Знаки ваги і стрілець: особливості характерів і сумісність

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Зміст приховати

Відносини ніколи не стануть нудними

Сумісність Терезів і Стрільців непогана, ці люди створюють міцні і гармонійні союзи. Обидва знаки інтелектуальні, вони багато читають, не бояться мріяти і будувати плани, що виходять за рамки загальноприйнятих норм.

Ваги і Стрілець можуть годинами розмовляти і ніколи не набриднуть одне одному. Повітряний знак роздуває енергію вогняного. Той, в свою чергу, підштовхує нерішучого партнера до дії, вселяє йому впевненість у собі. Проблеми виникають через конфліктність і відсутності такту у Стрільця, зайвої пасивності Терезів. Але, в більшості випадків, вони швидко вирішуються.

характери знаків

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Є загальні риси характеру

На гороскоп сумісності знаків Терези Стрілець впливають особливості їхнього характеру. У цих людей багато спільного, хоча є і відмінності. Вони належать до двоїстим знакам Зодіаку, тому в їх натурі поєднуються протилежні риси. Давайте докладніше розглянемо їх характеристику.

характер Терезів

Люди, народжені під знаком терезів, постійно мучаться внутрішніми сумнівами. Вони прагнуть до справедливості, ретельно зважують всі дії, але не впевнені в правильності своїх дій. Тому здобули славу нерішучих, обережних особистостей.

Якщо Ваги вважають, що на їх свободу і законні права посягнули, здатні діяти швидко і ефективно. В інших ситуаціях намагаються уникати конфлікту, дух змагання для них чужий. Цілей Ваги досягають шляхом компромісу і поступок.

Ось короткий опис головних рис характеру цього знака:

 • нерішучість
 • Загострене почуття справедливості
 • Дипломатичність і тактовність
 • Елегантність, вишуканість манер
 • Доброта і безконфліктність
 • товариськість
 • Гострий аналітичний розум
 • Специфічне почуття гумору
 • Любов до комфорту.

Ваги – делікатні і тактовні, часто виступають в якості дипломатів. Вони намагаються з усіма жити мирно, щоб гнобити їх інтереси, виявляють темну сторону своєї натури, стають холодними і розважливими, жорстко мстять кривдникові. Якщо людей цього знака не підштовхувати дії, і не стимулювати їх бажань, стають ледачими, занурюються в власний внутрішній світ.

характер Стрільця

Знак Зодіаку Стрілець – життєрадісний, волелюбний і цілеспрямований. Ці люди завжди дивляться в майбутнє, живуть ідеями і мріями, які прагнуть втілити в життя.

Вони сповнені енергії, ніколи не зупиняються, не впадають у відчай, якщо зазнають невдачі. Устремління стрільців піднесені, ідеалістичні, вони рідко діють виключно з матеріальних мотивів.

Природжений оптимізм залучає до них людей, викликає симпатію. Ось основні риси характеру Стрільців:

 • Оптимізм і життєрадісність
 • Чесність і прямолінійність
 • Енергійність і активність
 • Прагнення до пізнання нового
 • Доброта і великодушність
 • Щедрість і відкритість
 • живий розум
 • Любов до свободи
 • Непослідовність.

При всіх позитивних рисах, у Стрільців чимало негативних. Вони не вміють доводити справи до кінця, перескакують від одного проекту до іншого. Повністю позбавлені такту, своєю прямолінійністю можуть ненавмисно поранити навіть близької людини. Волелюбність Стрільців грає з ними злий жарт, вони часто стають ненадійними партнерами, не виконують зобов’язань, зраджують чужі секрети.

Загальна сумісність Стрільця і ​​Терезів

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Підтримка один одного дуже важлива

Сумісність знака Терезів і Стрільців вважається непоганий. Між ними можлива і дружба, і любов. Вогонь і повітря підтримують один одного життя, тому відчувають взаємне притягання. При зустрічі хлопець і дівчина швидко знаходять спільні теми для розмов.

Їм цікаво спілкуватися, навіть після десятиліть спільного сімейного життя. Обидва знаки інтелектуали, вони багато читають і думають, із задоволенням діляться власними думками. Їх погляди на життя збігаються, обидва шукають правду і справедливість, не терплять обману.

Стрілець і Терези сумісність в шлюбі отримують, доповнюючи один одного, вони вміють згладити негативні риси характеру партнера. Стрілець підштовхує Ваги до дії, позбавляє їх внутрішніх сом нений і постійних коливань.

Ваги згладжують конфліктний характер Стрільця, його нетактовність і прямолінійністю. Вони завжди дадуть мудру пораду, до якого Стрілець прислухається, направлять його енергію в потрібне русло.

Пара досягне великих успіхів, якщо буде правильно взаємодіяти.

Проблеми виникають, коли Стрілець виявляє надмірну активність. Ваги поруч з ним відчувають себе невпевнено, втрачають внутрішню рівновагу. Несправедливі зауваження з боку Стрільця можуть увігнати повітряний знак в глибоку депресію.

Відомо, що прихильності Стрільця занадто поверхневі, це стає причиною розчарування Терезів. У свою чергу, вогненний знак втомлюється від постійної нерішучості партнера. Він готовий його підштовхувати, але не все життя.

Сумісність Терезів і Стрільців може похитнуть на грунті побуту, жоден з знаків не любить присвячувати час домашніх обов’язків.

Сексуальна сумісність знаків

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Партнери не завжди вірні одне одному

Сексуальна сумісність знаків Стрілець і Терези не є ідеальною. У них різні темпераменти, ставлення до постільною забавам. Але це не означає, що любовний союз безнадійний.

сексуальність Терезів

Повітряний знак – естет в любові. Для Терезів велику роль відіграє попередня гра, флірт, інтимна обстановка. Фізичний аспект любові навпаки, не так важливий.

Жінки цього знака вважають сам статевий акт справою трохи «брудним». Терези рідко виявляються в ліжку з випадковими партнерами, вони не люблять займатися любов’ю де попало.

Перевершити в пристрасті до антуражу їх може, хіба-що, Водолій.

При цьому Ваги залишаються пристрасними натурами. Вони закохуються, тому протягом життя змінюють не одного партнера. Навіть в шлюбі легко підуть на зраду, коли зустрінуть іншу людину і полюблять його. У ліжку Терези рідко грають роль лідера, вважають за краще підкорятися. На сексуальні експерименти йдуть із задоволенням, якщо вони сумісні з їх поданням про естетику і витонченості.

сексуальність Стрільця

Стрілець сумісність в любовних відносинах знаходить легко, не дуже перебірливий у своїх зв’язках.

Це не означає, що Стрілець займається сексом без почуттів, просто його закоханості поверхневі, швидко приходять, і так само швидко йдуть.

Представники цього знака вправні коханці, багато в чому, завдяки багатому сексуального досвіду. Але вони не надають великого значення попередніх пестощів, прагнуть швидше перейти до основної частини.

ТЕРЕЗИ + СТРІЛЕЦЬ – Сумісність – Астротіполог Дмитро ШімкоСовместімость Ваги-чоловік і Стрілець-женщінаСовместімость Стрілець-чоловік і Ваги-женщінапсіхологія. Сумісність знаку Терези зі знаками Стрілець, Козеріг, Водолій, РибиГороскоп сумісності – Ваги # Ваги сумісність знаків. # Секс. Взаємність. # Астрологія.Гороскоп сумісності – Стрілець

Вогняний знак Зодіаку – натура пристрасна, з бурхливим темпераментом. Але нерідко він підміняє кількість якістю. Прагне отримувати задоволення сам, мало замислюючись про відчуття партнера. При цьому не проти пізнавати нове. Якщо запропонувати Стрільця попередню сексуальну гру в якості експерименту, із задоволенням прийме її.

Сумісність в ліжку Стрільця і ​​Терезів

Якщо між партнерами є справжні почуття, Стрілець і Ваги сексуальну сумісність цілком можуть налагодити. Повітряний знак прийме ініціативу вогняного. Він із задоволенням піде на експерименти, витримає натиск і вимогливість партнера. Стрілець знайде в особі Терезів пристрасного і при цьому слухняного коханця. Їм ніколи не буде нудно разом.

Проблеми в сексуальну сумісність Терезів і Стрільців виникають, коли він і вона не дуже сильно люблять один одного. тоді різниця в темпераменти, підходах виходить назовні.

Терезам не вистачає ласки, Стрільцям – пристрасті. Оскільки знаки схильні до зрад, їх любовний союз закінчується походами на ліво. Якщо почуття відродяться, пара знову налагодять стосунки.

Обидва вміють прощати і не страждають патологічною ревнощами.

Сумісність жінки Ваги і чоловіки Стрільця

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Впевнений чоловік домагається свого

При зустрічі жінка Терези і чоловік Стрілець здатні сподобається один одному з першого погляду. Вони захопляться цікавою розмовою, навіть не помітять, як пролетить час.

Якщо чоловік відноситься до типу Стрільця мандрівника, йому сподобається інтелект жінки, її вміння слухати, податливість. Він зрозуміє, що Терези дадуть йому повну свободу.

Світський Стрілець, для якого мета життя – це успіх, захопиться витонченими манерами жінки. Терезів приверне в чоловікові упевненість, цілеспрямованість і невгамовна енергія.

Свою сумісність чоловік Стрілець і ваги жінка побудують на взаєморозуміння. Вони разом подорожують, розважаються, читають, ходять в гості, їм ніколи не буває нудно. Жінка здатна підтримати всі, навіть самі божевільні ідеї чоловік. Вона незамінний помічник у ділових контакт, адже своєю тактовністю, талантом дипломата, вміє згладити грубість і прямолінійність чоловіки.

Труднощі виникають, коли Стрілець занадто захоплюється сумнівними проектами. Ваги втрачають впевненість у завтрашньому дні, що призводить їх до внутрішнього конфлікту. Жінці не варто обмежувати свободу чоловіки, прив’язувати його до дому. Це призведе лише до віддалення, зрад і краху сімейних відносин. Ваги і Стрілець сумісність знаків своїх збережуть, якщо прислухаються до таких порад:

 • У будь-якому конфлікті – шукати компроміс
 • Прислухається до думки партнера
 • Чи не обмежувати свободу чоловіки
 • Чи не втомлювати жінку суперечливими ідеями і авантюрними проектами.

Ініціатор компромісу в парі – Ваги, вони завжди готові йти на поступки, щоб уникнути конфлікту. Чоловікові варто прислухатися до порад жінки, вони захистять його від багатьох необдуманих вчинків. Дружина повинна поважати право на свободу чоловіка, це головна цінність для Стрільця. Якщо пару об’єднає справжня дружба, проблем у них не виникне.

Сумісність жінки Стрільця і ​​чоловіка Терези

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

хороші взаємини

Стороннім чоловік Терези і жінка Стрілець здаються абсолютно різними людьми. Насправді між ними багато спільного. Обидва розумні, справедливі, прагнуть до пізнання і вдосконалення.

Хлопець бачить в дівчини втілення мрії, активну, життєрадісну особу. Вона захоплюється витонченістю Терезів, здатністю чоловіки любити і приділяти увагу, підкреслювати важливість своєї обраниці в його житті.

Часто стосунки зав’язуються з ініціативи жінки, проти чого чоловік абсолютно не протестує.

У сімейному житті все буде йти гладко, якщо чоловік і жінка по-справжньому люблять один одного. Сумісність Терезів і Стрільців дозволяє досягти ідеальних відносин. Чоловік подарує дружині весь світ.

Вона зуміє оцінити його старання, подарує впевненість в собі, підштовхне до дії, допоможе прийняти правильне рішення. Благополучна пара живе в достатку, рідко свариться, веде активне світське життя, подорожує і відпочиває разом.

У цьому шлюбі панує гармонія і взаєморозуміння.

Зруйнувати сумісність Терезів і Стрільців може побут. Жінка не любить займатися домашніми справами, а чоловік не поспішає брати на себе ініціативу. Пасивність ваг може викликати роздратування у активного Стрільця. Чоловіка обурює надмірне прагнення до свободи у жінки, її мінливість і капризи. Щоб зберегти стосунки, слід:

 • Розподілити домашні обов’язки
 • Уникати сварок у відносинах
 • Прагне знайти компроміс в будь-якій ситуації
 • Більше часу проводити разом.

Жінка Стрілець повинна мати свій особистий простір, не можна обмежувати її волелюбність. Чоловікові варто проявляти більше активності, терпимо ставиться до недоліків своєї половинки. Дівчині варто навчитися тактовності у ваг, більше приділяти уваги дому та сім’ї. Тоді сумісність знаків Терези і Стрілець збережуть все життя.

Джерело: https://aranetta.com/astrologija-i-magija/znaki-zodiaka/sovmestimost/vesy-i-strelec.html

Сумісність ваг і стрільців по знаку зодіаку в любові, дружбі і роботі

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Загальна сумісність знаків зодіаку Стрілець і Терези

Обом знакам чужі песимізм і вузькість мислення. Це справжні інтелектуали, які вміють поєднати протилежні речі. Єдина відмінність в способах їх мислення – відсутність гнучкості і сумнівів у Стрільця, в той час як Ваги при прийнятті рішення можуть зважувати всі за і проти буквально до безкінечності.

І тут знаки можуть прийти один одному на допомогу. Ваги з легкістю розуміють думки, вчинки і можливий результат діяльності Стрільця. Можуть вказати на недоліки в його стратегії, не позбавляючи при цьому творчого запалу. Стрілець в свою чергу здатний підбадьорити занадто недовірливих Терезів і вказати їм вірний напрям в діяльності.

В характері обох знаків ясно проявляється любов до світського життя. Ваги як справжні діти Венери жадають популярності і визнання своїх талантів. Управитель Стрільця Юпітер штовхає його на завоювання авторитету в суспільстві. Тут не буде розбіжностей в питаннях по проведенню спільного дозвілля. Знакам сподобатися разом виходити в світ або приймати гостей у себе вдома.

Як у юпітеріанцев, так у венеріанців яскраво виражена схильність до розкоші і комфорту. Суперечок з приводу витрати грошей не передбачається. Обидва з задоволенням спустять всі заощадження на розваги і не будуть ні про що шкодувати.

Читайте також:   Як знайти коханця: що робити жінці, поради психологів

Сумісність Терезів і Стрільця в любові

Знайомство цих двох швидше за все призведе до щасливого шлюбу, за умови що інші показники їх гороскопів не стануть причиною розбіжностей.

Спочатку Стрілець буде зачарований розумом Терезів, їх даром аналізувати суспільні події. А ті в свою чергу виявляться підкорені лідерськими якостями партнера, його вмінням невимушено поводитися в будь-якій обстановці.

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Обидва знаки незлопам’ятні, готові пробачити навіть серйозні проступки людині, якщо вірять, що це їхня доля. Обидва вміють визнавати свої помилки. Правда, венеріанці все ж буде дещо простіше першими попросити вибачення.

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

У сексі ці двоє мають доповнюють темпераментами. Стрілець пристрасний, ініціативний і кілька егоцентричний, прагне отримати максимум задоволення від побачення.

Терези віддають перевагу бути веденими в ліжку, люблять потурати бажанням коханого. Тому тут кожен знайде те, чого потребує.

Хіба що венеріанець вважатиме свого вогняного партнера занадто нетерплячим і безцеремонним, а той підопічного Венери аж надто великим естетом.

Любовна сумісність: він – Терези, вона – Стрілець

Залежний від громадської думки чоловік-Терези часом хоче, щоб його кохана була більш чуйною і вихованої в загальноприйнятому сенсі слова. Стрельчіхі ж чужі умовності. Вона вважає, що раз нею рухають тільки самі добрі наміри, вона має право говорити що завгодно і кому завгодно, і це не зачепить нічиїх почуттів.

Звичайно ж, вона не має рації. У делікатних ситуаціях все юпітеріанци поводяться дещо незграбно. І їм слід повчитися у сверхтактічних Терезів вмінню підбирати правильні слова і тон для своїх зауважень і жартів.

Стрельчіхі в свою чергу хотілося б мати більш грайливого, легкого на підйом партнера, ніж зазвичай буває чоловік-Терези. Вони можуть бути щасливі, якщо вона навчиться спочатку думати і тільки потім говорити, а він діяти по першому імпульсу, не заглиблюючись у роздуми про можливі негативні наслідки кожного свого пориву.

З цих двох першим про шлюб задумається чоловік. Однак стрельчіха не поспішає під вінець через свою велику любов до свободи. Якщо зуміє довести їй, що не володіє власницьким і ревнивим характером, то зможе умовити погодитися на офіційне оформлення відносин.

Любовна сумісність: він – Стрілець, вона – Терези

Чоловік-Стрілець не страждає від зайвої скромності, в той час як жінка-Терези досить соромлива. Йому дуже імпонує її романтичність і незіпсованість. А вона приходить в захват від того, як він поводиться: м’яко, але наполегливо.

До того ж жінка, народжена під знаком Терези, – чудовий співрозмовник, здатний підтримати практично будь-яку тему розмови. При цьому вона досить миролюбна, щоб не вступати в гучні суперечки і доводити істинність своєї точки зору. Авторитет чоловіки-Стрільця в даних відносинах залишиться непохитним.

Проте, не дивлячись на високу сумісність знаків Терези і Стрілець, вступити в шлюб цим двом буде досить складно.

І все з вини волелюбної натури юпітеріанца, якому по-справжньому вселяє жах сімейне життя своєю передбачуваністю і перспективою втрати права на особистий простір.

Жінка-Терези при цьому не має досить твердим характером, щоб поставити коханому ультиматум – вона або його настільки плеканої свобода.

І все ж Стрілець може зробити подрузі пропозицію під впливом несподіваного романтичного пориву. І тоді у цієї пари є всі шанси на довгий і щасливий союз.

Головне, щоб Юпітеріанец не вирішив, що йому дуже нудно, і не відправився шукати нових вражень на стороні. Такий вчинок може просто розбити серце романтичної венеріанке і знищити її віру в любов.

Гороскоп сумісності Терезів і Стрільця в бізнесі

Ці астрознакі як ніхто інший в усьому зодіаку створені для спільних обговорень робочих проблем і конструктивного вирішення спірних ситуацій. Загальний бізнес буде розвиватися в наступному ключі. Стрілець, швидше за все, займеться розробкою перспективної ідеї. А венеріанець буде вибудовувати відносини з потенційними партнерами, інвесторами, клієнтами.

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Сумісність представників знаків Терези і Стрілець настільки обнадійлива, що їм обов’язково варто спробувати випробувати свої шанси хоча б в дружбі. Щоб уникнути розчарувань, потрібно лише відмовитися від їх загальної на двох звички покладати захмарні надії на обранця.

Джерело: https://TaynoeZnanie.com/zodiak/goroskop-sovmestimosti-vesy-i-strelets

Ваги і Стрілець – сумісність знаків зодіаку

«Через терни до щастя» – це про вас, адже Терези і Стрілець можуть бути разом, тільки якщо прорвуться крізь несхвалення оточуючих. Всі наче змовилися не дати цим двом бути разом, але у Терезів і Стрільця сумісність тільки посилюється завдяки їх загальному упертості – покажіть їм заборонений плід, і обидва зі шкіри вилізуть, але отримають його.

Ці двоє не бояться фантазувати і втілювати свої фантазії в життя, навіть самі дикі і незвичайні. В результаті Ваги і Стрілець не нудьгують в ліжку і захоплені одне одним повністю.

Секрет сумісності Терезів і Стрільців

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Ваги , ваша легковажність ображає Стрільця, а він не з тих людей, які будуть мовчки страждати або дутися. Насправді Стрілець напористий і здатний на емоційний шантаж, а ваша чутлива натура якраз проти цього виду шантажу імунітету не має. Ви любите сюрпризи? Просто дайте зрозуміти це вашому Стрільця. Він вміє організовувати приємні несподіванки.

Стрілець , якщо ви і далі будете розцінювати будь-яке судження Терезів, як жарт або щось не варте уваги, то рано чи пізно Ваги образяться досить сильно, щоб розірвати відносини. Вони будуть страждати, хворіти і чахнути, але не повернуться. Якщо гордість Терезів уражена, то вони вміють бути нещадними.

І все ж це цілком щасливий союз. Адже Терезів і Стрільців сумісність визначена долею, і хіба що фінансові проблеми подольют трохи масла в вогонь, а так відносини цілком благополучні.

Чоловік Терези і жінка Стрілець

Гороскоп сумісності в любові чоловіка Терезів і жінки Стрільця буде цілком щасливим, якщо чоловік Терези не стане пручатися і дозволить жінці Стрільцеві займатися тим, що її цікаво. Вона – дуже надійний і відданий партнер. Якщо щось йде не так – вона завжди скаже – не буде таїти образу і придумувати те, чого немає насправді.

Жінка Стрілець ж, якщо хоче зберегти відносини, не повинна днями і тижнями пропадати де б то не було. Чоловік Терези чекає її турботи і уваги, він понад усе хоче бути поруч і робити спільні справи разом – для нього це дуже важливо!

Жінка Ваги і чоловік Стрілець

Сумісність у любові жінки Терезів і чоловіки Стрільця може виявитися набагато легше, оскільки кожен буде виконувати зрозумілу йому роль.

Чоловік Стрілець буде зайнятий своїми і загальними справами, заробляти матеріальні блага, тоді як жінка Терези. як і належить жінці, буде із задоволенням спостерігати за собою, зустрічатися з подружками, трохи працювати і створювати домашній затишок. У такому союзі ніколи відволікатися на дурниці.

Але, чоловік Стрілець, як і в попередньому випадку з жінкою Стрільцем, повинен знаходити час на свою улюблену і приділяти їй достатню кількість уваги – зводити її в ресторан, сходити в театр і т. Д.

Гороскоп сумісності в любові Терезів і Стрільця

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Будь-яка пропозиція Терезів Стрілець із задоволенням підтримає, а захоплення Стрільця швидко можуть стати спільними.

Гороскоп сумісності в любові Терезів і Стрільця відрізняється хорошою динамікою. Стрілець любить пригоди і Терези їх з легкістю підтримують. Ваги самі раді кудись поїхати, зустріти нових людей – так би мовити, інших подивитися і себе показати.

І Ваги, і Стрілець обожнюють суспільство і веселощі, ні до чого не зобов’язують знайомства. Стрілець, як ніхто інший бажає більшу частину свого часу проводити за межами свого житла!

Ваги підуть за Стрільцем куди завгодно. Правда, для них велике значення має комфорт і зручності, тому часто ходити в піші походи Ваги, швидше за все, не захочуть.

У чому ж можуть бути проблеми, якщо все так добре? Дійсно, було б занадто просто … Не будемо забувати про природу Терезів і Стрільця. Саме в особистих мотиваціях цих двох можуть виявлятися значні відмінності – проявляться вони в любовних відносинах, невідомо, але знати якомога більше один про одного все-таки потрібно.

Стрілець живе різноманітністю і розширенням своїх знань – при цьому вони понад активні й імпульсивні. Якщо Стрілець зайнятий втіленням у життя якого-небудь проекту або нової ідеї, то йому ні до чого більше немає діла. Так, він може одночасно вирішувати різні питання, але Стрілець – натура захоплива і схильна впадати в крайності.

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісність

Нічого поганого в цьому немає – скоріше навпаки, Ваги більш реалістичні і більш розважливі, розсудливі, – вони будуть заспокоювати Стрільця і ​​показувати йому ті сторони проблем, які для нього ще не очевидні.

У любові і сексі ніяких складнощів бути не повинно. Недостатня пристрасність Терезів з лишком компенсується ніжністю і чуттєвістю, різноманітністю і досвідченість, якщо хочете … Стрілець ж буквально полонить чарівністю Терезів, їх жвавістю з нальотом легкої загадковості.

Для Терезів ж Стрілець як постійне джерело натхнення, палкий і захоплений коханець, дає Терезам все те, що їм потрібно – визнання і повагу, пристрасть і естетику!

Джерело: https://DomGadanij.ru/vesy/vesy-i-strelets-sovmestimost-znakov-zodiaka

Ваги і Стрілець – сумісність знаків

Ця пара – той самий випадок, коли люди балансують на межі дружби і любові. Дуже цікаво, що обидва партнери досить сильні духом і кожен з них вважає себе головним у відносинах.

Сумісність знаків Терези і Стрілець базується на спільних інтересах і спільної діяльності.

У тому випадку, якщо Терезам захочеться просунутися по кар’єрних сходах на шкоду їх ніжних відносин, Стрілець оскаженіє.

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісністьТерезів часто турбує нестача врівноваженості партнера, а відтак їхні долають дуже сумні думки. Можливо, деякі представники повітряної стихії вирішать залишитися на самоті або шукати розради в обіймах іншої людини.

Сумісність Терезів і Стрільця виражається в їх спільному прагненні до духовного розвитку. Крім того, їм комфортно бути разом. Стрільця імпонує веселу вдачу партнера і його дружелюбність, а Терезам подобається, що їх обранець має досить широкий кругозір, це задовольняє потребу повітряного знака в спілкуванні.

Цим творчим особистостям буває дуже важко досягти рівноваги і конструктивно підійти до вирішення труднощів у відносинах. Основна перешкода – пристрасне бажання обох партнерів реалізувати себе в соціумі, тоді як для гармонії у відносинах їм слід більше уваги приділяти один одному.

При цьому всі домашні клопоти в родині доведеться звалити на свої плечі Терезам, що для них за визначенням є неприйнятним. Ясний і жвавий розум повітряного людини невтомний, але фізична робота для Терезів є протиприродною.

І якщо спочатку вони готові приносити таку жертву для збереження і розвитку відносин зі Стрільцем, то з часом можуть просто втекти, кинувши кухонний фартух на порозі.

Однак у разі виникнення сильних почуттів між цими людьми сумісність знаків Терези і Стрілець може привести їх до гармонії і щастя. Найбільш важливий компонент, який створює доброчинну атмосферу в їх відносинах – відмінна здатність висловлювати свою любов і ніжність за допомогою слів. У цьому вони як не можна краще підходять один одному.

Сексуальна сумісність Терезів і Стрільця

Інтимна сумісність Терезів і Стрільця дає можливість формування тривалих близьких відносин. Стрілець любить нові враження, а Терези будуть підтримувати його в пристрасті до експериментів. У спальні їх розбіжності легко долаються.

Що позитивно в цьому союзі, Стрілець дуже толерантно ставиться до прагнення Терезів підкорити чарівністю весь світ, особливо представників протилежної знака. В цілому сексуальний зв’язок цих двох знаків доставить їм незабутні хвилини щастя.

Сумісність: чоловік Терези – жінка Стрілець

В основі цих відносин лежить перш за все глибока взаємна людська симпатія один одному. Дівчина-Стрілець – боязка і нерішуча, вона завжди боїться обпектися, починаючи нові відносини.

Читайте також:   Прості і креативні способи здивувати дружину: сюрпризи і подарунки

У той же час вона дуже щиро і відкрито поводиться з чоловіком-Терезами, і в цьому вони дуже схожі. Чоловік-Терези – це та людина, яка зможе бути ласкавий і турботливий зі своєю ніжною Стрельчіхі.

І вона повністю довіряється йому, забувши про будь-якої страховки, і стрімко падає вниз, розчиняючись в його променистою усмішкою.

Сумісність знаків Терези і Стрілець в такому співвідношенні характеризується їх неймовірним схожістю в своєму світогляді. Вони доброзичливі, товариські і бувають по-дитячому веселі і оптимістичні.

Зустрівшись, вони з легкістю знайдуть спільну мову, тим більше що обидва вважають за краще конструктивні дискусії мовчазним поглядам і ледь помітним дотиків.

Вони прямо і відкрито висловлюють свої почуття, і для кожного це стає неоціненним кроком на шляху до спільного щастя.

Знаки Ваги і Стрілець: особливості характерів і сумісністьНегативні моменти в цих відносинах теж присутні. Наприклад, її вкрай дратує його нерішучість, а його виводить з рівноваги її надмірна активність. Можливо, їм іноді слід збігати один від одного, щоб потім возз’єднатися в солодких обіймах.

Сумісність: жінка Терези – чоловік Стрілець

Ці партнери проходять безліч перешкод, перш ніж вступити в шлюб. Жінка-Терези – чудова дружина і мати. Вона не уявляє свого життя без міцної дружної родини. Ця леді буде найніжнішою і турботливою поруч зі своїм коханим.

Стосовно чоловіка, народженого під знаком Стрільця, все не так просто. Подорослішавши і ставши незалежною від своєї сім’ї, він не поспішає пов’язувати себе новими зобов’язаннями.

Тому жінці-Терезам слід проявити мудрість і терпіння, щоб дати можливість цьому вогненному чоловікові випустити всю накопичену енергію, перш ніж вони одружаться.

Сумісність знаків Терези і Стрілець, коли вона – Терези, а він – Стрілець, має в своїй основі дружні стосунки. Вони так прекрасно ведуть довгі бесіди, грають разом в нарди або можуть відправитися в похід. Таким людям дуже цікаво пізнавати світ один одного, тим більше що вони попутно задовольняють взаємне цікавість і пристрасть до пригод.

Обидва знаки вельми привабливі і привабливі для представників протилежної статі, тому їм потрібно бути обережніше, не можна грати з вогнем, адже ревнощі стане згубна для їхнього союзу.

Ваги і Стрілець добре відчувають переживання і бажання один одного. Обидва вони люблять свободу і не стануть один одного пов’язувати невидимим канатом, як роблять багато пар. У той же час вони добре доповнюють один одного.

Обидва чудово розмовляють звичайними словами, не вживаючи хитромудрі виверти у вигляді двозначних поглядів і ледь помітних жестів. Цій парі легко бути разом і приходити до спільного знаменника.

Ваги кілька усмиряють вогняного чоловіка, а він завдяки своїй внутрішній силі здатний привести її в рівновагу, підтримавши в хвилину сумнівів.

Така пара разом переживе чимало щасливих хвилин. Безумовно, і тут присутні суперечності, але всі вони легко переборні.

Ділова сумісність Стрільця і ​​Терезів

В основі ділових відносин лежить їх симпатія один до одного і, можливо, дружба. Кожен буде з радістю допомагати іншому, хоча неминучі і конфлікти, занадто вже відкриті ці двоє в спілкуванні. В процесі їх довгих дискусій будуть народжуватися нові ідеї, здатні дати добрі плоди в майбутньому.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/vesyi-i-strelets

Сумісність ВАГІВ і Стрільця

Навколишні люди щиро дивуються, як ці два абсолютно різні людини можуть ладнати, але факт залишається фактом. Це пара двох інтелектуальних особистостей, постійно прагнуть до саморозвитку, вони один одному цікаві, і це головне.

Чоловік ТЕРЕЗИ і жінка СТРІЛЕЦЬ

Жінка стрілець і чоловік ваги прекрасно ладнають, незважаючи на різницю в темпераменті і несхожість характеру. Він більш спокійний, вона динамічна, але не агресивна, ці взаємини можуть бути дуже продуктивними. Чоловік в цій парі сповнений цікавих ідей, а жінка з задоволенням і завидною швидкістю сприяє їх втіленню в життя. Дуже незвичайний і інтригуючий союз.

♎+ ♐: У любові

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Як тільки ця пара познайомиться, між ними відразу виникне сильна взаємна симпатія.

Хлопець ваги більш стриманий в емоційному плані, ніж його кохана, але йому подобаються дівчата енергійні і трохи непередбачувані. Стрільцеві ж навпаки для створення міцних відносин потрібна людина більш спокійний і стабільний.

Разом ці молоді люди утворюють прекрасне єдине ціле, в якому є все, ну і звичайно, всього в міру.

Оскільки хлопець ваги любить стабільність і не обтяжується сімейним життям, швидше за все, він захоче зміцнити ці відносини і зробить своєю улюбленою пропозицію.

♎+ ♐: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Гармонійна пара, де обидва чоловіки чітко знають, чого хочуть і діють обдумано. Цей шлюб – не випадковість і не наслідок пристрасної закоханості, чоловік ваги і жінка стрілець дійсно мають дуже хорошу сумісність.

Більшу частину побутових обов’язків добровільно візьме на себе чоловік, тим більше, що у нього це виходить краще. Єдиним недоліком, мабуть, залишається матеріальна сторона життя.

У цій родині основного добувача немає, працюють і чоловік і дружина, але частіше за все вони заробляють на поточні витрати, яких у них багато. Накопичити грошей на велику покупку для них проблема, ця пара не любить себе ні в чому відмовляти.

Втім, з цього приводу вони не сваряться.

В інтимному житті у них повну згоду, вони задоволені один одним і не дивляться на всі боки. Галасливі сварки, тим більше по дрібницях в цій сім’ї виключені. Приємна пара, як один для одного, так і для оточуючих.

♎+ ♐: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Ця пара може знаходити приводи для спілкування і разом проводити дозвілля, в кампанії один одного їм буде цікаво.

Однак, хлопець ваги і дівчина стрілець будуть один одного залучати ще й за рахунок протилежності статей, і в будь-який момент з друзів можуть перетворитися в коханців, потім влаштувати особисте життя з іншими людьми і продовжити спілкування, як ніби нічого й не було.

Про міцну дружбу чоловіки і жінки в цій ситуації мова не йде. Є взаємний інтерес і спільні захоплення, але ці відносини навряд чи можна назвати дружбою.

Чоловік СТРІЛЕЦЬ і жінка ТЕРЕЗИ

У цих людей дуже хороша сумісність, і не так важливо, які саме відносини їх пов’язують. Вони завжди зуміють домовитися, охоче підуть на компроміс. Навіть в разі розбіжностей, які у них трапляються рідко, ця пара не буде з’ясовувати стосунки, а постарається вирішити ці проблеми мирним шляхом.

♐+ ♎: У любовних відносинах

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – З першого погляду ці люди проявлять один до одного щиру цікавість, який досить швидко переросте в любовні відносини. Дівчина ваги зачарує обранця хорошим смаком і уважним ставленням до людей, а хлопець стрілець буде їй привабливий за рахунок сили характеру і деякої непередбачуваності.

Гармонійні стосунки у всьому, повне взаєморозуміння. Цим відносинам ніщо не загрожує, швидше за все цю пару чекає швидке весілля.

♐+ ♎: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Шлюб чудової пари, де обидва чоловіки рівні один одному по інтелектуальному розвитку і менталітету. Їх чекає насичена приємними подіями і цікаве життя, де незмінно будуть присутні взаємна любов і повага.

У цій пари не буде гучних сварок, однак чоловік стрілець буває схильний іноді вести себе трохи грубувато і висловлювати своє невдоволення в різкій формі.

У жінки ваг м’якший характер, вона не стане відповідати йому тим же, але таке ставлення буде її ображати.

Втім, її чоловік досить розумний і гнучка людина, і якщо вона зуміє делікатно підняти цю тему, він цілком здатний почати роботу над собою в цьому плані.

Серйозних загроз у цього союзу немає і бути не може, швидше за все, ця пара проживе разом довге і ненудну життя.

♐+ ♎: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Спілкування у цієї пари буде цікавим, є спільні інтереси і теми для розмови, але міцної дружби чоловіки і жінки тут бути не може.

Істотним мінусом є той факт, що і хлопець стрілець, і дівчина ваги не дуже віддані своїм друзям. Вони не кинуть все заради того, щоб витягувати один одного з переробок, не стануть жертвувати останніми засобами для нужденного одного.

Як тільки у кого-то з них трапиться серйозна проблема, інший швидше за все просто зникне.

Відео: ТЕРЕЗИ ♎Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-vesov-i-strelca

Жінка Стрілець Чоловік Терези – сумісність в коханні, шлюбі, секс

Чоловік-Терези – порядна, чуйна і практичний оптиміст. Категоричний в судженнях, але схильний до філософії і прояву гнучкості. Принциповий, прагне до гармонії.

Жінка-Стрілець – життєрадісна, активна, енергійна, суперечлива. Схильна до необдуманих вчинків і словами. Прямолінійна і цілеспрямована.

Повітряним Терезам потрібно трохи більше рішучості та наполегливості, щоб підкорити вогняну жінку.

Він може не розуміти, сумніватися в її почуттях і довго розгадувати загадку, що ховається у Стрільця в душі, але якщо між ними спалахне іскра – це буде здаватися дрібницею.

З Терезами жінка-Стрілець буде горіти рівним полум’ям – стане уважніше до своїх слів, навчиться спрямовувати свою невгамовну енергію. У пари, незважаючи на відмінності, висока сумісність і всі шанси на довге і щасливе життя разом.

Як жінці-Стрільця завоювати чоловіка-Терези

Стрілець зацікавить чоловіка своїм оптимістичним ставленням до життя і творчим підходом. Терезів підкорить порядність і ідейність жінки – вона активна, товариська, але чітко визначає для себе рамки пристойності. Чоловік не сумніватиметься, якщо зрозуміє, що зустрів свою долю – він може зробити пропозицію вже через кілька місяців знайомства.

В Стрільці чоловіка бентежить прямолінійність, яка здається іноді безтактністю, її потяг до незалежності і непостійний характер. Складно розглядати у навіженої дівчині майбутню турботливу дружину.

Налагодити спілкування допоможе спілкування наодинці, по телефону або через соціальні мережі – чоловік хоче здаватися серйозним і ґрунтовним, хоча він невиправний оптиміст і приголомшливий співрозмовник.

Ваги повинні розглядати в жінці подругу зі схожими інтересами та цінностями, до якої їх буде тягнути – це стане початком їх наполегливих залицянь і довірчих відносин.

Як чоловікові-Терезам завоювати жінку-Стрільця

Стрілець – непроста любовна видобуток не тільки для Терезів, а й для всіх чоловіків. В її оточенні багато друзів і шанувальників, яких вона тримає на відстані і не поспішає з вибором. Вона занурена в творчі проекти, втілення ідей, а в юному віці їй просто шкода часу на відносини.

У чоловіках вона цінує сталість, надійність, перспективність, силу волі – всього цього в Терезах в надлишку. Лучниця оцінить його позитивне ставлення до життя і легкість, з якою він вирішує проблеми – в цьому вони схожі; їй імпонує, що поруч буде сильний чоловік, здатний взяти на себе частину питань.

Йому ж буде потрібно проявити наполегливість у залицянні, при цьому не варто стримувати себе і здаватися серйозним – Стрілець оцінить вміння Терезів насолоджуватися життям.

переваги союзу

Ваги і Стрілець не вважають один одного своїм ідеалом – до тих поки не зустрінуться і не полюблять. Вони різні, але це тільки зміцнює союз – вони доповнюють партнера, вчаться. Головні переваги люблячої пари – щастя і злагода, але є й інші переваги:

 • Подібне світогляд, ставлення до життя. Обидва не готові витрачати дорогоцінні дні і роки свого життя на розчарування, біль і образи – вони цінують життя і людей, які в ній. Стрілець і Ваги переповнені оптимізмом, бажанням бути щасливими, і у них це виходить. Вони не витрачають час на сварки – Стрілець може бурхливо висловлювати емоції, а Терези дозволить їй це, вислухає і заспокоїть. У чоловіка завжди є рішення проблеми.
 • Чіткий розподіл ролей в сім’ї. Складно уявити, що цілеспрямована кар’єристка Стрілець може бути чудовою господинею і слухняною дружиною, але в міцному союзі з Терезами можливо і таке. Вона обожнює чоловіка, в якого закохана, не стане заперечувати його думку, особливо прилюдно. Стрілець знає, як зробити так, щоб було, як вона хоче, але чоловік-Терези буде головою сім’ї в очах родичів і друзів. Ваги вдячний своїй обраниці за довіру і стає її надійним захистом і опорою.
 • Взаєморозуміння. У них різні характери, але це не заважає їм розуміти партнера. Вони відчувають настрій коханої людини, визначають його бажання з півслова і півпогляду. Стрілець і Ваги переймаються один одним, бережуть і цінують зусилля партнера.

Читайте також:   Стрілець і козерог: вплив особистих якостей на сумісність

недоліки союзу

Конфлікти в цій парі будуть, поки жінка не навчиться контролювати свою поведінку і не стане менш категорична в судженнях. Чоловікові не хочеться чути про свої помилки, зовнішніх недоліки, нехай це і буде озвучено швидкоплинно. У жінці повинно бути достатньо розуму і мудрості, щоб бути тактовною і не ображати своїми словами оточуючих.

Є у цієї пари і інші проблеми:

 • Різний темп життя, рівень емоційності. У Стрільця все «в руках горить», вона встигає кілька справ одночасно – кар’єра, хобі, будинок, дитина – її енергії вистачає на всі напрямки життя. Ваги підходить до вирішення завдань грунтовно, вивчаючи всі деталі – він виконує роботу ідеально або робить її зовсім. Може довго збиратися прибити поличку або зробити ремонт в кімнаті, але взявшись за справу, виконає швидко і ретельно. Через різного підходу до роботи виникає непорозуміння – жінці здається, що чоловік повільний, а Терези вважає, що Стрілець поверхнева.
 • Основна причина того, що Стрілець віддаляється від Терезів або не відповідає взаємністю – нерішучість останнього. Він може сумніватися в майбутньому їх відносин, не розуміючи до кінця мотиви і почуття Стрільця. Від цього чоловік несподівано для самого себе стає боязким, нерішучим – він звик швидко розгадувати людей, які знаходяться поруч, а зі Стрільцем це не виходить – через подвійності її характеру і планет-покровителів.
 • Побутові труднощі. Жінка швидко вирішує домашні питання, але через велику кількість планів не завжди встигає все. Вона розставляє пріоритети, а якщо першим в списку йде не домашня робота, то на неї часто вже не буде залишатися часу. Терези не проти допомагати по дому, але його діями потрібно керувати або виконувати рутину разом. Їй незручно просити про допомогу, а він не завжди бачить необхідність в цьому. З цієї причини будинку у пари може бути не так ідеально, як би їм хотілося.

інтимне життя

Молодий чоловік-Терези може вважати, що кількість партнерок важливіше якості близькості, тому зустрівшись зі Стрільцем, він буде намагатися здаватися «справжнім чоловіком». Жінку може чекати розчарування, якщо у Терезів не було до цього довгих відносин. Але коли чоловік закоханий, він готовий нескінченно пізнавати людину, яка поруч.

Допоможе відкритість і винахідливість Стрільця – вона знає, чим здивувати і підкорити коханого.

Для обох близькість має важливе значення. Інтимне життя цієї пари може не відразу бути ідеальною, але в довгому союзі люблячої пари вони стануть для коханої людини ідеальної половинкою.

Вони темпераментні і відчувають тяжіння один до одного навіть через десятиліття спільного життя.

Якими будуть батьками

У родині Стрільця і ​​Терезів для дитини створені ідеальні умови – розуміють, люблячі батьки, яких цікаво слухати. Дітям хочеться наслідувати їх, а в майбутньому вони захочуть створити такий же міцний і цікавий союз.

Стрілець навряд чи надовго відмовиться від роботи і самореалізації, тому їй знадобиться допомога старшого покоління і свого чоловіка. Вона не зможе довго займатися тільки дітьми і побутовими обов’язками – це зробить її нещасною і пригніченою.

Мама-Стрілець може довго не вирішуватися на материнство, але шалено любить своїх дітей. Вона вчить їх відкритості, ініціативності, допомагає пізнавати світ і бути самостійними.

Папа-Терези м’який з дітьми, рідко їх карає і часто балує.

Готовий підтримати і вислухати малюків, але в підлітковий період може відчувати незручність при обговоренні особистих питань. Часто стає прикладом для дітей.

Якими будуть їхні діти

Турботливі батьки не будуть надмірно опікати дітей – вони нададуть рівно стільки свободи, скільки зможе осилити малюк. У міру дорослішання дитина буде відчувати свою значимість в сім’ї. З його думкою рахуються – це допоможе стати Цілеспрямований і успішніше. Діти Стрільця і ​​Терезів – оптимісти, відкриті світу.

Серед них багато творчих і талановитих особистостей. Стрілець не буде переучувати дитину, якщо він лівша, дозволивши йому самому пізнати себе. Таке ставлення допомагає дітям цінувати себе і любити – це важлива якість.

До того ж завдяки високому прояву «вчительського» аспекту у Стрільця, вони виростають відповідальними і розвиненими інтелектуально.

Схильна жінка-Стрілець до зрад

Жінка-Стрілець з повагою ставиться до моральних норм і свого обранця. Якщо вона любить чоловіка, а він приділяє її достатньо уваги, то буде вірна. Для Терезів важлива емоційна і фізична зв’язок з обраницею, тому в цьому союзі жінка щаслива.

Чоловік може бути не готовий до серйозних стосунків, не сприймати Стрільця всерйоз, недооцінювати – в цьому випадку з його боку нерозумно сподіватися на відданість волелюбної і незалежної жінки.

Причиною зради може стати неготовність самої жінки до постійних відносин з Терезами, недолік почуттів до нього.

Вона не стане змінювати у відповідь на зраду чоловіка-Терезів, вважаючи за краще розлучитися. У неї багато шанувальників – веселу вдачу і оптимізм приваблює чоловіків. Може дозволити собі флірт, але він буде частиною доброзичливого спілкування.

Терезам не подобається, коли жінка поводиться занадто вільно з протилежною статтю, але вона просто такий товариська людина, і ревнувати її безглуздо.

Чи схильний чоловік-Терези до зрад

В Терезах є схильність до донжуанства, хоч зі Стрільцем він – порядний сім’янин. Поруч з ним повинна бути яскрава, цікава, доглянута жінка, в яку він закоханий. Це почуття чоловік-Терези здатний пронести через все спільне сімейне життя, але тільки якщо жінка-Стрілець готова відповідати йому.

Для жінки-Стрільця це нескладно – достатньо трохи мудрості й стриманості. У відносинах зі Стрільцем зрада рідкісна, якщо зрада відбувається, то жінка може довгий час не здогадуватися про коханку. Ваги – тонкий психолог з високим рівнем самовладання, він – тактик, якого складно викрити.

Спровокувати паралельні відносини може боротьба Стрільця за лідерство, її нехтування потребами чоловіки, ревнощі.

Чого бояться в стосунках

Чоловік-Терези і жінка-Стрілець безстрашні. У них є побоювання, але пара не дозволяє своїм страхам керувати ними і псувати, не те що життя, а навіть настрій:

 • Втрата почуттів. Відносини Терезів і Стрільця тримаються на повагу і захоплення партнером. Вони черпають один в одному натхнення, знаходять гармонію і стабільність. Пару пов’язують спільні інтереси, прихильність, але любов стає тим, що визначає ідеальний союз. Втративши її, вони не зможуть бути разом.
 • Нерозуміння. Стрілець – незвичайна жінка, але і Терези – зі своїми особливостями. Їм важливо, щоб їх приймали повністю, поділяли плани на майбутнє, підтримували божевільні проекти.
 • Песимізм, конфлікти. Ваги і Стрілець налаштовані прожити довге і щасливе життя, повну позитивних моментів і вражень. Тому їм важливо подорожувати, пізнавати нове і не піддаватися поганому настрою.

Над чим попрацювати

Всі проблеми в парі вирішуються за допомогою переговорів. Ваги і Стрілець обговорюють все – минулий день на роботі, успіхи дітей, недавно почуту новина – їм не скучно удвох, але є те, на що варто звернути увагу:

 • Терпіння. Цього якості досить в Терезах, а й він може спалахнути, якщо чаша терезів переповниться. Стрілець нетерпляча і рвучка в юності, але з віком набуває мудрість. Почуття допоможуть парі подолати непорозуміння і розбіжності, але про них потрібно не боятися говорити.
 • Стримана Стрілець і рішучі Ваги – те, до чого потрібно прагнути парі. Їй, правдоруби, важко дається контроль над емоціями і словами, а чоловік стає непохитний і впевнений, тільки коли знає про відданість і незмінності почуттів коханої.
 • Спільне ведення домашніх справ. Терези не збентежить приготувати вечерю або прибрати, якщо так повелося з самого початку відносин. Але якщо Стрілець привчила його до сервірованого столу і випічці в вихідні, то порушення ритуалу для нього стане неприємним. Жінці потрібно реально оцінювати свої можливості і при високій зайнятості не боятися залучати до роботи чоловіка.

Як чоловік-Терези поводиться при розставанні

Чоловік сумнівається в початку відносин і відчуває ще більше внутрішніх протиріч в їх кінці. Важко відмовляється від спільного майбутнього зі Стрільцем, особливо за її ініціативою, якщо вважає причину перебільшеною і розв’язуваної.

Терези не звик здаватися – якщо є можливість зберегти союз, то він її не упустить.

Важко прощає зради і зради – це розчаровує в Стрільці і знищує почуття. Буде довго обмірковувати рішення розлучитися, а після розриву може повернутися, щоб дати їх союзу другий шанс.

Якщо проблеми не вдасться вирішити, то може почати паралельні відносини, а згодом піти до іншої жінки.

Як жінка-Стрілець поводиться при розставанні

Стрілець – відкрита людина, але вважає за краще не афішувати труднощі свого особистого життя. Колеги по роботі можуть не дізнатися про те, що вона вийшла заміж і тим більше про сварку з чоловіком або розставання. Жінка охоче ділиться позитивними враженнями, але свій біль довірить тільки найближчій людині або залишить при собі.

Новина про зраду Терезів або його рішення розлучитися на час виб’є лучниці з колії, але вона швидко оговтається, занурившись у творчість і роботу. Згодом довго не вирішується на нові відносини, уважніше придивляється до чоловіків, щоб знову не помилитися.

Може сама стати ініціатором розриву, якщо почуття згасли або не вистачає уваги і турботи з боку чоловіка.

Чи можлива дружба між ними

Стрілець і Терези – відмінні друзі, їм подобається разом подорожувати, відпочивати, спілкуватися і перебувати в одній компанії. Обидва вміють веселитися і заряджати позитивом оточуючих. Цінують дружбу і вірять, що вона існує між чоловіком і жінкою.

Якщо обидва невільні, то не дозволять собі зайвого в спілкуванні, навіть якщо будуть відчувати взаємне притягання. Причиною припинення спілкування може стати тимчасовий період невдач одного з представників знаку зодіаку – проблеми з законом, алкоголем, наркотиками.

Ваги і Стрілець ретельно ставляться до свого оточення – в ньому немає місце невдахам.

Сумісність у роботі

Ваги і Стрілець продуктивно співпрацюють в різних галузях – їх чекає успіх у спільній творчості і серйозному проекті. Мають схожий темп у роботі і однаково відповідально до неї відносяться.

Жінка-Стрілець і чоловік-Терези – колеги

Будучи колегами, Ваги і Стрілець довіряють і цінують один одного. Їм імпонує легкість спілкування, позитивне ставлення до справи колеги. Конфлікти рідкісні, можуть виникнути через безтактності жінки або незгоди чоловіка зі Стрільцем по робочому процесу.

Жінка-Стрілець і чоловік-Терези – начальники

Разом можуть реалізовувати масштабні проекти – їх співпраця цікаве і вигідне для обох. Чи не схильні до жадібності і обману, тому довіряють партнерові. Впевнені в підтримці.

Жінка-Стрілець і чоловік-Терези – підлеглий і начальник

Жінка-керівник Стрілець мислить масштабно, вона ставить конкретні цілі, що подобається підлеглому Терезам. Жінка цінує його за відповідальність, старанність і дисципліну.

Чоловік-керівник Терези не завжди задоволений Стрільцем – часто вона робить більше ніж потрібно, інакше оцінюючи результат роботи. Зазвичай її ініціатива корисна, але все одно може дратувати начальника.

Джерело: https://uznayvse.ru/goroskop/zhenshina-strelec-muzhchina-vesy-sovmestimost-znaka-zodiaka.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *