Знак лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

Жінки, народжені під знаком лева – особлива категорія людей. Їх характерні риси – підвищена темпераментність і велелюбність. Такі особи завжди привертають чоловіків. У цих жінок багато шанувальників. Але, рано чи пізно «Левиці» доводиться вибирати найбільш підходящого кандидата, який підійде на роль її чоловіка. У вирішенні цього доленосного питання допоможе астрологія.

Зміст приховати

зміст:

Гороскоп стверджує, що закохана жінка – «Лев» віддає своєму обранцеві все серце цілком, вона не звикла стримувати або приховувати свої емоції. Чуттєва, романтична, вона чекає від своєї половини такого ж всепоглинаючого шквалу почуттів, такий же запалу і пристрасті.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

Лев – як справжня королева в колі своєї свити. Поруч з нею навіть самий розкутий чоловік мимоволі боїться.

Тож не дивно, що по сумісності жінки левиці бажають бачити поруч із собою справжнього короля. Основні риси її чоловіка: вихованість, уважність і, звичайно ж, щедрість. Тим, хто бажає зачарувати таку жінку, не варто навіть пробувати пригощати її фастфудом і дарувати дрібнички.

Дорогий ресторан, дизайнерський наряд, прикраса від Тіффані або квитки в Великий театр – знаки уваги тільки такого рівня здатні зачарувати і вразити «Левицю».

Але не думайте, що подібні розтрати гарантують симпатію жінки. Навіть прийнявши ці недешеві знаки залицяння, вона не відчуватиме себе нічим зобов’язаною своєму прихильнику.

Пам’ятайте, вона впевнена, що надає честь вже тим, що приймає дари і дозволяє хоч іноді бути поруч з нею.

Чоловікові, який вибрав жінку цього знака зодіаку, слід змиритися з тим, що навколо завжди буде безліч конкурентів. За руку і серце обраниці належить постійно боротися.

Такі жінки не можуть жити без уваги і загального захоплення. У неї завжди безліч шанувальників. Щоб виділитися із загальної маси, доведеться докласти чимало сил. Гроші і прояв щедрості – далеко не єдині аргументи. Буде потрібно час, щоб навчитися відповідати «Левиці».

Бездоганний смак в одязі, вміння підтримати розмову на будь-яку тему, знання етикету – все це потрібно освоїти. Жінка-«Левиця» не повинна червоніти за свого обранця в суспільстві. Компліменти на її адресу повинні бути красивими, оригінальними, а найголовніше щирими.

Захоплення в її адресу потрібно виявляти при будь-якому зручному випадку.

Ідеальний супутник жінки – Льва – це той, хто гідно оцінює все її таланти, забезпечує їй безбідне життя, оточує її і її дітей увагою і всебічною турботою. Природно, такий чоловік повинен бути активним, позитивним, думки його повинні бути оригінальні, а дії рішучі! Основна потреба «Леви» полягає в духовну спорідненість зі своїм супутником життя.

Сумісність «Левів» з іншими знаками Зодіаку

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

1. Чоловіки «Риба»

Варто уникати подібного союзу. Відносини будуть будуватися вельми непросто. Дисгармонія виникає через відмінності в життєвому ритмі цих знаків. Жінка-«Лев» відчуває потребу в активному спільному дозвіллі, їй хочеться постійному спілкуватися зі своєю половиною.

Мужчіне- «Рибі», навпаки, потрібні спокій і можливість залишатися наодинці зі своїми думками. «Левиці» ці відносини швидко набриднуть. До того ж, така жінка буде всіма силами прагнути залишатися в центрі чоловічої уваги і кожен раз це буде викликати в її чоловікові хвилю ревнощів і роздратування.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

2. Чоловіки «Овни»

«Овни» за своєю суттю дуже темпераментні. Якщо жінка «Лев» своєчасно зверне увагу на такого чоловіка, підкорити його не складе особливих труднощів. Але, не варто поспішати з узаконенням стосунків. Союзи «Левів» і «Овнів» в більшості випадків нетривалі. Винуватцем розлучення стає чоловік.

«Овни» від природи надмірно велелюбні. Приховувати цей свій недолік у них погано виходить. Деякі з жінок зможуть змиритися з подібною ситуацією, але «Левиця» ніколи не прийме і не пробачить зради.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

3. Чоловік «Телець»

«Тельці», в більшості своїй, надійні чоловіки. Цей знак буквально притягує «Левів». У такого союзу є всі шанси на довговічність. «Тельці» – зразкові подружжя, інші знаки можуть брати з них приклад. Такий чоловік всіма силами буде намагатися забезпечити свою дружину. «Левиця» буде спокійна і задоволена стосунками.

У випадках рідкісних конфліктів жінка пустить в хід свою чарівливість і все дуже швидко схаменеться.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

4. Чоловік «Близнюк»

З «близнюком» «Левицю» об’єднує дуже багато. Обидва знаки обожнюють активний відпочинок, розваги, спілкування. Їм подобається перебувати на публіці.

У шлюбі партнерів чекає насичена, веселе життя, в якій немає місця побутових конфліктів і монотонним турботам. Єдиний мінус союзу – народження спадкоємців не піде на користь їхній родині.

Діти часто відчувають себе непотрібними батькам. У більшості випадків виховання стає турботою бабусь або няні.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

5. Чоловік «Рак»

У шлюбі «Леви» і «Рака» жінка стає предметом всепоглинаючої любові і обожнювання. Чоловік всіляко дбає про чоловіка, оберігає від будь-яких проблем і неприємностей.

Чоловік дасть все, що тільки забажає жінка. Жоден каприз не залишиться без належної уваги. Навіть якщо «Левиця» дуже захоче посваритися з чоловіком, їй це навряд чи вдасться.

Чоловік швидше за все не помітить її істерик і причіпок.

Подібні союзи найбільш довговічні і міцні.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

6. Чоловік «Лев»

Двоє «Львів» здатні ужитися разом. Але, слід врахувати, такі люди погано пристосовані до самостійного життя. Особливо важко їм розпоряджатися бюджетом. Пара буде влаштовувати собі справжні свята і для цього зовсім не обов’язковий якийсь особливий привід. Природно, гроші швидко закінчаться і парі неминуче доведеться різко скоротити витрати.

Дружина не зможе контролювати емоції в умовах дефіциту сімейного бюджету, це призведе до регулярних сварок і з’ясуванням відносин. Чоловіки ж (найбільш ймовірно) будуть зберігати спокій і не підуть на поводу у дами. Таким чином, можна зробити висновок – майбутнє у союзу однозначно є, але спільне життя не завжди буде ідеальною.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

7. Чоловік «Діва»

Такий шлюб малоймовірний. Жінка-лев любить гроші, насичену, веселу і безтурботне життя. Чоловік «Діва» повна протилежність. Він – практичний, педантичний, у багатьох ситуаціях навіть занудний і скупий. Від нього не дочекатися дорогущих подарунків або зайвих витрат на спільних дозвілля. Чоловік «Діва» не наважиться взяти в дружини «Левицю» навіть якщо він без розуму в неї закоханий.

Здоровий глузд і холодний розрахунок швидше за все приборкають його палкі почуття.

У ситуаціях, коли чоловік поступиться своїм принципам заради любові і такий союз все ж виникне – жінка може не турбуватися за своє подальше життя.

Чоловік буде робити все, щоб вона була щаслива і не потребувала. Швидше за все, велика частина домашніх турбот ляже на чоловічі плечі. Дружина буде без сорому користуватися закоханістю чоловіка.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

8. Чоловік «Ваги»

Один з найбільш гармонійних спілок. Партнери, народжені під цими знаками, здатні прожити в любові і взаєморозуміння все життя. Їх об’єднують спільні інтереси. Буквально з першої зустрічі вони прив’язуються один до одного. Почуття згодом тільки міцніють.

Сімейне життя у них наповнена душевною теплотою, безмежним щастям і взаєморозумінням. За статистикою, такі союзи рідко закінчуються розлученням.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

9. Чоловік «Скорпіон»

«Скорпіон» та «Лев» надзвичайно гармонійно поєднались у шлюбі. Це чудові по сумісності пари! Є єдиний недолік – чоловік сприймає свою жінку як річ, що належить йому одному.

Його дратують навіть швидкоплинні захоплені погляди чужих чоловіків в сторону його дружини. А жінці, навпаки, хочеться, щоб все навколо захоплювалися її красою. Чоловічу увагу їй життєво необхідно.

Але, тяжіння між ними настільки сильне, що вони готові прощати один одному багато слабкості.

10. Чоловік «Стрілець»

Чоловік, що з’явився на світ під цим знаком, буде ставитися до своєї «Левиці» з особливою ніжністю і трепетом. Їй же прояв такої турботи точно сподобається.

Мінус союзу – жінка «Лев» досить вітряна особа, навряд чи вона зможе довгий час зберігати вірність одній людині. Коли ж до чоловіка дійдуть чутки про її таємних пригоди, він навряд чи повірить чужим словам.

Шлюбні союзи цих знаків в більшості випадків міцні і довговічні.

11. Чоловік «Козеріг»

Шлюби між «Козерогами» і «левиці» рідкісні. Такі люди просто не цікаві один одному. І чоловіки, і жінки цих знаків в більшості випадків горді, егоїстичні і надмірно горді.

Якщо їх шляхи перетнуться, то швидше за все вони і не помітять один одного.

У випадках, коли «Козеріг» і «Левиця» удостоять увагою один одного: він вважатиме її вітряної та недалекій, вона вирішить, що він нудний, черствий і скупий на емоції людей.

12. Чоловік «Водолій»

Чоловік «Водолій» бачить в жінці «Левиці» свій ідеал. Він готовий піклуватися про неї і дарувати свою любов все життя.

Якщо чоловік розчарується в обраниці, великий ризик того, що він більше ніколи не захоче будувати відносини і тим більше заводити сім’ю. Союз цей не назвеш показовим. Сімейне життя даних знаків зодіаку складна.

Жінка вимагає постійних проявів любові, а чоловік розривається між нею і друзями / родичами.

Жінка «Лев» патологічна ревнивець. Зрада партнера для неї стає найсильнішим ударом. У таких випадках найбільше вона страждає від того, що зачіпається її самолюбство. Але, не варто очікувати від неї яскравих сцен ревнощів.

Жінки-левиці прекрасно контролюють емоції і тримають «марку» в будь-якій ситуації. Мстити зраднику вона швидше за все не стане (не її рівень).

Ймовірно, з часом вона навіть зможе пробачити кривдника і продовжить спокійно жити далі, ніколи не згадуючи про нього.

Пам’ятайте, що завжди бувають винятки з правил, можливо, це саме ваша пара!

Джерело: http://iledy.ru/goroskopi/idealnyj-partner-dlya-zhenshhiny-lev.htm

Сумісність знака Лев з іншими знаками Зодіаку

Левам протегує сонце і вони такі ж яскраві. Їх не можливо не помітити вони ексцентричні, відкриті і мають найпотужнішою енергетикою, яка може як допомогти, так і перешкодити сумісності Львів з іншими знаками.

Сонце захищає їм з моменту народження і наділяє безліччю талантів. Їм дано досягати успіху у всьому, вони практично не знають, що таке невдача, якщо у них щось не вийшло, значить, вони просто не хотіли цього.

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

Вони весь час у пошуку яскравих вражень, цікавих людей і незабутніх місць, вони просто не можуть всидіти на місці.

характеристика знака

До навколишніх вони ставляться з добротою і розумінням, Леви часто стають лідерами, їх благородство і позитивний настрій притягують до них людей.

У них завжди горить вогонь, це рівне полум’я, яке ніколи не гасне, воно непохитно, як і самі Леви.

Сонце і вогонь у Леві багаторазово підсилюють силу один одного, що відбивається на характері їх підопічного, тому Леви можуть виявитися запальними і гарячими.

Найкраще Левам оточити себе людьми зі своєї стихії або належать повітрю. Союз двох Львів обіцяє бути дуже цікавим, вони будуть битися за першість все своє життя. Чи вдасться порозумітися зі Стрільцями та Овнами, все-таки одна стихія.

Всі представники повітряних знаків підійдуть Левам, з ними буде цікаво, і повітря буде підтримувати вогонь у левах. Якщо Лев зважитися на союз з представником водних знаків, то зможе відчути свою значимість на тлі більш скромного партнера.

Земні створення викличуть у Львів нудьгу своєю практичністю і правильністю.

Змагатися з Левом просто неможливо, вони володіють сильною енергетикою і можуть спалахнути, як пожежа. Лев може бути дуже емоційним, схильним до романтики і сентиментів, але він ніколи не покаже своїх слабкостей на публіці.

Читайте також:   Чоловік-близнюки: характеристики жінок, які йому подобаються

Він завжди буде збережуть почуття власної гідності і буде пам’ятати про свій статус.

Як би боляче не було Льву, навколишні побачать його сліпучу посмішку і горду поставу, і ніхто не зможе здогадатися про те, що у нього на серці.

Любов багато значить для Льва, заради неї вони можу перевернути гори, їх темперамент і пристрасть можуть спонукати їх на необдумані вчинки і порушити будь-які правила.

Цей союз буде воістину феєричним, вогненна пара запалить все навколо. Незважаючи на це, ідеальної сумісності в парі немає, обидва будуть прагнути домінувати і не стануть поступатися партнеру навіть в ім’я великої любові.

Ця пара може розлучитися тільки через те, що кожен відстоював свої принципи, краще вже вони будуть страждати поодинці, ніж визнають свою неправоту або зійдуть до компромісу.

Ось тільки тяжіння між Левами і Овнами обіцяє бути таким сильним, що і розлучитися буде просто неможливо. Детальніше…

Лев і Телець

Терплячого Тельця повалить в шок вибухонебезпечність Льва, він просто не готовий до того повороту подій. Вони настільки несхожі, що домовитися їм просто не вдасться, про мирного сімейного життя і мови бути не може.

Компенсацією за їхні страждання буде дивовижна сумісність в ліжку, ось тут вони точно зможуть домовитися. Цей союз краще залишити для бурхливого роману, який можна буде згадувати все життя.

У ньому буде все пристрасть, ревнощі, запаморочливий секс, драматичні сварки і бурхливі примирення. Детальніше…

Лев і Близнюки

Близнюки поверхові й легковажні, Леви непостійні, ця пара закриє очі на недоліки один одного і зможе непогано порозумітися. Як довго вони будуть разом? Хто його знає.

Ці знаки вміють жити справжнім, вони знаходяться тут і зараз, їх не дуже турбує, що станеться з відносинами завтра, сьогодні ж їм добре, а це головне.

Вони ідеально сумісні в поточний момент часу і отримають від цього максимум задоволення. Детальніше…

Лев і Рак

Природа так влаштувала, що протилежності притягуються, саме це станеться в парі. Тихі Раки будуть підкорені життєлюбством Львів. Місяць і Сонце, вогонь і вода, ох як не просто доведеться цій парі. Про сумісність навіть мова не йде. Цей шлюб може відбутися тільки з великої любові, зберегти його вдасться, якщо Рак буде захоплюватися своїм партнером і лестити Льву. Детальніше…

Лев і Лев

Якщо вже долі буде завгодно звести двох Львів, у них не буде жодних шансів встояти, настільки сильно буде тяжіння між ними. На жаль, і ревнощі буде такою ж сильною, справді шекспірівські пристрасті. Спокою цій парі не бачити.

Розлучитися вони теж не зможуть, як правило, така пара сходиться раз і назавжди. Бурхливі відносини стануть більш гладкими, якщо партнери освоять мистецтво дипломатії і навчаться поступатися один одному. Ось тільки слово компроміс не знайоме вогненним Левам.

Детальніше…

Лев і Діва

Леви, які звикли до загального обожнювання і компліментів, будуть просто приголомшені нахабністю Дев, які посміють їх критикувати. Справедливості заради варто помітити, що і Дівам може дістатися.

Суперечка може вийти таким жвавим, а вправи в дотепності такими цікавими, що ця пара просто не помітить, як між ними пробіжить іскра. Незважаючи на всю свою несумісність, підопічні Меркурія і Сонця можуть не тільки зійтися, але і скласти дуже цікавий союз.

Що ж до їхніх суперечок, це буде для них своєрідною грою, зрозумілою тільки їм двом. Детальніше..

 • Погадаем безкоштовно
 • ворожіння онлайн
 • Любима ти?
 • правдиве ворожіння

Обидва знаки люблять увагу і прихильно приймають обожнювання оточуючих. Тільки ось Ваги милі і чарівні, а Леви імпозантні і ексцентричні. Вони однозначно стануть боротися за загальну увагу, а якщо зійдуться, почнуть красуватися один перед одним. Спільне майбутнє у пари є.

Ваги більше цінують спокій, в той час як Леви люблять галасливі вечірки. Так що підопічний Венери може поступитися своєму супутнику, ну або зробить вигляд, що поступається, щоб потішити самолюбство амбітного Лева.

Проблеми можуть виникнути, якщо пара зважитися зійтися в ніжному віці, ніж старше будуть Лев і Терези, тим більше шансів створити міцну сім’ю. Детальніше…

Лев і Скорпіон

Скорпіони і Леви абсолютно несумісні, зійтися вони можуть тільки з цікавості, щоб перевірити на собі це твердження. Спочатку хлопці можуть заявити, що зірки брешуть, і все у них прекрасно, і їх чекає безхмарне майбутнє.

В оману водно-вогненний союз прийде через прекрасного сексу. Ось тільки постіль не причина бігти в ЗАГС. Як тільки вони з неї виберуться, почнуться скандали і з’ясування відносин. Взаємні поступки? Ні, не чули.

Так що залишається бурхливий роман, яскравий і запам’ятовується, ну або скандальне розлучення, який запам’ятається всім близьким цієї пари. Детальніше…

Лев і Стрілець

Стовідсоткова сумісність це про них. Леви люблять, коли їх хвалять і звеличують, і Стрільці із задоволенням будуть їх любити. Ця пара може сміливо ставити штамп у паспорті. Спільне життя обіцяє бути цікавою і повною пригод. Пара прекрасно розуміє один одного, і жити вони будуть, що називається, душа в душу. Детальніше…

Лев і Козеріг

Козероги подобаються багатьом, їх стриманість і самоконтроль викликають повагу, горді Леви не стануть винятком. Повага переросте в розуміння і виявиться зовсім недалеко до любові. Шкода тільки, роман обіцяє бути бурхливим, але коротким.

Козероги дуже вперті, люблять встановлювати свої правила і обов’язково спробують нав’язати їх Левам. Але якщо ви ще не зрозуміли, то Левам неможливо щось нав’язати. Зате дружні відносини будуть чудовими.

Дружба між Козерогом і Львом буде настільки міцна, що може зберегтися на все життя. Детальніше…

Лев і Водолій

Повітря і вогонь прекрасно підходять один одному. Водолій і Лев розумітимуть один одного, але до ідеальної сумісності все ж далеко. Спокійні Водолії будуть приходити в сказ, побачивши того, як Леви насолоджуються увагою оточуючих.

Леви люблять виставляти напоказ свої достоїнства і красуватися, це так дратує Водоліїв. Але роздратування буде обопільним, Леви не переносять, коли їх отдергивают і роблять їм зауваження, а Водолії не упустять такої можливості і дозволять собі навіть пожартувати над бездоганною зовнішністю свого супутника.

Бути друзями легко, коханцями прекрасно, а для створення сім’ї парі доведеться потрудитися. Детальніше…

Лев і Риби

Сумісності в цій парі немає, але вони здатні на взаємну симпатію і повагу.

Леви дуже легко закохуються і непостійні, Риби просто знищать себе ревнощами, тим більше що вони завжди відчувають, коли партнер бреше або зберігає секрети.

Крім того, ексцентричний Лев може придушити своїм сяйвом скромну Рибку, і їй доведеться постійно доводити свою значимість в першу чергу самій собі. Краще вже залишитися друзями. Детальніше…

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-lev

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі онлайн: сервіс, таблиця сумісності, кращі і гірші пари

Щоб дізнатися просто сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі, вкажіть ваші знаки:

сексуальна сумісність

Щоб дізнатися тільки сексуальну сумісність, вкажіть ваші знаки тут:

ВОНА

♈Овен ♉Телець ♊Близнюки ♋Рак ♌Лев ♍Діва ♎Терези ♏Скорпіон ♐Стрілець ♑Козеріг ♒Водолій ♓Риби

ВІН

♈Овен ♉Телець ♊Близнюки ♋Рак ♌Лев ♍Діва ♎Терези ♏Скорпіон ♐Стрілець ♑Козеріг ♒Водолій ♓Риби

Працює пари

 • Детальніше про Сексуальну сумісність знаків зодіаків.
 • Або скористайтеся таблицею нижче:

Таблиця сумісності знаків зодіаку

(Для докладної розшифровки сумісності – клікайте посилання зі Знаком Зодіаку)

♈Овен

Сумісність ♈Овна з іншими знаками:

♉Телець

Сумісність ♉Тельця з іншими знаками:

♊Близнюки

Сумісність ♊Близнюків  з іншими знаками:

♋рак

Сумісність ♋Рака з іншими знаками:

♌Лев

Сумісність   ♌Льва з іншими знаками:

♍Діва

Сумісність   ♍Діви з іншими знаками:

♎ваги

Сумісність ♎Терезів з іншими знаками:

♏Скорпіон

Сумісність ♏Скорпіон з іншими знаками:

♐Стрілець

Сумісність ♐Стрільця з іншими знаками:

♑Козеріг

Сумісність ♑Козерога з іншими знаками:

♒Водолій

Сумісність ♒Водолія з іншими знаками:

♓риби

Сумісність ♓Рибами з іншими знаками:

Топ-12 кращих пар по знаку зодіаку

У всіх у них 100% сумісність:

Топ-12 найгірших пар по знаку зодіаку

Загальна таблиця сумісності

Овен чоловік Телець чоловік Близнюки чоловік рак чоловік Лев чоловік Діва чоловік ваги чоловік Скорпіон чоловік Стрілець чоловік Козеріг чоловік Водолій чоловік риби чоловік
Овен жінка 91% 43% 82% 82% 71%
33%
81% 73% 100% 92% 81% 92% 83% 75% 100% 93% 92% 51% 85% 93% 81% 65% 91% 82%
Телець жінка 72% 100% 100% 100% 73%
45%
83% 100% 100% 100% 92% 100% 91% 93% 100% 100% 92% 84% 100% 100% 84% 75% 91% 100%
Близнюки жінка 81% 35% 72% 25% 83%
34%
92% 45% 81% 53% 84% 45% 91% 53% 91% 44% 100% 73% 83% 45% 92% 54% 84% 41%
рак жінка 82% 93% 94% 100% 75%
44%
83% 100% 84% 100% 82% 100% 91% 100% 92% 65% 83% 48% 92% 100% 84% 66% 100% 100%
Лев жінка 100% 82% 94% 77% 95%
48%
71% 42% 100% 74% 72% 71% 93% 61% 100% 82% 100% 84% 96% 78% 94% 63% 82% 54%
Діва жінка 72% 94% 73% 92% 78%
39%
83% 100% 77% 76% 71% 100% 74% 90% 95% 100% 74% 48% 63% 100% 77% 45% 63% 45%
ваги жінка 100% 44% 100% 93% 100% 64% 83% 75% 100% 64% 85% 56% 93% 88% 100% 63% 100% 74% 93% 94% 100% 73% 82% 64%
Скорпіон жінка 100% 100% 100% 100% 93%
48%
94% 75% 93% 58% 91% 72% 100% 74% 100% 45% 93% 48% 100% 91% 84% 53% 92% 81%
Стрілець жінка 82% 48% 77% 44% 100% 66% 73% 44% 100% 72% 81% 44% 93% 73% 100% 48% 100% 45% 83% 66% 100% 47% 71% 42%
Козеріг жінка 84% 100% 86% 100% 73%
48%
81% 100% 84% 70% 82% 100% 86% 70% 100% 100% 91% 60% 83% 100% 85% 70% 78% 86%
Водолій жінка 100% 55% 84% 53% 92%
58%
77% 53% 94% 52% 64% 31% 100% 73% 94% 55% 100% 48% 92% 61% 72% 33% 100% 66%
риби жінка 81% 93% 84% 81% 82%
73%
83% 81% 94% 91% 100% 100% 100% 82% 100% 94% 75% 38% 91% 100% 93% 64% 100% 66%

інструктаж

Розглянемо докладніше, як користуватися таблицею:

 1. Таблиця зроблена у вигляді сітки з осередками, в яких написана інформація в процентному співвідношенні, наскільки люди підходять один одному.
 2. Наприклад, дівчина хоче дізнатися, чи дійсно їй по зодіакальним гороскопом підходить хлопець, вона шукає свій знак правому вертикальному стовпчику, а його по верхнім горизонтальним назв. Потрібно простежити поглядом або пальцях до місця перетину значень. У тій комірці буде відповідь у вигляді 2 чисел відсотків.
 3. Наприклад, жінка народилася під знаком Діви, а чоловік – Овна. Числа в осередку: 70%, 90%, що це значить? Верхнє число покаже, наскільки люди сумісні в любовних відносинах (70%), а нижня – в шлюбних відносинах (90% – за нашим прикладом). Це високі показники і пара має всі шанси пройти по життю разом.

Читайте також:   Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

«Важливо! Чим спочатку яскравіше почуття і краще секс, тим більша ймовірність, що пара з роками стане міцнішим. Якщо на стадії залицяння все було тьмяно і хтось одружувався з розрахунку, то ризик розлучення великий. »

Стихій всього 4: вогонь, з повітрям, земля, з водою. Знаків зодіаку 12 і кожні 3, в залежності від місяця народження, належать до того чи іншого знаку зодіаку, входять в певну стихію. Найкраще взаєморозуміння між людьми однієї стихії або у взаємодоповнюючих вогонь-повітря, земля-вода.

«Важливо! Потрібно мати тверду рішучість і мужність прожити в однією людиною життя, не залишати його в біді, розділяти з ним радість і щастя, допомагати у скрутні моменти. »

Знак Лев: сумісність для чоловіка і жінки, вибір пари

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm

Ідеальна Пара для Льва

У першій половині життя риси ідеального партнера ви зумієте дізнатися в Овнах і Стрельцах, теж вогненних знаках. Овен буде залучати сміливістю задумів і заразливим авантюризмом, а Стрілець підкорить здатністю захоплюватися будь-якої вашої ідеєю і безмежною відданістю.

У другій половині життя найбільше шансів у Львів знайти повне щастя в союзі із Близнюками і Терезами. Правда, ідеальним партнером стане лише той Близнюк, з яким ви сиділи за однією партою в школі або вчилися в інституті.

А вічна любов з Терезами можлива лише на тлі загальних професійних інтересів: з колегою, наприклад.

Краща Пара для Льва

Стрілець : Відносини цих знаків зодіаку починаються яскраво і тривають довго з різною часткою стабільності. Але в цілому це дуже вдале поєднання, як обіцяє гороскоп сумісності.

Лев і Стрілець мають багато спільного: вони обидва постійно перебувають у пошуку яскравих вражень і нових емоцій. Лев зачарований дотепним Стрільцем, а Стрільця імпонує любов до життя Льва.

Відносини цієї пари будуть насичені приємними моментами і можуть плавно перетекти в надійний шлюб, це прогнозує гороскоп сумісності Лев-Стрілець.

Овен : Надзвичайно вдала пара, як підтверджує гороскоп сумісності. Лев і Овен ідеально підходять один одному в емоційному плані. Енергійність множиться на два, тому потенціал у цього тандему величезний.

Об’єднавши зусилля, Лев і Овен можуть домогтися спільної мети дуже швидко. Найчастіше оптимальним варіантом для цього є творчість. Головна проблема цієї пари – егоїзм, кожен звик бути в центрі уваги і поступатися не має наміру.

Саме це може привести до конфліктів, попереджає гороскоп сумісності Лев-Овен.

Близнюки : Представники цих знаків зодіаку утворюють гармонійну пару, про це говорить гороскоп сумісності. Лев і Близнюки мають багато спільних інтересів, основні з яких: розваги, подорожі та красиве життя.

Фантазія Близнюків скрашує і без того яскраве життя Льва, який, в свою чергу, намагається у всьому догодити своїй половині.

Проблемою цих взаємин може стати ревнощі Льва – Близнюкам варто зменшити своє легкодумство, попереджає гороскоп сумісності Лев Близнюки.

Найгірша Пара для Льва

Козеріг : Роман між представниками цих знаків зодіаку може бути приємним, але, як правило закінчується досить швидко. Причина цього криється в небажанні йти на компроміс. Про це попереджає гороскоп сумісності.

Лев і Козеріг можуть прекрасно проводити час разом до тих пір, поки Козеріг не спробує захопити лідерство. Лев любить насолоджуватися життям і часто це викликає несхвалення Козерога, який мріє отримати владу треба Левом.

У цьому найчастіше криється основна причина сварок, про це віщує гороскоп сумісності Лев Козеріг.

Телець : Ці відносини будуть наповнені сварками і нерозумінням через те, що ніхто з пари не готовий йти на компроміс, про це попереджає гороскоп сумісності.

Лев і Телець – обидва гранично егоцентричні, але при цьому Льву не вистачає схиляння Тельця, який сам не проти отримати увагу партнера. Економного Тельця обурює марнотрат-Лев, в результаті неминучі конфлікти.

Зберегти відносини допоможе тільки прагнення піти на поступки, але, як правило, на це ніхто з пари йти не бажає, про це застерігає гороскоп сумісності Лев Телець.

Скорпіон : Роман обіцяє бути яскравим як за напруженням пристрастей, так і за кількістю сварок. Напруженість і стрімкість – ось головні складові відносин, головними героями яких є Лев і Скорпіон.

Гороскоп сумісності попереджає, що Скорпіон буде ревнувати свою половину з кожного приводу, а Лев буде вважати все це капризами і дурницями.

Саме на цьому грунті можливі конфлікти, прогнозує гороскоп сумісності Лев.

Напружені стосунки

Лев : Для цієї пари особливо важливим буде вміння розподіляти ролі і поступатися, що надзвичайно складно для такого самолюбивого знака зодіаку, як Лев.

Гороскоп сумісності попереджає, що два егоцентричних Льва становитимуть прекрасну пару, але небажання йти на поступки може привести до серйозного конфлікту.

Льву буває непросто звільняти місце ще для одного такого ж егоцентризму поруч, це підтверджує гороскоп сумісності. Жінка-Лев йде на компроміс охочіше, ніж її супутник.

Водолій : Відносини цієї пари можуть початися красиво і романтично, так буде тривати до тих пір, поки ейфорія першої закоханості не закінчиться і на зміну їй не прийде бажання Льва бути в центрі уваги будь-що-будь, про це попереджає гороскоп сумісності Водолій Лев . Хоча ці знаки зодіаку багато що об’єднує: вони товариські і весь час у пошуку нових вражень, Леви в якийсь момент спробують підпорядкувати супутника своїй волі, але Водолій для цього занадто незалежний.

Джерело: http://ru.astrologyk.com/zodiac/love/match/leo

Ідеальна супутниця життя для Чоловіки-Льва

darksouls1 / pixabay.com

Представникам цього гордого знака Зодіаку потрібна яскрава, доглянута і цікава супутниця. Бажано щоб вона була ефектною, і завжди знаходилася в центрі уваги. І, звичайно ж, шалено його любила. Ось тільки вона не повинна бути легковажною і занадто вітряною. Тому що Леви критично ставляться до невірних жінкам. Зраду вони не пробачать і вкрай емоційно зреагують навіть на швидкоплинний флірт з іншим чоловіком. Ці чоловіки – великі власники.

Жінка його мрії

Жінка Льва повинна бути ніжною і хитрою кішечкою. Знайшовши до нього підхід, від нього можна багато чого досягти. Його слабке місце – самолюбство. Навіть оскаженілий і роздратований Представник знака перетворюється на милого «воркіт», варто йому почути пару приємних слів на свою адресу.

Так як він сам любить подорожі і просто обожнює пригоди, для нього важливо щоб його супутниця життя дотримувалася тих же ідеалів.

Вона повинна бути легкою на підйом, сліпучої і цікавою завжди. Лев хоче милуватися своєю обраницею, радіти життю поруч з нею. Жіноча краса і позитивний настрій його надихають.

Він легко може звернути увагу на жінку займає керівну посаду. Так як «сірі мишки» Представникам даного знака не завжди припадають до смаку. Ось тільки, якщо жінка буде вище Льва за соціальним статусом, то в родині можливі часті конфлікти. Лев не любить, коли зачіпають його самолюбство: жінка повинна бути на другому плані.

Жінку, якій вдалося стати успішніше його, він постарається трішечки «приземлити», зачепити за живе, похитнути її самооцінку.

Лев навряд чи подарує своє серце жінці, яка себе не любить. Він, як і всі чоловіки завойовник по своїй натурі і йому хочеться попрацювати щоб завоювати жінку своєї мрії. Так він буде її більше цінувати. Ні, він не проти того, щоб жінка виявляла до нього симпатію – йому це навіть сподобається . Важливо не перегнути палицю і зберегти почуття власної гідності.

Лев не любить конфліктів і суперечок, може вельми люто на них реагувати. Тому, його обраниці краще тримати себе в руках і не виводити Льва на сварку. Нічого доброго з цього не вийде, ви тільки витратите свої нервові клітини.

Супутниця Чоловіки-Льва повинна вміти жертвувати всім заради свого коханого: зустрічі з подругами, власну думку, кар’єра …

Вітається вміння готувати і наводити будинок в порядок. Хоча, Чоловік-Лев не ставить побут на перше місце – він здатний оцінити турботу жінки.

Sponchia / pixabay.com

Його Жінка за знаком Зодіаку

У першій половині життя, ідеального партнера Лев може зустріти серед Стрільців і Овнів. Це теж Вогненні знаки і у них буде багато спільного. Овен приваблює своїм авантюризм і завзятістю, я Стрілець вміє красиво захоплюватися своїм коханим. До того ж, з ними Лев не встигне скучити.

У другій половині життя, їм може пощастити в союзі з Терезами, Рибами або Близнюками . Тільки ось Близнюкам доведеться забути про флірт з іншими чоловіками і направити фокус своєї уваги на свого обожнюваного Льва. Рибам не варто чекати того, що Лев зможе оцінити всю багатогранність їх душі.

З жінкою своєї мрії Леви розквітають і починають проявляти свої найкращі якості. Важливо дотримуватися балансу у всьому і вміти обережно направляти Льва в потрібне русло.

 

Не варто воювати з цим чоловіком, краще спробувати його зрозуміти і по-справжньому полюбити. Іноді він нагадує розбещеної дитини, який своїми примхами лише намагається звернути увагу на себе.

 

Чому б не звернути? Адже він того вартий.

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5ba49e374b69b700aa90b37e/5c9b526b98af3543534edddc

Лев – гороскоп сумісності знака Зодіаку

З усіх знаків зодіаку представникам сузір’я Лева пощастило трохи більше, ніж іншим. Їм протегує Сонце, від якого вони черпають тепло, енергію і силу. Сонце – активна планета, що робить активним і знак Лева. Тому, розглядаючи сумісність Льва, слід, в першу чергу, шукати її з іншими активними знаками.

Серед всіх стихій впливу Вогню найсильніше піддаються інстинкти, думки і дух. Вогонь дає сили для відстоювання своїх переконань і бажання невтомно просуватися вперед.

Здавалося б, з таким набором якостей Леви повинні бути практично ідеальні, але, на жаль.

Серед їх безперечних достоїнств якимось дивом опинилися такі якості, як гордість і марнославство, а вони можуть сильно перешкодити на шляху до любові і успіху, якщо Лев не зуміє їх приборкати.

Царствена постава, манери і особливий царський імідж дані Льву природою. Від народження він також наділений силою, те саме гіпнотичною, і це допомагає йому в разі, коли мова йде про лідерство в стосунках, будь то любовних або ділових. Рутинна, дрібна робота – не для нього, він завжди чекає більшого, починаючи зображувати це «більше», перебуваючи на нижній сходинці кар’єрних сходів.

Леви справляють враження людей, здатних до співчуття, але це почуття поверхнево, всередині них як ніби встановлений своєрідний обмежувач, чітко спрацьовує в момент, коли настає їх розчарування в супутнику. Спочатку Лев схильний приписувати йому всі позитивні якості, але варто їм познайомитися ближче, як він розуміє, що це далеко не той образ, який він вигадав.

Поки ви цікаві Льву, він буде виглядати імпозантним і чарівним, але варто показати хоч трішки подиву чи зневаги, як сміливець-партнер ризикує втратити свого Льва назавжди. Для Львів взагалі характерно відчувати уявну ідеальну сумісність буквально з кожним новим вподобаним їм знайомим. І цей зайвий оптимізм обертається потім помилками і розбитими серцями.

Але якщо ж все складеться так, як Льву вважається за необхідне, його партнер знайде необхідні інтонації і зуміє звернути недоліки в достоїнства, він знайде самого вірного супутника до кінця життя. Леви ні в якому разі не допустять, щоб про них відгукувалися зневажливо в розмові з третіми особами.

Читайте також:   Як дізнатися, чи зраджує чоловік: зміна звичок і зовнішні ознаки

Чек-лист недоліків Льва

 • Чи знаєте ви, що вираз «від скромності не сконає» – це про Львів?
 • Напевно, з усіх знаків Зодіаку тільки Водолій в рідкісні моменти може кинути Льву виклик в тому, хто ж самий зарозумілий знак. Хоча навряд чи Водолія світить щось вище 2-го місця.
 • Звичайно, багато Левів заслуговують на повагу, але чи багато хто здатні висловлювати його Льву 24 години на добу?
 • Чи знає потенційний партнер Львів, що той буває, як маленька дитина, який вважає, що навколишні створені, щоб потурати йому в його примхах?
 • Чи готові ви доводити до кінця справу, розпочату з ентузіазмом Львом і великодушно передане вам, як відповідальне доручення?
 • Як довго войовничий і агресивний Лев-добувач буде розглядати відносини в якості ще одного поля бою за сумнівну видобуток?
 • Чи зуміє партнер Льва приборкати його, як досвідчений дресирувальник, одним лише ласкавим погладжуванням за вухом?
 • Бачили б себе Леви, коли вони починають бурчати від задоволення, якщо почули на свою адресу відверту лестощі від чергового підлабузника.

Природна сумісність Льва всередині своєї стихії Вогню: з Овном, Левом і Стрільцем

У взаєминах партнерів однієї стихії Вогню може і не бути ідеального 100% згоди, але частіше спостерігається досить органічне сумісність, якщо у знаків в парі є одна загальна ідея чи справа. У такому випадку ці поєднання будуть відмінними творчими, діловими та іншими продуктивними спілками яскравих людей з організаторськими і вольовими здібностями.

Вогняними знаками швидко опановує пристрасть, але також швидко вони здатні охолонути один до одного. В їх союзах постійно ведеться боротьба за перевагу, ними керує ревнощі, і, навіть якщо на публіці така пара поводиться красиво і велично, вдома вони часто влаштовують один одному скандали.

Сімейне суперництво двох Львів сприймається ними як захоплююча гра. Протистояння двох диваків – інтелектуала Лева і романтика Овна загрожує постійної дільбою головній ролі у власних сценаріях, що теж допустимо, якщо вони об’єднають сценарії і правильно обіграють репліки.

Найбільш вдалі пари стихії Вогню:

 • Лев-жінка і Овен-чоловік
 • Лев-чоловік і Стрілець-жінка

Сприятлива сумісність Льва зі знаками стихії Повітря: з Близнюками, Терезами та Водолієм

Вогонь підживлюється повітрям, який здатний перетворити його в невгасимий вогонь. У свою чергу, повітря не знає, куди себе подіти в відсутності вогню. Саме тому Лев необхідний Близнюкам, Терезам і Водоліям, а ті – йому. Хоча, поклавши руку на серце, стіхіей- «донором» все ж є Вогонь, тому повітряні знаки потрібні Льву більше, ніж він їм.

Вогненні і повітряні знаки сумісні за темпераментом, інтелекту і духовних шукань. Фізична сторона проявляється значною часткою пристрасті.

З повітряними знаками Лев залишається в своїй стихії: ні Близнюки, ні Ваги, ні Водолій не будуть фанатично претендувати на лідерство, крім інтелектуального та креативного, в яких вони поза конкуренцією.

Але це зовсім не означає, що Лев зможе зловживати їх довготерпінням в дружніх відносинах і нав’язувати їм поведінку поклоняються його Величності рабів.

Найбільш вдалі пари стихій Льва зі знаками Повітря:

 • Лев-жінка і Близнюки-чоловік
 • Лев-чоловік і Ваги-жінка
 • У парі Лев-Терези стать не грає ролі

Несприятлива сумісність Львів зі знаками стихій Землі і Води: з Тельцем, Раком, Дівою, Скорпіоном, Козерогом і Рибами

Лев зацікавиться представниками земних знаків, як мінімум, тому, що йому здадуться смішними ті контрасти, які будуть у них виявлені – йому завжди цікаво вчитися новим практикам у їх носіїв. А як максимум, працьовиті і практичні знаки Землі зможуть послужити йому гарну службу.

Але навіть якщо виходити з простої логіки призначень стихій, то стає зрозумілим, що Вогонь не корисний Землі, так як здатний її випалити, а Земля не найкраще середовище для розпалювання полум’я. Телець, Діва, Козеріг схильні до накопичення «врожаю» та створення стабільності, Вогняний Лев по природі марнотрат, тому між ними спочатку закладений антагонізм.

Знаки Води – Рак, Скорпіон, Риби – здатні захопити Льва багатством внутрішнього світу, а Лев підкорить їх широтою натури і пишністю образу. Але з перших хвилин між цими знаками виникнуть конфлікти. Що і пояснювати: у зустрічі Вогню і Води переможець може бути тільки один.

І хоча Лев відчує, що його партнер здатний на самопожертву, і Царю звірів це буде лестити, але він буде як і раніше не в змозі змінити своє поблажливо-зневажливе ставлення до «слабким» знакам, припинити фліртувати направо і наліво, перестати протиставляти силу почуттів . Дані союзи прагнуть до розпаду, так як витончені знаки Води не потерплять грубого або розкутого звернення, витирання ніг об свої переживання і зрад. За своєю звичкою водні знаки будуть чіплятися за відносини до останнього, але швидше за все Лев піде на остаточний розрив раніше них.

Сумісність Льва з 12 знаками Зодіаку

Лев – Овен (Вогонь)

Тип відносин: «Дитина і батько»

У цих особистостей багато спільного, адже недарма вони представляють одну стихію Вогню. Якщо їх зустріч відбулася не на грунті конкуренції, наприклад, на роботі, в бізнесі або ще десь, то вони мають хороший шанс на успішний, довгий і пристрасний союз.

Правда, іноді з розбитим посудом вечорами, але все ж з швидким примиренням і жаркими обіймами потім. Льву тут доведеться змиритися з більшою і часом невиправданої запальністю «батька» -Овна.

Сподіваємося, досвід і мудрість Льва дозволять згладити всі гострі кути.

Відмінний діловий партнер і справжня права рука у всіх справах – ось найкраща роль «радника» -Тельца для Лева. Але Льву не варто розраховувати на більше. Адже Телець насправді мало в чому поділяє життєву філософію Льва.

Та й врешті-решт Телець розуміє, що він лише інструмент Льва для досягнення своїх цілей, ніж об’єкт палкого кохання. Хоча, поки кожному ці відносини зручні, вони будуть існувати.

Але Лев не знайде тут справжньої пристрасті, а Телець потрібного йому душевного комфорту.

Яскрава, цікава і вибухова пара знаків з сприятливо взаємодіючих стихій. Якщо раптом якимось дивом ці люди, що обертаються в абсолютно різних колах, раптом зустрілися, то зможуть знайти один в одному те, що шукали дуже довго.

Перш за все, Льву в повітряному «старшого брата» будуть цікаві його нескінченні ідеї, тверезий розум і якась невловима енергетика, яка змушує Льва загорятися як справжнє полум’я.

А ще Близнюки, як ніхто інший, зможуть підлаштуватися під Льва з будь-яким, навіть самим авторитарним характером.

Складно знайти позитивні моменти у відносинах спочатку конфліктуючих знаків. Хоча звичка і вимушене «сусідство» роблять свою справу: дозовано Лев і Рак зможуть ладити.

Але варто трохи затриматися їм поглядами, перекинутися парою гострих реплік, як тут же Лев починає кипіти всередині, а Рак думати про затишному містечку, подалі від свого «кращого друга».

Хоча, варто визнати, Рак уважно стежить за успіхами Льва, звертаючи уваги на його сильні сторони і переймаючи досвід.

Лев – Лев (Вогонь)

Тип відносин: «Я і моє дзеркало»

Мабуть, тільки зовсім юні Леви зможуть ужитися на якийсь час з «дзеркальним» партнері. Дорослі ж партнери в кращому випадку будуть хорошими колегами-начальниками різних відділів, але точно не коханцями.

Як можна уявити одного з Львів, добровільно склав з себе корону і став другим номером? І краще обом усвідомити це до того, як відносини зайшли занадто далеко.

Бурхливий короткий і красивий роман – саме ідеальний сценарій для них.

В інтересах Льва підтримувати хороші дружні відносини з Дівою. Адже саме вона зможе виступити відмінним фільтром здорового глузду для дій Льва. Вона ж – кращий критик і неупереджений суддя для Лева.

Побути з нею недовго, щоб дізнатися про себе багато нового – відмінно. Але жити з Дівою, яка буде всюди обмежувати і давати свою оцінку – для Льва це занадто. Більш того, Льву ще й вдасться, крім як силою, підпорядкувати Діву.

Тільки навряд чи вона зазнає таке звернення.

З «молодшим братом» Льву пощастило – Ваги для них і споріднена душа, яка веде його в рівновагу, і генератор ідей, підкидає весь час щось нове, і ще щиро поважає і цінує Льва партнер, який залишає за Львом лідерство в парі. Головне Льву не зациклюватися на своїй владі, взаємно поважати Ваги і пам’ятати, що в цих відносинах закладено здорове зерно, а не тільки пристрасть. Крім того Левам не варто надмірно контролювати і обмежувати свободу Терезів.

Натурі Льва, піддається на різні авантюри, складно буде обійти увагою неспокійного Скорпіона. На жаль для Льва, підкорити Скорпіона навряд чи вдасться, а ось загасити про нього свій запал – з легкістю.

Адже Скорпіон відрізняється силою духу не менше, аніж сам Лев. А бити Скорпіон вміє в найболючіші місця і дуже наполегливо, при цьому не знімаючи фірмову посмішку з лиця.

Але дружнім підходом і спробою знайти душевний взаєморозуміння Лев при бажанні налагодить ділові відносини зі Скорпіоном.

Стрілець – виклик для управлінського таланту Льва. За цю любов Льву доведеться поборотися, та ще й як. Неслухняний «дитина» -Стрелец не змусить нудьгувати Льва і буде підкидати йому все нові фокуси.

Але, якщо Лев застосує всі свої досвід і мудрість, то зможе направити Стрільця в правильне для себе русло. Багато в чому Лев і Стрілець – ідеальна пара, гідна цілого серіалу про свої стосунки.

Витримали б тільки нерви акторів.

Лев – Козеріг (Земля)

Тип відносин: «Удав і кролик»

Льву шукати так відданого послідовника, як «кролик» -Козерог, що потрапив під його вплив. Та тільки от розумний Козеріг чує недобру для себе енергетику Льва здалеку. Правда, не завжди відчуває, та й Лев не відразу норовить змусити Козерога танцювати під свою дудку.

Для дружби, до речі, це досить непоганий варіант: безкорислива допомога і підтримка Козерога буде Льву зовсім не зайвою. А ось любовні відносини цієї пари під дуже великим сумнівом. Козеріг скоро набридне Льву, але ось як закінчити цей роман без втрат – питання складне.

Хоч і стихії знаків в гармонії, але щось часто не дає їм зблизитися. Адже «протилежності», буває, вважають один одного заочно противниками. Хоча і даремно. Ці відносини здатні відкрити обом абсолютно новий світ.

І особливий інтерес тут викликає паритет сили Льва і інтелекту Водолія. Їх завдання вмістити не противитися, а стати єдиним цілим.

Щоб долати різні випробування долі, послані їм для розвитку і зростання над собою.

Лев – Риби (Вода)

Тип відносин: «Кролик і удав»

Ніхто ніколи не скаже по виду Риб, що вони можуть бути сущим «удавом» для сильного Лева. А адже Рибам це навіть буде доставляти особливе задоволення.

Щоб не втратити честь, особа, капітал і всього себе, Льву краще не вплутуватися в ці відносини. Хоча Риби будуть викликати в них непереборне бажання подвигів заради себе.

Недосвідчений Лев може запросто потрапити в пастку чар Риб. Але нічим хорошим для нього це не закінчиться.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/lev/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *