Жінка-риби: сумісність з іншими знаками

Люди, народжені під сузір’ям Риб, мають тяжінням для представників інших знаків. Вони підкуповують своєю загадковістю, глибиною, толерантністю і спокоєм. До вибору партнера ставляться серйозно: шукають людину, яка буде розділяти їх світогляд, допомагати справлятися з емоційними труднощами і оточувати любов’ю.

Зміст приховати

З знаками стихії Води

Між представниками стихії Води панує взаєморозуміння, близькість, гранична духовна сумісність. У таких парах люди дуже чутливі до настрою і потреб один одного.

рак

Союз, в якому люди збігаються на всіх рівнях: емоційному, моральному, духовному і фізичному. У парі виникають відносини типу «дитина – батько», причому роль дорослого дістається Рибам. Це дає їм можливість реалізувати потребу в турботі і опіці, а Ракам дозволяє відчувати себе захищеними.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знакамиДетальніше про сумісність знаків Зодіаку: 

 • з чоловіком-Раком представниць знака чекає взаєморозуміння і насичене сексуальне життя, а також вагома підтримка в побутових питаннях;
 • з жінкою-Раком у Риб будуть наповнені ніжністю і турботою відносини. Однак обидва партнери досить ревниві і схильні проявляти почуття власництва.

риби

Партнери розуміють один одного на рівні підсвідомості, але коли справа доходить до реального життя, починаються труднощі.

Хоча на основі загальних переживань і потреб пара цілком може побудувати своє щастя.

З одного боку, тут панує повна гармонія, з іншого – є ризик накопичення образ в результаті замовчування проблем. Часто такі союзи прагнуть зберегти навіть застарілі себе відносини.

Скорпіон

Тільки Скорпіон може забезпечити народжених під дванадцятим знаком Зодіаку глибокої ніжною прихильністю, про яку вони мріють. У цієї пари часто відсутня період «притирання»: вони відразу відчувають в партнері споріднену душу. Провідну роль в союзі займає Скорпіон, якого Риби сприймають як мудрого вчителя.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знакамиПара максимально сумісна на рівні емоцій і інтуїції:

 • відносини з чоловіком-Скорпіоном засновані на взаємній підтримці, турботі і щирості. Знаки відмінно справляються із загальним побутом, але Риб часто стомлює напористість і агресивність партнера;
 • підтримка жінки-Скорпіона дасть її обранцеві стимул до досягнення цілей, проте в такому поєднанні можливі обопільні зради.

З знаками стихії Землі

Союзи зі знаками стихії Землі у Риб складаються багатогранні і продуктивні. В цьому випадку Тельці, Козероги і Діви тягнуться до їх енергії, а натомість намагаються зрозуміти нескінченні турботи.

Телець

Часто такі відносини починаються з конфлікту, адже обом сторонам важливо переконатися, що у потенційного партнера сильний характер. Тому в результаті виходить дуже міцний і сильний духовний союз, в якому немає лідера.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знакамиТелець буде захищати коханого від хвилювань і стримувати від необдуманих вчинків, а Риби наповнять його життя романтикою і дадуть стимул до розвитку:

 • незважаючи на те, що Тельця мотивує життя з жінкою-Рибами, він не приймає її непрактичність і часто ревнує. Це стає приводом для сварок;
 • відносини з жінкою-Тельцем протікають в повній гармонії, обидва партнери знаходять в них необхідну підтримку і турботу. Часто такі пари довгий час живуть разом, не вступаючи в шлюб, що гальмує їх розвиток.

Діва

Знаки – повна протилежність один одному, і якщо на сексуальному житті це позитивно позначається, то в побуті спільне існування буде коштувати їм чималих зусиль.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знакамиЧим старше партнери, тим більше шансів на міцний союз:

 • в союзі з чоловіком-Дівою жінка знаходить захист, а її обранець – натхнення. Однак парі складно налагодити емоційний зв’язок, особливо коли її постійно підривають сварки на грунті різного ставлення до грошей;
 • у відносинах з жінкою-Дівою чоловік знаходить стабільність, але регулярно мучиться від ревнощів і почуття власництва.

Козеріг

Любов цих знаків зазвичай починається з дружби. Вони відмінно доповнюють один одного: Риби знаходять в союзі спокій, а Козеріг нові емоції.

У Риб і Козерогів абсолютно безвідповідальне ставлення до грошей, тому розраховувати на безбідне життя не варто:

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

 • чоловік-Козеріг робить партнерку більш приземленою, що, безумовно, йде їй на користь, на відміну від ревнощів, нерозуміння, неуваги і спроб обмежити в правах;
 • в парі з жінкою-Козерогом Риб чекає емоційне вигорання: зайва наполегливість партнерки буде регулярно вганяти чоловіка в депресію. У всьому іншому улюблені впливають один на одного позитивно.

З знаками стихії Вогню

Представники стихії Вогню, аналогічно Рибам, діють рвучко і завжди покладаються на інтуїцію. Тому відносини знаків зазвичай виявляються складними і заплутаними.

Овен

 • У знаків протилежні смакові переваги і світогляд, але при цьому вони готові терпіти всі недоліки один одного.
 • Риб привертає образ цілеспрямованого «лицаря», а Овна – необхідні йому підтримка і доброта:
 • Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками
 • союз з Овном-чоловіком забезпечить удачу знакам в будь-яких спільних починаннях. Але нерозуміння Овном душевного стану своєї коханої призводить до її емоційного вигорання;
 • гармонійний союз з жінкою-Овном можливий для Риб тільки в разі, коли чоловік готовий підкоритися. Але навіть тоді йому все одно буде не вистачати чуттєвості і підтримки.

Лев

 1. Такий союз вважається утопією, адже в ньому знаходяться незалежний Лев і ранимі Риби.
 2. Однак кожен з них виносить з цих відносин щось своє: перший відкриває новий світ почуттів, а другий отримує захисника, по вуха закоханого і готового виконувати будь-які примхи.
 3. У парі Воді дістанеться планування, а Вогню – досягнення цілей:
 • чоловіки-Леви часто виявляються диктаторами, що не бажають розуміти почуття своєї обраниці. Відносини можуть складатися добре, якщо жінка навчиться маніпулювати партнером;
 • жінка-Лев завжди буде намагатися стати головною в стосунках. Якщо така позиція влаштовує чоловіка, то тривалий союз можливий. Але на практиці частіше такі пари утворюються з розрахунку.

Стрілець

Поєднання знаків є досить конфліктним: Стрільці не витримують драму, в якій Риби постійно перебувають, і ті закриваються від партнера. Люди, народжені під цими знаками, мають протилежними поглядами на життя.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знакамиЗнаки більшу частину часу проводять в суперечках, намагаючись переконати партнера у своїй правоті:

 • з чоловіком-Стрільцем Риб чекають поверхневі відносини, побудовані на ревнощів і нерозумінні життєвих принципів один одного;
 • Жінка-Стрілець буде намагатися переробити партнера і переводити його ревнощами. Однак фізична сторона відносин завжди буде наповнена пристрастю.

З знаками стихії Повітря

Рибам доведеться складно зі знаками стихії Повітря, адже ними не вийде маніпулювати. Ускладнює ситуацію і те, що люди, народжені під сузір’ями цієї групи, ставлять інтелект вище емоцій.

Близнюки

Пристрасні, але повні протиріч відносини – ось що чекає представників цих знаків. Близнюки будуть прагнути розкусити загадковий водний знак, а той, у свою чергу, знайде прекрасного слухача.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знакамиНароджений під сузір’ям Близнюків відкриє для партнера нові можливості, наділяючи його рішучістю і спонтанністю, а натомість отримає мудрого порадника:

 • з чоловіками-Близнюками Риб зазвичай пов’язують поверхневі відносини, засновані на фізичної близькості і інтерес. Підтримки, розуміння і співчуття від чоловіків-близнюків чекати не варто;
 • з жінкою-Близнюками чоловіка-Риби чекає насичене сексуальне життя, повна експериментів. Однак розбіжність світогляду рано чи пізно призведе до розчарування в партнері.

ваги

Чим молодше і недосвідчені Риби, тим більшим ідеалом їм здаються Терези. Властива водним знакам інтуїція в цьому випадку відключається, і вони стають заручниками прагнення розібратися в партнері. Через що регулярно жертвують собою в догоду маніпулятору. При цьому конфліктів в таких парах практично не буває.

Довготривалі стосунки можливі за умови, що відбудеться зближення на духовному рівні:

 • в компанії чоловіка-Терезів Рибам цікаво проводити час. Але Ваги – не найкращий варіант супутника життя для них. Чоловіки цього знаку абсолютно не розуміють переживань коханої і не готові терпіти часті зміни її настрою;
 • з жінкою-Терезами чоловіка чекають романтичні та чуттєві відносини, але ніколи не можна бути впевненим в щирості партнерки: найчастіше жінка цього знаку просто використовує чоловіка-Риби.

Водолій

У людей, народжених під цими знаками, різні звички, характер, ставлення до проблем і погляди на життя. Водолій занадто холодний і відсторонений для Риб, а довгі роздуми і істерики його швидко стомлюють.

Знаки можуть знайти духовну спорідненість через творчість:

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

 • жінка-риби і чоловік-Водолій доповнюють один одного і мають фізичну сумісність, але через різного світогляду обидві сторони найчастіше розцінюють цей союз як тимчасовий;
 • з жінкою-Водолієм у Риб є шанс побудувати міцні відносини, якщо в них вступають зрілі особистості, які разом ростуть і розвиваються.

Відео по темі

Про сумісність Риб з іншими знаками Зодіаку в відео:

Чутливим, які потребують любові Рибам слід уважно вибирати партнерів, адже відкритість почуттів робить їх уразливими і вразливими. Кращими для них, згідно астрології, будуть союзи з Раком, Скорпіоном і Козерогом. Найгіршими – з Терезами, Близнюками і Стрільцями.

Джерело: https://ezoterica.club/astrologiya/sovmestimost-ryb.html

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками зодіаку зодіаку

Вплив знака зодіакального кола відбивається на всіх вчинках, звичках і пріоритети людини. Велика роль у впливає стихії в особистих відносинах.

Сумісність жінки-Риб з іншими знаками настільки непередбачувана, що часом сама володарка двоїстого характеру не здатна впоратися з власними бажаннями.

Вона хоче любові, але прагне до свободи і саморозвитку, шукає спокою, але постійно потребує бурі емоцій.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

характер знака

Жінки під знаком Риби поєднують в собі все те, що шукає чоловік будь-якої стихії. Вони спокійні, поступливі, але завжди прагнуть до нових вражень. Їх називають ідеальними жінками, тому що з Риб виростають добрі матері і розуміють партнерки.

Останній знак зодіаку зібрав в собі всі якості інших стихій. Характер Риб настільки різноманітний, що вони і самі не здатні відповісти на питання, які вони справжні.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

чоловіки

Чоловік такого знака не відрізняється стійкими переконаннями. Він часто замкнутий в собі і не впевнений у всьому, що робить. Йому складно створити сім’ю або довгі роки грати роль ідеального чоловіка. З такими знаками складно знайти спільну мову. Єдина сфера правильного розвитку для чоловіка водної стихії – це мистецтво і творча професія.

жінки

Жінка водної стихії є повною протилежністю чоловікові. Все слабкості, зібрані в знаку, дарують їй чарівність, наївність і крихкість. Чоловіки прагнуть про таку жінку піклуватися, захищати її від негараздів навколишнього світу.

Які характерні риси в жінки-Риби:

 • розсудливість;
 • добродушність;
 • легкість;
 • вона часто витає в хмарах;
 • мрійливість;
 • чуйність;
 • миролюбність.

Жінка спокійна, але рівно настільки, наскільки оточуючі не зазіхають на межі створеного нею світу. Як тільки хто-небудь вторгається в її особистий простір, представниця знака показує іншу частину своєї натури – відстоювання справедливості для неї на першому місці.

У разі необхідності представники водної стихії виявляють стійкість і навіть жорстокість. Такі жінки вміють любити, хоча до вибору обранця ставляться дуже обережно. Якщо їх один раз зрадили, виказати довіру в майбутньому для них стає справжньою проблемою.

Союзи в любові і сімейних відносинах

Поєднання двох знаків зодіакального кола – це унікальна подія. Кожен партнер вносить у відносини щось своє, він змінюється, посилює приховані риси характеру. Сумісність жінки-Риб з іншими знаками зодіаку примітна гнучкістю, властивої тільки заключного знаку кола.

У відносинах знака Риби намагаються повністю віддатися партнерові. Вони створюють видимість патріархату: в такій поведінці прихована особлива сила жінки. Вона знає, коли промовчати, а коли показати свій непростий характер. Гороскоп сумісності для Риб завжди наповнений безліччю сюрпризів: відносини партнерів безпосередньо залежать від віку жінки, від її самореалізації і виховання.

Читайте також:   Романтичне побачення: 100 оригінальних варіантів ідей

Овен

Сумісність двох знаків становить трохи більше 85%. Жінка в такій парі мрійлива і романтична. Чоловік-Овен відрізняється напором, силою духу, якоїсь деспотичність. У такому союзі протилежності притягуються.

Вона шукає захист, спокій, а він – зачарований тонкої натурою представниці водної стихії, не здатний встояти природному магнетизму. Характеристика відносин в любові: союз міцний, але з частими конфліктами. Закоханим складно зрозуміти один одного, особливо в побутових справах.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Телець

Сумісність Риб і Тельця становить 82%. Про такі союзи говорять, що вони подібні до спалаху. Відносини виникають так швидко, що партнери не встигають отямитися. Вона тепла, привітна, поступлива жінка, а він на противагу – закритий, холодний і таємничий.

Партнерам нелегко будувати міцні відносини, але їх спільне бажання залишатися разом переважує всі недоліки союзу. Характеристика таких пар не найсприятливіша, і як тільки Рибам набридне розгадувати загадки Тельця, закохані розходяться.

Близнюки

Один з найгірших спілок для водної стихії. Близнюки є екстравертом. Вони все показують, все розкривають. Відсутність загадки тільки половина біди. Для знака Риби такий чоловік – це дратівливий чинник. Він постійно намагається підштовхнути жінку до одкровень, що зовсім не властиво представниці водної стихії.

Сумісність закоханих ледь доходить до 80%. Якщо пара і складеться, до шлюбу вона не доживе – один з партнерів втомиться грати зручну для коханої людини роль.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

рак

Рак і Риби – два схожих знака. Їх сумісність коливається від 80 до 85%. У такому союзі вирішальним є вік. Чим старше чоловік, тим більше шансів на успішний результат відносин. Жінка в союзі зобов’язана поступатися, щоб зменшити кількість конфліктів.

Лев

Риби швидко знаходять спільну мову з Левами. Їх сумісність становить 95%. У такій парі жінка проявляє свої кращі якості. Вона ніжна, турботлива, ранима. У чоловіка-Лева багато пристрасті. Він схожий на вогонь, постійно додає відносинам гостроти. Пристрасть закоханих часто переростає в щиру і віддану любов.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Діва

Знаки Діви і Риб на 100% сумісні, особливо в поєднанні ніжної жіночої натури і вічного двигуна нових ідей – чоловіки. Таким знакам ніби судилося бути разом. З першої зустрічі вони відчувають непереборну тягу один до одного.

Що обіцяє гороскоп закоханим:

 • якісну сексуальне життя;
 • невичерпний інтерес;
 • надійний шлюб.

Між знаками безліч відмінностей, тому першочергове завдання закоханих – знайти правильну взаємодію. У союзі часто бувають сварки, але вони дозволяють приходити до компромісу.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

ваги

Ще одне стовідсоткове попадання за знаками зодіаку – Риби і Терези. Між знаками виникає особливий зв’язок з першої секунди. Вона шукає гармонію, а він, створивши навколо улюбленої ідеальні комфортні умови, ніколи не просить кохану стати приземленою.

Скорпіон

Ідеальне поєднання двох знаків зодіаку – водна стихія і Скорпіон. У любові партнери використовують суперечливі риси характеру, щоб дивувати один одного. У такій парі Рибам доведеться бути більш поступливими і терплячими.

Стрілець

Низька сумісність в шлюбі і любові у Риб зі Стрільцями. Союз приречений з першої зустрічі. Потенційних партнерів об’єднують спільні цілі – вони обидва загадкові, невловимі. Створити міцний союз таким людям не вдасться.

Козеріг

Сприятливий прогноз в шлюбі і любові між спокійним, розсудливим чоловіком-Козерогом і натхненній, добродушною представницею водної стихії. Відносини таких партнерів засновані на взаємній повазі і захопленні. Закохані рідко сваряться і часто приходять до спільного рішення.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Водолій

У шлюбі Водолій прагне огорнути свою партнерку затишком і захистом. Він напористий, але ніжний. Якщо Водолій не буде занадто задушливе в своїй турботі, він зуміє завоювати серце жінки знака Риби. Партнерці в таких відносинах часто не вистачає свободи дій. Їй доводиться підлаштовуватися, щоб не засмутити коханого чоловіка.

Пара двох Риб

Гороскоп представників однакового знака для Риб максимально сприятливий. Обидва партнери звикли жити, задовольняючи власні бажання: вони в міру амбітні і поступливі.

Якщо такі партнери зуміють знайти спільну мову і направити енергію в одну сторону, для них не буде ніяких кордонів. У відносинах двох Риб важливий баланс. Закоханим не можна виявляти зайвий егоїзм. Сумісність закоханих одного знака становить 100%.

Джерело: https://duhmaga.ru/astrologiya/zhenshchina-ryba-sovmestimost-s-drugimi-znakami.html

Характеристика жінки-Риби по знаку зодіаку – жіночна особа

Жінки-Риби відрізняються непередаваним шармом, витонченістю і витонченістю, характерним тільки для дам цього знака зодіаку. Вони суперечливі і непередбачувані і від цього в більшості випадків страждають і самі.

Якщо зібрати воєдино основні характеристики жінок-Риб за знаком зодіаку, то можна побачити деяку закономірність у зовнішності і рисах характеру.

Наприклад, пані цього знаку володіють глибоким, важким поглядом, найніжнішої прозорою шкірою, нечіткими рисами обличчя.

Народжені під впливом планети Нептун, жінки мають стрункі, тендітні фігурки, під планетою Юпітер з’являються щільні і великі пишечки.

Жінок-Риб відрізняє характерна пластика рухів , кожен крок, жест або міміка наповнені неповторною плавністю і легкістю. З них не виходять фатальні красуні і жінки-вамп, вони підкорюють своєю чарівністю і ніжністю.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Піднесена і романтична жінка-Риба

З точки зору здоров’я, жінки, народжені ближче до кінця дії періоду впливу знака зодіаку Риби, менш стійкі до будь-яких негативних факторів. Це відноситься і до області психології, і до фізичному здоров’ю. Найбільш часто страждають органи травлення, нервова і лімфатична системи .

Характер дівчини-Риби багатогранний, їй притаманні такі риси , як:

 • романтичність і височина;
 • справжня жіноча слабкість;
 • відторгнення конфліктних ситуацій і людей, які викликають бажання конфліктувати;
 • тактовність і інтелігентність;
 • розуміння і співчуття до ближнього.

Більшість астрологів абсолютно впевнені, що зміна настрою дам цього знака зодіаку безпосередньо залежить від місячних фаз.

В повний місяць у них завжди піднесений настрій, молодик викликає занепад моральних і фізичних сил

Основні недоліки жінок-Риб наступні:

 • схильність до плаксивості;
 • бажання згустити фарби навіть при самому незначному подію.

Жінка-Риби звикла з кожною людиною знаходити спільну мову , шукати певний підхід, намагатися добитися консенсусу. Основна причина такої поведінки криється в тому, що її сутність на підсвідомому плані боїться бути втягнутою в конфлікт. Найчастіше, щоб врятуватися від насувається бурі, дама цього знака зодіаку може прикинутися хворий.

У кар’єрі і на роботі жінки, народжені під знаком Риби, можуть вести себе зовсім по-різному. Одні вважають за краще все життя бути домогосподарками , їх просто лякає почуття відповідальності. Інші мають невгамовне бажання підкорити всі можливі кар’єрні висоти. Однак і тих, і інших приваблює матеріальне благополуччя.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Ідеальний чоловік для жінки-Риби – це люблячий чоловік

Дуже часто жінки цього знака зодіаку вибирають в якості справи всього свого життя роботу, безпосередньо пов’язану зі спілкуванням з людьми . З них виходять прекрасні лікарі, соціальні працівники, педагоги. Однак для більшості з них дуже важливо знати, що поруч знаходиться ідеальний чоловік, який в будь-який момент вкриє їх від усіх бід і негараздів своєї широкою спиною.

Сумісність жінки-Риби з іншими знаками зодіаку

Любов для жінки-Риби – це сенс всього її існування. Якщо вона щаслива в любові, то життя для неї набуває яскраві фарби. Жінка-Риба дуже переживає розрив відносин , завжди звинувачує тільки себе, якщо в парі нічого не склалося. Тому ідеальний чоловік для неї той, хто зможе довести свою любов, відданість і вірність не на словах, а на ділі.

Якщо зібрати воєдино всі характеристики жінки-Риби, то з упевненістю можна сказати, що вона і є та сама ідеальна супутниця життя, про яку потай мріє будь-який чоловік

Вона ніби зійшла з картин Рембрандта і за таких, як вона билися на турнірах прославлені лицарі Середньовіччя. Слова «фемінізм» і «емансипація» ніяк не поєднуються з образом цієї дами. Швидше для неї підходять епітети класиків: «трепет вій», «томний погляд», «дзюркотлива мова».

Хіба хоча б один чоловік відмовиться від можливості оточити турботою це безпорадне і беззахисне істота? Однак вибирати чоловіка для життя жінка-Риба буде незалежно від його статусу , положення, зовнішності або манери спілкування. Для всіх може стати повною несподіванкою її вибір, тому що він продиктований серцем та інтуїцією.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Дівчині-Рибі найбільше підходить чоловік старший за неї

Однак чоловікам варто пам’ятати, що одружившись на такій жінці, їм доведеться всю відповідальність за сім’ю взяти на себе. Їй буде абсолютно байдуже, як і де ви заробляєте гроші, скільки у вас зараз в кишені, головне – достаток у домі і душевний спокій .

Найбільше підходить для жінки цього знака зодіаку чоловік, який кілька старший за неї. Вона здатна зробити світ людини, який дасть їй кров, затишок і спокій безтурботним і щасливим. Однак до чоловіка будуть пред’являтися особливі вимоги – він повинен бути веселим, оптимістом і готовим на все заради жінки свого серця .

Добре сумісні жінки-Риби з водяними знаками зодіаку, до яких відносяться Рак, Скорпіон і Риби. Непогана сумісність зі знаками стихії Вогню, проте в даному випадку жінці потрібно буде спокійно сприймати все негативні прояви характеру партнера. Спокійні і врівноважені шлюби з повітряними і земними знаками зодіаку.

Таблиця сумісності жінки-Риби з чоловіками інших знаків зодіаку:

Знак зодіаку Совместімостьв любові Совместімостьв шлюбі Сумісність в дружбі і роботі
Овен Середня Середня Середня
Телець Середня низька Середня
Близнюки Середня низька Середня
рак висока висока висока
Лев висока Середня Середня
Діва Середня Середня Середня
ваги висока Середня низька
Скорпіон висока висока висока
Стрілець висока Середня висока
Козеріг висока Середня висока
Водолій висока Середня висока
риби висока висока висока

Жінка-Риба в ліжку

Жінка-Риба в сексуальному плані буде приваблива для багатьох чоловіків. Її жіночність, чуттєвість і еротизм буквально вчуваються в кожному русі і слові.

По суті, дама цього знака зодіаку звикла бути відомою, а це найкраща сумісність з чоловічою статтю, адже чоловікам, як природженим лідерам, подібна позиція жінки завжди імпонує, даючи можливість головувати в сексуальних відносинах.

Ранима і трепетна, жінка-Риба завжди вимагає підтвердження любові до себе , постійних запевнень в тому, що вона найважливіша в житті жінка для її коханого чоловіка.

Отримуючи то, що вимагає, вона буквально розквітає і з вдячністю дарує себе обранцеві

Як коханки жінка-Риба дивно імпульсивна, артистична. Вона завжди грає ту роль, яка найбільше подобається її чоловікові. Їй легко створити атмосферу шаленої пристрасті або затишною млості, якщо це необхідно обом. При цьому вона не може, та й не хоче говорити «ні» будь-яким фантазіям коханого в сексі.

Як завоювати дівчину-Риби?

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Сподобатися дівчині-Рибі можна, подарувавши шикарний букет

Внутрішні протиріччя дівчат цього знака зодіаку не дають спокою їм самим. Їм дуже складно справлятися з психологічними проблемами , що вже говорити про те, щоб вибрати гідного чоловіка.

Одного разу образивши дівчину-рибу, знову підкорити її серце вдасться навряд чи. Тому, щоб закохати в себе прекрасну представницю цього знаку зодіаку, скористайтеся деякими порадами:

 • Намагайтеся бути м’якше з партнеркою , не проявляйте надмірну строгість і наполегливість. Чим серйозніше ваші наміри переробити кохану, тим швидше вона від вас віддалиться. Спокусити дівчину-Риби можна тільки участю, увагою і м’якість. Вона повинна знати, що її точка зору враховується і до неї прислухаються. У компанії бажано піти на другий план і дозволити партнерці блищати.
 • Не бійтеся експериментів . Жінці-Рибі може сподобатися все – починаючи від гри на гітарі, до стрибка з парашутом, якщо вона до цього ніколи не ставила таких експериментів. Дуже добре, якщо ви маєте якесь цікаве хобі. Можна з упевненістю сказати, що вона буде з завзяттям підтримувати ваші ідеї і незабаром, розібравшись в нюансах, знайде особливе застосування вашим талантам.
 • Дівчина-Риби любить все ексклюзивне, незвичайне, креативне і нове. Вона просто обожнює мистецтво, живе творчими поривами і натхненням. Тому відмінний варіант для спокійного проведення часу – походи по театрах і музеях .
 • Якщо ви цінуєте свою свободу, в очах пані цього знака зодіаку це буде величезним плюсом для вас. Однак запам’ятайте, що вона цінує її не менш, а може бути, навіть більше. Їй потрібен чоловік, який розумів би це її прагнення.
 • Ці дівчата дивно життєрадісні хохотушки . Тому чоловік, здатний її розсмішити автоматично стає цікавим і привабливим в її очах.

Читайте також:   Якщо чоловік говорить, що обожнює вас: психологія і ознаки любові

Як зрозуміти, що дівчина-Риби закохана?

Дівчата-Риби чутливі, романтичні і чарівні . Любов для них джерело життя і в той же час, слабка ланка. Вони можуть годинами плакати з найменшого приводу, впасти в депресивний стан, але як тільки розуміють, що почуття у відповідь, розквітають, наче квітка на лузі в сонячний день після дощу.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Закохана дівчина-Риби

Зрозуміти, що дівчина-Риби закохана можна за деякими нюансам її поведінки:

 • Закохана дівчина-Риби намагається оточити предмет зітхань теплом, увагою, турботою. Вона дуже сприйнятлива навіть до самих незначних претензіями чоловіки, сприймаючи їх як знак відкидання і нелюбові.

Однак, якщо ви образили цю даму, ніякі пояснення не змусять її вам повірити, вона довго буде ридати в подушку, тільки потім почне тверезо сприймати інформацію

 • Закохана «Рибка» завжди вимагає підтверджень вашої любові до неї . Їй просто необхідно не тільки знати і бачити, але й чути душевні виливи чоловіки з приводу її незамінності в його житті. Абсолютно необхідно в даному випадку, щоб чоловік виявляв ревнощі, інакше для неї це не любов. Більшість представників сильної статі просто не розуміють подібних претензій, проте жінки-Риби вміють компенсувати всі недоліки своєї турботою, сексуальністю і чуттєвістю.

Однак так само швидко як загоряються почуттям, жінки-Риби можуть і охолонути. Якщо вони бачать, що чоловік просто не відповідає їм взаємністю, усуваються, і повернути їх буває неможливо. Дами цього знаку просто фокусують свою увагу на іншому претендентові. Жінки-Риби одні з найбільш вірних і відданих, вони здатні перевернути гори заради людини, який їх любить.

Подарунок для жінки-Риби

Жінці-Рибі точно не доведеться за смаком банальна шпилька для волосся , куплена в найближчому кіоску. Як мінімум вони промовчать, але жаль їх не буде меж.

Крім того, не варто підносити кухонне приладдя і техніку.

Цей варіант можна використовувати тільки в тому випадку, якщо ви на 100% впевнені, що дама мріє про дану модель кухонного комбайна або м’ясорубки.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Стильні аксесуари для ванної – відмінний подарунок жінці-Рибі

Найкраще подарувати жінці-Рибі:

 • З одягу бажано дамі цього знака зодіаку не дарувати нічого зовсім. Тільки якщо вона сама вам точно показала ту річ, яку хоче отримати і бажано приміряла.
 • Косметика, парфумерія та аксесуари для дами цього знака зодіаку важливі також, як тортик до чаю. Вона намагається бездоганно виглядати в будь-якій ситуації. Її слабкість духи і хороша косметика. Крім того, небайдужа вона і до коштовностей.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Комплект срібних прикрас з топазами, фіанітами та емаллю: сережки; кільце, все Sokolov (ціни по посиланнях)

 • Особливо вразять жінку-Рибу ексклюзивні предмети декору , талісмани, амулети, стильні дрібниці і прикраси.
 • З домашніх рослин можна віддати перевагу будь-які. Головне, не купити величезну пальму в маленьку квартиру.

Якщо ви дійсно хочете догодити жінці-Рибі, намагайтеся вибирати предмети для подарунка з тематичними принтами або малюнками водної стихії

Або можете піднести їй невеликий декоративний фонтанчик, акваріум з рибками і т. Д.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/harakteristika-zhenshhiny-ryby-po-znaku-zodiaka-zhenstvennaya-osoba.html

Жінка Риби: сумісність з іншими знаками в коханні

ZagovorMaga.ru »Астрологія» Сумісність знаків зодіаку »Сумісність жінки-Риби з іншими знаками Зодіаку

5358

Рейтинг статті

Кому-то ніжні, але вольові Рибки можуть здаватися надто владними, щоб пов’язувати з ними життя, інші ж знаки Зодіаку бачать в них ідеальну супутницю. Коли ж сумісність Жінки-Риби з іншими знаками вважається ідеальною, а коли союз буває менш успішним, дізнаємося прямо зараз.

Жінка-Риби: сумісність з іншими знаками

Сумісність жінки Риби

Що являє собою Жінка-Риба?

Загальна характеристика знака

З 20 лютого і до 20 березня народжуються люди під знаком Зодіаку Риби, чиєю стихією є Вода, а планетою-опікуном – Нептун. Водна стихія робить таких людей дуже чутливими та емоційними, а Нептун – обдаровує їх творчим натхненням і якоїсь невизначеністю по життю.

Люди-риби прекрасно розуміють, що справжнє щастя не в грошах, проте прагнуть жити по-королівськи. При цьому найближче майбутнє рідко їх турбує, вони довіряють течією життя, але не усвідомлюють, куди воно може їх занести.

Рибки часто не бачать меж дозволеного, чого б це не стосувалося – почуттів оточуючих людей, відносин і т.д. Їм зазвичай не цікаві думка або переживання оточуючих, особливо якщо перед ними стоїть якась важлива мета.

Вони можуть уражати, часом навіть із задоволенням. Однак, це не означає, що вони бездушні або злі.

Навпаки, швидше за все, таким чином вони закриваються від світу, який не завжди наповнений добрими і порядними людьми, а Рибка б так хотілося зворотного.

Їх не потрібно критикувати, але варто прислухатися до рекомендацій, які вони дають. Іноді вони забудуть про себе, але будуть допомагати іншим – це закладено в них природою.

У них непоганий імунітет, що особливо помітно, коли Риби стежать за своїм образом життя. Але все ж вони можуть частенько застуджуватись, хворіти на грип, страждати від деяких проблем з ногами і руками.

Жінки-Риби

Всі дівчата, народжені під знаком Риби, вміють зачарувати або правильніше сказати зачарувати. Це жінки в їх сучасному розумінні – сильні, незалежні, вміють постояти за себе, розвинені не по роках. Хоча в той же час, кожен чоловік буде відчувати себе мужнім і неперевершеним поруч з ними, в першу чергу тому, що саме так щиро вважають жінки-Риби.

До речі, це сильні суперниці, вони не звикли тиснути на чоловіків, вміють створити навколо них розслаблену обстановку одним тільки розмовою. Звичайно, вона може бути і вимогливою, і м’якою, і скандальною, і ніжною – все-таки це знак Води, і ніхто не знає, куди вона попливе. Ось так мила зовнішність може бути укриттям для залізного характеру.

Дівчата-Риби – чудові господині, вмілі як на кухні, так і в господарюванні і в догляді за усією своєю родиною. У любові – це сентиментальні натури, їх легко обдурити, не дивлячись на те, що вони і самі непогано обманюють. Згодом сентименти і боязкість породжують в ній страхи, через які вона закриється від усього світу і буде перебувати в повній самоті, що може її влаштовувати.

Рибки добре розуміють маленьких дітей, їх внутрішні світи бувають схожі. Тому вони не схильні карати своїх чад, опікують і балують їх.

Як впливає на жінок-Рибок рік народження?

Характеристика жінки-Риби може різнитися залежно від багатьох факторів: положення Місяця в момент народження, точного часу появи на світло, року народження і багато чого іншого. Зупинимося на вплив китайського гороскопу на Рибок, тобто на залежність між знаком Зодіаку і роком народження.

Найбільш загадковими Рибами будуть ті, які народилися в рік Щура, вони непрості в спілкуванні, навколишні просто не можуть їх зрозуміти. Але такі люди і не переживають через свою нелагідності, хоча товстошкірими їх теж не назвеш.

Вони романтичні і дуже відважні. Яскравими особистостями народжуються і Риби з року Дракона, іноді з дивацтвами і головою в хмарах, що властиво людям мистецтва.

Вони легко приймають рішення, їм подобається бути оточеними любов’ю і увагою.

Сильними і інтелектуально розвиненими є Риби з року Змії, в сексі у таких людей проблем не буде.

Бик передає Рибі гримучу суміш з упертості, зухвалості, мощі і непохитності. Це дуже енергійні люди, що володіють силою духу і вірні своїм переконанням. Такими ж рішучими і відчайдушними стають Рибулі з року Тигра і Коні, вони розраховують тільки на самих себе.

Якщо Риба народжується в рік Кота, це відмінні організатори і рішучі лідери, за ними завжди можна піти і не сумніватися, що мета буде досягнута.

Рік Свині і знак Зодіаку Риби – справжні реалісти з понад інтуїцією. Їх погляди можуть здаватися надто суворими, але їх зовнішність і харизма змушують до них прислухатися.

Півень-Риба – це вам не відкрита книга, це активна людина зі складним характером і нестійким емоційним фоном.

Так само неспокійні і емоційні Риби-Собаки, вони люблять допомагати друзям, навіть якщо це приносить незручності їм самим.

Коза передає Рибка не тільки впертість, але і пристрасть до життя, емоційність, що межує зі запальністю, а також робить їх ідеальними мамами і дружинами.

Хитра Мавпа передає свою якість Рибам, вони рідко виявляють свої побоювання і почуття, розумні, талановиті і вольові.

З якими знаками сумісні риби?

Будучи дванадцятим символом знаків Зодіаку, Рибки фактично перемішали в собі характеристики інших гороскопів, що вплинуло на сумісність жінки-Риби з іншими зодіакальними сузір’ями.

знаки Води

Природно, що з будь-яких символів Рибки найбільше будуть сумісні з такими ж водяними знаками:

Вони чуттєві, непостійні, «випливають» з будь-яких життєвих колотнеч, хоча і відносяться до людей настрою. Один одного ці троє розуміють з півслова, разом у них багато чого виходить.

Все-таки краща сумісність у жінки-Риби простежується з чоловіком-Скорпіоном – обидва стануть вірними подружжям, справжньою опорою своєму партнерові. Скорпіон з радістю стає чоловіком, який піклується біля своєї дружини, а коли потрібно – захистить, адже войовничості йому теж не позичати, все-таки він знаходиться під опікою планети Марс.

Рибка плюс Рибка одно щаслива сімейна пара, з боку нагадує двох неземних істот – вони постійно мріють і ставлять перед собою незвичайні мети. Зате в цій сім’ї панує підтримка і теплота відносин. Навіть якщо почуття згаснуть – вони зможуть не поранити партнера і піти з мінімальними втратами.

Любов з Раком виникає, як правило, з першої хвилини знайомства і триває все життя. Чуйність і оптимізм Рака відмінно зливаються з відповідальністю і ніжністю Риб.

Сприятливі знаки для Риб

Не дивно, що знаки Землі також відносяться до тих, з ким сумісна Риба-жінка, представниця Води, – ці дві стихії дружать завжди.

Читайте також:   Як отримати чоловічий оргазм: опис способів, методи посилення

З дівчиною-Рибкою добре себе почуває Козеріг, адже він надає їй все, що тієї потрібно для щастя – комфорт, матеріальне благополуччя, любов і турботу. Та й натомість він отримує чимало – чистий будинок, смачні вечері, увагу до своєї персони і т.д. Проблеми виникають лише тоді, коли Козерожка потрібно переступити через себе заради партнера, тому що він навряд чи на це зважиться.

З Тельцями вони дізнаються, що таке справжня пристрасть, але не забудуть про вірність і повагу, ці риси в парі виходять від обох партнерів.

Любов до душевного спокою, зручностей і розкоші об’єднує їх ще міцніше. Телець забезпечить сите існування, а Риби віддячать їх своєю сердечністю і атмосферою затишку.

Ось тільки якщо останні раптом захочуть посварити грошима, їх половинка ніколи цього не схвалить.

Точно таку ж стабільність в житті дають чоловіки-Діви, це і робить союз стійким: господарська дружина і працьовитий чоловік. Часом дружина здатна перейняти кращі якості у такого чоловіка, стати їм рівнею, якщо ж ні – хтось може полетіти з сімейного гніздечка.

До речі, дружба з Дівами навіть більш реальна і міцна, оскільки в таких відносинах у них більше точок дотику.

З ким несумісні риби?

Для знаків Вогню і Повітря сумісність з Рибами не така сприятлива, це:

 • Овен;
 • Близнюки;
 • Лев;
 • ваги;
 • Стрілець;
 • Водолій.

знаки Вогню

Любові з Овном вийде через сильні розбіжностей в характері, поглядах, поведінці і т.д., неспокійний Овен не для лагідних Риб. Зазвичай в житті така пара рідко буває щиро щаслива, хтось один точно страждає.

Така ж ситуація і з Левом – для них Рибки привабливі тільки в фізичному плані. Різниця моралі незабаром дає про себе знати.

Стрільці ж звалюються «як сніг на голову», зачаровують жінку-Рибу і розуміють, що не можуть жити з тією, хто беззастережно в усьому з ним не погоджується.

знаки Повітря

На підтримку вже відбувся відносинам можна відзначити, що якими б суперечливими були знаки Зодіаку, Рибки чи не єдині, хто вміють знайти спільну мову з представниками стихії Повітря.

З Терезами, наприклад, вони можуть міцно подружитися чи вести успішні справи. Можливо, покровительствующая Терезам Венера допомагає налагодити контакт з емоційними Рибулямі. Їх шлюби, правда, менш міцні.

З Близнюками теж не знайти тихе сімейне життя, та вони до неї і не прагнуть. Вогник може і спалахне, але його погасять гіркі сльози. Це абсолютно різні люди.

Справжня італійська родина виходить з Водоліями – тут буває і пристрасть, і скандали, але відсоток останнього, на жаль, більше. Їм краще буде просто дружити, а сім’ю заводити з іншими.

Риби-сумісності Гороскоп. Про те як розібратися в своїх почуттях до чоловіка.

Шлюбний гороскоп. Чоловік для жінки Риби

Жінка риби і її сумісність – пікантні подробиці || сучасна астрологія

Жінка – Риба. «Мрія Поета». гороскоп Риби

Працює в шлюбі знака Риби зі знаками Лев, Діва, Терези, Скорпіон

Гороскоп сумісності – Риби

Риба. Сумісність по знаку зодіаку на www.kreuzung.ru

# Риби сумісність знаків. # Секс. Взаємність. # Астрологія.

Дружина для чоловіка – Риби. шлюбний гороскоп

Сумісність риба жінка чоловік риби

Сумісність Скорпіон-чоловік і Риби-жінка

КОЗЕРІГ + РИБИ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

РИБИ + РИБИ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

Працює в шлюбі знака Риби зі Стрільцем, Козерогом, Водолієм, Рибою

ТЕРЕЗИ + РИБИ – Сумісність – Астротіполог Дмитро Шимко

Звичайно, з кожного правила буває виняток, тим більше, що наведені тут прогнози і не правило зовсім. Не варто переживати, якщо ви прочитали про погану сумісність між знаками, можливо, це стане підказкою, в якому напрямку працювати над відносинами.

Джерело: https://ZagovorMaga.ru/astrologiya/sovmestimost-znakov-zodiaka/zhenshina-ryby-s-drugimi.html

Жінка-Риби – сумісність з іншими знаками Зодіаку

Риби-жінка характеристика Камені для жінки-Риби Тотемна тварина риби

Жінка-Риби: сумісність з іншими знакамиЖінка-Риби мріє про розуміючому і ініціативному чоловікові, з яким вона створить міцну і щасливу сім’ю. З ким відносини складуться вдало, а з ким краще не починати спілкування, яка сумісність з чоловіками різних сузір’їв підкаже гороскоп.

Риби-жінка + Овен-чоловік

З цією людиною є всі шанси на щасливі довгі відносини. Овен упертий, він звик самостійно приймати рішення. Дамі знака Риби такий характер до душі. Вона із задоволенням поступається чоловікові роль лідера, залишаючись ніжною і тендітною леді. Однак занадто виражена пасивність може набриднути Овна, тому Рибі варто хоча б зрідка проявляти ініціативу.

Детальніше

Риби-жінка + Телець-чоловік

Союз цих знаків ідеальний. У них багато спільного, обидва цінують домашній затишок і душевний спокій. Партнери мають хорошу сумісність в сексі і в духовному плані, їм не нудно один з одним. Сварки в стосунках Риби і Тельця – велика рідкість. В основному їх відносини наповнені гармонією і взаєморозумінням.

Детальніше

Риби-жінка + Близнюки-чоловік

Сім’ї з цих знаків зустрічаються досить рідко. Справа в занадто різних характерах і світоглядах. Але якщо партнери закохуються одне в одного, то міцні відносини, все-таки, можуть скластися.

В такому випадку протилежність моралі навіть приносить їм користь.

Життєрадісний чоловік-Близнюки заряджає свою жінку енергією, а вона, в силу свого спокійного характеру, закриває очі на всі його недоліки.

Детальніше

Риби-жінка + Рак-чоловік

Відмінна сумісність. Партнери ніби створені одне для одного, у них схожий спосіб життя, цінності, пріоритети. Разом вони створюють свій маленький щасливий світ, в якому панує взаємоповага і розуміння.

Детальніше

Риби-жінка + Лев-чоловік

На початковому етапі відносин у партнерів складаються прекрасні відносини, завдяки сексуальну сумісність. Однак з часом обидва розуміють, що на одному інтимі союз триматися не може, а крім цього аспекту спільного у них немає. На цьому тлі починаються конфлікти і нерозуміння, після чого Лев і Риби вирішуються на припинення зв’язків.

Детальніше

Риби-жінка + Діва-чоловік

Цей знак Зодіаку не схожий на жінку сузір’я Риби. Але, як не дивно, в цьому випадку протилежності притягуються. Вони здатні наділити партнера позитивними якостями і створити міцний, непорушний тандем. Звичайно, це відбувається тільки в разі великої взаємної симпатії.

Детальніше

Риби-жінка + Ваги-чоловік

Не зовсім вдале партнерство, але союз, все-таки, має право на існування. Знаки можуть ужитися, але для цього їм доведеться наполегливо працювати над собою: Терезам – приділяти своїй дамі більше уваги, а їй – подарувати своєму чоловікові трохи свободи.

Детальніше

Риби-жінка + Скорпіон-чоловік

Це дуже міцний союз, оповитий містичними узами. Партнери, звичайно, мають різні характери, але вони настільки гармонійно поєднуються один з одним, що навіть викликають заздрість у оточуючих. У такому шлюбі немає місця для зрад, подружжя шанують сімейні цінності, поважають і люблять один одного.

Детальніше

Риби-жінка + Стрілець-чоловік

Неоднозначний союз. Партнери можуть розлучитися вже на початковому етапі. Причина – несумісність їхніх інтересів і амбіцій. А можуть і створити відмінну сім’ю, доповнюючи один одного відсутніми якостями. В цілому, розвиток відносин залежатиме від почуттів і намірів знаків.

Детальніше

Риби-жінка + Козеріг-чоловік

У сімейному житті партнерство знаків не зовсім вдало. Більш того, Козеріг і Риби можуть навіть не звернути друг на друга ніякого уваги, їх не притягає в сексуальному плані. Зате вони можуть стати вірними друзями. У такій ролі їм добре і легко разом, вони допомагають один одному у важких ситуаціях і завжди знаходять теми для цікавої бесіди.

Детальніше

Риби-жінка + Водолій-чоловік

Складний союз, який можливий тільки з великої любові. Водолій – цілеспрямована людина, для якої важлива кар’єра і успіх у професійній сфері. Він не розуміє бажання знака Риби жити тільки домашніми турботами і існувати в своєму маленькому світі.

Через це у партнерів спалахують нерозуміння. Водолій часто різко висловлює свою думку, жалячи даму гострими словами. Вона ж не звикла вихлюпувати своїх емоцій і виношує образу глибоко всередині.

Згодом ці недомовленості притупляють пристрасть і охолоджують відносини, приводячи до їх розриву.

Детальніше

Риби-жінка + риби-чоловік

Однакові знаки розуміють один одного з півслова. Вони спокійні і готові піти на компроміси заради другої половинки. Їх тандем гармонійний, повний взаємної поваги і підтримки. Партнери стають турботливими батьками, насолоджуючись своєю сім’єю і віддаючись один одному без залишку.

Детальніше

Джерело: https://onlymagica.ru/horoscope/zhenschina-ryby-sovmestimost

Сумісність Риб в любові і шлюбі

Риби – це один з найбільш привабливих і чарівних знаків Зодіаку. Їх вабить любов, захоплення і тепло, але в той же час, Риби жадають особистого простору і трохи самотності. Жінка-Риби здатна вмить вкрасти серце вподобаного чоловіка і присвятити йому всю себе, якщо вважатиме чоловіка гідним.

Сумісність у любові жінки-Риби

Кращим варіантом для жінки-Риби стане чоловік земної або водної стихії. Ідеальна сумісність жінки-Риби можлива тільки з сильним, щедрим, мужнім і незалежним у всіх сенсах чоловіком. Риби цінують особистий простір, тому партнер повинен поважати і приймати це. При дотриманні балансу сім’я-особистий простір-саморозвиток, пару чекає щасливе майбутнє і міцний союз.

Стихія Води (сумісність з Рибами, Раком і Скорпіоном)

Найбільш сприятлива сумісність Риб в любові всередині своєї стихії. Водні знаки зодіаку, як ніхто інший, розуміють Жінку-Риби в прагненні в саморозвитку і бажанні особистого простору:

Жінка-Риби і Риби-Чоловік – 90%

Даний союз приречений на успіх, так як партнери є повним відображенням один одного. При взаєморозуміння партнери формують чітку позицію “ми” і здатні разом буквально гори звернути. Недоліком союзу є лише надмірна мрійливість кожного з партнерів. Щасливий шлюб можливий при раціональному підході і певному контролі один-одного у фінансовій сфері.

Риби-Рак – 100%

Цей союз може стати міцною, ніжною і люблячою парою на багато років. У парі кожен готовий підтримувати один одного і розвивати кращі якості один одного. Гармонія в парі підтримується взаємовиручкою, розумінням і проявом любові у вчинках і словах.

Сумісність Риби-Скорпіон – 80%

Представники цих знаків відмінно доповнюють і гармонізують один одного. Жінка-Риби завжди може покладатися на партнера в даній парі, отримати підтримку і розуміння в будь-який момент. Скорпіон зможе повести жінку даного знака за собою і прийняти від неї лідерство у відносинах.

Стихія Повітря (сумісність з Терезами, Водолієм і Близнюками)

Найбільш міцний зв’язок і сумісність з жінкою Водолієм саме у повітряних знаків. Усередині своєї стихії Водолій зможе знайти свого вірного партнера і прекрасного супутника життя. Основою таких спілок стануть свобода і гармонія:

Риби-Терези – 50%

Представникам даних знаків буде нелегко разом, так як в характері партнерів занадто багато відмінностей. Але, також багато в них і спільного, що може подарувати союзу безліч любовних спогадів і незабутні моменти щастя. Пара жінок-Риби з чоловіком-Терези зможе досягти щасливого шлюбу, якщо порозуміється і сформує спільні цінності.

Джерело: https://superladies.ru/goroskopy/sovmestimost-ryb-v-ljuvbi/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *