Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Прийшов цей час, коли тобі належить дізнатися як познайомитися з батьками своєї дівчини. Питання це не простий, адже ти не знаєш напевно, з ким доведеться мати справу: з релігійними фанатиками, старими рокерами, упередженими інтелігентами або ж з веселими і легкими в спілкуванні людьми – тому потрібно бути готовим до всього.

Зміст приховати

Дізнайся про батьків дівчини все! 5 важливих речей, про які потрібно знати

Перед тим, як знайомитися з батьками дівчини, обов’язково з’ясуй, які вони. Це позбавить тебе від безлічі незручних ситуацій. Дізнайся все що можеш:

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

 1. Запитай у своєї дівчини, де працюють її батьки, де вони відпочивали, ніж люблять займатися і т.д. Так ти зможеш запастися хоч якимись темами для розмови на випадок, якщо ваше спілкування зайде в глухий кут.
 2. Дізнайся, які у них очікування щодо тебе. Ні, ти не повинен брехати і звиватися тільки щоб виправдати їхні сподівання – це буде просто брехня, яка незабаром відкриється. Будь собою, але все ж врахуй цю інформацію і постарайся використовувати її на свою користь.
 3. Розпитай про характер її батьків. Можливо, її батько занадто суворий і не сприймає в розмові будь-яких тем. А може бути, навпаки, він веселий компанійський чоловік, якому тільки дай поговорити про футбол, риболовлі або про що-небудь іншому.
 4. Дізнайся теми, які не можна зачіпати.
 5. Передбачити заздалегідь всі складні питання і придумай на них лаконічні відповіді. Можеш сміливо відштовхуватися від очікувань батьків щодо тебе. Якщо вони мріють, що ви ось-ось одружитеся, значить вони обов’язково про це запитають. Якщо вони успішні бізнесмени – будь готовий до питання про кар’єру і т.п.

Де і коли знайомитися з батьками дівчини

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Існує три варіанти:

 1. Якщо ви ще дуже молоді і тільки зустрічаєтеся, скоріше за все ваше знайомство буде проходити вдома у дівчини. Така подія найчастіше приурочують до якогось свята, поєднуючи приємне з корисним. В цьому випадку, місце знайомства – це вже не твоя проблема.
 2. Якщо ви живете разом, але з батьками ти так і не знайомий – запросіть їх до себе додому. Нехай дівчина приготує вечерю, а ти полагодь кран у ванній, прикрути розетку і замотав ізолентою все оголені дроти. Зробіть так, щоб ваш будинок був привітним, а ти виглядав добрим господарем (якщо у тебе з цим невеликі труднощі).
 3. Якщо ти вже не такий молодий і добре стоїш на ногах – запроси її батьків в затишний ресторанчик. Вибери місце, де буде не дуже шумно і досить комфортно будь-якій людині. Врахуй спосіб життя і смаки майбутньої тещі і тестя. Буває так, що люди ніколи не ходили по ресторанах і їм просто буде дуже некомфортно і незручно в такому місці.

Смокінг, сорочка і метелик? Як одягнутися?

Навіть одяг тут грає важливу роль. Твоя задача – просто добре і охайно виглядати: не потрібно класичних строгих костюмів, краваток та інших офіційних. Але і не перегинай палицю зі свободою самовираження – не потрібно футболок з матюками написами, толстовок з кривавими малюнками і т.д.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Навіть якщо у тебе в вухах тунелі, а носиш ти виключно кеди – просто одягнися більш-менш пристойно, не порушуючи свій стиль.

Я б міг порадити розпитати у своєї дівчини, яким батьки хочуть тебе бачити, і постаратися відповідати цьому образу. Але я цього робити не буду – просто будь чистим, охайним собою. І так, жінки завжди дивляться на взуття, тому для радості маминих очей одягни найкрутіші черевики і гарні їхні вичистив.

Правильний підхід до батьків

Мати і батько дівчини – це абсолютно різні речі. Тому тобі доведеться пробити грунт двічі!

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Як познайомитися з матір’ю дівчини

Для того щоб розташувати маму своєї коханої попередньо, можеш передавати їй невеликі презенти заздалегідь. Це можуть бути цукерки або будь-які інші дрібнички. Ще краще, якщо напередодні вашого знайомства був якийсь свято: обов’язково передай мамі символічний подаруночок на честь нього. Прийшовши в будинок, також захопи з собою квіти або цукерки. Чи не приходь з порожніми руками.

Також твоїм психологічною зброєю буде щира посмішка з прямим поглядом в очі. Більшість жінок сприймають такий жест вельми позитивно.

Як знайомитися з батьком дівчини

З ні все трохи складніше. Хоча, зізнатися чесно, мати буває в сто разів гірше батька – це тобі належить з’ясувати і врахувати в майбутньому. Але візьмемо традиційного суворого батька в якості прикладу. Головне – це добре потиснути руку. Без рукостискання просто нікуди, до того ж воно має бути міцним.

Після того, як ваша дівчина тебе представить, називай батька по імені та по батькові. Веди себе стримано по відношенню до своєї дами. Ні в якому разі не починай загравати, лапати, кусати, щипати і цілуватися зі своєю дівчиною. Ви можете зробити це вдома. А поки будь просто ввічливий, ніжний і уважний – цього достатньо, щоб тато побачив, що ти гідний хлопець.

З адекватним батьком досить просто впоратися: з’ясуй його головний інтерес і питати у нього про нього. Тобі не варто прикидатися професіоналом і говорити з ним на рівних. Навіть якщо ти абсолютно нічого не знаєш про предмет його захоплення, задай йому питання і він із задоволенням відкриє тебе в це. Захоплений людина завжди із задоволенням розповідає про своє хобі.

Кошмар за столом

Коли ти сядеш за стіл, не починай насамперед набивати собі рот. Але при цьому не потрібно повністю відмовлятися від їжі. Їж в міру, показуй, ​​що їжа майбутньої тещі дуже смачна.

Стеж за своїми манерами. Незважаючи на поширену думку, що всі батьки строго відповідають правилам етикету, а ти просто будеш сидіти і не знати, де яка вилка – це брехня.

Може виявитися так, що ти більш вихований в цьому плані, ніж вони. Але навіть в такому випадку постарайся бути ввічливим – не проси собі додаткових приладів (а раптом у них їх зовсім немає) тощо.

Влийся в їх атмосферу.

захоплююча бесіда

Ти вже отримав базу для вашої розмови, коли розпитував свою дівчину про інтереси та захоплення батьків, тепер потрібно подумати: як правильно побудувати діалог.

 • Знаючи про їхні подорожі, можеш розпитати якісь цікаві факти про країну, дізнатися враження.
 • Також можеш попросити розповісти щось цікаве з життя дівчини, попросити подивитися дитячі фотографії.
 • Можеш жартувати (але тільки доречно і пристойно).
 • Якщо батьки питають твою думку щодо чогось, тобі не обов’язково погоджуватися – покажи, що ти мужик, що у тебе є своя точка зренія.Но тільки не перестарайся і не спровокуй суперечка або того більше, скандал.

Головне – намагайся підтримувати живу і невимушену бесіду. Не сиди мовчки так, як ніби тебе привели на тортури. І навіть якщо тобі страшенно хочеться скривитися і уткнутися особою в подушку – тримай себе в руках.

Не варто обмежуватися тільки відповідями на питання, але і занадто багато базікати теж не треба.

Батьківський допит

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Познайомившись ближче – доведеться витримати наступний етап знайомства, адже ти будеш відбивати нескінченний потік питань. Відповідати доведеться на все – краще давай короткі відповіді.

Покажи, що ти й справді любиш їх дочка, що у тебе серйозні наміри і що ти цілком зрілий і серйозний. Покажи, що у тебе є плани на майбутнє, але не будь сильно наївний.

Кінець мук + 6 рад

Коли ти витримав усі випробування, можна вирушати додому. Йдучи, подякуй батьків за хороший вечір, скажи, що радий був познайомитися. Потисни батькові руку, попрощайся з матір’ю і сміливо йди.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Дуже важливі поради:

 1. Якщо ви ще дуже молоді і у дівчини є комендантську годину, краще проведи її додому і відпусти раніше – так ти викличеш довіру батьків до себе.
 2. Хвали їжу своєї майбутньої тещі.
 3. Запам’ятай правило про розпускання рук: при матері і батька краще відсунь їй стілець, допоможи зняти пальто, але не хапай за попу, що не залазь руками під блузку, та й взагалі веди себе стримано.
 4. Не бреши про себе: можеш злегка прикрасити або недоговорити, але не розповідай історій-небилиць.
 5. Будь досить ласкавим і добрим до дівчини, але і не втрачай своє чоловіче обличчя.
 6. Не розповідай вульгарні анекдоти, історії, пов’язані з пиятиками і будь-які інші дурні історії (навіть якщо вони здаються тобі веселими).

Тепер ти трохи озброєний і можеш сміливо відправлятися на знайомство. Не намагайся догодити в усьому – у тебе все одно не вийде. Але зроби все, щоб заслужити хоч якусь довіру і повагу батьків своєї дівчини. Адже найскладніше ще попереду, як доведеться знайомитися батькам хлопця з батьками дівчини. Успіхів!

 • Звичайно ж, кілька порад від Паші, експерта в подібних справах:
 • Ось вам цікавий відсів із записом шоу: знайомства з батьками. Подивіться, посмійтеся:

Джерело: https://MensRules.ru/girls/relation/kak-poznakomitsya-s-roditelyami-devushki.html

Як сподобатися батькам дівчини при знайомстві?

У довгострокових відносинах для хлопця рано чи пізно настає момент, коли справа доходить до знайомства з батьками своєї обраниці, від якого начебто і хочеться відмовитися, але ніяк не можна.

Зазвичай в такі моменти хлопець починає вже усвідомлювати серйозність своїх стосунків з дівчиною, раз вона вирішила показати свій обраний на суд і милість батькам, які чули про нього тільки з розповідей дочки.

І як зазвичай буває, з молодою людиною, відбувається якесь перетворення, коли він починає нервувати, поводитися неприродно, намагатися догодити батькам.

Трапляються і інші незручні моменти, які відбуваються через банального бажання сподобатися батькам своєї супутниці, щоб вони не дорікали її за вибір свого кавалера! Виникає питання: як сподобатися батькам дівчини і що для цього потрібно зробити ? Давайте спробуємо з цією дилемою розібратися!

Одяг

Як всім відомо з народного прислів’я, зустрічають завжди по одягу! Винятком не буде і наш випадок, коли першим поглядом батьки окинути молодої людини і відразу про себе зроблять якісь висновки щодо його смаку й акуратності.

Тому важливо одягнутися правильно! Оптимальний варіант, який завжди спрацьовує – це діловий стиль одягу: штани, сорочка і туфлі. Вибирати варто класичні кольори, але ніяк не строкаті кольори, які кидаються в очі і мають властивість дратувати і до того вже розхитану психіку.

Простежте, щоб одяг був чиста і випрасуваний, а також акуратно заправлена, і щоб до неї додавалися відповідні чоловічі аксесуари, будь то наручний годинник або браслет на руку.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Також не забудьте як дезодоранту використовувати слабкі або нейтральні запахи, так як не всі можуть оцінити стійкі чоловічі аромати, від яких виїдає очі, особливо, якщо дозування була явна порушена!

У разі якщо у вас відсутній діловий костюм – не турбуйтеся, пристойно виглядати можна і без нього. Головне, щоб ваш одяг був сполучуваності між собою і виглядала чисто і охайно.

Читайте також:   Як спілкуватися з чоловіком, щоб викликати у нього інтерес до жінки

Спортивні костюми – це не той випадок, як би цього не хотілося хлопцеві, і як би він не доводив, що все так ходять і це дуже зручно! Досить буде надіти оригінальну футболку або сорочку під джинси і додати на ноги туфлі або черевики – просто і зі смаком.

Виходячи на зустріч, не забудьте глянути на себе в дзеркало перед виходом. Подумайте про себе з боку, огляньте свій зовнішній вигляд, свою зачіску, – і сміливо ступайте в путь!

подарунок

З порожніми руками йти на першу зустріч – ознака поганого тону або крайньої бідності. Тут вже з вибором подарунків можна дати волю своїй фантазії, яка буде обмежуватися тільки власними фінансовими можливостями.

На першу зустріч скоріше не варто нести речі, натякають на більш інтимне спілкування, на зразок сертифікату на тайський масаж в москві, що натякають на зовнішній вигляд, начебто сертифіката на похід до стиліста, якісь подарунки, що стосуються радше до конкретних захоплень (допустимо, тільки якщо ви точно впевнені у виборі), або навпаки, занадто безликі і офіційні презенти, на зразок ручок.

Звичайно, ваш вибір, але безпрограшний варіант – це подарувати мамі букет квітів, а батькові пляшечку або вина, або хорошого міцного алкоголю. Не варто також забувати про можливість присутності бабусь і дідусів на зустрічі, яким теж бажано зробити по маленькому презенту!

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Поведінка

На цьому етапі, коли вже пройшло офіційне знайомство і були вручені всі подарунки, багато молодих людей здають позиції, починаючи вести себе якось неприродно і намагаючись грати придуману собі роль, щоб довести батькам, що вибір її дочки не так вже й поганий!

Ось тут треба зробити різкий вдих і натиснути на «стоп»! Як би ви не хвилювалися, і вас не сковувало почуття сорому, необхідно взяти себе в руки і почати спілкуватися з батьками дівчини на ті теми, які вони пропонують, впевнено і без затримок. Потрібно вміти підтримати будь-яку тему, будь то улюблений мамин серіал або футбольний матч, який до глибини душі зачепив батька і він жадає з вами його обговорити.

Бувають випадки, коли після стандартних розпитувань запановує незручна тиша: її необхідно розбавити легкої бесідою, в якій зможуть брати участь всі сторони.

Темою для розмови можуть служити фотографії, що висять на стінах будинку: поцікавтеся, коли був зроблений цей знімок і хто на ньому зображений, а також можете запитати, чим захоплюються батьки і взяти участь в обговоренні хобі кожного члена сім’ї. Імпровізуйте, але тільки заповніть живим розмовою склалася тишу!

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Головне в спілкуванні з батьками бути повністю в собі впевненим і спокійним. Ніколи не підвищуйте голос, навіть коли висловлюєте свою бурхливу емоцію, яку, часом, краще замінити якимось жестом, ніж переходити на підвищені тони!

вечеря

Під час вечері стежте за своєю поведінкою за столом. Ви не повинні сміятися з набитим ротом, голосно чавкати, сидіти з ліктями на столі, і порушувати всі загальновідомі правила поведінки і етикету за столом.

Покажіть свою вихованість і культурність: спробуйте по можливості все, що пропонує вам господиня, і обов’язково скажіть комплімент з приводу оригінальності приготованих страв.

Якщо батько запропонує вам випити – погоджуйтеся, але завжди знайте свою міру, і будьте особливо обережні, якщо вперше доведеться пити невипробувані раніше вами вид алкоголю, який може з вами зіграти злий жарт і дати волю вашій мові!

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Встав з-за столу – обов’язково висловіть свою вдячність за смачну вечерю та інші частування. Не забудьте також запропонувати свою допомогу під час прибирання брудного посуду зі столу або в розстановці їдальнею меблів на свої місця.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

прощання

Як би не склалося знайомство, але йти треба вміти гідно! Висловіть свою вдячність за можливість поспілкуватися і за старання, які вони доклали, щоб цей вечір відбувся. Якщо були якісь конфлікти, варто перед відходом спробувати згладити ситуацію, і, може бути, взяти провину на себе, щоб конфлікт був по можливості повністю вичерпаний.

Як ви бачите, багато в чому успішність знайомства з батьками залежить від уміння хлопця триматися і культурно поводитися в суспільстві. Ну і нерозумно думати, що батьки не розуміють, в якій ситуації перебуває обранець їх дочки і через що він мав пройти, адже колись вони самі були молодими і через це все проходили!

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Вам також може сподобатися

Джерело: https://www.znaikak.ru/kakponravitsyaroditelyamdevyshkipriznakomstve

Як познайомитися з батьками дівчини: важливі правила першої зустрічі

Як тільки відносини вийдуть на новий серйозний рівень, молодим людям потрібно буде знайомити своїх других половинок зі своїми батьками.

І якщо дівчатам в цьому питанні легше, досить бути милою, ввічливою і чарівною, то до хлопця висувається набагато більший список вимог.

Тому важливо заздалегідь продумати, як познайомитися з батьками дівчини, щоб справити хороше враження.

Незважаючи на зовнішню врівноваженість і спокій, будь-який чоловік перед знайомством з батьками своєї дівчини відчуває дике хвилювання, горе і навіть страх. Обумовлено це бажанням сподобається і зробити гідне враження про себе. Психологи пропонують поетапно продумати знайомство, підготувати теми для розмов, а також вибрати тактику і стратегію, як себе вести при зустрічі.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Як справити хороше перше враження

Тільки в тому випадку чоловік турбується, як сподобатися батькам дівчини, коли він має серйозні наміри по відношенню до неї. Існує кілька правил поведінки, розроблених фахівцями, завдяки виконанню яких можна справити хороше враження, не допустивши ніяких помилок і проступків. А саме:

 • Пунктуальність . Показати повагу до дівчини і її сім’ї можна буде, з’явившись в місці зустрічі своєчасно без запізнень. Щоб не забутися в клопотах і справах, краще поставити нагадування на мобільному гаджеті. Якщо чоловік буде добиратися на своєму автомобілі, краще виїхати заздалегідь на випадок пробок. Приходити в будинок батьків рано також не варто, щоб дати можливість підготуватися господарям. Прийти заздалегідь можна, якщо зустріч буде в ресторані, а чоловік зможе підготувати стіл і зустріти батьків.
 • Привітання . Заздалегідь у дівчини можна поцікавитися, як зазвичай вітають один одного в її родині, можливо, є якісь традиції і переваги. Вітати батьків можна рукостисканням, обіймами, поцілунком і щоку або поклоном. Батькові потрібно потиснути руку без особливих зусиль, але щодо міцно. Якщо ж чоловік не впевнений в правильному виборі варіанта вітання, можна надати ініціативу батькам.
 • Звернення . Спочатку звертатися до батьків потрібно по імені та по батькові, проявляючи повагу і шану. Якщо ж вони попросять називати їх тільки по імені, в такому випадку можна не використовувати по батькові.
 • Поведінка хлопця з дівчиною . При батьках потрібно дотримуватися нейтралітету, не бути надмірно відстороненим від своєї обраниці, але не переходити рамки дозволеного, проявляючи почуття і ласку. Припустимо злегка обіймати дівчину, тримати її за руку, але без поцілунків і зайвої тактильності.
 • Постава і зоровий контакт . Щоб показати себе сильним і впевненим у собі чоловіком, потрібно тримати свою поставу, що не сутулитися. Також чоловік повинен витримувати зоровий контакт під час бесіди, тільки зрідка відводячи очі. Якщо долає горе і хвилювання, потрібно зробити пару глибоких зітхань.
 • Телефон . Щоб не відволікатися на сторонні клопоти і справи, чоловікові потрібно відключити телефон, щоб продемонструвати зацікавленість виключно на зустрічі. Якщо можуть зателефонувати по роботі, чоловікові потрібно попередити про це, вибачитися.
 • Поведінка за столом . Головний показник вихованого чоловіка – його хороші манери. За столом потрібно їсти не поспішаючи, не плямкати, не зловживати спиртними напоями. Якщо батьки самі організували стіл, чоловікові обов’язково потрібно спробувати всі страви, щоб не образити господиню. В кінці обіду можна запропонувати допомогу з посудом, а в ресторані всі витрати чоловік бере на себе.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Особливу увагу потрібно приділити своїй поведінці, якщо чоловік перебуває в гостях. Можна сказати похвальні слова про будинку або квартирі батьків дівчини, уточнити місце, де потрібно буде роззуватися. У будинок в якості гостя ніколи не потрібно приходити з порожніми руками.

Як сподобатися мамі дівчини?

Особливу увагу чоловікові потрібно приділити питанню, як сподобатися мамі своєї обраниці, так як вона стане вірним порадником для дівчини, а значить, може вплинути на відносини.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Задовго до знайомства з майбутньою тещею можна передавати їй невеликі презенти, цукерки, десерти, різні дрібнички. Коли чоловік зважився познайомитися з мамою своєї коханої, з’являтися на порозі будинку потрібно не з порожніми руками.

Мати дівчини – це в першу чергу жінка, тому при знайомстві потрібно обов’язково піднести букет квітів, солодощі або невеликий презент. Щоб розташувати її до себе, чоловікові потрібно зробити кілька ненав’язливих компліментів, відзначити її хазяйські таланти, похвали страви за обіднім столом і затишок в домі.

Як сподобатися батькові дівчини?

А ось сподобатися батькові буде набагато складніше, тому що чоловіки з особливою увагою підходять до вибору майбутнього чоловіка ля дочки. До того ж батько найчастіше буває суворим і вимогливим, тому чоловікові потрібно справити хороше про себе враження. Як тільки чоловік прийшов в будинок, щоб познайомитися з батьком дівчини, він повинен представитися і потиснути міцно руку.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Надалі до нього потрібно звертатися по імені та по батькові, зберігати впевненість в собі і спокій. У присутності батька краще відмовитися від зайвих дотиків і проявів почуттів в бік дівчини. Щоб батько розумів, що віддає дівчину в гідні руки, чоловікові потрібно розповісти про свій рід діяльності, метою на майбутнє і плани на спільне майбутнє з обраницею.

Як підтримувати розмову?

Окреме питання, як спілкуватися з батьками дівчини, так як багато чоловіків через сорому і хвилювання не можуть зібратися з думками, кажуть незв’язно або зовсім відмовчуються. Щоб бесіда підучити невимушена, повноцінна, інформативна і запам’ятовується, потрібно слідувати декільком правилам і рекомендаціям психологів, а саме:

 1. Загальні теми. Обговорювати можна нейтральні теми, останні новинки кіно, футбол, погоду, інші інтереси і хобі.
 2. Відкриті питання. Завдяки глибоким питань в сторону батьків можна показати зацікавленість в родині своєї обраниці. Можна дізнатися у батьків їх місце навчання, роботи, цікаві випадки з життя.
 3. Кумедні історії з дитинства дівчата. Ця тема зробить розмову невимушеним, зворушливим і розташовує, можна переглянути дитячі фотографії.

Чи вмієте Ви підтримувати розмову?

Та ні

Головне, щоб на першому знайомстві не зачіпалися серйозні і глобальні теми, які можуть зіпсувати веселий настрій і обтяжити співрозмовників. Заборонені теми – політика, релігія, націоналізм і расизм. Якщо чоловік не згоден в деяких моментах з думкою батьків, не варто вступати в суперечку, розумніший буде просто промовчати.

Як підготуватися до зустрічі?

Щоб зустріч була продуктивною і привабливою, чоловікові потрібно продумати основні моменти і головні питання заздалегідь. Психологи радять скласти список важливих пунктів, в який увійдуть наступні моменти:

 • потрібно заздалегідь дізнатися повні імена батьків;
 • у дівчини можна уточнити основні дані про батьків (навчання, робота, місце народження, пріоритети і принципи);
 • якщо зустріч буде проходити в будинку чоловіка, потрібно навести порядки;
 • заздалегідь потрібно буде підготувати одяг і взуття до зустрічі, зробити стрижку, поголитися, щоб виглядати бездоганно;
 • щоб заручитися підтримкою батьків, потрібно заздалегідь вибрати подарунок, це може бути букет квітів і пляшка хорошого вина.

Читайте також:   Як спіймати чоловіка на зраді хитрим способом: кращі методи

Попередньо чоловікові потрібно підготуватися до можливих питань, щоб бути у всеозброєнні. Швидше за все, їм будуть цікаві плани чоловіка на дівчину, його спосіб життя, сфера діяльності, інтереси, цілі в житті, мрії. Основний упор в бесіді потрібно робити саме на ці моменти, щоб бути зрозумілим і досить прозорим для її батьків.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

А щоб бесіда була невимушеною, чоловікові потрібно проявити почуття гумору і свою різнобічність. Головне, щоб прояв гумору було безпосереднім, дотепним, без непристойностей і жартів нижче пояса. Якщо у чоловіка є шкідливі звички, про них краще промовчати. Найкращий варіант – кумедні історії зі свого життя або спільного життя з дівчиною.

висновок

Не дарма кажуть, що другого шансу справити перше враження не буде ні в кого. Тому вкрай важливо чоловікові заздалегідь підготуватися до зустрічі з батьками дівчини, щоб попередити можливі помилки і конфузні ситуації.

Далі потрібно продумати обставини для зустрічі (в ресторані, вдома у чоловіка або батьків дівчини). Згідно з ними потрібно продумати, як краще провести час з батьками, про що з ними спілкуватися, як показати себе з кращого боку.

( 1

Джерело: https://afmen.online/kak-poznakomitsya-s-roditelyami-devushki.html

Як познайомитися з батьками дівчини

Має бути знайомство з її батьками? Бути хорошим хлопчиком, сидіти в обнімку з дівчиною і в усьому погоджуватися з батьками – не найкращий варіант.

Я розповім тобі, як потрібно готуватися до знайомства з батьками.

Як поводитися під час знайомства з батьками дівчини:

1. Процес підготовки

Потрібно розпитати у своєї дівчини про її батьків, щоб зрозуміти, до чого готуватися при зустрічі.

Їх цікавитиме твій джерело доходів, і чи буде він збільшуватися з часом. Також вони можуть запитати, які в тебе плани щодо їхньої дочки. Чи думаєш ти про весілля, хочеш ти дітей, наскільки взагалі ти серйозно до неї ставишся.

Дізнайся у неї заздалегідь, як батьки ставилися до інших її хлопцям, що їм в них подобалося, що дратувало.

2. Вибери одяг

По-перше, речі повинні бути чистими, акуратними і пропрасованими. Це багато що скаже про тебе, зустрічають по одягу.

Також забудь про вільні речі оверсайз або занадто обтягуючих джинсах. Це все підліткове та з солідністю не має нічого спільного.

Ні, я не кажу тобі, щоб ти одягав костюм-трійку. Ти можеш одягнутися просто, але зі смаком. Щоб у батьків створювалося приємне враження.

Також не забудь про стрижку і манікюр. В крайньому випадку, попроси допомоги у своєї дівчини. Вона напевно підкаже тобі, в чому бути, щоб сподобатися її батькам.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

3. Збери інформацію

Знайомство з батьками можна порівняти з співбесідою про прийом на роботу.

І в тому, і в іншому випадку тобі необхідно мати достатню кількість інформації. Ти повинен з’ясувати, де і ким вони працюють, дізнатися про їх захоплення та хобі, що любить її сім’я.

Обов’язково вивчи їх імена та по батькові, дізнайся, які теми краще не зачіпати.

А під час знайомства вдало скористайся отриманими знаннями.

4. Постарайся сподобатися її мамі

Пам’ятаєш знамениту приказку про те, що чоловік – голова, а жінка – шия? Ти повинен максимально постаратися сподобатися їй.

Крім того, думка мами дуже важливо для всіх дівчаток. І те, що скаже мама дівчини після вашого знайомства, може вплинути на ваші стосунки.

Так що твоя задача номер один – це справити хороше враження на маму. Трохи лестощів, компліментів, і все буде добре.

5. Подружись з її батьком

З батьком дівчини ситуація складається не краще. Саме їм набагато складніше прийняти будь-якого чоловіка, який буде поруч з його дочкою.

Батьки куди ніжніше і лагідніше з дочками. Вони люблять їх трохи інший любов’ю, ніж синів. І для них вони назавжди залишаються маленькими дівчатками.

Тому він спочатку з побоюванням і обережністю буде ставитися до тебе.

Дізнайся у своєї дівчини, що любить і чим захоплюється її батько. Буде круто, якщо у вас знайдуться спільні інтереси або однакові погляди на якісь питання.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

6. Будь впевнений у собі

Впевненість в собі завжди відчувається. Потрібно показати, що ти себе любиш і знаєш собі ціну. Але в межах допустимого, звичайно.

Будь-які батьки ходять бачити поруч зі своєю дочкою впевненого в собі чоловіка, а не скиглія і слюнтяя.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти? Хочеш її підкорити?

 • Отримай 3 видеоурока з закритого курсу «Як жіноче НІ перетворити в жіноче ТАК»
 • – Причини, чому у тебе виникають труднощі з дівчиною; – Мислення успішного чоловіка;
 • – 7 критичних помилок, які ти здійснюєш при спілкуванні з дівчиною.
 • з яких ти дізнаєшся:

1. Причини своїх проблем з дівчиною; 2. Обмежують переконання, які заважають її підкорити;

3. Як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Отримай 3 безкоштовних відеоуроки – http://bit.ly/2MtdkvP

Ти повинен зібратися і не губитися, якщо виникнуть якісь несподівані обставини. Або якщо вони почнуть ставити тобі каверзні питання.

Реагуй на це так, ніби все нормально, і нічого не сталося. Повір, така поведінка не залишиться непоміченим.

7. Підтримуй приємну бесіду

Це саме та якість, яка ще безліч разів врятує тебе в будь-яких обставинах.

Ти можеш розповідати анекдоти або жартувати, тільки переконайся, що це все буде до місця. Дотепність і почуття гумору – відмінні риси, тому було б добре, якби ти зумів їх продемонструвати.

Пам’ятай про те, що не потрібно ставити своєю головною метою бажання догодити абсолютно всім. Якщо у тебе запитують твого думки щодо тієї чи іншої теми, то відповідай чесно і не бійся, що ти скажеш щось не те.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

8. Будь готовий до допиту

Не забувай, це ваша перша зустріч, тому нормально, що батьки будуть завалювати тебе питаннями.

Тобі не потрібно нервувати або скаженіти через це. Терпляче відповідай на кожен з них.

Батьки хочуть знати якомога більше про людину, з яким живе їхня дочка. Це нормальне бажання, і тобі краще його задовольнити.

Ти так само повинен бути готовий до того, що відчуєш себе ніяково через питання. Не бійся, вони просто знайомляться з тобою.

9. Прощання

Потисни руку батькові, обійми маму. Обов’язково подякуй батьків за гостинність і за те, що вони знайшли час для того, щоб зустрітися з тобою.

Ти можеш запросити їх у відповідь кудись, чи не позначаючи конкретного часу або місця. Просто скажи, що було б здорово зустрітися ще раз.

Обов’язково перед відходом запропонуй свою допомогу в збиранні, якщо ви були вдома у батьків. Або винести сміття. Мама дівчини оцінить такий жест.

Чи не наполягай на тому, щоб дівчина поїхала разом з тобою. Якщо вона хоче провести ще якийсь час з батьками, нехай залишається.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Поради:

 • не потрібно переживати, якщо ти з самого початку не завоюєш симпатію батьків. Дай їм час, щоб вони звикли до тебе;
 • ти повинен бути дбайливим і уважним не тільки по відношенню до неї, але і до батьків. Пропонуй допомогу, коли це доречно. І не забувай про хороші манери;
 • старайся поводитися максимально природно;
 • будь ввічливим, але при цьому вмій відстоювати свою думку.

попередження:

 • не потрібно кожні п’ять хвилин сипати компліменти;
 • не варто постійно мовчати або ж постійно говорити, шукай середину;
 • відповідай на питання коротко і по справі, задавай відповідні;
  Прочитав статтю? Але як же впровадити всі ці відомості на практиці? Як отримати покрокову і комплексну інструкцію, щоб домогтися конкретної дівчину?
  Про це ти дізнаєшся на платному тренінгу «Як жіноче НІ перетворити в жіноче ТАК» .
  Отримай 3 видеоурока з цього курсу:
  1. Причини, чому у тебе виникають труднощі з девушкой2. Мислення успішного чоловіка; 3. 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною.
  1. Зареєструватися і отримати 3 видеоурока >> http://bit.ly/2MtdkvP
  2. Твої зміни після перегляду відеуроков: – Ти усвідомлюєш, звідки ростуть твої обмежували переконання щодо дівчат; – посилити внутрішній стан – станеш впевненіше в собі;
  3. – Навчишся правильно себе вести з дівчиною.
  4. Цей крок ні до чого тебе не обязизивает, але якщо тобі знадобитися допомога в підкоренні дівчини – ти знаєш, до кого звернутися.
  5. Зареєструватися і отримати 3 видеоурока >> http://bit.ly/2MtdkvP
  6. Обов’язково прочитайте ці статті Антона Гломозда:
  7. Що подарувати дівчині?
  8. 14 ознак, як дізнатися, що дівчина тебе любить
  9. Як повернути колишню дівчину
  10. Як дізнатися, чи зраджує дружина
  11. Як дізнатися, що дівчина тобі зраджує
  12. Як зробити пропозицію дівчині
  13. Чоловічі помилки після розставання
  14. Як зізнатися дівчині в коханні
  15. Як безболісно розлучитися з дівчиною
  16. Як вибачитися перед дівчиною

# Знайомство, # сім’я, # справжній чоловік

Джерело: https://akloni.com/blog/post/kak-znakomitsya-s-roditelyami-devushki

Знайомство з батьками дівчини

Є питання? Зв’яжися з Ігорем Лапін: Рано чи пізно, тобі належить знайомство з батьками дівчини, з якою ти зустрічаєшся. Якщо твоя подруга тобі і не особливо до душі, все одно треба знати, як сподобатися батькам дівчини.

Рано чи пізно, але тобі все одно чекає знайомство з батьками дівчини, з якою ти постійно зустрічаєшся. Нерідко жінки, щоб організувати цей захід навіть використовують справжній шантаж.

А тому, якщо твоя подруга тобі і не особливо до душі, і ти вважаєш ваші відносини тимчасовими, все одно треба знати, як сподобатися батькам дівчини.

Адже якщо вона про це заговорила, значить, від цього буде залежати те, наскільки довго ваші відносини ще триватимуть, і наскільки вони будуть для тебе приємними .

А інакше незадоволена мати або батько вмить можуть зіпсувати тобі життя, налаштувавши її проти тебе. Однак, як такої, розмова з батьками дівчини тебе ні до чого не зобов’язує – ти не зобов’язав після цього з нею одружитися.

Це лише знак поваги: ​​інакше вони просто не зможуть тобі довірити своє чадо. Адже нерідко панянка розповідається батькам про відносини далеко не відразу – іноді взагалі через кілька місяців, а іноді це відбувається випадково. І тоді починається … У цій статті я розповім тобі, як знайомитися з батьками дівчини правильно: не наробити банальних помилок, які або відразу вас посварити, або це буде виглядати так, як офіційні заручини.

Як познайомитися з батьками дівчини без проблем?

Але спочатку, як завжди, невеличкий урок психології. Адже тобі потрібно чітко усвідомлювати, з чим тобі доведеться зіткнутися. Звичайно, всі люди різні, але багато в чому все батьки схожі – вже у ставленні до своєї доні точно. Отже, вони обов’язково звернуть увагу на твою поведінку.

Всім їм потрібно, щоб поруч з їх чадом був гідний чоловік або молода людина. А значить, ти повинен бути не тільки хороший собою, але і мати мужність відстоювати свої інтереси. Іноді навіть, якщо вони не сходяться з думкою «майбутніх» родичів – в розумних межах, звичайно.

Так, якщо ви з її батьком вболіваєте за різні футбольні клуби, не варто лізти через це в бійку. Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робитиБільш того, якщо ти позиціюєш себе як самодостатня особистість, непогано було б продемонструвати, що можеш в чомусь позитивно впливати на їх дочка. Це відмінний спосіб, як сподобатися мамі дівчини. Папі це теж припаде до вподоби, хоча він може цього і не показати – рано чи пізно вони вже не зможуть про неї піклуватися, а тому все одно бажають, щоб поруч з нею був хтось, кому можна довіряти.

Читайте також:   Дівчина перестала спілкуватися як раніше: як повернути відносини

Так уже повелося, що в нашій країні люди звикли звертати увагу на спроможність потенційного жениха, якими б не були його інші достоїнства. Лякатися цього не варто, далеко не всім потрібен грошовий мішок. Просто треба показати, що у тебе є цілком певні цілі в житті, перспектива росту або просто гідна робота. Ти повинен демонструвати впевненість в собі і в завтрашньому дні, а не розповідати, що сидиш на шиї у тата і мами. Це точно не варіант, як сподобатися батькам дівчини.

Важливо також показати, що ти є лідером – не тільки в ваших з нею стосунках, але і по життю. Навіть якщо бачиш, що у них в сім’ї повний матріархат. Адже це говорить, в першу чергу, про те, що не ти боїшся брати на себе відповідальність, вести за собою, приходити на допомогу. Адже вони теж ще не впевнені, що ви будете разом все життя і помрете в один день, але вважають за краще для неї все-таки кращі варіанти.

Для правильного знайомства з батьками дівчини найкраще показати всі описані мною якості, навіть якщо ти ними не в повній мірі володієш. У цій ситуації не варто боятися трохи прикрасити.

Перше знайомство з батьками дівчини – це ще не той випадок, коли тебе будуть «катувати» і витягати визнання у всіх смертних гріхах. Зазвичай тут досить тільки справити приємне враження.

Як себе вести перед зустріччю?

Природно, що йти навмання ні в якому разі не слід, важливо гарненько підготуватися.

А тому як тільки вона призначила цю зустріч, відразу починай випитувати у неї важливі подробиці, наприклад:

 • ким працюють;
 • ніж батьки захоплюються у вільний час;
 • що вони про тебе знають і думають;
 • чи все у них в сім’ї гладко;
 • чи є якісь проблеми;
 • знайомила вона вже їх з кимось до тебе, і як все пройшло;
 • як і де батьки познайомилися;
 • що вони люблять і цінують;
 • і все інше, що здасться тобі важливим – аж до політичних і релігійних поглядів.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити Пам’ятай, що, тільки дізнавшись максимум, ти зрозумієш, як познайомитися з батьками своєї подруги і не зганьбитися.

Важливе значення має і підготовка з боку дівчини. І якщо вона реально дорожить вашими відносинами, то вона точно тобі допоможе. Що потрібно зробити? Нехай вона проведе з ними попередню бесіду, в якій опише всі твої найкращі сторони, більш того, вона заздалегідь може згладити і деякі гострі кути. Наприклад, скаже їм про які теми не варто тебе питати або скаже тобі про те, що хочуть знати вони.

Приділи кілька хвилин своїм зовнішнім виглядом. Пам’ятай: ти не повинен одягатися як франт, але виглядати охайно і гідно повинен . А тому можна надіти зручні джини, стильну сорочку і туфлі, наприклад. А брючний костюм прибережи для заручин, інакше будеш виглядати занадто скуто або нареченим на весіллі. Повторюю, якщо дівчина хоче познайомити з батьками – це ще не привід бігти з нею в ЗАГС.

Непогано було б і трохи задобрити майбутніх строгих оцінювачів – запропонувати їм хабар у вигляді невеликого презенту. У багатьох випадках вистачить квітів дівчині, цукерок її мамі і пляшки не надто дорого коньяку батькові. В останньому випадку, щоправда, варто уточнити у панянки, чи немає у її татуся проблем з алкоголем. А то так на порожньому місці, можна нажити непримиренного ворога в особі його дружини.

Поради при знайомстві з батьками дівчини

 1. Про що говорити, коли знайомишся з батьками дівчини? Як правило, вони самі починають задавати питання, і на кілька перших тобі все ж доведеться відповідати майже як на допиті. Але варто їх зрозуміти, адже саме це їх так цікавило. Потім вони самі почнуть розповідати, і тобі доведеться лише мило підтримувати розмову.Однак буває і так, що вони пропонують почати розмову тобі, наприклад, багатозначно мовчать. Розкажи про себе, про свою роботу, про те, який дохід моральний і матеріальний від неї отримуєш . А потім постарайся змінити тему на що завгодно, на економічну кризу, політику, на їх вид діяльності.

  У будь-якому випадку тобі важливо показати себе з кращого боку – адекватною людиною з планами на життя і перспективами.

 2. Враховуй інтереси батьків. А тому якщо, наприклад, її батько обмовився про якимсь важливу подію в його житті, уточни, що він мав на увазі, покажи, що тобі цікаво.
 3. Навіть не натякай на те, що у вас вже був секс, максимум, тримай її за руку і прощальний поцілунок. А якщо вони будуть питати, скажи, що ви поки не думаєте про це. Їм буде приємно, навіть, якщо вони здогадуються, що ви обидва брешете.
 4. Якщо ти подарував коньяк, і її батько тобі наливає, то варто випити, якщо звичайно ти не переконаний непитущий.Тоді тобі доведеться переконливо мотивувати свою відмову, і від того, як це у тебе вийде, буде залежати їх повагу. До речі, в Росії це важливий ритуал при знайомстві з батьком дівчини.

Як правильно знайомитися з батьками дівчини: висновок

Ну і насамкінець кілька слів про те, чого робити точно не слід на подібному заході. Чи не натякай на близькість або секс. Це наодинці, ти можеш робити з нею все, що завгодно. А якщо ти почнеш лапати дівчину біля батька, то можеш і по морді заробити, навіть якщо ти вважаєш себе її хлопцем.

Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робитиЧи не лихослов, зазвичай дорослі люди не люблять чути мат від молодих або незрозумілий їм сленг, навіть якщо самі іноді згадують дещо для зв’язки слів у реченні. Знайомство з мамою дівчини може закінчитися для тебе плачевно, якщо ти почнеш відмовлятися від їжі. А тому якщо у тебе на щось алергія або огиду з дитинства, нехай дочка попередить про це свою матір заздалегідь.

Чи варто знайомитися з батьками дівчини, якщо у тебе реально є вибір? Напевно, більше так, ніж ні. Адже ти зробиш приємне їй, і це позитивно позначиться на ваших відносинах, навіть якщо ти не збираєшся з нею одружитися. Але якщо у тебе серйозні плани на неї, то тобі варто прочитати мою статтю «Як побудувати міцну сім’ю?».

Якщо хочеш дізнатися ще більше секретів зі зваблення дівчат підписуйся на мою сторінку ВКонтакте. Знайомство з батьками дівчини: як себе вести і що не можна робити

Джерело: https://trenyng.ru/blog/znakomstvo-s-roditelyami-devushki/

Знайомство з його батьками: як себе вести? Поради для дівчат

Шок, паніка? Не переживайте, це рано чи пізно повинно було статися. Якщо хлопець готовий привести вас до батьків, значить, у нього серйозні наміри. Довго ухилятися від знайомства не вийде, і якщо ви хочете продовження відносин, збираєтеся створити з ним сім’ю, то немає сенсу відмовлятися.

Кажуть, часом такі зустрічі проходять як співбесіду на роль дружини сина, а іноді схожі на допит слідчого. Не треба заздалегідь очікувати неприємностей (просто вашим подругам не пощастило), але готуватися потрібно.

Врахуйте також, що і для вас в знайомстві з батьками є кілька плюсів. Відкривається завіса таїнства, можна подивитися на його батька і зрозуміти, як ваш хлопець з віком зміниться.

Обстановка в будинку і ставлення батьків один до одного теж може сказати багато про що, допоможе уявити можливу модель поведінки вашого коханого в сімейному житті.

Дівчина улюбленого сина для його батьків – перш за все, необхідна умова для продовження їхнього роду. Якщо ви зможете дати їм зрозуміти, що вам не чуже материнство, то це вже успіх. Часто бажання показати себе у виграшному світлі перетворюється на карикатуру. Важливо залишатися природною, не намагатися зображати з себе ідеальну дівчину.

Мінімалізм і скромність – краще рішення і для зовнішнього вигляду. Одяг краще вибрати спокійних відтінків, з натяком на консерватизм, не варто також зловживати прикрасами і косметикою. Денний макіяж підкреслить вашу молодість і відкритість.

Найкраще заздалегідь дізнатися у хлопця, в яких умовах буде проходити зустріч – вечерю, обід, пікнік. Якщо, крім батьків, будуть і інші родичі, не зайвим буде розпитати про них. Чим більше вдасться дізнатися, тим легше буде відбуватися спілкування. Уточніть, чи немає в їх сім’ї заборонених тем.

Що ж стосується хороших манер, то вони обов’язково допоможуть зачарувати потенційних родичів. Звертатися краще на «ви». Чи не ховайтеся за спину свого хлопця, котрий не шепочу з ним і не ходіть всюди хвостиком, якщо він вас не покликав піти разом з ним в іншу кімнату або на балкон.

Якщо вам вдалося дізнатися, що ваш візит збігається з якимось сімейним торжеством, подбайте про подарунок: символічному, нейтральному і не розкішному.

Втім, ваше знайомство – саме по собі подія, тому варто на підтримку етикету і власних бажань прийти в гості не з порожніми руками: доречним буде невеликий букет або кімнатну рослину (звичайно, якщо в сім’ї немає алергіків, а ви вже про це знаєте) і пляшка легкого вина.

Я б схвалив на гостинець і якусь випічку за своїм рецептом … Ваші якості майбутньої господині, можливо, не відразу і не всіма будуть визнані, але ваша ініціатива в допомоги мамі з прибиранням зі столу точно допоможе налагодженню відносин.

Бажання сподобатися батькам улюбленого іноді додає зайвого збентеження або, навпаки, надмірної активності в спілкуванні. Спокійно відповідайте на прямі запитання, але занадто відвертими на першій зустрічі не потрібно.

У тому числі і на тему ваших стосунків з коханою. Звичайно, вам не прийде в голову скаржитися на нього? Нарікати на роботу, життя, друзів і своїх родичів також не слід.

На дуже складні або провокаційні теми краще відповісти милою жартом.

До речі, про жарти. Не намагайтеся вразити дотепністю, та й взагалі не варто намагатися підкорити всіх і відразу.

Ще раз: будьте собою! Відчуєте момент, де можна висловитися докладніше і по справі – без сумнівів і з гідністю проявляйте себе.

Можливо, у вас з’явиться шанс і проявити свій такт і допитливість, коли мова зайде про чимось не дуже зрозумілою або відомому. Завжди доречно поставити запитання, підкресливши свій інтерес і готовність дізнаватися нове і вчитися у старших.

В даних радах немає нічого нового. Можливо, комусь вони здадуться банальними. Але не зайвим буде перед такою важливою подією ще раз зібратися з думками і налаштуватися на успіх. Любов допоможе вам!

Джерело: https://ShkolaZhizni.ru/love/articles/69950/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *