Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірностіЗрада дружини – поширене явище в суспільстві, яке зустрічається на 30% рідше, ніж невірність з боку молодих людей. Обчислити її допоможуть спостережливість та увагу до дружини. Але щоб прийти до подібного рішення, жінці потрібен час на розуміння, чи потрібно їй це. Іноді простіше побачити передумови і усунути можливі мотиви для зради, ніж влаштовувати розлучення і ділити майно і дітей.

Зміст приховати

Основні причини невірності жінок

Психологам відомо чимало причин невірності. Саме в них необхідно розібратися, щоб подібне не сталося. Для цього існують передумови, які легко виявити:

Як пробачити хлопця за зраду: ефективні способи

 1. Приклад з сім’ї батьків. Розлучені мама і тато дружини стануть прикладом поведінки, особливо якщо подібний проступок зробив батько. Мати могла розповідати, що до зради життя була іншою, а дочка сприймала це в буквальному сенсі. Таким чином, на психологічному рівні невірність – це спроба змінити звичний уклад.
 2. Відчуття непотрібності. Жінки відчувають згасання почуттів яскравіше, ніж молоді люди, через більш тонкої натури. Нерідко зради дружини стають наслідком відсутності уваги, компліментів, ніжності з боку чоловіка. Якщо в парі чоловік ставиться до супутниці як до обслуговуючого персоналу, не допомагає в побутових питаннях, то чекати такої реакції цілком можливо. Не знаходячи в будинку того, що їй необхідно для комфорту, вона почне шукати це в інших місцях.
 3. Помста чоловікові. При пошуку причин невірності згадайте, наскільки сам чоловік чесний в цьому питанні. Якщо жінка несподіваним способом дізналася навіть про одноразової зв’язку поза шлюбом, ризик отримати відповідь поведінка зростає.
 4. Ревнощі. Багаторазове повторення чоловіком того, що жінка невірна і постійні причіпки з цього приводу можуть спровокувати її. Особливо це небезпечно, якщо пара існує в подібному режимі більше двох років. Виправдовуватися дружині набридло, тому вона вирішила, що легше відповідати образу і отримувати задоволення, ніж постійно виправдовуватися.
 5. Негативний оточення. Зрозуміти систему, по якій дами стають невірними по відношенню до своїх чоловіків, складно. Однак пояснити це зможе подруга, за плечима якої досвід в цьому аспекті відносин. Якщо найкращою подругою стала подібна жінка, варто очікувати повторення історії в своїй родині.
 • Причин і способів бути невірною чоловікові багато, однак підозрювати в подібному кожну жінку не варто.
 • Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності
 • Психологи умовно поділяють подружжя на три категорії:
 • Поліаморія – схильні до зрад, полігамні;
 • однолюби – воліють вірність, але можуть переступити цю межу, якщо відчують, що від цього стануть щасливішими;
 • затяті супротивниці зрад – зазвичай активно засуджують подібну поведінку, а якщо роблять подібний вчинок, то щиро жалкують і приходять з повинною самостійно.

Залежно від того, до якого класу належить жінка, потрібно буде шукати певні особливості в поведінці. Однак робити це доведеться тільки у випадку з однолюбами, так як Поліаморія не приховують зв’язків на стороні, а супротивниці зізнаються самі.

Явні ознаки зради

Якщо дружина зраджує, чоловік помічає це досить швидко. Жінки емоційно менш стримані, тому видають себе з головою. Придивіться і визначте, чи зустрічаються ознаки жіночої зради у вашої дружини.

зміна поведінки

Перші помітні ознаки походів наліво вгадуються в новій манері поводитися. Зустрічаються дві крайності. Перша – повне ігнорування навколишнього простору, рідних людей.

Дружина не готує, не прибирає будинок і не висловлює претензій з приводу безладу. Їй байдуже все, в тому числі чоловік.

Друга крайність – явне прагнення забратися, смачно нагодувати, зробити генеральне прибирання навіть в кінці важкого робочого дня.

Перший варіант демонструє відстороненість, яка говорить про небажання витрачати час на речі, які перестали бути цікавими. Зрада, швидше за все, ще не трапилася, але про неї жінка періодично думає. У другому випадку дружина намагається загладити провину за появу коханця, тому прагне всіляко догодити.

Нові речі

Зміна або оновлення гардероба – природний процес для жінки. Цей показник не говорить, що вона думає про невірність чи проводить час з іншим чоловіком.

Однак в сукупності з іншими факторами це стане доповненням, яке покаже правдивість підозр.

Якщо в гардеробі з’явилося більше десяти обновок за останній місяць, частина з яких оплачена невідомим способом, то запідозрити обман можливо.

Як пробачити дівчину за зраду: способи відновлення любові

Контроль віртуального життя

Телефон, який до недавнього часу дружина могла спокійно залишити на журнальному столику або забути вдома, тепер постійний її супутник. Вона не показує повідомлення, на частину дзвінків за краще не відповідати в присутності чоловіка. Обов’язково придивіться до гаджету улюбленої. На ньому стоїть пароль, який невідомий дружину, а на сторінках в соціальних мережах з’явилися нові паролі.

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

При цьому періодично в моменти відсутності вдома телефон знаходиться у вимкненому стані, а після пропущених викликів дружина відповідає, що зробила це через вимоги на роботі.

Нові захоплення і спорт

Жінка, давно перебуває у шлюбі, може захопитися танцями або записатися на йогу. Це здивує, але не стане приводом для ревнощів. Однак, сигналом тривоги є її поміняти ставлення до тіла.

Тепер дружина зацікавлено вичитує секрети правильного харчування, відвідує фітнес за розкладом, не їсть улюблений гамбургер в кафе, замінюючи його салатом із селери.

Прикривати постійна відсутність вдома вона може також додатковими курсами макраме, на які її вмовила найкраща подруга, або зустрічами в клубі любителів творчості Ахматової.

Відмови в сексі

Сексуальне життя – невід’ємний компонент щасливого шлюбу, а відмова від інтиму стане явною ознакою пересичення, яке отримано на стороні. Існує маса способів зрозуміти, що у жінки коханець, але переконатися допоможе відсутність сексу.

Обчислити походи наліво можна по трусах. Придивіться, яку білизну жінка носить щодня, і відзначайте дні, коли вибір падає на мереживні комплекти. Пропонуйте секс тільки в ці дати.

Відмова покаже, що у подружжя в інтимному житті з’явився молодий чоловік.

Як розлучити чоловіка з коханкою: ефективні способи

Порівняння і критика

Її поведінка після походу наліво погіршується, стає більш зухвалим і різким. Вона часто в поганому настрої, висловлює невдоволення через дрібниці, які раніше не хвилювали.

У розмові не соромиться у висловлюваннях, порівнює чоловіка з чоловіком сусідки, подруги або зовсім з незнайомими чоловіками, імена яких варто запам’ятати. Велика ймовірність, що в пориві злості вона випадково видала коханця.

Перевірити гіпотезу можна за контактами в списку друзів у соціальній мережі.

Затримується на роботі

Чоловікам, яким цікаві способи дізнатися про невірність партнерки, необхідно звернути увагу на її робочий графік і ритм. Не змінюючи посади, не отримуючи премії або доплати, жінка несподівано почне частіше затримуватися.

У неї з’являться обов’язки, які вимагають нічних або вечірніх засідань, частих зустрічей з партнерами в ресторанах. Увечері часто надходять дзвінки від чоловіків, записаних в її телефоні по імені та по батькові.

Однак бесіди проходять або коротко, або в тих місцях будинку, де чоловік не чує змісту діалогу.

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Стала часто зустрічатися з подругами

Іноді це зустрічі в кафе або кіно, а деколи довгі вечори, протягом яких подрузі потрібно відверта розмова. При цьому після таких посиденьок дружина повертається веселою і трохи нетверезої.

Для того щоб розібратися в ситуації, потрібно зателефонувати її приятельки на наступний день.

Дружина або приховує друге життя від усіх, тоді це викличе здивування, або ще не встигла розповісти про вчорашній побаченні, тому подруга виявиться не в курсі.

Як себе вести, якщо факт зради доведений

Перш ніж почати розмову, чоловікові потрібно заспокоїтися і чесно вирішити, як він ставиться до трапилася ситуації. Припустити, що за зрадою піде обов’язковий розрив – помилково. Багато пар продовжують спільне життя після невірності, доживаючи до ювілею 40 років або 50 років шлюбу. Тому подумайте, адже можна спокійно пробачити невірність.

Якщо ж чоловіче самолюбство не дозволяє зробити подібне, обміркуйте аспекти розлучення, поділу майна. Приготуйте зразкову пропозицію і дайте дружині час на ознайомлення з ним. При цьому важливо розуміти, що багато що залежить і від її поведінки.

Проаналізуйте поведінку коханої після походу наліво. Якщо вона була спокійна, не видала себе до останнього моменту, швидше за все, їй не хочеться продовжувати відносини. Тоді дружина з великою ймовірністю підтримає ініціативу розлучитися. Якщо були помічені ознаки каяття, то при згадці про розрив піде благання про прощення, прохання залишити все по-старому.

При вирішенні важливо врахувати реакцію жінки. Багато зраджують своїм чоловікам, однак не всі шлюби розпадаються після цього.

Як уникнути зрад дружини

Ознак, що дружина постійно або періодично зраджує своєму чоловікові, можна знайти достатню кількість. Однак чоловіки часто не помічають помилок зі свого боку, які можуть побічно впливати на рішення стати коханкою. Адже потрібно розуміти, що щаслива дівчина, повністю задоволена своїм шлюбом, відмовить випадковому кавалерові .

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Ось основні ознаки сім’ї, невірності в якій не буде:

 1. Взаємний інтерес до справ один одного. Чоловіки в процесі залицяння спілкуються з дівчиною, цікавляться станом справ на роботі, в сім’ї. Після укладення союзу вважається нормальним ігнорувати подібне спілкування. При зверненні до психолога з’ясовується, що метою знайомства є прагнення знайти нового співрозмовника. Однак в результаті жінка змінює, заворожена молодою людиною, який виявив до неї уважність.
 2. Компліменти і знаки вдячності. Не дарма поведінку жінки після того, що сталося роману змінюється, адже вона знову відчуває себе бажаною, коханою. Щоб виключити невірність, пам’ятайте про невеликі подарунки, сувенірах і словах, присвячених обраниці.
 3. Створення затишку в домі. Побутові проблеми руйнують шлюб і виявити невірність, якщо дружина постійно в турботах про дім, нескладно. Адже як тільки з’являється новий чоловік, виникають гори немитого посуду, бруд на підлозі і відсутність вечері. Щоб дівчина не відчувала себе прислугою в своїй квартирі, допомагайте їй хоча б іноді. Поставте прання і розвісьте білизну, протріть пил, зваріть кашу. Невелика допомога буде приємна і надихне на подяку.
 4. Удосконалюйтеся в сексі. Часто після пологів жінки перестають відчувати привабливість тіла, у них з’являються великі фізіологічні проблеми. У цей момент важливо підтримати інтимне життя на високому рівні, зробити приємність другій половинці. Після багатьох років в шлюбі також існує проблема втрати інтересу до фізичної близькості, подолати яку можна новими позами, експериментами.
 5. Не влаштовуйте сцен ревнощів. Чоловіки в подібних проявах виглядають жалюгідно. До того ж звинувачення без доказів ні до чого не приведуть. Пам’ятайте, що знайти ознаки жіночої зради там, де їх немає, вийде, але це не принесе щастя, так як помилкове звинувачення призведе до думки про втілення подібної поведінки в реальність.

Щаслива дружина не стане змінювати коханому чоловікові, тому зробіть все, щоб шлюб приносив радість і задоволення обом.

віковий фактор

Дружини змінюють в будь-якому віці, однак у залежності від нього розрізняють ознаки, які зможуть видати невірну жінку:

 1. До 25 років. Шлюб в юному віці починається з сильного почуття до партнера, який не завжди виявляється принцом або межею мрій. Набуваючи досвіду, дівчина розуміє, що втратила, і намагається змінити ситуацію. Через невеликого стажу відносин і нової пристрасті приховати сліди злочину виходить погано. Про невірності можна легко дізнатися по її тілу. У пориві пристрасті юний коханець напевно залишив невеликий синець, подряпину на інтимному місці. Також ознакою стане чужий запах, який можна знайти на одязі або в волоссі.
 2. До 35 років. Це вік, коли досвід відносин достатній, щоб завбачливо приховати сліди. Довести що трапилася зраду допоможе її поведінку. Якщо воно стало зухвалим і брутальним по відношенню до чоловіка, невірність була, і зв’язок триває. У цей момент жінка усвідомлює, що подобається іншому чоловікові, який цікавиться нею, приділяє увагу і робить компліменти. Порівнюючи це з поведінкою чоловіка, вона розуміє, що не готова триматися за нього й залежить втрачає роки. Тому ставлення до чоловіка стає відстороненим.
 3. До 45 років. Це вік спокою і мудрості. Кар’єра побудована, діти виросли, а шлюб набрид. Однак міняти кардинально життя в такий період теж не хочеться, тому жінка заводить коханця, щоб урізноманітнити повсякденність, внести в життя пристрасть і нові емоції. Варіантів розпізнати в цей момент невірність практично немає. Найбільш достовірним стане чесна розмова. У разі підозр сядьте і поговоріть відверто. З великою ймовірністю вийде дізнатися істину, так як брехати і вивертатися жінка не стане навіть без прямих доказів.

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Метод вікових ознак завжди допоможе з’ясувати правду.

Поради психолога

Жінка не змінює просто так, на відміну від чоловіка. Причиною є внутрішня незадоволеність союзом. Перший і головний урок, який потрібно витягти із ситуації дружину, – змініть поведінку по відношенню до жінки.

Зрада з подругою дружини: причини і що робити

Після того як факт зради відкрився, відмовтеся від агресії або рукоприкладства, так як це стане підставою для звернення в поліцію.

Спокійно і максимально стримано надайте докази і попросіть пояснити те, що трапилося. Подивіться на реакцію. Якщо ознак каяття немає, сміливо розривайте союз, подавайте на розлучення.

В іншому випадку подумайте, наскільки реально відновлення відносин, але з урахуванням того, що прощення має бути щирим.

Після прийнятого і обдуманого рішення не міняйте його. Це буває складно, так як почуття беруть верх, як і звичка. Але зробити це потрібно, оскільки це дасть зрозуміти, що чоловіче слово неможливо змінити.

Читайте також:   Чоловік-близнюки в ліжку: особливості характеру

Зрада гаряче коханої дружини – завжди удар не тільки по сімейним цінностям, а й по самолюбству. Його потрібно вміти витримати і пережити, а також зробити висновки, які допоможуть не зробити подібної помилки в майбутньому.

Джерело: https://onelove.su/izmena-zheny/

Невірна дружина: основні причини і ознаки зради

potokudach ·

Жінки часто звинувачують чоловіків в полігамії, і стверджують, що більшість з них змінює своїм другим половинкам. Але якщо заглибитися в це питання, то стане зрозуміло, що представниці прекрасної статі також схильні до адюльтеру.

За статистикою, приблизно 35-40% заміжніх дам мали сексуальний контакт «на стороні». Натрапивши на цю інформацію, я задумався про вірність своєї дружини, тим більше що останнім часом її поведінку трохи змінився.

У цій статті я розповім про те, як зрозуміти, що дружина зраджує, і чому жінки йдуть на це.

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Чому жінки зраджують?

Виправдати подружню зраду неможливо. Такий крок розцінюється як зрада, бо погоджуючись на шлюб, пара дає один одному клятву вірності і вічного кохання. Але, тим не менше, пояснити такий вчинок все ж можна. Якщо чоловіки зраджують в основному через відсутність сексу з дружиною або через бажання урізноманітнити інтимне життя, то у жінок можуть бути дещо інші мотиви.

 • Незадоволеність. Якщо жінка не задоволена інтимними стосунками з чоловіком, то при цьому про розлучення не може бути й мови, швидше за все вона знайде спосіб отримувати задоволення «на стороні».
 • Емоційне вигоряння. Жінці важливо відчувати і бачити любов чоловіка, але побут поступово вбиває любов. Зникає трепетне ставлення, все рідше вимовляються компліменти, а поцілунки і обійми канули в лету. Але якщо хтось інший почне надавати дівчині знаки уваги і проявляти свої почуття, то рано чи пізно вона відповість взаємністю, бо її серце жадає романтики.
 • Помста. Дізнавшись про зраду чоловіка, деякі жінки вирішують пробачити його, але при цьому позбутися тяжких думок їм не під силу. Негатив поступово накопичується в їх душі, і в кінцевому підсумку виливається в помсту. Такі дії часто носять демонстративний характер, тому вони або самі повідомляють своєму благовірному про адюльтер, або підлаштовують ситуацію таким чином, щоб їх «застукали».
 • Жага розваг. Вважається, що це чоловіча прерогатива, але насправді жінки іноді теж не проти розважитися. Для деяких представниць прекрасної статі зрада перетворюється в якусь гру, зупинити яку вони просто не в силах.Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності
 • Надолуження упущеного. Дівчата, які рано вийшли заміж, або їх обранець був першим і єдиним чоловіком в сексуальному плані, вирішуються на адюльтер з інтересу. Одного разу їх відвідує думка, що життя проходить повз, поки вони зайняті домашніми клопотами, але ж інші в цей час мають можливість розважатися, причому з різними хлопцями. Крім того, на зраду жінку може підштовхнути бажання дізнатися, а як це бути з іншим хлопцем в ліжку.
 • Самоствердження. Дівчатам важливо знати, що вона приваблива і бажана, і якщо вони не чують підтвердження цьому від чоловіка, то почнуть дивитися по сторонах. Але слід зазначити, що до інтиму доходить рідко, найчастіше вони обмежуються фліртом.
 • Випадковість. Спонтанний секс найчастіше трапляється на вечірці або в клубі, з абсолютно незнайомим хлопцем. Нове знайомство, веселе спілкування, запальні танці та алкоголь роблять свою справу. Зраду, що відбулася в подібній ситуації, жінки часто сприймають, як випадковість, і особливих докорів сумління за хвилинну слабкість зазвичай не відчувають.

Перераховані причини жіночих зрад є найпоширенішими. Список можна доповнити ще кількома пунктами, але вони скоріше будуть грунтуватися на індивідуальних особливостей характеру, вдачі і темпераменту, окремо взятих представниць слабкої статі.

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Ознаки невірності подружжя

Щоб дізнатися, чи зраджує дружина не потрібно наймати детектива і влаштовувати стеження, все набагато простіше. Досить лише уважно придивитися до дружини.

На її невірність можуть вказувати зміни в характері, зовнішності, поведінці, спілкуванні тощо Не рідко чоловіки «носять» роги довгі роки, зовсім не підозрюючи про це, а вся справа в банальній неуважності або наївності.

Але як би жінка не намагалася приховати факт зради від свого чоловіка, рано чи пізно він про все дізнається.

Якщо у заміжньої дами зав’яжуться відносини «на стороні», то вона докласти максимум зусиль, щоб їх приховати не тільки від чоловіка, але і близьких людей.

У міру розвитку відносини в поведінці, характері і зовнішності дівчини неодмінно почнуть відбуватися різні зміни, які повинні стати тривожним сигналом для чоловіка.

Ось тільки не варто поспішати звинувачувати дружині, адже вони можуть виявитися зовсім безпідставними. Але знаючи основні ознаки жіночої зради, можна уникнути непорозумінь, підтвердивши або спростувавши свої підозри.

 • Надмірна зайнятість. Постійні затримки на роботі, пізнє повернення з гостей, раптове виникнення невідкладних справ, часті відлучки з дому під різними приводами, щотижневі відрядження. Така поведінка особливо повинно насторожувати чоловіка, якщо раніше дружина була завзятою домосідкою.
 • Зовнішнє перетворення. З появою коханця жінка почне ретельніше стежити за своєю зовнішністю, щоб підтримувати його інтерес. Вона займеться спортом, сяде на дієту, змінить зачіску, стане частіше робити макіяж і манікюр.
 • Поява нових речей. Дорогі сукні, прикраси, косметичні засоби, годинники та інші обновки неодмінно викличуть у чоловіка багато питань. Найчастіше зрадниці відповідають, що ту чи іншу річ нібито подарувала мама або дала покористуватися подруга. Але якщо раніше ніколи подібного не спостерігалося, то швидше за все, подарунки були куплені коханцем.Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності
 • Підозрілі дзвінки і смс. Якщо дружині періодично надходять дзвінки, причому найчастіше ввечері, і вона йде розмовляти в іншу кімнату або скидає їх, то це явна ознака того, що вона щось приховує. Помітивши подібна поведінка, не потрібно влаштовувати допит, замість цього краще перевірити телефон дружини, але робити це потрібно дуже акуратно і непомітно.
 • Зміни в інтимних відносинах. З появою коханця, дівчата, як правило, починають все частіше відмовляти своїм чоловікам в інтимі. А в ті рідкісні випадки, коли вони все ж погоджуються на секс, то поводяться пасивно, без емоційно і навіть дратівливо. Слід зазначити, що в деяких випадках може спостерігатися протилежна ситуація, тобто дружина раптово стає більш активною та ініціативною в ліжку. Як правило, це відбувається через докори сумління за зраду коханого.
 • Зміни в поведінці. З появою роману, жінка починає менше приділяти увагу чоловікові, і більше зациклюватися на собі і своїх потребах. З відносин поступово пропадають поцілунки, обійми, розмови і спільне проведення часу. Спілкування стає формальним, іноді проявляється грубість і агресія. Іноді дівчата, навпаки, стають більш послужливими і ласкавими, що зазвичай пояснюється бажанням загладити свою провину за зраду. Але якщо в поведінку благовірної простежується награність і демонстративність, то, швидше за все, таким чином вона намагається «замилити» очі чоловікові.
 • Часті сварки. Щоб вступити в сексуальні відносини з чоловіком, у жінки повинна бути до нього емоційна прив’язка. Отже, заводячи роман, вона починає відчувати сильні почуття до коханця, в той час як до чоловіка виникає байдужість, яке з часом переростає в неприязнь. Будь-яке слово і дії законного чоловіка будуть дратувати жінку. Постійні закиди і критика стануть причиною щоденних суперечок і скандалів.

Якщо більшість перерахованих пунктів відповідають поведінці дружини, то з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що вона змінює.

Щоб остаточно переконатися в цьому, рекомендується оглянути її особисті речі, але робити це потрібно потайки, наприклад, коли вона у ванній або спить.

Підтверджують фактами можуть бути презервативи в сумочці, запах чоловічого парфуму на одязі, використані квитки з кінотеатру і інші незвичайні знахідки.

короткий підсумок

 • Приблизно 35-40% жінок зраджують своїм чоловікам, і половина з них навіть не здогадується про це.
 • Найчастіше зрада дружини пояснюється сексуальної незадоволеністю або браком уваги з боку чоловіка.
 • На невірність дружини вказують зміни в її поведінці, характері і зовнішності.

Джерело: tayniymir.com

Джерело: https://potokudach.ru/samorazvitie/nevernaja-zhena-osnovnye-prichiny-i-priznaki-izmeny/

Причини зради або чому в сім’ях відбуваються подружні зради

Зрада або порушення подружньої вірності – це і буде основна тема справжньою записи.

Більш ніж впевнена, нам всім доводилося чути історії про те як чоловік зрадив дружині, а дружина зраджує чоловікові і через те, що подібних історій ми чуємо більше і більше, може виникнути цілий ряд закономірних питань – чому зради в родині виникають у загально, чи може сучасна сім’я існувати без зрад з боку подружжя, яке ставлення жінок до своїх зрад і на скільки воно відрізняється від чоловічого.

Один мій знайомий, а далі я неодноразово буду приводити деякі з його висловлювань або думок, так ось, він на прохання висловити свою думку відповів:

«Спочатку потрібно розібратися, а так чи погані зради, як часто їх сприймають? Тільки не потрібно відразу кидати камінням в мене за подібні думки, апріорі я вважаю, що зрада – це погано, в контексті подружніх відносин, це порушення одним з подружжя даних раніше обіцянок іншому. Але …

проте, присутня велика і жахлива – але.

Але, не все так однозначно – будь-яка відбулася зрада, не має значення з боку дружини вона була допущена або з боку чоловіка, але сам цей вчинок не самостійний, не є причиною чогось там, в переважній більшості випадків зрада лише наслідок цілого ряду подій з їх життя.”

Так як сьогодні у нас досить актуальна тема – про причини зрад, то кажучи про зради, ми будемо мати на увазі подружню невірність в сформованих парах.

Відразу хочеться сказати, про своє відчутті, що останнім часом більшість шлюбів розпадаються через зраду.

Спостерігаючи за знайомими парами, я можу сказати, що зрада не тільки негативно впливає на сімейні відносини і взаєморозуміння, а й часто призводить до плачевних наслідків в довгостроковій перспективі.

Днями, я була в гостях у Depils’a і по скільки настала моя черга вибирати тему для вечірньої посиденьки, я запропонувала обговорити причини подружніх зрад і як виявилося, ця тема цікава абсолютно всім. На жаль, відносини жінки і чоловіки не застраховані від зрад – подій, як правило, важко пережитих і тягнуть за собою неприємні наслідки аж до розставання.

Практично завжди людина, якій змінили, замислюється про причини того, що сталося. Причини, які лежать в основі зрад, можуть бути абсолютно різними. Особисто у мене в свідомості ще відбувається «перетягування каната» між фактами-доводами чоловічих і жіночих зрад, але в цілому я поділяю думку Depils’a про подружні зради. Він вважає, що подружні зради відбуваються в двох випадках:

в першому випадку він і вона до моменту початку подружніх відносин не з’ясували один про одного нічого або зробили це досить поверхово, і як наслідок через якийсь час від когось із цієї пари можна почути «я думав вона …», «я вважала , що він … »,« мені здавалося … ». Подібні висловлювання або думки говорять про те, що реальна людина не відповідає якомусь ідеалізованому образу в голові мовця і настало розчарування, і що робиться далі … Правильно, а далі йде розрив відносин – це в ідеалі чи розради власного розчарування в чужих обіймах.
у другому випадку в парі забувають, що відносини – це в першу чергу партнерські відносини між чоловіком і жінкою, а подружня невірність народжується там, де забувають про те, що в подружніх стосунках права і обов’язки по відношенню до партнера мають переважний характер. Наприклад, подружжя в парі мають переважне право зайнятися сексом по відношенню один до одного, тому якщо хтось із них не користується цим правом, то він повинен розуміти, що завжди знайдеться хтось інший, хто заповнить цей вакуум. Це положення працює і в тому випадку, якщо хтось із подружжя забуває про перевагу подружніх обов’язків, замінюючи або підміняючи їх чимось іншим, в цьому випадку завжди знайдеться хтось з боку, хто саме ці обов’язки візьме на себе.

Відносини жінки і чоловіки не застраховані від зрад

Я поки не знаю, на скільки повно мені вдасться розкрити причини зрад, але я обіцяю розповісти про все, що ми згадали в процесі бесіди.

А перше, що ми позначили, це причини зрад взагалі, не розділяючи їх на причини чоловічих або жіночих зрад: втома, що накопичилася, пошук почуття любові, жага помсти, сексуальна незадоволеність, тривала розлука, повний розбрат в сімейному житті.

Ми знайшли кілька даних з опитувань та виявилося, що більше половини росіян стверджують, що невірність партнера – це вагомий привід для розлучення. Причому для прийняття рішення про розставання жінкам нерідко досить усього лише непрямих ознак зради чоловіка.

Ви помічали, що в нашому суспільстві як і раніше панує культурно-історичне кліше про те, що чоловік за своєю природою полігамії, хоча далеко не кожному чоловікові потрібні перемоги на стороні.

Проте, це кліше впливає на поведінку представників обох статей: деякі чоловіки вважають, що «упускати» підвернувся можливість не варто, а деякі жінки, виявивши ознаки зради чоловіка, в помсту вдаються до крайніх заходів.

Жіноча невірність сьогодні вже не шокує так, як багато років тому, але так як, будь-яка статистика в цьому питанні відсутня, прийнято вважати, що чоловіків змінюють у шлюбі більше, ніж жінок. Як воно насправді сказати складно, мене терзають сильні сомненіня на цей рахунок і на те є серйозні причини.

Читайте також:   Як забути колишнього чоловіка: поради та рекомендації психологів

Скажімо так, мої професійні обов’язки дають мені можливість спілкуватися з дуже великою кількістю чоловіків і жінок, і згодна моїми даними виходить, що кількість змінюють чоловіків не більше кількості змінюють жінок, а далі ще цікавіше.

  2/3 чоловіків зізналися своїм жінкам в зраді, в той час як серед жінок тільки 1/5 частина зізналася в зраді своїм чоловікам. Цікаво й те, що половина зізналися чоловіків в зробили це самостійно, інша половина була фактично захоплена в той самий момент.

А ось у жінок ситуація зовсім інша, в переважній більшості жінки зізнавалися в зраді тільки будучи захопленими в той самий момент.

дві третини всіх шлюбів розпадаються через подружньої зради

В іншому, незалежно від того хто змінив, дві третини всіх шлюбів розпадаються саме з цієї причини – через подружньої зради. Це не мало.

Чому ж так відбувається? Психологи не мають єдиної думки на цей рахунок: хтось упевнений, що сексуальні перемоги підвищують чоловічу самооцінку, а хтось думає, що жінки просто не надають особливого значення випадкових зв’язків і не бачать в них загрозу для шлюбу.

До того ж, все залежить від виховання обох подружжя і моделі поведінки їх батьків. Однак не все так просто. Насправді різних чоловіків і жінок на зраду можуть штовхати абсолютно різні конкретні причини.

Багато з нас бояться зрад, адже вони означають, що партнер не усвідомлює цінності довірчих відносин, що він егоїстично задовольняє власні потреби, забувши про почуття іншого.

Ми вишукуємо різні ознаки зради дружини або чоловіка, намагаємося дізнатися заздалегідь, як вони можуть виглядати – щоб спробувати зберегти своє крихке щастя, будучи озброєними знаннями …

Тільки ось знаннями про що? І що нам дають ці знання про ознаки зради жінки чи чоловіки? Ми зможемо різко переламати ситуацію на свою користь? Навряд чи. Не дамо себе обманювати рік за роком? Можливо. Чи встигнемо грюкнути дверима до того, як партнер піде на щиросерде? Хіба що.

Однак повернути чоловіка або дружину знання ознак зради не допоможе: якщо хтось із них уже знайшов (або ще тільки збирається знайти) коханку або коханця, потрібно думати не про наслідки, а про причини такого рішення.

Піклуючись лише про наслідки, шлюб не врятуєш.

А розібравшись у причинах, проаналізувавши ваші відносини, ви зможете зробити висновок – бути вашому шлюбу чи ні, пащу йому під вагою зрад або зміцніти після виправлення помилок, так ви зрозумієте, що потрібно робити, щоб повернути чоловіка або дружину.

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

НАВЕРХ СТОРІНКИ

Що нам відомо про причини зради

Втома, що накопичилася, як причина зради

Бажання знайти нову любов виникає, коли в шлюбі повністю відсутнє взаєморозуміння. Протягом довгого спільного життя з’являється велика кількість проблем і відносини відходять на задній план.

У зв’язку з цим зростає неприязнь один до одного і пропадає почуття любові. Образ «другої половинки» поступово заміщається чином «чогось тов халаті і з бігуді або щось лежаче перед телевізором».

Порожнечу хочеться чимось, то заповнити і подружжя починає пошуки нових партнерів.

Нова любов може стати причиною зради

Навіть проживши в шлюбі тривалий час і маючи кілька спільних дітей іноді люди, зустрічають нову любов. Всі почуття прихильності відходять на задній план, і виникає бажання почати все заново. Багато просто шукають нове любовне переживання.

Хочеться заново пережити почуття закоханості і початкового етапу відносин, не вистачає уваги і ласки від постійного партнера.

Пошук нового любовного переживання, як правило, характерний для шлюбів «зі стажем», або для сімей, в яких прийнято отримувати від життя все можливе.

Причиною зради може стати бажання помститися чи покарати

Таке бажання виникає в основному після подружньої зради одного з партнерів. Вам здається, що партнер вам зраджує, і ви, відповідно, теж маєте право. Помста породжує бажання змінювати зі сторонніми людьми, після чого це переростає у взаємну звичку. Таким чином, пара негайно наближається до розлучення.

Пошук сексуального різноманітності як причина зради

Постійні відносини не можуть задовольнити сексуальні запити, якщо партнери не влаштовують один одного в ліжку, виникає бажання, реалізувати свої сексуальні фантазії, де то на стороні.

Може виникати інтерес – чи зможете ви знайти на стороні те, чого не вистачає в сімейному сексуального життя і замість того щоб домовитися або урізноманітнити своє статеве життя, партнери шукають вихід в зраді, щоб заповнити відсутні почуття.

Зрада через фізіологічної незадоволеності

Ми вирішили свідомо відокремити фізіологічну причину зради від бажання сексуального різноманітності жінки іноді керуються інстинктом материнства – в половині випадків змінюють в період овуляції, коли є найбільші шанси завагітніти.

Якщо наша фізіологія залишається незадоволеною день у день, то організм буде активно вимагати це виправити, на генетичному рівні це потрібно для продовження роду.

Нчальний період відносин характеризується виробленням певного гормону, яка в подальшому поступово зменшується, і людина інстинктивно починає в зрадах шукати цю «дозу». Спонтанна спалах гормонів може спровокувати зраду.

Але після таких випадків часто людина розуміє, що більше він змінювати не хоче. Але якщо людина відчуває гіперпотребность в зраді, сподіватися на те, що такий партнер коли-небудь виправиться, марно.

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності
НАВЕРХ СТОРІНКИ

Тривала розлука іноді призводить до подружньої зради

Коли партнери знаходяться борг час на далекому відстань один від одного, створюється відчуття непотрібності. Хочеться хоч раз реалізувати свої потреби і задовольнити себе. Найчастіше таке відбувається після прийняття певної дози алкоголю. Людина думає, що за один раз нічого не зміниться і така поведінка стає звичним.

Повний розпад сім’ї призводить до зрад

Це той випадок, коли відносини зайшли в глухий кут, і виходу з нього просто немає. Сімейна пара не може жити разом. Взаємна неприязнь досягла такого рівня, що навіть перебування поряд приносить ряд моральних проблем. З’являється бажання розірвати відносини, але партнер не хоче розуміти або не помічає цього.

Зрада в цьому випадку є радикальним способом показати, що ваші відносини добігають кінця. Немає бажання обговорювати відносини, простіше показати дією – зрадою і як результат, розпад сім’ї.

Зрада – фактичний результат створення нових відносин, коли існуючі відносини сприймаються як нежиттєздатні.

Зрада через те, що немає задоволеності собою

У вас виникають думки про те, чи може хтось вам симпатизувати досі, чи вдасться когось спокусити.

Вам здається, що партнерів у вас було недостатньо, тому ви намагаєтеся надолужити згаяне. Зрада є приводом відволіктися від будь-яких інших проблем: в сім’ї, на роботі.

У вас з’являється коханець / ца, і цим ви намагаєтеся собі довести, що вік ніяк не впливає на вас в ліжку.

Соціальна незадоволеність як причина зради

Вам здається, що ваш постійний партнер не підходить вам за соціальним статусом, хочеться більш забезпеченого життя поруч з заможною людиною, стають значущими стереотипи «У всіх є коханець / ца», «Соціальний стан диктує завести коханця / цу», «Змінюють все». Зрада дає вам можливість бути самим собою, якщо чоловік / га цьому перешкоджає.

Випадкова зв’язок

Коли зрада не характеризується регулярністю і глибиною переживання (сп’яніння, наполегливість партнера, «добра нагода»).

Виявляється спільними зусиллями ми можемо назвати багато причин зрад, але …

хочеться сказати, хочеться донести до все – перш, ніж зануритися в любовні авантюри, ви завжди повинні задуматися: як це вплине на ваші постійні відносини? Швидше за все, вони або переживуть стрес, або взагалі зруйнуються.

Якщо щось не влаштовує вас у сімейному житті, постарайтеся спочатку вирішити проблему методом бесід зі своєю другою половинкою, а піти цієї вельми небезпечною стежкою ви завжди встигнете.

НАВЕРХ СТОРІНКИ

Вивчаємо статистику зрад

У просторах мережі я знайшла запис бесіди з Анатолієм Зайцевим, кандидатом філософських наук, соціологом, який давно і серйозно займається проблемами подружньої невірності.

– Анатолію Миколайовичу, яка ж перша сходинка на шляху до невірності? Адже люди йдуть під вінець зовсім не для того, щоб було кому змінювати …

65% чоловіків і 68% жінок вважають, що сімейні чинники є головними причинами подружньої невірності. А ось підступом, першим кроком до зради, думаю, є фантазії і сновидіння.

Виявилося, що дуже часто – майже щодня – фантазують про порушення шлюбних уз 15,9% чоловіків і 25,5% жінок, а епізодично – вже 65,4% і 55,9% відповідно.

Виходить, що близько 80% подружжя активно зраджують один одному у фантазіях, під час снів …

– Так чому ж все-таки порушуються узи Гіменея?

Джерело: https://gigiena.com/prichiny-izmeny-ili-pochemu-v-semyah-proishodyat-supruzheskie-izmeny

Зрада дружини: точні ознаки невірності подружжя

Зради у шлюбі

04.04.2018

6.6 тис.

4.4 тис.

5 хв.

Люди, котрі вступають у шлюб, сподіваються на те, що в їх відносинах завжди будуть панувати лише чистота, чесність і довіра.

У справах вірності чоловіка є такими ж вразливими, як і жінки, але частіше за все вони просто мучаться сумнівами і підозрами, не знаючи як саме напевно з’ясувати, чи зраджує дружина.

Але навіть якщо жінка ретельно приховує невірність, поведінка її видає. Існує ряд ознак, за якими можна зрозуміти, чи вірна кохана.

Найчастіше чоловіки вкрай неуважні до зовнішніх змін улюблених, але по подібним змінам можна дізнатися про зраду жінки. Якщо вона поводиться дивно, витає в хмарах, ходить із задумливим, мрійливим поглядом і блукає посмішкою, швидше за все, у неї з’явився хтось на стороні.

У неї різко з’являються консультації, понаднормова робота, справи в бібліотеці тощо. Раніше суперечки в родині були схожі на війну, зараз же вона просто погоджується з усім, що скаже чоловік, щоб зайвий раз з ним не спілкуватися. Якщо погляди партнерів випадково зустрілися, вона намагається відвести очі.

Зрада дружини: причини і ознаки подружньої невірності

Дівчина ретельно стежить за собою, намагається поліпшити свою зовнішність, хоче бути більш привабливою і сексуальною. Постійно робить нові зачіски, завжди фарбується, записується в фітнес-центр, набуває нового сексуальну нижню білизну.

Перші ознаки зради дружини:

 • Раніше дружина могла залишити свій телефон на самому видному місці, а зараз намагається не випускати його з рук, змінює паролі соціальних мереж. Чи не розмовляє при чоловікові з подругами, намагається піти в іншу кімнату і відповідає на телефонні дзвінки сухо і коротко.
 • Улюблена сказала, що залишається ночувати у подруги, але в момент, коли вона необхідна, ніхто з них не бере трубку, і лише через деякий час дружина передзвонює. Перед тим як відпроситися на ночівлю, вона занадто лагідна і ніжна, постійно говорить чоловікові про те, який він гарний, сильний і класний.
 • Жінка вкрай часто затримується на роботі, зустрічається з подругами в кафе та інших місцях, у неї з’являються соціальні хобі, хоча раніше їй подобалося проводити час вдома. Негативно реагує на пропозицію зустріти її з роботи.
 • Якщо жінка любить іншого, вона прагне не виконувати подружні зобов’язання і відсторонюється від інтимної близькості з чоловіком. Вона може придумати безліч причин, таких як втома, разболевшаяся голова, поганий настрій і ін.
 • Вона постійно роздратована, критична, часто лається з чоловіком через дурниць. Ніколи не помічає хороше, але бачить все погане.

Дружина байдуже ставиться до того, коли чоловік приходить додому з роботи, як він себе почуває, звертає він увагу на інших представниць слабкої статі. Це не означає, що у неї точно є коханець, але варто поставитися до неї уважніше.

З’являються нові речі (золоті сережки, парфуми, чоботи, телефони, фотоапарати). Їх поява пояснюється вкрай дивно: подружка віддала, бо їй не підійшло, купила по акції, знайшла на вулиці. Раніше вона постійно просила грошей на кафе і салони, зараз же стала самостійною, відвідує різноманітні заходи, регулярно зустрічається з подругами за чашкою кави.

Вона постійно ображається на чоловіка через різних дрібниць, найчастіше через ситуацій, які сама ж придумала. Чи не проявляє до чоловіка ніжності і любові, не бачить в ньому представника протилежної статі. Якщо раніше подружжя були разом постійно, ходили по магазинах і в театри, то тепер дівчина намагається виходити з дому на самоті.

Раніше в будинку було прибрано завжди, а зараз вона не бажає що-небудь робити.

Для того щоб визначити жіночій зраді, слід враховувати не тільки приховані непрямі ознаки, а й основні фізіологічні. Якщо жінка часто затримується на роботі, слід уважно розглянути її зовнішній вигляд після того, як вона прийшла додому. Якщо її зачіска розпатлана, на колготках стрілки, одяг пом’ята, а губи припухлі – вона бреше.

Слід придивитися до її обличчя. Після того як чоловіча щетина стосується особи дівчини, у неї виникає роздратування. Якщо поцілунки з іншим мали місце, це стане помітно. Близький контакт з чоловіком «нагородить» жінку запахами його тіла і туалетної води. Якщо дружина нічим не пахне, ніби зовсім недавно побувала в душі, це також повинно насторожувати.

Для того щоб перевірити всі без будь-яких проблем і переконатися в своїх підозрах, потрібно зустріти дружину біля дверей, обійняти, поцілувати, вдихнути аромат її волосся і шкіри. Якщо дівчина відразу ж пішла в душ, чоловік може запропонувати свою допомогу (потерти спину). Після інтимної близькості буде видно укуси і почервоніння.

Читайте також:   Як кинути дівчину: добірка безболісних і швидких способів

Перед тим як обчислити зраду дружини, хлопцю необхідно все обдумати і вирішити, чи готовий він розлучитися. Спочатку слід сісти і обговорити дане питання з дружиною, з’ясувати, чи важливі їй відносини поза сім’єю.

Потрібно виходити з того, як чоловік відчуває себе.

Якщо йому боляче і прикро, і дані почуття перекривають любов до дружини, слід розійтися, так як постійні докори і нагадування про минуле не повернуть щирість і чуттєвість в стосунки.

Іноді буває так, що жінка бажає залишитися з коханцем. Вона може вирішити, що законний чоловік її не задовольняє і не розуміє. У такому випадку варто відпустити.

Існують виправдання, такі як «ми були на дні народження, і я була п’яна». Зв’язок може виникнути імпульсивно і необдумано.

Якщо молода людина закриє очі на подібну зраду і постарається продовжити вибудовування сімейних відносин, важливо пам’ятати про те, що йому доведеться запастися великою кількістю сил для того, щоб відновити довіру і розуміння.

Родині варто скористатися порадами психолога. Важливо пам’ятати про те, що тепер у сімейному житті відбудуться великі зміни.

Повернути почуття подружжя можливо, особливо коли чоловік знає про її смаки та вподобання. Не варто чекати швидкого результату.

Довести зраду досить складно, але можливо. Але не варто забувати про те, що навіть якщо деякі з ознак зійшлися, потрібно це обміркувати, так як три-чотири невеликих ознаки не можуть говорити про наявність брехні.

Жіноча психологія дуже багатогранна, тому перш ніж звинувачувати дружину, потрібно ретельно розібратися в ситуації.

Джерело: https://doctorfeel.net/marriage/treason/izmena-gheny.html

Зрада дружини чоловікові: як перевірити і зрозуміти, що дружина дійсно невірна?

Питанням, чи зраджує дружина, задається безліч чоловіків. Втім, те ж саме, стосується і жінок по відношенню до подружжя.

Напруженість у відносинах, часті сварки і зміни в поведінці коханої людини – все це зароджує почуття тривоги у другої половини.

Що робити: жити в здогадах, підозрюючи улюблену, або дізнатися правду, якою б вона не була? Головне – не брати необачних рішень і не поспішати з’ясовувати стосунки з дружиною, спираючись лише на свої здогади.

Розпізнати, чи вірна тобі кохана або в стосунках з’явився третій, допоможе ряд ознак. Переконатися в своїх підозрах можна і за допомогою тесту.

Причини жіночих зрад

Причин, чому чоловіка порушила клятву вірності, може бути маса. Ніхто, крім близької людини, не здатний визначити, що послужило підставою для зради. У кожної пари свої кордони дозволеності. Для одних невеликий флірт може стати поштовхом до розлучення, для інших «зрада по-французьки» вважається нормою і лише духовний зв’язок з коханцем здатна образити чоловіка.

Однак більшість пар не сприймають останній варіант відносин, а зв’язок на стороні вважають зрадою. Причиною жіночої невірності може бути:

 1. Шлюб за розрахунком. Орієнтовна і ідеальна на вигляд жінка, не маючи почуттів до чоловіка, здатна завести інтрижку. Найімовірніше, вона не захоче втратити чоловіка і буде приховувати свій роман.
 2. Недостатня увага. Про нестачу уваги кажуть майже всі жінки і кожна друга стаття по психології, але проблема менш актуальною не стає. Якщо чоловік ігнорує прохання дружини і не зважає на її думкою, не дивно, що вона почне шукати відсутню увагу на боці.
 3. В помсту. На такий вчинок йде безліч жінок, керуючись своїм емоційним станом. Кожна з них вважає, що після стане легше, але образа і приниження ще довгий час присутні в її житті.
 4. Ревнощі і контроль. Для вкрай ревнивого чоловіка, який контролює кожен крок своєї обраниці, в якийсь момент страх може стати реальністю. Від необґрунтованих підозр і з’ясувань відносин рано чи пізно втомиться будь-яка супутниця, а дії чоловіка лише підштовхнуть її до думки про іншого чоловіка.
 5. Образа. Образи, сварки і несправедливість роблять шлюб з кожним разом менше міцним. Всьому є межа, і терпінню теж. Дружина може зрозуміти, що гідна кращого життя.
 6. Закоханість. Трапляється, що жінка ненавмисно зустрічає іншого чоловіка, до якого у неї виникають теплі почуття. До цього моменту вона може бути впевнена до любові до свого чоловіка, але незалежно від того, чи будуть у неї стосунки з новим обранцем, це дає їй зрозуміти, що колишні почуття до чоловіка згасли.
 7. Брак близькості і згасання пристрасті не найкращим чином впливають на узи шлюбу. Турбота чоловіка і активна інтимне життя пари виключить думка у жінки про те, щоб завести коханця.

Як дізнатися, що ваша дружина змінила?

Коли підозра про зраду не дає спокою, як визначити, чи так це? Відразу запитати дружину – варіант не для всіх, та й до того ж, якщо вірити статистиці, лише близько 2% жінок зізнаються своїм чоловікам в зраді (рекомендуємо прочитати: як можна змусити дружину зізнатися у зраді?).

Більшість позитивних відповідей на його питання підтверджують, що привід для занепокоєння небезпідставний, хоча вони і не гарантують 100% точності. Тест для перевірки зради дружини представлений в таблиці.

ЦІКАВО: що робити, якщо спіймав дружину на місці злочину на зраді?

питання позитивні відповіді негативні відповіді
1 Чи змінилося поведінка дружини? +
2 Чи часто ваша друга половина затримується після робочого дня? +
3 Чи ховає від вас свій смартфон? +
4 Як вона реагує, якщо вам необхідно у відрядження? +
5 Їздить ваша дружина одна куди-небудь? +
6 Чи змінилися ваші відносини останнім часом? +
7 Чи всі добре в сексуальному житті вашої пари? +

спостереження

Просте спостереження за дружиною – нескладний, але інформативний спосіб виявити факт зради.

Незвичайна поведінка дружини, раптова зайнятість і зустрічі з подругами, яких раніше не було, презенти і букети квітів – все це може свідчити про присутність залицяльника.

Якщо ж до всього іншого чоловік помітить в сумочці улюбленої презервативи, лубрикант, не призначені для обопільного використання, або червоні плями на сідницях, шиї, інших інтимних місцях – ймовірність зради вкрай висока.

мирна бесіда

Бесіда по душах часто є найкращим способом розставити всі крапки. Найкраще починати розмову, маючи хоча б пару обґрунтованих претензій.

Іноді жінки чекають питання від благовірного, не наважуючись розповісти і, можливо, навіть переймаючись почуттям провини. Хоча є такі, які всіляко заперечують і при цьому продовжують вести подвійне життя.

Реакція зрадниці видасть її надмірною емоційністю, спробами змінити тему і відсутністю зорового контакту.

стеження

Шпигувати за дружиною не дуже приємно, але цей спосіб дозволить вивести її на чисту воду. Найпростіше – це переглянути телефонні дзвінки та повідомлення.

Навряд чи змінила дружина буде зберігати такі відомості, але іноді вдається виявити звіт про доставку або найбільш часто номер для виклику. Дуже інформативна і перевірка соціальних мереж.

У будинку можна встановити приховану камеру зі звуком – навіть якщо коханець не приходить у ваш будинок, швидше за все, дружина буде спілкуватися з ним по телефону або домовлятися про зустрічі, де її вдасться спіймати на гарячому.

ЧИТАЕМ ТАКОЖ: зрада дружини з начальником або колегою

«Термінова відрядження»

Даний спосіб – тема безлічі анекдотів і сюжетів у фільмах, але коли підозрюєш улюблену в невірності, як то кажуть, всі засоби хороші. Вам необхідно повідомити дружині про від’їзд на пару днів з робочих питань, а в цей час організувати за нею стеження.

тест ДНК

Визначення чужорідного ДНК використовується в судово-медичній експертизі, генетичних дослідженнях, питаннях донорства і для визначення батьківства. Мало хто використовує його для підтвердження невірності дружини.

За допомогою зразків можна довести або спростувати контакт з іншим чоловіком. Для дослідження вам буде потрібно будь-яка річ, де могла залишитися біологічна рідина суперника (волосок, зубна щітка, серветка, ліжко і нижню білизну, презерватив, недопалок).

Знадобляться і зразки самих подружжя.

10 явних ознак невірності подружжя

Сумніви, які закралися в душу чоловіка, зокрема, їх емоційна складова, нерідко не дають розібратися, дійсно улюблена змінює або це всього лише бурхлива фантазія.

Бувають випадки, що підозри виникають через невпевненість чоловіка або його надмірної ревнощів. З таким станом речей навряд чи довго захоче миритися будь-яка жінка. У якийсь момент вона вирішиться на розлучення, при цьому зовсім не маючи надуманого чоловіком коханця.

Як же визначити, зберігає вірність дружина чи ні? З’ясувати істину допоможуть 10 ознак.

ЧИТАЕМ ДОКЛАДНО: як пробачити зраду дружини: поради психолога

Дружина стала краще стежити за собою

Перші ознаки того, що адюльтер не надумані – це підвищена увага до своєї зовнішності. У той же час, почавши стежити за собою, її метою може бути і увагу самого чоловіка, а також підвищення власної самооцінки.

Однак якщо друга половина набуває нового красиву білизну, що не демонструючи його пізніше чоловікові, це є приводом для занепокоєння.

Особливо помітні такі зміни у жінки після 40 років, яка раніше більше цікавилися цим і телепередачами.

Важливо і те, як жінка чепуриться – якщо вона ретельно підбирає наряд і макіяж, щоб провідати батьків або подругу, швидше за все, вона бреше.

Вона ревнує

З психологічної точки зору жінка, яка змінила, на рівні підсвідомості представляє свого чоловіка з коханкою.

Змінилася сексуальне життя

Зміни в інтимній сфері подружжя – один з найголовніших доказів невірності. Поводяться зрадниці по-різному.

Одні всіляко уникають сексу з чоловіком, посилаючись на втому і нездужання, раніше лягають спати або чекають, коли засне чоловік. Такі жінки емоційно усуваються, їм неприємні дотики чоловіка.

Інші ж, навпаки, проявляють себе по-новому під час близькості і готові до експериментів.

ЧИТАЕМ ТАКОЖ: ознаки того, що дружина вже не любить чоловіка

Явний доказ зради – засоси по тілу, синяк в інтимному місці, сліди укусів. Існує думка, що факт невірності можна визначити по інтимним органам або місячним, проте такі методи досить спірні і малоінформативні.

Дружина віддалилася від вас

Якщо раніше дружина сперечалася і намагалася домогтися чого-небудь від чоловіка, а тепер ні про що не просить, привід для занепокоєння є. Байдужість і відчуженість – явні ознаки того, що шлюб під загрозою, хоча не завжди вказують на наявність залицяльника. Інші ознаки, що вказують на невірність:

 • часті зустрічі з друзями або поява нової подруги;
 • регулярну відсутність у справах, за покупками без чоловіка;
 • піднесений і мрійливий настрій після повернення додому;
 • ночівлі у подружок;
 • уникнення зорового контакту.

Вона щось приховує

Загадковий вид і скритність – характерні ознаки невірності. Якщо раніше ваша дружина залишала телефон де попало, а тепер не розлучається з ним навіть при відвідуванні туалету, ставить його на беззвучний режим, усамітнюється, щоб поговорити з подругою, швидше за все, у неї інтрижка.

Вона може змінити пароль до соціальної мережі і згортати вікно з вашою появою. Варто знати, що для спілкування з коханцем зрадницю може завести окремий акаунт, а листування в Вайбере або іншому чаті зробити прихованою.

Затримується на роботі

Якщо раніше регулярних затримок на роботі не було, а тепер що ні день, то квартальний звіт, інспекція або інший аврал, дружину варто перевірити, чи правду каже дружина. Найкраще зайти до неї на роботу після закінчення трудового дня і подивитися, чи на місці вона і чим займається. Зрадницю буде проти, щоб її зустрічали з роботи, а тим більше – з неіснуючої відрядження.

Каже про розлучення

Починаючи розмову про розлучення, жінки можуть переслідувати різні цілі – одні таким чином намагаються розворушити чоловіка і врятувати сім’ю, інші дійсно подумують про розірвання шлюбу.

Привід для занепокоєння є, якщо дружина стала замкнутою, мовчазною і більш не цікавиться, як пройшов день у чоловіка. Втрата поваги і порівняння з іншими вказує на те, що її не влаштовує ваше ставлення до неї або поведінку в цілому.

Ігнорування проблем дійсно може підштовхнути улюблену до розлучення, а там – і до появи нового обранця.

Не відповідає на телефонні дзвінки

Іноді чоловік зауважує, що кількість дзвінків від улюбленої різко скоротилося. Мало того, все частіше вона не відповідає і на вхідні від чоловіка.

Звичайно, справа може бути в завантаженості на роботі або розрядився одного разу телефоні, але якщо такі випадки стали регулярними, це може вказувати на інтрижку на стороні.

Особливо, коли невірна дружина виявляє цілковиту байдужість і годинами не передзвонює.

«Витає в хмарах»

Якщо чоловік неодноразово зауважує, що дружина в задумливому, мрійливо настрої з блукає посмішкою, яку вона всіляко приховує, перебуваючи поруч, це може говорити про те, що вона закохана в іншого. На те, що улюблена змінює, буде вказувати і недостатня концентрація уваги, і те, що вона не чує, коли до неї звертаються.

Ви зустріли її з іншим чоловіком

Якщо чоловік або хтось із оточення зустрів жінку на вулиці з іншим чоловіком, точно з’ясувати, ким доводиться їй супутник, допоможе її ж поведінка.

При такій несподіваній зустрічі жінка повинна мати мінімальні акторськими здібностями, щоб вести себе спокійно і невимушено. В тоні зрадниці будуть помітні виправдувальні нотки в голосі.

При цьому вона може навіть похвалити супроводжував її чоловіка, але немов вибачаючись перед чоловіком і тим самим визнаючи свою провину.

ЧИТАЕМ ДОКЛАДНО: як вчинити, якщо дружина зрадила чоловікові: поради психолога

Джерело: https://SemPravorf.ru/psihologiya/izmena-zheny.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *