Жінка-рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

Жінка-Рак – гороскоп сумісності в любові і шлюбі

Зміст приховати

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

За гороскопом сумісності Жінка-Рак загадкова, як сама Місяць. Ви думали, що вона практична і раціональна, а дізнавшись її ближче, розгледіли романтичну натуру і ніжну, вразливу душу?

Раніше вам здавалося, що вона – саме спокій, проте поряд з вами її настрій раз у раз змінюється, демонструючи то радість, то задума, то смуток? Повірте, це абсолютно нормально, просто мало кому жінка-Рак дозволяє побачити себе такою, як вона є: свій ранимий внутрішній світ вона ретельно приховує від сторонніх.

При першому знайомстві з жінкою-Раком ви виявите, що вона може бути кокетливою, але в ній немає нічого кричущого, яскравого. Ніжна, жіночна, співчутлива, спокуслива – вона буде хорошою супутницею життя і відмінною дружиною.

За зовнішньої боязкістю і сором’язливістю жінки-Рака ховається буря пристрастей, яку треба лише розбудити. Не чекайте від неї рішучих дій – вона не здатна на них. Ви повинні вловити тонку підказку, виголошений запрошення. Якщо ви упустили цей шанс, удача відвернеться від вас, тому що жінка-Рак дуже вразлива, щоб зробити ще одну спробу спокушання.

Саме тому якщо відносини з жінкою-Раком вам дороги, найгірше, що ви можете зробити, це почати її зупиняти і критикувати. Зрештою, недоліків чимало у кожного, але тільки Рак здатна впасти в глуху тугу, якщо їх їй озвучити відкрито.

І це тільки півбіди: врешті-решт, туга у жінки-Рака рано чи пізно закінчиться, а от стосунки з вами навряд чи залишаться колишніми. Швидше за все, вона просто замкнеться, сховавши від вас не тільки свої образи, а й свою ніжність, і свою любов.

Проте відносини з жінкою-Раком варті того, щоб заради них навчитися обходити гострі кути. Рак так жіночна, така чарівна, так дивовижно готує і настільки прекрасна господиня, що може скласти щастя будь-якого чоловіка, що мріє про родинне вогнище.

За сумісності жінки-Рака – її не приваблюють курортні романи, адже в стосунках вона шукає не швидкоплинне буйство почуттів, а справжні цінності: любов, вірність, турботу, увагу. Зрада і зрада коханої людини можуть розбити її ніжне серце, зі свого ж боку вона на них просто не здатна.

У відносинах для неї дуже важлива довіра. Жінка-Рак вкрай обережно віддає своє серце, більше всього на світі вона потребує любові і захищеності. Вона готова вхопитися за того, хто подарує їй надійність і спокій.

Ставши обранцем і навіть супутником життя жінки-Рака, завжди пам’ятайте про те, що, незважаючи на всю її любов до вас, багато її думки і спогади так і залишаться для вас недоступними.

Прийміть як належне факт, що в її душі є місце для маленьких таємниць, якщо ж вона поділиться з вами своїми сумнівами і страхами (яких у неї чимало), підтримайте її словами підбадьорення.

Справа в тому, що багатьом Ракам властива невпевненість в собі, і вам доведеться постаратися, щоб вселити їй віру в свої сили.

За сумісності в любові і шлюбі жінку-Рака, при всій її крихкості та романтичності важко назвати істотою, що витає в хмарах. Навпаки, вона дуже практична, прекрасно вміє вести господарство, поводитися з грошима, робити запаси на чорний день і виховувати дітей.

До речі, в останньому відношенні Раку взагалі немає рівних, аж до того, що вона здатна просиджувати біля дитячого ліжечка ночі безперервно, прислухаючись до дихання дитини: рівне воно, чи добре йому спиться? Така надмірна опіка призводить до того, що дітям жінки-Рака важко вчитися самостійності – за них все мало не до весілля робить їх мати. Однак у чому у них точно не бракує, так це в увазі, турботі і вихованої матір’ю високу самооцінку.

По відношенню до труднощів жінка-Рак зазвичай не виявляє особливої ​​стійкості, вважаючи за краще терпляче очікувати, коли закінчиться чорна смуга. Однак це не відноситься до тих випадків, коли під загрозу потрапляє хто-небудь з її близьких.

Ставши на захист коханої людини, зазвичай спокійна і ласкава жінка-Рак готова битися, як лев! Ставши її чоловіком, ви ніколи не мали сумніву в її відданості, і все ж навіть на золотому весіллі, дивлячись на неї в оточенні дітей і онуків, будете думати про те, що так і не розгадали багатьох її таємниць, і в першу чергу – таємницю її неповторної чарівності.

Сумісність жінки-Рака – образ Улюбленого

За сумісності жінки-Рака – її ідеальний чоловік має бути інтелігентним, порядною, добродушним і поступливим, адже ця дама звикла брати ситуацію під свій контроль. Зате вона ніколи не дозволить собі влаштувати партнеру сварку або звернути увагу на стороннього чоловіка.

Сумісність жінки-Рака зі знаками Зодіаку

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Овен

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

За сумісності жінки-Рака і Овна-чоловіки – цей союз нечасто зустрічається, так як партнери живуть практично в паралельних світах. Самовпевнений Овен не визнає ніяких рамок, а обережна жінка-Рак, навпаки, будує своє життя за чіткими законами.

З іншого боку, в спільному житті така несхожість має свої плюси: амбітний Овен спокійно займається роботою і кар’єрою, в той час як його прекрасна половина зайнята будинком і сім’єю. Правда, іноді Овен занадто тисне на Рака, від чого вона може ображатися і замикатися в собі.

Між Раком і Овном завжди існує сильне сексуальний потяг, проте тривалий союз досить проблематичний … >> Жінка-Рак – чоловік-Овен

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Телець

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

За сумісності жінки-Рака і Тельця-чоловіка – між ними можуть утворитися і існувати прекрасні взаємини, повне розуміння – надійна застава твердого фундаменту, як для самого шлюбного союзу, так і для подружніх відносин і сімейного життя. У них дуже багато спільного. Обидва люблять домашнє вогнище, мріють про власний будинок – затишний і комфортабельний, про садок з квітковими клумбами, городі і т.д. Якщо Рак і Телець візьмуть під суворіший контроль негативні риси свого характеру і вдачі, накладуть заборону на впертість і норовистість, тоді їх подружні відносини можуть стати міцним союзом «на століття», в якому обидва партнери по-справжньому люблять один одного … >> Жінка -Рак – чоловік-Телець

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Близнюки

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихійУ цих знаків погана сумісність, але такі пари зустрічаються часто.

За сумісності жінки-Рака і Близнюка-чоловіка- їх відносини тримаються або на велике кохання, або на вигодах, які кожен отримує від іншого партнера. У першому випадку пара здатна організувати свій маленький світ для двох, у другому вони живуть паралельно один з одним, не перетинаючись ніде, крім побуту.

У невгамовного чоловіка-Близнюків і грунтовної жінки-Рака не дуже багато спільного, проте вони можуть доповнювати один одного. Як правило, жінка-Рак за двох піклується про будинок і про сімейний бюджет, чоловік-Близнюки ж, теж за двох, живе насиченим, досить вільним життям … >> Жінка-Рак – чоловік-Близнюки

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Рак

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихійЗа сумісності жінки-Рака і чоловіки-Рака – це не такий хороший союз, як може здатися спочатку. Два Рака добре розуміють один одного, але їх обопільне впертість і уразливість псують їм життя.

Між двома раками тривалі відносини можливі тільки якщо вони обидва будуть дуже успішні: забезпечені, мають надійних друзів і хорошу професію. В іншому випадку вони припинять своє спілкування зі взаємними докорами та образами.

Спільний знаменник в сумісності Рак-Рак – явна перевага почуттів, постійні зміни настроїв, підпорядкування ритмам місячних фаз. Життя у них більш-менш стерпна, поки коливання настроїв не збігаються.

Тоді одному з партнерів треба вийти на прогулочку «провітрюватися», хоча б на кілька годин. Вони категорично повинні уникати і сплесків емоцій, і скандалів, і сліз …

>> Жінка-Рак – чоловік-Рак

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Лев

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихійЗа сумісності жінки-Рака і Лева-чоловіка – ці люди протилежні одна одній, вони ніколи не зможуть змінити один одного або вплинути на партнера. Але між ними буде найбільш плідний і гармонійний союз, який тільки можна уявити. Адже вони – втілення енергії двох світил, Сонця і Місяця. Як і їх космічні двійники, вони не перетинаються в характерах, але потрібні один одному для гармонії.

Навіть якщо на даний момент ні чоловік-Лев, ні жінка-Рак не замислюються про сімейні узи, тим не менш, вони обидва все життя, як правило, до них прагнуть. Хоча жінку-Рака і чоловіка-Лева важко назвати схожими, їх об’єднують не тільки погляди на шлюб, практичність і любов до обгрунтованості … >> Жінка-Рак – чоловік-Лев

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Діва

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихійЗа сумісності жінки-Рака і Діви-чоловіки – в цьому союзі партнери можуть знайти свою другу половинку. Правда, дуже вже пристрасними ці відносини не назвеш, зате практичних чоловіка-Діву і жінку-Рака об’єднують схожі погляди на життя, грунтовність, ощадливість і прагнення створити міцну сім’ю. Цей союз, кілька нудний з боку, але більш ніж влаштовує і Рака, і Діву.

Багато в чому вони схожі, а відрізняються рисами добре один одного доповнюють. Тому в парі майже не буває сварок і панує взаєморозуміння. Якщо вони і сваряться, то рідко і непомітно для оточуючих: обидва – не прихильники «іспанських пристрастей» … >> Жінка-Рак – чоловік-Діва

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Терези

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихійВідносини в цій парі непрості, але цікаві: спочатку партнери довго і болісно вчаться розуміти один одного, що не так просто, як здається. Потім їх союз набуває дивну гармонію.

За сумісності жінки-Рака і Терезів-чоловіки – в цьому союзі партнери багато в чому схожі, і це є і його гідністю, і його недоліком. Чоловік-Терези і жінка-Рак – емоційні і вдумливі натури, і можуть довго ходити коло та навколо, перш ніж прийняти якесь важливе рішення. Саме тому період залицяння в цій парі може затягнутися на місяці, а то й на роки.

У спільному житті пари Рака-Терезів все зазвичай просувається такими ж черепашачими темпами, але зате грунтовно: спочатку вони можуть довго зустрічатися, потім довго жити разом з батьками … >> Жінка-Рак – чоловік-Терези

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Скорпіон

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихійЗа сумісності жінки-Рака і Скорпіона-чоловіки – це гарне і цікаве поєднання. Чоловіка-Скорпіона і жінку-Рака, як правило, тягне один до одного, їм добре вдвох, і відчуття новизни може не пройти навіть через рік близьких відносин. Їм цікаво перебувати разом, адже ніхто ніколи не зрозуміє їх так, як розуміє партнер.

Чоловік-Скорпіон, зустрівшись з жінкою-Раком і відчувши в серці стрілу Амура, без зволікання спрямовується до законного шлюбу. А якщо партнер вже зайнятий, то він буде тихо і спокійно, смиренно чекати «свого часу».

У парі Рак-Скорпіон будь життєві проблеми відпадають самі собою. Єдино, з чим Рак завжди і постійно повинна вважатися, так це з ревнощами Скорпіона … >> Жінка-Рак – чоловік-Скорпіон

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Стрілець

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихійЧоловік-Стрілець, як правило, до останнього уникає сімейних уз, жінка-Рак ж відноситься до вибору партнера дуже обережно, так що випадки, коли доля зводить їх разом, рідкісні.

За сумісності жінки-Рака і Стрільця-чоловіки – у цих людей може виникнути інтерес один до одного при першому знайомстві.

Але у жінки-Рака і чоловіки-Стрільця занадто різні погляди на життя для того, щоб створити по справжньому міцну сім’ю.

Тому для партнерства їм обом доведеться багато з чим змиритися, від чого відмовитися і неабияк попрацювати над собою. Кожен вирішує сам, чи справиться він з цим, чи доведеться розлучитися … >> Жінка-Рак – чоловік-Стрілець

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Козеріг

І чоловіка-Козерога, і жінку-Рака можна тільки привітати з вдалим вибором супутника життя! Бути може, з боку цей союз не виглядає надто вже пристрасним, зате слова «вони так добре підходять один одному» вони почують в своєму житті не раз і не два. Почуття почуттями, але між цими знаками явно щось більше: це і цілі, і устремління, і погляди на життя, і та надійність і грунтовність, яку жінка-Рак і чоловік-Козеріг здатні подарувати один одному.

За сумісності жінки-Рака і Козерога-чоловіки – це одна із самих природних і гармонійних пар. У ній є традиційний розподіл ролей. Як правило, в цьому союзі Козеріг забезпечує сім’ю і піднімається по службових сходах, в той час як Рак чудово піклується про будинок і про дітей … >> Жінка-Рак – чоловік-Козеріг

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Водолій

За сумісності жінки-Рака і Водолія-чоловіки – це один зі складних спілок. Життєві цілі жінки-Рака і чоловіки-Водолія різні.

Непередбачуваний волелюбний чоловік-Водолій і обережна жінка-Рак різні як небо і земля, проте, їх тягне один до одного.

У них хороша сексуальна сумісність, але в повсякденному житті консервативної жінці-Раку буває складно зрозуміти творчу, суперечливу натуру чоловіка-Водолія.

Зазвичай він не готовий забезпечити їй стабільність, до якої, oна, всією душею прагне, і взагалі не налаштований на шлюб. Водолія ж не влаштовує в Раку її розмірений спосіб життя і нездатність розділити з ним його численні захоплення та хобі.

Згодом ці протиріччя, як правило, поглиблюються, і союз Рака-Водолія може розпастися, якщо тільки жінка-Рак і чоловік-Водолій не навчаться жити інтересами один одного … >> Жінка-Рак – чоловік-Водолій

Читайте також:   Як повернути чоловіка в сім’ю: кращі методи і секрети по поверненню

Сумісність жінка-Рак – чоловік-Риби

За сумісності жінки-Рака і Риби-чоловіки – між цією парою може існувати не тільки гармонічна дружба або сприятливе співробітництво, але й глибока, взаємна любов, щасливий шлюб. А любов нерідко тут спалахує навіть «з першого погляду». І Раку, і Рибам добре в цьому союзі.

Жінка-Рак спочатку може думати, що вона була б щасливішою з більш сильним чоловіком. Але чим довше вона живе з чоловіком-Риби, тим ясніше розуміє, що навряд чи ужілась б з кимось, хто був би сильнішим її, так само добре, як з м’якими мрійливими Рибами.

Чоловік-риби і жінка-Рак дуже схожі і тому чудово розуміють один одного. В їх спільного життя зазвичай немає місця скандалам і сварок, хоча сухими їхні стосунки не назвеш: вони прекрасні коханці, разом їм легко і добре. Пара Рак-Риби – це союз двох мрійників і фантазерів з багатим внутрішнім світом … >> Жінка-Рак – чоловік-Риби

Джерело: https://www.luna-segodnja.ru/goroskop/zhenshina-rak-sovmestimost

Сумісність знака Рак з іншими знаками Зодіаку

Діти Місяця, чутливі і ранимі, емоційно реагують на навколишнє їх дійсність і боязкі в спілкуванні, це все про Раках.

Крім перерахованих якостей загадкова місяць наділила їх надзвичайну інтуїцію, яка впливає на сумісність Раков – вони відчувають відповідних партнерів на підсвідомому рівні. Стихія Раков вода, але хто сказав, що вона завжди спокійна, вода може бути нестримною і енергійною.

При цьому вода – це душа світу, вона тісно пов’язана з емоціями і почуттями. Місяць з водою дивним чином поєднуються в Раках, роблячи їх загадкою для оточуючих.

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

Вони схили приховувати свої таланти і залишатися в тіні, вони настільки ж таємничі, як їх покровителька.

характеристика знака

Кращими партнерами для Раків стануть представники їх же стихії. Ті, чия стихія земля, можуть скласти ідеальний союз з Раком, земля прекрасне вмістилище для води, в свою чергу вода буде живити землю. Скорпіони і Риби порозуміються з раками, але, як і в будь-яких відносинах доведеться докласти трохи зусиль.

Два Рака? Можливо, але не відразу, їм доведеться заслужити своє щастя. Козероги, Стрільці і Діви – дуже практичний народ, вони складуть Ракам прекрасну партію, якщо зможуть зрозуміти один одного.

Обережність потрібно проявити з Овнами, Стрільцями та Левами, полум’яні знаки можуть просто висушити Раков. З повітряними знаками все дуже індивідуально, діяти доведеться методом проб і помилок.

Тільки потрібно пам’ятати, що Близнюки, Терези і Водолії не відрізняються особливим терпінням, а значить, не стануть чекати Рака, якщо той буде занадто довго думати.

Підступитися до Ракам не так-то просто, з кращого боку їх дізнаються тільки ті, кому вони щиро симпатизують, інші можуть їх вважати похмурими і замкнутими. Підопічні Місяця не терплять обману в будь-яких його проявах, їх дратує лестощі і лукавість у відносинах, вони інтуїтивно відчувають фальш співрозмовника. Може здатися, що вони вміють читати думки. Можливо, так воно і є.

Овни стрімкі і невгамовні. Владний характер Овна просто вимагає підпорядкувати собі Рака.

Терпіння Раков дозволить їм уживатися з Овнами якийсь час, але не все життя, нікому не буде приємно ламати себе навіть на догоду любові.

Цей союз хороший для романтичних відносин, легкого флірту і пристрасних побачень. Підопічним Марса і Місяця краще залишитися друзями і прогулятися повз РАГСу, їм там нема чого робити. Детальніше…

Рак і Телець

Такий союз можливий, якщо пара цього захоче. Раки спокійні, Тельці добродушні і терплячі. Венера і Місяць подбають про міцному шлюбі для своїх підопічних.

Цим двом вдасться прожити довге спільне життя без бур і пристрастей. Рівні, гладкі відносини, без зайвої емоційності і пристрасті, все, як і хотіли ці хлопці.

Здасться, що це дуже нудно, повірте немає, ця пара завжди знайде чим зайнятися. Детальніше…

Рак і Близнюки

Близнюки занадто імпульсивні і неспокійні, Раки просто не встигатимуть за ними, та й взагалі союз повітря і води обіцяє бути складним. Близнюки легковажно можуть зачепити чутливих Раков і навіть не помітять їх образи.

З представниками водної стихії потрібно звертатися делікатно, вони дуже ранимі й чутливі, ось тільки Близнюки не зможуть дотримуватися цих правил. Зате у пари прекрасна інтимна сумісність, їх очікує ніжний роман, який подарує обом масу вражень.

А ось з сім’єю поспішати не варто, якщо вже дуже хочеться в ЗАГС, варто переконатися, що це та сама любов. Детальніше…

Рак і Рак

Два Рака – це спорідненість душ і взаємне тяжіння. Ця пара знає, як проводити час, велика ймовірність, що у них схожі смаки та інтереси. Але для створення міцного союзу доведеться попрацювати і перестати бути егоїстами.

Підопічні Місяця будуть без слів розуміти один одного, їх інтуїція межує з містикою, в цих відносинах неможливо щось приховати. Мабуть, Раки знають краще астрологів, яке майбутнє їх чекає.

Це буде цікавий і загадковий союз, їх сумісність нехай і не ідеальна, але її достатньо для міцного шлюбу. Детальніше…

Рак і Лев

Сяйво Льва може підкорити будь-кого, ось і милі Раки потраплять під це чарівність. Тільки різні стихії максимально ускладнять відносини в цьому союзі.

Щоденні битви з різних приводів просто вимотають спокійного Рака. Та й Леви не звикли доводити, що вони найкращі, вони впевнені, що це і так очевидно для оточуючих. Поєднати ці два знака буде складно.

Але протилежності притягуються, а справжня любов творить чудеса. Детальніше…

Рак і Діва

Діви за старою звичкою спробують знайти недоліки у Раков. Спочатку вони їм здадуться скритними і занадто загадковими. Коли ж до них прийде усвідомлення того, що немає ніякого підступу.

Земні Діви вирішать, що з Раком можна побудувати гармонійні відносини, а дрібні недоліки можна виправити поступово. Ось тільки Раки так не думають, в їх плани не входить відповідати чиїмось завищеним вимогам.

Вони звикли спиратися на свою інтуїцію, а не на чіткі плани, які складає Діва. Але буває всяке, і любов може виявитися зла. Детальніше…

 • Погадаем безкоштовно
 • ворожіння онлайн
 • Любима ти?
 • правдиве ворожіння

Позитивні якості Терезів і їх чарівність обов’язково залучать до них Раков, які будуть підкорені щирістю і товариськістю Терезів. Місяць і Венера можуть допомогти зійтися своїм підопічним, їх сумісність цілком можлива.

Головне, щоб Раки вчасно зрозуміли, що зустріли свою людину, Терези не збираються чекати вічно. Це шлюб не обіцяє бути гладким, будуть сварки, можливо скандали, але подружжя легко переступлять через це і підуть далі рука об руку.

Детальніше…

Рак і Скорпіон

Скорпіони люблять встановлювати свої правила і вести в парі, Раки їм це дозволять, звичайно, якщо по-справжньому будуть любити свою половинку.

Незважаючи на те, що Скорпіони і Раки сильно відрізняються, загальна стихія води допоможе їм зблизитися і зрозуміти один одного. Відносини підопічних Місяця і Плутона обіцяють бути непростими, але тим цікавіше.

Скорпіони не раз подякують долю за Раков, більш надійного супутника і вірного чоловіка знайти складно. Та й в інтимній сфері у пари все прекрасно. Детальніше…

Рак і Стрілець

Яскравий характер Стрільців, їх чесність і добродушність підкорять Раков. Зірки попереджають, що краще уникати цього союзу, вогонь і вода абсолютно не сумісні.

Швидше за все, влюблива підопічний Юпітера розіб’є серце Рака. Він втече з відносин як тільки вирішить, що вони вичерпали себе. Раки можуть дуже емоційно переживати розрив, розцінюючи його як зраду.

Ракам варто добре подумати, перш ніж пірнати в ці відносини. Детальніше…

Рак і Козеріг

Цей союз буде будуватися на довірі. Козероги грунтовні і практичні, ці задумливі хлопці явно підходять скромним Ракам.

Їх чекає спокійне майбутнє і розмірене життя, де все сплановано заздалегідь, про це подбають Козероги.

Оточуючим можуть здатися ці відносини тужливими і прісними, правда Козерогу з Раком немає нікого справи до чужої думки, їм добре, а це головне. Детальніше…

Рак і Водолій

Це дуже цікавий союз, основою для нього стане взаємна повага, що вже непогано для шлюбу. Запаморочливої ​​пристрасті він не принесе, але Раки від цього страждати не будуть.

Що стосується Водоліїв, то їх тяжіння до своєї половинці буде настільки сильним, що розірвати відносини просто не вдасться.

Крім того, Водолії люблять все незвичайне, а більш загадкового супутника життя уявити собі важко. Детальніше…

Рак і Риби

Сумісність цієї пари ідеальна, їх можна демонструвати суспільству як зразкову сім’ю для наслідування. Вони не тільки будуть розуміти один одного, їм дано відчувати бажання свого партнера, і повірте, вони їх ще й виконають.

Їхні стосунки будуть ідеальні у всіх сферах – вірні друзі, надійні партнери і ідеальні коханці. Заздрості в оточуючих пара не викличе, вони просто не дадуть для неї привід і не почнуть виставляти своє щастя напоказ.

Детальніше…

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

4467

Підопічні Місяця – Раки, дивні і загадкові, стихія у них вода, яка постійно прагнути до своєї мети, готова змінюватися в міру необхідності, Ваги знаходяться під заступництвом планети Венера, стихія повітря, вони стримані і врівноважені, головним …

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-rak

Рак – сумісність з іншими знаками Зодіаку | АстроОнлайн – гороскоп народження, місячний календар і гороскоп

Skip to content Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

При першому знайомстві Рак прагне завоювати симпатію людини, включаючи весь свій м’яке чарівність. Однак навіть в романтичних стосунках він вміє поєднати чутливість і романтизм з практичністю і раціональністю. Тому перш, ніж зробити перший крок, Рак може довго думати і зважувати всі «за» і «проти» – адже він прагне до того, щоб побудувати союз і пов’язати своє життя з іншою людиною всерйоз і надовго.

Раку неприємно критичне ставлення з боку або підвищена конфліктність, тому якщо він зіткнеться з подібною поведінкою, то постарається уникати такої людини, навіть не дивлячись на можливий потенціал відносин з ним.

Навіть відчуваючи найніжніші почуття, Рак швидше стане говорити зі своїм обранцем про приземлених, матеріальні речі, ніж про свої романтичні переживання. Він може, наприклад, будувати плани, як, де і на які кошти вони будуть жити після весілля. Однак така практичність стає надійним фундаментом майбутнього сімейного життя.

У шлюбі представник знака Зодіаку Рак проявляє найкращі якості зразкового сім’янина: за своєю природою він домосід, і краще за всіх уміє цінувати і захоплюватися всіма принадами і зручностями домашнього вогнища.

Всі загальні гороскопи сумісності Рака описують можливі взаємозв’язки, прояви характеру, сумісність лише з типовими представниками знаків Зодіаку, оскільки враховують тільки положення Сонця в момент народження.

Для більш точного визначення сумісності, більш докладного опису характеру і особливостей поведінки кожного з партнерів, необхідно розрахувати індивідуальний гороскоп сумісності за датою народження, при побудові якого враховується вплив не тільки Сонця, а й інших планет на людину в момент його народження.

Індивідуальні гороскопи складаються професійними астрологами, але у нас ви можете розрахувати свій індивідуальний гороскоп сумісності за датою народження онлайн, абсолютно безкоштовно, без реєстрації на сайті, без вказівки е-мейл та відправки смс.

Чоловік Рак – сумісність з іншими знаками Зодіаку

Жінка Рак – сумісність з іншими знаками Зодіаку

Жінка Рак ніколи не покаже своїх справжніх почуттів. Вона добра і турботлива, але при цьому надмірно ранима. Зрозуміти, що у неї на душі іноді не можуть навіть найближчі та найрідніші люди, тому їй непросто створити міцну пару, незважаючи на хорошу сумісність з багатьма знаками Зодіаку. Вона занадто важко переживає будь-які дрібниці, на які, по суті, й уваги не варто було б звертати.

Джерело: https://astroonlain.ru/sovmestimost-rak

Жінка Рак: сумісність з іншими знаками в коханні

ZagovorMaga.ru »Астрологія» Сумісність знаків зодіаку »З якими знаками зодіаку у жінки Рака висока сумісність?

Читайте також:   Ерогенні зони у чоловіків: де шукати і як стимулювати

2854

Рейтинг статті

Астрологи кажуть, що люди вогняної стихії володіють буйним темпераментом. Через це жінка Рак, часто представляється чоловікові якимось невичерпний джерелом пристрасті, натхнення. А з ким буде добре самій жінці? Яка сумісність жінки Рака з іншими знаками?

Жінка-Рак: сумісність зі знаками зодіаку різних стихій

Сумісність жінки Рака з іншими знаками

Жінка Рак – Чоловік Овен

Сумісність Рак жінки з чоловіком Овном дуже висока, вона дорівнює приблизно 90%. Тут партнерів очікує яскрава сексуальне життя і збіг інтересів по життю.

А що ще потрібно для міцного союзу? Сумісність цієї пари цікава тим, що тут йде чіткий розподіл чоловічої та жіночої ролі. Чоловік Овен відрізняється самовпевненістю, емоційністю, ці якості посилюються, якщо він за східним гороскопом Півень або Кінь.

Жінка Рак сумісна з ним, перш за все, тому що вона готова визнати його лідерство, вона готова ним захоплюватися.

За це він обожнює її, адже в її очах він виглядає ще цікавіше, мужественнее і сильніше. Він підпорядковує, а вона готова підкоритися сильному чоловікові, при цьому залишаючись самодостатньою особистістю. Такий союз може тривати все життя. Можна сказати, що це ідеальна пара в любові.

Жінка Рак – Чоловік Телець

Сумісність такого союзу теж дуже висока. Тут буде неймовірно щасливий шлюб, якщо для жінки – це тиха гавань, де можна відпочити. Чоловік Телець буде давати їй таку можливість. Якщо жінка Рак чітко розумітиме, що свої амбіції вона реалізує на роботі, а вдома вона зможе бути м’якою, то це буде щаслива сім’я.

Чоловікові Тельцю така Ракіня буде подобається тим, що вона привносить вогонь у відносини, для нього вона буде найсексуальніша, сама темпераментна. Особливо здорово для успішної сексуального життя цієї пари, якщо Ракіня за східним гороскопом ще і Свиня або Собака, це зробить її вогненний темперамент більш зрозумілим для чоловіка Тельця.

Жінка Рак і Чоловік Близнюки

Сумісність тут невисока. Якщо роман буде успішний приблизно на 70%, то шлюб приблизно на 40%. Ракине підійде чоловік Близнюки, якщо їй хочеться взяти в стосунках ініціативу в свої руки.

Тут вона зможе покерувати ним собі на втіху. Хлопець Близнюки від природи відрізняється відомістю і буде радий, якщо ним керує темпераментна дівчина.

Але проблема в тому, що дівчині це може дуже швидко набриднути.

Навіть цієї вогненної дівчині час від часу хочеться відчувати себе м’яким пухнастим котеночка, яким опікується. І саме це бажання буде викликати у чоловіка нерозуміння.

Але, якщо дівчина тут любить цього чоловіка і готова витратити час на пояснення йому, як зробити її щасливою, то все складеться.

Успіх шлюбу підвищується, якщо Ракіня за східним гороскопом Змія, це надає їй мудрості і терпіння.

Жінка Рак і Чоловік Рак

Коли сходяться два однакових знака, то це або крах, або успіх. У разі двох Раков – це 100% успіх. Якщо Рак полюбив Рака, то, швидше за все, це союз на все життя. Якщо вже сталася між ними любов, то тут є і загальні цінності, і схожі темпераменти. Але при всій схожості, цій парі разом ніколи не буде нудно.

Їм настільки добре вдвох, що вони можуть нехтувати суспільством. При цьому любовний човен навряд чи розіб’ється об побут, тому що поняття про ведення господарства часто схожі. Краща пара, ось як будуть говорити про них оточуючі. Звичайно, кризи бувають і тут, але долаються вони легко.

Жінка Рак – Чоловік Лев

Ракіня і Лев – це щасливий усвідомлений шлюб. У цих знаків зодіаку бувають часто спільні цінності, на чому і буде збудований їх союз. Безрозсудна пристрасть їх навряд чи захопить, зате вони зможуть вибудувати міцну сім’ю.

Для обох родина стоїть на першому місці, всі сили кинуті на створення затишку і комфорту. У цьому вони виправдовують очікування один одного. Головна характеристика цього союзу – безконфліктна пара.

Але така ідилія сімейного життя може привнести нудьгу в сексуальну сферу. Через що обидва можуть шукати розваг на стороні. В молодості Лев і Рак навряд чи будуть задоволені один одним, адже в цей період хочеться пристрастей.

А ось після тридцяти – це може бути чудова сім’я.

Жінка Рак – Чоловік Діва

Вони цікаві один одному, як об’єкт дослідження. Ракіня не може зрозуміти як цей чоловік здатний вести себе мужньо і жіночно одночасно. Він для неї загадка і цим її притягує.

Вона ж для нього інопланетянка, яка не може приборкати свої емоції. Вони довго не будуть довіряти один одному. Але вже коли довірятися, то стануть спорідненими душами.

Навіть, якщо їх шлюб не збережеться на все життя, вони все одно, залишаться один одному цікаві як друзі. Довіра, ось, що головне у відносинах цих знаків зодіаку.

У сексі вони теж будуть цікаві один одному тим, що весь час виходять на новий рівень одкровення.

Жінка Рак і Чоловік Терези

Сумісність для шлюбу у цих партнерів досить висока. Вони схожі один на одного, в цьому переваги і недоліки цієї пари. Ця пара відрізняється неквапливістю, їм завжди потрібен час, щоб прийняти рішення.

Їхні стосунки можуть зупинитися на етапі встречаній дуже тривалий час. Чоловікові тут протегує планета Венера, тому в стосунках завжди буде багато ніжності і романтики.

Якщо Ракіня і Ваги вирішили взяти шлюб, то це буде дуже зважене, добре продумане рішення.

Голосно сваритися вони не будуть, все будемо вирішуватися шляхом мирних переговорів. Можна подумати, що цього союзу не вистачає експресії, але це не так.

Чоловік Терези час від часу може спалахнути, приревнував, що буде підтримувати градус флірту в стосунках.

Відносини більш цікаві, якщо хлопець за східним гороскопом Мавпа, Бик або Коза, це надає йому артистизму, який привертає Ракине.

Жінка Рак і Чоловік Скорпіон

У цій парі відносини можуть початися зі пристрасті. Роман дійсно може бути бурхливим. Навіть, якщо відносини триватимуть недовго, пара все одно буде згадувати один про одного довго. А ось в тривалих відносинах доведеться потрудитися заради збереження інтересу в них. Скорпіон і Рак – це два абсолютно різних знака зодіаку.

Чоловік тут жадає нових горизонтів постійно, і в сімейному, і в сексуальній сфері в тому числі. Жінка ж, коли знаходить сім’ю, перемикається на сімейні турботи. Хлопця це може дратувати і засмучувати. Він може пред’являти своїй супутниці, що вона не виправдовує його очікувань.

На цьому грунті будинку можуть відбуватися скандали, через що, природно псується мікроклімат. Але є у цієї пари і перевага, вони не набриднуть одне одному. Обидва цікаві особистості, які прагнуть до самореалізації. Якщо їм вдасться налагодити комунікацію, то вийде сім’я.

Тут добре, якщо східний гороскоп чоловіки Дракон або Кабан, це додасть йому терпіння і мудрості.

Жінка Рак і Чоловік Стрілець

Доля рідко з’єднує в довгостроковому союзі ці два знака. У них занадто мало точок дотику. Стрілець чоловік відрізняється самозакоханістю і емоційністю, через що на нього й залежить виконання сімейних зобов’язань його може схилити тільки мудра і дуже спокійна жінка. Жінка Рак не така.

Вона скоріше буде вимагати від нього виконання зобов’язань, що Стрільця буде ще більше дратувати. Так, що сімейні відносини тут вийдуть, якщо хтось в парі буде дуже мудрий і хитрий. Якщо Стрілець за східним гороскопом Тигр, то у нього може бути більше бажання зв’язати себе узами шлюбу, це пом’якшує ситуацію.

Жінка Рак і Чоловік Козеріг

Рак жінка, сумісність з Козерогом вище середнього. Такі відносини можна охарактеризувати партнерськими. Тут хлопець і дівчина починають виділяти один одного в суспільстві через те, як вони проявляються в справі. Можливо, їх відносини розпочнуться на роботі.

Там Дівчина Рак розуміє, що поруч з нею надійний Козеріг, на якого можна покластися, який відрізняється чесністю і працездатністю. У такого і закохатися можна, адже в родині і любові він проявить ті ж якості. У цій парі буде чіткий розподіл обов’язків.

Причому необов’язково, що чоловік буде заробляти гроші, а дружина буде сидіти вдома. Може бути і навпаки. Козерогові подобається жінки, які вміють заробляти гроші.

Тут панує рівноправність і спільні домовленості. Якщо за східним гороскопом дівчина тут ще й Щур або Кролик, то вона буде піклуватися про те, щоб у відносинах був завжди високий градус флірту.

Жінка Рак і чоловік Водолій

Сумісність у любові приблизно 80%, а в шлюбі 60%. Тут знову-таки мова більше йде про вдалий і красивому романі, але не про шлюб на все життя. Для жінки Рака Водолій представляється справжньою загадкою, але не в хорошому сенсі цього слова.

Вона не знає чого від нього чекати і це тримає її в напрузі. Така напруга в любові підігріває стосунки в короткому романі, коли все зав’язано на сексі і до інших сфер життя просто немає діла.

Але, якщо мова йде про тривалі стосунки, то для Рака це скоро стає нестерпним.

З Водолієм для Рака не представляється можливим до кінця прорахувати ситуацію. А для Ракіні це справжній стрес. Їй незрозуміло його поведінку, а йому подобається, коли його вгадують.

Водолій для дівчини Рака навряд чи стане опорою, де вона вогняна Ракіня хоча б іноді може відчути себе слабкою жінкою або рівним партнером.

Тому ці відносини навряд чи триватимуть довго, причому, швидше за все, це вона від нього піде, втомившись від загадок.

Жінка Рак і Чоловік Риби

На питання з ким сумісний Рак жінка сміливо можна відповісти з Рибами. Ідеальна пара, ось, що можна про них сказати:

 • Тут і любовна сфера буде насиченою.
 • І сім’я буде міцною.

Вони схожі. У цих знаків зодіаку часто схожі цілі, мрії, але найголовніше за обома не постоїмо реалізація цих бажань. При цьому це не сухе ділове спілкування і досягнення загальних цілей.

Ні, їх спілкування наповнене легкими, цікавими бесідами, схожим гумором, теплотою і любов’ю, прогулянками під місяцем.

Цим знакам зодіаку разом буде добре, як в перший тиждень відносин, так і на десятому році шлюбу.

найулюбленіший чоловік для жінки – Рака. Сумісність зодіаку

Гороскоп сумісності – Рак.

Жінка рак і її совметімості – пікантні подробиці || Сучасна астрологія

Гороскоп сумісності – Рак

сумісність знака Рака зі знаками Лев, Діва, Терези, Скорпіон

Сумісність Рака з іншими знаками

РАК + СТРІЛЕЦЬ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

СКОРПІОН + РАК – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

РАК + РАК – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

Сумісність знаків зодіаку Рак жінка. Сумісність знаків зодіаку в любові.

# Рак сумісність знаків. # Секс. Взаємність. # Астрологія.

ЛЕВ + РАК – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

РАК + ТЕРЕЗИ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

рак сумісність гороскоп відносини зі знаками зодіаку

Рак і Стрілець. Гороскоп сумісності ♥ Любовний і сексуальний гороскоп

Джерело: https://ZagovorMaga.ru/astrologiya/sovmestimost-znakov-zodiaka/zhenshina-rak-s-drugimi.html

Рак – гороскоп сумісності знака Зодіаку

Особливості характеру Рака визначаються, по-перше, його правлячої планетою Місяцем, яка уособлювала собою періодичну зміну особи та настрою.

І, по-друге, стихією Рака – водою, чиї припливи і відливи залежать від загадкової і таємничої Місяця, загострює почуття Рака до межі.

До речі кажучи, алкогольні напої вкрай не рекомендуються Раку саме з цих двох причин: Місяць має сильне і непередбачуване вплив на все, так чи інакше містить в собі воду.

Встановлюючи з кимось контакт, Рак прагне заволодіти симпатією цю людину, включаючи весь свій м’яке чарівність. Однак, йому не до вподоби критичне ставлення з боку співрозмовника або підвищена конфліктність, починаючи з самої ранньої стадії спілкування. Таких контактів Рак буде намагатися згодом уникати, навіть незважаючи на їх можливий потенціал.

В цілому ж підозрілість Рака робить його досить замкнутим в спілкуванні з новими знайомими, тому для Раків особливо характерно кілька приятелів і лише дуже мала кількість справжніх друзів.

Найголовнішим сюрпризом для людей, малознайомих з зовні м’яким Раком, буде те, що, якщо довести його до вищої точки гніву, то він не посоромиться застосувати насильство.

Читайте також:   Чоловік-близнюки: характеристики жінок, які йому подобаються

У представників цього водного знаку чимало рис, якими можна захоплюватися: ощадливість, працьовитість, тверезість, чуттєвість, душевність і відданість близьким. Це дуже віддані люди, чиє розташування не завжди легко заслужити, а якщо це сталося, на Рака можна покластися на 100%. Романтичність, прихильність ідеалам і тяга до самопожертви – все це теж про Раку.

Як жінки, так і чоловіки Раки постійно відчувають потребу про когось піклуватися, при цьому маючи потребу в турботі самі. В цьому відношенні їх поведінка буде залежати від того, хто є поруч. Якщо поруч нікого немає, то і симпатичний домашній вихованець буде чудовим об’єктом турботи.

Допитливість і широкий кругозір Раков часто роблять їх мандрівниками, причому найчастіше вони вибирають, як нескладно здогадатися, місця ближче до річок, морів і океанів.

І Рак всією душею радий, коли партнер підтримує його в прагненнях до подорожей. Але, якщо партнер пасивний і цього не відбувається, то Рак зможе зрушити з місця лежачий камінь.

Наприклад, якщо цей затверділий камінь партнер з числа знаків землі.

Підказка: Рак – в першу чергу водний знак. А, значить, дуже емоційний, нехай і всередині, і чуттєвий. Звертайте, перш за все, увагу на сумісність емоцій і серця в детальному розрахунку пари за датою народження.

Чек-лист недоліків Рака

 • Чи готові ви миритися з нервозністю і нерішучістю Рака?
 • Чи здатні слухати потоки ностальгії про те, як добре було раніше?
 • Чи вистачить у вас терпіння тримати в собі неприємну Раку критику?
 • Чи зможете ви пробачити його за те, що він не любить визнавати своїх помилок?
 • Чи не будете ви здивовані його періодичним відходам «в себе»?
 • Ви вже півроку спілкуєтеся, але Рак так і покликав / -ла вас на побачення? Це нормально.
 • Вам не здається кумедною серйозна і жорстка маска Рака, яку він намагається часто тримати на людях?
 • Чи не обманюєте ви себе тоді, коли вважаєте, що кращого коханця, ніж Рак, вам не знайти?
 • Чому Рак так довго і міцно тримається за безнадійні відносини?

Природна сумісність Рака всередині своєї стихії Води:> зі Скорпіоном, Рибами і Раком

Чи не занадто довірливому новим людям Раку легше зрозуміти представників власної стихії, ніж кого б то не було.

Скорпіон здатний зачарувати своєю ненаситністю і розвиненою інтуїцією, реактивні у фізичному плані і замріяні в життя Риби теж складуть йому відмінну пару.

З власним дзеркальним відображенням – Раком – представник знака здатний ужитися лише спочатку, але в майбутньому союз не дуже перспективний через інфантильності обох в парі.

Розвинена емоційність водної стихії допоможе парі сховатися від оточення в своєму тонкому світі, який стане притулком любові для Рака і Скорпіона, де Рак зможе взяти ініціативу в свої руки.

А, якщо його партнер Риби, то зайнятися побутом і господарством, поклавши всю відповідальність на них.

У той же час для двох Раков спільне перебування може обернутися в’язницею суворого режиму, де вони партнери стануть одне для одного похмурими наглядачами.

Найбільш вдалі пари стихії Води:

 • Рак-чоловік і Скорпіон-жінка
 • Рак-жінка і Риби-чоловік

Сприятлива сумісність Рака зі знаками стихії Землі: з Тельцем, Дівою і Козерогом

Сумісність з усіма земними знаками для Рака сприятлива. Адже саме його емоційності і душевності не вистачає часом твердим, як камінь, і сухим, як пісок, представникам Землі.

Турботливі, пристрасні і ніжні один до одного, Рак і Телець доповнюють і взаємно врівноважують один одного, забезпечуючи сталість і стабільність відносин, не нехтуючи при цьому зміцненням фінансів.

З Дівою Рак відмінно зійдеться на те, що кожен з них буде «підігрівати» іншого і в діловій, і в емоційній сфері. Для Рака корисним буде і те, що Діва зможе розкласти по поличках усі його душевні переживання.

А потім допомогти тверезо зважити всі ідеї і приступити до дій.

З Козерогом для Рака все складеться не так просто, адже вони є «Протилежностями», розташованими один проти одного на зодіакальному колі.

Навряд чи юні Рак і Козеріг зможуть реалізувати один з одним щось крім раптово розгорілася пристрасті.

Але ось дорослим партнерам може повезти куди більше – кожен з них знайде в іншому те, що шукав все життя, не чого не було ніколи у нього самого.

Найбільш вдалі пари Рака зі знаками Землі:

 • Рак-жінка і Телець-чоловік
 • Рак-чоловік і Діва-жінка
 • Рак-жінка і Козеріг-чоловік

Несприятлива сумісність Рака зі знаками стихій Вогню і Повітря: з Овном, Близнюками, Левом, Терезами, Стрільцем і Водолієм

Складні стосунки. Боротьба за лідерство і свободу, зловживання довірою, потреба в більшій увазі, ніж було приділено – ось що чекає ці пари з несприятливою сумісністю. А все криється в протиборстві води зі стихією вогню і різний підхід до життя в порівнянні зі стихією повітря.

Неконфліктний романтик Рак і невтомний авантюрист Овен будуть дратувати один одного, захопившись лише спочатку. З інтриганами-Близнюками Рак ніколи не відчує себе в безпеці, а спроби приборкати волелюбних Близнюків зазнають краху.

Життєрадісний Лев спочатку здасться кращою опорою мрачноватое Раку, але підтримувати ці відносини (і то недовго) Рак зможе, якщо вирішиться постійно поступатися Льву і лестити йому з приводу і без. Потреба Рака в яскравих почуттях навряд чи буде задоволена постійною тягою до інтелектуальної близькості, яку проявлять Терези.

Вічно кудись мчить і непідвладний Стрілець без жалю висмокче залишки нервів Рака. Обережність і нерішучість Рака здадуться Водолія жалюгідними, а яскрава інтимне життя, спочатку зв’язала обох, закінчиться розчаруванням.

Раки постійно потребуватимуть впевненості, що людина, з якою вони зв’язали долю – рідне для них істота. Уїдливість Водолія, іронічність Овна, себелюбство Близнюків, врешті-решт, відштовхнуть їх.

Раки зможуть по-справжньому гармонійно співіснувати лише з тими, з ким можлива справжня душевна близькість: з такими ж, як вони, іншими водними знаками або ж такими, що потребують них знаками землі.

Сумісність Рака з 12 знаками Зодіаку

Ці відносини буде корисні обом, але в справах, а не в сім’ї. Поруч з Овном Рак знайде упевненість і позбудеться від багатьох душевних мук. Рак зможе направити завзяття Овна у вигідне для обох русло.

Обидва зможуть непогано заробити, якщо на чолі буде стояти розважливий Рак. У сім’ї ж при тривалому контакті запал Овна до Раку швидко згасне. Та й Рак буде не раз обпалюватися про бездушність і агресію Овна.

Те, що добре працювало у діловому партнерстві, в родині розіб’ється об щоденний побут.

Якщо цим відносинам судилося відбудуться, то вони в тому чи іншому вигляді можуть тривати вічність. Тут є місце і справжнім щирим почуттям, і міцною братерську дружбу.

Більш «старший» брат Телець буде опорою і підмогою ранимою душі «молодшого» Рака і не дасть його в обиду. Рак ж з Тельцем поділиться своїми почуттями і внутрішнім світом, відкривши для Тельця нове і в його власній душі.

Як в справах, так і сім’ї цій парі все по плечу, поки вони разом.

Сусідські знаки Близнюків і Рака обидва романтичні і мрійливі. І на основі цієї схожості вони зазвичай починають відносини в період молодості.

Раки рідко кого особливо з знаків не свого кола пускають до себе в душу, але «дружній» знак Близнюків має на це шанси більше за інших.

Згодом, звичайно, Рак розчарується в поверховості Близнюків, у відсутності у них глибини почуттів, практичного підходу і в їх постійних прагненнях «наліво». Але в юності ці відносини здаються ідеальними.

Рак – Рак (Вода)

Тип відносин: «Я і моє дзеркало»

Рак, перебуваючи один, не може до кінця розібратися в собі, а що говорити, якщо такими в парі будуть обидва партнера? Душевна взаємопроникнення тут високо. І краще за все воно проявиться в юності.

Двом Рака буде легко відкритися один одному і почати відносини, але через якийсь час вони втомляться від постійних душевних метань, помножених в їхньому випадку на два.

Де їх чекає найсильніший успіх, так це в фізичний стороні, тому що чуттєвість кожного знаходить 100% відгук в партнері.

Лев більш впевнений, сильний, як особистість, успішний в суспільстві і комунікабельний – Рак одночасно заздрить кращим сторонам партнера і вчиться їм у нього ж. Якщо їх пов’язує одна справа, то під керівництвом Льва вони можуть досягти загальних цілей.

А ось в сім’ї, де повинна домінувати сфера емоцій і почуттів, буде все не так гладко. Лев своїм зайвим позитивом і нерозумінням глибини душі Рака доведе останнього до нервового зриву.

І тут вже хто кого: або вода погасив вогонь, або вогонь випарує воду.

Пара хоча і непогано сумісна, але все ж задоволена рідкісна в життя. Виникають складнощі з ініціативою в цих відносинах. Особливо в парі чоловік-Рак і жінка-Діва.

Зате Рак один з небагатьох, хто може на інтуїтивному рівні «розгадати» Діву. Адже по-справжньому вона дуже чуттєва і ніжна, тоді як на вигляд може здаватися досить зовсім інший. Бути за «старшого» у парі – Раку.

Тому, якщо з Дівою намітилася взаємна симпатія, то Раку потрібно діяти.

Завдяки положенню і статусу знака-покровителя Терезів і увійшовши до них в довіру, Рак може значно просунутися в кар’єрі і своє становище.

Але, навіть якщо Терези виявляться вельми прихильні до Раку, то чекати відповідних бурхливих почуттів і романтики буде для Рака помилковим. Це успішні ділові відносини, але сімейне вогнище навколо них не розпалити.

Душевні пориви Рака в кращому випадку тільки потішать холодних в емоційному плані Терезів.

З примхливим, але таким привабливим «дитиною» -Скорпіоном Раку нудьгувати не доведеться.

Якщо Рака в емоційному плані можна порівняти з приливає і відливає морем, то Скорпіон – це просто цунамі пристрасті і почуттів, причому з’являються буквально на рівному місці.

Справитися в цьому відносини Раку зі Скорпіоном буде непросто, хоча і вплив Рака на Скорпіона дуже заспокійливо і розслабляючи. Загальна водна стихія дає хороший прогноз цій парі але за умови збереження розсудливості у обох.

Рак – Стрілець (Вогонь)

Тип відносин: «Удав і кролик»

Дивно, але такий сильний і свавільний знак, як Стрілець, може скоритися м’якому і душевному «удава» -Раку. І, чим більше Стрілець буде закохуватися, тим сильніше у нього буде розвиватися залежність і затягуватися поводок на шиї.

Рано чи пізно Стрілець цього не витримає. Як, втім, і відбувається у всіх романах «Удава і кролика». Зате Рак зможе по повній скористатися владою над власним «кроликом», отримуючи від нього все, що заманеться.

І тому випускати поводок з рук йому не дуже-то і захочеться.

Дуже різні і дуже гармонійні в парі при всіх своїх відмінностях. На жаль, часто Рак виявляється занадто м’який для Козерога і Козеріг занадто упертий і грубий для Рака.

Це заважає їм налагодити перший контакт, так і залишившись незрозумілими один одним. У разі успіху глибині почуттів і широті відкриттів в цій парі можна позаздрити.

Але всьому є своя ціна: ці різні знаки зустрічаються, що разом долати різноманітні проблеми в їх спільній долі і переходити на нові щаблі.

Рак – Водолій (Повітря)

Тип відносин: «Кролик і удав»

Рак, зустрічайте свого «удава» – Водолія. Це безсердечний експериментатор здатний провести з вашими почуттями і душею не найприємніший в кінцевому підсумку у вашому житті досвід. Хоча, можливо, дуже навіть приємний для початку, як вам здасться. Холодний інтелект Водолія настільки привабливий, наскільки і згубний для Рака.

Рак – Риби (Вода)

Тип відносин: «Дитина і батько»

Хороша комбінація для Рака, де Рак нарешті може розслабитися і залишити ініціативу Рибам. Обидва романтичні, чуттєві, дбайливі і хоча б на саму частку творчі особистості.

Але мрійливість Риб зберегла більше творче начало, тоді як мудрий Рак більш практичний.

Ці дві ключові сфери знаків здатні разом проявити себе і в дружбі, з якої зазвичай починаються ці відносини, і в родині, і в побуті, і в фізичної стороні відносин. В ідеалі це успішний творчий союз.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/rak/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *