?

Я хочу тебе! Хочу закрутити тобі голову, затягнути в ліжко і щоб тебе кидало в жар, і ти стогнав цілий тиждень! Твій грип!

Пульс прискорений, дихання переривчасте, душевний стан – депресія, координація відсутня, діагноз залежить від тебе, лікування – твої солодкі, пристрасні губи і гаряче тіло. Рятуй мене швидше!

Мені дуже навіть нестерпно трошки хочеться інтиму!

Хочеш, я виконаю всі твої найсміливіші і еротичні фантазії? Тоді швидше відправ мені у відповідь смс зі своїм фото.

Любов – це хвороба, яка вимагає постільного режиму. Здається, ми обидва хворі! Чи не час нам у ліжко?

Подивися на небо: сузір’я взялися за руки. Адже це вірний знак, що сьогоднішня ніч сприяє закоханим … Давай зустрінемося?

Ти так вмієш обніматися! Ти так вмієш цілуватися! Я це так в тобі люблю і я вже тебе хочу!

Малюк, я знизу вся горю, коли подумаю про тебе, я так хочу тебе зараз, прошу тебе – приїжджай і остуди мій жар скоріше. Люблю тебе!!!

Не можу приготувати вечерю! Постійно відволікають то огірок, то зв’язка бананів! Приїжджай швидше милий!

Не бійся своїх бажань, бійся моїх …

Мої еротичні фантазії настільки безмежні, що відстань не може їх утримати, тому зараз я сиджу і пишу тобі смс.

Бурхливим вихором пристрасної кішки, сон твій потривожу я трошки, буду ніжно цілувати солодким котиком називати, а потім нас дорогою, ніч накриє темної імлою.

Я бачу тебе кожен день, роздягаю тебе очима, чіпаю в думках і пишу тобі віртуальні смс-ки, в яких зізнаюся тобі в любові!

Хороший мій … Якщо раптом почнеш нудьгувати, набери номер і натисни на зелену кнопку, а на тому кінці телефону тобі відповість дівчина, нудьгуюча по тобі шалено!

В даний момент 1 млрд людей їсть, 1 млрд – спить, ще 1 млрд – кохається. А я не можу займатися ні першим, ні другим, так як хочу займатися з тобою тільки третім!

Я чекаю, ти не приходиш, мене з розуму ти зводиш, терпнуть руки, ноги, тіло. У тебе увійти я так хотіла … але переді мною лише двері мрії. О, ліфт, коли приїдеш ти?

Дорогий, зроби ЦЕ !!! … зроби швидше … не зволікай – я ХОЧУ ЦЬОГО ПРЯМО ЗАРАЗ !!! … я вся горю від бажання … ну ж … ДАВАЙ !!! … не муч мене очікуваннями … я серйозно цього пристрасно бажаю !!! … ну … зроби ж … напиши мені еротичне sms!

Джерело: https://Datki.net/eroticheskie-sms/muzhchine/v-proze/

Вірші про любов до чоловіка, красиві вірші коханому хлопцеві

Мій дорогий, я так тебе люблю!
Крім тебе, інших не помічаю.
Твій кожен погляд і кожен подих ловлю,

Лише про тебе сумую і мрію.

 • І тихий вечір провести з тобою,
  З тобою одним, наодинці хочу я.
  Я вся твоя, і знаю, що ти – мій,
 • І з кожним днем ​​тебе сильніше люблю я.
 1. Не шкода теплих, ніжних слів
  Мені для коханого чоловіка.
  Я знаю: ти завжди готовий
 2. Мене обійняти і без причини.
 3. З тобою на зірки я дивлюся
  І загадаю знову желанье.
  Тобі ще раз повторю,
 4. Що бути з тобою – моє покликання.
 • А він мені в серце веселку включив
  І не підозрюючи навіть сам,
  Моє, з любов’ю, серце отримав …
 • Я дуже вдячна небес
 • За ангела, що поруч є зі мною.
  Я знаю, більше в небі немає таких …
  І серце на двох тепер одне,
 • І веселки нам вистачить на двох …
 • «Ірина Самаріна-Лабіринт»
 1. Одного разу ти прийшов до мене,
  Тебе чекала я ціле століття!
  Прийшов несподівано, як уві сні,
 2. Мій найголовніша людина!
 3. І почуття, що оспівав Шекспір,
  злився нас з тобою,
  Я полюбила цей світ,
 4. За те що є в ньому, ти, рідний!
 • Хочу тобі зараз зізнатися,
  хочу секрет тобі відкрити –
  Ти в цілому світі найкращий,
 • З тобою подобається мені бути!
 • З тобою душі моєї спокійно,
  І всі проблеми по плечу,
  Скажу я тихо, обережно,
 • Що дуже я тебе люблю!

Читайте також:   Що подарувати дівчині на 18 років: ідеї для всіх випадків

Я люблю тебе.
Знаю всіх ближче,
Всіх краще. Всіх глибше.
Таким тебе бачу,
Яким не бачив ніхто, ніколи.
Бачу в минулому і майбутньому,
Крізь розлуки, сварки, року …
Я одна тебе знаю таким,
який ти насправді.

Я одна володію серцем твоїм,
більше, ніж всі власники,
володію!
Адже воно у тебе, як заклятий скарб;
не підступитися –
чудовиська, прірви, біси …
Я заплющила очі.
Я пішла навмання.

В чорних хащах блукала,
піднімалася по кручах стрімких,
скільки разів готова була відступити,
скільки разів могла розбитися об скелі …
Я люблю тебе.
Я не можу не любити.
Не можу поступитися!

Це я тебе знайшла!

«Вероніка Тушнова»

 1. Любов – не просто ніжні слова,
  І описати її буває складно.
  Але від неї паморочиться в голові,
 2. І на душі трошечки тривожно.
 3. Коханому чоловікові я пишу
  Про те, що я люблю його безмежно.
  Відчуй, що одним тобою дихаю,
 4. Ти для мене один у всьому Всесвіті!
 • Я згадую часто час,
  Коли побачила тебе.
  Шукала привід бути з тобою,
 • Щоб закохався ти в мене.
 • І ось тепер з тобою разом
  Друг в одного сильно закохані.
  Пройшли крізь всі перепони життя,
 • І стали нерозлучні ми.
 • Люблю тебе, ти мій чоловік,
  Любов твою я так ціную!
  І щастя я з тобою дізналася,
 • І солодку любов твою!
 1. Сумую дуже, якщо немає тебе,
  З тобою ж про все я забуваю.
  Хочу я жити, завжди тебе люблячи,
 2. І знати, що я тебе не втрачу.
 3. Ти наймиліший, ніжний і рідний,
  Я лише з тобою щасливою буду вічно.
  Ти мій коханий хлопець, дорогий,
 4. Хочу, щоб щастя тривало вічно!
 • Улюблений, знову сказати хочу,
  Як ти мені потрібен і необхідний!
  Нам все під силу, все нам по плечу,
 • Нудьгу і нудьгу ми не пошкодуємо!
 • Удвох нам все на світі вдається
  І життя схоже на шматочок раю!
  І в унісон з твоїм серцем б’ється,
 • Глибока любов моя велика.
 1. Разом ми з тобою давно,
  І повір я найщасливіша.
  Коли ти поруч мені затишно і тепло,
 2. І життя з тобою чудова, красива.
 3. Люблю тебе я серцем і душею,
  Шалено, пристрасно, дуже-дуже ніжно.
  І від любові моєї великої,
 4. Хочу щоб посміхався безтурботно!

Хочу обійняти тебе сильніше –
І нікуди не відпускати.
Хто, як не я, тебе зігріє?

 • З ким можеш ти ночей не спать?
 • Любов мою ти не виміряєш,
  Мене заповнила вона.
  Ніхто не знає в цілому світі,
 • Як сильно я люблю тебе!
 1. Ти моя надія і опора,
  Мій чоловік, головна людина!
  Нехай бувають між нами суперечки,
 2. Але любов у нас з тобою навік!
 3. І навік ми разом, мій хороший,
  Мій улюблений, найдорожчий!
  Я люблю тебе, люблю до тремтіння,
 4. Хоч і сперечаємося ми з тобою часом.

Хто для мене улюблений самий?
Хто в світі найдорожчий?
Тобі відповім без обману,

 • Що це ти, чоловік мій!
 • Тебе любити перестану
  Я ні за що і ніколи.
  Адже в моєму серці невпинно
 • Горить любов лише для тебе.
 1. Любов всередині мене палає,
  І не згасне ніколи.
  Тебе люблю, ти це знаєш,
 2. Люблю тебе я назавжди.
 3. Любов нехай наша буде вічною,
  Адже ти чоловік мій рідний.
  Любити я буду нескінченно,
 4. І знаю я: ти тільки мій.
 • Ти – поруч, і все прекрасно:
  І дощ, і холодний вітер.
  Спасибі тобі, мій ясний,
 • За те, що ти є на світі.
 • Дякую за ці губи,
  спасибі за руки ці.
  Спасибі тобі, мій любий,
 • За те, що ти є на світі.

Ти – поруч, але ж могли б
Одне одного зовсім не зустріти ..
Єдиний мій, спасибі

За те, що ти є на світі!

«Юлія Друніна»

Я бачу хмари, хмари:
Вони великі, у формі серця!
Я вірю, ніби на століття

Любов до тебе відкрила дверцята.

І я ввійду в неї стрімголов,
Я за собою її закрию.
Залишу слід свій на устах.

Дихати я буду лише тобою!

Побережу свій жіночий запал
На грандіозні битви.
Хочу, щоб вірив, щоб любив!

Любов не знає поразок!

Я просто зачарована тобою,
Мій хлопець, найдорожчий!
Ти розумний, сильний і красивий,
ти мій єдиний, улюблений,
Немов принц з чиєїсь казки,

Ти немов світ розфарбував в фарби!

 1. Люблю тебе я до безумства
  До кожної клітинки люблю
  В якійсь мірі полоумства
 2. За все долю дякую
 3. Взаємно чи ні – не знаю,
  Але тягнеться душа до тебе
  Твій світ я внутрішній пізнаю
 4. І буду цілувати всюди
 5. Моя любов до тебе безгранна
  І чекати, готова я завжди,
  А в голові моїй туманно
 6. І не зрозуміло до кінця …

Я захопилася тоді мрією,
Тобою мій світ був окрилений.
І очікування бути з тобою ..

 • Була без пам’яті закоханої.
 • Ти дорога мені людина,
  Мої слова тобі визнання.
  Я захоплююся що ти є,
 • В моїй душі в моєму пізнанні.
 1. Мені вночі зірки розповіли,
  Що десь поруч на Землі,
  Є мій єдиний бажаний
 2. І вночі він прийде до мене.
 3. Коли очі свої закрила,
  Я знову побачила тебе.
  І я всю ніч тебе любила,
 4. Начебто зовсім не спала.
 5. А вранці сонце мені зізналося,
  Що ти зі мною всюди, завжди.
  І це мені не здалося –
 6. Ти просто в серце у мене.

Як не любити тебе, чоловік мій бажаний,
Такий рідний, такий весь тільки мій.
Мій ніжний, палкий, пристрасний, довгоочікуваний.

 • Ти був дарований мені самою долею.
 • І цей дар безцінний, щедрий самий,
  Я збережу назавжди, назавжди.
  Хочу нареченою бути, дружиною і мамою,
 • І жити з тобою довгі роки.
 • І кожен день так палко визнаватися
  Тобі, чоловік мій, у великій любові.
  З тобою поруч бути і насолоджуватися
 • Адреналіном, дихають в крові.
 1. Люблю за щире серце,
  За твердість духу і душі.
  За відданість твою, за ніжність,
 2. За руки міцні твої.
 3. За те, що я в годинник печалі,
  Можу примкнути до твоїх грудей.
  Давно закохані не знали,
 4. Такий хвилюючою любові.
 • Як хочеться мені бути з тобою!
  Спокійно спати обійнявшись вночі …
  І кожен новий день удвох –
 • Ось в цьому щастя, між іншим …
 • Ділити з тобою свій кожну мить,
  Ти мені потрібніше, ніж на «вічність».
  І без тебе і життя – не життя,
 • В тобі зімкнулася нескінченність.
 • І чути голос твій рідний,
  В очах читати все думки, ніжність.
  Лише справжньою стати дружиною –
 • За правилами і за законами церкви.
 • Готувати разом, співати і сперечатися
  Про те, хто любить трохи більше …
  Я все віддам, щоб бути з тобою …
 • Мені б тільки знати, що і ти теж …
 1. Ти такий уважний зі мною,
  Яке щастя, що ти мій!
  Прощаєш ти мене завжди,
 2. Тебе люблю з кожним днем!
 3. Ти мій чоловік, мій герой,
  З тобою я, як за стіною.
  Не страшно знати, що попереду,
 4. Мене не зможеш підвести!
 5. Ціную тебе за досвід твій,
  За розум твій і за зрілість.
  І знаю, чи зможеш дати мені все,
 6. Що мені не захотілося!

Я знаю точно-ти мені потрібен!
Коли я посміхаюся і сумую,
коли тобою день завантажений,
коли я думати про тебе і зовсім не хочу!
Ти потрібен мені як сонця крапля,
Як повітря, як місяць і як земля.
Як кров, необхідна для серця,
як ручка без якої немає дверцята.
Як пелюстка для червоної троянди;

Але ти приносиш мені лише сльози!

 • Яке щастя бути з тобою,
  Тобою дихати, тебе любити,
  Щоб називав мене рідною,
 • І за мене міг все вирішити,
 • Плече чоловіче мені підставив,
  Коли на серці важко,
  І посміхатися знову змусив
 • Відкрито, щиро, легко!
 1. Мені пощастило, я зустріла чоловіка,
  Якому довіритися змогла,
  С яким більше не шукаю причини,
 2. З яким розцвіла моя душа!
 3. З яким світ став цікавіше,
  С яким простіше стало жити,
  З яким посміхаюся частіше,
 4. З яким до кінця хочу я бути!
 5. Мені пощастило, я зустріла тебе улюблений,
  Як довго все ж я тебе чекала,
  Ти моя рідна, ти мій необхідний,
 6. Як сильно я люблю, люблю тебе!

Люблю тебе за мужність і силу,
За ніжність, розуміння, доброту.
Мені здається часом, що втілила

Доля в тебе заповітну мрію.

І більше ні про що мріяти не треба,
Адже ти ж поруч, ти зі мною тут.
Люблю тебе, душі моєї відрада.

Як добре, що ти на світі є!

 • Ти з’явився так несподівано,
  Любов’ю серце осяяв.
  Я Богу дуже вдячна,
 • Що він тебе мені подарував!
 • Не знаю, чим я заслужила,
  Такого милого як ти
  За що доля мені приз вручила
 • Такий небесної краси?
 • І чим повинна я відкупитися,
  Яку ціну заплатити,
  Щоб залишався лише моїм ти,
 • Щоб я могла щасливою бути!
 1. Ти знаєш, пап, не став він чоловіком –
  Він чоловік тієї жінки чужої …
  Він був мені більше життя потрібен,
 2. Але що поробиш, не мій …
 3. Ти знаєш, пап, я подорослішала
  На вічність, на його догляд …
  Через нього я стала сміливою,
 4. А він скоріше, навпаки ….
 5. Але засуджувати його не варто:
  Він був її більше люблять тих, що поруч …
  Адже ти вчив не брати чуже,

Я не взяла .. Хоч дуже треба …

«Віка Май»

 • Рука надійного чоловіка,
  І голос з нотками металу,
  то смуток, то радість без причини …
 • Тебе мені так бракувало!
 • З тобою тільки навчилася
  Себе я відчувати прекрасною.
  І що б в житті не сталося,
 • Я знаю: не були марними
 • Слова признання під місяцем,
  Букети польових ромашок.
  З тобою стала я іншою,
 • І все «моє» раптом стало «наше».

Я люблю тебе, як небо любить вітер!
Так само ніжно, як хвиля – морський пісок.
Без тебе мені в цьому світі сонця немає.

Без тебе все життя навскоси.

Джерело: https://bestcitations.ru/stixi/stixi-lyubimomu-muzhchine

16 СМС-листування, в яких все склалося як в поганій комедії

 • 15+ деталей, які ми чомусь прогледіли в улюблені серіали
 • Я 10 років працюю радіодіджея і можу розповісти, чому в ефірі часто грає одна і та ж пісня
 • 11 звичайних дій за кордоном, які можуть перетворити поїздку в страшний сон
 • 20+ єхидних твітів від людей, які розкусили цю вашу доросле життя
 • 14 іменитих акторів, яких безжально вирізали з наших улюблених фільмів
 • 17 фактів про Хоакін Фенікс, одного з найталановитіших і недооцінених акторів сучасності
 • 18 інтернет-відгуків, в які люди додали крапельку іронії і гумору
 • 16 осіб, які замовили в мережі звичайний товар, а отримали непередбачений сюрприз
 • 12 зірок, які вважають, що хороший наряд можна надіти кілька разів
 • Я давно живу в Мексиці і хочу поділитися тим, що до цих пір мене дивує
 • 15 дотепних коментаторів, яким сміливо можна вручати приз «коментується року»
 • 15 ключових персонажів російської класики, вік яких може вас здивувати
 • 7 слов’янських звичаїв, які відкриють очі на те, як насправді жили наші предки
 • 15 зіркових холостяків за 30, які розбивають серця мільйонам росіянок
 • 10 міфів про жіноче здоров’я, які до сих пір можна почути від гінекологів
 • Бразильський дідусь з вітіліго в’яже ляльок, щоб підняти самооцінку дітей, що живуть з цим захворюванням

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-narodnoe-tvorchestvo/16-sms-perepisok-v-kotoryh-vse-slozhilos-kak-v-plohoj-komedii-2244565/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *