Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Зрада чоловіка з подругою – завжди страшна душевна травма для обдуреної дружини, особливо якщо весь час, поки жінка перебуває замужем, вона перебувала в упевненості, що її чоловік не здатен на такий вчинок. А вже тим більше з тієї, яка входжу в будинок і кому покладалися найбільші таємниці.

Зміст приховати

Іноді причина, по якій одна жінка заводить інтрижку з чоловіком іншої, добре їй знайомої, криється в почутті заздрості. Чоловік подруги здається більш успішним і привабливим на тлі власного, звичного, до якого за роки спільного життя часто накопичилося чимало претензій.

Якщо зрадниця незаміжня, причин зазіхнути на чуже у неї ще більше.

Навіть якщо вона багато заробляє, краще одягається і здатна дозволити собі те, про що навіть не мріє її заміжня приятелька, саме це звичайне сімейне благополуччя і може виявитися предметом заздрості.

І якщо з’являється шанс довести собі самій, що в любові у неї теж може бути все не гірше, ніж у інших, уникнути спокуси звабити чужого чоловіка виявляється неможливо.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Про неуспішною і не такою привабливою дівчині, як її заміжня подружка, і зовсім говорити нема чого. У неї ще більше причин щось собі доводити і підвищувати самооцінку за чужий рахунок.

Куди більш закручена інтрига в любовному трикутнику виникає, коли заборонена любовний зв’язок стає помстою за минулі «заслуги» нині заміжньої приятельки: ти забрала у мене хлопця, тепер я у тебе відведу! До того ж коханець – чоловік подруги – це дуже зручно. Він стане надійно зберігати секрет про позашлюбних кайданах і навряд чи почне робити дурниці, оскільки тим самим підставить не тільки коханку, а й себе.

Не перериваючи дружній зв’язку із заміжньою подругою, завжди можна мати доступ до її будинку. Якщо власний чоловік запитає, куди вирушила, зручно чесно відповідати, де була, а між справою вести любовну гру, приправлену гостротою засекречених відносин з чужим чоловіком.

Крім звичайних життєвих причин, приводом для зради іноді стає і реакція на затяжний стрес, в стані якого сьогодні перебуває величезна кількість людей, або банальна відсутність постійного сексуального партнера. Хотілося зняти напругу, а тут підвернувся знайомий чоловік, привабливий, до того ж з «рекомендаціями» від близької жінки.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Чоловіки діляться на дві категорії. Одні з них відрізняються вірністю, незважаючи ні на які проблеми в сім’ї, а інші здатні змінити при найменшому приводі.

Зіткнувшись з такою зрадою, жінки незмінно задаються питанням – чому саме з подругою зрадив чоловік, при тому, що зрада зі знайомою жінкою сприймається набагато болючіше, ніж з незнайомкою.

Пояснюється це тим, що чоловікові зав’язати стосунки з такою дівчиною набагато простіше, ніж з незнайомою , з якої потрібно знайомитися, доводити їй свою привабливість, довго вмовляти і так далі. Якщо подруга дружини цілком симпатична, сексуальна дівчина, навіщо шукати когось ще?

Відносини з сусідкою або колегою по цеху можуть привести до неприємних наслідків, рано чи пізно підуть небезпечні чутки, які згодом досягнуть вух тієї, за чиєю спиною все це робиться, а тут ніби все на виду і дуже доступно. Зв’язок з подругою дружини неважко підтримувати, з технічної та психологічної точки зору, не викликаючи підозр з боку благовірної.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Дружні стосунки між двома жінками можуть бути різними. Одні беруть початок з дитинства, інші починаються в дорослому віці.

Як би там не було, якщо спілкування між дівчатами зводиться до перемивання кісток своїм чоловікам чи обговоренню того, що тим знати необов’язково, це саме по собі, є ознакою нездорових відносин в сім’ї.

В ідеалі найкраща подруга – це власний чоловік. При повній довірі від нього не може бути таємниць.

Якщо заміжня жінка повністю не довіряє своєму чоловікові, не виключено, що він стане шукати цієї довіри на стороні. Дівчина, обізнана про те, як влаштована сімейне життя тієї, що завжди в досяжності, знаходиться у всеозброєнні, щоб завести інтрижку з її чоловіком, особливо якщо його не треба вмовляти пускатися в любовні пригоди.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Якщо чоловік зрадив дружині з її найкращою подругою, перед обманутою жінкою завжди постає питання: прощати чи ні. Причому щодо чоловіка. З подругою зазвичай все зрозуміло.

Важко уявити, що з нею вдасться підтримувати якісь відносини після того, що трапилося. Якщо дружба справжня, а не тільки на словах, переспати з коханим подруги – це все одно, що піти на таке з родичем.

Якщо зрада трапилася, значить і дружби ніякої не було.

Що стосується чоловіка, тут все не так однозначно. Якщо факт зради трапився вперше, можна знайти в собі сили розібратися в суті проблеми, докопатися до справжніх мотивів поведінки чоловіка, дати йому шанс на продовження спільного життя.

Якщо очевидно, що чоловік не вважає себе винним, йому нецікаво, що відчуває дружина і що вона думає про те, що трапилося, то відносини навряд чи вдасться продовжити.

Тим більше що це не рідкість, коли хлопець вважає ходіння наліво цілком природним проявом природи сильної половини людства.

Навіть якщо не буде розставання, жінці напевно і надалі доведеться терпіти той факт, що чоловік їй зраджує.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

У разі сумнівів щодо того, що робити, якщо чоловік зрадив з подругою, фахівці радять дати собі час на те, щоб розібратися в своїх почуттях.

Можна переїхати до батьків або відправитися у відпустку або виставити зрадника за поріг.

Так з’явиться можливість менш болісно пережити те, що трапилося, та й поспостерігавши за подальшими діями розкритих коханців, вдасться багато чого прояснити і переосмислити.

За цей час можна оцінити, що не так було до сих пір в сімейному житті, і яка глибинна причина того, що сталося. Можливо, жінка, якій змінили, власними діями накликала на себе біду. Виправляти помилки ніколи не пізно. І якщо з чоловіком все ж таки доведеться розлучитися, зробити висновки на майбутнє теж корисно.

Зазнавши такого удару від улюблених людей, психологи радять не замикатися в собі , а шукати розради у родичів і тих, до кого є довіра. Іноді і звернутися до фахівця буде зовсім не зайвим, оскільки не кожна жінка здатна впоратися зі своїми почуттями в такій ситуації. Є ризик розвитку затяжної депресії.

Поширеною помилкою в таких випадках є зрада чоловікові з його другом. Легше від цього не стане, зате ситуація може ускладнитися.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Кращий спосіб зберегти сім’ю і стосунки з подругами – не змішувати одне з іншим.

 • Не слід перетворювати будинок в готель для подруг, родичів і знайомих, у яких з’являються проблеми.
 • З друзями можна обговорювати що завгодно, тільки не труднощі в сім’ї. Подробиці особистого життя повинні залишатися між чоловіком і дружиною. Тоді у сторонніх не буде приводу виступити в ролі утішника. Втішити можна так, що хтось «залишиться з рогами».
 • З подругами найкраще зустрічатися за межами власного будинку, а вже якщо і запрошувати в гості, то тоді, коли чоловік пішов або поїхав у справах. Якщо чоловік повертається, для подруги це повинно ставати сигналом до того, що посиденьки закінчені. Тепер господиня будинку зайнята іншими справами. У такого підходу відразу дві виграшні сторони. Чоловік не відчує себе у власному будинку непотрібним і в той же час у нього не буде можливості розглядати подругу дружини, мимоволі порівнюючи зовнішні дані двох жінок.
 • Особливості сексуального життя з чоловіком ніколи не повинні ставати предметом розмови з подругами, навіть якщо в цьому плані існують проблеми. Для вирішення таких питань є доктора.

А якщо проблем немає, то треба пам’ятати, що щастя любить мовчання. Чи не хвалися тим, що маєш, і ніхто не захоче це у тебе відібрати.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

 • Не треба допускати близького знайомства подруги з власним чоловіком. Якщо потрібно вирішити побутові проблеми, для цього існують «чоловіки на годину», вантажники, сантехніки та інші фахівці, здатні вирішити такого роду питання.
 • І, звичайно, скільки б років не проходило, важливо стежити за своїм зовнішнім виглядом, розвиватися в особистому плані, щоб залишатися цікавою для близької людини, затьмарюючи собою всіх подруг.

Про те, що робити, якщо чоловік або хлопець змінив, дивіться в наступному відео.

Джерело: https://vplate.ru/izmeny/muzh-s-ee-podrugoj/

Що робити, якщо чоловік зрадив з найкращою подругою дружини?

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Зрада чоловіка – це майже завжди руйнівний акт, який перевертає життя родини і робить глибоко нещасними людей, як мінімум, обмануту дружину. Зрада з подругою дружини позбавляє дружину відразу двох близьких і дорогих людей – і чоловіка, і подруги, змушує її зневіритися і в чоловічій відданості, і в жіночу дружбу.

Для жінки зрада чоловіка з подругою відгукується куди більш болючою травмою, ніж зрада зі сторонньою незнайомою жінкою. Тут зачеплені не тільки її почуття до чоловіка, а й прихильність до самої подрузі.

Найчастіше саме подруга виявляється повіреної таємниць жінки, з нею діляться секретами, бажаннями, надіями, їй довіряють і підставляють їй плече підтримки в скрутну хвилину.

Від подруги очікується підтримка, допомога, розуміння. Але ніяк не в’яжеться з образом подруги ймовірність того, що вона ляже в ліжко з чоловіком жінки, яка запропонувала їй свою і прийняла її дружбу. Подвійне зрада пережити дуже важко.

Але обдуреною жінці завжди потрібно пам’ятати просту істину: життя триває. І провести її потрібно не на узбіччі буття, растравлівая душевні рани, а в повну силу.

Чому жінка вирішується на зв’язок з чоловіком своєї подруги

Найчастіше причиною зрадницького поведінки подруги є банальна заздрість. Навіть найвищі відносини не позбавлені цього негативного елементу. Чужий чоловік майже завжди здається краще, ніж свій – так уже влаштована жінка.

Якщо чужий чоловік не володіє надто вже відразливими рисами і якостями, не п’є, працює, цікавиться життям дітей, більш-менш пристойно заробляє, то він бачиться чи не суперменом.

А власний чоловік, нехай теж роботящий, непитущий і бере участь у вихованні дітей, бачиться більш бляклим.

У незаміжньої подруги приводів для заздрощів куди більше.

Навіть «сильна незалежна жінка» з високою посадою, великою зарплатою, яка відпочиває кожен квартал за кордоном і яка змінює в сезон кілька шуб, в глибині душі вважала за краще б зовнішньому благополуччю сімейне щастя.

До того ж кожна, навіть сама непоказна жінка, бачить себе куди більш красивою і достойною кращого життя, ніж її подруга. Звідси і прагнення довести і собі, і подрузі, і іншим це, домігшись розташування подругіного чоловіка.

Заміжня жінка вибирає собі в коханці чоловіка подруги ще й тому, що цей – надійний спосіб зберегти позашлюбний зв’язок в таємниці. Їй зовсім не потрібно, щоб її обман розкрився, і чоловік дізнався про ті коханця. А найбільше намір зберігати таємницю одружений коханець. Йому теж є що зривати від дружини. Тому удвох вони дуже добре засекречуються свій зв’язок.

Одружений коханець не буде дзвонити заміжньої коханки додому, закидати її повідомлення, пророкувати зустрічатися частіше, іншими словами, не буде порушувати конспірацію.

А зустрічатися з чоловіком подруги зручніше, оскільки для свого чоловіка є зрозуміла і легкопроверяемая причина відсутності вдома – пішла до подруги.

Дійсно ж пішла, поговорити, скинула напруга в приємній обстановці, заодно зустрілася там з коханцем, отримала порцію поглядів крадькома, швидких дотиків, гострих відчуттів об’єднує їх таємниці і повернулася додому в чудовому настрої. Подруга зможе підтвердити, що бачилися, розмовляли, пробули разом стільки-то часу.

Навіть самий ревнивий чоловік, переконавшись в тому, що дружина дійсно зустрічається з приятелькою, потім не буде перевіряти ще раз, а його дружина зможе під цим приводом зустрічатися вже не з подругою, а з її чоловіком.

Причиною зради з боку подруги іноді стає помста подрузі. Особливо це актуально, якщо між жінками колись був явний або неявний конфлікт через чоловіка. Можливо, жінці сподобався обранець подруги ще до того, як вони одружилися або почали зустрічатися.

Або така горе-подружка просто мстить за якісь переваги, якими сама не володіла, за свою нескладний особисте життя і навіть за давно минулі події – якісь дитячі образи, шкільні сварки. Пам’ять іноді грає з її носієм злий жарт – підсовує йому регулярно епізод, який давно потрібно прожити і забути.

І замість того, щоб жити далі, людина раз за разом викликає в собі негативні спогади, переживає їх знову і будує плани помсти.

Ще одна причина зв’язку між подругою і чоловіком – спроба з боку подруги підвищити власну самооцінку. Їй хочеться відчувати себе красивою, сексуально привабливою, цікавою для чоловіків. Найпростіше це зробити вже з добре знайомим чоловіком, ніж заводити знайомство «з нуля» і намагатися сподобатися абсолютно чужій людині.

Інший привід для такого зв’язку – стан постійного стресу, властиві все більшій кількості людей. І зрада з коханою людиною своєї подружки або приятельки – всього лише спосіб розслабитися. І зв’язок саме з ним побудована не тому, що він такий вже спокусник, а тому, що давно знайомий і знаходиться відносно поруч, на відносини з ним не потрібно витрачати багато душевної енергії.

Однак, причина, чому жінка вирішується ризикнути дружбою і вступає в сексуальні відносини з чоловіком подруги, може бути простіше. Їй просто не вистачає сексу.

Або у неї немає постійного статевого партнера, або він не цілком задовольняє її потреби. І тоді вона намагається вирішити проблему в найближчому оточенні, з чоловіком, якого добре знає.

Читайте також:   Що подарувати коханці: оригінальні та класичні презенти

Якщо з чоловіком подруги склалися приятельські стосунки, то завести з ним інтимний зв’язок буде не дуже важко.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Чому чоловік зраджує дружині з її подругою

Якщо чоловік хоче зрадити дружину, то він їй змінить. Це в якомусь сенсі аксіома. Зворотне теж справедливо.

Чоловік вирішується на секс з подругою дружини тому, що вона входить в його оточення, добре йому знайома, можливо, подобається йому. Зав’язати з нею не просто приятельські, а сексуальні, відносини простіше, ніж з більшістю незнайомих жінок. Та й познайомитися з кимось досить проблематично.

З сусідкою – небезпечно, на очах у всього будинку або двору.

З колегою – небажано, можуть дізнатися інші колеги, вийде скандал і дійде до відома дружини.

А з подружкою дружини – дуже зручно, особливо, якщо вона не проти. Подружка приходить в будинок, дружина ходить до неї, іноді з чоловіком. До того ж дружина тільки рада буде, якщо між її близькими людьми склалися добрі стосунки. Адже найчастіше буває навпаки – чоловіки критикують подруг своїх дружин і демонструють їм своє неприхильність.

До того ж заміжня подружка дружини не стане поширюватися про любовний зв’язок, вона завжди поруч, з нею легко зустрітися. До того е така інтрига лоскоче коханцям нерви, надаючи їх зв’язку загострений характер і приносить їм моральне задоволення, коли вдається в черговий раз обвести нічого не підозрює жінку навколо пальця.

Регулярне присутність в будинку чужої жінки викликає у чоловіків певні фантазії. Втомившись від двогодинного жіночого розмови про знижки та дитячих садках, чоловік ховається від них у світ своїх бажань.

Психологи і сексологи стверджують, що постійна партнерка майже ніколи не буває об’єктом цих фантазій. А ось у її співрозмовниці шанси на це куди вище.

Тому, коли у чоловіка формується еротична мрія за участю конкретної жінки, а ця жінка якраз знаходиться у нього вдома, його мозок вибудовує цілий ланцюжок спосіб по реалізації цієї мрії.

Завести любовний зв’язок з подругою дружини технічно і психологічно простіше. Чоловік знає про неї багато, що дозволить йому при необхідності налагодити міцний зв’язок і приховувати свій інтерес до неї від дружини.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Профілактика зради чоловіка з подругою

При побудові відносин чоловіка і подруги потрібно дотримуватися принципу «мухи окремо, котлети окремо». Сім’я – це незамкнута система, на яку впливають різні люди, в тому числі друзі подружжя.

При цьому необхідно зробити так, щоб сім’я не перетворилася на прохідний двір, перевалочний пункт для численні знайомих, її не можна робити майданчиком для притулку друзів. Рідних і знайомих.

Проблеми сім’ї потрібно обговорювати один з одним, а не з друзями. Друзі нехай будуть для приємного проведення часу, риболовлі, шопінгу, виїзду на шашлики, допомоги на дачі або в ремонті. Але не потрібно присвячувати їх у подробиці життя з чоловіком або дружиною, тим більше, в подробиці сварок і сварок з ним. Хіба мало що, раптом комусь прийде в голову втішити в обійми не свого друга, а його дружина.

Жінка з першого дня проживання разом зі своїм обранцем потрібно притримувати одного залізного правила – зустрічатися з подругами на нейтральній території. Якщо ж хочеться запросити її до себе додому, похвалитися свіжим ремонтом або недавньої обновкою, потрібно вибирати такий час, коли чоловіка немає вдома.

Не потрібно робити сторонніх людей членами своєї сім’ї. Всім, включаючи родичів, треба донести з самого початку – коли прийшов додому чоловік, вся увага йому, а аудієнція у дружини на сьогодні закінчена. Так чоловік відчує себе потрібним і важливим, а заодно не встигне розглянути декольте у сестри дружини і порівняти, наскільки молодше виглядає її подруга після курсу СПА-процедур.

Не можна обговорювати з ким би то не було сексуальне життя з чоловіком. Якщо є проблеми – треба звертатися до психолога, сексолога чи уролога. Якщо немає проблем – радіти мовчки, про себе.

Не треба робити подругу і чоловіка близькими знайомими. Тим більше не варто просити чоловіка допомогти подрузі по дому, підвезти її ввечері, допомогти доставити великогабаритну покупку і т. Д. На ринку послуг давно є домашні помічники на годину, таксисти та вантажники-водії.

Звичайно, важливо стежити за своїм зовнішнім виглядом, манерами, особистісним розвитком. Це очевидно, але швидко забувається.

Ці профілактичні заходи відомі всім і досить розумні, але ж жінкам, особливо молодим, здається, що їх-то точно подібна проблема не торкнеться.

Джерело: https://NetRazvodam.ru/muzhskaya-izmena/s-podrugoy-jeny.html

Дружина зраджує з подругою: причини

Незалежно від того, хто став зрадником в сім’ї, чоловік або дружина, подібна подія дуже важко переживається обдуреною стороною. Але не завжди невірність буває банальної. Як ставитися до невірності, що робити якщо дружина зраджує з подругою? Постараємося розібратися, чи вважати це зрадою і як реагувати на подібну поведінку.

Причини невірності дам

Жінки і чоловіки гуляють від своїх партнерів з різних причин. Чоловіки в своє виправдання готові надати купу причин, та часом впевнені, що у дам просто не може бути причин для інтриг. Але, причини все-таки існують і бувають такого змісту:

 • помста за невірність чоловіка. Жінка вважає, що таким чином вона зможе покарати невірного чоловіка. Коли чоловік страждає так само, як колись страждала сама жінка, їй дійсно стає легше. Гуляючи через помсту, дами часто не замислюються про наслідки;
 • через нестачу уваги або образи з боку чоловіка. Придивіться уважніше до дружини. Можливо ви образили її, і не помітили цього. А дама затаїла образу. Те ж стосується і уваги. Частіше спілкуйтеся з дружиною, оточуйте турботою, даруєте подарунки, не залишайте надовго одну;
 • заводить коханця для залучення уваги. Це демонстративна поведінка. Дама спеціально виставляє напоказ сліди своєї невірності, приносить в будинок подарунки коханця, навмисно залишає відкритими сторінки з листуванням в соціальних мережах;
 • бажання якісного сексу. Така поведінка властива не тільки чоловікам;
 • закоханість. Найсерйозніша причина. Тут чоловікові доведеться постаратися, щоб утримати дружину.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Але буває, що подружні причини невірності зовсім не схожі на перераховані. Чоловік дізнається, що змінює з жінкою.

незвичайна поведінка

Що робити чоловікові, як оцінити ситуацію, коли улюблена завела собі коханку і стверджує, що це серйозно? Ситуація нетипова і складна.

Деякі чоловіки в такій ситуації краще не реагувати на те, що сталося, або ставляться до цього як до пустощі дружини.

Чи вважати невірністю, якщо дружина зраджує чоловікові з подругою? Кожну подібну ситуацію потрібно розглядати окремо, так само як і приймати рішення.

Перш за все постарайтеся спокійно поговорити з дружиною. З’ясуйте причину. Навряд чи ваша дружина має схильність до прекрасної статі – таке буває не так часто. Швидше за все їй просто стало цікаво, чи таким чином вона дійсно захотіла добитися вашої уваги.

Якщо дружина зрадила з дівчиною, то причини можуть бути наступного характеру:

 1. дружини впевнені, що в певний момент настає криза сімейних відносин. Розважаючись з іншою дівчиною вони намагаються розслабитися, але це не так вже невірністю;
 2. практично всі представниці прекрасної статі вважають, що чоловіки негідні їх. Можливо таким чином вони висловлюють протест затхлим відносин;
 3. знову ж брак уваги. До речі, це найпоширеніша причина;
 4. розчарування в сексуальних здібностях чоловіка;
 5. звичайний інтерес, бажання незвичайних відчуттів;
 6. прихована схильність до жінок, яка нарешті проявилася.

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Трапляється, що причина зради жінки з жінкою відбувається без причини. Просто було випито велику кількість спиртних напоїв, і так вийшло.

У будь-якому випадку, якщо чоловік вважає таку поведінку подружжя справжньою невірністю, то необхідно обговорити те, що сталося. Дозвольте дружині розповісти вам про це і дати розумне пояснення того, що сталося. Тільки після розмови можна робити висновки і приймати остаточне рішення.

Який би характер не носило поведінку невірної дружини, чоловіка варто задуматися. Конфліктна ситуація в родині говорить про те, що необхідно щось змінювати і рухатися далі в сімейних відносинах.

Відео по темі

Напевно кожна дівчина стикається з проблемою надмірної ваги? Адже, часом буває не просто схуднути, виглядати стрункою і красивою, прибрати боки або живіт. Дієти не допомагають, в спортзал ходити немає сил і бажання або він не приносить відчутних результатів.

Тому ми рекомендуємо прочитати історії схуднення, в яких героям вдалося позбутися від зайвої ваги швидко, ефективно і без дорогих процедур …. Читати статтю >>

Зрада з подругою дружини: причини, наслідки та профілактика

Джерело: http://loveabout.ru/zhena-izmenyaet-s-podrugoj-prichiny/

Що робити, якщо застукала чоловіка з подругою? Чому чоловік зраджує мені з подругою?

У даній статті ми поговоримо, чому чоловік зраджує з подругою і що робити в такій проблемою.

Складно уявити, наскільки жахливо відчуває себе жінка, коли дізнається, що чоловік їй зраджує. Нерідко такі новини звалюються несподівано. І адже все ж було добре і навіть ніяких підозр не виникало, а тут виявилося, що розлучницею стала краща подруга, з якою ви ділилися найпотаємнішим.

Як бути в такому випадку? Чому це взагалі сталося? Давайте розберемося в цих та інших питаннях.

Чому чоловік мені змінив з подругою?

Чому чоловік змінив з подругою?

Зрада є образливою ситуацією, адже нас зраджує кохана людина, якій ми довіряли. Але коли в ній замішана подруга, то це точно здається змовою. Рідко в таких випадках можна знайти сили в собі, щоб пробачити обох.

Через якийсь час злість вщухає і з’являється думка – чому так сталося? Хто став ініціатором? Може ви в чомусь винні? Або сама подруга просто не могла дивитися, як ви щасливі?

І правда, часом жінки можуть йти на необдумані вчинки, щоб тільки опанувати чужим чоловіком. Так, у чоловіків така фізіологія, що вони іноді просто не можуть думати головою, а цим якраз і користуються підлі подружки. Так чоловік встає на криву доріжку.

Так що причиною зради цілком може стати те, що ваша подруга не може радіти за інших. Що стосується чоловіків, то залишається загадкою, чому вони люблять одну, але все одно вирішуються на інтрижки на стороні.

Дуже довгий час люди шукають відповідь на дане питання. Хтось стверджує, що нерозумно давати поради, бо примирити чужу пару складно, та ще й гірше зробити можна.

Є твердження, що між чоловіком і жінкою дружби не може виникати. Можливо, звідси ж з’явилося твердження, що зраду чоловіка завжди провокує сама дружина. Вона ж познайомила його з подружкою. Саме вона їй розповіла про нього і про всі слабкості. Та й подруга теж не просто так вішається на чоловіка.

Безумовно, краще тоді не мати подруг взагалі, але ж це ж нерозумно. Тим більше далеко не кожна піде на такий вчинок. Краще просто не захоплюватися розповідями про свого чоловіка.

Як реагувати, якщо застукала чоловіка з подругою: способи

Як реагувати на зраду?

Всі бачили в кіно таку сцену, коли дружина приходить раніше і бачить в спальні чоловіка і свою подругу. Звичайно, в житті з таким рідко виходить зіткнутися, тому що зрадники намагаються бути обережними. Найімовірніше, ви можете підловити їх випадково на вулиці.

Як бути в такому випадку? Якщо жінка застукала чоловіка з подругою, то ймовірно, що на емоціях вона стане кричати, дасть ляпаса і так далі. Навіть без з’ясування обставин. І ця реакція логічна, тому що емоційне потрясіння буде настільки сильним, що навіть не вистачить часу, щоб перевести дух і заспокоїтися.

Деякі жінки плачуть від образи, голосять, що вони вірили йому, а він така сволота і все в такому дусі. Це також можна зрозуміти, але все ж краще почекати зі сльозами. Коли ви виставляєте біль на показ таким способом, то лише принижуєте себе. Адже якщо ваш чоловік зрадив вас, то сльози по ньому точно лити не треба. А поговорити з ким-небудь і поплакати можна і з близькими людьми.

Побачили чоловіка і подругу разом, а вони вас не бачать? Можна нічого не влаштовувати і навіть не підходити до них, а просто зробити фото, щоб чоловік потім не міг виправдатися.

Чоловік з подругою

Якщо ваша реакція буде цинічною, то чоловік розгубиться і буде здивований вашій силі духу.

Добре обдумайте те, що сталося і спокійно запропонуйте розлучення. Ще згадайте, коли йому можна прийти за речами або коли заберете свої. Тут все залежить від того, в чиїй квартирі ви проживаєте. Так буде навіть правильніше. Хоча, для цього потрібно дуже велика витримка, щоб утриматися від криків і розглядів.

Це може виражатися в побитті та інших вчинках, які заборонені кримінальним кодексом. Але такі заходи є чимось незвичайним, адже ви відведете душу і помститеся зраднику, але він же може і заяву на вас написати.

Насправді універсальним є тільки одне рішення – ведіть себе так, щоб не було дуже боляче. Якщо хочете сказати, що щось в обличчя, то говорите. А якщо бачити нікого не хочеться, то просто підіть.

А ось придумувати різні способи помсти не варто. У будь-якому випадку, спочатку краще з’ясувати причини. Можливо, чоловік розкаюється, бо розуміє, що тепер вже не буде нічого як раніше. І нерідко чоловіки починають говорити, що нічого не відчувають до коханки. Та й прийняти зраду простіше, коли це випадкова інтрига.

Читайте також:   Знаки зодіаку, які підходять і не підходять один одному в любові

Чоловік змінив – що робити?

Але значно складніше, якщо чоловік вступив у відносини з подругою. Часто в голові крутяться ситуації, що вони вдвох сміються над недоліками, вважають дурною і так далі. Тоді негатив стає ще більше. Єдиний вихід в такому випадку – розлучення. Але потрібно ретельно обміркувати таке рішення і надалі бути обережнішим.

Що стосується відносин, то іноді їх вдається зберегти. Питання тільки в тому – чи буде в них щирість? Якщо чоловік не запропонував розлучення після розкриття зради, значить, рішення доведеться приймати дружині.

І коли у них є діти, то рішення може бути прийнято на їхню користь і розлучення не відбудеться. Але тільки це не є гарантією, що відносини будуть нормальними.

Для цього доведеться заглушити всю біль всередині і жити далі, а ще дивитися кожен день в обличчя зраднику.

Коли жінка виходить заміж, то вона думає, що буде за чоловіком, як за кам’яною стіною. Але ж відносини з подругою все руйнують і про колишню довіру не може бути й мови. І добре, якщо ви знайдете в собі сили не пригадувати це. А якщо немає?. Як думаєте, чи довго в таких умовах ви зможете жити разом?

У подібних випадках краще звертатися до психолога і вирішувати проблеми спільно з ним. Під час сеансів кожен зможе виговоритися і зрозуміти, що призвело до зради, а також вирішити цю проблему.

Застукала чоловіка з подругою – як помститися?

Подруга вкрала чоловіка

А чи дійсно воно того варте? Чи потрібен вам цей план помсти? Чи стане вам легше? Зараз, напевно, ви думаєте, що так. Але практика показує, що краще точно не стає, а тільки гірше. Це змушує мучитися ще більше, особливо, якщо нічого не виходить.

Нехай цей вчинок залишиться на їх совісті. Спочатку буде відчуття, що все навколо хочуть тебе обдурити. Але ці страхи не мають жодного підґрунтя під собою, тому що всі люди різні. І навіть якщо ваші близькі не змогли впоратися з собою, то це не означає, що всі такі. Краще просто розійтися з чоловіком по-хорошому, щоб не залишатися ворогами.

Можливо, чоловік здивується спокійної реакції, але все ж приймете його. Ні, дружити сім’ями не обов’язково, але і конфлікти розводити не треба. Адже на весь негатив буде відповідь, а потім буде складно припинити воювати.

Найкращий спосіб помститися зраднику – просто йти далі з високо піднятою головою назустріч новому коханню.

Так, ми всі не ідеальні і чоловіка могло щось не влаштовувати в вас, але це не дає йому права на зраду. Ми всі з недоліками, а змінюють лише підлі люди. Навпаки, вам пощастило, що тепер ви знаєте який перед вами людина. Так нехай він знайде жінку таку ж, як і він, а ви просто відпустіть його і будьте щасливі.

Як вести себе після зради чоловіка?

Як тільки ви застукали чоловіка з іншою, то краще за все перестати спілкуватися з обома, щоб вам ніщо не могло нагадати про цей жах. Дайте собі час, щоб пережити ситуацію. Одного разу ви припиніть лити сльози і почнете все з чистого аркуша.

 • Налаштуйтеся на спокійне спілкування

Часто буває просто необхідно поговорити з чоловіком і подругою, щоб зрозуміти, навіщо вони так вчинили. Якщо вам це дійсно потрібно, то приготуйтеся морально до розмови, щоб не сипати обвинуваченнями і криками. Так, якщо ви покричить, то вам стане трохи легше, але тільки не варто чекати щирості у відповідь.

Коли жінка дізналася про зраду, то їй хочеться поділитися своїм болем. З такою проблемою краще піти до психолога, який допоможе подолати всі складнощі. Можна поговорити з близькою людиною, якій ви довіряєте, або виплеснути емоції на папері.

 • Знайдіть для себе цікаве заняття

Смуток завжди накочує дуже швидко і з цим нічого не поробиш. Кращим способом відволіктися є створення навколо себе цікавою обстановки. Можна заглибитися в навчання або роботу, або знайти нове хобі.

Як пережити зраду?

Душевну порожнечу легко заповнити і в цьому відмінно допомагають нові емоції та враження. Так що прекрасне рішення – відправитися в подорож або просто в інше місто. Найголовніше, у вас буде можливість поспілкуватися з іншими людьми і побувати в іншій обстановці.

Можна придбати для себе парочку нових речей, змінити зачіску або сходити в спорт-зал. Може це вам і здається не таким значним, але це точно дозволить вам поміняти свій душевний стан. Коли ви вже будете спокійні, то зможете адекватно оцінювати ситуацію і розібратися, в чому ваша вина, чи є вона взагалі і що робити далі.

Чого не варто робити, якщо застала чоловіка з подругою?

Існує кілька ситуацій, як поступати точно не варто:

 • Замовляти істерики, злитися, шукати нові відносини . Слід намагатися тримати свої емоції під контролем, щоб не наробити дурниць. Краще відкласти всі важливі рішення, поки ви не заспокоїтеся.
 • Намагатися бути схожою на модель з обкладинки . Багато журнали радять показати чоловікові всю свою красу, щоб дізнався, яку жінку він втратив. Так, це працює. Але так вам хочеться щось доводити людині, який змінив з подругою?
 • Зустрічатися з розлучницею і влаштовувати розборки . Так, безумовно, є бажання висловити все подрузі, але ви повинні бути вище цього.

Чи пробачити чоловікові зраду?

 • Відразу говорити всім своїм рідним про те, що трапилося . Може бути у вас вистачить сил його пробачити і знову зійдуться, але тоді вас люди просто не зрозуміють. Більш того, вони будуть ненавидіти вашого чоловіка.
 • Показувати, що ви готові пробачити і мирно жити . Коли людину прощають навіть без слів, то він відчуває безкарність. Навряд чи ви будете жити після цього краще. Найімовірніше, за цим потягнеться низка зрад.

Не завжди у жінки виходить самій впоратися з наслідками зради, тим більше, якщо коханкою виявилася подруга. Якщо у вас якраз така ситуація, то краще зверніться за професійною допомогою.

Що робити, щоб чоловік навіть не дивився на подругу?

Коли дівчині роблять пропозицію, то вона вважає, що чоловік повністю їй належить і він більше нікуди не дінеться. Така помилка призводить до того, що одного разу чоловік виявляється з іншого. Звичайно, зрада є жахливим вчинком і його не можна виправдовувати. Але, щоб розібратися в причинах, потрібно розібратися з чоловічою психологією.

Як правило, у чоловіків переважає впевненість, що штамп у паспорті не робить його чиєюсь власністю. І коли дружина обмежує чоловіка в чомусь, показує свої права, то ймовірність зради зростає.

Потрібно зрозуміти, що в шлюбі все повинні приймати рішення. Ви повинні поважати партнера і не намагатися висловлювати йому образи. Повинна бути тільки адекватна критика, яка виражається в спокійній формі. Зраду чоловіка можна розглядати, як рішення, яке вам під силу, так що залишається тільки пережити те, що трапилося і зробити висновки.

Відео: Чоловік зраджує з найкращою подругою дружини. Як дізнатися про зраду чоловіка?

Джерело: https://heaclub.ru/chto-delat-esli-zastukala-muzha-s-podrugoj-pochemu-muzh-izmenyaet-mne-s-podrugoj

Чим небезпечні жіночі зради?

Дуже хотілося б погодитися з цим твердженням. Але, на жаль, в реальному житті все не так просто і не так однозначно. А так як подібні питання частіше все-таки виникають у жінок (чоловіки намагаються не замислюватися на цю тему), то варто ще раз повернутися до проблеми зрад, але на цей раз торкнутися виключно зрад жіночих.

Отже, чому ж змінюють жінки, і які психологічні наслідки це може мати? Так, якщо при зраді чоловіка проблема найчастіше полягає в збереженні його сім’ї, то у випадку з жінкою першорядної і основний психологічною проблемою виступають, як це не банально звучить, докори сумління і все що випливають звідси наслідки. І ніякі зовнішні силові впливи не можуть допомогти з цим впоратися. Моральний вибір кожен повинен робити сам за себе.

Що б не говорили про жіночі зради в суспільстві, дозволю собі зауважити: вони все ж не є чимось жахливим або протиправним.

Проте, найчастіше змінила чоловікові жінку починає мучити ще й раптово виникла безсоння, вона замикається в собі, іноді справа доходить навіть до серйозної депресії.

Як правило, жінка підсвідомо вважає, що переступила якусь дозволену межу і тим самим очорнила себе. Часто вона щиро вважає, що буде краще, якщо вона у всьому зізнається чоловікові.

Однак чи варто розповідати чоловікові про свої пригоди? Як правило, немає, не потрібно. Практично всі психологи одностайні в цьому питанні. Якщо неспростовних доказів немає, то визнаватися ні в якому разі не треба. Це той самий випадок, який відносять до категорії: «Простота гірша за крадіжку». Ваше визнання принесе тільки додаткові муки, в тому числі і вашим обманутому партнеру.

Звичайно, чоловіки реагують на таку новину по-різному. Наприклад, чоловік, що страждає маренням ревнощів, може і вбити на місці і дружину, і коханця, і себе самого заодно. Але і у психічно здорових чоловіків визнання дружини може викликати абсолютно непередбачену реакцію.

Найстрашніше в цій ситуації, що чоловіки іноді навіть не припускають, як саме вони відреагують на таку новину.

І якщо в приватній бесіді будь-якої чоловік каже, що в подібній ситуації він зробить те-то і те-то, то це зовсім не означає, що все саме так і станеться.

Переважна більшість людей, як це не сумно, не в змозі управляти своїми несвідомими реакціями.

Як правило, всі вважають, що вміють повністю володіти собою, але насправді реальні взаємини свідомого і несвідомого у людини, на думку Фрейда, можна порівняти з наїзником – сучасним городянином – на дикому необ’їжджений мустангу. Як ви думаєте, хто ким керує в подібній ситуації?

Навіть якщо ваш чоловік щиро вважає, що між вами не повинно бути секретів, що визнання тільки зміцнюють сім’ю, все-таки не поспішайте зняти гріх з душі. А якщо так необхідно, знайдіть собі іншого сповідника, бажано з психологічною освітою.

Але тільки не власного чоловіка! Самий урівноважений і спокійний чоловік, коли змучена муками совісті дружина, викладе йому свою драматичну історію, може виплеснути на неї весь свій роками придушений темперамент, і справа може дійти аж до рукоприкладства.

Або ж у відповідь на визнання проявить законний інтерес до різних деталей: скільки разів, коли, де саме і т. Д. А потім щоразу у всіх сімейних сварки, сам того не бажаючи, буде вас докоряти цим.

Інший у відповідь на визнання може впасти в таку депресію, що вам доведеться забути про всі свої почуття і докори сумління і няньчитися з ним, як з маленькою дитиною, щоб він нічого поганого з собою не зробив.

Коротше кажучи, реакції можуть бути найрізноманітнішими, і передбачити їх практично неможливо. Тому краще все-таки не ризикувати.

Причина таких бурхливих і непередбачуваних реакцій криється, перш за все, в тому, що будь-який нормальний чоловік підсвідомо пов’язує зраду дружини з сумнівами у власній чоловічій спроможності. Насправді це звичайно не так.

Численні дослідження психологів давно підтвердили, що найчастіше причиною жіночих зрад є не статева, а особистісна або емоційна незадоволеність.

Тобто, попросту кажучи, брак уваги з боку чоловіка, брак спілкування, компліментів і т. П.

Більш того, більшість жінок оцінює чоловіка в сексуальному плані набагато вище, ніж коханця.

Це пояснюється тим, що завдяки більш високого ступеня пристосованості подружжя один до одного, жінка частіше отримує сексуальне задоволення саме в шлюбі.

Проте, вкрай рідко зустрічаються чоловіки, які можуть подивитися на цю проблему під таким широким кутом зору. Реакція їх обумовлена, перш за все, ображеним чоловічою гідністю і виглядає відповідно.

Взагалі, якщо дружина зраджує чоловікові, це зовсім не означає, що вона страждає німфоманія. Просто щось розладналося у взаєминах подружжя. Жіноча невірність – це спроба втекти від розчаровують її сімейних відносин. Вона ніби шукає дружній і емоційної підтримки, уваги до своїх особистісних якостей. Але плата за це часто дуже висока. І наслідки бувають незворотні.

Особливо сумно виглядають ситуації, коли зрада дружини викликана бажанням пробудити ревнощі чоловіка і, таким чином, спробувати повернути любов. В очах чоловіка зрада дружини – злочин у сто крат більше, ніж його власна зрада.

Особливо показовий випадок, коли жінка, намагаючись змусити законного чоловіка ревнувати, навмисне вигадала історію своєї невірності. Чоловіка охопив такий гнів, що він мало не вбив нещасну дружину, а потім подав на розлучення.

І довести йому нічого бідна жінка так і не змогла.

Тому для лікування сімейних драм краще використовувати ревнощі малими дозами. Тобто тільки зародити в чоловікові легке сумнів, але ні в якому разі не перетворювати його в тверду впевненість.

Отже, зміцнює чи сім’ю жіноча зрада, чи можна в ній знайти віддушину від нудних буднів, набути нових вражень, щоб потім затишною і задоволеною повернутися до рідної домівки, щоб з новими силами продовжувати подружнє існування? Наскільки виправданий такий погляд на речі?

З дитинства кожен з нас засвоює ті норми моралі, які прийняті в його родині, в його соціальному колі. І не варто їх порівнювати. У всіх цих норм різні. Те, що прийнятно для одного, абсолютно неприйнятно для іншого.

Читайте також:   Як забути хлопця: розбір життєвих ситуацій і поради психологів

Хтось вважає, що заняття груповим сексом двома сімейними парами дає нові імпульси для ідеальної подружнього життя, а для кого-то навіть легкий поцілунок дружини з другом дитинства приховує страшну загрозу шлюбу, так як прирівнюється до крайнього ступеня розбещеності. Кожен вирішує це для себе.

Тому єдине, що варто відзначити, це те, що зрада – досить клопіткий і нераціональний спосіб вирішувати сімейні проблеми. Чи не простіше навести порядок в своєму власному будинку. Може бути, синій птах щастя знайдеться саме там? А якщо дуже хочеться змінити свого чоловіка, подумайте, чи варто мати такого чоловіка?

Джерело: https://ShkolaZhizni.ru/family/articles/24660/

жіноча зрада

Але варто пам’ятати, що жіноча зрада в шлюбі вкрай рідкісна річ і настає зазвичай тоді, коли відносини себе зжили. Незважаючи на можливість виникнення внутрішнього болю від зради жінки, варто абстрагуватися і навіть подякувати їй за це. Перше позитивне, у що можна впертися, після бурхливої ​​стадії переживання це те, що ви зможете реально поглянути на свою супутницю і своє життя – зрада протвережує, і тоді стає помітно, що весь цей час ви жили з чужою людиною, що емоційний зв’язок вже пропала або що ваше життя поросла мохом, і ви котитеся впевнено в прірву, а жінка не хоче згинути через вашу бездіяльність. Звільнившись від зжили себе відносин або сконцентрувавшись на поліпшенні і реабілітації свого життя, через якийсь час ви будете вдячні жінці за такої підлий вчинок.

Але подібні філософські міркування вимагають часу, витримки і здатності зрозуміти як причини, що спонукали жінку змінити, так і власну роль, щоб зробити і висновки і уникнути помилок в майбутньому. І навіть, якщо грім ще не гримнув особисто у вашій родині, варто дізнатися, як починається і виглядає жіноча зрада чоловікові, щоб не бути провокатором власного нещастя.

Причини жіночої зради

Вважати зраду виключно прерогативою чоловіків невірно, жіноча зрада чоловіку має таке ж право на існування, єдино з тією різницею, що керуються жінки іншими мотивами, і дійсно змінюють рідше (хоча це саме той випадок, коли якість перевершує кількість).

Оскільки для жінки важливіша емоційна сторона спілкування, то малоймовірно, що вона змінить з першим зустрічним за покликом тіла (що більш зрозуміло чоловікам).

Жінка піде за емоційною близькістю, духовним контактом, зрада більше буде нагадувати другу сім’ю, ніж скороминущу інтрижку, а викрити її в цьому буде практично неможливо, адже керуючись турботою про душевний спокій всіх учасників трикутника, вона дуже ретельно замете сліди.

Ні скидання напруги, ні зайвий алкоголь не штовхнуть жінку змінювати, якщо вона любить свого чоловіка, а ось коли почуттів уже немає, і тут вона несподівано закохується – це вагомий привід для самої жінки зруйнувати колишні стосунки. Це найчастіша причина і найжахливіша з точки зору чоловіка, оскільки зробити він тут практично нічого не може, почуття людей насильно не подкорректіруешь і назад не повернеш.

Щоб жіноча зрада в шлюбі не трапилася через нову закоханості, доведеться завжди діяти на випередження і підтримувати почуття і інтерес вашої супутниці.

Не потрібно припиняти залицяння після того, як ви наділи кільце і поставили штамп, адже хтось інший буде продовжувати говорити вашої жінці компліменти і допомагати з важкими сумками біля під’їзду.

З таких побутових дрібниць і чоловічий самовпевненою розслабленості жінки перестають відчувати свою потрібність, а отримавши простий погляд захоплення в іншому місці захочуть повернутися туди.

Але деякі жінки діють не по настільки романтичним переконанням, а вважають за краще заводити коханця виключно для задоволення інтимних потреб. Тобто

ви її повністю влаштовуєте як партнер по життю і спілкуванню, але щось не ладиться в інтимній сфері, а більшість жінок знає наскільки травматично для чоловіка почути критику чи невдоволення на свою адресу на тему незадоволеність в ліжку, ось і вибирають оберігати ваш душевний спокій, задовольняючи свій голод на стороні.

Не варто скидати з рахунків, що жінки довго переживають образи, і якщо ви на її думку недостатньо вибачилися або вони не покаялися, то зрада цілком може виступати знаряддям помсти, найчастіше за вашу зраду, щоб було рівноцінно і ви змогли відчути таку ж біль. Говорити про продовження подібних відносин не доводиться, все буде більш схожим на холодну війну, без можливості повернути довірче взаємодія.

Серед що не таких частих, але все ж зустрічаються причин, що штовхають до зради, бувають нудьга, бажання відчути романтику початкового періоду відносин, приклад взятий з батьківської сім’ї, прагнення отримати бажану посаду або підвищення.

Часті або тривалі розлуки можуть підштовхнути до зради, але тут питання того, як організовано ваше спілкування – деякі пари, живучи ніс до носа, примудряються не давати своєму партнеру належної уваги, а деякі, перебуваючи місяці в онлайн-режимі, виводять відносини на новий рівень пізнання і глибини.

Тим не менш, пам’ятаючи, що почуття і інтим, а тим більше відносини для жінки практично нероздільні, половину причин можна запобігти, якщо не пускати взаємодія на самоплив і продовжувати дарувати своїй жінці відчуття потрібності і любові, а помітивши найближчі ознаки наміченої зради (у жінок вона рідко відбувається спонтанно, також як і любов) швидко включитися. На початковому етапі будь-який чоловік здатний обіграти нового залицяльника, адже він краще обізнаний про слабкі місця і смаки коханої.

Ознаки жіночої зради

Сумніви про зраду можуть закрадатися на порожньому місці, підганяли власною невпевненістю чоловіки, але бувають ситуації, коли поведінка жінки міняється і змушує задуматися.

Якщо зрада була разова під впливом моменту, то нічого у вашій супутниці не поміняється, а ось якщо ситуація знаходить серйозних обертів і у вас за спиною починає розвиватися бурхливий серйозний роман, то своєрідні зовнішні прояви він матиме.

Якщо раніше ваша дама абсолютно спокійно могла попросити прочитати прийшло на її телефон повідомлення, тому що у неї зайняті руки, сиділа спокійно за відкритим вікном чату, коли ви підходили зі спини, то зараз ситуація змінилася.

На пристроях зв’язку з’являються паролі, екрани вимикаються, коли ви знаходитесь поруч, а при спробі самому подивитися починається скандал – красномовно свідчать про появу таємниці, і добре б, якщо це сюрприз на честь вашого ювілею, але малоймовірно.

Зміни зовнішності в кращу сторону – сигнал, що жінка хоче подобатися. Джинси занедбані, зате з’явилися нові панчохи, макіяж завжди ідеальний, а над фігурою вона стала працювати по кілька днів у спортзалі.

Якщо в її житті не сталося нехай легкого, але кризи, ніхто не розгорнув її їдким зауваженням в сторону турботи про себе, а робиться це з захопливою блиском радості в очах, то це заради кого-то.

Не поспішайте робити висновки по таким непрямим речам, можливо, ваша дружина намагається повернути іскру пристрасті у ваші відносини, і всі ідеї спокушання адресовані вам.

Поява нових подруг і компаній, куди приводити тебе вона не збирається.

Але сама регулярно проводить там час, особливо вечірній, часто затримуючись до глибокої ночі або навіть залишаючись ночувати у подружок, виправдовуючи тим, що їхати було пізно і п’яно.

Якщо такий стан справ підкріплюється ще й охолодженням в інтимі або взагалі відстороненням від близькості, то причина зовсім не в поганому самопочутті або постійному недосип.

Слідом може потягнутися нервове прибирання ваших дотиків, критика вчинків і висловлювань, які раніше не викликали негативу. Прояв неповаги і відсутності відносини як чоловікові, що принижують або зменшують вашу гідність коментарі свідчать про крайнього ступеня роздратування і добре б, щоб ви загубилися в джунглях.

Розгромна замовна стаття надмірна зайнятість, що не дає їй підняти трубку і на десятий виклик, яка зобов’язує повертатися додому ближче до ночі, часте згадування когось одного з колег – можуть бути робочим авралом, але тоді не буде проти вашої допомоги, і не буде забороняти забирати її пізно з роботи.

Повна байдужість до вас і проявів вашого життя закономірний ознака з’явився більш значимого чоловіки.

Вона більш не переймається, чому ви затримуєтеся – це дає більше часу на романтичне спілкування, її не чіпають ваші проблеми – це більше не впливає на її життя, вона байдужа до сварок і скандалів – це неважливо і витрачати сили на те, що більш не актуальне в її житті вона не збирається. З промови вашої дружини зникають питання, а на всі ваші вона відповідає байдуже-байдуже, надаючи вам право поступати як завгодно.

В принципі, спочатку ви навіть можете порадіти подібних змін – ваша жінка стала прекрасно виглядати, не виносить мозок з допитами і проханнями показати ваші листування, нічого не вимагає (ні звітів де був, ні матеріальних речей), вона схвалює всі ваші поїздки і починання, сама починає про себе піклуватися.

Виглядає модель змін, як список бажань чоловіків до своїх супутниць, але на ділі мало кому подобається подібна холодність і відстороненість, а наведена краса і привабливість виявляється недоступною.

Хоча подібні зміни можуть з’явитися і без зради з боку жінки, і навіть якщо це так, то сигналізують вони про те, що відносини під великою загрозою.

А з більш прямих ознак, від яких не сховаєшся можна перерахувати поява дорогих прикрас і духів, нових нарядів і телефонів, без збільшення доходу.

Сюди ж належить вирішення жінкою власних проблем самостійно і все більше занурення в листування, при цьому ви можете спостерігати її усміхнене екрану особа.

Додому вона стане приїжджати на одній і тій же машині, пахнути чужим чоловічим парфумом. Але це вже не ознаки, це пряма провокація і знущання.

Психологія жіночої зради

Виглядати зрада жіноча може, як і чоловіча, можуть збігатися частота і кількість, але психологічні та мотиваційні аспекти будуть різні, що обумовлюється різницею гендерної психології.

Якщо почати з базового фізіологічного рівня і аналізу інстинктів, закладених на підкірку, то чоловіків до зради штовхає прагнення запліднити максимальну кількість жінок для продовження роду і закріплення свого генокода в фенотипі даної місцевості.

Жінка не прагне до запліднення багатьма, тому що з точки зору еволюційного виживання виду їй достатньо одного сильного самця, піклується про неї і дітей.

Ось тут і спрацьовує механізм, спрямований на залучення максимальної кількості чоловіків, щоб потім вибрати з них найсильнішого. Тобто природне поведінка жінки – це зацікавити велику кількість чоловіків.

Зрада починається, коли раніше обраний чоловік паче не показує себе як найсильніший і надійний варіант. Він може перестати проявляти ініціативу чи менше піклуватися про жінку, тому що його мета вже досягнута.

Тут спрацьовує жіночий механізм, який провіщає хіба «раніше він піклувався краще за всіх, а тепер немає – загроза голоду та смерті», а навколо безліч чоловіків, які проявляють свої найсильніші сторони у всій красі.

Проблема в тому, що спочатку всі чоловіки проводять подібну піар-акцію себе, але мало хто здатний виявляти себе, таким чином, постійно.

З психологічних моментів, не так замішаних на еволюції, варто відзначити постійно присутнє у жінки бажання подобатися, а в приїлася побут все реакції стають передбачувані, потреба говорити про почуття і винятковості партнера пропадає, і жінка занурюється в огидне відчуття нікому непотрібності і забутим.

В таких обставинах розтанути від чоловіка, зводить її на сяючий олімп (на час, ми ж пам’ятаємо) органічне і природне поведінка. Необхідно увагу і підтвердження своєї бажаності, звичайно, краще від чоловіка, але якщо він дивиться тільки на карбюратор, то стає все одно, звідки брати підтримку своєї самооцінки і настрою.

Зрада для жінки серйозний крок і, не торкнувшись її душу такі речі не відбувається, а якщо це сталося один раз в поїзді, то цю історію вона буде розповідати подругам через десять років.

Також для жінки важлива думка суспільства, яке засуджує жіночій зраді значно більше чоловічий, а даму заміжню, в деяких місцях взагалі можуть піддати гонінням.

Тому наважуючись на зв’язок на стороні, жінка не проявить ініціативу, але якщо з чоловіком у відносинах все зовсім погано, вона не буде чинити опір своєму зваблення, виступаючи в очах суворого громадського суду жертвою нестачі любові чоловіка, що потрапила в руки спокусника (винні чоловіки, а вона чиста).

Саме поняття зради носить різне смислове навантаження, і ваша дружина може вам змінювати, ні разу не доторкнувшись до іншого чоловіка.

Закривати очі на таку емоційну зв’язок стало звичним і багато хто не вважають поганим спілкування з чоловіками, але коли всі таємниці жінка розповідає іншому, коли у нього просить ради і у нього ж цікавиться, як пройшов день – ви її втратили, і питання коли вона фізично зникне питання часу. При цьому інтим з незнайомцем може викликати у чоловіка сплеск агресії і обурення, але для жінки не означатиме нічого.

Жіноча зрада згубна для самооцінки чоловіка і для продовження відносин, тому що в ній немає легкості і бездумності, це завжди серйозний захід, засноване на сильні почуття (любові до нового партнера або ненависті до колишнього).

Ця лякає особливість, однак, дає надію, адже можливість випадкових зв’язків скорочується, а варіанти запобігання на початкових етапах або взагалі недопущення такого розвитку подій під силу зацікавленому дружину.

Жінка не буде дивитися по сторонах, якщо свої офіційні відносини влаштовують її по головним визначальним для неї моментів.

Джерело: https://psihomed.com/zhenskaya-izmena/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *