Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Поцілунок між чоловіком і жінкою – це таїнство, потаємна і дуже інтимна частина взаємин. Дотики губами можуть бути різноманітними за насиченістю емоціями, вкладеним в них підтекстом. Якщо знати значення поцілунків і види поцілунків, то можна багато чого зрозуміти про партнера.

Зміст приховати
4 Що означають поцілунки в різні місця, частини тіла: психологія і пояснює різницю між чоловіками поцілунку. Значення поцілунку хлопця, чоловіки в шию, праву і ліву щоку, очі, лоб, руку, ніс, вухо, голову, плече, губи, глибокого з мовою, закритими і відкритими очима?

Поцілунки в різні частини тіла

Розтлумачуючи значення поцілунків від коханого або ще малознайомої людини, в першу чергу зверніть увагу на те, яка частина тіла була обрана для оральних ласк. Залежно від типу і запалу дотиків розшифровуйте наміри чоловіка і його плани на партнерку в майбутньому.

В губи

Дотики до губ можуть мати кілька значень: вітання, пристрасть, любов, духовну близькість двох людей. В даному випадку місце для ласк має менше значення, набагато важливіше як відбувається сам поцілунок.

Якщо чоловік впивається в рот дівчини з силою, то він явно бажає швидше отримати сексуальну віддачу. Якщо губи партнерів стиснуті, то їх відносини надламана, вони незадоволені один одним.

Дотики губами до куточка рота партнерки свідчать про невпевненість хлопця в відповідних почуттях дівчини. Він робить спробу боязко продемонструвати надію на взаємність. А ось тривалий поцілунок з мовою означає, що вас чекають тривалі, чуттєві відносини.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

В шию

Такий поцілунок обов’язково несе сексуальний сенс. Шия – ерогенна зона. Пестячи її губами і мовою, чоловік хоче порушити жінку. Партнерка чує часте дихання коханого, відчуває його пристрасть і бажання близькості. Такий маневр можна розцінювати як запрошення до інтиму і ознака серйозної фізичної, духовної прихильності.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

В лоб

Поцілунок від молодої людини в лоб означає подяку, ніжність. Це особливий знак уваги. Але він може свідчити про те, що хлопець сприймає дівчину як одного і нести не сексуальний підтекст, а тільки приятельський симпатію.

В щоку

Це ввічлива форма поцілую. Може означати промацування грунту, коли дівчина і хлопець знайомі недавно. Незнайомі люди використовують поцілунок в щоку в знак вітання на вечірках. Подібні дотику можуть бути холодними і пристрасними, а, значить, і розшифровуватися повинні по-різному.

Якщо чоловік чмокає жінку в щічку швидко, швидкоплинно, а потім віддаляється, він просто висловив радість зустрічі або попрощався по-дружньому. А якщо затримує губи на щоці, одночасно ніжно обіймає за талію, то він точно розраховує на продовження і подальше зближення.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

В ніс

Зазвичай це скороминуща ласка від мами чи тата милому дитині, а й хлопці можуть поцілувати дівчину в ніс в момент приємної розмови. Поцілунок в носик позначає прояв ніжності, няшності, зачарованості партнеркою.

В очі

Дотик губами до очей ще називають поцілунком ангела. Він позначає гармонію в парі, ідеальні відносини турботливого чоловіка до тендітної, ніжної і розпещеної дружині. Поцілунок в очі часто використовують для побажань гарного сну і доброго ранку в ліжку.

В вухо

Це однозначно пристрасний поцілунок, який можуть дозволити собі тільки грунтовно сблизившиеся пари в момент сексуальних ласк. Якщо інтиму у пари ще не було, а хлопець лоскоче вушко дівчата мовою, розглядайте це як натяк на бажання опинитися з вами в ліжку.

У верхівку голови

Це символ турботи і заступництва. Так цілують дітей батьки. Торкаючись губами до верхівки голови дівчини, чоловік показує свою турботу, силу і демонструє улюбленої, що взяв її під своє крило.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

значення поцілунків

За типом і виду поцілунку можна судити про характер чоловіка, його наміри, настрої в конкретний момент. Навчіться їх читати, розгадувати і побудувати відносини з протилежною статтю буде простіше.

французький

Максимально таємний поцілунок – це контакт з мовою. Таке дотик означає пристрасть, бажання, може ознакою довірчих відносин в парі. Якщо ініціатором поцілунку по-французьки став чоловік, він точно хоче інтиму з жінкою.

Техніка французького поцілунку

Техніка виконання поцілунку з мовою вимагає вправності і досвіду. Покрокова інструкція дій допоможе бути на висоті в відповідальний момент:

 1. Облизня губи, щоб вони стали вологими.
 2. Доторкніться до партнера губами, ніжно обійміть за спину, запустіть руки в волосся, гладьте шию.
 3. Запустіть свою мову рот улюбленого і пестіть кілька зон одночасно.
 4. Обвиває мову партнера, робіть кругові рухи.
 5. Злегка відсувайте мову і знову торкайтеся точковими рухами.
 6. Не забувайте дихати. Якщо дихання утруднюється, ненадовго переривається, продовжуючи торкатися один одного губами, ніжно покусувати.

Навчитися цілуватися з мовою нескладно, використовуючи відео уроки, розглядаючи картинки. Але діяти за шаблоном і схемою неправильно, кохану людину потрібно пестити так, як підкаже ситуація, серце.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

пристрасний

Це прикмета бажання, але не завжди істинної любові партнера. Чоловік демонструє, що нудьгував по коханої, не може більше стримувати емоцій. Поцілунки пристрасні частіше на початку відносин або після довгої розлуки.

жорсткий

Це емоційно наповнене дотик губами, мовою або навіть легке покусування партнерки. Хлопці використовують жорсткий поцілунок в різних ситуаціях: коли хочуть показати свою силу, правоту або заявити права на жінку.

Контрастний (то ніжно то жорстко)

Зміна темпу ласк справляють враження на партнерку, особливо, якщо у неї закриті очі. Контрастний поцілунок частіше використовується в прелюдії, щоб трохи зменшити запал пристрасті.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Ще один вид контрастного поцілунку – це дотику губами і мовою різної температури. Для досягнення потрібного ефекту спочатку наберіть в рот гарячий чай, а потім покладіть на мову крижинку.

Швидкий

Це може бути швидкий або швидкоплинний поцілунок в щоку або губи на першому побаченні. Так чоловік демонструє жінці симпатію, промацує грунт. Після подібної ласки слова вже не потрібні, жінка все зрозуміє сама.

блукаючий

Це подорож по верхній частині тіла партнера губами. Спочатку цілують губи, потім обличчя, шию, плечі ззаду. Такий маневр – відрізняючи підготовка жінки до сексу, але може використовуватися як розслаблюючий масаж, що знімає нервове напруження.

ніжний

Це легкий дотик губами до рота партнера. Хлопець і дівчина діють несміливо, швидко або повільно, демонструючи ніжність один до одного. М’який поцілунок зустрічається і в сімейних парах, коли люди прожили довгий час разом і хочуть проявити подяку.

облизує

Це ласки губ партнера мовою. Чоловіча половина рідко використовує такий вид поцілунків, оскільки він занадто ніжний. Якщо хлопець пестить рот дівчини таким чином, це говорить про його добром, дбайливому і романтичному характері.

З прикушення

Покусування губ партнерки показує палкість або невдоволення другої половини. Хлопці кусають губи дівчат, щоб продемонструвати ревнощі, злість. Зазвичай злегка або сильно прикушує нижня губа.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

З відкритими очима

Дивитися партнеру в обличчя і цілуватися одночасно притаманне тільки недовірливим, тривожним особистостям. Зверніть увагу на поведінку партнера в інші моменти спілкування. Навряд чи він бажає бачити вас дружиною або подругою на тривалий час.

Екстремальний

Це жаркий швидкий поцілунок в незвичайній позі, наприклад коли голова партнера перевернута на 180 градусів. У цей момент мова проникає глибоко в рот партнера і розпалює пожежу пристрасті.

З закритим ротом

Поцілунок з зімкнутими губами зазвичай не супроводжується обіймами, відбувається швидко, сухо. Це ознака напруженості партнерів, їх невдоволення. Ще так цілуються неемоційне люди, але вони часто виявляються вірними супутниками по життю.

вакуумний

Це поцілунок розвага, прикмета приятельських відносин в парі, а не пристрасних, любовних. Мета вакуумного поцілунку – зробити бавовна повітрям. Для цього партнер висмоктує повітря з рота улюбленої і різко розмикає губи.

одну губу

Дотики до однієї губі партнерки – це зворушлива і дуже ніжна ласка. Чоловік показує свою боязкість, визнає силу жінки і свою прихильність до неї як лідеру. Доречно використовувати його для примирення після сварки або вимолювання прощення з-а серйозний проступок.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Поцілунки і характер чоловіка

Точне значення поцілунків чоловіка до жінки можна вгадати, якщо розглядати дотику губами через призму характеру коханця. За допомогою наступних порад, ви зможете вибрати правильну тактику у стосунках і трохи зазирнути в майбутнє:

 1. Романтична натура.
  Чоловік-романтик при поцілунку обов’язково закриє очі, почуття захоплюють занадто сильно. Такий коханець схильний перебільшувати, фантазувати. З романтичним чоловіком жінка зможе дізнатися всю красу любові, відносин. Але бійтеся розчарувати романтика, зіткнувшись з реальністю, він може впасти у зневіру, навіть депресію.
 2. Артистична особистість.
  Чоловік-актор обожнює цілуватися на людях, викликаючи заздрість у перехожих і друзів. Це доставляє йому величезне задоволення. Насправді, за допомогою такої поведінки хлопець намагається підвищити свою самооцінку і позбутися від невпевненості в собі.
 3. Реаліст.
  Відноситься до життя і будь-яким її проявів серйозно, тому йому важко поцілуватися з закритими очима. Оцінює дівчину швидко, будує плани так само. Його складно обдурити, зачарувати, якщо жінка його зацікавила відразу.
 4. Ревнивий мачо, егоїст.
  Жінка в його уявленні – це власність, якою можна керувати, управляти. Поцілунок для такого чоловіка стає необов’язковою процедурою для підтвердження почуттів. У момент вираження ніжності, міцно стискає партнера, навіть до болю. Про бажаннях і почуттях близької людини думає рідко.
 5. Педант.
  Упаковує своє життя в обмежені рамки. Поцілунок завжди однаковий, відбувається за одним сценарієм. З таким хлопцем може бути надійно в житті, але неймовірно нудно.
 6. Базіка і торопига.
  Він хоче все і відразу: поцілунку, ліжку, спілкування по-дружньому. Яскравий, емоційний, дуже балакучий хлопець цілується пристрасно, жарко лапа за все частини тіла, торкаючись до заборонених зон (сідниць). Тихій та замкнутої партнерці з таким чоловіком буде важко, їй не вдасться вставити жодної фрази в діалог.
 7. Складний тип.
  Не любить цілуватися і не дає партнеру насолодитися ласкою сповна. Зрозуміти його зможе тільки жінка зі схожим складом характеру.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Цікаві факти про поцілунки

З точки зору психології, пристрасний поцілунок для людини є більш потаємним дією, ніж секс. Дотики губами до різних частин тіла піднімають настрій, збуджують, роблять благотворний вплив на настрій людини.

Вчені погоджуються з лікарями душ, але зводять таємницю поцілунку до фізичних і біологічних процесів. В процесі ласк у чоловіків і жінок в головному мозку відбуваються хімічні реакції, змінюється кислотність слини, ендорфін надає на цілується наркотичний вплив – звідси відчуття щастя, польоту, задоволеності.

Цікавими є й інші факти про поцілунки:

 • Жінки надають поцілункам більшого значення у відносинах, ніж чоловіки.
 • 60% дівчат вирішують, чи продовжувати відносини з хлопцем і зайнятися з ним любов’ю саме в момент першого поцілунку.
 • 1-2% жінок здатні випробувати оргазм від поцілунку.
 • Люди, цілуються з улюбленими хоча б 1 раз в день, більш врівноважені і менш сприйнятливі до стресів.
 • Вважається, що в світі тварин немає поцілунків. Насправді, птиці, собаки, мавпи і інші дикі і домашні звірі часто торкаються один одного дзьобами, носом, покусують частини тіла партнера. Це можна сприймати як ласку, прояв уваги.
 • Поцілунок сприяє схудненню, але дуже неефективно. За 3 хвилини пристрасних взаємодій спалюється тільки 12 калорій.

Через поцілунки люди передають свої почуття, емоції і настрій партнеру. І не важливо, який вид поцілунку вони використовували. Їх значення точно буде зрозуміло правильно, якщо між людьми є довіра, любов і розуміння.

Джерело: https://omambe.ru/relationship/love/znachenie-potseluev

Значення поцілунків: розглянемо види поцілунків в різні місця

Існує чимало різновидів поцілунків і їх тлумачень. Одні доречні для дружнього спілкування, інші ми дозволяємо собі з улюбленими людьми, а треті мають ритуальний або чисто символічний сенс.

Але багатьох жінок і особливо молодих дівчат цікавить значення поцілунків в різні місця і їх значення з боку психології.

Знаючи його можна зрозуміти багато про ставлення людини до вас і навіть дізнатися деякі з рис його характеру.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Це з варіантів прояву ніжних почуттів і позитивних емоцій

Значення поцілунків – розглянемо різні місця

На нашому тілі розташовано безліч ерогенних точок і місць, дотик губами до яких буде особливо приємним. Але все ж цікавим було б знати пряме значення поцілунків в різні місця.

Почнемо з простого дружнього вітання – це і є значення поцілунку в праву щоку. Швидкий чмок, говорить про те, що вас раді бачити. У разі відносин, цілування в щічку сигналізують про те, що вами дійсно дорожать.

Читайте також:   Як ласкаво назвати дівчину: перелік приємних слів для коханої

Важливу роль відіграє прояв почуттів, спрямоване на такі частини тіла, як голова, волосся, скроню і верхівка. Зазвичай так цілуються чоловіки в тих парах, де вони старше жінки. Поцілунок в голову не має сексуального значення.

Цей вислів покровительства, бажання піклуватися і оберігати. А ось з проявом уваги до вашого вушка справа йде якраз навпаки, означає залучення в любовну гру, аналогічно і з шиєю – це знак того, що вас хочуть.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Існує більше різноманітність видів цього дійства

З іншими частинами тіла все йде набагато простіше:

 1. куточок рота свідчить про невпевненість партнера в тому, що ви відповісте йому взаємністю на пропозицію стати більше ніж другом;
 2. очі служать об’єктом для демонстрації щирості і ніжності;
 3. губи ведуть на рівень більш близьких і довірчих відносин;
 4. руки цілують, коли хочуть висловити свою повагу або повагу.

І все ж, для кожної людини сенс того чи іншого поцілунку залишається поняттям індивідуальним. Хтось цілується з закритими очима, буквально розчиняючись в своїх почуттях, а хтось навпаки звик шпигувати і перевіряти свою другу половинку, роблячи це не закриваючи очей.

Поцілунок в губи

Тлумачення цього виду поцілунку варто приділити окрему увагу. Він може бути виконаний з різною інтенсивністю і технікою, задіяти найрізноманітніші наші емоції і враження.

 • Короткий випадковий чмок – партнер до вас приглядається і готовий перейти до близьких стосунків.
 • Класичний варіант – характерний для недавно закохалися один в одного молодих осіб.
 • Без використання мови – довіру і близькість, любов, але без пристрасті.
 • Дівчина цілує іншу дівчину – не означає нічого особливого, крім їхньої дружби.
 • Глибокий поцілунок – є потреба у фізичному контакті.
 • Прикушення нижньої губи – прояв владності в стосунках.

Французький поцілунок

Багато хто чув або знайомі з так званим французьким поцілунком. Це глибоке дію взасос з використанням мови і воно по праву вважається одним з найсильніших проявів пристрасті. Така поведінка говорить про сильний сексуальному бажанні чоловіка або жінки, яка ті не в змозі стримати.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Кожен з них має своє особливе значення

Поцілунок в ніс

Звичайний поцілунок в ніс має тільки одне значення – підняти настрій тієї людини, якій він призначений. Його часто використовують матері для своїх маленьких дітей, пари, які давно вже знаходяться разом. Що стосується поцілунку в носик, то він свідчить про те, що хлопець вважає вас милою.

Поцілунок в лоб

Значення поцілунку в лоб може нести як ритуальний характер, так і бути призначеним для маленької дитини. Що стосується поцілунку в лоб від чоловіка, то його значення для жінки – це прояв турботи, його бажання підтримувати і оберігати вас. Він говорить про ставлення до дівчини як до маленької дівчинки, яку необхідно оберігати.

Поцілунок у вухо

Різновид пристрасних целовашек, яка часто йде в поєднанні з ніжним кусанням мочки вуха і іноді задіянням мови. Такі ігри служать прелюдією до сексу і вказують на пристрасного партнера, який не може контролювати свої бажання. Так чоловік дає вам зрозуміти, що він вас хоче.

Вам може бути цікаво: Знайомство з батьками хлопця: як себе вести

поцілунок руки

У нас сприйняття тілесного контакту подібного роду досить неоднозначне. Молоді дівчата не цінують цей вид прояви уваги, в той час як його віддають перевагу пані постарше. В Європі поцілунок руки вважається нормою, вираженням поваги або просто привітанням.

Сенс цієї дії також можна трактувати по-різному. Він залежить від обраної ділянки руки:

 1. пальці – сильний сексуальний потяг;
 2. зап’ясті – вас обожнюють і хочуть близькості;
 3. зовнішня сторона кисті – в разі малознайомого чоловіка вважається проявом уваги і інтересу до вашої персони.

Поцілунок у шию

Як відомо, шия вважається ерогенною зоною у більшості представниць прекрасної статі. Увага до цієї області викликає збудження і сексуальні бажання. З цієї причини, даний вид дотику чоловіки до тіла говорить про його намір їм володіти.

Чому люди цілуються?

Приємних причин для настільки близького контакту можна знайти ціле безліч. Перш за все значення поцілунків в психології тісно пов’язане з нашим настроєм і самопочуттям.

Це відмінний спосіб боротьби з поганими емоціями і стресом. В процесі цієї дії затримується дихання і частішає серцевий ритм, що представляє собою непогану кардіо тренування і продовжує життя.

Також тренуються і наші лицьові нерви, які ми задіємо в цьому процесі.

Вам може бути цікаво: Весь час лаємося з чоловіком: як вийти з цієї ситуації

Яким неймовірним б це здавалося, але поцілунки сприяють схудненню. Одного разу достатньо, щоб спалити приблизно 5 кілокалорій. Дослідження лікарів і вчених говорять про те, що люди, які часто цілуються, живуть щасливіше і довше інших. У них виробляються гормони щастя і любові, що автоматично призводить до стану розслаблення і ейфорії. Так ми отримуємо задоволенням.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

З простого такого дотику можливо відразу зрозуміти ставлення другої людини до тебе

Значення поцілунків чоловіки

Перейдемо до безпосереднього тлумачення різних видів цього обміну приємними почуттями. Як-небудь зверніть увагу на те, як робить це ваша кохана людина. Ось кілька простих прикладів, що описують значення поцілунків чоловіки з точки зору психології.

 • Напружений стан. Загострення пристрастей, свого роду штурм ваших губ. Роман з такою людиною буде недовгим і спільне майбутнє з ним побудувати на думку психологів неможливо.
 • Сухий поцілунок. Чоловік цілує вас сухо і стримано, практично не напружуючи губ. Ця людина не схильний до романтики, але може виявитися надійним супутником в житті.
 • «Дужках». Задіють не тільки губи, але і тіло партнера. Він притискається до вас і постійно вас обіймає, показує жестами, що хоче бути якомога ближче. Це говорить про хороше і вірному чоловіка.
 • «Феєрверк». Складається з безлічі дрібних поцілунків, покусування і присмоктування губ, створюється відчуття нової техніки при кожному наступному поцілунку. Психологи сходяться в тому, що з таких хлопців будуть хороші коханці, але ніяк не вірні чоловіки.

Як цілуються в різних країнах?

У різних країнах світу традиції і моральні норми поцілунків сильно відрізняються.

 • Франція. Всім відомий пристрасний французький поцілунок. Для нього важливі зітхання і почуття, глибоке проникнення мови в рот партнера. У цій країні цілуються все і досить часто. В якості привітання прийнято цілуватися 4 рази, починаючи з лівої щоки.
 • Крайню Північ. Спосіб цілуватися по-ескімоски це не просте тертя носами. У момент зіткнення з носом свою кохану людину необхідно розтиснути губи і вдихнути його запах, потім зробити видих і притиснутися до його щоки, завмерши так на кілька секунд.

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Кожна країна світу відрізняється своїми особливими звичками і правилами

 • Східні країни. В Японії не прийнято цілуватися на людях, ті ж правила діють і в Кореї, Тайвані та Китаї. Молодь може собі дозволити таку вільність тільки у вигляді дуже скромного миттєвого дотику губами без будь-яких обіймів. В Індії ж дозволом на цілування користуються тільки подружжя. У цій країні прийнято вважати, що при обміні слиною люди можуть помінятися душами.
 • США. Як і у Франції, тут цілуються часто і багато. Так середньостатистична дівчина з сполучених штатів цілується приблизно 80 раз перш, ніж вийде заміж. Крім того, в прояві подібної взаємності в парках і подібних громадських місцях тут не бачать нічого поганого.
 • Росія. Триразовий поцілунок в щоку відомий на весь світ. Раніше він був відомий як купецького поцілунку яким скріплювали успішні угоди. Він був поширений як у чоловіків, так і у жінок.
 • Австралія. Тут прийнято найскромніший вид контакту між закоханими – це легкий дотик один одного лобами. Як стверджують самі австралійці, вони запозичили цю техніку у пташок ківі.

І ще – не будь жаднюгою і поділися в соціальних мережах! Це найкраща подяка для нас …

Джерело: https://33devici.ru/znachenie-poceluev-v-guby-nos-lob-sheyu-ukho-i-ruki.html

Значення поцілунків: в скроню, в щічку, в губи і інші місця

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Через поцілунки люди передають всю повноту своїх почуттів і показують своє ставлення до рідних і близьких. Люди цілують тільки близьких і коханих людей, коли хочуть показати, що вони важливі, улюблені і бажані, також в наш час легкий поцілунок використовує між колегами і друзями. Поцілунки можуть багато сказати про взаємини людей, тому багато надають їм велике значення.

Існує безліч видів поцілунків, і кожен в певних випадках має конкретне значення. Поцілунок коханої людини в скроню викликає у людей тривожний стан, так як мало хто знає, що він означає.

види поцілунків

Поцілунок є одним з кращих способів показати свої почуття близьким і коханим людям. Поцілунки діляться на безліч видів, їх часто класифікують за характером:

 1. Шанобливий поцілунок. Шанобливим поцілунком обмінюються люди, щоб висловити один одному повагу. В даний час шанобливі поцілунки не особливо поширені, але в 18 столітті вони використовувалися повсюдно, зазвичай чоловіки цілували руки жінок або високих посадовців;
 2. Споріднений. Назва цього поцілунку говорить сама за себе, і він користується тільки між членами однієї сім’ї. Зазвичай родичі обмінюються поцілунком в щоку, лоб і обіймами, в залежності від того, які у них стосунки;
 3. Зворушливий. Даний вид поцілунків зазвичай призначений для дітей, з його допомогою дорослі висловлюють свої ніжні почуття до дитини. Звичайно дорослі цілують дітей в лоб, кінчик носа і щоки;
 4. Дружній. Він зазвичай використовується серед друзів і колег. Люди зазвичай обмінюються збіглим поцілунком в щоку, дуже близькі друзі можуть цілувати один одного в губи. Також друзі нерідко використовують повітряні поцілунки;
 5. Любовний поцілунок. Любовний поцілунок відображає романтичні і пристрасні почуття між закоханими людьми. Закохані люди цілують друга по-різному і в різні частини тіла, тому саме цей вид поцілунків має найбільше підвидів.

Поцілунки грають величезну роль в стосунках людей, з їх допомогою можна дійсно глибоко висловити свою любов і повагу до іншої людини. Кожен вид поцілунків має своє значення, але найбільше запитань викликають любовні.

Види ніжних любовних поцілунків

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

Саме любовні пари найчастіше обмінюються поцілунками. Любовні поцілунки бувають ніжними і пристрасними. До ніжним поцілунків ставляться такі різновиди:

 • Поцілунок в щоку. Він зазвичай використовується, як знак вітання кохану людину і прощання з ним при людях, також він часто використовується на початку відносин, коли одна людина перевіряє готовність іншої людини йти на зближення. Якщо хлопець чи чоловік цілує свою партнерку в щоку в інших ситуаціях, то це означає, що він цінує її ще й як товариша і друга, з яким він може порадитися і розділити з ним свої печалі, тривожні думки і печалі.
 • Поцілунок в куточок губ. Цей поцілунок досить часто використовується на початку відносин, зазвичай таким поцілунком, чоловік висловлює бажання почати відносини, але він боїться реакції партнера;
 • Швидкий поцілунок в губи. Швидким поцілунком в губи чоловік показує свою симпатію до жінки на людях. Також його використовують люди, які не здатні висловлювати свою почуття відрито. У парах в яких переважає такий поцілунок між людьми переважає ніжність і довіру, а не пристрасть;
 • Ангельський поцілунок. Так називається поцілунок при якому чоловік цілує закрите повіку жінки або область біля ока. Зазвичай чоловіки роблять це вранці або ввечері, як би кажучи жінок «доброго ранку» або «на добраніч». Такий поцілунок показує наявність сильного емоційного зв’язку між партнерами.
 • Поцілунок в ніс. Цей вид поцілунку вважається самим милим, так як їм людина показує свою симпатію до партнера, він є своєрідною ознакою чистої і ніжної любові.
 • Поцілунок в скроню. Він відноситься до ніжних поцілунків, з його допомогою партнер висловлює свою ніжну і чисту любов до обраної людині, і таким чином він показує свою довіру. Такий поцілунок викликає теплі почуття у обох партнерів. Нерідко такий поцілунок використовується при виникненні проблем, і партнери з його допомогою показують те, що готові подолати всі перешкоди разом. Також такий поцілунок показує турботу і опіку, тому його також часто використовують в парах, в яких жінка молодше партнера.

Читайте також:   Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

До ніжним поцілунків ставляться безліч підвидів поцілунків (поцілунок в лоб, в скроню, в плече, поцілунок крадькома і т. Д.) Такі види поцілунків не виражають пристрасть, вони більше показують ніжність, любов і симпатію.

пристрасні поцілунки

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

За допомогою пристрасних поцілунків люди показують бажання близькості, свою пристрасть і бажання перейти на інший рівень. До пристрасним поцілунків ставляться такі підвиди:

 1. Поцілунок у шию. Такий поцілунок означає пристрасне бажання володіти людиною. З його допомогою чоловік намагається спокусити партнерку, так як ця зона у багатьох жінок є ерогенною;
 2. Французький поцілунок показує сильне бажання володіти партнером, і є сигналом до близькості;
 3. Поцілунок з укусом. Поцілую з укусом сигналізує про грайливому настрої партнера, і бажання близькості. Однак в деяких випадках такі поцілунки показують злобу або ревнощі;
 4. Жорсткий. Іноді в пориві пристрасті чоловік може поцілувати жінку, використовуючи силу. У більшості випадків, чоловік робить це не спеціально, а по віянню душевних переживань. Зазвичай так цілуються люди після довгого розставання, після сварки, або в пориві сильної пристрасті.
 5. Поцілунок в спину. Коли чоловік цілує жінку в спину, то це означає що він захоплюється її красою, її фігурою, розумом і бажає близькості з нею.
 6. Поцілунок в губи. Такий вид поцілунків має безліч різновидів: простий поцілунок в губи, суміжний поцілунок, поцілунок грізлі, легкий поцілунок губ, поцілунок в одну губу. Такі поцілунки показують любов, пристрасть і ніжність. Так цілують людини якого люблять якого бажають і яким захоплюються.

Пристрасні поцілунки є важливою частиною відносин між закоханими людьми. Вони показують бажання партнерів володіти один одним і їх захоплення. Пристрасні поцілунки дозволяють розрядити обстановку, виплеснути емоції і задовольнити бажання.

Поцілунки з відкритими і закритими очима

Значення поцілунків: техніки і види поцілунків в різні частини тіла

В основному люди цілуються з закритими газами, але бувають рідкісні випадки, коли вони роблять це з відкритими очима. Деякі люди не звертають на це уваги, проте це має величезне значення.

Поцілунок з відкритими очима зазвичай сигналізує про невпевненість або невмінні партнера. Однак якщо партнер досвідчений, але все ж цілується з відкритими очима, то це сигналізує про відсутність довіри у відносинах.

Цілуючись з відкритими очима людина не може повністю зануритися в що відбуваються і віддатися почуттям, але так він може контролювати ситуацію. Також нерідко буває таке, що очі залишаються відкритими через те, що в цей момент партнера цікавить щось інше.

У такій ситуації партнерам слід поговорити і обговорити всі, так як можливо чоловік просто любить спостерігати за процесом.

Якщо чоловік цілує жінку з закритими очима, то це означає, що він повністю занурений в процес і довіряє своєму партнерові.

Люди висловлюють свої почуття до оточуючих різними способами: словами, обіймами і поцілунками.

Поцілунки вважаються найщирішим виявом почуттів, тому кожен вид поцілунку має певне значення.

Все поцілунки діляться за характером і сфері, найбільше підвидів поцілунків існує в любовному вигляді. У ній по тому, яку част тіла і як цілує чоловік, можна визначити які у пари відносини.

Багатьох дівчат турбує поцілунок в скроню, деякі навіть вважають його сигналом швидкого розставання. Однак це не так, поцілунок в скроню від чоловіка є ознакою довіри, ніжності і турботи. Таким поцілунком людина показує, що дуже дорожить партнером, і що він готовий оберігати і захищати його від усіх проблем.

18 типів поцілунків, і що вони означають

Джерело: http://HelpMyLove.ru/poceluj-v-visok

Що означають поцілунки в різні місця, частини тіла: психологія і пояснює різницю між чоловіками поцілунку. Значення поцілунку хлопця, чоловіки в шию, праву і ліву щоку, очі, лоб, руку, ніс, вухо, голову, плече, губи, глибокого з мовою, закритими і відкритими очима?

Значення і розшифровка різних поцілунків.

зміст

 • Що значить поцілунок для дівчини і для хлопця в стосунках: види поцілунків і їх значення
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в шию
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в праву і ліву щоку
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в очі
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в лоб
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в руку, долоня, зап’ястя – чому чоловіки цілують руку жінки?
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в ніс
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в вухо
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в голову, волосся, верхівку голови, скроню
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в плече
 • Швидкий поцілунок в губи: що означає?
 • Звичайний поцілунок в губи без мови
 • Глибокий поцілунок з мовою взасос: що він означає?
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в губи з закритими і відкритими очима?
 • Покусування губ при поцілунку: що означає?
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в груди
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в живіт
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в куточок губ
 • Значення поцілунку хлопця, чоловіки в коліно
 • Французький поцілунок: що означає?
 • Повітряний поцілунок: що означає?
 • ВІДЕО: Значення поцілунків

З самого народження людина запрограмована на поцілунки. Перш за все, це своєрідна «оральна» пам’ять, яка виникає ще в утробі матері. Адже саме там дитина смокче пальці, щоб розслабитися і заспокоїтися. Кожен поцілунок і дотик губами має своє значення.

Що значить поцілунок для дівчини і для хлопця в стосунках: види поцілунків і їх значення

Багатьох дівчат цікавить значення поцілунків, адже хлопець на підсвідомому рівні вирішив, що його партнерка означає. За допомогою поцілунком можна визначити, як хлопець до вас ставиться.

Варіанти поцілунків:

 • Скользящий. Це поцілунок між іншим, які може означати, що хлопець не збирався вас цілувати.
 • Спокушає. Найчастіше це поцілунок, в який втягуються губи і язик. Можуть бути присутніми посмоктування. Цей поцілунок говорить про сексуальне бажання.
 • Дражливий. Це поцілунок, коли руху губами то активні і усмоктувальні, то перестають цілувати.
 • Провокуючий. Це поцілунок, який натякає на статевий акт. При цьому мова всередині рота рухається, як відбуваються фрикції під час сексу.

Що значить поцілунок для дівчини і для хлопця в стосунках: види поцілунків і їх значення

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в шию

Шия – ерогенна зона у більшості жінок. Поцілунок в цю область викликає масу збудження і сексуальне бажання у представниці прекрасної статі.

Найцікавіше, що громадянину США дали довічний термін тюремного ув’язнення, за те, що він поцілував жінку в шию. Це прирівняли до сексуального домагання першого типу.

Тому якщо чоловік цілує вас в шию, то хоче вами володіти.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в шию

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в праву і ліву щоку

Поцілунок в щоку має різне значення. Закордоном прийнято вітати своїх знайомих поцілунком в щоку. Це звичайний дружній чмок, який говорить, що людина радий вас бачити. Але якщо ви перебуваєте у відносинах, то поцілунок парубка в щоку говорить про те, що він вами дорожить і радий бачити.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в праву і ліву щоку

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в очі

Такого роду дотик губами називають поцілунком ангела. Вважається, що це найвища ступінь близькості і в очі цілують тільки ті, у кого серйозні наміри. Хоча в народі вважають, що подібний жест обіцяє розставання.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в очі

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в лоб

Зазвичай так цілують маленьких дітей. Відносно жінки відбувається те ж саме. В такому випадку чоловік піклується і готовий вас підтримувати, опікати і оберігати. Це говорить про те, що хлопець ставиться до вас як до маленької дівчинки.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в лоб

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в руку, долоня, зап’ястя – чому чоловіки цілують руку жінки?

Ставлення жінок до такого поцілунку в нашій країні неоднозначне. У країнах Європи вважаються нормою подібні знаки уваги. Це просто вважається вітанням. Але в Росії ставлення до подібних дотиків неоднозначне.

До них позитивно ставляться жінки старшого віку, а ось молодь не дуже шанує. Але якщо ви малознайомі з чоловіком, і він вас цілує в руку, це говорить про його зацікавленості та уваги. Якщо вам цілують зап’ястя, то чоловік обожнює вас і хоче близькості. Поцілунки пальців свідчать про сильний сексуальному бажанні.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в руку, долоня, зап’ястя – чому чоловіки цілують руку жінки?

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в ніс

Поцілунок в ніс означає бажання привернути увагу і викликати посмішку на обличчі. Використовується матерями, які хочуть розвеселити своїх дітей. Часто закохані пари, які довго разом, за допомогою поцілунку в ніс хочуть поліпшити настрій другій половинці.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в ніс

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в вухо

Це пристрасний поцілунок, він часто поєднується покусуванням мочки і свідчить про пристрасному бажанні партнера. Чоловік дає зрозуміти, що хоче вас.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в вухо

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в голову, волосся, верхівку голови, скроню

Цей поцілунок зазвичай не має сексуального підтексту і висловлює заступництво. Чоловік всіляко хоче оберігати вас і піклуватися. Так часто трапляється в парах, де чоловік старший за жінку.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в голову, волосся, верхівку голови, скроню

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в плече

Цей поцілунок неоднозначний. Це поки Наєв губи, але вже не в лоб. Часто це говорить про приховану пристрасті. Чоловік хоче вас, але поки йому вдається стримувати своє бажання.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в плече

Швидкий поцілунок в губи: що означає?

Такий чмок застосовується зазвичай, коли люди вітаються в дружній компанії. В такому випадку він нічого не означає. Але якщо це був випадковий чмок, то можливо партнер придивляється до вас і хоче більшого. Він вирішив оцінити вашу реакцію і можливість просуватися далі.

Швидкий поцілунок в губи: що означає?

Звичайний поцілунок в губи без мови

Це класичний поцілунок, який говорить про пристрасть. Так зазвичай починають цілуватися новоспечені закохані.

техніка:

 • Нахиліть голову вперед, розслабте уста і доторкніться ними до однієї губі чоловіки
 • Це може бути нижня губа. Далі, затисніть губу коханого між своїми, затримайтеся на 2-5 секунд
 • Якщо партнер до вас тягнеться, то можете посмоктувати губу, водити по ній мовою або прикушуйте

Звичайний поцілунок в губи без мови

Глибокий поцілунок з мовою взасос: що він означає?

Це один з найбільш пристрасних поцілунків. Каже про сексуальне бажання чоловіка, яке він не в змозі стримувати. При цьому мова партнера по-хазяйськи рухається у вас в роті.

Глибокий поцілунок з мовою взасос: що він означає?

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в губи з закритими і відкритими очима?

Причини Чмоки з відкритими очима:

 • Хоче контролювати ситуацію
 • Хоче спостерігати, що вам з ним добре
 • Не може розслабитися до кінця
 • Вичитав в розумному чоловічому журналі, що цілуватися з відкритими очима модно

Якщо чоловік закриває очі, то швидше за все, він по вуха закоханий.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в губи з закритими і відкритими очима?

Покусування губ при поцілунку: що означає?

Спочатку багато подумаю, що це прояв пристрасті. Але все не зовсім так.

Причини покусувань губ:

 • Якщо при поцілунку ваш чоловік трошки покусує нижню губу, це символізує те, що він не впевнений у ваших почуттях, і партнер висловлює ревнощі.
 • Якщо він злегка при поцілунку покусує верхню губу, то так зазвичай виражається владність по відношенню до вас.

Покусування губ при поцілунку: що означає?

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в груди

Часто спостерігається не поодинокий поцілунок, а серія, яка називається дощем. Починається з шиї і спускається нижче до грудей і живота. Каже про пристрасть партнера і його сексуальному бажанні.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в груди

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в живіт

Цей поцілунок можливий між закоханими. Партнер намагається сказати вам, що ви близькі. Адже внизу живота знаходиться дуже багато нервових закінчень. При їх стимуляції активізується сексуальне бажання.

Читайте також:   Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в живіт

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в куточок губ

Такий чмок говорить про невпевненість партнера. Він боїться, що від вас не піде взаємності. Можливо, партнер сумнівається у вашій зацікавленості.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в куточок губ

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в коліно

Поцілунок в область коліна говорить про ніжність і турботу партнера. Чоловік хоче панувати над вами. У вас він побачив маленьку дівчинку, якій потрібна турбота.

Значення поцілунку хлопця, чоловіки в коліно

Французький поцілунок: що означає?

Цей поцілунок означає нестримну і шалену пристрасть партнера. Чоловік потребує вас як в жінці і хоче сексу.

Французький поцілунок: що означає?

Повітряний поцілунок: що означає?

За допомогою повітряного поцілунку дівчини фліртують. Це надає загадковості і родзинки. Чоловіки рідко так роблять, адже звикли діяти.

Повітряний поцілунок: що означає?

Як бачите, існує маса варіантів дотиків губами, і всі вони несуть прихований сенс.

ВІДЕО: Значення поцілунків

Джерело: https://heaclub.ru/chto-oznachayut-pocelui-v-raznye-mesta-chasti-tela-psihologiya-i-znachenie-muzhskogo-poceluya-znachenie-poceluya-parnya-muzhchiny-v-sheyu-pravuyu- i-levuyu-shheku-glaza-lob-ruku-nos-uho-golo

Що означають поцілунки в різні частини тіла

До одного з атрибутів інтимного життя відносяться поцілунки. Поцілунками легко можна висловити свої емоції. Кожен окремий поцілунок має своїм особистим неповторним значенням. Знаючи, куди і як цілує хлопець свою обраницю, можна судити про дійсні наміри чоловіка.

Психологи сходяться до єдиної думки, що навіть по першому поцілунку можна визначити розвиток взаємин пари, оскільки хлопець на підсвідомому рівні вже визначив значення дівчата для нього.

Існує чимало теорій про те, чому ж все-таки люди цілуються – наукових і не дуже.

Згідно з однією з теорій, поцілунок є символом єднання душ через зіткнення голів. Відомо, що з релігійної точки зору, дихання сприймається як частина душі людини. Тому, коли люди цілуються, то вони стають набагато рідніше і ближче один до одного.

Існують прихильники того, що цілуючись, люди обмінюються енергією – переважно позитивною, через електричні імпульси, які виникають при поцілунку в губи.

Прихильники ж еволюції схильні розглядати явище поцілунків тільки з точки зору фізіології. Ось якщо звернути на світ тварин, то в ньому матері для того, щоб погодувати своїх дитинчат, спочатку старанно пережовують їжу, а тільки потім передають з рота в рот. Також і птиці – відригують їжу своїм пташенятам.

Як би там не було, ніжні дотики губ значно роблять життя цілуються довше і щасливіше. Оскільки як у жінок, так і чоловіків під час поцілунку значно зменшується кількість кортизолу – гормону стресу. Існує думка, що вся суть подібного чарівного впливу полягає в феромонів, що містяться в слині і відповідають за сексуальний потяг між партнерами.

Крім задоволення, поцілунок ще діє на благо імунної системи, серцево-судинної системи, а також на інших органах людини. А що виділяються за час ніжного взаємодії ендорфіни допомагають знизити больовий поріг. Цілуючись, можна позбутися від головного болю.

За час поцілунку значно поліпшується обмін речовин, завдяки чому калорії спалюються набагато швидше – за час 1 поцілунку спалюється до 11 калорій, що рівноцінно забігу на дистанцію в 500 метрів.

Якщо є бажання якомога довше залишатися молодими, то не варто забувати, що під час поцілунку, м’язи обличчя приходять в тонус, оскільки одночасно працюють близько 38 лицьових м’язів.

Деякі стародавні народи не були ознайомлені з явищем поцілунку. Наприклад, у такий народності, як гуни, знаком найбільшої вдячності було тертя щоки об щоку.

В губи

Цілуючи в уста, цілющий демонструє свою любов і спрагу володіння своєю половинкою. Поцілунки в губи бувають дуже ніжні і легкі, пристрасні і спраглі. Все залежить від характеру людини, а також від його подальших планів.

Існує кілька їх основних варіантів:

 • Скользящий легкий – часто може говорити про те, що чоловік до останнього не думав цілувати.
 • Спокушає – коли залучені відразу губи разом з мовою. Найчастіше свідчить про невгамовної сексуальної жадобі.
 • Дражливий, під час якого партнер постійно чергує руху губ, то пристрасні активні рухи, то різке припинення впливів.
 • Провокуючий – це коли йде прямий натяк на секс, при цьому руху мови нагадують фракції.

Стерво або скромняжка: кого і чому обирають чоловіки

У куточок губ

Коли цілують в самий куточок рота, намагаються промацати грунт взаємин, перевірити свого партнера. Здійснюючи поцілунок в куточок рота, партнер робить спробу просунутися далі у відносинах, одночасно перевіряючи, чи готовий партнер до чогось більшого чи ні.

Швидкий поцілунок

Швидкий чмок в губи часто відбувається або при зустрічі, або просто в громадських місцях.

Зазвичай він означає, що люди подобаються один одному, а також те, що їм дуже добре проводити час разом. Такий прояв почуттів характерно для людей, які почуттів і емоцій.

Якщо в парі такі поцілунки переважають, то вогонь пристрасті встиг вщухнути. Однак в любовній парі панує довіра і ніжність.

З покусуванням

Багато спочатку думають, що подібне говорить про дику пристрасті. Це правда, але частково. Часто укуси говорять про крайню ревнивості партнера, не готової поступатися кому-небудь іншому.

Можна виділити наступні причини покусувань губ:

 • Якщо хлопець злегка кусає нижню губу при поцілунку, то це говорить про внутрішньої невпевненості його в почуттях обраниці.
 • Якщо ж він трохи кусає верхню губу, то це знак влади по відношенню до дівчини.

Взасос з мовою

Дуже часто подібне буває на самому початку зустрічей, коли закохані не можуть насититися один одним. Такий поцілунок також говорить про те, що між партнерами горить божевільний жар. Поцілунок, показує те, що чоловік вже не може свій сексуальний вогонь, при цьому чоловічий мову зухвало танцює в роті обраниці.

Поцілунок є досить сильним і засмоктує. Створюється враження, що цілуються намагаються витягнути душу один у одного.

З відкритими очима

Чому іноді таке відбувається:

 • Є бажання повністю контролювати ситуацію.
 • Відсутня упевненість, тому є бажання переконатися, що партнеру комфортно.
 • Цілується не може остаточно викинути все думки з голови і розслабитися.
 • Просто по іншим, зрозумілим тільки їм причин. Наприклад, поради друзів, з газет і журналів.

Людей, які цілуються з відкритими очима, не більше 10% від усього населення Землі.

Із заплющеними очима

Коли пара цілується з закритими очима, то вони повністю поглинені процесом. Закривши очі, можна тільки посилити приємні відчуття.

Якщо чоловік закриває очі, коли цілується, значить, він закоханий.

В щоку

Самий простий дотик устами – це безневинний поцілунок в щічку. Зазвичай його застосовують в якості привітання близької подруги, різних знайомі, родичів, а також людей, що належать одному колі спілкування. В даному випадку маленький чмок в щоку не володіє глибоким значенням і рівноцінний рукостисканню.

У деяких країнах світу існує традиція зустрічати ділових партнерів цілуючи спочатку в праву, а потім в ліву. Така дія свідчить про повагу, а також вдячності.

Але іноді подібний поцілунок несе в собі більш глибокий сенс. Найчастіше він означає симпатію і несе таємний посил про бажання бути ближче. Поцілунок в щоку можна назвати прелюдією зароджуються нових відносин, коли закохана людина ще не в змозі зважитися на щось значне.

Кажуть, що коли цілують праву щічку – таємно люблять, а ліву – поважають.

В лоб

Такий вид поцілунку свідчить про заступництво, про материнську турботу або батьківській. У разі пари, такий поцілунок часто трапляється, де один із закоханих значно перевершує за віком іншого. Так цілують часто маленьких діток.

Поцілунок у вухо

Подібними діями один партнер намагається залучити іншого в любовну забаву. Цю гру можна віднести до прелюдії. На вухах знаходиться чимало нервових закінчень, тому ніжні поцілунки в вушка бувають досить збудливими.

В шию

Найчастіше шию обсипає поцілунками досить досвідчений партнер, який прекрасно знає, що шия є основною ерогенною зоною дівчата. Можна з упевненістю сказати, що головна мета цілує – це спокушання партнерки.

В очі

Один з найбільш ніжних поцілунків – це поцілунок в очі. Він означає, що молода людина відноситься до своєї дівчини дуже зворушливо, а також щиро побоюється заподіяти їй біль. Хлопець досить щирий з коханою і чекає від неї того ж.

В руку

Дана дія вважається трохи старомодним, однак дуже романтичним. У минулі століття, подібним жестом часто вітали дам. Зараз же поцілунок руки означає залицяння, в деякій мірі обожнювання, іноді любов. Малознайомий чоловік, який надає таку увагу жінці, показує зацікавленість до неї.

У зап’ясті

Якщо чоловік цілують зап’ястя, значить він обожнює і захоплюється дівчиною, при цьому мріючи про близькість з нею. Поцілунок в зап’ясті досить сексуальний і відвертий. Психологи вважають, що цілуючи так, чоловік демонструє плани підпорядкувати жінку собі.

В долоню

Значення поцілунків в долоню вельми цікаво. Якщо цілують з тильного боку, то цілющий показує, що готовий підкорятися, а якщо з зовнішньої – то хлопець показує повагу. Хоча часом цей жест просто формальність.

пальці

Ніжні дотики губ до пальців рук демонструють сильний сексуальний потяг.

В ніс

Ніжний поцілунок в носик говорить про те, що партнер відчуває симпатію і трепетну ніжність до другої половинки. Подібний поцілунок також свідчить про випробувальному довірі. Так цілують не тільки коханого, але і просто хорошу людину і навіть домашньої тварини.

5 способів припинити конфлікти з чоловіком через побуту

В голову

На думку психологів, поцілунки в голову поширені в парах, де чоловік значно старший за жінку. Даний жест показує заступництво зрілого чоловіка, бажання подарувати своїй половині відчуття світу, турботи, спокою, а також стабільності. Подібний поцілунок не несе в собі сексуальне підґрунтя.

У волосся

Цілуючи в волосся чоловік показує свою ніжність, а також подяку за те що дама серця перебуває поруч.

У верхівку

Даний жест демонструє, що чоловік піклується про жінку, а також всіляко бажає вберегти свою кохану від негараздів.

У скроню

Подібний вид поцілунку використовують в якості «заспокійливого». Показує, що дівчина знаходиться під чоловічий захистом від цілого світу.

В плече

Дане дотик дуже непроста. З одного боку, він поки не в губи, проте вже і безневинний чмок в лоб. Дуже часто така дія свідчить про пристрасті, яку намагаються приховати. Чоловік жадає володіти жінкою, проте поки він в змозі тримати свої емоції під контролем.

В груди

Дуже сексуальний поцілунок, який свідчить про явне чоловічому бажанні. Чоловік в захваті від дівчини. Характерний не один поцілунок, а цілий шквал різних дотиків губами до грудей, що починається від самої шиї, а потім спускається до грудей і живота. Демонструє жадання партнера.

В живіт

В живіт покривають поцілунками, коли хочуть продемонструвати близькість. Даний вид поцілунку в основному характерний для закоханих, які бажають один одного. Внизу живота розташовується велика кількість нервових закінчень, що миттєво викликає відповідну реакцію.

В коліно

Не кожен цілує в коліно. Поцілунок в прямо в коліно свідчить про неабияку ніжності, яку відчуває партнер. а також про його бажання проявити турботу і влада над дівчиною. В коханої він бачить маленьку дівчинку, якій потрібна опіка і любов.

В спину

Дуже інтимним є дотик губами до спини або до лопаток. Однак даний вид поцілунку більше означає любов і довіру, ніж сексуальне бажання. Іноді подібний вид поцілунку можна розуміти як нетипове визнання людиною таємних почуттів.

Повітряний поцілунок

Коли посилають повітряний поцілунок, зазвичай фліртують, притягаючи зацікавив кандидата в свої мережі. Подібне частіше використовують дівчата. Крім цього, за допомогою повітряного поцілунку можна продемонструвати навіть на відстані свою прихильність.

Французький поцілунок

Самий пристрасний і відомий всім вид поцілунку. Подібне характерно для відносин хлопця з дівчиною, коли вогонь пристрасті і бажання настільки сильний, що пара закоханих просто не в силах насититися один одним. Ці поцілунки є передвісником інтимної близькості.

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/11773-chto-oznachayut-potselui-v-raznye-chasti-tela.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *